Decydujące spotkanie finału Suzuki 1 Ligi Mężczyzn dla Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk. W piątym meczu finału podopieczni Mantasa Cesnauskisa zwyciężyli 83:59 i oprócz zwycięstwa w rozgrywkach zapewnili sobie prawo gry w Energa Basket Lidze. MVP finałów został wybrany Dawid Słupiński.
14
Mikołaj Kurpisz
Biofarm Basket Poznań
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 37 | 300 | 911:44 | 70 / 113 | 38 / 126 | 108 / 239 | 46 / 61 | 60 | 201 | 261 | 79 | 116 | 55 | 38 | 32 | 45 | 13 | 533 | 216 |
2022/2023 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 38 | 358 | 998:27 | 75 / 127 | 52 / 154 | 127 / 281 | 52 / 72 | 59 | 201 | 260 | 56 | 124 | 56 | 55 | 38 | 49 | 10 | 532 | 180 |
2021/2022 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 43 | 391 | 1166:35 | 82 / 127 | 54 / 153 | 136 / 280 | 65 / 82 | 89 | 254 | 343 | 86 | 117 | 71 | 54 | 51 | 41 | 11 | 697 | 359 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 31 | 181 | 535:36 | 46 / 85 | 15 / 59 | 61 / 144 | 44 / 57 | 48 | 88 | 136 | 16 | 72 | 39 | 20 | 23 | 11 | 10 | 251 | 222 |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 31 | 393 | 929:25 | 90 / 179 | 46 / 128 | 136 / 307 | 75 / 97 | 74 | 210 | 284 | 43 | 73 | 83 | 41 | 29 | 36 | 12 | 551 | 23 |
2017/2018 | Biofarm Basket Poznań | 34 | 331 | 791:24 | 97 / 159 | 24 / 69 | 121 / 228 | 65 / 87 | 59 | 113 | 172 | 32 | 74 | 73 | 49 | 35 | 21 | 8 | 413 | 78 |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 28 | 105 | 342:40 | 32 / 61 | 10 / 35 | 42 / 96 | 11 / 17 | 26 | 59 | 85 | 10 | 25 | 15 | 19 | 10 | 7 | 2 | 138 | 32 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 29 | 124 | 387:02 | 25 / 58 | 17 / 63 | 42 / 121 | 23 / 33 | 32 | 62 | 94 | 12 | 26 | 30 | 25 | 12 | 11 | 5 | 139 | -7 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | HydroTruck Radom | 8 | 26 | 111:32 | 8 / 16 | 1 / 16 | 9 / 32 | 7 / 12 | 6 | 19 | 25 | 3 | 16 | 9 | 6 | 3 | 5 | 2 | 28 | -4 |
2019/2020 | Trefl Sopot | 18 | 26 | 95:14 | 6 / 12 | 3 / 16 | 9 / 28 | 5 / 8 | 10 | 22 | 32 | 4 | 7 | 6 | 6 | 2 | 3 | 1 | 39 | -15 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 1 | 2 | 08:28 | 0 / 2 | 0 / 0 | 0 / 2 | 2 / 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 122 | 211:42 | 37 / 76 | 9 / 22 | 46 / 98 | 21 / 29 | 25 | 55 | 80 | 31 | 16 | 24 | 21 | 9 | 4 | 3 | 165 | 117 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 91 | 233:38 | 33 / 58 | 3 / 12 | 36 / 70 | 16 / 22 | 26 | 43 | 69 | 14 | 27 | 25 | 18 | 12 | 11 | 7 | 139 | 53 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 86 | 198:35 | 24 / 53 | 6 / 30 | 30 / 83 | 20 / 26 | 24 | 52 | 76 | 5 | 15 | 20 | 10 | 7 | 5 | 5 | 110 | 24 |
2014/2015 | Biofarm Basket Poznań | 8 | 12 | 90:13 | 4 / 13 | 1 / 7 | 5 / 20 | 1 / 2 | 8 | 9 | 17 | 3 | 9 | 4 | 6 | 3 | 2 | 2 | 15 | -5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 4 | 45 | 108:24 | 15 / 24 | 4 / 18 | 19 / 42 | 3 / 5 | 7 | 23 | 30 | 9 | 7 | 6 | 12 | 4 | 9 | 1 | 60 | 34 |
2014/2015 | Biofarm Basket Suchy Las | 23 | 67 | 283:00 | 21 / 47 | 4 / 23 | 25 / 70 | 13 / 17 | 28 | 33 | 61 | 13 | 20 | 14 | 10 | 10 | 7 | 3 | 99 | 6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 110 | 182:59 | 22 / 50 | 15 / 39 | 37 / 89 | 21 / 31 | 31 | 61 | 92 | 10 | 18 | 29 | 16 | 17 | 15 | 6 | 166 | 80 |
2014/2015 | Biofarm Basket Poznań | 8 | 84 | 228:43 | 19 / 38 | 12 / 37 | 31 / 75 | 10 / 14 | 22 | 51 | 73 | 17 | 10 | 12 | 16 | 16 | 11 | 4 | 137 | 154 |
2013/2014 | Biofarm Basket Poznań | 3 | 25 | 77:59 | 6 / 13 | 4 / 16 | 10 / 29 | 1 / 6 | 6 | 20 | 26 | 1 | 9 | 8 | 11 | 3 | 3 | 1 | 23 | 24 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Biofarm Basket Junior MKS Września | 3 | 44 | 86:02 | 12 / 27 | 5 / 14 | 17 / 41 | 5 / 9 | 18 | 28 | 46 | 2 | 5 | 10 | 9 | 8 | 10 | 1 | 73 | -16 |
2012/2013 | Basket Team Opalenica | 10 | 107 | 300:24 | 42 / 89 | 5 / 19 | 47 / 108 | 8 / 14 | 40 | 68 | 108 | 22 | 30 | 16 | 24 | 9 | 27 | 5 | 182 | 192 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | Wielkopolskie | 8 | 62 | 155:17 | 16 / 42 | 7 / 22 | 23 / 64 | 9 / 11 | 25 | 36 | 61 | 4 | 13 | 11 | 8 | 5 | 8 | 0 | 89 | 102 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2010/2011 | Basket Team Opalenica | 9 | 14 | 161:32 | 5 / 22 | 0 / 0 | 5 / 22 | 4 / 12 | 23 | 16 | 39 | 1 | 29 | 8 | 5 | 8 | 6 | 2 | 38 | 0 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 37 | 8.1 | 24:38 | 61.9 | 30.2 | 45.2 | 75.4 | 1.60 | 5.40 | 7.10 | 2.1 | 3.10 | 1.50 | 1.0 | 0.90 | 1.20 | 0.40 | 14.4 | 5.8 |
2022/2023 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 38 | 9.4 | 26:16 | 59.1 | 33.8 | 45.2 | 72.2 | 1.60 | 5.30 | 6.80 | 1.5 | 3.30 | 1.50 | 1.4 | 1.00 | 1.30 | 0.30 | 14.0 | 4.7 |
2021/2022 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 43 | 9.1 | 27:07 | 64.6 | 35.3 | 48.6 | 79.3 | 2.10 | 5.90 | 8.00 | 2.0 | 2.70 | 1.70 | 1.3 | 1.20 | 1.00 | 0.30 | 16.2 | 8.3 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 31 | 5.8 | 17:16 | 54.1 | 25.4 | 42.4 | 77.2 | 1.50 | 2.80 | 4.40 | 0.5 | 2.30 | 1.30 | 0.6 | 0.70 | 0.40 | 0.30 | 8.1 | 7.2 |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 31 | 12.7 | 29:58 | 50.3 | 35.9 | 44.3 | 77.3 | 2.40 | 6.80 | 9.20 | 1.4 | 2.40 | 2.70 | 1.3 | 0.90 | 1.20 | 0.40 | 17.8 | 0.7 |
2017/2018 | Biofarm Basket Poznań | 34 | 9.7 | 23:16 | 61.0 | 34.8 | 53.1 | 74.7 | 1.70 | 3.30 | 5.10 | 0.9 | 2.20 | 2.10 | 1.4 | 1.00 | 0.60 | 0.20 | 12.1 | 2.3 |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 28 | 3.8 | 12:14 | 52.5 | 28.6 | 43.7 | 64.7 | 0.90 | 2.10 | 3.00 | 0.4 | 0.90 | 0.50 | 0.7 | 0.40 | 0.30 | 0.10 | 4.9 | 1.1 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 29 | 4.3 | 13:20 | 43.1 | 27.0 | 34.7 | 69.7 | 1.10 | 2.10 | 3.20 | 0.4 | 0.90 | 1.00 | 0.9 | 0.40 | 0.40 | 0.20 | 4.8 | -0.2 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | HydroTruck Radom | 8 | 3.3 | 13:56 | 50.0 | 6.3 | 28.1 | 58.3 | 0.80 | 2.40 | 3.10 | 0.4 | 2.00 | 1.10 | 0.8 | 0.40 | 0.60 | 0.30 | 3.5 | -0.5 |
2019/2020 | Trefl Sopot | 18 | 1.4 | 05:17 | 50.0 | 18.8 | 32.1 | 62.5 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 0.2 | 0.40 | 0.30 | 0.3 | 0.10 | 0.20 | 0.10 | 2.2 | -0.8 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 1 | 2.0 | 08:28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 2.00 | 1.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 2.0 | 0.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 17.4 | 30:14 | 48.7 | 40.9 | 46.9 | 72.4 | 3.60 | 7.90 | 11.40 | 4.4 | 2.30 | 3.40 | 3.0 | 1.30 | 0.60 | 0.40 | 23.6 | 16.7 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 11.4 | 29:12 | 56.9 | 25.0 | 51.4 | 72.7 | 3.30 | 5.40 | 8.60 | 1.8 | 3.40 | 3.10 | 2.3 | 1.50 | 1.40 | 0.90 | 17.4 | 6.6 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 12.3 | 28:22 | 45.3 | 20.0 | 36.1 | 76.9 | 3.40 | 7.40 | 10.90 | 0.7 | 2.10 | 2.90 | 1.4 | 1.00 | 0.70 | 0.70 | 15.7 | 3.4 |
2014/2015 | Biofarm Basket Poznań | 8 | 1.5 | 11:16 | 30.8 | 14.3 | 25.0 | 50.0 | 1.00 | 1.10 | 2.10 | 0.4 | 1.10 | 0.50 | 0.8 | 0.40 | 0.30 | 0.30 | 1.9 | -0.6 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 4 | 11.3 | 27:06 | 62.5 | 22.2 | 45.2 | 60.0 | 1.80 | 5.80 | 7.50 | 2.3 | 1.80 | 1.50 | 3.0 | 1.00 | 2.30 | 0.30 | 15.0 | 8.5 |
2014/2015 | Biofarm Basket Suchy Las | 23 | 2.9 | 12:18 | 44.7 | 17.4 | 35.7 | 76.5 | 1.20 | 1.40 | 2.70 | 0.6 | 0.90 | 0.60 | 0.4 | 0.40 | 0.30 | 0.10 | 4.3 | 0.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 15.7 | 26:08 | 44.0 | 38.5 | 41.6 | 67.7 | 4.40 | 8.70 | 13.10 | 1.4 | 2.60 | 4.10 | 2.3 | 2.40 | 2.10 | 0.90 | 23.7 | 11.4 |
2014/2015 | Biofarm Basket Poznań | 8 | 10.5 | 28:35 | 50.0 | 32.4 | 41.3 | 71.4 | 2.80 | 6.40 | 9.10 | 2.1 | 1.30 | 1.50 | 2.0 | 2.00 | 1.40 | 0.50 | 17.1 | 19.3 |
2013/2014 | Biofarm Basket Poznań | 3 | 8.3 | 25:59 | 46.2 | 25.0 | 34.5 | 16.7 | 2.00 | 6.70 | 8.70 | 0.3 | 3.00 | 2.70 | 3.7 | 1.00 | 1.00 | 0.30 | 7.7 | 8.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Biofarm Basket Junior MKS Września | 3 | 14.7 | 28:40 | 44.4 | 35.7 | 41.5 | 55.6 | 6.00 | 9.30 | 15.30 | 0.7 | 1.70 | 3.30 | 3.0 | 2.70 | 3.30 | 0.30 | 24.3 | -5.3 |
2012/2013 | Basket Team Opalenica | 10 | 10.7 | 30:02 | 47.2 | 26.3 | 43.5 | 57.1 | 4.00 | 6.80 | 10.80 | 2.2 | 3.00 | 1.60 | 2.4 | 0.90 | 2.70 | 0.50 | 18.2 | 19.2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | Wielkopolskie | 8 | 7.8 | 19:24 | 38.1 | 31.8 | 35.9 | 81.8 | 3.10 | 4.50 | 7.60 | 0.5 | 1.60 | 1.40 | 1.0 | 0.60 | 1.00 | 0.00 | 11.1 | 12.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2010/2011 | Basket Team Opalenica | 9 | 1.6 | 17:56 | 22.7 | 0.0 | 22.7 | 33.3 | 2.60 | 1.80 | 4.30 | 0.1 | 3.20 | 0.90 | 0.6 | 0.90 | 0.70 | 0.20 | 4.2 | 0.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biofarm Basket Poznań (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2019 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 71 : 80 P | 5 | 30:02 | 2/3 | 66.7 | 0/3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 | |||||
07.04.2019 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 87 : 75 P | 11 | 22:37 | 3/6 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 4/12 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | -22 | |||||
06.04.2019 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 89 : 80 P | 18 | 27:24 | 5/6 | 83.3 | 1/5 | 20.0 | 6/11 | 54.5 | 5/6 | 83.3 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 18 | -10 | |||||
31.03.2019 | Jamalex Polonia 1912 Leszno (w) | 86 : 96 W | 8 | 23:26 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19 | 14 | |||||
23.03.2019 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) | 79 : 55 W | 9 | 30:10 | 1/4 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 1/2 | 50.0 | 3 | 7 | 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 22 | |||||
16.03.2019 | AZS AGH Kraków (w) | 83 : 73 P | 15 | 31:01 | 4/7 | 57.1 | 1/6 | 16.7 | 5/13 | 38.5 | 4/6 | 66.7 | 7 | 7 | 14 | 0 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 19 | 7 | |||||
09.03.2019 | KS Księżak Syntex Łowicz (d) | 81 : 74 W | 26 | 33:44 | 5/10 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 8/16 | 50.0 | 7/8 | 87.5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | 4 | 3 | 3 | 5 | 1 | 32 | 20 | |||||
03.03.2019 | SKK Siedlce (w) | 83 : 90 W | 16 | 34:43 | 4/10 | 40.0 | 2/5 | 40.0 | 6/15 | 40.0 | 2/4 | 50.0 | 7 | 10 | 17 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 28 | 7 | |||||
23.02.2019 | GKS Tychy (d) | 82 : 75 W | 23 | 34:05 | 3/5 | 60.0 | 1/3 | 33.3 | 4/8 | 50.0 | 14/17 | 82.4 | 4 | 11 | 15 | 0 | 2 | 10 | 1 | 1 | 3 | 0 | 34 | 10 | |||||
17.02.2019 | FutureNet Śląsk Wrocław (w) | 86 : 70 P | 4 | 30:58 | 2/6 | 33.3 | 0/4 | 0.0 | 2/10 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | -13 | |||||
13.02.2019 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków (d) | 45 : 79 P | 2 | 22:01 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -29 | |||||
09.02.2019 | Polfarmex Kutno (w) | 63 : 64 W | 11 | 30:11 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 0/1 | 0.0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 14 | 6 | |||||
02.02.2019 | Rawlplug Sokół Łańcut (d) | 84 : 78 W | 16 | 30:58 | 4/8 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 6/12 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 4 | 10 | 14 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 28 | -3 | |||||
27.01.2019 | WKK Wrocław (w) | 93 : 85 P | 8 | 30:17 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 3/3 | 100.0 | 4 | 8 | 12 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 16 | -2 | |||||
23.01.2019 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 91 : 84 W | 13 | 23:12 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 15 | 5 | |||||
19.01.2019 | STK Czarni Słupsk (w) | 87 : 71 P | 5 | 30:58 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | -21 | |||||
12.01.2019 | Pogoń Prudnik (d) | 93 : 86 W | 13 | 29:57 | 4/7 | 57.1 | 1/4 | 25.0 | 5/11 | 45.5 | 2/2 | 100.0 | 2 | 10 | 12 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 21 | 6 | |||||
06.01.2019 | Energa Kotwica Kołobrzeg (w) | 71 : 86 W | 14 | 28:50 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 5/5 | 100.0 | 4 | 7 | 11 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 23 | 16 | |||||
22.12.2018 | Jamalex Polonia 1912 Leszno (d) | 78 : 65 W | 23 | 32:07 | 7/8 | 87.5 | 1/3 | 33.3 | 8/11 | 72.7 | 6/6 | 100.0 | 3 | 8 | 11 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 33 | 14 | |||||
15.12.2018 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) | 70 : 72 W | 14 | 27:35 | 2/4 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 5/9 | 55.6 | 1/2 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 16 | 7 | |||||
08.12.2018 | AZS AGH Kraków (d) | 77 : 67 W | 4 | 28:54 | 1/3 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 1 | 9 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 23 | |||||
01.12.2018 | KS Księżak Syntex Łowicz (w) | 85 : 82 P | 12 | 22:03 | 3/6 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 5/12 | 41.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | |||||
24.11.2018 | SKK Siedlce (d) | 96 : 57 W | 9 | 24:17 | 3/5 | 60.0 | 0/3 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 3/4 | 75.0 | 2 | 8 | 10 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 23 | 28 | |||||
17.11.2018 | GKS Tychy (w) | 94 : 83 P | 8 | 31:04 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 8 | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | -7 | |||||
10.11.2018 | FutureNet Śląsk Wrocław (d) | 70 : 79 P | 20 | 33:44 | 4/8 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 8/15 | 53.3 | 0/0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 20 | -3 | |||||
07.11.2018 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) | 67 : 61 P | 7 | 34:49 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 10 | 11 | 1 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 15 | -5 | |||||
03.11.2018 | Polfarmex Kutno (d) | 70 : 73 P | 20 | 38:22 | 4/7 | 57.1 | 2/6 | 33.3 | 6/13 | 46.2 | 6/8 | 75.0 | 1 | 10 | 11 | 4 | 3 | 7 | 1 | 0 | 2 | 0 | 27 | -6 | |||||
28.10.2018 | Rawlplug Sokół Łańcut (w) | 89 : 88 P | 20 | 28:28 | 4/9 | 44.4 | 2/6 | 33.3 | 6/15 | 40.0 | 6/6 | 100.0 | 4 | 6 | 10 | 1 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 25 | -5 | |||||
20.10.2018 | WKK Wrocław (d) | 62 : 72 P | 17 | 35:50 | 7/11 | 63.6 | 1/4 | 25.0 | 8/15 | 53.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 12 | 14 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 20 | -12 | |||||
17.10.2018 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 93 : 62 P | 11 | 33:08 | 2/6 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 4/9 | 44.4 | 1/4 | 25.0 | 3 | 5 | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | -32 | |||||
13.10.2018 | STK Czarni Słupsk (d) | 76 : 71 W | 11 | 34:30 | 1/4 | 25.0 | 3/5 | 60.0 | 4/9 | 44.4 | 0/3 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:22 | 03.11.2018 | 1LM | Polfarmex Kutno | 70 : 73 | celny rzut za 2 | 7 | 22.12.2018 | 1LM | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 78 : 65 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 20.10.2018 | 1LM | WKK Wrocław | 62 : 72 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 31.03.2019 | 1LM | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 86 : 96 | celny rzut za 3 | 4 | 10.11.2018 | 1LM | FutureNet Śląsk Wrocław | 70 : 79 | wykonywany rzut za 3 | 7 | 10.11.2018 | 1LM | FutureNet Śląsk Wrocław | 70 : 79 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 31.03.2019 | 1LM | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 86 : 96 | celny rzut z gry | 8 | 09.03.2019 | 1LM | KS Księżak Syntex Łowicz | 81 : 74 | wykonywany rzut za gry | 16 | 09.03.2019 | 1LM | KS Księżak Syntex Łowicz | 81 : 74 | skuteczność z gry | 100.0000 | 31.03.2019 | 1LM | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 86 : 96 | celny rzut wolny | 14 | 23.02.2019 | 1LM | GKS Tychy | 82 : 75 | wykonywany rzut wolny | 17 | 23.02.2019 | 1LM | GKS Tychy | 82 : 75 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 07.04.2019 | 1LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 87 : 75 | punkty | 26 | 09.03.2019 | 1LM | KS Księżak Syntex Łowicz | 81 : 74 | zbiórki w ataku | 7 | 16.03.2019 | 1LM | AZS AGH Kraków | 83 : 73 | zbiórki w obronie | 12 | 20.10.2018 | 1LM | WKK Wrocław | 62 : 72 | zbiórki | 17 | 03.03.2019 | 1LM | SKK Siedlce | 83 : 90 | asysty | 6 | 24.11.2018 | 1LM | SKK Siedlce | 96 : 57 | faule | 5 | 07.04.2019 | 1LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 87 : 75 | faule wymuszone | 10 | 23.02.2019 | 1LM | GKS Tychy | 82 : 75 | straty | 4 | 20.10.2018 | 1LM | WKK Wrocław | 62 : 72 | przechwyty | 4 | 07.11.2018 | 1LM | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 67 : 61 | bloki | 5 | 09.03.2019 | 1LM | KS Księżak Syntex Łowicz | 81 : 74 | bloki otrzymane | 2 | 10.11.2018 | 1LM | FutureNet Śląsk Wrocław | 70 : 79 | asysty/straty | 4.0000 | 03.11.2018 | 1LM | Polfarmex Kutno | 70 : 73 | przechwyty/straty | 4.0000 | 07.11.2018 | 1LM | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 67 : 61 | eval | 34 | 23.02.2019 | 1LM | GKS Tychy | 82 : 75 | +/- | 28 | 24.11.2018 | 1LM | SKK Siedlce | 96 : 57 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 1 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | HydroTruck Radom | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Trefl Sopot | Puchar Polski Mężczyzn |
2019/2020 | Trefl Sopot | Energa Basket Liga |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | Biofarm Basket Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2014/2015 | Biofarm Basket Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2014/2015 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2013/2014 | Biofarm Basket Junior MKS Września | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2013/2014 | Biofarm Basket Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2012/2013 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | Basket Team Opalenica | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2010/2011 | Basket Team Opalenica | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |