Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksander Dziewa FutureNet Śląsk Wrocław 10 212 21.20
2. Bartosz Wróbel SKK Siedlce 10 201 20.10
3. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 201 20.10
4. Karol Kamiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 188 18.80
5. Kamil Chanas Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 176 17.60
6. Michał Jankowski GKS Tychy 10 175 17.50
7. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 10 174 17.40
8. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 10 170 17.00
9. Rafał Król SKK Siedlce 10 169 16.90
10. Jakub Patoka WKK Wrocław 10 160 16.00
11. Jan Grzeliński KS Księżak Syntex Łowicz 10 159 15.90
12. Norbert Kulon FutureNet Śląsk Wrocław 10 155 15.50
13. Jakub Koelner WKK Wrocław 10 154 15.40
14. Jakub Musiał FutureNet Śląsk Wrocław 10 148 14.80
15. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 10 146 14.60
16. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 10 145 14.50
17. Arkadiusz Kobus KS Księżak Syntex Łowicz 10 143 14.30
18. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 9 143 15.89
19. Paweł Zmarlak GKS Tychy 10 140 14.00
20. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 10 140 14.00
21. Damian Pieloch WKK Wrocław 10 138 13.80
22. Damian Janiak Energa Kotwica Kołobrzeg 10 136 13.60
23. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 10 129 12.90
24. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 10 128 12.80
25. Damian Cechniak STK Czarni Słupsk 10 128 12.80
26. Michał Marek Polfarmex Kutno 10 127 12.70
27. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 10 127 12.70
28. Paweł Śpica Enea Astoria Bydgoszcz 9 127 14.11
29. Maciej Maj GKS Tychy 10 127 12.70
30. Marcin Salamonik KS Księżak Syntex Łowicz 10 124 12.40
31. Damian Szymczak GKS Tychy 10 123 12.30
32. Adam Kaczmarzyk Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 120 12.00
33. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 10 119 11.90
34. Mateusz Stawiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 118 11.80
35. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 9 117 13.00
36. Jakub Zalewski Energa Kotwica Kołobrzeg 10 116 11.60
37. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 8 114 14.25
38. Mantas Cesnauskis STK Czarni Słupsk 8 114 14.25
39. Wiktor Sewioł Rawlplug Sokół Łańcut 10 113 11.30
40. Michał Sadło AZS AGH Kraków 10 112 11.20
41. Mikołaj Grod Enea Astoria Bydgoszcz 10 112 11.20
42. Kamil Zywert Rawlplug Sokół Łańcut 9 110 12.22
43. Jakub Krawczyk Pogoń Prudnik 10 107 10.70
44. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 10 104 10.40
45. Mikołaj Motel KS Księżak Syntex Łowicz 10 102 10.20
46. Piotr Wieloch GKS Tychy 10 102 10.20
47. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 10 102 10.20
48. Robert Skibniewski FutureNet Śląsk Wrocław 9 100 11.11
49. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 10 98 9.80
50. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 8 98 12.25
51. Paweł Nowicki Polfarmex Kutno 10 98 9.80
52. Marcin Pławucki SKK Siedlce 10 97 9.70
53. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 10 96 9.60
54. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 10 95 9.50
55. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 95 10.56
56. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 94 9.40
57. Szymon Ryżek Energa Kotwica Kołobrzeg 10 93 9.30
58. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 10 92 9.20
59. Patryk Wieczorek Polfarmex Kutno 10 92 9.20
60. Aleksander Leńczuk FutureNet Śląsk Wrocław 10 92 9.20
61. Rafał Sobiło SKK Siedlce 10 89 8.90
62. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 10 89 8.90
63. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Poznań 10 88 8.80
64. January Sobczak Polfarmex Kutno 10 88 8.80
65. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 10 87 8.70
66. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 10 86 8.60
67. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 85 8.50
68. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 85 8.50
69. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 9 84 9.33
70. Jakub Dłuski Enea Astoria Bydgoszcz 9 81 9.00
71. Grzegorz Kukiełka Enea Astoria Bydgoszcz 8 81 10.13
72. Przemysław Wrona Energa Kotwica Kołobrzeg 10 81 8.10
73. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 8 80 10.00
74. Jakub Der Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 80 8.00
75. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 9 79 8.78
76. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 10 79 7.90
77. Łukasz Seweryn STK Czarni Słupsk 10 78 7.80
78. Adrian Mroczek-Truskowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 76 7.60
79. Patryk Gospodarek Polfarmex Kutno 8 75 9.38
80. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 10 75 7.50
81. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Syntex Łowicz 9 74 8.22
82. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 10 72 7.20
83. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 10 72 7.20
84. Michał Borówka AZS AGH Kraków 10 70 7.00
85. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Poznań 9 68 7.56
86. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 67 6.70
87. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 9 67 7.44
88. Maciej Strzelecki SKK Siedlce 9 66 7.33
89. Tomasz Żeleźniak FutureNet Śląsk Wrocław 10 66 6.60
90. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Poznań 10 65 6.50
91. Przemysław Tradecki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 65 6.50
92. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 7 65 9.29
93. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 10 63 6.30
94. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 63 6.30
95. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 10 63 6.30
96. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 10 62 6.20
97. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 9 62 6.89
98. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 61 6.10
99. Filip Czyżnielewski Polfarmex Kutno 9 59 6.56
100. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 9 58 6.44
101. Szymon Pawlak Polfarmex Kutno 10 58 5.80
102. Artur Włodarczyk AZS AGH Kraków 9 57 6.33
103. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 10 56 5.60
104. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 6 55 9.17
105. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 10 55 5.50
106. Bartłomiej Pietras FutureNet Śląsk Wrocław 10 55 5.50
107. Marc-Oscar Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 8 53 6.63
108. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 52 5.20
109. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 52 5.20
110. Filip Pruefer Rawlplug Sokół Łańcut 10 52 5.20
111. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 8 52 6.50
112. Bartosz Ciechociński WKK Wrocław 10 51 5.10
113. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 9 51 5.67
114. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 51 10.20
115. Artur Pabianek SKK Siedlce 10 49 4.90
116. Roman Janik SKK Siedlce 10 48 4.80
117. Łukasz Paul Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 48 5.33
118. Łukasz Ratajczak KS Księżak Syntex Łowicz 8 48 6.00
119. Bartłomiej Ornoch Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 47 4.70
120. Wojciech Szpyrka Pogoń Prudnik 10 47 4.70
121. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 45 4.50
122. Maciej Krakowczyk FutureNet Śląsk Wrocław 9 42 4.67
123. Marcin Nędzi SKK Siedlce 10 41 4.10
124. Karol Michałek FutureNet Śląsk Wrocław 10 39 3.90
125. Przemysław Malona WKK Wrocław 9 39 4.33
126. Marcin Wieluński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 38 3.80
127. Kacper Majka GKS Tychy 10 38 3.80
128. Karol Obarek Polfarmex Kutno 10 38 3.80
129. Jakub Kondraciuk Enea Astoria Bydgoszcz 10 36 3.60
130. Karol Kutta Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 35 3.50
131. Michał Świderski KS Księżak Syntex Łowicz 9 34 3.78
132. Paweł Bogdanowicz GKS Tychy 10 33 3.30
133. Filip Taisner GKS Tychy 9 32 3.56
134. Maksym Kulon GKS Tychy, FutureNet Śląsk Wrocław 6 30 5.00
135. Daniel Nieporęcki KS Księżak Syntex Łowicz 9 30 3.33
136. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 8 29 3.63
137. Nikodem Sirijatowicz SKK Siedlce 8 28 3.50
138. Sebastian Dąbek KS Księżak Syntex Łowicz 7 26 3.71
139. Maciej Rostalski Biofarm Basket Poznań 6 26 4.33
140. Dawid Rypiński STK Czarni Słupsk 9 22 2.44
141. Andrzej Paszkiewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5 21 4.20
142. Jakub Fiszer Rawlplug Sokół Łańcut 8 20 2.50
143. Piotr Powideł STK Czarni Słupsk 7 19 2.71
144. Bartosz Włuczyński KS Księżak Syntex Łowicz 9 19 2.11
145. Bartłomiej Bojko KS Księżak Syntex Łowicz 8 18 2.25
146. Mateusz Fatz Enea Astoria Bydgoszcz 6 16 2.67
147. Maciej Żmudzki Polfarmex Kutno 6 16 2.67
148. Mateusz Moczulski Pogoń Prudnik 6 13 2.17
149. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 9 11 1.22
150. Kamil Izraelski Energa Kotwica Kołobrzeg 5 10 2.00
151. Mateusz Gładki KS Księżak Syntex Łowicz 7 10 1.43
152. Patryk Kędel AZS AGH Kraków 8 9 1.13
153. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 7 9 1.29
154. Jakub Fenrych GKS Tychy 8 9 1.13
155. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 8 8 1.00
156. Wojciech Hałas Elektrobud-Investment ZB Pruszków 8 8 1.00
157. Daniel Olszewski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 8 8 1.00
158. Paweł Lasota Energa Kotwica Kołobrzeg 9 5 0.56
159. Łukasz Uberna WKK Wrocław 5 5 1.00
160. Gracjan Dobriański Energa Kotwica Kołobrzeg 6 3 0.50
161. Hubert Miłak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 6 3 0.50
162. Bartosz Sprengel STK Czarni Słupsk 5 2 0.40
163. Michał Kroczak WKK Wrocław 7 2 0.29
164. Damian Antczak Pogoń Prudnik 5 2 0.40
165. Michał Sasik FutureNet Śląsk Wrocław 6 0 0.00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę