statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Wróbel SKK Siedlce 29 581 20.03
2. Aleksander Dziewa FutureNet Śląsk Wrocław 26 553 21.27
3. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 29 542 18.69
4. Michał Jankowski GKS Tychy 29 499 17.21
5. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 28 497 17.75
6. Kamil Chanas Jamalex Polonia 1912 Leszno 29 489 16.86
7. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 27 483 17.89
8. Arkadiusz Kobus KS Księżak Syntex Łowicz 27 470 17.41
9. Rafał Król SKK Siedlce 29 457 15.76
10. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 29 439 15.14
11. Norbert Kulon FutureNet Śląsk Wrocław 29 426 14.69
12. Jakub Koelner WKK Wrocław 29 414 14.28
13. Jan Grzeliński KS Księżak Syntex Łowicz 29 413 14.24
14. Jakub Patoka WKK Wrocław 27 393 14.56
15. Adam Kaczmarzyk Jamalex Polonia 1912 Leszno 29 390 13.45
16. Karol Kamiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23 390 16.96
17. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 29 374 12.90
18. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 29 369 12.72
19. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29 368 12.69
20. Damian Szymczak GKS Tychy 29 366 12.62
21. Paweł Zmarlak GKS Tychy 28 365 13.04
22. Damian Pieloch WKK Wrocław 29 365 12.59
23. Paweł Śpica Enea Astoria Bydgoszcz 28 362 12.93
24. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 27 362 13.41
25. Piotr Wieloch GKS Tychy 28 361 12.89
26. Mikołaj Grod Enea Astoria Bydgoszcz 27 357 13.22
27. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 27 351 13.00
28. Jakub Zalewski Energa Kotwica Kołobrzeg 29 351 12.10
29. Damian Cechniak STK Czarni Słupsk 29 349 12.03
30. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 28 349 12.46
31. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 25 347 13.88
32. Jakub Musiał FutureNet Śląsk Wrocław 27 347 12.85
33. Kamil Zywert Rawlplug Sokół Łańcut 28 342 12.21
34. Marcin Salamonik KS Księżak Syntex Łowicz 25 342 13.68
35. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 26 335 12.88
36. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 29 334 11.52
37. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 20 332 16.60
38. Maciej Maj GKS Tychy 28 328 11.71
39. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 29 322 11.10
40. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 29 319 11.00
41. Jakub Krawczyk Pogoń Prudnik 29 316 10.90
42. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 316 10.90
43. Damian Janiak Energa Kotwica Kołobrzeg 27 312 11.56
44. Robert Skibniewski FutureNet Śląsk Wrocław 26 311 11.96
45. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 27 310 11.48
46. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 23 310 13.48
47. Grzegorz Kukiełka Enea Astoria Bydgoszcz 27 309 11.44
48. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 28 304 10.86
49. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23 301 13.09
50. Patryk Gospodarek Polfarmex Kutno 26 301 11.58
51. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 29 299 10.31
52. Michał Marek Polfarmex Kutno 26 292 11.23
53. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 29 291 10.03
54. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Syntex Łowicz 27 291 10.78
55. Wiktor Sewioł Rawlplug Sokół Łańcut 29 284 9.79
56. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 29 279 9.62
57. Maciej Strzelecki SKK Siedlce 26 278 10.69
58. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 29 273 9.41
59. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 28 270 9.64
60. Szymon Ryżek Energa Kotwica Kołobrzeg 28 270 9.64
61. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 23 268 11.65
62. Mikołaj Motel KS Księżak Syntex Łowicz 29 268 9.24
63. Rafał Sobiło SKK Siedlce 29 263 9.07
64. Michał Sadło SKK Siedlce 29 254 8.76
65. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 24 253 10.54
66. Jakub Dłuski Enea Astoria Bydgoszcz 24 253 10.54
67. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 29 251 8.66
68. Marcin Pławucki SKK Siedlce 28 251 8.96
69. Bartosz Ciechociński WKK Wrocław 29 241 8.31
70. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 241 8.61
71. Przemysław Wrona Energa Kotwica Kołobrzeg 29 236 8.14
72. Mateusz Stawiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 28 235 8.39
73. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 233 8.32
74. January Sobczak Polfarmex Kutno 29 231 7.97
75. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 25 228 9.12
76. Łukasz Ratajczak KS Księżak Syntex Łowicz 27 226 8.37
77. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 29 226 7.79
78. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 29 225 7.76
79. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 25 218 8.72
80. Aleksander Leńczuk FutureNet Śląsk Wrocław 28 210 7.50
81. Adrian Mroczek-Truskowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 24 207 8.63
82. Andrzej Paszkiewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 204 8.50
83. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 26 202 7.77
84. Szymon Pawlak Polfarmex Kutno 29 202 6.97
85. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 29 202 6.97
86. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Poznań 27 199 7.37
87. Przemysław Tradecki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 28 194 6.93
88. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 27 193 7.15
89. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 27 192 7.11
90. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 29 191 6.59
91. Łukasz Seweryn STK Czarni Słupsk 24 191 7.96
92. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 29 188 6.48
93. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 28 187 6.68
94. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 29 187 6.45
95. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 24 185 7.71
96. Patryk Wieczorek STK Czarni Słupsk 28 184 6.57
97. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 29 182 6.28
98. Filip Czyżnielewski Polfarmex Kutno 27 180 6.67
99. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 178 6.36
100. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 23 174 7.57
101. Bartosz Jankowski Biofarm Basket Poznań 17 170 10.00
102. Michał Borówka AZS AGH Kraków 29 170 5.86
103. Jakub Der Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 167 5.96
104. Szymon Rduch STK Czarni Słupsk 17 160 9.41
105. Artur Włodarczyk AZS AGH Kraków 22 154 7.00
106. Paweł Nowicki Polfarmex Kutno 19 150 7.89
107. Roman Janik SKK Siedlce 29 150 5.17
108. Tomasz Żeleźniak FutureNet Śląsk Wrocław 22 150 6.82
109. Marc-Oscar Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 27 149 5.52
110. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 25 143 5.72
111. Jakub Fiszer Polfarmex Kutno 25 142 5.68
112. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 21 141 6.71
113. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 139 4.96
114. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 139 4.79
115. Maciej Krakowczyk GKS Tychy 27 136 5.04
116. Tomasz Deja AZS AGH Kraków 15 135 9.00
117. Paweł Bogdanowicz GKS Tychy 29 135 4.66
118. Maciej Rostalski Biofarm Basket Poznań 25 132 5.28
119. Bartłomiej Ornoch Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29 130 4.48
120. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 24 129 5.38
121. Bartłomiej Pietras FutureNet Śląsk Wrocław 27 127 4.70
122. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 125 4.31
123. Maksym Kulon GKS Tychy, FutureNet Śląsk Wrocław 22 122 5.55
124. Wojciech Szpyrka Pogoń Prudnik 27 121 4.48
125. Kacper Majka GKS Tychy 29 117 4.03
126. Filip Pruefer Rawlplug Sokół Łańcut 26 112 4.31
127. Przemysław Malona WKK Wrocław 24 110 4.58
128. Karol Obarek Polfarmex Kutno 26 107 4.12
129. Szymon Tomczak FutureNet Śląsk Wrocław 19 103 5.42
130. Nikodem Sirijatowicz SKK Siedlce 23 101 4.39
131. Michał Świderski KS Księżak Syntex Łowicz 27 101 3.74
132. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Poznań 27 94 3.48
133. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Poznań 21 93 4.43
134. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 15 84 5.60
135. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 26 82 3.15
136. Karol Michałek FutureNet Śląsk Wrocław 26 82 3.15
137. Artur Pabianek SKK Siedlce 24 76 3.17
138. Marcin Wieluński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29 75 2.59
139. Adrian Suliński Energa Kotwica Kołobrzeg 17 71 4.18
140. Maciej Żmudzki Polfarmex Kutno 19 70 3.68
141. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 22 69 3.14
142. Patryk Kędel AZS AGH Kraków 26 65 2.50
143. Daniel Nieporęcki KS Księżak Syntex Łowicz 26 65 2.50
144. Sebastian Bożenko FutureNet Śląsk Wrocław 15 61 4.07
145. Jakub Kondraciuk Enea Astoria Bydgoszcz 20 60 3.00
146. Wojciech Hałas Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 58 2.42
147. Bartosz Pochocki Enea Astoria Bydgoszcz 16 54 3.38
148. Marcin Nędzi SKK Siedlce 17 51 3.00
149. Jakub Fenrych GKS Tychy 23 44 1.91
150. Karol Kutta Jamalex Polonia 1912 Leszno 15 43 2.87
151. Bartosz Włuczyński KS Księżak Syntex Łowicz 21 42 2.00
152. Piotr Powideł STK Czarni Słupsk 18 39 2.17
153. Paweł Lasota Energa Kotwica Kołobrzeg 24 39 1.63
154. Gracjan Dobriański Energa Kotwica Kołobrzeg 17 33 1.94
155. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 20 31 1.55
156. Michał Kwiatkowski KS Księżak Syntex Łowicz 15 28 1.87
157. Damian Antczak Pogoń Prudnik 19 26 1.37
158. Daniel Olszewski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 16 0.67
159. Michał Kroczak WKK Wrocław 18 11 0.61
160. Hubert Miłak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 7 0.44
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę