PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
9
Szymon Nowicki
Asseco Arka Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | WKS Śląsk II Wrocław | 30 | 158 | 629:45 | 51 / 122 | 12 / 70 | 63 / 192 | 20 / 41 | 43 | 92 | 135 | 35 | 65 | 42 | 25 | 28 | 11 | 20 | 192 | -30 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 137 | 266:46 | 43 / 65 | 12 / 40 | 55 / 105 | 15 / 36 | 24 | 63 | 87 | 19 | 19 | 24 | 16 | 9 | 5 | 7 | 170 | 107 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 1 | 15 | 20:20 | 6 / 7 | 1 / 2 | 7 / 9 | 0 / 1 | 1 | 5 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18 | 16 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 16 | 127 | 382:58 | 27 / 51 | 19 / 54 | 46 / 105 | 16 / 22 | 21 | 60 | 81 | 32 | 27 | 22 | 15 | 18 | 18 | 1 | 196 | 21 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 119 | 235:58 | 48 / 80 | 5 / 26 | 53 / 106 | 8 / 20 | 32 | 57 | 89 | 24 | 14 | 20 | 25 | 13 | 13 | 7 | 168 | 166 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 108 | 259:49 | 34 / 58 | 9 / 32 | 43 / 90 | 13 / 20 | 11 | 45 | 56 | 15 | 11 | 17 | 23 | 17 | 17 | 6 | 136 | 72 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 97 | 199:04 | 35 / 61 | 3 / 24 | 38 / 85 | 18 / 33 | 28 | 59 | 87 | 21 | 17 | 21 | 16 | 15 | 15 | 5 | 157 | 82 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 10 | 52 | 156:12 | 15 / 28 | 6 / 17 | 21 / 45 | 4 / 9 | 11 | 9 | 20 | 4 | 16 | 9 | 10 | 6 | 7 | 2 | 50 | 23 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 10 | 59 | 127:00 | 20 / 28 | 4 / 10 | 24 / 38 | 7 / 10 | 10 | 13 | 23 | 7 | 21 | 11 | 6 | 7 | 2 | 2 | 75 | 19 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | 3 | 3 | 10:22 | 0 / 0 | 1 / 2 | 1 / 2 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 3 | 42 | 84:12 | 8 / 24 | 7 / 17 | 15 / 41 | 5 / 11 | 13 | 21 | 34 | 3 | 8 | 9 | 9 | 10 | 6 | 2 | 54 | 17 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 220 | 238:25 | 53 / 115 | 26 / 106 | 79 / 221 | 36 / 68 | 41 | 102 | 143 | 17 | 21 | 39 | 24 | 15 | 28 | 3 | 225 | 75 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 9 | 111 | 176:14 | 40 / 76 | 6 / 34 | 46 / 110 | 13 / 22 | 31 | 50 | 81 | 15 | 17 | 16 | 12 | 15 | 11 | 1 | 148 | 185 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 15.2 | 29:38 | 66.2 | 30.0 | 52.4 | 41.7 | 2.70 | 7.00 | 9.70 | 2.1 | 2.10 | 2.70 | 1.8 | 1.00 | 0.60 | 0.80 | 18.9 | 11.9 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 1 | 15.0 | 20:20 | 85.7 | 50.0 | 77.8 | 0.0 | 1.00 | 5.00 | 6.00 | 0.0 | 1.00 | 2.00 | 2.0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 18.0 | 16.0 |
2023/2024 | WKS Śląsk II Wrocław | 30 | 5.3 | 20:59 | 41.8 | 17.1 | 32.8 | 48.8 | 1.40 | 3.10 | 4.50 | 1.2 | 2.20 | 1.40 | 0.8 | 0.90 | 0.40 | 0.70 | 6.4 | -1.0 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 14.9 | 29:29 | 60.0 | 19.2 | 50.0 | 40.0 | 4.00 | 7.10 | 11.10 | 3.0 | 1.80 | 2.50 | 3.1 | 1.60 | 1.60 | 0.90 | 21.0 | 20.8 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 10.8 | 25:58 | 58.6 | 28.1 | 47.8 | 65.0 | 1.10 | 4.50 | 5.60 | 1.5 | 1.10 | 1.70 | 2.3 | 1.70 | 1.70 | 0.60 | 13.6 | 7.2 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 16 | 7.9 | 23:56 | 52.9 | 35.2 | 43.8 | 72.7 | 1.30 | 3.80 | 5.10 | 2.0 | 1.70 | 1.40 | 0.9 | 1.10 | 1.10 | 0.10 | 12.3 | 1.3 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 13.9 | 28:26 | 57.4 | 12.5 | 44.7 | 54.5 | 4.00 | 8.40 | 12.40 | 3.0 | 2.40 | 3.00 | 2.3 | 2.10 | 2.10 | 0.70 | 22.4 | 11.7 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 10 | 5.2 | 15:37 | 53.6 | 35.3 | 46.7 | 44.4 | 1.10 | 0.90 | 2.00 | 0.4 | 1.60 | 0.90 | 1.0 | 0.60 | 0.70 | 0.20 | 5.0 | 2.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 10 | 5.9 | 12:42 | 71.4 | 40.0 | 63.2 | 70.0 | 1.00 | 1.30 | 2.30 | 0.7 | 2.10 | 1.10 | 0.6 | 0.70 | 0.20 | 0.20 | 7.5 | 1.9 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | 3 | 1.0 | 03:27 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 0.00 | 0.70 | 0.70 | 0.0 | 0.70 | 0.70 | 0.7 | 0.00 | 0.30 | 0.00 | 1.0 | 0.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 3 | 14.0 | 28:04 | 33.3 | 41.2 | 36.6 | 45.5 | 4.30 | 7.00 | 11.30 | 1.0 | 2.70 | 3.00 | 3.0 | 3.30 | 2.00 | 0.70 | 18.0 | 5.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 22.0 | 23:50 | 46.1 | 24.5 | 35.7 | 52.9 | 4.10 | 10.20 | 14.30 | 1.7 | 2.10 | 3.90 | 2.4 | 1.50 | 2.80 | 0.30 | 22.5 | 7.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 9 | 12.3 | 19:34 | 52.6 | 17.6 | 41.8 | 59.1 | 3.40 | 5.60 | 9.00 | 1.7 | 1.90 | 1.80 | 1.3 | 1.70 | 1.20 | 0.10 | 16.4 | 20.6 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asseco Arka Gdynia (2021/2022) | |||||||||||||||||||||||||||||
19.03.2022 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa (w) | 66 : 71 W | 5 | 25:33 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 3 | 2 | 2 | 6 | 19 | |||||
18.03.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 70 : 67 W | 9 | 35:02 | 3/6 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 4/11 | 36.4 | 0/1 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 12 | 4 | |||||
17.03.2022 | Trefl 1LO Sopot (w) | 38 : 77 W | 15 | 26:37 | 5/8 | 62.5 | 1/3 | 33.3 | 6/11 | 54.5 | 2/3 | 66.7 | 2 | 6 | 8 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 16 | 40 | |||||
16.03.2022 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 84 : 56 P | 2 | 28:05 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 8 | 8 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | -13 | |||||
20.02.2022 | BS Polonia Bytom (w) | 87 : 91 W | 25 | 33:55 | 8/10 | 80.0 | 2/5 | 40.0 | 10/15 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 3 | 6 | 9 | 4 | 0 | 4 | 2 | 7 | 3 | 0 | 38 | 9 | |||||
19.02.2022 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 95 : 78 W | 9 | 19:43 | 3/6 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 13 | -3 | |||||
18.02.2022 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa (d) | 88 : 67 W | 21 | 23:57 | 6/7 | 85.7 | 3/6 | 50.0 | 9/13 | 69.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 24 | 18 | |||||
06.02.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 45 : 78 P | 8 | 17:46 | 3/3 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 10 | -5 | |||||
05.02.2022 | MKS Dąbrowa Górnicza (w) | 52 : 83 W | 7 | 19:14 | 2/4 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | 22 | |||||
04.02.2022 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 96 : 74 P | 7 | 29:57 | 2/5 | 40.0 | 0/6 | 0.0 | 2/11 | 18.2 | 3/4 | 75.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -19 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 35:02 | 18.03.2022 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 70 : 67 | celny rzut za 2 | 8 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 06.02.2022 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 45 : 78 | celny rzut za 3 | 3 | 18.02.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 88 : 67 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 18.02.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 88 : 67 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | celny rzut z gry | 10 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | wykonywany rzut za gry | 15 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | skuteczność z gry | 69.2000 | 18.02.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 88 : 67 | celny rzut wolny | 3 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | wykonywany rzut wolny | 6 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 16.03.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 84 : 56 | punkty | 25 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | zbiórki w ataku | 3 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | zbiórki w obronie | 8 | 16.03.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 84 : 56 | zbiórki | 9 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | asysty | 4 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | faule | 4 | 06.02.2022 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 45 : 78 | faule wymuszone | 4 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | straty | 6 | 19.03.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 66 : 71 | przechwyty | 7 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | bloki | 6 | 18.03.2022 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 70 : 67 | bloki otrzymane | 2 | 19.03.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 66 : 71 | asysty/straty | 2.0000 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | przechwyty/straty | 3.5000 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | eval | 38 | 20.02.2022 | U19M | BS Polonia Bytom | 87 : 91 | +/- | 40 | 17.03.2022 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 38 : 77 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | WKS Śląsk II Wrocław | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | WKS Śląsk Wrocław | Orlen Basket Liga |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | GAK Gdynia | Liga Juniorów |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia U19 | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Kadetów |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2013/2014 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |