terminarz

Grupa A Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 65 : 70 GTK Arka Gdynia 01.09.2020 15:45
MLKS-MOS Rzeszów 29 : 94 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 02.09.2020 15:45
GTK Arka Gdynia 67 : 29 MLKS-MOS Rzeszów 03.09.2020 15:45
O miejsca 9-12 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 30 : 97 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 04.09.2020 10:30
KS Pogoń Ruda Śląska 31 : 75 Wisła CanPack Kraków 04.09.2020 12:45
Ćwierćfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 67 : 59 MUKS Poznań 04.09.2020 13:15
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 49 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 04.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 79 : 58 Basket 25 I Bydgoszcz 04.09.2020 17:45
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 84 : 43 SKS 12 Warszawa 04.09.2020 20:00
O miejsce 11 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 55 : 68 KS Pogoń Ruda Śląska 05.09.2020 11:00
O miejsca 5-8 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 66 : 58 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 05.09.2020 11:00
Basket 25 I Bydgoszcz 91 : 75 SKS 12 Warszawa 05.09.2020 13:15
O miejsce 9 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 64 : 44 Wisła CanPack Kraków 05.09.2020 13:15
Półfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 44 : 77 Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 50 : 56 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 05.09.2020 17:45
O miejsce 7 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 88 : 62 SKS 12 Warszawa 06.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 57 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 06.09.2020 11:30
O miejsce 5 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 73 : 90 Basket 25 I Bydgoszcz 06.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 54 : 49 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 06.09.2020 13:45
Grupa B Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 67 : 72 MUKS Poznań 01.09.2020 13:30
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 62 : 43 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 02.09.2020 13:30
MUKS Poznań 54 : 70 Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 03.09.2020 13:30
O miejsca 9-12 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 30 : 97 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 04.09.2020 10:30
KS Pogoń Ruda Śląska 31 : 75 Wisła CanPack Kraków 04.09.2020 12:45
Ćwierćfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 67 : 59 MUKS Poznań 04.09.2020 13:15
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 49 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 04.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 79 : 58 Basket 25 I Bydgoszcz 04.09.2020 17:45
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 84 : 43 SKS 12 Warszawa 04.09.2020 20:00
O miejsce 11 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 55 : 68 KS Pogoń Ruda Śląska 05.09.2020 11:00
O miejsca 5-8 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 66 : 58 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 05.09.2020 11:00
Basket 25 I Bydgoszcz 91 : 75 SKS 12 Warszawa 05.09.2020 13:15
O miejsce 9 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 64 : 44 Wisła CanPack Kraków 05.09.2020 13:15
Półfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 44 : 77 Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 50 : 56 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 05.09.2020 17:45
O miejsce 7 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 88 : 62 SKS 12 Warszawa 06.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 57 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 06.09.2020 11:30
O miejsce 5 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 73 : 90 Basket 25 I Bydgoszcz 06.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 54 : 49 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 06.09.2020 13:45
Grupa C Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 86 : 55 SKS 12 Warszawa 01.09.2020 17:45
KS Pogoń Ruda Śląska 57 : 96 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 02.09.2020 17:45
SKS 12 Warszawa 99 : 47 KS Pogoń Ruda Śląska 03.09.2020 20:00
O miejsca 9-12 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 30 : 97 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 04.09.2020 10:30
KS Pogoń Ruda Śląska 31 : 75 Wisła CanPack Kraków 04.09.2020 12:45
Ćwierćfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 67 : 59 MUKS Poznań 04.09.2020 13:15
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 49 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 04.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 79 : 58 Basket 25 I Bydgoszcz 04.09.2020 17:45
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 84 : 43 SKS 12 Warszawa 04.09.2020 20:00
O miejsce 11 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 55 : 68 KS Pogoń Ruda Śląska 05.09.2020 11:00
O miejsca 5-8 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 66 : 58 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 05.09.2020 11:00
Basket 25 I Bydgoszcz 91 : 75 SKS 12 Warszawa 05.09.2020 13:15
O miejsce 9 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 64 : 44 Wisła CanPack Kraków 05.09.2020 13:15
Półfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 44 : 77 Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 50 : 56 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 05.09.2020 17:45
O miejsce 7 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 88 : 62 SKS 12 Warszawa 06.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 57 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 06.09.2020 11:30
O miejsce 5 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 73 : 90 Basket 25 I Bydgoszcz 06.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 54 : 49 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 06.09.2020 13:45
Grupa D Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 93 : 54 Basket 25 I Bydgoszcz 01.09.2020 20:00
Wisła CanPack Kraków 53 : 75 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 02.09.2020 20:00
Basket 25 I Bydgoszcz 70 : 65 Wisła CanPack Kraków 03.09.2020 17:45
O miejsca 9-12 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 30 : 97 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 04.09.2020 10:30
KS Pogoń Ruda Śląska 31 : 75 Wisła CanPack Kraków 04.09.2020 12:45
Ćwierćfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 67 : 59 MUKS Poznań 04.09.2020 13:15
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 49 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 04.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 79 : 58 Basket 25 I Bydgoszcz 04.09.2020 17:45
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 84 : 43 SKS 12 Warszawa 04.09.2020 20:00
O miejsce 11 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MLKS-MOS Rzeszów 55 : 68 KS Pogoń Ruda Śląska 05.09.2020 11:00
O miejsca 5-8 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 66 : 58 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 05.09.2020 11:00
Basket 25 I Bydgoszcz 91 : 75 SKS 12 Warszawa 05.09.2020 13:15
O miejsce 9 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 64 : 44 Wisła CanPack Kraków 05.09.2020 13:15
Półfinał Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 44 : 77 Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.09.2020 15:30
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 50 : 56 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 05.09.2020 17:45
O miejsce 7 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 88 : 62 SKS 12 Warszawa 06.09.2020 10:00
O miejsce 3 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
GTK Arka Gdynia 57 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 06.09.2020 11:30
O miejsce 5 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
MUKS Poznań 73 : 90 Basket 25 I Bydgoszcz 06.09.2020 12:15
O miejsce 1 Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 54 : 49 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 06.09.2020 13:45
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę