Grupa A | 01.09.2020 | 15:45
Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia, Olimpijska 5/9
Komisarz: Piotr Kustosz Sędziowie: Piotr Staciwa, Hanna Steciuk

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Dariusz Raczyński

Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Dariusz Raczyński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Paulina Hnida 7 18:17 0/2 0.0 2/3 66.7 2/5 40.0 1/2 50.0 2   2 3 1 1 2 4     10 13
2 Justyna Kozarska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
3 Agnieszka Cichocka 2 22:07 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0   2 2   5     1     4 -1
4 Karolina Dżochowska 0 06:27 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   2 2 1     1 1     1 -6
6 Nicola Obrodzka 6 20:12 3/5 60.0 0/2 0.0 3/7 42.9   0.0 3 4 7 1 2     2   1 12 4
8 Zuzanna Rudenko 15 29:20 2/13 15.4 2/8 25.0 4/21 19.0 5/8 62.5 2 1 3 3 4 6 2 1   1 0 -9
9 Alicja Jarząb 7 23:07 3/6 50.0 0/1 0.0 3/7 42.9 1/2 50.0 2 3 5   3 4 3 2     6 -8
11 Aleksandra Rok 4 26:17 2/5 40.0 0/2 0.0 2/7 28.6   0.0   4 4 3 2 1 6   1 1 1 -10
12 Nadia Makowska 6 16:19 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0   0.0 4 3 7 2 1 1 1 1   2 12 -4
13 Natalia Rudzińska 4 08:33 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0   1 1 1 2 1 3 1   1 2 -1
15 Oliwia Trzymkowska 10 23:50 0/7 0.0 2/3 66.7 2/10 20.0 4/4 100.0 1 2 3 2 2 2 3   1   5 -11
16 Klaudia Węcłaś 4 05:31 0/2 0.0 1/1 100.0 1/3 33.3 1/2 50.0   1 1   1 1         2 8
  Drużynowe                     3 8 11                  
  Suma 65 200:00 16/53 30.2 7/21 33.3 23/74 31.1 12/18 66.7 17 31 48 16 23 17 21 13 2 6 55  

GTK Arka Gdynia

Trener: Karolina Wieczorek. Asystent: Tomasz Budzisz

Trener: Karolina Wieczorek. Asystent: Tomasz Budzisz

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Natalia Baruch 8 13:10 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9 2/4 50.0 2 3 5 1 3 2 2 3   1 9 1
3 Maria Ciechoń 0 05:30 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1   1   1           0 0
6 Julia Dudek 2 08:25 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0   0.0 1 1 2 1 1   3       -1 -6
7 Magdalena Szymkiewicz 29 38:01 10/18 55.6 2/6 33.3 12/24 50.0 3/6 50.0 3 1 4 5 1 6 4 2     21 6
8 Julia Zaremba 14 35:44 4/8 50.0 1/4 25.0 5/12 41.7 3/10 30.0   2 2 3 4 8 3 2     4 6
9 Weronika Socha 0 35:15 0/3 0.0 0/5 0.0 0/8 0.0   0.0   6 6 4 3 1 3 4   1 3 15
12 Kamila Borkowska 15 31:33 4/5 80.0 1/2 50.0 5/7 71.4 4/7 57.1 9 13 22 1 3 4 1 3 6   41 3
13 Hanna Tryzno 0 02:35 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0   1 1   1 1 1       -2 -6
14 Weronika Zalewska 2 15:30 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0   4 4 1     1       3 7
15 Vittoria Conte 0 06:47   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0 1 1 2     1         1 6
16 Dagmara Dziedzic 0 04:36 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 2   2       1       -1 -4
99 Zuzanna Kuczyńska 0 02:54   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0             1       -2 -3
  Drużynowe                     1 4 5       2          
  Suma 70 200:00 23/51 45.1 4/22 18.2 27/73 37.0 12/27 44.4 20 36 56 16 17 23 22 14 6 2 76  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
12, K. Borkowska, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
3, A. Cichocka, przegrany rzut sędziowski
09:52:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
09:49:00
 
12, K. Borkowska, zbiórka w ataku
09:49:00
 
3, A. Cichocka, faul osobisty
09:49:00
 
12, K. Borkowska, faulowany
09:49:00
0 : 1
12, K. Borkowska, celny rzut wolny 1z2
09:49:00
 
12, K. Borkowska, niecelny rzut wolny 2z2
09:49:00
 
15, O. Trzymkowska, zbiórka w obronie
09:36:00
 
8, Z. Rudenko, niecelny z wyskoku za 2
09:33:00
 
9, W. Socha, zbiórka w obronie
09:19:00
 
9, A. Jarząb, faul osobisty
09:19:00
 
7, M. Szymkiewicz, faulowany
09:19:00
0 : 2
7, M. Szymkiewicz, celny rzut wolny 1z2
09:19:00
0 : 3
7, M. Szymkiewicz, celny rzut wolny 2z2
09:06:00
 
8, Z. Rudenko, niecelny z wyskoku za 2
09:03:00
 
14, W. Zalewska, zbiórka w obronie
08:51:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
08:47:00
 
zbiórka w obronie
08:33:00
3 : 3
15, O. Trzymkowska, celny z wysoku za 3
08:33:00
 
11, A. Rok, asysta
08:17:00
3 : 5
7, M. Szymkiewicz, celny lay-up
07:56:00
 
9, W. Socha, faul osobisty
07:56:00
 
15, O. Trzymkowska, faulowany
07:56:00
4 : 5
15, O. Trzymkowska, celny rzut wolny 1z2
07:56:00
5 : 5
15, O. Trzymkowska, celny rzut wolny 2z2
07:55:00
 
8, Z. Rudenko, faul osobisty
07:55:00
 
8, J. Zaremba, faulowany
07:42:00
 
9, W. Socha, strata - złe podanie
07:42:00
 
3, A. Cichocka, przechwyt
07:25:00
 
9, A. Jarząb, niecelny z wyskoku za 2
07:22:00
 
12, K. Borkowska, zbiórka w obronie
07:11:00
5 : 7
8, J. Zaremba, celny lay-up
07:11:00
 
9, A. Jarząb, faul osobisty
07:11:00
 
8, J. Zaremba, faulowany
07:11:00
5 : 8
8, J. Zaremba, celny rzut wolny 1z1
06:53:00
 
8, Z. Rudenko, niecelny z wysoku za 3
06:50:00
 
9, W. Socha, zbiórka w obronie
06:47:00
5 : 10
7, M. Szymkiewicz, celny lay-up
06:47:00
 
9, W. Socha, asysta
06:43:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:43:00
 
9, A. Jarząb, zmiana - zejście
06:43:00
 
4, K. Dżochowska, zmiana - wejście
06:33:00
8 : 10
8, Z. Rudenko, celny z wysoku za 3
06:33:00
 
11, A. Rok, asysta
06:22:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wysoku za 3
06:19:00
 
zbiórka w obronie
06:06:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny z wysoku za 3
06:05:00
 
zbiórka w obronie
05:54:00
 
8, J. Zaremba, niecelny z wyskoku za 2
05:51:00
 
12, K. Borkowska, zbiórka w ataku
05:50:00
8 : 12
12, K. Borkowska, celny z wyskoku za 2
05:35:00
 
9, W. Socha, faul osobisty
05:35:00
 
8, Z. Rudenko, faulowany
05:35:00
 
3, A. Cichocka, zmiana - zejście
05:35:00
 
12, N. Makowska, zmiana - wejście
05:35:00
9 : 12
8, Z. Rudenko, celny rzut wolny 1z2
05:35:00
10 : 12
8, Z. Rudenko, celny rzut wolny 2z2
05:27:00
10 : 14
7, M. Szymkiewicz, celny z wyskoku za 2
05:16:00
 
8, Z. Rudenko, niecelny lay-up
05:13:00
 
12, K. Borkowska, zbiórka w obronie
05:07:00
10 : 16
14, W. Zalewska, celny lay-up
05:07:00
 
7, M. Szymkiewicz, asysta
04:48:00
 
12, N. Makowska, niecelny z wyskoku za 2
04:45:00
 
12, K. Borkowska, zbiórka w obronie
04:39:00
10 : 19
12, K. Borkowska, celny z wysoku za 3
04:39:00
 
8, J. Zaremba, asysta
04:22:00
 
11, A. Rok, niecelny lay-up
04:22:00
 
12, K. Borkowska, blok
04:18:00
 
zbiórka w ataku
04:18:00
 
8, Z. Rudenko, zmiana - zejście
04:18:00
 
15, O. Trzymkowska, zmiana - zejście
04:18:00
 
6, N. Obrodzka, zmiana - wejście
04:18:00
 
13, N. Rudzińska, zmiana - wejście
04:18:00
 
9, W. Socha, zmiana - zejście
04:18:00
 
12, K. Borkowska, zmiana - zejście
04:18:00
 
6, J. Dudek, zmiana - wejście
04:18:00
 
16, D. Dziedzic, zmiana - wejście
04:16:00
12 : 19
13, N. Rudzińska, celny z wyskoku za 2
04:07:00
 
13, N. Rudzińska, faul osobisty
04:07:00
 
8, J. Zaremba, faulowany
04:07:00
 
11, A. Rok, zmiana - zejście
04:07:00
 
1, P. Hnida, zmiana - wejście
04:07:00
 
8, J. Zaremba, niecelny rzut wolny 1z2
04:07:00
 
8, J. Zaremba, niecelny rzut wolny 2z2
04:07:00
 
4, K. Dżochowska, zbiórka w obronie
03:51:00
14 : 19
13, N. Rudzińska, celny z wyskoku za 2
03:51:00
 
6, N. Obrodzka, asysta
03:27:00
 
16, D. Dziedzic, niecelny z wyskoku za 2
03:23:00
 
6, J. Dudek, zbiórka w ataku
03:21:00
14 : 21
6, J. Dudek, celny z wyskoku za 2
02:59:00
 
13, N. Rudzińska, strata - złe podanie
02:59:00
 
7, M. Szymkiewicz, przechwyt
02:59:00
 
6, J. Dudek, strata - błąd kroków
02:49:00
 
4, K. Dżochowska, zmiana - zejście
02:49:00
 
9, A. Jarząb, zmiana - wejście
02:47:00
16 : 21
9, A. Jarząb, celny z wyskoku za 2
02:38:00
 
16, D. Dziedzic, strata - złe podanie
02:38:00
 
14, W. Zalewska, zmiana - zejście
02:38:00
 
12, K. Borkowska, zmiana - wejście
02:29:00
 
7, M. Szymkiewicz, faul osobisty
02:29:00
 
9, A. Jarząb, faulowany
02:24:00
 
9, A. Jarząb, strata - błąd kozłowania
02:24:00
 
12, K. Borkowska, przechwyt
02:11:00
 
16, D. Dziedzic, niecelny z wyskoku za 2
02:08:00
 
zbiórka w obronie
02:08:00
 
8, J. Zaremba, zmiana - zejście
02:08:00
 
9, W. Socha, zmiana - wejście
01:51:00
 
13, N. Rudzińska, niecelny z wyskoku za 2
01:49:00
 
12, K. Borkowska, zbiórka w obronie
01:45:00
 
6, J. Dudek, niecelny z wyskoku za 2
01:42:00
 
16, D. Dziedzic, zbiórka w ataku
01:35:00
 
6, J. Dudek, niecelny z wysoku za 3
01:32:00
 
6, N. Obrodzka, zbiórka w obronie
01:25:00
 
1, P. Hnida, niecelny z wyskoku za 2
01:21:00
 
6, N. Obrodzka, zbiórka w ataku
01:18:00
 
1, P. Hnida, niecelny z wysoku za 3
01:16:00
 
zbiórka w ataku
01:16:00
 
13, N. Rudzińska, zmiana - zejście
01:16:00
 
8, Z. Rudenko, zmiana - wejście
01:02:00
 
9, A. Jarząb, strata - błąd kroków
00:46:70
 
9, W. Socha, niecelny z wysoku za 3
00:40:70
 
12, N. Makowska, zbiórka w obronie
00:35:50
 
9, A. Jarząb, niecelny z wyskoku za 2
00:33:10
 
7, M. Szymkiewicz, zbiórka w obronie
00:32:10
 
7, M. Szymkiewicz, strata - złe podanie
00:32:10
 
1, P. Hnida, przechwyt
00:27:90
 
6, N. Obrodzka, niecelny z wyskoku za 2
00:24:90
 
12, K. Borkowska, zbiórka w obronie
00:05:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wysoku za 3
00:05:00
 
16, D. Dziedzic, zbiórka w ataku
00:00:00