Grupa C | 03.09.2020 | 20:00
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk, al. Zwycięstwa 12
Komisarz: Piotr Kustosz Sędziowie: Cezary Kurowski, Piotr Staciwa

SKS 12 Warszawa

Trener: Michał Gulan. Asystent: Rafał Holnicki-Szulc

Trener: Michał Gulan. Asystent: Rafał Holnicki-Szulc

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
7 Weronika Swojak 2 13:21 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 1 5 6 1 2   2 1     8 -3
8 Alicja Janczak 17 25:57 4/9 44.4 2/8 25.0 6/17 35.3 3/3 100.0 4 8 12 13 2 4 1 7 3 2 40 55
13 Natalia Kobza 5 19:49 1/6 16.7 1/4 25.0 2/10 20.0 0/1 0.0 2 2 4 2 1 1 6       -4 -5
14 Wiktoria Woźniak 27 20:51 13/18 72.2   0.0 13/18 72.2 1/4 25.0 4 2 6 1 4 2 2       24 42
18 Natalia Lampkowska 2 16:50 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0   2 2   2   3 1 2 1 2 -5
23 Julia Świech 5 21:22 2/2 100.0 0/5 0.0 2/7 28.6 1/2 50.0 1 6 7 2 2 2 3 1 1   7 8
24 Małgorzata Pawlak 8 23:10 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0 2/3 66.7 7 4 11 2 2 2 2 2     17 57
29 Hanna Durka 9 15:36 3/5 60.0 1/3 33.3 4/8 50.0   0.0   1 1 4 4 1 1 3     12 6
30 Aleksandra Proc 11 18:39 4/8 50.0 1/2 50.0 5/10 50.0   0.0       4 2     4 1   15 48
34 Kinga Stasinowska 13 24:26 5/10 50.0 1/2 50.0 6/12 50.0   0.0   3 3 3 3 1 2 7     18 57
  Drużynowe                     2 3 5                  
  Suma 99 200:00 37/68 54.4 6/24 25.0 43/92 46.7 7/13 53.8 21 36 57 32 24 13 22 26 7 3 139  

KS Pogoń Ruda Śląska

Trener: Adam Wilkin. Asystent: Piotr Górniak

Trener: Adam Wilkin. Asystent: Piotr Górniak

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Oliwia Dyja 9 22:56 2/5 40.0 0/4 0.0 2/9 22.2 5/12 41.7 1 4 5 2   8 9 1     -6 -40
4 Karolina Ciska 7 25:49 1/1 100.0 1/2 50.0 2/3 66.7 2/4 50.0   2 2     3 1 2     7 -12
6 Natalia Faber 3 16:03 0/2 0.0 1/3 33.3 1/5 20.0   0.0   1 1 2 2   6 1   1 -3 -22
10 Wiktoria Bulik 2 23:07 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 2 3 5 1     3 3 1 1 8 -10
12 Angelika Gierszewska 4 29:41 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 2/2 100.0 3 6 9 1 1 3 3 1   2 7 -53
14 Kinga Dosa 2 05:35 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0 0/1 0.0           2 2       -2 -21
16 Martyna Flaszewska 8 20:16 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0 2/2 100.0 3 3 6   4 3 9 1 2 1 5 -24
18 Julia Kuchta 1 12:54 0/1 0.0 0/2 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0   3 3   1 1 1     1 -1 -21
20 Oliwia Toboła 0 05:35 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0                     -1 -21
22 Klaudia Matczak 4 19:30 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0 2/4 50.0 1 3 4 2 3 2 1 3   1 6 -21
30 Paulina Kamińska 7 18:34 3/11 27.3 0/4 0.0 3/15 20.0 1/1 100.0 1 6 7 4 2 2 4 3     5 -15
  Drużynowe                     1 1 2       1          
  Suma 47 200:00 13/40 32.5 2/17 11.8 15/57 26.3 15/28 53.6 12 32 44 12 13 24 40 15 3 7 25  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
24, M. Pawlak, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
10, W. Bulik, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
14, W. Woźniak, niecelny z wyskoku za 2
09:52:00
 
30, P. Kamińska, zbiórka w obronie
09:45:00
 
10, W. Bulik, strata - złe podanie
09:45:00
 
30, A. Proc, przechwyt
09:34:00
 
8, A. Janczak, niecelny z wyskoku za 2
09:32:00
 
8, A. Janczak, zbiórka w ataku
09:31:00
2 : 0
8, A. Janczak, celny z wyskoku za 2
09:20:00
2 : 2
16, M. Flaszewska, celny z wyskoku za 2
09:20:00
 
30, P. Kamińska, asysta
09:11:00
 
34, K. Stasinowska, niecelny z wyskoku za 2
09:09:00
 
4, K. Ciska, zbiórka w obronie
09:03:00
 
16, M. Flaszewska, niecelny z wyskoku za 2
09:01:00
 
10, W. Bulik, zbiórka w ataku
09:00:00
 
10, W. Bulik, niecelny z wyskoku za 2
09:00:00
 
8, A. Janczak, blok
08:58:00
 
16, M. Flaszewska, zbiórka w ataku
08:58:00
 
24, M. Pawlak, faul osobisty
08:58:00
 
16, M. Flaszewska, faulowany
08:49:00
 
30, P. Kamińska, niecelny z wysoku za 3
08:47:00
 
34, K. Stasinowska, zbiórka w obronie
08:44:00
4 : 2
14, W. Woźniak, celny lay-up
08:44:00
 
34, K. Stasinowska, asysta
08:21:00
 
12, A. Gierszewska, niecelny z wyskoku za 2
08:21:00
 
14, W. Woźniak, zbiórka w obronie
08:21:00
 
30, A. Proc, blok
08:10:00
6 : 2
14, W. Woźniak, celny z wyskoku za 2
08:03:00
 
16, M. Flaszewska, strata - błąd kozłowania
08:03:00
 
30, A. Proc, przechwyt
07:56:00
8 : 2
14, W. Woźniak, celny z wyskoku za 2
07:56:00
 
8, A. Janczak, asysta
07:56:00
 
pełna przerwa na żądanie
07:48:00
 
30, P. Kamińska, strata - złe podanie
07:48:00
 
8, A. Janczak, przechwyt
07:43:00
 
30, A. Proc, niecelny z wyskoku za 2
07:40:00
 
8, A. Janczak, zbiórka w ataku
07:39:00
10 : 2
8, A. Janczak, celny z wyskoku za 2
07:37:00
 
30, P. Kamińska, faul osobisty
07:37:00
 
8, A. Janczak, faulowany
07:37:00
11 : 2
8, A. Janczak, celny rzut wolny 1z1
07:25:00
 
30, P. Kamińska, niecelny z wyskoku za 2
07:22:00
 
24, M. Pawlak, zbiórka w obronie
07:12:00
 
24, M. Pawlak, niecelny z wyskoku za 2
07:09:00
 
24, M. Pawlak, zbiórka w ataku
07:07:00
 
8, A. Janczak, niecelny z wysoku za 3
07:05:00
 
14, W. Woźniak, zbiórka w ataku
07:02:00
 
14, W. Woźniak, niecelny z wyskoku za 2
07:01:00
 
10, W. Bulik, zbiórka w obronie
06:48:00
 
8, A. Janczak, faul osobisty
06:48:00
 
4, K. Ciska, faulowany
06:43:00
 
12, A. Gierszewska, strata - złe podanie
06:43:00
 
30, A. Proc, przechwyt
06:37:00
 
14, W. Woźniak, niecelny z wyskoku za 2
06:35:00
 
8, A. Janczak, zbiórka w ataku
06:33:00
13 : 2
8, A. Janczak, celny z wyskoku za 2
06:28:00
 
30, A. Proc, faul osobisty
06:28:00
 
30, P. Kamińska, faulowany
06:28:00
 
30, A. Proc, zmiana - zejście
06:28:00
 
13, N. Kobza, zmiana - wejście
06:21:00
 
30, P. Kamińska, niecelny z wysoku za 3
06:15:00
 
12, A. Gierszewska, zbiórka w ataku
06:15:00
 
12, A. Gierszewska, strata - złe podanie
06:15:00
 
34, K. Stasinowska, przechwyt
06:12:00
15 : 2
34, K. Stasinowska, celny lay-up
05:54:00
 
16, M. Flaszewska, niecelny lay-up
05:51:00
 
34, K. Stasinowska, zbiórka w obronie
05:45:00
 
24, M. Pawlak, niecelny z wyskoku za 2
05:42:00
 
30, P. Kamińska, zbiórka w obronie
05:36:00
15 : 4
30, P. Kamińska, celny lay-up
05:14:00
 
12, A. Gierszewska, zmiana - zejście
05:14:00
 
22, K. Matczak, zmiana - wejście
05:10:00
 
13, N. Kobza, niecelny z wysoku za 3
05:08:00
 
zbiórka w obronie
04:51:00
15 : 6
16, M. Flaszewska, celny z wyskoku za 2
04:51:00
 
22, K. Matczak, asysta
04:40:00
17 : 6
14, W. Woźniak, celny z wyskoku za 2
04:40:00
 
8, A. Janczak, asysta
04:32:00
 
24, M. Pawlak, zmiana - zejście
04:32:00
 
18, N. Lampkowska, zmiana - wejście
04:30:00
 
22, K. Matczak, strata - błąd kozłowania
04:30:00
 
34, K. Stasinowska, przechwyt
04:25:00
 
34, K. Stasinowska, niecelny z wyskoku za 2
04:22:00
 
13, N. Kobza, zbiórka w ataku
04:21:00
 
13, N. Kobza, strata - błąd kozłowania
04:21:00
 
16, M. Flaszewska, przechwyt