Ćwierćfinał | 04.09.2020 | 15:30
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk, al. Zwycięstwa 12
Komisarz: Leszek Pujdak Sędziowie: Krzysztof Tuński, Łukasz Cichowski

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Janusz Kopaczewski . Asystent: Radosław Duchnowski

Trener: Janusz Kopaczewski . Asystent: Radosław Duchnowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Marcelina Harasimowicz 10 19:41 1/3 33.3 2/4 50.0 3/7 42.9 2/2 100.0 2   2 2   4 3       7 -1
4 Daria Ryzińska 0 18:03   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0   1 1 1   2 2 2     1 19
8 Aleksandra Kuczyńska 12 19:37 4/9 44.4 1/4 25.0 5/13 38.5 1/1 100.0 3 6 9 4 1 2 2 4 1 1 20 25
10 Martyna Kurkowiak 6 16:08 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0   0.0 2 6 8 1 2     3 1   16 23
14 Joanna Kobylińska 11 20:35 1/1 100.0 3/6 50.0 4/7 57.1   0.0   1 1 4 3   2   1   12 30
20 Ewelina Śmiałek 9 06:39 4/5 80.0   0.0 4/5 80.0 1/3 33.3 2 2 4     3     2 1 12 12
21 Julita Michniewicz 3 18:55 1/2 50.0 0/6 0.0 1/8 12.5 1/2 50.0   4 4 2 1 1 1       0 14
22 Weronika Dudek 0 19:33 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0 1 4 5 3 4   1 2     6 17
32 Martyna Sierocińska 0 13:09   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0   0.0 1 2 3               1 -8
44 Julia Jeleńczak 6 14:24 1/3 33.3 1/4 25.0 2/7 28.6 1/1 100.0       1 2 1       1 2 -9
45 Karolina Kamińska 2 10:00 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0 1   1 1   1 4 1   1 -2 -7
46 Maja Kozłowska 14 23:16 6/9 66.7   0.0 6/9 66.7 2/3 66.7 4 1 5   4 1 3   1 1 13 5
  Drużynowe                     2 5 7                  
  Suma 73 200:00 22/44 50.0 7/28 25.0 29/72 40.3 8/12 66.7 18 32 50 19 17 15 18 12 6 5 88  

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Dariusz Raczyński

Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Dariusz Raczyński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Paulina Hnida 1 16:11 0/1 0.0 0/4 0.0 0/5 0.0 1/2 50.0   4 4 1 3 1 3 2 1   0 -12
2 Justyna Kozarska 0 04:53   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0                     -1 6
3 Agnieszka Cichocka 4 22:40 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 2 3   2 1         5 -14
4 Karolina Dżochowska 4 19:27 2/9 22.2 0/3 0.0 2/12 16.7   0.0   2 2 2 1 1 2 2 2 2 0 -4
6 Nicola Obrodzka 10 13:52 1/4 25.0 1/2 50.0 2/6 33.3 5/6 83.3 4   4     4         9 1
8 Zuzanna Rudenko 2 18:24 0/5 0.0 0/1 0.0 0/6 0.0 2/2 100.0 1 1 2   1 2 2       -4 -36
9 Alicja Jarząb 4 15:48 1/2 50.0 0/1 0.0 1/3 33.3 2/2 100.0 2 2 4 3 1 2 5 1 1   6 -5
11 Aleksandra Rok 2 23:49 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 1 3 4 7 1   4 1   2 7 -12
12 Nadia Makowska 4 18:23 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 2/4 50.0 3 5 8   3 2 2 2 1 1 8 -10
13 Natalia Rudzińska 6 20:05 2/8 25.0 0/1 0.0 2/9 22.2 2/2 100.0 3   3   2 1         2 -9
15 Oliwia Trzymkowska 12 26:28 3/7 42.9 2/2 100.0 5/9 55.6 0/1 0.0   3 3 1 1 3 2     1 9 -25
16 Klaudia Węcłaś DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
  Drużynowe                     2 6 8       2          
  Suma 49 200:00 13/48 27.1 3/15 20.0 16/63 25.4 14/19 73.7 17 28 45 14 15 17 22 8 5 6 41  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
3, A. Cichocka, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
20, E. Śmiałek, przegrany rzut sędziowski
09:40:00
0 : 2
15, O. Trzymkowska, celny lay-up
09:40:00
 
11, A. Rok, asysta
09:40:00
 
22, W. Dudek, faul osobisty
09:40:00
 
15, O. Trzymkowska, faulowany
09:40:00
 
15, O. Trzymkowska, niecelny rzut wolny 1z1
09:40:00
 
22, W. Dudek, zbiórka w obronie
09:30:00
 
14, J. Kobylińska, strata - błąd kroków
09:20:00
0 : 4
3, A. Cichocka, celny z wyskoku za 2
09:20:00
 
9, A. Jarząb, asysta
09:00:00
 
20, E. Śmiałek, niecelny z wyskoku za 2
09:00:00
 
9, A. Jarząb, blok
08:56:00
 
11, A. Rok, zbiórka w obronie
08:55:00
 
9, A. Jarząb, strata - złe podanie
08:55:00
 
8, A. Kuczyńska, przechwyt
08:40:00
2 : 4
20, E. Śmiałek, celny z wyskoku za 2
08:40:00
 
22, W. Dudek, asysta
08:40:00
 
9, A. Jarząb, faul osobisty
08:40:00
 
20, E. Śmiałek, faulowany
08:40:00
3 : 4
20, E. Śmiałek, celny rzut wolny 1z1
08:27:00
 
9, A. Jarząb, strata - złe podanie
08:27:00
 
4, D. Ryzińska, przechwyt
08:20:00
5 : 4
20, E. Śmiałek, celny z wyskoku za 2
08:20:00
 
4, D. Ryzińska, asysta
07:58:00
 
8, Z. Rudenko, strata - złe podanie
07:58:00
 
8, A. Kuczyńska, przechwyt
07:42:00
 
15, O. Trzymkowska, faul osobisty
07:42:00
 
20, E. Śmiałek, faulowany
07:42:00
 
20, E. Śmiałek, niecelny rzut wolny 1z2
07:42:00
 
20, E. Śmiałek, niecelny rzut wolny 2z2
07:42:00
 
3, A. Cichocka, zbiórka w obronie
07:25:00
 
11, A. Rok, niecelny z wyskoku za 2
07:25:00
 
8, A. Kuczyńska, blok
07:21:00
 
20, E. Śmiałek, zbiórka w obronie
07:17:00
7 : 4
8, A. Kuczyńska, celny lay-up
07:04:00
 
11, A. Rok, niecelny z wyskoku za 2
07:04:00
 
20, E. Śmiałek, blok
07:01:00
 
22, W. Dudek, zbiórka w obronie
06:57:00
 
14, J. Kobylińska, niecelny z wysoku za 3
06:55:00
 
zbiórka w obronie
06:50:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:39:00
 
9, A. Jarząb, strata - złe podanie
06:39:00
 
22, W. Dudek, przechwyt
06:34:00
 
22, W. Dudek, niecelny z wyskoku za 2
06:31:00
 
20, E. Śmiałek, zbiórka w ataku
06:30:00
9 : 4
20, E. Śmiałek, celny z wyskoku za 2
06:20:00
 
9, A. Jarząb, strata - poza boiskiem
06:20:00
 
9, A. Jarząb, zmiana - zejście
06:20:00
 
13, N. Rudzińska, zmiana - wejście
06:08:00
12 : 4
14, J. Kobylińska, celny z wysoku za 3
06:08:00
 
22, W. Dudek, asysta
05:46:00
 
11, A. Rok, strata - złe podanie
05:46:00
 
22, W. Dudek, przechwyt
05:38:00
 
8, A. Kuczyńska, niecelny z wyskoku za 2
05:35:00
 
zbiórka w obronie
05:35:00
 
3, A. Cichocka, zmiana - zejście
05:35:00
 
11, A. Rok, zmiana - zejście
05:35:00
 
1, P. Hnida, zmiana - wejście
05:35:00
 
12, N. Makowska, zmiana - wejście
05:23:00
 
13, N. Rudzińska, niecelny z wyskoku za 2
05:19:00
 
8, A. Kuczyńska, zbiórka w obronie
05:13:00
14 : 4
14, J. Kobylińska, celny z wyskoku za 2
05:13:00
 
8, A. Kuczyńska, asysta
04:55:00
 
14, J. Kobylińska, faul osobisty
04:55:00
 
8, Z. Rudenko, faulowany
04:54:00
 
12, N. Makowska, niecelny z wyskoku za 2
04:54:00
 
20, E. Śmiałek, blok
04:51:00
 
4, D. Ryzińska, zbiórka w obronie
04:51:00
 
13, N. Rudzińska, faul osobisty
04:51:00
 
4, D. Ryzińska, faulowany
04:44:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
04:44:00
 
8, A. Kuczyńska, niecelny z wysoku za 3
04:44:00
 
20, E. Śmiałek, zbiórka w ataku
04:44:00
16 : 4
20, E. Śmiałek, celny z wyskoku za 2
04:44:00
 
1, P. Hnida, niecelny lay-up
04:44:00
 
22, W. Dudek, zbiórka w obronie
04:43:00
 
4, D. Ryzińska, strata - błąd kroków
04:02:00
 
8, Z. Rudenko, niecelny z wyskoku za 2
03:59:00
 
20, E. Śmiałek, zbiórka w obronie
03:42:00
 
8, A. Kuczyńska, niecelny z wysoku za 3
03:39:00
 
15, O. Trzymkowska, zbiórka w obronie
03:34:00
 
22, W. Dudek, faul osobisty
03:34:00
 
8, Z. Rudenko, faulowany
03:34:00
 
4, D. Ryzińska, zmiana - zejście
03:34:00
 
8, A. Kuczyńska, zmiana - zejście
03:34:00
 
20, E. Śmiałek, zmiana - zejście
03:34:00
 
1, M. Harasimowicz, zmiana - wejście
03:34:00
 
10, M. Kurkowiak, zmiana - wejście
03:34:00
 
21, J. Michniewicz, zmiana - wejście
03:34:00
 
15, O. Trzymkowska, zmiana - zejście
03:34:00
 
6, N. Obrodzka, zmiana - wejście
03:34:00
16 : 5
8, Z. Rudenko, celny rzut wolny 1z2
03:34:00
16 : 6
8, Z. Rudenko, celny rzut wolny 2z2
03:25:00
 
14, J. Kobylińska, strata - złe podanie
03:25:00
 
12, N. Makowska, przechwyt
03:14:00
16 : 8
6, N. Obrodzka, celny z wyskoku za 2
03:14:00
 
1, P. Hnida, asysta
02:59:00
19 : 8
1, M. Harasimowicz, celny z wysoku za 3
02:59:00
 
14, J. Kobylińska, asysta
02:34:00
 
13, N. Rudzińska, niecelny z wyskoku za 2
02:32:00
 
6, N. Obrodzka, zbiórka w ataku
02:32:00
 
22, W. Dudek, faul osobisty
02:32:00
 
6, N. Obrodzka, faulowany
02:32:00
 
22, W. Dudek, zmiana - zejście
02:32:00
 
20, E. Śmiałek, zmiana - wejście
02:30:00
 
1, P. Hnida, faul w ataku
02:30:00
 
1, P. Hnida, strata w ataku
02:30:00
 
1, M. Harasimowicz, faulowany
02:19:00
 
13, N. Rudzińska, faul osobisty
02:19:00
 
20, E. Śmiałek, faulowany
02:19:00
 
20, E. Śmiałek, zmiana - zejście
02:19:00
 
46, M. Kozłowska, zmiana - wejście
02:19:00
20 : 8
46, M. Kozłowska, celny rzut wolny 1z2
02:19:00
 
10, M. Kurkowiak, asysta
02:19:00
21 : 8
46, M. Kozłowska, celny rzut wolny 2z2
02:09:00
 
1, P. Hnida, strata - błąd kozłowania
02:09:00
 
10, M. Kurkowiak, przechwyt
01:59:00
24 : 8
1, M. Harasimowicz, celny z wysoku za 3
01:59:00
 
14, J. Kobylińska, asysta
01:42:00
 
8, Z. Rudenko, strata - błąd kroków
01:42:00
 
1, P. Hnida, zmiana - zejście
01:42:00
 
8, Z. Rudenko, zmiana - zejście
01:42:00
 
9, A. Jarząb, zmiana - wejście
01:42:00
 
11, A. Rok, zmiana - wejście
01:33:00
 
21, J. Michniewicz, niecelny z wyskoku za 2
01:28:00
 
zbiórka w ataku
01:27:00
 
21, J. Michniewicz, niecelny z wysoku za 3
01:27:00
 
zbiórka w obronie
01:09:00
 
6, N. Obrodzka, niecelny z wyskoku za 2
01:06:00
 
10, M. Kurkowiak, zbiórka w obronie
01:02:00
26 : 8
46, M. Kozłowska, celny lay-up
01:02:00
 
14, J. Kobylińska, asysta
00:39:60
 
46, M. Kozłowska, faul osobisty
00:39:60
 
6, N. Obrodzka, faulowany
00:39:60
26 : 9
6, N. Obrodzka, celny rzut wolny 1z2
00:39:60
26 : 10
6, N. Obrodzka, celny rzut wolny 2z2
00:20:40
 
14, J. Kobylińska, niecelny z wysoku za 3
00:18:00
 
zbiórka w obronie
00:11:20
 
12, N. Makowska, niecelny z wyskoku za 2
00:08:70
 
11, A. Rok, zbiórka w ataku
00:04:00
 
13, N. Rudzińska, niecelny z wyskoku za 2
00:04:00
 
10, M. Kurkowiak, zbiórka w obronie
00:00:00
 
koniec części gry
Kwarta 2
10:00:00
 
14, J. Kobylińska, zmiana - zejście
10:00:00
 
21, J. Michniewicz, zmiana - zejście
10:00:00
 
4, D. Ryzińska, zmiana - wejście
10:00:00
 
8, A. Kuczyńska, zmiana - wejście
10:00:00
 
13, N. Rudzińska, zmiana - zejście
10:00:00
 
4, K. Dżochowska, zmiana - wejście
10:00:00
 
start części gry
09:45:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny z wyskoku za 2
09:43:00
 
8, A. Kuczyńska, zbiórka w obronie
09:38:00
 
8, A. Kuczyńska, strata - złe podanie
09:29:00
26 : 13
6, N. Obrodzka, celny z wysoku za 3
09:29:00
 
11, A. Rok, asysta
09:13:00
28 : 13
46, M. Kozłowska, celny z wyskoku za 2
09:13:00
 
8, A. Kuczyńska, asysta
08:47:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny z wyskoku za 2
08:45:00
 
6, N. Obrodzka, zbiórka w ataku
08:44:00
 
10, M. Kurkowiak, faul osobisty
08:44:00
 
6, N. Obrodzka, faulowany
08:44:00
 
12, N. Makowska, zmiana - zejście
08:44:00
 
3, A. Cichocka, zmiana - wejście
08:44:00
28 : 14
6, N. Obrodzka, celny rzut wolny 1z2
08:44:00
28 : 15
6, N. Obrodzka, celny rzut wolny 2z2
08:32:00
 
1, M. Harasimowicz, strata - złe podanie
08:32:00
 
4, K. Dżochowska, przechwyt
08:27:00
28 : 17
4, K. Dżochowska, celny lay-up
08:27:00
 
9, A. Jarząb, asysta
08:08:00
30 : 17
10, M. Kurkowiak, celny z wyskoku za 2
08:08:00
 
8, A. Kuczyńska, asysta
07:54:00
 
6, N. Obrodzka, niecelny z wysoku za 3
07:50:00
 
9, A. Jarząb, zbiórka w ataku
07:46:00
 
4, K. Dżochowska, strata - złe podanie
07:46:00
 
8, A. Kuczyńska, przechwyt
07:42:00
 
8, A. Kuczyńska, niecelny lay-up
07:39:00
 
9, A. Jarząb, zbiórka w obronie
07:34:00
 
3, A. Cichocka, niecelny z wyskoku za 2
07:30:00
 
10, M. Kurkowiak, zbiórka w obronie
07:18:00
 
46, M. Kozłowska, strata - złe podanie
07:18:00
 
11, A. Rok, przechwyt
07:12:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny z wyskoku za 2
07:10:00
 
8, A. Kuczyńska, zbiórka w obronie
06:50:00
 
8, A. Kuczyńska, niecelny z wysoku za 3
06:48:00
 
zbiórka w obronie
06:48:00
 
1, M. Harasimowicz, zmiana - zejście
06:48:00
 
4, D. Ryzińska, zmiana - zejście
06:48:00
 
14, J. Kobylińska, zmiana - wejście
06:48:00
 
21, J. Michniewicz, zmiana - wejście
06:48:00
 
6, N. Obrodzka, zmiana - zejście
06:48:00
 
15, O. Trzymkowska, zmiana - wejście
06:24:00
 
10, M. Kurkowiak, zmiana - zejście
06:24:00
 
22, W. Dudek, zmiana - wejście
06:20:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny z wyskoku za 2
06:18:00
 
9, A. Jarząb, zbiórka w ataku
06:17:00
 
9, A. Jarząb, niecelny z wyskoku za 2
06:14:00
 
14, J. Kobylińska, zbiórka w obronie
06:00:00
 
21, J. Michniewicz, niecelny z wysoku za 3
05:58:00
 
zbiórka w obronie
05:58:00
 
46, M. Kozłowska, faul osobisty
05:58:00
 
4, K. Dżochowska, faulowany
05:50:00
 
14, J. Kobylińska, faul osobisty
05:50:00
 
15, O. Trzymkowska, faulowany
05:44:00
30 : 20
15, O. Trzymkowska, celny z wysoku za 3
05:44:00
 
11, A. Rok, asysta
05:41:00
 
pełna przerwa na żądanie
05:41:00
 
46, M. Kozłowska, zmiana - zejście
05:41:00
 
10, M. Kurkowiak, zmiana - wejście
05:37:00
33 : 20
8, A. Kuczyńska, celny z wysoku za 3
05:37:00
 
22, W. Dudek, asysta
05:20:00
 
15, O. Trzymkowska, niecelny z wyskoku za 2
05:20:00
 
14, J. Kobylińska, blok
05:16:00
 
zbiórka w ataku