Drużyna Basket Team Suchy Las najlepsza wśród młodzików w sezonie 2018/2019. W finale podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali UKS Akademia Koszykówki Komorów 85:60, a 33 punkty dla zwycięskiej drużyny rzucił Jan Nowicki. Brąz dla koszykarzy BC Swiss Krono Żary, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali Twarde Pierniki Toruń.
1
Franciszek Szular
Isetia Białołęka Warszawa
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 14 | 59 | 274:13 | 19 / 38 | 5 / 17 | 24 / 55 | 6 / 14 | 7 | 37 | 44 | 28 | 37 | 15 | 19 | 22 | 5 | 0 | 100 | -5 |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 6 | 23 | 109:50 | 9 / 20 | 1 / 8 | 10 / 28 | 2 / 5 | 4 | 12 | 16 | 10 | 9 | 5 | 9 | 10 | 0 | 2 | 29 | 41 |
2022/2023 | Dziki Warszawa | 8 | 3 | 14:40 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 / 3 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 9 | 38 | 239:36 | 13 / 22 | 3 / 9 | 16 / 31 | 3 / 8 | 17 | 32 | 49 | 32 | 33 | 9 | 27 | 22 | 4 | 1 | 98 | -7 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 10 | 56:47 | 4 / 8 | 0 / 0 | 4 / 8 | 2 / 5 | 0 | 6 | 6 | 4 | 8 | 3 | 10 | 8 | 0 | 0 | 11 | -96 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 4 | 45:45 | 2 / 6 | 0 / 4 | 2 / 10 | 0 / 0 | 6 | 7 | 13 | 5 | 6 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 13 | -22 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 11 | 52 | 262:44 | 14 / 38 | 3 / 17 | 17 / 55 | 15 / 28 | 18 | 30 | 48 | 43 | 21 | 21 | 33 | 33 | 0 | 4 | 92 | 58 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Mazowieckie | 3 | 0 | 33:06 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | -29 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 14 | 4.2 | 19:35 | 50.0 | 29.4 | 43.6 | 42.9 | 0.50 | 2.60 | 3.10 | 2.0 | 2.60 | 1.10 | 1.4 | 1.60 | 0.40 | 0.00 | 7.1 | -0.4 |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 6 | 3.8 | 18:18 | 45.0 | 12.5 | 35.7 | 40.0 | 0.70 | 2.00 | 2.70 | 1.7 | 1.50 | 0.80 | 1.5 | 1.70 | 0.00 | 0.30 | 4.8 | 6.8 |
2022/2023 | Dziki Warszawa | 8 | 0.4 | 01:50 | 0.0 | 50.0 | 33.3 | 0.0 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.3 | 0.80 | 0.00 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | -0.9 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 9 | 4.2 | 26:37 | 59.1 | 33.3 | 51.6 | 37.5 | 1.90 | 3.60 | 5.40 | 3.6 | 3.70 | 1.00 | 3.0 | 2.40 | 0.40 | 0.10 | 10.9 | -0.8 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 5.0 | 28:23 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 40.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 2.0 | 4.00 | 1.50 | 5.0 | 4.00 | 0.00 | 0.00 | 5.5 | -48.0 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 2.0 | 22:52 | 33.3 | 0.0 | 20.0 | 0.0 | 3.00 | 3.50 | 6.50 | 2.5 | 3.00 | 1.00 | 2.5 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 6.5 | -11.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 11 | 4.7 | 23:53 | 36.8 | 17.6 | 30.9 | 53.6 | 1.60 | 2.70 | 4.40 | 3.9 | 1.90 | 1.90 | 3.0 | 3.00 | 0.00 | 0.40 | 8.4 | 5.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Mazowieckie | 3 | 0.0 | 11:02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.30 | 0.70 | 1.00 | 1.0 | 0.30 | 1.30 | 2.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -9.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Isetia Białołęka Warszawa (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
06.01.2024 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (d) | 79 : 67 W | 6 | 28:08 | 3/5 | 60.0 | 0/3 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 11 | |||||
02.12.2023 | Start Lublin (d) | 86 : 92 P | 0 | 01:47 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||||
25.11.2023 | Energa Basket Warszawa (w) | 96 : 85 P | 2 | 18:07 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -7 | |||||
18.11.2023 | Speed sport Zec Byki Wołomin (d) | 85 : 71 W | 2 | 19:45 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 9 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 16 | 10 | |||||
15.11.2023 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (w) | 96 : 102 W | 8 | 21:03 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 14 | 14 | |||||
11.11.2023 | Znicz Basket Pruszków (d) | 70 : 87 P | 2 | 15:56 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -4 | |||||
28.10.2023 | Lublinianka KUL Basketball (w) | 115 : 102 P | 5 | 19:52 | 1/3 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | -15 | |||||
21.10.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (w) | 94 : 76 P | 1 | 16:14 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | -2 | -12 | |||||
18.10.2023 | Profbud Legia Warszawa (d) | 84 : 70 W | 2 | 23:13 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 10 | |||||
14.10.2023 | MKS Ochota Warszawa (w) | 62 : 84 W | 7 | 16:42 | 2/3 | 66.7 | 1/3 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | |||||
07.10.2023 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 98 : 67 P | 8 | 25:49 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 10 | -22 | |||||
04.10.2023 | KS Legion Legionowo (w) | 91 : 81 P | 8 | 26:29 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 15 | 7 | |||||
30.09.2023 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 80 : 73 P | 6 | 21:59 | 3/3 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12 | -11 | |||||
27.09.2023 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (w) | 78 : 107 W | 2 | 19:09 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 28:08 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | celny rzut za 2 | 3 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 25.11.2023 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 96 : 85 | celny rzut za 3 | 1 | 15.11.2023 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 96 : 102 | wykonywany rzut za 3 | 3 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 28.10.2023 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 115 : 102 | celny rzut z gry | 3 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | wykonywany rzut za gry | 8 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | skuteczność z gry | 100.0000 | 30.09.2023 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 80 : 73 | celny rzut wolny | 2 | 18.11.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 85 : 71 | wykonywany rzut wolny | 5 | 21.10.2023 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 94 : 76 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 18.11.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 85 : 71 | punkty | 8 | 15.11.2023 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 96 : 102 | zbiórki w ataku | 1 | 25.11.2023 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 96 : 85 | zbiórki w obronie | 9 | 18.11.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 85 : 71 | zbiórki | 10 | 18.11.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 85 : 71 | asysty | 4 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | faule | 5 | 21.10.2023 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 94 : 76 | faule wymuszone | 3 | 25.11.2023 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 96 : 85 | straty | 3 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | przechwyty | 4 | 18.11.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 85 : 71 | bloki | 2 | 04.10.2023 | 2LM | KS Legion Legionowo | 91 : 81 | bloki otrzymane | 0 | 06.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 79 : 67 | asysty/straty | 2.0000 | 25.11.2023 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 96 : 85 | przechwyty/straty | 2.0000 | 21.10.2023 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 94 : 76 | eval | 16 | 18.11.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 85 : 71 | +/- | 14 | 15.11.2023 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 96 : 102 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2018/2019 | UKS AK Komorów | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Mazowieckie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |