tabela ligowa

m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica zw. / mecze
1 KSK Noteć Inowrocław 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 107 - 56 +51 1.9107
2 AMW Asseco Arka Gdynia 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 103 - 73 +30 1.4110
3 Trefl II Sopot 2 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 94 - 77 +17 1.2208
4 Sharks AWFiS Port Gdynia 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 98 - 89 +9 1.1011
5 Politechnika Gdańska 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 73 - 64 +9 1.1406
6 Enea Astoria Bydgoszcz 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 89 - 98 -9 0.9082
7 MKKS Żak Koszalin 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 64 - 73 -9 0.8767
8 SMS PZKosz Władysławowo 1 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 77 - 94 -17 0.8191
9 Ogniwo Szczecin 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 73 - 103 -30 0.7087
10 Miasto Zakochanych Chełmno 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 56 - 107 -51 0.5234
11 AZS UMK Toruń 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
12 Sklep Polski MKK Gniezno 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica zw. / mecze
1 AZS UMCS Start Lublin 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 109 - 52 +57 2.0962
2 MKS Ochota Warszawa 2 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 83 - 65 +18 1.2769
3 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 107 - 102 +5 1.0490
4 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 88 - 84 +4 1.0476
5 KS Kutno 2 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 75 - 73 +2 1.0274
6 Isetia Erzurum 1 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 73 - 75 -2 0.9733
7 Sokół Ostrów Mazowiecka 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 84 - 88 -4 0.9545
8 AZS UJK Kielce 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 102 - 107 -5 0.9533
9 UKS Trójka Żyrardów 1 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 65 - 83 -18 0.7831
10 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 52 - 109 -57 0.4771
11 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
12 KK AZS UW Warszawa 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
13 Żubry Białystok 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica zw. / mecze
1 AZS AGH Kraków 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 110 - 66 +44 1.6667
2 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 97 - 70 +27 1.3857
3 KKS Ragor Tarnowskie Góry 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 85 - 65 +20 1.3077
4 AZS Częstochowa 2 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 73 - 59 +14 1.2373
5 BS Polonia Bytom 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 79 - 66 +13 1.1970
6 KK UR Bozza Kraków 2 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 83 - 73 +10 1.1370
7 Daas BH Bielsko-Biała 1 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 73 - 83 -10 0.8795
8 KŚ AZS Gliwice 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 66 - 79 -13 0.8354
9 MKKS Rybnik 1 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 59 - 73 -14 0.8082
10 GTK Sordrew Gliwice 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 65 - 85 -20 0.7647
11 AZS PWSTE Jarosław 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 70 - 97 -27 0.7216
12 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 66 - 110 -44 0.6000
13 MKS II Dąbrowa Górnicza 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica zw. / mecze
1 Rycerze Rydzyna 2 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 110 - 50 +60 2.2000
2 KS Sudety Jelenia Góra 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 99 - 68 +31 1.4559
3 BC Swiss Krono Żary 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 97 - 67 +30 1.4478
4 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 86 - 82 +4 1.0488
5 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 82 - 86 -4 0.9535
6 KS Kosz Pleszew 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 67 - 97 -30 0.6907
7 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 1 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 68 - 99 -31 0.6869
8 Basket Junior Poznań 1 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 50 - 110 -60 0.4545
9 MKS Sokół Międzychód 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
10 BC Obra Kościan 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
11 Exact Systems Śląsk Wrocław 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
12 Röben Gimbasket Wrocław 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
13 IgnerHome Basket Nysa 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0.0000
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę