statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Benjamin Didier-Urbaniak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 108 21.60
2. Mariusz Piotrkowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 5 101 20.20
3. Przemysław Kuźkow Akademia Koszykówki Legii Warszawa 4 97 24.25
4. Adrian Płaczek AZS Częstochowa 5 96 19.20
5. Nikodem Kowalski AZS Częstochowa 5 95 19.00
6. Bartosz Wróbel AZS AGH Kraków 4 91 22.75
7. Grzegorz Małecki KS Kosz Pleszew 5 90 18.00
8. Arkadiusz Zabielski Żubry Białystok 3 89 29.67
9. Krzysztof Spała KS Kosz Pleszew 5 85 17.00
10. Cezary Gumiński AZS PWSTE Jarosław 4 81 20.25
11. Michał Samsonowicz AZS UMK Toruń 3 77 25.67
12. Jakub Czyż AZS Częstochowa 4 76 19.00
13. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 5 76 15.20
14. Mariusz Małachowski BC Swiss Krono Żary 4 75 18.75
15. Grzegorz Kaczmarek Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 75 15.00
16. Jakub Lewandowski IgnerHome AZS Basket Nysa 4 75 18.75
17. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 74 24.67
18. Jakub Ściegienny KŚ AZS Politechnika Śląska 5 73 14.60
19. Krzysztof Chmielarz KS Kosz Pleszew 5 72 14.40
20. Szymon Milczyński Rycerze Rydzyna 5 72 14.40
21. Tomasz Palmowski KK UR Bozza Kraków 3 71 23.67
22. Dominik Grudziński Ogniwo Szczecin 4 71 17.75
23. Emil Podkowiński BS Polonia Bytom 4 70 17.50
24. Seweryn Sroczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 69 17.25
25. Jakub Ulczyński Enea Astoria Bydgoszcz 3 69 23.00
26. Wojciech Zub Daas BH Bielsko-Biała 4 69 17.25
27. Mateusz Bręk Rycerze Rydzyna 5 68 13.60
28. Bartosz Chodukiewicz GTK Sordrew Gliwice 5 68 13.60
29. Mariusz Łapiński UKS Trójka Żyrardów 5 68 13.60
30. Dawid Bręk Rycerze Rydzyna 5 67 13.40
31. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 4 66 16.50
32. Damian Szymczak MKS Sokół Międzychód 3 66 22.00
33. Daniel Ziółkowski Trefl II Sopot 3 66 22.00
34. Robert Kozaczka Daas BH Bielsko-Biała 4 65 16.25
35. Marcin Uliczka UKS Trójka Żyrardów 4 65 16.25
36. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 5 65 13.00
37. Jakub Sadowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 65 13.00
38. Kacper Kuta Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 64 12.80
39. Stanisław Heliński GTK Sordrew Gliwice 4 62 15.50
40. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 5 62 12.40
41. Tomasz Madejski IgnerHome AZS Basket Nysa 4 61 15.25
42. Jakub Nowak MKS Sokół Międzychód 3 60 20.00
43. Marcin Salamonik BS Polonia Bytom 4 60 15.00
44. Szymon Wąsik GTK Sordrew Gliwice 5 60 12.00
45. Przemysław Zygmunciak AZS UJK Kielce 4 59 14.75
46. Mikołaj Motel Sokół Ostrów Mazowiecka 3 58 19.33
47. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 4 58 14.50
48. Wojciech Leszczyński BS Polonia Bytom 4 58 14.50
49. Artur Mikołajko AZS PWSTE Jarosław 4 58 14.50
50. Grzegorz Szybowicz Daas BH Bielsko-Biała 4 57 14.25
51. Marcin Wieczorkowski UKS Trójka Żyrardów 5 56 11.20
52. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 3 56 18.67
53. Mateusz Górka MKS Ochota Warszawa 3 56 18.67
54. Karol Obarek UNB AZS UMCS Start Lublin 3 55 18.33
55. Kamil Nawrot Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 55 13.75
56. Oskar Walaszek KS Sudety Jelenia Góra 5 55 11.00
57. Maciej Dalak Sharks AWFiS Port Gdynia 3 55 18.33
58. Karol Pytyś Ogniwo Szczecin 4 55 13.75
59. Luka Malakhau Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 55 13.75
60. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 5 55 11.00
61. Sebastian Dąbek KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 54 18.00
62. Emil Janczura KS Kutno 4 54 13.50
63. Szymon Sobiech Basket Junior Poznań 4 54 13.50
64. Michał Ostrowski Ogniwo Szczecin 4 54 13.50
65. Kamil Chanas Rycerze Rydzyna 4 54 13.50
66. Jakub Kondraciuk AZS UMK Toruń 3 53 17.67
67. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra 5 52 10.40
68. Błażej Czerniewicz Politechnika Gdańska 3 52 17.33
69. Tomasz Rudko MKS Ochota Warszawa 4 52 13.00
70. Jakub Der BC Swiss Krono Żary 4 52 13.00
71. Mateusz Ćwirko-Godycki KS Kutno 4 51 12.75
72. Przemysław Tradecki KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 51 17.00
73. Rafał Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 5 50 10.00
74. Łukasz Kupczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 49 12.25
75. Bartosz Ziółek Basket Junior Poznań 4 49 12.25
76. Norbert Kujon BS Polonia Bytom 4 48 12.00
77. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 3 48 16.00
78. Hubert Miłak KK AZS UW Warszawa 4 48 12.00
79. Maciej Rostalski Rycerze Rydzyna 5 48 9.60
80. Przemysław Galewski KS Kosz Pleszew 5 48 9.60
81. Arkadiusz Stachera KS Kutno 4 48 12.00
82. Krzysztof Kozłowski Miasto Zakochanych Chełmno 4 48 12.00
83. Mikołaj Smarzy AZS AGH Kraków 4 47 11.75
84. Filip Taisner Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 47 11.75
85. Kacper Dominiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 47 15.67
86. Szymon Gralewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 47 11.75
87. Norbert Jaśtak Miasto Zakochanych Chełmno 4 47 11.75
88. Adrian Sobkowiak Enea Astoria Bydgoszcz 3 47 15.67
89. Maciej Krówczyński Rycerze Rydzyna 4 47 11.75
90. Błażej Sowa AZS UJK Kielce 4 46 11.50
91. Mateusz Krawiec KS Kutno 4 46 11.50
92. Emil Rau Sklep Polski MKK Gniezno 3 46 15.33
93. Damian Janiak KSK Noteć Inowrocław 3 45 15.00
94. Filip Pruefer KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 45 15.00
95. Rafał Malitka IgnerHome AZS Basket Nysa 4 45 11.25
96. Igor Jagiełło AZS UJK Kielce 3 45 15.00
97. Artur Busz BC Swiss Krono Żary 4 44 11.00
98. Tomasz Stankala AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 3 44 14.67
99. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 5 44 8.80
100. Michał Medes AZS AGH Kraków 4 44 11.00
101. Piotr Łucka BS Polonia Bytom 4 44 11.00
102. Damian Ostrowski KS Sudety Jelenia Góra 4 44 11.00
103. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 4 44 11.00
104. Maciej Muskała IgnerHome AZS Basket Nysa 4 44 11.00
105. Dariusz Sarnacki KK AZS UW Warszawa 4 43 10.75
106. Olaf Bloda KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 43 14.33
107. Norbert Maciejak GTK Sordrew Gliwice 5 43 8.60
108. Piotr Osiakowski AZS UJK Kielce 4 43 10.75
109. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 5 43 8.60
110. Grzegorz Kukiełka BC Swiss Krono Żary 3 43 14.33
111. Paweł Mowlik Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 43 10.75
112. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra 4 43 10.75
113. Wojciech Dymiński BC Swiss Krono Żary 4 43 10.75
114. Maciej Parszewski AZS UJK Kielce 4 43 10.75
115. Jarosław Giżyński KK UR Bozza Kraków 3 42 14.00
116. Wiktor Marcinkowski Röben Gimbasket Wrocław 4 42 10.50
117. Krystian Rosiński Miasto Zakochanych Chełmno 4 42 10.50
118. Wojciech Szpyrka Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 42 8.40
119. Adam Myśliwiec UNB AZS UMCS Start Lublin 3 42 14.00
120. Maciej Kościuk Röben Gimbasket Wrocław 4 42 10.50
121. Mikołaj Wojciechowski Exact Systems Śląsk Wrocław 4 41 10.25
122. Adam Wąsowicz Politechnika Gdańska 2 41 20.50
123. Jan Fedorski IgnerHome AZS Basket Nysa 4 41 10.25
124. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 3 41 13.67
125. Adam Mazur Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 41 8.20
126. Wojciech Bernasiak Miasto Zakochanych Chełmno 4 41 10.25
127. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 3 41 13.67
128. Łukasz Ulchurski MKS Sokół Międzychód 3 41 13.67
129. Patryk Andruk Żubry Białystok 3 41 13.67
130. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 4 41 10.25
131. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra 3 41 13.67
132. Damian Orębski UKS Trójka Żyrardów 3 40 13.33
133. Wiktor Majka AZS PWSTE Jarosław 4 40 10.00
134. Łukasz Klawa Trefl II Sopot 3 40 13.33
135. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 5 40 8.00
136. Michał Hebdzyński BC Obra Kościan 3 40 13.33
137. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 5 40 8.00
138. Mateusz Rutkowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 40 13.33
139. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 3 39 13.00
140. Mikołaj Serbakowski KS Kosz Pleszew 4 39 9.75
141. Szymon Podgórski KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 39 13.00
142. Kamil Korzec Sharks AWFiS Port Gdynia 3 39 13.00
143. Kacper Grzelak KSK Noteć Inowrocław 3 39 13.00
144. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 3 39 13.00
145. Piotr Lis AMW Asseco Arka Gdynia 2 39 19.50
146. Jakub Chadaj Isetia Erzurum 3 39 13.00
147. Mateusz Jakubiak Basket Junior Poznań 4 38 9.50
148. Michał Lipiński Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 38 9.50
149. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 4 38 9.50
150. Maksymilian Czapla AZS UJK Kielce 4 38 9.50
151. Hubert Stopierzyński KK AZS UW Warszawa 2 37 18.50
152. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 37 18.50
153. Grzegorz Zadęcki KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 37 12.33
154. Mateusz Gębal MKS Ochota Warszawa 4 37 9.25
155. Paweł Jurczyński MKS II Dąbrowa Górnicza 1 36 36.00
156. Michał Bombrych Żubry Białystok 3 36 12.00
157. Łukasz Szczypka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 5 36 7.20
158. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 4 36 9.00
159. Piotr Leśniczak Sklep Polski MKK Gniezno 3 36 12.00
160. Krzysztof Wąsowicz UNB AZS UMCS Start Lublin 3 36 12.00
161. Mariusz Dembek Miasto Zakochanych Chełmno 4 35 8.75
162. Marcin Duda KŚ AZS Politechnika Śląska 5 35 7.00
163. Patryk Bielecki AZS PWSTE Jarosław 4 35 8.75
164. Sebastian Dusiło Daas BH Bielsko-Biała 3 35 11.67
165. Oliwier Bednarek Basket Junior Poznań 4 35 8.75
166. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 3 35 11.67
167. Mikołaj Zaremba Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 35 7.00
168. Michał Kaźmierczak Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 34 6.80
169. Damian Zapert KK AZS UW Warszawa 4 34 8.50
170. Konrad Szymański SMS PZKosz Władysławowo 2 34 17.00
171. Michał Pluta AMW Asseco Arka Gdynia 2 34 17.00
172. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 4 34 8.50
173. Łukasz Krawiec AZS PWSTE Jarosław 4 34 8.50
174. Nikodem Sirijatowicz BC Swiss Krono Żary 4 34 8.50
175. Mikołaj Adamczak GTK Sordrew Gliwice 3 34 11.33
176. Michał Wielechowski KSK Noteć Inowrocław 3 34 11.33
177. Filip Sauter Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 3 33 11.00
178. Konrad Koziorowicz MKKS Żak Koszalin 3 33 11.00
179. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 3 33 11.00
180. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 4 33 8.25
181. Adam Białdyga MKKS Rybnik 4 33 8.25
182. Jakub Zawadzki KŚ AZS Politechnika Śląska 5 33 6.60
183. Aleksander Adamczak BC Obra Kościan 3 33 11.00
184. Kamil Olejnik BC Swiss Krono Żary 4 33 8.25
185. Aleksander Maślanka KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 33 11.00
186. Mikołaj Jesionek MKS Ochota Warszawa 4 33 8.25
187. Szymon Jaworski UNB AZS UMCS Start Lublin 3 32 10.67
188. Bartosz Muda KSK Noteć Inowrocław 3 32 10.67
189. Kacper Mościcki KK AZS UW Warszawa 4 32 8.00
190. Marc-Oscar Sanny IgnerHome AZS Basket Nysa 4 32 8.00
191. Olaf Perzanowski AMW Asseco Arka Gdynia 2 32 16.00
192. Krystian Maćkiewicz AZS UMK Toruń 3 31 10.33
193. Michał Schreiber Miasto Zakochanych Chełmno 4 31 7.75
194. Sebastian Rompa Trefl II Sopot 3 31 10.33
195. Konrad Nowik AZS UJK Kielce 4 31 7.75
196. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 3 30 10.00
197. Kiryl Dziatchuk Isetia Erzurum 2 30 15.00
198. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 5 30 6.00
199. Mikołaj Spała KS Kosz Pleszew 3 30 10.00
200. Łukasz Argasiński AZS PWSTE Jarosław 4 30 7.50
201. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 30 7.50
202. Dominik Groth Akademia Koszykówki Legii Warszawa 4 30 7.50
203. Wiktor Strzelczyk Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 30 6.00
204. Mariusz Konopatzki Akademia Koszykówki Legii Warszawa 3 30 10.00
205. Marcin Siwak KK UR Bozza Kraków 3 29 9.67
206. Tomasz Gałan UKS Trójka Żyrardów 5 29 5.80
207. Jakub Fenrych Daas BH Bielsko-Biała 4 29 7.25
208. Paweł Łapiński Sokół Ostrów Mazowiecka 2 29 14.50
209. Wojciech Żurawski KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 29 9.67
210. Michał Nikiel KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 29 9.67
211. Dawid Józefowski Daas BH Bielsko-Biała 4 29 7.25
212. Bartosz Zubik Röben Gimbasket Wrocław 4 28 7.00
213. Mateusz Bortliczek Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 28 5.60
214. Patryk Zawadzki Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 3 28 9.33
215. Michał Wasilewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 3 28 9.33
216. Bartłomiej Reichert AZS PWSTE Jarosław 4 28 7.00
217. Paweł Zalewski Isetia Erzurum 3 28 9.33
218. Damian Antczak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 3 28 9.33
219. Karol Jagoda MKS II Dąbrowa Górnicza 2 28 14.00
220. Alberto Garita Daas BH Bielsko-Biała 4 28 7.00
221. Adam Anduła MKKS Rybnik 4 28 7.00
222. Jakub Kurkiewicz Ogniwo Szczecin 4 27 6.75
223. Mateusz Pawlik KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 27 9.00
224. Szymon Goszczyński Enea Astoria Bydgoszcz 3 27 9.00
225. Mateusz Wiśniewski UNB AZS UMCS Start Lublin 2 27 13.50
226. Adam Nawrocki Rycerze Rydzyna 5 27 5.40
227. Błażej Karlik KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 27 9.00
228. Łukasz Wardziński Ogniwo Szczecin 4 27 6.75
229. Arkadiusz Świt ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 27 9.00
230. Dariusz Kalinowski BC Swiss Krono Żary 4 26 6.50
231. Karol Siwak KK UR Bozza Kraków 3 26 8.67
232. Wojciech Hałas Akademia Koszykówki Legii Warszawa 3 26 8.67
233. Daniel Belski Miasto Zakochanych Chełmno 3 26 8.67
234. Bartłomiej Nycz UNB AZS UMCS Start Lublin 3 26 8.67
235. Tomasz Giniewski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 26 5.20
236. Daniel Kamiński Żubry Białystok 3 26 8.67
237. Aleksander Szczerbatiuk Sokół Ostrów Mazowiecka 2 26 13.00
238. Przemysław Gielo UKS Trójka Żyrardów 4 26 6.50
239. Mateusz Rogucki Isetia Erzurum 2 25 12.50
240. Kamil Białachowski SMS PZKosz Władysławowo 2 25 12.50
241. Hubert Łałak Trefl II Sopot 3 25 8.33
242. Michał Kaliński KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 25 8.33
243. Mateusz Ziółkowski KSK Noteć Inowrocław 3 25 8.33
244. Bartosz Jadaś Exact Systems Śląsk Wrocław 4 25 6.25
245. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 25 8.33
246. Adam Adamski MKS Sokół Międzychód 3 25 8.33
247. Łukasz Walkowiak AMW Asseco Arka Gdynia 2 25 12.50
248. Kamil Konieczka Sharks AWFiS Port Gdynia 3 24 8.00
249. Przemysław Paduch MKS II Dąbrowa Górnicza 2 24 12.00
250. Michał Zygadło IgnerHome AZS Basket Nysa 4 24 6.00
251. Patryk Stasiak Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 24 6.00
252. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 5 24 4.80
253. Mateusz Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 24 8.00
254. Bogdan Izrailewski Sokół Ostrów Mazowiecka 2 24 12.00
255. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 24 6.00
256. Karol Michałek KSK Noteć Inowrocław 3 24 8.00
257. Mateusz Kasiński Röben Gimbasket Wrocław 3 24 8.00
258. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Politechnika Śląska 3 24 8.00
259. Paweł Lasota MKKS Żak Koszalin 2 24 12.00
260. Jacek Gwardecki ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 24 8.00
261. Michał Szandurski KS Sudety Jelenia Góra 5 23 4.60
262. Paweł Mol BS Polonia Bytom 4 23 5.75
263. Kacper Majewski SMS PZKosz Władysławowo 2 23 11.50
264. Patryk Buszta AZS PWSTE Jarosław 3 23 7.67
265. Mikołaj Styczeń Exact Systems Śląsk Wrocław 2 23 11.50
266. Wojciech Pawełczyk Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 3 23 7.67
267. Krystian Mik Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 23 5.75
268. Albert Szymański Sharks AWFiS Port Gdynia 3 23 7.67
269. Michał Brzozowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 5 23 4.60
270. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 4 22 5.50
271. Michał Podulka GTK Sordrew Gliwice 5 22 4.40
272. Wojciech Suprun Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 3 22 7.33
273. Maciej Stachowicz MKKS Rybnik 4 22 5.50
274. Kacper Bochat Enea Astoria Bydgoszcz 3 22 7.33
275. Kacper Wydra KSK Noteć Inowrocław 3 22 7.33
276. Jan Gulczyński Politechnika Gdańska 3 22 7.33
277. Miłosz Matyja AZS AGH Kraków 4 22 5.50
278. Szymon Rosik KS Kosz Pleszew 4 22 5.50
279. Rafał Mikita Isetia Erzurum 3 22 7.33
280. Zbigniew Malinowski AZS UMK Toruń 3 22 7.33
281. Patryk Pułkotycki Trefl II Sopot 3 22 7.33
282. Dawid Weiss KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 21 7.00
283. Arkadiusz Adamczyk KSK Noteć Inowrocław 2 21 10.50
284. Kamil Wójciak MKS II Dąbrowa Górnicza 2 21 10.50
285. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 3 21 7.00
286. Aleksander Fabiszewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 21 5.25
287. Aaron Weres KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 21 7.00
288. Bartosz Kin Rycerze Rydzyna 4 21 5.25
289. Rafał Koczy MKKS Rybnik 5 21 4.20
290. Mateusz Stańczuk KSK Noteć Inowrocław 3 20 6.67
291. Michał Rybakowski BC Obra Kościan 2 20 10.00
292. Krzysztof Kurdubski BS Polonia Bytom 4 20 5.00
293. Maciej Gorzelany SMS PZKosz Władysławowo 2 20 10.00
294. Rafał Serwański BS Polonia Bytom 4 20 5.00
295. Rafał Rabsztyn KŚ AZS Politechnika Śląska 5 20 4.00
296. Maciej Pilski Politechnika Gdańska 3 20 6.67
297. Przemysław Łaszewski AZS Częstochowa 4 20 5.00
298. Dawid Pachowicz GTK Sordrew Gliwice 5 20 4.00
299. Wiktor Kania Exact Systems Śląsk Wrocław 4 19 4.75
300. Mikołaj Krakowiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 19 6.33
301. Albert Krawiec Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 19 4.75
302. Michał Huk Ogniwo Szczecin 4 19 4.75
303. Kamil Waniewski UNB AZS UMCS Start Lublin 2 19 9.50
304. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 5 19 3.80
305. Mariusz Rapucha Żubry Białystok 2 19 9.50
306. Antoni Michalski AMW Asseco Arka Gdynia 2 19 9.50
307. Maciej Poznański KS Kutno 2 19 9.50
308. Patryk Hałka KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 19 6.33
309. Nataniel Kolasiński SMS PZKosz Władysławowo 1 19 19.00
310. Bartosz Grudziński MKS Ochota Warszawa 2 19 9.50
311. Mohamed Abdelaal Sokół Ostrów Mazowiecka 2 19 9.50
312. Mateusz Kulis Politechnika Gdańska 2 19 9.50
313. Michał Popławski KS Kutno 4 18 4.50
314. Michał Lis AMW Asseco Arka Gdynia 2 18 9.00
315. Michał Kowalewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 3 18 6.00
316. Adrian Pajkert Trefl II Sopot 3 18 6.00
317. Paweł Kosobudzki Żubry Białystok 3 18 6.00
318. Dawid Boryka MKS II Dąbrowa Górnicza 2 18 9.00
319. Bartosz Perz KS Kosz Pleszew 5 18 3.60
320. Tobiasz Wnuk Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 18 4.50
321. Kacper Nowak AZS AGH Kraków 2 18 9.00
322. Paweł Klimaszewski BC Obra Kościan 2 18 9.00
323. Kacper Stawicki Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 18 3.60
324. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 2 18 9.00
325. Michał Cieślak AZS Częstochowa 4 18 4.50
326. Mateusz Zozuń KK AZS UW Warszawa 2 18 9.00
327. Patryk Łysiak Sokół Ostrów Mazowiecka 3 17 5.67
328. Konrad Niewczas Sharks AWFiS Port Gdynia 2 17 8.50
329. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 3 17 5.67
330. Mateusz Nowacki KK UR Bozza Kraków 3 17 5.67
331. Marcin Kowalczyk AMW Asseco Arka Gdynia 2 17 8.50
332. Szymon Ćwikliński KK AZS UW Warszawa 2 17 8.50
333. Marek Zywert MKS Sokół Międzychód 3 17 5.67
334. Artur Lewandowski KS Kutno 4 17 4.25
335. Mateusz Adamus Daas BH Bielsko-Biała 4 17 4.25
336. Radosław Weselski Enea Astoria Bydgoszcz 2 17 8.50
337. Jakub Wasilewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 17 3.40
338. Kamil Krużyński AZS UMK Toruń 3 17 5.67
339. Patryk Marek KS Kosz Pleszew 3 17 5.67
340. Dawid Szulc KK UR Bozza Kraków 3 16 5.33
341. Kacper Nijak Sharks AWFiS Port Gdynia 3 16 5.33
342. Paweł Lewandowski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 16 5.33
343. Dawid Bartyzel Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 16 3.20
344. Marcel Karpiak Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 3 16 5.33
345. Paweł Kopycki Enea Astoria Bydgoszcz 2 16 8.00
346. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 4 16 4.00
347. Mateusz Najman KS Sudety Jelenia Góra 5 16 3.20
348. Sebastian Stępień MKS II Dąbrowa Górnicza 2 16 8.00
349. Iwo Olender Sharks AWFiS Port Gdynia 2 16 8.00
350. Bartosz Rachwalski Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 3 15 5.00
351. Maksymilian Formella AMW Asseco Arka Gdynia 2 15 7.50
352. Hubert Pereira Ogniwo Szczecin 4 15 3.75
353. Maciej Koćma MKS II Dąbrowa Górnicza 2 15 7.50
354. Wojciech Sienkiewicz Röben Gimbasket Wrocław 4 15 3.75
355. Michał Samolak Rycerze Rydzyna 5 15 3.00
356. Łukasz Malinowski Röben Gimbasket Wrocław 3 15 5.00
357. Jan Chruściel Isetia Erzurum 2 15 7.50
358. Bartłomiej Wróblewski KKS Ragor Tarnowskie Góry 3 15 5.00
359. Maksymilian Jakubek KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 15 5.00
360. Jakub Simon MKS Sokół Międzychód 2 15 7.50
361. Piotr Wójcik MKS Ochota Warszawa 3 15 5.00
362. Piotr Droś AZS Częstochowa 4 14 3.50
363. Mikołaj Rau BC Obra Kościan 3 14 4.67
364. Jakub Fiszer Basket Junior Poznań 2 14 7.00
365. Łukasz Paul Sokół Ostrów Mazowiecka 3 14 4.67
366. Igor Lewandowski Basket Junior Poznań 4 14 3.50
367. Mateusz Marciniak KSK Noteć Inowrocław 2 14 7.00
368. Jan Czorny MKKS Rybnik 4 14 3.50
369. Michał Siminski BC Swiss Krono Żary 4 14 3.50
370. Maciej Wiercioch KS Kutno 4 14 3.50
371. Marcin Stasiak KK UR Bozza Kraków 3 14 4.67
372. Rafał Milczyński BC Obra Kościan 2 14 7.00
373. Adam Nowakowski MKS Ochota Warszawa 4 14 3.50
374. Jakub Wojciechowski MKS Ochota Warszawa 4 14 3.50
375. Piotr Męcnarowski Daas BH Bielsko-Biała 4 13 3.25
376. Jan Jakubiak Basket Junior Poznań 3 13 4.33
377. Tymoteusz Solarczyk Sharks AWFiS Port Gdynia 3 13 4.33
378. Jakub Filipiak Sharks AWFiS Port Gdynia 3 13 4.33
379. Kamil Jewuła AZS AGH Kraków 4 13 3.25
380. Przemysław Dolny Miasto Zakochanych Chełmno 3 13 4.33
381. Jakub Iskra KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 13 6.50
382. Michał Szelągowski Sharks AWFiS Port Gdynia 2 13 6.50
383. Marcin Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 3 13 4.33
384. Michał Chudzik AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 4 13 3.25
385. Aleksander Filipiak KSK Noteć Inowrocław 3 13 4.33
386. Juliusz Barański Sklep Polski MKK Gniezno 3 12 4.00
387. Jan Sobolewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 12 3.00
388. Grzegorz Stefanowicz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 12 3.00
389. Cezary Karpik Sokół Ostrów Mazowiecka 2 12 6.00
390. Grzegorz Sołtysiak KS Kutno 4 12 3.00
391. Grzegorz Błotko Daas BH Bielsko-Biała 3 12 4.00
392. Patryk Zapert BS Polonia Bytom 2 12 6.00
393. Kacper Pietrasik Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 3 12 4.00
394. Wit Szymański Basket Junior Poznań 3 12 4.00
395. Jeremiasz Domagała Rycerze Rydzyna 3 12 4.00
396. Maciej Michalski SMS PZKosz Władysławowo 2 12 6.00
397. Marcin Majer KSK Noteć Inowrocław 2 12 6.00
398. Rafał Baczyński KK AZS UW Warszawa 2 12 6.00
399. Stefan Marchlewski Politechnika Gdańska 2 12 6.00
400. Sebastian Sawicki KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 12 4.00
401. Jakub Brandys KK AZS UW Warszawa 3 11 3.67
402. Jakub Borowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 11 3.67
403. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 3 11 3.67
404. Adam Bednarczyk Sklep Polski MKK Gniezno 2 11 5.50
405. Michał Mycko ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 11 3.67
406. Adam Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 2 11 5.50
407. Marcel Kliniewski IgnerHome AZS Basket Nysa 2 11 5.50
408. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Międzychód 3 11 3.67
409. Karol Marciniak Miasto Zakochanych Chełmno 4 11 2.75
410. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 3 11 3.67
411. Jakub Sienkiewicz Isetia Erzurum 3 10 3.33
412. Tymoteusz Pszczoła UNB AZS UMCS Start Lublin 2 10 5.00
413. Eryk Błachowiak Sklep Polski MKK Gniezno 3 10 3.33
414. Maksym Kołodziej Enea Astoria Bydgoszcz 3 10 3.33
415. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 5 10 2.00
416. Jacek Raczak IgnerHome AZS Basket Nysa 3 10 3.33
417. Bartosz Kapustka SMS PZKosz Władysławowo 2 10 5.00
418. Łukasz Jaśkiewicz AMW Asseco Arka Gdynia 2 10 5.00
419. Jakub Pietrzak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 10 5.00
420. Sebastian Parol UKS Trójka Żyrardów 4 10 2.50
421. Jakub Janik Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 10 2.00
422. Mikołaj Kiełpiński Sklep Polski MKK Gniezno 3 10 3.33
423. Kacper Margiciok MKS II Dąbrowa Górnicza 2 10 5.00
424. Krystian Okrutny Enea Astoria Bydgoszcz 2 10 5.00
425. Dominik Korbiel AZS AGH Kraków 2 9 4.50
426. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 2 9 4.50
427. Mateusz Szczerba Miasto Zakochanych Chełmno 2 9 4.50
428. Krzysztof Rozpędowski Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 9 1.80
429. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 2 9 4.50
430. Daniel Nagodziński KK AZS UW Warszawa 4 9 2.25
431. Jakub Jagodziński AZS UMK Toruń 3 9 3.00
432. Bruno Kromolicki Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 9 1.80
433. Mateusz Bielecki MKKS Żak Koszalin 3 9 3.00
434. Patryk Jasiński KK AZS UW Warszawa 3 9 3.00
435. Patryk Plewiński BC Obra Kościan 3 9 3.00
436. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 4 9 2.25
437. Adam Lisewski AZS UMK Toruń 2 8 4.00
438. Oskar Blaszkiewicz Isetia Erzurum 3 8 2.67
439. Damian Chojnacki AZS UMK Toruń 3 8 2.67
440. Patrick Benigni Akademia Koszykówki Legii Warszawa 3 8 2.67
441. Mateusz Kazimierczuk Sokół Ostrów Mazowiecka 3 8 2.67
442. Oliwier Sobczak Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 8 1.60
443. Dawid Trela GTK Sordrew Gliwice 5 8 1.60
444. Oliwer Korolczuk Ogniwo Szczecin 3 8 2.67
445. Jakub Łukasiewicz KS Kutno 4 8 2.00
446. Hubert Lewandowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 8 2.67
447. Karol Korczyk GTK Sordrew Gliwice 3 8 2.67
448. Mikołaj Mazanek GTK Sordrew Gliwice 5 8 1.60
449. Jakub Rzepkowski Politechnika Gdańska 2 8 4.00
450. Maksymilian Estkowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 8 2.67
451. Oliwier Wiśniewski Enea Astoria Bydgoszcz 2 8 4.00
452. Kacper Wieczorek KK UR Bozza Kraków 3 7 2.33
453. Mateusz Groń Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 5 7 1.40
454. Kuba Orłowski Sokół Ostrów Mazowiecka 3 7 2.33
455. Bartłomiej Dróżdż ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 7 3.50
456. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 4 7 1.75
457. Mateusz Samiec SMS PZKosz Władysławowo 2 7 3.50
458. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 3 7 2.33
459. Artur Szczerkowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 2 7 3.50
460. Jakub Kołodko Miasto Zakochanych Chełmno 2 7 3.50
461. Jan Piliszczuk KK AZS UW Warszawa 2 7 3.50
462. Karol Szymański AZS Częstochowa 4 7 1.75
463. Adrian Szajek Basket Junior Poznań 2 7 3.50
464. Piotr Bobka Trefl II Sopot 3 7 2.33
465. Krystian Gładikowski Politechnika Gdańska 2 7 3.50
466. Kacper Wierzgała AZS UJK Kielce 4 6 1.50
467. Patryk Lis AZS UJK Kielce 4 6 1.50
468. Aleksy Janiec AMW Asseco Arka Gdynia 2 6 3.00
469. Oskar Janicki Daas BH Bielsko-Biała 4 6 1.50
470. Filip Radzik Ogniwo Szczecin 2 6 3.00
471. Maciej Fugiński AZS UJK Kielce 4 6 1.50
472. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 4 6 1.50
473. Krystian Ślebocki KS Kutno 4 6 1.50
474. Kamil Suliba AZS PWSTE Jarosław 3 6 2.00
475. Wiktor Czyżewski BS Polonia Bytom 2 6 3.00
476. Zbigniew Drzewiecki GTK Sordrew Gliwice 4 5 1.25
477. Tomasz Pisarczyk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2 5 2.50
478. Michał Warchowski MKKS Żak Koszalin 3 5 1.67
479. Igor Krzych SMS PZKosz Władysławowo 1 5 5.00
480. Karol Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 3 5 1.67
481. Filip Munyama KK AZS UW Warszawa 4 5 1.25
482. Patryk Zdanowicz Żubry Białystok 3 5 1.67
483. Jakub Bartoszewicz AZS UMK Toruń 2 5 2.50
484. Jakub Korgul MKS Ochota Warszawa 4 5 1.25
485. Jakub Siedlikowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 3 5 1.67
486. Daniel Solanikow Isetia Erzurum 3 5 1.67
487. Mikołaj Siminski BC Swiss Krono Żary 4 5 1.25
488. Maciej Bębeniec Żubry Białystok 2 5 2.50
489. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław 4 5 1.25
490. Szymon Kukuczka MKKS Rybnik 5 5 1.00
491. Mateusz Gaszkowski Miasto Zakochanych Chełmno 2 5 2.50
492. Adam Król KS Sudety Jelenia Góra 5 4 0.80
493. Filip Firlej UKS Trójka Żyrardów 5 4 0.80
494. Filip Kłoda MKS II Dąbrowa Górnicza 2 4 2.00
495. Marcel Włodarski Röben Gimbasket Wrocław 3 4 1.33
496. Jakub Złotoś KŚ AZS Politechnika Śląska 3 4 1.33
497. Rafał Pstrokoński Sokół Ostrów Mazowiecka 3 4 1.33
498. Filip Nieroda Żubry Białystok 2 4 2.00
499. Piotr Wińkowski SMS PZKosz Władysławowo 1 4 4.00
500. Igor Dolata Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 4 4 1.00
501. Łukasz Piotrowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 4 4 1.00
502. Jakub Kucharski BS Polonia Bytom 3 4 1.33
503. Filip Gurtatowski Trefl II Sopot 2 4 2.00
504. Kacper Jaśkiewicz MKKS Żak Koszalin 2 4 2.00
505. Filip Cebula Politechnika Gdańska 2 4 2.00
506. Krystian Zawadzki MKS II Dąbrowa Górnicza 1 4 4.00
507. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 3 4 1.33
508. Kamil Chmielak MKS Ochota Warszawa 3 4 1.33
509. Wiktor Jaszczerski Trefl II Sopot 3 4 1.33
510. Mikołaj Mróz Miasto Zakochanych Chełmno 2 4 2.00
511. Szymon Walczak Sharks AWFiS Port Gdynia 2 4 2.00
512. Bartosz Woźniak KK UR Bozza Kraków 2 4 2.00
513. Michał Krawczyk MKS Ochota Warszawa 4 4 1.00
514. Przemysław Grabowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 2 3 1.50
515. Kacper Koszałka MKS Ochota Warszawa 2 3 1.50
516. Przemysław Bielski KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 3 1.00
517. Filip Kałuża AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 3 3 1.00
518. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 3 3 1.00
519. Dominik Grochowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 3 1.00
520. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 3 3 1.00
521. Paweł Pawlikowski BC Swiss Krono Żary 2 3 1.50
522. Kacper Lambarski AZS UMK Toruń 2 3 1.50
523. Filip Muchiński Isetia Erzurum 2 3 1.50
524. Wojciech Seliga MKS II Dąbrowa Górnicza 2 3 1.50
525. Szymon Dekiert KS Kosz Pleszew 4 3 0.75
526. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 2 3 1.50
527. Salim Hamdaoui Ogniwo Szczecin 2 2 1.00
528. Michał Kowalski MKS Ochota Warszawa 2 2 1.00
529. Jakub Śliwiński Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 2 0.40
530. Marcin Marczuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 3 2 0.67
531. Michał Pajor IgnerHome AZS Basket Nysa 2 2 1.00
532. Igor Burzyński Basket Junior Poznań 2 2 1.00
533. Karol Sasnal KK UR Bozza Kraków 2 2 1.00
534. Mateusz Tobiasz KŚ AZS Politechnika Śląska 5 2 0.40
535. Marcin Składanowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 3 2 0.67
536. Tomasz Piątek Sharks AWFiS Port Gdynia 2 2 1.00
537. Szymon Kołakowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 3 2 0.67
538. Dominik Jedynak IgnerHome AZS Basket Nysa 3 2 0.67
539. Łukasz Grodzki Basket Junior Poznań 3 2 0.67
540. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 3 2 0.67
541. Dawid Raszewski AZS Częstochowa 3 2 0.67
542. Filip Golecki KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 2 1.00
543. Filip Tymiński KS Sudety Jelenia Góra 5 2 0.40
544. Patryk Matera Basket Junior Poznań 3 2 0.67
545. Mariusz Matecki Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 3 2 0.67
546. Szymon Zalewski Politechnika Gdańska 3 2 0.67
547. Szymon Spychała AZS Częstochowa 4 2 0.50
548. Iwo Maćkowiak Basket Junior Poznań 4 2 0.50
549. Adam Forysiuk BC Swiss Krono Żary 4 2 0.50
550. Filip Dominiak Exact Systems Śląsk Wrocław 2 2 1.00
551. Adrian Chodor IgnerHome AZS Basket Nysa 2 2 1.00
552. Igor Stolarz SMS PZKosz Władysławowo 1 2 2.00
553. Tobiasz Olejniczak KS Sudety Jelenia Góra 3 1 0.33
554. Piotr Jurkowski AMW Asseco Arka Gdynia 1 0 0.00
555. Paweł Radzicki MKS II Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
556. Jan Bosowicz SMS PZKosz Władysławowo 2 0 0.00
557. Kosma Kłagisz Trefl II Sopot 2 0 0.00
558. Jakub Lambarski AZS UMK Toruń 2 0 0.00
559. Dawid Bykowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 0 0.00
560. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 4 0 0.00
561. Michał Lenart KKS Ragor Tarnowskie Góry 2 0 0.00
562. Jan Wachowicz UNB AZS UMCS Start Lublin 2 0 0.00
563. Jerzy Kempa KK AZS UW Warszawa 2 0 0.00
564. Miłosz Kicki SMS PZKosz Władysławowo 1 0 0.00
565. Mateusz Staniczek GTK Sordrew Gliwice 3 0 0.00
566. Robert Rejniak Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 2 0 0.00
567. Janusz Ratowski SMS PZKosz Władysławowo 1 0 0.00
568. Rafał Czompelik KKS Ragor Tarnowskie Góry 2 0 0.00
569. Maciej Milun AZS UMK Toruń 3 0 0.00
570. Mateusz Mach Daas BH Bielsko-Biała 2 0 0.00
571. Bartosz Olechnowicz Trefl II Sopot 3 0 0.00
572. Maciej Wejman MKS Sokół Międzychód 2 0 0.00
573. Piotr Targoński Żubry Białystok 2 0 0.00
574. Dawid Rasztabiga MKS II Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
575. Karol Szewczyk UNB AZS UMCS Start Lublin 3 0 0.00
576. Wiktor Paczkowski SMS PZKosz Władysławowo 2 0 0.00
577. Kacper Kwiatkowski Röben Gimbasket Wrocław 2 0 0.00
578. Maciej Łatka GTK Sordrew Gliwice 3 0 0.00
579. Mariusz Łusiak KS Kosz Pleszew 5 0 0.00
580. Michał Pałubicki AMW Asseco Arka Gdynia 2 0 0.00
581. Sławomir Murowicki AZS UMK Toruń 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę