statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wojciech Zub Basket Hills Bielsko-Biała 36 700 19.44
2. Bartosz Wróbel ŁKS Coolpack Łódź 34 668 19.65
3. Paweł Jurczyński BS Polonia Bytom 41 658 16.05
4. Jarosław Fomiczow AK Iskra Częstochowa 30 651 21.70
5. Konrad Mamcarczyk Basket Hills Bielsko-Biała 34 633 18.62
6. Stanferd Sanny Rycerze Rydzyna 35 619 17.69
7. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 39 616 15.79
8. Kamil Chanas Rycerze Rydzyna 34 606 17.82
9. Artur Włodarczyk KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 32 595 18.59
10. Norman Zuber Energa Hutnik Koszykówka 28 587 20.96
11. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 29 582 20.07
12. Grzegorz Kaczmarek Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 32 578 18.06
13. Dawid Józefowski AZS Częstochowa 28 566 20.21
14. Adrian Płaczek AK Iskra Częstochowa 28 565 20.18
15. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 36 561 15.58
16. Mikołaj Grod KSK Ciech Noteć Inowrocław 30 545 18.17
17. Jakub Czyż KKS Ragor Tarnowskie Góry 32 541 16.91
18. Jakub Nowak MKS Sokół Międzychód 30 538 17.93
19. Michał Pluta Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 19 538 28.32
20. Marcin Flieger MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 23 533 23.17
21. Karol Pytyś Ogniwo Szczecin 24 529 22.04
22. Mikołaj Motel Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 32 527 16.47
23. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 35 526 15.03
24. Szymon Milczyński Rycerze Rydzyna 34 525 15.44
25. Tomasz Palmowski KK UR Bozza Kraków 32 525 16.41
26. Robert Kozaczka Basket Hills Bielsko-Biała 36 524 14.56
27. Norbert Kulon ŁKS Coolpack Łódź 35 521 14.89
28. Seweryn Sroczyński Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 520 19.26
29. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 34 519 15.26
30. Maciej Leszczyński BC Swiss Krono Żary 30 518 17.27
31. Mariusz Małachowski MKS Sokół Międzychód 31 516 16.65
32. Krzysztof Chmielarz KS Kosz Kompaktowy Pleszew 29 510 17.59
33. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 40 505 12.63
34. Jakub Simon Enea Basket Poznań 35 503 14.37
35. Oskar Życzkowski AZS UJK Kielce 28 502 17.93
36. Bartosz Leśniak Oknoplast Korona Kraków 27 500 18.52
37. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 29 495 17.07
38. Kacper Wydra MKKS Rybnik 29 490 16.90
39. Arkadiusz Zabielski Żubry Chorten Białystok 30 485 16.17
40. Grzegorz Malewski Energa Hutnik Koszykówka 28 481 17.18
41. Jarosław Giżyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 33 479 14.52
42. Szymon Jaworski Kolejarz Basket Radom 26 477 18.35
43. Mateusz Zwęgliński Kolejarz Basket Radom 30 474 15.80
44. Mateusz Górka Energa Hutnik Koszykówka 28 474 16.93
45. Marcin Wróbel MKS Sokół Międzychód 31 462 14.90
46. Piotr Karpacz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 40 460 11.50
47. Dawid Grochowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 37 459 12.41
48. Mateusz Bessman TSK Roś Pisz 28 458 16.36
49. Tomasz Madziar Pogoń Prudnik 32 455 14.22
50. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 31 454 14.65
51. Michał Weiss Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 28 452 16.14
52. Jakub Der BC Swiss Krono Żary 30 451 15.03
53. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 35 445 12.71
54. Mateusz Gazarkiewicz KKS Ragor Tarnowskie Góry 33 439 13.30
55. Grzegorz Zadęcki KKS Ragor Tarnowskie Góry 35 436 12.46
56. Rafał Wojciechowski Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 26 435 16.73
57. Wojciech Dymiński BC Swiss Krono Żary 32 434 13.56
58. Michał Wojtyński KKS Polonia Warszawa 34 433 12.74
59. Karol Leszczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 34 432 12.71
60. Rafał Serwański Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29 430 14.83
61. Aleksander Adamczak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 28 430 15.36
62. Andrzej Misiewicz Żubry Chorten Białystok 29 427 14.72
63. Ilian Węgrowski Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 27 427 15.81
64. Marcin Majcherek AZS Częstochowa 30 424 14.13
65. Marcin Salamonik BS Polonia Bytom 32 423 13.22
66. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 27 423 15.67
67. Mateusz Żebrok Pogoń Prudnik 35 423 12.09
68. Maciej Rostalski TS Basket Poznań 21 422 20.10
69. Adrian Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 30 422 14.07
70. Łukasz Kupczyński TS Basket Poznań 24 421 17.54
71. Karol Jagoda BS Polonia Bytom 41 420 10.24
72. Marcin Pławucki Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 23 417 18.13
73. Mateusz Kasiński Rycerze Rydzyna 34 416 12.24
74. Dawid Golus KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 28 415 14.82
75. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 35 414 11.83
76. Jakub Kondraciuk KSK Ciech Noteć Inowrocław 30 414 13.80
77. Przemysław Szymański MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 27 414 15.33
78. Filip Munyama MUKS Piaseczno 26 411 15.81
79. Szymon Szmit Ogniwo Szczecin 19 410 21.58
80. Aleksander Filipiak KSK Ciech Noteć Inowrocław 30 404 13.47
81. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 35 403 11.51
82. Radosław Chorab KK UR Bozza Kraków 32 403 12.59
83. Dominik Krakowiak TS Wisła Kraków 29 400 13.79
84. Kacper Nowak KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 29 398 13.72
85. Michał Krawiec IgnerHome Basket Nysa 29 398 13.72
86. Michał Ignerski IgnerHome Basket Nysa 18 398 22.11
87. Przemysław Lewandowski KS Legion Legionowo 27 397 14.70
88. Łukasz Paul KS Legion Legionowo 27 397 14.70
89. Karol Nowacki Ogniwo Szczecin 25 394 15.76
90. Piotr Łucka MKS II Dąbrowa Górnicza 32 394 12.31
91. Cezary Karpik Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 33 393 11.91
92. Damian Szymczak MKS Sokół Międzychód 19 392 20.63
93. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 21 391 18.62
94. Dawid Piasecki Team-Plast KK Oleśnica 26 388 14.92
95. Mikołaj Styczeń Team-Plast KK Oleśnica 26 387 14.88
96. Bartłomiej Rodak Team-Plast KK Oleśnica 26 385 14.81
97. Wiktor Rajewicz MKS II Dąbrowa Górnicza 21 385 18.33
98. Kacper Dominiak ŁKS Coolpack Łódź 34 384 11.29
99. Daniel Nieporęcki Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 32 382 11.94
100. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 28 381 13.61
101. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 38 381 10.03
102. Marcin Kowalski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 30 381 12.70
103. Przemysław Paduch MKS II Dąbrowa Górnicza 29 381 13.14
104. Tomasz Rudko MKS Ochota Warszawa 26 380 14.62
105. Maksymilian Czapla AZS UJK Kielce 27 380 14.07
106. Patryk Michałowski KK UR Bozza Kraków 31 377 12.16
107. Dawid Boryka MKS II Dąbrowa Górnicza 29 375 12.93
108. Szymon Urbański TSK Roś Pisz 25 374 14.96
109. Marcin Uliczka UKS Trójka Żyrardów 25 373 14.92
110. Szymon Daszke BS Polonia Bytom 31 372 12.00
111. Maciej Garwol IgnerHome Basket Nysa 30 372 12.40
112. Bartosz Zubik Röben Gimbasket Wrocław 27 370 13.70
113. Patryk Marek KS Kosz Kompaktowy Pleszew 30 370 12.33
114. Maciej Balcerzak Miejski Czeladzki Klub Sportowy 24 370 15.42
115. Łukasz Makarczuk Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 27 368 13.63
116. Mariusz Piotrkowski KKS Ragor Tarnowskie Góry 24 367 15.29
117. Lee Robert Danderfer Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 366 15.25
118. Mariusz Łapiński UKS Trójka Żyrardów 27 364 13.48
119. Damian Orębski UKS Trójka Żyrardów 27 362 13.41
120. Przemysław Zygmunciak KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 33 362 10.97
121. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS Coolpack Łódź 32 359 11.22
122. Aleksander Busz GTK Sordrew AZS II Gliwice 15 353 23.53
123. Jarosław Bartkowiak Röben Gimbasket Wrocław 28 352 12.57
124. Bartosz Proczek Akademia Koszykówki Legii Warszawa 30 351 11.70
125. Jakub Sadowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 26 347 13.35
126. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 23 345 15.00
127. Jan Sobiech Rycerze Rydzyna 35 343 9.80
128. Mikołaj Spała KS Kosz Kompaktowy Pleszew 27 342 12.67
129. Jakub Ściegienny Miejski Czeladzki Klub Sportowy 24 340 14.17
130. Arkadiusz Świt ŁKS Coolpack Łódź 34 339 9.97
131. Bartosz Bal Niedźwiadki Chemart Przemyśl 21 339 16.14
132. Jakub Stupnicki Enea Astoria II Bydgoszcz 26 339 13.04
133. Mikołaj Jesionek MKS Ochota Warszawa 23 334 14.52
134. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 35 334 9.54
135. Paweł Zaczkiewicz MUKS 1811 Tarnów 27 333 12.33
136. Radosław Skubiński TS Wisła Kraków 30 330 11.00
137. Daniel Kotwasiński Kolejarz Basket Radom 30 327 10.90
138. Maciej Maj KK UR Bozza Kraków 32 326 10.19
139. Kamil Olejnik BC Swiss Krono Żary 31 324 10.45
140. Jakub Stróżczyk AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 33 323 9.79
141. Błażej Karlik KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 32 322 10.06
142. Tomasz Giniewski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 30 322 10.73
143. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Tarnów 26 322 12.38
144. Nikodem Sirijatowicz BC Swiss Krono Żary 30 320 10.67
145. Patryk Lis AZS UJK Kielce 28 320 11.43
146. Mateusz Marciniak KSK Ciech Noteć Inowrocław 30 320 10.67
147. Piotr Wińkowski SMS PZKosz Władysławowo 23 319 13.87
148. Dawid Bręk Enea Basket Poznań 28 317 11.32
149. Michał Rybakowski BC Obra Kościan 26 317 12.19
150. Patryk Andruk Żubry Chorten Białystok 24 315 13.13
151. Patryk Jankowski Isetia Erzurum 27 314 11.63
152. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 24 314 13.08
153. Szymon Kołakowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 29 313 10.79
154. Hubert Łałak Trefl II Sopot 18 313 17.39
155. Stefan Marchlewski AZS Politechnika Gdańsk 23 312 13.57
156. Michał Samolak Rycerze Rydzyna 35 312 8.91
157. Adam Michalak AK Iskra Częstochowa 30 311 10.37
158. Igor Krzych SMS PZKosz Władysławowo 22 311 14.14
159. Mateusz Orłowski Oknoplast Korona Kraków 24 309 12.88
160. Dariusz Sarnacki Isetia Erzurum 27 307 11.37
161. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 34 307 9.03
162. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 30 306 10.20
163. Karol Korczyk GTK Sordrew AZS II Gliwice 26 306 11.77
164. Jakub Osiński Energa Hutnik Koszykówka 28 306 10.93
165. Mikołaj Wojciechowski Exact Systems Śląsk Wrocław 24 304 12.67
166. Maciej Krówczyński BC Obra Kościan 25 303 12.12
167. Przemysław Tradecki KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 32 302 9.44
168. Paweł Łapiński Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 32 301 9.41
169. Paweł Nowicki Pogoń Prudnik 32 301 9.41
170. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 33 300 9.09
171. Bartosz Rachwalski Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 27 300 11.11
172. Dariusz Kubica KS Legion Legionowo 27 299 11.07
173. Szymon Podgórski KKS Ragor Tarnowskie Góry 35 299 8.54
174. Krzysztof Spała KS Kosz Kompaktowy Pleszew 27 298 11.04
175. Przemysław Słoniewski Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 32 298 9.31
176. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 37 298 8.05
177. Maciej Koćma MKS II Dąbrowa Górnicza 32 297 9.28
178. Mateusz Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 29 297 10.24
179. Wit Szymański Enea Astoria II Bydgoszcz 25 297 11.88
180. Kuba Piśla Exact Systems Śląsk Wrocław 24 297 12.38
181. Konrad Strzępek Niedźwiadki Chemart Przemyśl 32 296 9.25
182. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 28 294 10.50
183. Mariusz Rapucha Żubry Chorten Białystok 29 293 10.10
184. Damian Antczak Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 293 10.85
185. Łukasz Ulchurski TS Basket Poznań 19 292 15.37
186. Marc-Oscar Sanny Pogoń Prudnik 35 292 8.34
187. Maciej Kościuk Röben Gimbasket Wrocław 22 289 13.14
188. Wojciech Szpyrka Akademia Koszykówki Legii Warszawa 30 289 9.63
189. Maciej Puchalski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 21 288 13.71
190. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 29 287 9.90
191. Dawid Weiss KKS Ragor Tarnowskie Góry 34 283 8.32
192. Jakub Sienkiewicz Isetia Erzurum 24 283 11.79
193. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 17 282 16.59
194. Rafał Malitka IgnerHome Basket Nysa 26 281 10.81
195. Maciej Krakowczyk Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 24 281 11.71
196. Łukasz Walkowiak AMW Asseco Arka II Gdynia 24 281 11.71
197. Maciej Parszewski Kolejarz Basket Radom 29 280 9.66
198. Michał Szwedo KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 33 280 8.48
199. Krystian Maćkiewicz AZS UMK Transbruk Toruń 24 273 11.38
200. Tomasz Lebiedź AZS Politechnika Gdańsk 26 273 10.50
201. Szymon Janczak AZS UMK Transbruk Toruń 15 270 18.00
202. Jacek Gwardecki ŁKS Coolpack Łódź 31 269 8.68
203. Dawid Szulc AZS Częstochowa 24 269 11.21
204. Damian Zapert MUKS Piaseczno 24 266 11.08
205. Mateusz Nowacki TS Wisła Kraków 30 266 8.87
206. Bartłomiej Wróblewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 33 265 8.03
207. Wojciech Pawełczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 265 10.19
208. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 30 265 8.83
209. Konrad Nowik AZS UJK Kielce 27 264 9.78
210. Mohamed Abdelaal Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 29 262 9.03
211. Mateusz Zozuń Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 33 260 7.88
212. Kamil Waniewski Kolejarz Basket Radom 29 260 8.97
213. Michał Wasilewski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 24 259 10.79
214. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 34 259 7.62
215. Victor Rączka TS Wisła Kraków 29 256 8.83
216. Adam Anduła MKKS Rybnik 29 255 8.79
217. Iwo Olender AMW Asseco Arka II Gdynia 23 254 11.04
218. Juliusz Barański Sklep Polski MKK Gniezno 29 253 8.72
219. Kamil Białachowski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 17 253 14.88
220. Emil Rau Sklep Polski MKK Gniezno 24 252 10.50
221. Maksymilian Duda AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 34 252 7.41
222. Kamil Nawrot KSK Ciech Noteć Inowrocław, Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 31 251 8.10
223. Rafał Milczyński BC Obra Kościan 30 250 8.33
224. Wojciech Gorgoń KK UR Bozza Kraków 27 249 9.22
225. Wiktor Majka Niedźwiadki Chemart Przemyśl 32 248 7.75
226. Jakub Kucharski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 28 248 8.86
227. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 23 246 10.70
228. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 26 245 9.42
229. Jakub Lewandowski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 29 245 8.45
230. Mateusz Gębal MKS Ochota Warszawa 25 244 9.76
231. Michał Bombrych Żubry Chorten Białystok 28 244 8.71
232. Dawid Bykowski Enea Astoria II Bydgoszcz 26 243 9.35
233. Kacper Margiciok MKS II Dąbrowa Górnicza 28 243 8.68
234. Tobiasz Dydak Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 28 242 8.64
235. Mikołaj Adamczak GTK Sordrew AZS II Gliwice 16 241 15.06
236. Mateusz Bryniarski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 29 241 8.31
237. Michał Mindowicz IgnerHome Basket Nysa 30 240 8.00
238. Maciej Rzechtalski BC Swiss Krono Żary 31 240 7.74
239. Michał Huk Ogniwo Szczecin 21 240 11.43
240. Benjamin Didier-Urbaniak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 15 239 15.93
241. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 25 239 9.56
242. Grzegorz Szybowicz Basket Hills Bielsko-Biała 33 238 7.21
243. Paweł Mowlik Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 238 8.81
244. Karol Siwak KK UR Bozza Kraków 27 233 8.63
245. Patryk Hałka KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 32 233 7.28
246. Bartosz Jadaś Exact Systems Śląsk Wrocław 25 233 9.32
247. Michał Pieniążek Oknoplast Korona Kraków 17 232 13.65
248. Çağlar Çalişkan MKS Ochota Warszawa 17 232 13.65
249. Hubert Stopierzyński Isetia Erzurum 25 231 9.24
250. Jakub Kunc Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 28 231 8.25
251. Jakub Fenrych Basket Hills Bielsko-Biała 37 230 6.22
252. Norbert Jaśtak KS Kosz Kompaktowy Pleszew 28 230 8.21
253. Marcel Hościłowicz Oknoplast Korona Kraków 22 230 10.45
254. Sylwester Kus KS Legion Legionowo 23 229 9.96
255. Mikołaj Zaremba Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 27 229 8.48
256. Mateusz Groń Team-Plast KK Oleśnica 28 229 8.18
257. Rafał Zgłobicki KK UR Bozza Kraków 22 228 10.36
258. Ernest Wacyra Röben Gimbasket Wrocław 28 228 8.14
259. Wojciech Rajkowski Energa Hutnik Koszykówka 27 227 8.41
260. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 32 227 7.09
261. Patryk Rosołowski WKK II Wrocław 23 225 9.78
262. Bartosz Olechnowicz Trefl II Sopot 23 224 9.74
263. Tomasz Nykaza MUKS 1811 Tarnów 27 224 8.30
264. Tomasz Nogalski AZS Częstochowa 25 223 8.92
265. Szymon Gralewski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 27 223 8.26
266. Kacper Majewski MKKS Rybnik 24 223 9.29
267. Patryk Łysiak Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 33 222 6.73
268. Michał Zakrzewski Team-Plast KK Oleśnica 25 221 8.84
269. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 29 221 7.62
270. Paweł Mol KKS Ragor Tarnowskie Góry 35 220 6.29
271. Karol Kutta Enea Astoria II Bydgoszcz 13 219 16.85
272. Aleks Żmijak Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 31 218 7.03
273. Paweł Sowiński AZS UMK Transbruk Toruń 17 217 12.76
274. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 33 217 6.58
275. Michał Lipiński Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 30 216 7.20
276. Sebastian Wojciechowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 36 214 5.94
277. Adam Mazur Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 30 214 7.13
278. Łukasz Lewiński IgnerHome Basket Nysa 17 214 12.59
279. Roman Jańczyk MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 24 213 8.88
280. Miłosz Matyja Oknoplast Korona Kraków 21 213 10.14
281. Mateusz Stańczuk KSK Ciech Noteć Inowrocław 27 212 7.85
282. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 22 211 9.59
283. Maciej Wąsowicz KKS Ragor Tarnowskie Góry 35 210 6.00
284. Sebastian Grzesiński AZS UMK Transbruk Toruń 19 209 11.00
285. Rafał Pstrokoński KS Legion Legionowo 25 208 8.32
286. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 18 206 11.44
287. Maciej Zabłocki WKK II Wrocław 24 206 8.58
288. Mateusz Samiec SMS PZKosz Władysławowo 22 205 9.32
289. Filip Sieradzki KS Kosz Kompaktowy Pleszew 23 205 8.91
290. Grzegorz Małecki KS Kosz Kompaktowy Pleszew 16 204 12.75
291. Krystian Rosiński KS Kosz Kompaktowy Pleszew 30 202 6.73
292. Artur Szymański Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 28 202 7.21
293. Mateusz Podejko KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 28 202 7.21
294. Patryk Zenner Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 23 202 8.78
295. Jan Świtaj TSK Roś Pisz 27 201 7.44
296. Aleksy Janiec AMW Asseco Arka II Gdynia 27 201 7.44
297. Kacper Rogowski Isetia Erzurum 27 199 7.37
298. Piotr Osiakowski AZS UJK Kielce 20 198 9.90
299. Rafał Szpakowski Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 18 198 11.00
300. Szymon Goszczyński AZS Politechnika Gdańsk 25 197 7.88
301. Damian Chojnacki AZS UMK Transbruk Toruń 23 196 8.52
302. Oliwier Szczepański Enea Basket Poznań 31 195 6.29
303. Aleksander Wiśniewski Ogniwo Szczecin 23 195 8.48
304. Jakub Pawlak KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 24 194 8.08
305. Wojciech Bernasiak AZS UMK Transbruk Toruń 24 193 8.04
306. Łukasz Klawa Trefl II Sopot 15 193 12.87
307. Piotr Bobka Trefl II Sopot 21 193 9.19
308. Piotr Dąbrowski MKS Ochota Warszawa 21 192 9.14
309. Filip Lenartowski TS Basket Poznań 21 192 9.14
310. Filip Rerak TS Wisła Kraków 26 192 7.38
311. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 28 192 6.86
312. Michał Czekaj AK Iskra Częstochowa 24 190 7.92
313. Adrian Pajkert AMW Asseco Arka II Gdynia 14 189 13.50
314. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 29 188 6.48
315. Michał Kindlik Niedźwiadki Chemart Przemyśl 31 188 6.06
316. Kamil Pleskot MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 24 188 7.83
317. Hubert Miłak KKS Polonia Warszawa 32 188 5.88
318. Marcin Majer KSK Ciech Noteć Inowrocław 22 187 8.50
319. Jakub Iskra TS Wisła Kraków 22 187 8.50
320. Jan Góreńczyk Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 20 187 9.35
321. Tomasz Wójcikowski MUKS Piaseczno 23 185 8.04
322. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 23 185 8.04
323. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Międzychód 31 184 5.94
324. Marcin Wiśniewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 29 184 6.34
325. Dawid Łazarz MUKS 1811 Tarnów 21 183 8.71
326. Aaron Weres KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 30 182 6.07
327. Piotr Łazarek MUKS Piaseczno 27 182 6.74
328. Jerzy Kempa MUKS Piaseczno 23 181 7.87
329. Kacper Grzelak Enea Astoria II Bydgoszcz 23 179 7.78
330. Rafał Palacz Miejski Czeladzki Klub Sportowy 30 178 5.93
331. Konrad Niewczas TSK Roś Pisz 20 178 8.90
332. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 25 177 7.08
333. Piotr Keller ŁKS Coolpack Łódź 26 177 6.81
334. Jarosław Krawiec Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 176 11.00
335. Maksym Kołodziej Enea Astoria II Bydgoszcz 25 176 7.04
336. Sebastian Dusiło BS Polonia Bytom 32 173 5.41
337. Artur Donerstag Miejski Czeladzki Klub Sportowy 20 173 8.65
338. Maksymilian Estkowski AZS Politechnika Gdańsk 25 173 6.92
339. Patrick Benigni Sokół Grupa Avista Ostrów Maz., UKS Trójka Żyrardów 31 173 5.58
340. Daniel Soroka Exact Systems Śląsk Wrocław 26 172 6.62
341. Maciej Bębeniec Żubry Chorten Białystok 20 171 8.55
342. Michał Hebdzyński BC Obra Kościan 28 171 6.11
343. Karol Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 24 170 7.08
344. Jakub Prowiński MUKS Piaseczno 24 170 7.08
345. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 26 167 6.42
346. Daniel Nagodziński MUKS Piaseczno 27 167 6.19
347. Mugasa Adelin Ndashimye AZS UMK Transbruk Toruń 22 166 7.55
348. Aleksander Maślanka KKS Ragor Tarnowskie Góry 18 164 9.11
349. Krzysztof Kempa AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 38 164 4.32
350. Filip Grad AZS UJK Kielce 27 164 6.07
351. Marcin Siwak KK UR Bozza Kraków 32 163 5.09
352. Rafał Mikita MKS Ochota Warszawa 27 162 6.00
353. Igor Wiliński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 23 162 7.04
354. Jakub Lewandowski Röben Gimbasket Wrocław 27 162 6.00
355. Igor Stolarz SMS PZKosz Władysławowo 22 162 7.36
356. Jakub Rogulski TS Basket Poznań 15 161 10.73
357. Miłosz Ziółkowski GTK Sordrew AZS II Gliwice 25 159 6.36
358. Piotr Adamus Miejski Czeladzki Klub Sportowy 23 158 6.87
359. Kiryl Dziatchuk Isetia Erzurum 23 158 6.87
360. Maciej Czemerys Akademia Koszykówki Legii Warszawa 30 156 5.20
361. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 29 156 5.38
362. Maksymilian Jakubek KK UR Bozza Kraków 32 155 4.84
363. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 31 154 4.97
364. Patryk Zapert TSK Roś Pisz 19 153 8.05
365. Paweł Klimaszewski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 19 152 8.00
366. Miłosz Żebrowski Basket Hills Bielsko-Biała 35 151 4.31
367. Krzysztof Martuzalski TS Basket Poznań 26 150 5.77
368. Artur Sapiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 27 149 5.52
369. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 30 149 4.97
370. Filip Kowalczyk SMS PZKosz Władysławowo 23 147 6.39
371. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 30 147 4.90
372. Przemysław Kociszewski AMW Asseco Arka II Gdynia 23 146 6.35
373. Przemysław Nowicki Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 25 145 5.80
374. Alan Duda AMW Asseco Arka II Gdynia 20 144 7.20
375. Grzegorz Idziak TS Wisła Kraków 24 144 6.00
376. Jakub Szumert Energa Hutnik Koszykówka 27 144 5.33
377. Dominik Niemczura MUKS 1811 Tarnów 29 143 4.93
378. Piotr Rejowski MKS Ochota Warszawa 25 143 5.72
379. Michał Mycko ŁKS Coolpack Łódź 30 140 4.67
380. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 139 4.96
381. Piotr Nawrot Isetia Erzurum 17 139 8.18
382. Salim Hamdaoui Ogniwo Szczecin 22 138 6.27
383. Mateusz Adamus Basket Hills Bielsko-Biała 30 138 4.60
384. Kacper Burakiewicz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 29 137 4.72
385. Kamil Jewuła KK UR Bozza Kraków 25 137 5.48
386. Wiktor Siemianiuk AZS Politechnika Gdańsk 23 137 5.96
387. Jakub Piętowski Exact Systems Śląsk Wrocław 19 137 7.21
388. Jan Graniczka TS Wisła Kraków 30 136 4.53
389. Jan Czorny MKKS Rybnik 28 136 4.86
390. Tomasz Madejski WKK II Wrocław 18 135 7.50
391. Łukasz Malinowski Röben Gimbasket Wrocław 27 135 5.00
392. Oskar Lesisz AZS UJK Kielce 24 135 5.63
393. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 24 134 5.58
394. Michał Moskal MUKS 1811 Tarnów 21 134 6.38
395. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 23 133 5.78
396. Mateusz Kazimierczuk TSK Roś Pisz 22 133 6.05
397. Wojciech Falkowski MKS Ochota Warszawa 28 133 4.75
398. Mirosław Chorostecki IgnerHome Basket Nysa 29 132 4.55
399. Łukasz Woźniakiewicz WKK II Wrocław 22 131 5.95
400. Jakub Stanisławajtys TSK Roś Pisz 25 131 5.24
401. Krzysztof Rozpędowski Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 18 131 7.28
402. Kacper Wierzgała Kolejarz Basket Radom 29 130 4.48
403. Filip Gurtatowski Trefl II Sopot 17 130 7.65
404. Mikołaj Lackowski TSK Roś Pisz 24 130 5.42
405. Dawid Wiktorski Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 23 129 5.61
406. Filip Dominiak Exact Systems Śląsk Wrocław 29 129 4.45
407. Mateusz Kękuś Oknoplast Korona Kraków 21 129 6.14
408. Miłosz Toczek Trefl II Sopot 23 127 5.52
409. Szymon Nowicki AMW Asseco Arka II Gdynia 16 127 7.94
410. Kamil Łukanus BC Obra Kościan 26 126 4.85
411. Rafał Król Kolejarz Basket Radom 15 126 8.40
412. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 27 125 4.63
413. Maciej Michalski SMS PZKosz Władysławowo 21 125 5.95
414. Przemysław Galewski KS Kosz Kompaktowy Pleszew 15 124 8.27
415. Michał Kaczuga Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 25 124 4.96
416. Adam Nawrocki Rycerze Rydzyna 30 124 4.13
417. Jordan Lewis MKS Sokół Międzychód 28 124 4.43
418. Karol Kołodziejczyk ŁKS Coolpack Łódź 31 121 3.90
419. Filip Radzik Ogniwo Szczecin 24 120 5.00
420. Karol Complak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29 120 4.14
421. Bartosz Prokopowicz AMW Asseco Arka II Gdynia 21 120 5.71
422. Jakub Zamiatowski TS Basket Poznań 25 120 4.80
423. Jakub Wróbel Basket Hills Bielsko-Biała 27 119 4.41
424. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 23 119 5.17
425. Tomasz Gruba Team-Plast KK Oleśnica 24 117 4.88
426. Bartosz Kin BC Obra Kościan 21 117 5.57
427. Jakub Ozga Exact Systems Śląsk Wrocław 26 117 4.50
428. Paweł Respondek BS Polonia Bytom 25 117 4.68
429. Tadeusz Kurowski Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 23 117 5.09
430. Radosław Weselski Enea Astoria II Bydgoszcz 24 117 4.88
431. Bartosz Grudziński KS Legion Legionowo 28 116 4.14
432. Marcin Marczuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 26 116 4.46
433. Maksymilian Konieczny BC Obra Kościan 27 116 4.30
434. Jakub Rzepkowski AZS Politechnika Gdańsk 21 115 5.48
435. Łukasz Horn Team-Plast KK Oleśnica 20 115 5.75
436. Michał Hejosz TS Basket Poznań 24 115 4.79
437. Hubert Kołtun Oknoplast Korona Kraków 24 115 4.79
438. Kuba Orłowski KS Legion Legionowo 21 114 5.43
439. Wiktor Jaszczerski Trefl II Sopot 23 114 4.96
440. Gerard Świerczyk Rycerze Rydzyna 31 112 3.61
441. Gniewosz Kowalik Niedźwiadki Chemart Przemyśl 28 112 4.00
442. Krystian Zawadzki MKS II Dąbrowa Górnicza 27 111 4.11
443. Oliwier Szczecina Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 27 111 4.11
444. Maciej Dyduch MUKS Piaseczno 26 110 4.23
445. Alberto Garita Kolejarz Basket Radom 30 109 3.63
446. Paweł Pietryk WKK II Wrocław 21 109 5.19
447. Krystian Gładikowski AZS Politechnika Gdańsk 25 108 4.32
448. Rafał Chwastyk IgnerHome Basket Nysa 28 108 3.86
449. Wojciech Szostak AK Iskra Częstochowa 24 108 4.50
450. Jakub Zapart ŁKS Coolpack Łódź 23 108 4.70
451. Oskar Walaszek KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 22 107 4.86
452. Patryk Bielecki KSK Ciech Noteć Inowrocław 30 106 3.53
453. Maksymilian Szefler KKS Polonia Warszawa 26 105 4.04
454. Michał Podulka BS Polonia Bytom, GTK Sordrew AZS II Gliwice 24 104 4.33
455. Kamil Szostak KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 30 104 3.47
456. Albert Krawiec Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 102 6.38
457. Oskar Janicki Basket Hills Bielsko-Biała 33 102 3.09
458. Michał Krawczyk MKS Ochota Warszawa 21 102 4.86
459. Igor Perzanowski AZS Politechnika Gdańsk 26 102 3.92
460. Jonatan Najman Miejski Czeladzki Klub Sportowy 23 100 4.35
461. Maciej Gorzelany SMS PZKosz Władysławowo 26 100 3.85
462. Eryk Gąsiński Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 100 5.26
463. Mateusz Rogucki Isetia Erzurum 26 99 3.81
464. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23 99 4.30
465. Piotr Marcol KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 28 99 3.54
466. Kacper Hołyś Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 23 99 4.30
467. Jakub Sarna Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 97 4.62
468. Tomasz Marek Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 24 97 4.04
469. Maciej Nagel Trefl II Sopot 22 97 4.41
470. Przemysław Łaszewski AZS Częstochowa 20 95 4.75
471. Wiktor Paczkowski SMS PZKosz Władysławowo 22 95 4.32
472. Tsimafei Bystrou Energa Hutnik Koszykówka 20 95 4.75
473. Jan Gulczyński AZS Politechnika Gdańsk 22 94 4.27
474. Sebastian Parol UKS Trójka Żyrardów 19 93 4.89
475. Zbigniew Drzewiecki GTK Sordrew AZS II Gliwice 30 93 3.10
476. Kamil Skrzypczyk GTK Sordrew AZS II Gliwice 30 92 3.07
477. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 24 90 3.75
478. Kamil Wójciak MKS II Dąbrowa Górnicza 21 89 4.24
479. Jakub Jagodziński AZS UMK Transbruk Toruń 23 89 3.87
480. Filip Nieroda Żubry Chorten Białystok 17 89 5.24
481. Jeremiasz Domagała Rycerze Rydzyna 28 88 3.14
482. Michał Chudzik AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 86 3.74
483. Jakub Pellowski TSK Roś Pisz 27 86 3.19
484. Oskar Blaszkiewicz Isetia Erzurum 27 84 3.11
485. Jędrzej Janowicz Rycerze Rydzyna 20 84 4.20
486. Szymon Kukuczka MKKS Rybnik 30 83 2.77
487. Miłosz Zając Trefl II Sopot 19 83 4.37
488. Marcin Wieczorkowski UKS Trójka Żyrardów 17 82 4.82
489. Dawid Raszewski AK Iskra Częstochowa 21 82 3.90
490. Szymon Spychała AZS Częstochowa 24 82 3.42
491. Filip Firlej UKS Trójka Żyrardów 26 81 3.12
492. Miłosz Kicki SMS PZKosz Władysławowo 19 81 4.26
493. Jakub Pietrzak Basket Hills Bielsko-Biała 29 80 2.76
494. Adrian Boduch MUKS 1811 Tarnów 25 80 3.20
495. Kacper Hajduś AZS Częstochowa 28 79 2.82
496. Maciej Stachowicz IgnerHome Basket Nysa 25 79 3.16
497. Olaf Klonowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25 79 3.16
498. Mariusz Kwasek AK Iskra Częstochowa 22 79 3.59
499. Joshua Ashaolu WKK II Wrocław 15 79 5.27
500. Nicolas Wrona Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 28 79 2.82
501. Kosma Kłagisz MUKS Piaseczno 19 78 4.11
502. Maciej Warmiak Energa Hutnik Koszykówka 27 77 2.85
503. Maciej Poznański Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 77 4.05
504. Nikodem Suski WKK II Wrocław 16 77 4.81
505. Mikołaj Stec MUKS 1811 Tarnów 30 76 2.53
506. Kajetan Ludwisiak Team-Plast KK Oleśnica 22 76 3.45
507. Wojciech Michalak AK Iskra Częstochowa 25 76 3.04
508. Tomasz Kwieciński Enea Astoria II Bydgoszcz 24 75 3.13
509. Maciej Włodarczyk MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 22 75 3.41
510. Łukasz Łaski GTK Sordrew AZS II Gliwice, Oknoplast Korona Kraków 19 75 3.95
511. Amadeusz Łupiński Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 27 74 2.74
512. Patryk Kociuga Pogoń Prudnik 27 73 2.70
513. Adam Sulima-Dolina Żubry Chorten Białystok 28 73 2.61
514. Aleksy Walczak WKK II Wrocław 18 73 4.06
515. Tomasz Kretkowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 25 72 2.88
516. Dmitrij Zhaludok KSK Ciech Noteć Inowrocław 20 72 3.60
517. Eryk Adamiec Trefl II Sopot 20 72 3.60
518. Michał Domżoł GTK Sordrew AZS II Gliwice 28 72 2.57
519. Jakub Dusza AZS UMK Transbruk Toruń 20 71 3.55
520. Krystian Śnieg KKS Polonia Warszawa 28 70 2.50
521. Mateusz Jakubiak Enea Basket Poznań 19 70 3.68
522. Michał Kaliński KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 24 69 2.88
523. Jakub Bierski AMW Asseco Arka II Gdynia 18 69 3.83
524. Patryk Wojtyka Trefl II Sopot 14 69 4.93
525. Tekin Guvercin Isetia Erzurum 25 68 2.72
526. Marcin Monach Żubry Chorten Białystok 16 67 4.19
527. Jacek Wróblewski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 29 66 2.28
528. Witold Kuriańczyk Niedźwiadki Chemart Przemyśl 22 66 3.00
529. Mateusz Czupryn Kolejarz Basket Radom 19 66 3.47
530. Kacper Porada BC Swiss Krono Żary 18 65 3.61
531. Kacper Maj ŁKS Coolpack Łódź 26 65 2.50
532. Paweł Trypus Żubry Chorten Białystok 20 64 3.20
533. Michał Kamberski IgnerHome Basket Nysa 16 63 3.94
534. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 29 63 2.17
535. Wojciech Sienkiewicz Team-Plast KK Oleśnica 25 63 2.52
536. Miłosz Błażejczyk Ogniwo Szczecin 22 61 2.77
537. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 18 61 3.39
538. Jakub Wudarczyk Kolejarz Basket Radom 24 61 2.54
539. Aleksander Gniewek Röben Gimbasket Wrocław 24 60 2.50
540. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław 23 59 2.57
541. Łukasz Kowalczyk Oknoplast Korona Kraków 25 59 2.36
542. Krzysztof Kurzawski Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 21 59 2.81
543. Jakub Grigoruk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 20 58 2.90
544. Jakub Siedlikowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 22 58 2.64
545. Kacper Reczyński BC Swiss Krono Żary 16 57 3.56
546. Mikołaj Rau MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 21 56 2.67
547. Nikodem Sarosiak MUKS Piaseczno 22 56 2.55
548. Kacper Dorożała MKS Sokół Międzychód 25 56 2.24
549. Filip Adamczak Enea Astoria II Bydgoszcz 24 55 2.29
550. Grzegorz Krajewski TS Basket Poznań 22 55 2.50
551. Jakub Sowa AZS UMK Transbruk Toruń 21 54 2.57
552. Mateusz Staniczek GTK Sordrew AZS II Gliwice 18 54 3.00
553. Maciej Wejman MKS Sokół Międzychód 27 53 1.96
554. Mikołaj Mazanek GTK Sordrew AZS II Gliwice 20 53 2.65
555. Jakub Wójcicki WKK II Wrocław 18 53 2.94
556. Przemysław Majka Pogoń Prudnik 26 52 2.00
557. Dariusz Dędek AK Iskra Częstochowa 20 52 2.60
558. Adam Majbour Energa Hutnik Koszykówka 17 52 3.06
559. Igor Burzyński TS Basket Poznań 21 51 2.43
560. Mateusz Stankiewicz Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 14 50 3.57
561. Marcin Puchalski Enea Basket Poznań 21 50 2.38
562. Marcin Boruc AZS Częstochowa 18 50 2.78
563. Kacper Bochat Enea Astoria II Bydgoszcz 25 49 1.96
564. Kamil Paluszak MKS Sokół Międzychód 23 49 2.13
565. Mateusz Kruszkowski AZS UMK Transbruk Toruń 21 48 2.29
566. Filip Giec SMS PZKosz Władysławowo 17 47 2.76
567. Szymon Soszyński Energa Hutnik Koszykówka 20 47 2.35
568. Mateusz Zawistowski KS Legion Legionowo 19 46 2.42
569. Mateusz Przęczek TS Wisła Kraków 24 46 1.92
570. Eryk Błachowiak Sklep Polski MKK Gniezno 18 46 2.56
571. Paweł Kosobudzki Żubry Chorten Białystok 21 45 2.14
572. Piotr Krzebietke Trefl II Sopot 21 43 2.05
573. Damian Mijalski WKK II Wrocław 17 43 2.53
574. Mateusz Kurach Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 42 2.80
575. Paweł Najman KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 17 42 2.47
576. Jan Milewski MUKS Piaseczno 21 40 1.90
577. Szymon Narolski Team-Plast KK Oleśnica 22 40 1.82
578. Mikołaj Walczak Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 18 39 2.17
579. Oliwier Bona KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 24 38 1.58
580. Dominik Cięgotura MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 20 38 1.90
581. Kacper Koszałka MKS Ochota Warszawa 25 37 1.48
582. Paweł Fleszar KK UR Bozza Kraków 17 37 2.18
583. Filip Tymiński KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 23 36 1.57
584. Igor Krzystek TS Wisła Kraków 17 36 2.12
585. Marcin Nocek Sklep Polski MKK Gniezno 19 35 1.84
586. Kacper Lambarski AZS UMK Transbruk Toruń 20 35 1.75
587. Szymon Jaskółd Enea Astoria II Bydgoszcz 20 34 1.70
588. Filip Turkowski KS Legion Legionowo 26 33 1.27
589. Igor Dolata Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 33 1.74
590. Szymon Zalewski TSK Roś Pisz 18 33 1.83
591. Piotr Poziemski Ogniwo Szczecin 15 32 2.13
592. Damian Krawczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 18 32 1.78
593. Kamil Rajca Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 21 32 1.52
594. Artur Niemiec SMS PZKosz Władysławowo 15 31 2.07
595. Michał Robak Enea Astoria II Bydgoszcz 15 31 2.07
596. Tymoteusz Witczak MKS Sokół Międzychód 16 31 1.94
597. Michał Banasik MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 20 30 1.50
598. Oliwier Sobczak Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 15 29 1.93
599. Konrad Stanisławiak BC Obra Kościan 18 28 1.56
600. Artur Kozłowski Sklep Polski MKK Gniezno 17 27 1.59
601. Mateusz Błasiak AK Iskra Częstochowa 24 25 1.04
602. Bartłomiej Żuk Kolejarz Basket Radom 22 24 1.09
603. Karol Wiśniewski Team-Plast KK Oleśnica 16 24 1.50
604. Bartłomiej Kietliński Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 19 23 1.21
605. Patryk Sztandarski TS Wisła Kraków 22 23 1.05
606. Mikołaj Grocholewski KKS Ragor Tarnowskie Góry 21 22 1.05
607. Rafał Koczy MKKS Rybnik 27 21 0.78
608. Jakub Rybicki KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 16 21 1.31
609. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 16 21 1.31
610. Adam Nyckowski Sokół Grupa Avista Ostrów Maz., UKS Trójka Żyrardów 23 20 0.87
611. Szymon Dekiert KS Kosz Kompaktowy Pleszew 19 19 1.00
612. Stanisław Skowroński MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 15 19 1.27
613. Dominik Rak AZS Częstochowa 18 18 1.00
614. Adrian Niemyjski MKS Ochota Warszawa 18 17 0.94
615. Mikołaj Kleszcz Oknoplast Korona Kraków 17 17 1.00
616. Kacper Stawicki Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 14 16 1.14
617. Hubert Pereira Ogniwo Szczecin 16 15 0.94
618. Bartłomiej Bielski Żubry Chorten Białystok 15 15 1.00
619. Mateusz Mularczyk KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 16 14 0.88
620. Oliver Gnilka Pogoń Prudnik 21 14 0.67
621. Piotr Badełek MUKS 1811 Tarnów 17 13 0.76
622. Kacper Błaszczyszyn Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 17 12 0.71
623. Antoni Ptaszyński Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 14 11 0.79
624. Kamil Chmielak MKS Ochota Warszawa 18 10 0.56
625. Łukasz Mazur Pogoń Prudnik 19 10 0.53
626. Jakub Koczan TS Basket Poznań 18 9 0.50
627. Jakub Kostorz GTK Sordrew AZS II Gliwice 18 9 0.50
628. Łukasz Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 15 8 0.53
629. Marcin Stach Team-Plast KK Oleśnica 15 8 0.53
630. Jakub Śliwiński Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 8 0.42
631. Mateusz Witecki Röben Gimbasket Wrocław 16 6 0.38
632. Wiktor Tkaczyk Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko 15 6 0.40

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę