Obraz

terminarz

1 kolejka
Biofarm Basket II Poznań 80 : 74 Enea UTP Astoria Bydgoszcz 05.10.2019 13:00
Arka AMW II Gdynia 110 : 71 AZS UMK Toruń 05.10.2019 16:00
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 89 Decka Pelplin 05.10.2019 16:30
MKS Sokół Międzychód 57 : 88 Trefl II Sopot 05.10.2019 17:00
KSK Noteć Inowrocław 70 : 43 Devil Energy Politechnika Gdańska 05.10.2019 18:00
Sklep Polski MKK Gniezno 77 : 74 MKKS Żak Koszalin 06.10.2019 16:00
2 kolejka
Decka Pelplin 68 : 57 Devil Energy Politechnika Gdańska 28.09.2019 17:00
Trefl II Sopot 97 : 87 Sklep Polski MKK Gniezno 11.10.2019 16:30
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 73 Biofarm Basket II Poznań 11.10.2019 18:00
MKKS Żak Koszalin 60 : 83 KSK Noteć Inowrocław 12.10.2019 17:00
AZS UMK Toruń 78 : 85 MKS Sokół Międzychód 12.10.2019 17:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 55 : 89 Arka AMW II Gdynia 13.10.2019 13:00
3 kolejka
Arka AMW II Gdynia 83 : 64 SMS PZKosz Władysławowo 19.10.2019 13:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 74 : 86 MKS Sokół Międzychód 19.10.2019 13:00
Biofarm Basket II Poznań 69 : 75 Decka Pelplin 19.10.2019 13:30
Sklep Polski MKK Gniezno 79 : 76 AZS UMK Toruń 20.10.2019 13:00
KSK Noteć Inowrocław 100 : 77 Trefl II Sopot 20.10.2019 17:00
Devil Energy Politechnika Gdańska 94 : 67 MKKS Żak Koszalin 20.10.2019 18:00
4 kolejka
MKS Sokół Międzychód 98 : 72 SMS PZKosz Władysławowo 22.10.2019 19:00
Biofarm Basket II Poznań 66 : 77 Arka AMW II Gdynia 26.10.2019 13:30
Decka Pelplin 84 : 71 MKKS Żak Koszalin 26.10.2019 17:00
AZS UMK Toruń 50 : 79 KSK Noteć Inowrocław 26.10.2019 17:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 71 : 100 Sklep Polski MKK Gniezno 27.10.2019 13:00
Trefl II Sopot 85 : 97 Devil Energy Politechnika Gdańska 27.10.2019 14:30
5 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 69 : 85 Sklep Polski MKK Gniezno 12.10.2019 16:00
Devil Energy Politechnika Gdańska 93 : 75 AZS UMK Toruń 02.11.2019 16:00
MKS Sokół Międzychód 93 : 67 Biofarm Basket II Poznań 02.11.2019 17:00
KSK Noteć Inowrocław 121 : 65 Enea UTP Astoria Bydgoszcz 02.11.2019 18:00
MKKS Żak Koszalin 100 : 82 Trefl II Sopot 03.11.2019 17:00
Arka AMW II Gdynia 81 : 83 Decka Pelplin 06.11.2019 17:00
6 kolejka
AZS UMK Toruń 94 : 64 MKKS Żak Koszalin 09.11.2019 13:00
Biofarm Basket II Poznań 69 : 88 Sklep Polski MKK Gniezno 09.11.2019 13:30
Decka Pelplin 68 : 82 Trefl II Sopot 09.11.2019 17:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 80 : 93 Devil Energy Politechnika Gdańska 10.11.2019 13:00
Arka AMW II Gdynia 93 : 86 MKS Sokół Międzychód 10.11.2019 13:00
SMS PZKosz Władysławowo 74 : 78 KSK Noteć Inowrocław 10.11.2019 16:30
7 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 64 : 91 Arka AMW II Gdynia 16.11.2019 16:00
MKS Sokół Międzychód 73 : 78 Decka Pelplin 16.11.2019 17:00
Devil Energy Politechnika Gdańska 109 : 81 SMS PZKosz Władysławowo 16.11.2019 17:00
MKKS Żak Koszalin 96 : 70 Enea UTP Astoria Bydgoszcz 16.11.2019 17:00
Biofarm Basket II Poznań 67 : 115 KSK Noteć Inowrocław 17.11.2019 14:00
Trefl II Sopot 73 : 71 AZS UMK Toruń 17.11.2019 15:00
8 kolejka
Arka AMW II Gdynia 90 : 84 KSK Noteć Inowrocław 23.11.2019 13:00
Biofarm Basket II Poznań 62 : 71 Devil Energy Politechnika Gdańska 23.11.2019 13:30
SMS PZKosz Władysławowo 92 : 82 MKKS Żak Koszalin 23.11.2019 16:30
Decka Pelplin 91 : 92 AZS UMK Toruń 23.11.2019 17:00
MKS Sokół Międzychód 91 : 78 Sklep Polski MKK Gniezno 23.11.2019 17:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 75 : 82 Trefl II Sopot 24.11.2019 13:00
9 kolejka
Decka Pelplin 80 : 69 Sklep Polski MKK Gniezno 29.11.2019 19:00
MKKS Żak Koszalin 80 : 77 Biofarm Basket II Poznań 30.11.2019 17:00
Devil Energy Politechnika Gdańska 87 : 66 Arka AMW II Gdynia 30.11.2019 19:00
Trefl II Sopot 75 : 71 SMS PZKosz Władysławowo 01.12.2019 14:30
AZS UMK Toruń 99 : 81 Enea UTP Astoria Bydgoszcz 01.12.2019 17:30
KSK Noteć Inowrocław 90 : 86 MKS Sokół Międzychód 01.12.2019 18:00
10 kolejka
Arka AMW II Gdynia 78 : 62 MKKS Żak Koszalin 07.12.2019 13:00
Biofarm Basket II Poznań 49 : 84 Trefl II Sopot 07.12.2019 13:30
SMS PZKosz Władysławowo 65 : 76 AZS UMK Toruń 07.12.2019 16:30
Decka Pelplin 76 : 45 Enea UTP Astoria Bydgoszcz 07.12.2019 17:00
MKS Sokół Międzychód 96 : 79 Devil Energy Politechnika Gdańska 07.12.2019 17:00
Sklep Polski MKK Gniezno 97 : 70 KSK Noteć Inowrocław 08.12.2019 19:00
11 kolejka
AZS UMK Toruń -- : -- Biofarm Basket II Poznań 14.12.2019 13:00
MKKS Żak Koszalin -- : -- MKS Sokół Międzychód 14.12.2019 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Decka Pelplin 14.12.2019 18:00
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 14.12.2019 19:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 15.12.2019 13:00
Trefl II Sopot -- : -- Arka AMW II Gdynia 15.12.2019 14:30
12 kolejka
Decka Pelplin -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 19.12.2019 18:30
AZS UMK Toruń -- : -- Arka AMW II Gdynia 21.12.2019
MKKS Żak Koszalin -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 21.12.2019 17:00
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- KSK Noteć Inowrocław 21.12.2019 19:00
Enea UTP Astoria Bydgoszcz -- : -- Biofarm Basket II Poznań 22.12.2019 13:00
Trefl II Sopot -- : -- MKS Sokół Międzychód 22.12.2019 13:00
13 kolejka
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- Decka Pelplin 11.01.2020
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Trefl II Sopot 11.01.2020
Arka AMW II Gdynia -- : -- Enea UTP Astoria Bydgoszcz 11.01.2020
MKS Sokół Międzychód -- : -- AZS UMK Toruń 11.01.2020 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- MKKS Żak Koszalin 11.01.2020 18:00
Biofarm Basket II Poznań -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 15.01.2020
14 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Arka AMW II Gdynia 18.01.2020
AZS UMK Toruń -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 18.01.2020
Trefl II Sopot -- : -- KSK Noteć Inowrocław 18.01.2020
Decka Pelplin -- : -- Biofarm Basket II Poznań 18.01.2020 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Enea UTP Astoria Bydgoszcz 18.01.2020 17:00
MKKS Żak Koszalin -- : -- Devil Energy Politechnika Gdańska 18.01.2020 17:00
15 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- MKS Sokół Międzychód 21.12.2019 16:30
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- Trefl II Sopot 25.01.2020
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Enea UTP Astoria Bydgoszcz 25.01.2020
Arka AMW II Gdynia -- : -- Biofarm Basket II Poznań 25.01.2020
MKKS Żak Koszalin -- : -- Decka Pelplin 25.01.2020 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- AZS UMK Toruń 25.01.2020 18:00
16 kolejka
AZS UMK Toruń -- : -- Devil Energy Politechnika Gdańska 01.02.2020
Trefl II Sopot -- : -- MKKS Żak Koszalin 01.02.2020
Enea UTP Astoria Bydgoszcz -- : -- KSK Noteć Inowrocław 01.02.2020 13:00
Biofarm Basket II Poznań -- : -- MKS Sokół Międzychód 01.02.2020 13:30
Decka Pelplin -- : -- Arka AMW II Gdynia 01.02.2020 17:00
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 05.02.2020
17 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- Decka Pelplin 08.02.2020
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- Enea UTP Astoria Bydgoszcz 08.02.2020
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Biofarm Basket II Poznań 08.02.2020
MKKS Żak Koszalin -- : -- AZS UMK Toruń 08.02.2020 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Arka AMW II Gdynia 08.02.2020 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 08.02.2020 18:00
18 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Devil Energy Politechnika Gdańska 08.01.2020 18:00
Arka AMW II Gdynia -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 15.02.2020
AZS UMK Toruń -- : -- Trefl II Sopot 15.02.2020
Enea UTP Astoria Bydgoszcz -- : -- MKKS Żak Koszalin 15.02.2020 13:00
Decka Pelplin -- : -- MKS Sokół Międzychód 15.02.2020 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Biofarm Basket II Poznań 15.02.2020 18:00
19 kolejka
AZS UMK Toruń -- : -- Decka Pelplin 22.02.2020
Trefl II Sopot -- : -- Enea UTP Astoria Bydgoszcz 22.02.2020
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- Biofarm Basket II Poznań 22.02.2020
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- MKS Sokół Międzychód 22.02.2020
MKKS Żak Koszalin -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 22.02.2020 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Arka AMW II Gdynia 22.02.2020 18:00
20 kolejka
Arka AMW II Gdynia -- : -- Devil Energy Politechnika Gdańska 29.02.2020
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Trefl II Sopot 29.02.2020
Enea UTP Astoria Bydgoszcz -- : -- AZS UMK Toruń 29.02.2020 13:00
Biofarm Basket II Poznań -- : -- MKKS Żak Koszalin 29.02.2020 13:30
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Decka Pelplin 29.02.2020 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- KSK Noteć Inowrocław 29.02.2020 17:00
21 kolejka
AZS UMK Toruń -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 07.03.2020
Trefl II Sopot -- : -- Biofarm Basket II Poznań 07.03.2020
Devil Energy Politechnika Gdańska -- : -- MKS Sokół Międzychód 07.03.2020
Enea UTP Astoria Bydgoszcz -- : -- Decka Pelplin 07.03.2020 13:00
MKKS Żak Koszalin -- : -- Arka AMW II Gdynia 07.03.2020 17:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 07.03.2020 18:00
22 kolejka
Decka Pelplin -- : -- KSK Noteć Inowrocław 18.03.2020 18:00
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Devil Energy Politechnika Gdańska 18.03.2020 18:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- MKKS Żak Koszalin 18.03.2020 18:00
Arka AMW II Gdynia -- : -- Trefl II Sopot 18.03.2020 18:00
Biofarm Basket II Poznań -- : -- AZS UMK Toruń 18.03.2020 18:00
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Enea UTP Astoria Bydgoszcz 18.03.2020 18:00
1 kolejka
AZS UJK Kielce 94 : 88 KK AZS UW Warszawa 28.09.2019 13:00
Dziki Warszawa 83 : 64 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 28.09.2019 16:00
Żubry Białystok 68 : 88 HydroTruck Sky Tattoo II Radom 28.09.2019 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 81 : 95 PKK 99 Pabianice 28.09.2019 18:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 78 : 88 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 28.09.2019 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 56 : 87 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 29.09.2019 18:00
2 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 104 : 83 AZS UJK Kielce 05.10.2019 13:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 95 : 53 PKK 99 Pabianice 05.10.2019 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 73 : 96 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 05.10.2019 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 84 : 88 Żubry Białystok 05.10.2019 18:00
MKS Ochota Warszawa 54 : 87 Dziki Warszawa 05.10.2019 18:30
KK AZS UW Warszawa 69 : 78 HydroTruck Sky Tattoo II Radom 06.10.2019 18:00
3 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 67 : 95 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 12.10.2019 17:00
AZS UJK Kielce 105 : 84 MKS Ochota Warszawa 12.10.2019 17:30
Sokół Ostrów Mazowiecka 77 : 66 KK AZS UW Warszawa 12.10.2019 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 110 : 62 ZKS Stal Stalowa Wola 12.10.2019 18:00
PKK 99 Pabianice 73 : 95 Żubry Białystok 13.10.2019 15:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 82 : 66 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 13.10.2019 19:00
4 kolejka
KK AZS UW Warszawa 84 : 56 PKK 99 Pabianice 19.10.2019 13:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 82 : 84 Sokół Ostrów Mazowiecka 19.10.2019 15:00
Dziki Warszawa 90 : 67 AZS UJK Kielce 19.10.2019 16:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 71 : 107 Żubry Białystok 19.10.2019 17:00
MKS Ochota Warszawa 70 : 101 HydroTruck Sky Tattoo II Radom 19.10.2019 18:30
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 110 : 108 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 20.10.2019 18:00
5 kolejka
PKK 99 Pabianice 72 : 104 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 23.10.2019 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 62 : 92 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 23.10.2019 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 75 : 65 MKS Ochota Warszawa 23.10.2019 19:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 90 : 97 Żubry Białystok 23.10.2019 19:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 74 : 72 Dziki Warszawa 23.10.2019 20:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 72 : 80 KK AZS UW Warszawa 24.10.2019 18:45
6 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 80 : 73 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 26.10.2019 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 98 : 86 KK AZS UW Warszawa 26.10.2019 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 83 : 94 Żubry Białystok 26.10.2019 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 82 : 108 Dziki Warszawa 30.10.2019 19:00
AZS UJK Kielce 83 : 97 HydroTruck Sky Tattoo II Radom 30.10.2019 19:00
MKS Ochota Warszawa 76 : 54 PKK 99 Pabianice 30.10.2019 19:30
7 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 105 : 97 MKS Ochota Warszawa 02.11.2019 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 98 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 02.11.2019 17:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 93 : 103 AZS UJK Kielce 02.11.2019 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 63 : 76 KK AZS UW Warszawa 02.11.2019 18:00
PKK 99 Pabianice 70 : 122 Dziki Warszawa 03.11.2019 12:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 98 : 63 Żubry Białystok 03.11.2019 17:00
8 kolejka
KK AZS UW Warszawa 106 : 108 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 09.11.2019 13:00
Dziki Warszawa 66 : 56 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 09.11.2019 16:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 65 ZKS Stal Stalowa Wola 09.11.2019 17:00
MKS Ochota Warszawa 80 : 96 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 09.11.2019 18:30
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 89 : 78 Sokół Ostrów Mazowiecka 10.11.2019 18:00
AZS UJK Kielce 99 : 65 PKK 99 Pabianice 10.11.2019 18:30
9 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 90 : 96 AZS UJK Kielce 16.11.2019 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 80 : 94 Dziki Warszawa 16.11.2019 17:00
Żubry Białystok 97 : 90 KK AZS UW Warszawa 16.11.2019 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 70 : 85 MKS Ochota Warszawa 16.11.2019 18:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 66 : 80 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 17.11.2019 13:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 100 : 84 PKK 99 Pabianice 17.11.2019 18:00
10 kolejka
PKK 99 Pabianice 109 : 100 Sokół Ostrów Mazowiecka 23.11.2019 13:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 82 : 72 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 23.11.2019 14:30
AZS UJK Kielce 82 : 92 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23.11.2019 15:30
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 82 Żubry Białystok 23.11.2019 17:00
MKS Ochota Warszawa 78 : 79 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 23.11.2019 18:30
Dziki Warszawa 98 : 52 ZKS Stal Stalowa Wola 23.11.2019 19:30
11 kolejka
KK AZS UW Warszawa 89 : 99 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 30.11.2019 13:00
Żubry Białystok 84 : 67 MKS Ochota Warszawa 30.11.2019 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 59 : 102 AZS UJK Kielce 30.11.2019 18:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 67 : 74 Dziki Warszawa 30.11.2019 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 90 : 73 HydroTruck Sky Tattoo II Radom 01.12.2019 18:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 11.12.2019 19:00
12 kolejka
AZS UJK Kielce 71 : 88 U!NB AZS UMCS Start II Lublin 07.12.2019 12:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 58 : 84 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 07.12.2019 18:00
MKS Ochota Warszawa 76 : 91 KK AZS UW Warszawa 07.12.2019 18:30
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 101 : 54 ZKS Stal Stalowa Wola 07.12.2019 19:00
Dziki Warszawa 108 : 68 Żubry Białystok 07.12.2019 20:30
PKK 99 Pabianice 91 : 92 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 08.12.2019 16:00
13 kolejka
KK AZS UW Warszawa -- : -- Dziki Warszawa 14.12.2019 13:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- MKS Ochota Warszawa 14.12.2019 16:30
Żubry Białystok -- : -- AZS UJK Kielce 14.12.2019 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- PKK 99 Pabianice 14.12.2019 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 14.12.2019 18:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom -- : -- U!NB AZS UMCS Start II Lublin 15.12.2019 19:00
14 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- Dziki Warszawa 21.12.2019
KK AZS UW Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce 21.12.2019 13:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 21.12.2019 13:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21.12.2019 17:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom -- : -- Żubry Białystok 21.12.2019 18:00
PKK 99 Pabianice -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 22.12.2019 16:00
15 kolejka
Żubry Białystok 97 : 94 Sokół Ostrów Mazowiecka 27.11.2019 19:00
AZS UJK Kielce -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 04.01.2020
Dziki Warszawa -- : -- MKS Ochota Warszawa 04.01.2020
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 04.01.2020 12:00
PKK 99 Pabianice -- : -- U!NB AZS UMCS Start II Lublin 04.01.2020 15:30
HydroTruck Sky Tattoo II Radom -- : -- KK AZS UW Warszawa 04.01.2020 18:00
16 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 11.01.2020
KK AZS UW Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 11.01.2020
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 11.01.2020
Żubry Białystok -- : -- PKK 99 Pabianice 11.01.2020 17:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 11.01.2020 18:00
MKS Ochota Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce 11.01.2020 18:30
17 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18.01.2020
AZS UJK Kielce -- : -- Dziki Warszawa 18.01.2020
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18.01.2020 17:00
Żubry Białystok -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 18.01.2020 17:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom -- : -- MKS Ochota Warszawa 18.01.2020 18:00
PKK 99 Pabianice -- : -- KK AZS UW Warszawa 19.01.2020 15:30
18 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 22.01.2020
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- PKK 99 Pabianice 22.01.2020
KK AZS UW Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 22.01.2020
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 22.01.2020 18:00
MKS Ochota Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 22.01.2020 18:30
Żubry Białystok -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 22.01.2020 18:30
19 kolejka
KK AZS UW Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 25.01.2020
Dziki Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 25.01.2020
Żubry Białystok -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 25.01.2020 17:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 25.01.2020 17:00
HydroTruck Sky Tattoo II Radom -- : -- AZS UJK Kielce 25.01.2020 18:00
PKK 99 Pabianice -- : -- MKS Ochota Warszawa 26.01.2020 15:30
20 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 01.02.2020
Dziki Warszawa -- : -- PKK 99 Pabianice 01.02.2020
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 01.02.2020
KK AZS UW Warszawa -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 01.02.2020
Żubry Białystok -- : -- U!NB AZS UMCS Start II Lublin 01.02.2020 17:00
MKS Ochota Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 01.02.2020 18:30
21 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 08.02.2020
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 08.02.2020
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Dziki Warszawa 08.02.2020 17:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- KK AZS UW Warszawa 08.02.2020 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- MKS Ochota Warszawa 08.02.2020 18:00
PKK 99 Pabianice -- : -- AZS UJK Kielce 09.02.2020 15:30
22 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 15.02.2020
Dziki Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 15.02.2020
KK AZS UW Warszawa -- : -- Żubry Białystok 15.02.2020
MKS Ochota Warszawa -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 15.02.2020 18:30
PKK 99 Pabianice -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 16.02.2020 15:30
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16.02.2020 18:00
23 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Dziki Warszawa 22.02.2020
Żubry Białystok -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 22.02.2020 17:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 22.02.2020 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- AZS UJK Kielce 22.02.2020 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- PKK 99 Pabianice 23.02.2020 15:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- MKS Ochota Warszawa 23.02.2020 18:00
24 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 29.02.2020
AZS UJK Kielce -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 29.02.2020
Dziki Warszawa -- : -- U!NB AZS UMCS Start II Lublin 29.02.2020
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- KK AZS UW Warszawa 29.02.2020
HydroTruck Sky Tattoo II Radom -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 29.02.2020 18:00
MKS Ochota Warszawa -- : -- Żubry Białystok 29.02.2020 18:30
25 kolejka
KK AZS UW Warszawa -- : -- MKS Ochota Warszawa 07.03.2020
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 07.03.2020
Żubry Białystok -- : -- Dziki Warszawa 07.03.2020 17:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- AZS UJK Kielce 07.03.2020 17:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- PKK 99 Pabianice 07.03.2020 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 07.03.2020 18:00
26 kolejka
PKK 99 Pabianice -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18.03.2020 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 18.03.2020 18:00
U!NB AZS UMCS Start II Lublin -- : -- HydroTruck Sky Tattoo II Radom 18.03.2020 18:00
AZS UJK Kielce -- : -- Żubry Białystok 18.03.2020 18:00
Dziki Warszawa -- : -- KK AZS UW Warszawa 18.03.2020 18:00
MKS Ochota Warszawa -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18.03.2020 18:00
1 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów 51 : 78 MCKiS Jaworzno 28.09.2019 16:00
AZS Częstochowa 84 : 82 MKKS Rybnik 28.09.2019 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała 74 : 93 MKS II Dąbrowa Górnicza 28.09.2019 18:00
KK UR Bozza Kraków 87 : 77 BS Polonia Bytom 28.09.2019 18:00
TS Wisła Platinium Kraków 66 : 61 AZS PWSTE Jarosław 28.09.2019 19:00
AZS AGH Oknoplast Kraków 92 : 85 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 28.09.2019 20:00
2 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 81 : 92 TS Wisła Platinium Kraków 05.10.2019 16:00
MCKiS Jaworzno 77 : 61 KK UR Bozza Kraków 05.10.2019 17:00
MKKS Rybnik 47 : 97 AZS AGH Oknoplast Kraków 05.10.2019 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 98 : 71 Basket Hills Bielsko-Biała 05.10.2019 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 101 : 60 MUKS 1811 Unia Tarnów 06.10.2019 17:00
AZS PWSTE Jarosław 65 : 74 AZS Częstochowa 06.10.2019 17:00
3 kolejka
AZS Częstochowa 89 : 76 KS Pogoń Ruda Śląska 12.10.2019 17:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 71 : 105 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 12.10.2019 17:00
AZS AGH Oknoplast Kraków 107 : 64 AZS PWSTE Jarosław 12.10.2019 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała 91 : 79 MKKS Rybnik 12.10.2019 18:00
KK UR Bozza Kraków 88 : 67 MKS II Dąbrowa Górnicza 12.10.2019 18:00
BS Polonia Bytom 60 : 84 MCKiS Jaworzno 12.10.2019 18:00
4 kolejka
MKKS Rybnik 88 : 54 MUKS 1811 Unia Tarnów 19.10.2019 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 118 : 70 KK UR Bozza Kraków 19.10.2019 18:00
AZS Częstochowa 79 : 90 TS Wisła Platinium Kraków 19.10.2019 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 67 : 98 AZS AGH Oknoplast Kraków 19.10.2019 18:15
MKS II Dąbrowa Górnicza 88 : 70 BS Polonia Bytom 20.10.2019 17:00
AZS PWSTE Jarosław 73 : 63 Basket Hills Bielsko-Biała 20.10.2019 17:00
5 kolejka
AZS AGH Oknoplast Kraków 66 : 79 TS Wisła Platinium Kraków 23.10.2019 17:45
BS Polonia Bytom 80 : 90 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.10.2019 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała 66 : 79 KS Pogoń Ruda Śląska 23.10.2019 19:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 64 : 87 AZS PWSTE Jarosław 23.10.2019 19:30
KK UR Bozza Kraków 90 : 62 MKKS Rybnik 23.10.2019 19:30
MCKiS Jaworzno 75 : 93 MKS II Dąbrowa Górnicza 23.10.2019 20:00
6 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 104 : 67 Basket Hills Bielsko-Biała 25.10.2019 20:00
MKKS Rybnik 100 : 76 BS Polonia Bytom 26.10.2019 17:00
AZS Częstochowa 84 : 106 AZS AGH Oknoplast Kraków 26.10.2019 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 83 : 70 MCKiS Jaworzno 26.10.2019 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 103 : 56 MUKS 1811 Unia Tarnów 26.10.2019 18:15
AZS PWSTE Jarosław 71 : 88 KK UR Bozza Kraków 27.10.2019 15:00
7 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 103 : 93 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 02.11.2019 13:00
MCKiS Jaworzno 67 : 56 MKKS Rybnik 02.11.2019 17:00
AZS Częstochowa 91 : 74 Basket Hills Bielsko-Biała 02.11.2019 18:00
BS Polonia Bytom 82 : 71 AZS PWSTE Jarosław 02.11.2019 18:00
KK UR Bozza Kraków 81 : 88 KS Pogoń Ruda Śląska 03.11.2019 18:00
TS Wisła Platinium Kraków 105 : 55 MUKS 1811 Unia Tarnów 04.11.2019 20:30
8 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 83 : 50 KK UR Bozza Kraków 08.11.2019 20:00
MKKS Rybnik 75 : 83 MKS II Dąbrowa Górnicza 09.11.2019 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska 107 : 64 BS Polonia Bytom 09.11.2019 17:00
AZS Częstochowa 112 : 61 MUKS 1811 Unia Tarnów 09.11.2019 18:00
AZS PWSTE Jarosław 78 : 62 MCKiS Jaworzno 09.11.2019 20:00
AZS AGH Oknoplast Kraków 94 : 63 Basket Hills Bielsko-Biała 11.11.2019 17:00
9 kolejka
BS Polonia Bytom 75 : 79 TS Wisła Platinium Kraków 16.11.2019 16:30
MKS II Dąbrowa Górnicza 106 : 87 AZS PWSTE Jarosław 16.11.2019 17:00
AZS Częstochowa 80 : 91 KK UR Bozza Kraków 16.11.2019 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 86 : 50 MKKS Rybnik 16.11.2019 18:00
MCKiS Jaworzno 77 : 79 KS Pogoń Ruda Śląska 16.11.2019 19:00
AZS AGH Oknoplast Kraków 128 : 64 MUKS 1811 Unia Tarnów 17.11.2019 19:30
10 kolejka
AZS PWSTE Jarosław 66 : 88 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22.11.2019 20:00
KS Pogoń Ruda Śląska 91 : 98 MKS II Dąbrowa Górnicza 23.11.2019 17:00
TS Wisła Platinium Kraków 68 : 74 MCKiS Jaworzno 23.11.2019 18:00
AZS Częstochowa 92 : 105 BS Polonia Bytom 23.11.2019 18:00
AZS AGH Oknoplast Kraków 92 : 65 KK UR Bozza Kraków 23.11.2019 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała 87 : 84 MUKS 1811 Unia Tarnów 23.11.2019 18:00
11 kolejka
MCKiS Jaworzno 64 : 50 AZS Częstochowa 30.11.2019 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 97 : 94 KS Pogoń Ruda Śląska 30.11.2019 17:00
MKKS Rybnik 52 : 70 AZS PWSTE Jarosław 30.11.2019 17:00
KK UR Bozza Kraków 57 : 70 Basket Hills Bielsko-Biała 30.11.2019 18:00
BS Polonia Bytom 77 : 107 AZS AGH Oknoplast Kraków 30.11.2019 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 68 : 106 TS Wisła Platinium Kraków 01.12.2019 17:00
12 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 91 : 87 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 07.12.2019 15:00
AZS AGH Oknoplast Kraków 90 : 62 MCKiS Jaworzno 07.12.2019 15:30
KS Pogoń Ruda Śląska 93 : 83 MKKS Rybnik 07.12.2019 17:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 80 : 90 KK UR Bozza Kraków 07.12.2019 17:00
AZS Częstochowa 97 : 60 MKS II Dąbrowa Górnicza 07.12.2019 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała 75 : 58 BS Polonia Bytom 07.12.2019 18:00
13 kolejka
BS Polonia Bytom -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 13.12.2019 19:00
MCKiS Jaworzno -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała 14.12.2019 17:00
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 14.12.2019 17:00
MKKS Rybnik -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 14.12.2019 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- AZS Częstochowa 14.12.2019 18:00
AZS PWSTE Jarosław -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 15.12.2019 17:00
14 kolejka
BS Polonia Bytom -- : -- KK UR Bozza Kraków 20.12.2019 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 21.12.2019
AZS PWSTE Jarosław -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 21.12.2019 17:00
MKKS Rybnik -- : -- AZS Częstochowa 21.12.2019 17:00
MCKiS Jaworzno -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 21.12.2019 20:00
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała 22.12.2019 17:00
15 kolejka
KK UR Bozza Kraków -- : -- MCKiS Jaworzno 04.01.2020
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 04.01.2020
AZS Częstochowa -- : -- AZS PWSTE Jarosław 04.01.2020
AZS AGH Oknoplast Kraków -- : -- MKKS Rybnik 04.01.2020 15:00
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 04.01.2020 18:00
TS Wisła Platinium Kraków -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 04.01.2020 20:00
16 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- AZS Częstochowa 11.01.2020
MKKS Rybnik -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała 11.01.2020
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 11.01.2020
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- KK UR Bozza Kraków 11.01.2020
MCKiS Jaworzno -- : -- BS Polonia Bytom 11.01.2020 20:00
AZS PWSTE Jarosław -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 12.01.2020 17:00
17 kolejka
KK UR Bozza Kraków -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18.01.2020
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- MKKS Rybnik 18.01.2020
BS Polonia Bytom -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 18.01.2020 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS PWSTE Jarosław 18.01.2020 18:00
TS Wisła Platinium Kraków -- : -- AZS Częstochowa 18.01.2020 18:00
AZS AGH Oknoplast Kraków -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 18.01.2020 19:00
18 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała 22.01.2020
MKKS Rybnik -- : -- KK UR Bozza Kraków 22.01.2020
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- BS Polonia Bytom 22.01.2020
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- MCKiS Jaworzno 22.01.2020
AZS PWSTE Jarosław -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 22.01.2020 17:00
TS Wisła Platinium Kraków -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 22.01.2020 20:00
19 kolejka
KK UR Bozza Kraków -- : -- AZS PWSTE Jarosław 25.01.2020
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 25.01.2020
BS Polonia Bytom -- : -- MKKS Rybnik 25.01.2020 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 25.01.2020 18:00
AZS AGH Oknoplast Kraków -- : -- AZS Częstochowa 25.01.2020 19:00
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25.01.2020 20:00
20 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 01.02.2020
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- KK UR Bozza Kraków 01.02.2020
MKKS Rybnik -- : -- MCKiS Jaworzno 01.02.2020
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 01.02.2020
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS Częstochowa 01.02.2020 18:00
AZS PWSTE Jarosław -- : -- BS Polonia Bytom 02.02.2020 17:00
21 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- MKKS Rybnik 08.02.2020
KK UR Bozza Kraków -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 08.02.2020
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- AZS Częstochowa 08.02.2020
BS Polonia Bytom -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 08.02.2020 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 08.02.2020 18:00
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS PWSTE Jarosław 08.02.2020 20:00
22 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 15.02.2020
KK UR Bozza Kraków -- : -- AZS Częstochowa 15.02.2020
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- MCKiS Jaworzno 15.02.2020
MKKS Rybnik -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 15.02.2020
AZS PWSTE Jarosław -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 16.02.2020 17:00
TS Wisła Platinium Kraków -- : -- BS Polonia Bytom 16.02.2020 18:00
23 kolejka
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- AZS PWSTE Jarosław 22.02.2020
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 22.02.2020
KK UR Bozza Kraków -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 22.02.2020
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała 22.02.2020
BS Polonia Bytom -- : -- AZS Częstochowa 22.02.2020 18:00
MCKiS Jaworzno -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 22.02.2020 20:00
24 kolejka
AZS Częstochowa -- : -- MCKiS Jaworzno 29.02.2020
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 29.02.2020
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- KK UR Bozza Kraków 29.02.2020 18:00
AZS AGH Oknoplast Kraków -- : -- BS Polonia Bytom 29.02.2020 18:00
TS Wisła Platinium Kraków -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 29.02.2020 20:00
AZS PWSTE Jarosław -- : -- MKKS Rybnik 01.03.2020 17:00
25 kolejka
MKKS Rybnik -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 07.03.2020
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- TS Wisła Platinium Kraków 07.03.2020
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- AZS Częstochowa 07.03.2020
KK UR Bozza Kraków -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 07.03.2020
BS Polonia Bytom -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała 07.03.2020 18:00
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS AGH Oknoplast Kraków 07.03.2020 20:00
26 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- BS Polonia Bytom 18.03.2020 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MCKiS Jaworzno 18.03.2020 18:00
AZS AGH Oknoplast Kraków -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 18.03.2020 18:00
AZS Częstochowa -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18.03.2020 18:00
TS Wisła Platinium Kraków -- : -- MKKS Rybnik 18.03.2020 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- AZS PWSTE Jarosław 18.03.2020 18:00
1 kolejka
Röben Gimbasket Wrocław 46 : 60 AZS Basket Nysa 28.09.2019 17:00
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 98 : 95 Ogniwo Piratesports Szczecin 28.09.2019 17:30
KS Sudety Jelenia Góra 106 : 92 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 28.09.2019 18:30
BC Swiss Krono Żary 82 : 77 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 29.09.2019 17:00
KKS Tarnowskie Góry 55 : 96 Exact Systems Śląsk II Wrocław 29.09.2019 18:00
KS Hes BasketBall Wrocław 66 : 69 KS Kosz Pleszew 29.09.2019 18:00
2 kolejka
BC Swiss Krono Żary 92 : 77 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 05.10.2019 15:00
Röben Gimbasket Wrocław 52 : 78 Ogniwo Piratesports Szczecin 05.10.2019 19:00
KS Kosz Pleszew 95 : 97 BC Obra Kościan 05.10.2019 19:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 81 : 69 KS Hes BasketBall Wrocław 06.10.2019 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 78 : 84 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 06.10.2019 17:00
AZS Basket Nysa 76 : 67 KKS Tarnowskie Góry 06.10.2019 17:00
3 kolejka
KS Sudety Jelenia Góra 85 : 79 KS Kosz Pleszew 12.10.2019 18:30
BC Obra Kościan 75 : 76 Exact Systems Śląsk II Wrocław 13.10.2019 16:00
KS Hes BasketBall Wrocław 81 : 68 AZS Basket Nysa 13.10.2019 17:00
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 83 : 94 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13.10.2019 17:00
KKS Tarnowskie Góry 77 : 53 Röben Gimbasket Wrocław 13.10.2019 18:00
Ogniwo Piratesports Szczecin 104 : 96 BC Swiss Krono Żary 13.10.2019 18:30
4 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 81 : 62 Ogniwo Piratesports Szczecin 19.10.2019 16:00
Röben Gimbasket Wrocław 69 : 82 BC Swiss Krono Żary 19.10.2019 18:00
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 96 : 86 KS Kosz Pleszew 19.10.2019 18:00
KKS Tarnowskie Góry 67 : 82 KS Hes BasketBall Wrocław 19.10.2019 20:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 74 : 69 KS Sudety Jelenia Góra 20.10.2019 16:00
AZS Basket Nysa 62 : 67 BC Obra Kościan 20.10.2019 17:00
5 kolejka
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 81 : 82 KS Kosz Pleszew 23.10.2019 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 91 : 68 AZS Basket Nysa 23.10.2019 19:00
BC Swiss Krono Żary 81 : 69 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23.10.2019 19:00
BC Obra Kościan 106 : 90 KKS Tarnowskie Góry 23.10.2019 19:30
KS Hes BasketBall Wrocław 73 : 72 Röben Gimbasket Wrocław 23.10.2019 20:00
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 61 : 79 Exact Systems Śląsk II Wrocław 23.10.2019 20:30
6 kolejka
AZS Basket Nysa 73 : 55 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 26.10.2019 17:00
KS Kosz Pleszew 92 : 78 Ogniwo Piratesports Szczecin 26.10.2019 17:30
Röben Gimbasket Wrocław 83 : 70 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 26.10.2019 19:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 93 : 46 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 27.10.2019 16:00
KKS Tarnowskie Góry 69 : 90 KS Sudety Jelenia Góra 27.10.2019 18:00
KS Hes BasketBall Wrocław 67 : 80 BC Obra Kościan 27.10.2019 19:30
7 kolejka
BC Obra Kościan 80 : 78 Röben Gimbasket Wrocław 02.11.2019 17:00
BC Swiss Krono Żary 92 : 66 KS Kosz Pleszew 02.11.2019 17:00
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 91 : 85 KKS Tarnowskie Góry 02.11.2019 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 77 : 59 KS Hes BasketBall Wrocław 02.11.2019 18:30
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 76 : 81 AZS Basket Nysa 03.11.2019 17:00
Ogniwo Piratesports Szczecin 91 : 88 Exact Systems Śląsk II Wrocław 03.11.2019 17:30
8 kolejka
KS Hes BasketBall Wrocław 61 : 87 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 09.11.2019 13:00
BC Obra Kościan 80 : 89 KS Sudety Jelenia Góra 09.11.2019 17:00
KS Kosz Pleszew 88 : 97 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 09.11.2019 18:30
Exact Systems Śląsk II Wrocław 80 : 62 BC Swiss Krono Żary 10.11.2019 16:00
Ogniwo Piratesports Szczecin 84 : 98 AZS Basket Nysa 10.11.2019 16:00
KKS Tarnowskie Góry 92 : 67 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 10.11.2019 18:00
9 kolejka
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 84 : 89 KS Hes BasketBall Wrocław 15.11.2019 20:00
KS Sudety Jelenia Góra 77 : 64 Röben Gimbasket Wrocław 16.11.2019 18:30
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 83 : 86 Exact Systems Śląsk II Wrocław 17.11.2019 16:00
BC Swiss Krono Żary 79 : 57 AZS Basket Nysa 17.11.2019 17:00
Ogniwo Piratesports Szczecin 103 : 100 KKS Tarnowskie Góry 17.11.2019 18:30
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 93 : 84 BC Obra Kościan 17.11.2019 19:00
10 kolejka
KS Hes BasketBall Wrocław 66 : 62 Ogniwo Piratesports Szczecin 23.11.2019 13:00
AZS Basket Nysa 65 : 73 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23.11.2019 17:00
Röben Gimbasket Wrocław 62 : 66 KS Kosz Pleszew 23.11.2019 19:00
KKS Tarnowskie Góry 70 : 78 BC Swiss Krono Żary 24.11.2019 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 95 : 64 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 24.11.2019 18:00
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 75 : 81 BC Obra Kościan 24.11.2019 18:30
11 kolejka
BC Swiss Krono Żary 94 : 68 KS Hes BasketBall Wrocław 29.11.2019 20:00
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 95 : 97 KS Sudety Jelenia Góra 01.12.2019 17:00
BC Obra Kościan 104 : 84 Ogniwo Piratesports Szczecin 01.12.2019 17:00
KKS Tarnowskie Góry 82 : 61 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 01.12.2019 17:00
KS Kosz Pleszew 77 : 86 Exact Systems Śląsk II Wrocław 01.12.2019 19:30
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 11.12.2019 20:00
12 kolejka
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 105 : 90 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 07.12.2019 18:00
KS Hes BasketBall Wrocław 68 : 82 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 07.12.2019 19:00
BC Obra Kościan 73 : 99 BC Swiss Krono Żary 07.12.2019 19:00
AZS Basket Nysa 95 : 80 KS Kosz Pleszew 08.12.2019 17:00
Röben Gimbasket Wrocław 41 : 94 Exact Systems Śląsk II Wrocław 08.12.2019 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 95 : 83 Ogniwo Piratesports Szczecin 08.12.2019 18:00
13 kolejka
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 14.12.2019 16:00
BC Swiss Krono Żary -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 14.12.2019 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- BC Obra Kościan 14.12.2019 16:00
KS Kosz Pleszew -- : -- KKS Tarnowskie Góry 14.12.2019 17:30
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 14.12.2019 18:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- AZS Basket Nysa 15.12.2019 17:00
14 kolejka
KS Kosz Pleszew -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 21.12.2019 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 21.12.2019 16:00
AZS Basket Nysa -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 21.12.2019 17:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- KKS Tarnowskie Góry 22.12.2019
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 22.12.2019 16:00
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- BC Swiss Krono Żary 22.12.2019 18:00
15 kolejka
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski -- : -- BC Swiss Krono Żary 04.01.2020
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 04.01.2020
BC Obra Kościan -- : -- KS Kosz Pleszew 04.01.2020
KS Hes BasketBall Wrocław -- : -- Exact Systems Śląsk II Wrocław 04.01.2020
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 04.01.2020 16:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- AZS Basket Nysa 05.01.2020 18:00
16 kolejka
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- KKS Tarnowskie Góry 11.01.2020
AZS Basket Nysa -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 11.01.2020
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- BC Obra Kościan 11.01.2020
BC Swiss Krono Żary -- : -- Ogniwo Piratesports Szczecin 11.01.2020
KS Kosz Pleszew -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 11.01.2020 17:30
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 04.03.2020
17 kolejka
BC Swiss Krono Żary -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 18.01.2020
BC Obra Kościan -- : -- AZS Basket Nysa 18.01.2020
KS Hes BasketBall Wrocław -- : -- KKS Tarnowskie Góry 18.01.2020
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18.01.2020 16:00
KS Kosz Pleszew -- : -- Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 18.01.2020 17:30
KS Sudety Jelenia Góra -- : -- Exact Systems Śląsk II Wrocław 18.01.2020 18:30
18 kolejka
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 22.01.2020
KKS Tarnowskie Góry -- : -- BC Obra Kościan 22.01.2020
AZS Basket Nysa -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 22.01.2020
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 22.01.2020
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- BC Swiss Krono Żary 22.01.2020
KS Kosz Pleszew -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 22.01.2020 18:00
19 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 25.01.2020
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski -- : -- Exact Systems Śląsk II Wrocław 25.01.2020
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- AZS Basket Nysa 25.01.2020
BC Obra Kościan -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 25.01.2020
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- KS Kosz Pleszew 25.01.2020 16:00
KS Sudety Jelenia Góra -- : -- KKS Tarnowskie Góry 25.01.2020 18:30
20 kolejka
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- BC Obra Kościan 01.02.2020
KS Hes BasketBall Wrocław -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 01.02.2020
KKS Tarnowskie Góry -- : -- Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 01.02.2020
AZS Basket Nysa -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 01.02.2020
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- Ogniwo Piratesports Szczecin 01.02.2020
KS Kosz Pleszew -- : -- BC Swiss Krono Żary 01.02.2020 17:30
21 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- KS Kosz Pleszew 08.02.2020
BC Swiss Krono Żary -- : -- Exact Systems Śląsk II Wrocław 08.02.2020
AZS Basket Nysa -- : -- Ogniwo Piratesports Szczecin 08.02.2020
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski -- : -- KKS Tarnowskie Góry 08.02.2020
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 08.02.2020
KS Sudety Jelenia Góra -- : -- BC Obra Kościan 08.02.2020 18:30
22 kolejka
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 15.02.2020
BC Obra Kościan -- : -- Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15.02.2020
KS Hes BasketBall Wrocław -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 15.02.2020
KKS Tarnowskie Góry -- : -- Ogniwo Piratesports Szczecin 15.02.2020
AZS Basket Nysa -- : -- BC Swiss Krono Żary 15.02.2020
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15.02.2020
23 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- AZS Basket Nysa 22.02.2020
BC Swiss Krono Żary -- : -- KKS Tarnowskie Góry 22.02.2020
BC Obra Kościan -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 22.02.2020
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 22.02.2020
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 22.02.2020 16:00
KS Kosz Pleszew -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 22.02.2020 17:30
24 kolejka
Ogniwo Piratesports Szczecin -- : -- BC Obra Kościan 26.02.2020 16:00
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 29.02.2020
KS Hes BasketBall Wrocław -- : -- BC Swiss Krono Żary 29.02.2020
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- KKS Tarnowskie Góry 29.02.2020
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- KS Kosz Pleszew 29.02.2020
KS Sudety Jelenia Góra -- : -- BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 29.02.2020 18:30
25 kolejka
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 07.03.2020
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- KS Hes BasketBall Wrocław 07.03.2020
BC Swiss Krono Żary -- : -- BC Obra Kościan 07.03.2020
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski