Filip Zegzuła, Marcin Dymała, Hubert Mazur, Mikołaj Grod i Maciej Klima głosami trenerów pierwszoligowych klubów znaleźli się w pierwszej piątce sezonu zasadniczego 2016/2017. Drużyna, której postawa była największym zaskoczeniem in plus to Jamalex Polonia 1912 Leszno. Nagrody zostały przyznane trzynasty raz w historii.
8
Wit Szymański
AZS UMK Transbruk Toruń
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AZS UMK Transbruk Toruń | 26 | 140 | 408:18 | 35 / 87 | 18 / 65 | 53 / 152 | 16 / 23 | 29 | 25 | 54 | 25 | 32 | 21 | 26 | 17 | 5 | 13 | 109 | 82 |
2023/2024 | Arriva Polski Cukier Toruń | 4 | 0 | 07:16 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 |
2022/2023 | AZS UMK Transbruk Toruń | 25 | 224 | 532:51 | 60 / 122 | 23 / 66 | 83 / 188 | 35 / 50 | 26 | 37 | 63 | 36 | 33 | 41 | 42 | 17 | 1 | 9 | 179 | 40 |
2022/2023 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | 3 | 0 | 07:19 | 0 / 0 | 0 / 2 | 0 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | -4 |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 25 | 297 | 693:14 | 84 / 166 | 23 / 76 | 107 / 242 | 60 / 90 | 53 | 45 | 98 | 44 | 48 | 68 | 44 | 35 | 2 | 18 | 267 | -161 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 5 | 42 | 146:19 | 9 / 28 | 5 / 16 | 14 / 44 | 9 / 15 | 11 | 10 | 21 | 10 | 10 | 11 | 12 | 11 | 1 | 3 | 37 | 44 |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 7 | 46 | 151:00 | 11 / 28 | 7 / 19 | 18 / 47 | 3 / 6 | 4 | 9 | 13 | 7 | 12 | 12 | 10 | 10 | 0 | 3 | 34 | -20 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 22 | 123 | 415:45 | 21 / 61 | 23 / 59 | 44 / 120 | 12 / 19 | 13 | 28 | 41 | 24 | 32 | 27 | 14 | 12 | 2 | 4 | 105 | -163 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 98 | 222:25 | 23 / 53 | 12 / 46 | 35 / 99 | 16 / 26 | 14 | 30 | 44 | 8 | 14 | 17 | 11 | 23 | 2 | 6 | 90 | 116 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 52 | 113:40 | 11 / 20 | 5 / 10 | 16 / 30 | 15 / 19 | 8 | 8 | 16 | 10 | 4 | 12 | 8 | 5 | 0 | 1 | 57 | 38 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 170 | 188:08 | 56 / 101 | 4 / 23 | 60 / 124 | 46 / 72 | 20 | 40 | 60 | 11 | 19 | 53 | 25 | 18 | 4 | 3 | 148 | 59 |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 38 | 144:55 | 14 / 29 | 0 / 3 | 14 / 32 | 10 / 21 | 14 | 16 | 30 | 8 | 9 | 12 | 22 | 10 | 0 | 1 | 35 | -15 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | SKS Kasprowicz Inowrocław | 3 | 80 | 89:15 | 26 / 64 | 4 / 11 | 30 / 75 | 16 / 28 | 24 | 41 | 65 | 7 | 5 | 29 | 13 | 6 | 8 | 4 | 96 | -22 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AZS UMK Transbruk Toruń | 26 | 5.4 | 15:42 | 40.2 | 27.7 | 34.9 | 69.6 | 1.10 | 1.00 | 2.10 | 1.0 | 1.20 | 0.80 | 1.0 | 0.70 | 0.20 | 0.50 | 4.2 | 3.2 |
2023/2024 | Arriva Polski Cukier Toruń | 4 | 0.0 | 01:49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.0 | 0.50 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -1.5 |
2022/2023 | AZS UMK Transbruk Toruń | 25 | 9.0 | 21:18 | 49.2 | 34.8 | 44.1 | 70.0 | 1.00 | 1.50 | 2.50 | 1.4 | 1.30 | 1.60 | 1.7 | 0.70 | 0.00 | 0.40 | 7.2 | 1.6 |
2022/2023 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | 3 | 0.0 | 02:26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | -1.3 |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 25 | 11.9 | 27:43 | 50.6 | 30.3 | 44.2 | 66.7 | 2.10 | 1.80 | 3.90 | 1.8 | 1.90 | 2.70 | 1.8 | 1.40 | 0.10 | 0.70 | 10.7 | -6.4 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 5 | 8.4 | 29:15 | 32.1 | 31.3 | 31.8 | 60.0 | 2.20 | 2.00 | 4.20 | 2.0 | 2.00 | 2.20 | 2.4 | 2.20 | 0.20 | 0.60 | 7.4 | 8.8 |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 7 | 6.6 | 21:34 | 39.3 | 36.8 | 38.3 | 50.0 | 0.60 | 1.30 | 1.90 | 1.0 | 1.70 | 1.70 | 1.4 | 1.40 | 0.00 | 0.40 | 4.9 | -2.9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 22 | 5.6 | 18:53 | 34.4 | 39.0 | 36.7 | 63.2 | 0.60 | 1.30 | 1.90 | 1.1 | 1.50 | 1.20 | 0.6 | 0.50 | 0.10 | 0.20 | 4.8 | -7.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 14.0 | 31:46 | 43.4 | 26.1 | 35.4 | 61.5 | 2.00 | 4.30 | 6.30 | 1.1 | 2.00 | 2.40 | 1.6 | 3.30 | 0.30 | 0.90 | 12.9 | 16.6 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 6.5 | 14:12 | 55.0 | 50.0 | 53.3 | 78.9 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 1.3 | 0.50 | 1.50 | 1.0 | 0.60 | 0.00 | 0.10 | 7.1 | 4.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | SKS Kasprowicz Inowrocław | 3 | 26.7 | 29:45 | 40.6 | 36.4 | 40.0 | 57.1 | 8.00 | 13.70 | 21.70 | 2.3 | 1.70 | 9.70 | 4.3 | 2.00 | 2.70 | 1.30 | 32.0 | -7.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 18.9 | 20:54 | 55.4 | 17.4 | 48.4 | 63.9 | 2.20 | 4.40 | 6.70 | 1.2 | 2.10 | 5.90 | 2.8 | 2.00 | 0.40 | 0.30 | 16.4 | 6.6 |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 4.2 | 16:06 | 48.3 | 0.0 | 43.8 | 47.6 | 1.60 | 1.80 | 3.30 | 0.9 | 1.00 | 1.30 | 2.4 | 1.10 | 0.00 | 0.10 | 3.9 | -1.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Transbruk Toruń (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | Pogoń Prudnik (d) | 65 : 71 P | 2 | 09:26 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | |||||
06.04.2024 | Pogoń Prudnik (w) | 102 : 72 P | 6 | 14:15 | 3/4 | 75.0 | 0/1 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | |||||
03.04.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 89 : 71 W | 9 | 20:20 | 3/4 | 75.0 | 1/4 | 25.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 7 | |||||
27.03.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 87 : 113 W | 3 | 04:45 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | |||||
16.03.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 115 : 43 W | 17 | 21:44 | 3/6 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 5/11 | 45.5 | 5/6 | 83.3 | 3 | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 19 | 34 | |||||
09.03.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 86 : 76 W | 3 | 15:15 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
26.02.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 80 : 68 W | 4 | 14:29 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||||
07.02.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 103 : 63 W | 0 | 00:36 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | |||||
31.01.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 76 : 78 W | 0 | 12:53 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | |||||
27.01.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 83 : 55 W | 3 | 15:54 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | |||||
20.01.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 102 : 69 P | 5 | 20:25 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -15 | |||||
17.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 80 : 74 W | 5 | 12:04 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |||||
13.01.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 110 : 75 P | 11 | 28:57 | 1/4 | 25.0 | 3/4 | 75.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | -37 | |||||
07.01.2024 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 62 : 95 W | 7 | 25:24 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 21 | |||||
16.12.2023 | PKK 99 Pabianice (d) | 73 : 47 W | 2 | 21:03 | 1/4 | 25.0 | 0/4 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | -3 | 13 | |||||
09.12.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 93 : 88 P | 5 | 18:52 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | -1 | |||||
25.11.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 66 : 56 W | 0 | 06:55 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
18.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 57 : 74 W | 0 | 11:55 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | -8 | -1 | |||||
15.11.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 93 : 62 W | 15 | 20:30 | 3/10 | 30.0 | 3/4 | 75.0 | 6/14 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 5 | 3 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 18 | 11 | |||||
28.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 87 : 73 W | 12 | 16:28 | 2/4 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 11 | 5 | |||||
22.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 76 : 86 W | 5 | 24:40 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | |||||
18.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 91 : 101 P | 3 | 13:42 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | |||||
07.10.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 86 : 74 W | 1 | 10:31 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | -6 | 0 | |||||
04.10.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 63 : 85 W | 9 | 19:52 | 3/8 | 37.5 | 0/2 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 3/4 | 75.0 | 3 | 3 | 6 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 8 | 8 | |||||
30.09.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 73 : 70 W | 0 | 07:24 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | -2 | -4 | |||||
27.09.2023 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 119 : 82 W | 13 | 19:59 | 3/5 | 60.0 | 2/3 | 66.7 | 5/8 | 62.5 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 11 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 28:57 | 13.01.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 110 : 75 | celny rzut za 2 | 3 | 06.04.2024 | 2LM | Pogoń Prudnik | 102 : 72 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 15.11.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 93 : 62 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 13.04.2024 | 2LM | Pogoń Prudnik | 65 : 71 | celny rzut za 3 | 3 | 13.01.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 110 : 75 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | skuteczność za 3 | 75.0000 | 13.01.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 110 : 75 | celny rzut z gry | 6 | 15.11.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 93 : 62 | wykonywany rzut za gry | 14 | 15.11.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 93 : 62 | skuteczność z gry | 62.5000 | 27.09.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 119 : 82 | celny rzut wolny | 5 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | wykonywany rzut wolny | 6 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 27.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 113 | punkty | 17 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | zbiórki w ataku | 5 | 15.11.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 93 : 62 | zbiórki w obronie | 3 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | zbiórki | 8 | 15.11.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 93 : 62 | asysty | 4 | 04.10.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 63 : 85 | faule | 4 | 13.01.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 110 : 75 | faule wymuszone | 4 | 04.10.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 63 : 85 | straty | 3 | 18.11.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 57 : 74 | przechwyty | 2 | 03.04.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 89 : 71 | bloki | 1 | 13.04.2024 | 2LM | Pogoń Prudnik | 65 : 71 | bloki otrzymane | 3 | 18.11.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 57 : 74 | asysty/straty | 2.0000 | 28.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 87 : 73 | przechwyty/straty | 2.0000 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | eval | 19 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | +/- | 34 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | SKS Kasprowicz Inowrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |