Reprezentacja Dolnego Śląska wygrywa pierwszą, historyczną Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży chłopców w koszykówce 3x3. W finale ekipa z Dolnego Śląska pokonała Mazowsze. W starciu o trzecie miejsce Łódzkie lepsze od Podlaskiego.
13
Łukasz Mazur
Pogoń Prudnik
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 20 | 45 | 148:35 | 3 / 8 | 12 / 38 | 15 / 46 | 3 / 6 | 6 | 7 | 13 | 10 | 10 | 4 | 10 | 4 | 0 | 3 | 28 | 32 |
2021/2022 | Pogoń Prudnik | 19 | 10 | 88:33 | 1 / 6 | 2 / 16 | 3 / 22 | 2 / 4 | 2 | 8 | 10 | 5 | 9 | 3 | 7 | 1 | 0 | 3 | -2 | -37 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Pogoń Prudnik | 2 | 0 | 03:22 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 0 | 02:55 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Opolskie | 4 | 15 | 72:42 | 7 / 17 | 0 / 0 | 7 / 17 | 1 / 2 | 6 | 9 | 15 | 3 | 4 | 3 | 9 | 1 | 2 | 4 | 16 | 10 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 20 | 2.3 | 07:25 | 37.5 | 31.6 | 32.6 | 50.0 | 0.30 | 0.40 | 0.70 | 0.5 | 0.50 | 0.20 | 0.5 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 1.4 | 1.6 |
2021/2022 | Pogoń Prudnik | 19 | 0.5 | 04:39 | 16.7 | 12.5 | 13.6 | 50.0 | 0.10 | 0.40 | 0.50 | 0.3 | 0.50 | 0.20 | 0.4 | 0.10 | 0.00 | 0.20 | -0.1 | -1.9 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Pogoń Prudnik | 2 | 0.0 | 01:41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | 3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 0.0 | 01:27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | -1.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Opolskie | 4 | 3.8 | 18:10 | 41.2 | 0.0 | 41.2 | 50.0 | 1.50 | 2.30 | 3.80 | 0.8 | 1.00 | 0.80 | 2.3 | 0.30 | 0.50 | 1.00 | 4.0 | 2.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pogoń Prudnik (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
22.04.2023 | OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów (d) | 89 : 68 W | 0 | 02:25 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
12.04.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 94 : 84 W | 0 | 01:25 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
05.04.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 54 : 84 W | 0 | 00:17 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | |||||
02.04.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 123 : 71 W | 0 | 15:03 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 20 | |||||
25.03.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 79 : 100 W | 3 | 02:56 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -1 | |||||
22.03.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 98 : 75 W | 0 | 05:12 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -14 | |||||
11.03.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 106 : 59 W | 3 | 14:55 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | |||||
05.03.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 56 : 102 W | 11 | 14:41 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 8 | |||||
22.02.2023 | WKK II Wrocław (w) | 61 : 82 W | 9 | 11:17 | 0/1 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 3 | |||||
10.02.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 108 : 75 W | 10 | 17:07 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 0 | |||||
04.02.2023 | Basket Club Obra Kościan (w) | 75 : 92 W | 0 | 01:55 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
18.12.2022 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 63 : 93 W | 1 | 11:27 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -6 | 1 | |||||
10.12.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 101 : 65 W | 0 | 05:17 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||||
03.12.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 98 : 64 W | 0 | 12:27 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
06.11.2022 | WKK II Wrocław (d) | 92 : 63 W | 0 | 05:37 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 | |||||
30.10.2022 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 56 : 112 W | 2 | 08:37 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 16 | |||||
22.10.2022 | Basket Club Obra Kościan (d) | 96 : 62 W | 0 | 03:59 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | 1 | |||||
08.10.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 96 : 74 W | 3 | 05:25 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
01.10.2022 | BC Swiss Krono Żary (w) | 67 : 81 W | 0 | 03:06 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | |||||
25.09.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 93 : 61 W | 3 | 05:27 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 17:07 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | celny rzut za 2 | 1 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | wykonywany rzut za 2 | 2 | 18.12.2022 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 63 : 93 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | celny rzut za 3 | 3 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 11.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 106 : 59 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 25.03.2023 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 79 : 100 | celny rzut z gry | 4 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | wykonywany rzut za gry | 6 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | skuteczność z gry | 100.0000 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | celny rzut wolny | 2 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | wykonywany rzut wolny | 2 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | punkty | 11 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | zbiórki w ataku | 3 | 11.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 106 : 59 | zbiórki w obronie | 1 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 | zbiórki | 3 | 11.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 106 : 59 | asysty | 2 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 | faule | 2 | 11.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 106 : 59 | faule wymuszone | 1 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 | straty | 3 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | przechwyty | 1 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | bloki | 0 | 29.04.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 84 : 75 | bloki otrzymane | 2 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | asysty/straty | 2.0000 | 03.12.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 98 : 64 | przechwyty/straty | 1.0000 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | eval | 11 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | +/- | 20 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Pogoń Prudnik | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Pogoń Prudnik | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | U-18 M |
2018/2019 | Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik | U-16 M |
2018/2019 | MKS Smyk Prudnik | U18M |
2017/2018 | Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik | U16M |
2016/2017 | Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik | U-14 M |
2016/2017 | Opolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |