Obraz

terminarz

1 kolejka
TKM Włocławek 69 : 88 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
24.09.2022 13:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 94 : 62 Tarnovia Tarnowo Podgórne
24.09.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
ŁKS Politechnika Łódzka 63 : 57 GAK Gdynia
24.09.2022 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
KSK Ciech Noteć Inowrocław 83 : 89 Sklep Polski MKK Gniezno
24.09.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 85 : 104 ŁKS Coolpack Łódź
24.09.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
KS Księżak Łowicz 75 : 59 Trefl II Sopot
25.09.2022 17:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
SMS PZKosz Władysławowo 81 : 69 AMW Flota Gdynia
25.09.2022 18:00 | COS OPO, Władysławowo
Ogniwo Szczecin 65 : 80 AZS UMK Transbruk Toruń
25.09.2022 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
2 kolejka
AZS UMK Transbruk Toruń 102 : 98 KS Księżak Łowicz
01.10.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
AMW Flota Gdynia 95 : 77 Ogniwo Szczecin
01.10.2022 13:00 | ACS AMW, Gdynia
GAK Gdynia 97 : 78 TKM Włocławek
01.10.2022 14:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
ŁKS Coolpack Łódź 96 : 62 SMS PZKosz Władysławowo
01.10.2022 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Sklep Polski MKK Gniezno 101 : 65 ŁKS Politechnika Łódzka
02.10.2022 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Trefl II Sopot 67 : 55 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
02.10.2022 14:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 74 : 89 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
02.10.2022 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Tarnovia Tarnowo Podgórne 90 : 87 KSK Ciech Noteć Inowrocław
02.10.2022 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
3 kolejka
AZS UMK Transbruk Toruń 79 : 73 AMW Flota Gdynia
08.10.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
TKM Włocławek 83 : 102 Sklep Polski MKK Gniezno
08.10.2022 17:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
SMS PZKosz Władysławowo 74 : 56 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
08.10.2022 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KSK Ciech Noteć Inowrocław 81 : 66 Trefl II Sopot
08.10.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
KS Księżak Łowicz 82 : 67 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
08.10.2022 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 93 : 61 GAK Gdynia
08.10.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
Ogniwo Szczecin 63 : 86 ŁKS Coolpack Łódź
09.10.2022 15:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
ŁKS Politechnika Łódzka 59 : 95 Tarnovia Tarnowo Podgórne
09.10.2022 16:30 | Zatoka Sportu, Łódź
4 kolejka
Tarnovia Tarnowo Podgórne 121 : 64 TKM Włocławek
15.10.2022 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 76 : 94 KSK Ciech Noteć Inowrocław
15.10.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
SMS PZKosz Władysławowo 88 : 43 GAK Gdynia
15.10.2022 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KS Księżak Łowicz 79 : 56 AMW Flota Gdynia
15.10.2022 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
ŁKS Coolpack Łódź 95 : 67 AZS UMK Transbruk Toruń
15.10.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 62 : 60 Ogniwo Szczecin
15.10.2022 19:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Trefl II Sopot 99 : 55 ŁKS Politechnika Łódzka
16.10.2022 14:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno 68 : 88 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
16.10.2022 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
5 kolejka
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 72 : 95 Tarnovia Tarnowo Podgórne
22.10.2022 13:00 | POSiR A, Poznań
ŁKS Coolpack Łódź 86 : 67 AMW Flota Gdynia
22.10.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
AZS UMK Transbruk Toruń 91 : 81 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
22.10.2022 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
TKM Włocławek 49 : 83 Trefl II Sopot
23.10.2022 14:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
SMS PZKosz Władysławowo 70 : 67 Sklep Polski MKK Gniezno
23.10.2022 14:00 | COS OPO, Władysławowo
ŁKS Politechnika Łódzka 52 : 80 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
23.10.2022 15:00 | Zatoka Sportu, Łódź
KS Księżak Łowicz 89 : 81 KSK Ciech Noteć Inowrocław
23.10.2022 17:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Ogniwo Szczecin 76 : 74 GAK Gdynia
10.11.2022 19:30 | Hala MOSRiR, Szczecin
6 kolejka
Tarnovia Tarnowo Podgórne 101 : 93 SMS PZKosz Władysławowo
29.10.2022 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Sklep Polski MKK Gniezno 83 : 54 Ogniwo Szczecin
29.10.2022 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 103 : 42 TKM Włocławek
29.10.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
KSK Ciech Noteć Inowrocław 106 : 65 ŁKS Politechnika Łódzka
29.10.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
ŁKS Coolpack Łódź 98 : 95 KS Księżak Łowicz
29.10.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 78 : 66 AMW Flota Gdynia
29.10.2022 19:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Trefl II Sopot 49 : 84 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
30.10.2022 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
GAK Gdynia 70 : 77 AZS UMK Transbruk Toruń
30.10.2022 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
7 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 75 : 55 Trefl II Sopot
02.11.2022 17:00 | COS OPO, Władysławowo
ŁKS Coolpack Łódź 98 : 76 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
02.11.2022 17:45 | Zatoka Sportu, Łódź
AMW Flota Gdynia 83 : 66 GAK Gdynia
02.11.2022 18:00 | ACS AMW, Gdynia
KS Księżak Łowicz 83 : 72 ŁKS Politechnika Łódzka
02.11.2022 19:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 82 : 78 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
02.11.2022 19:45 | POSiR A, Poznań
AZS UMK Transbruk Toruń 88 : 82 Sklep Polski MKK Gniezno
02.11.2022 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
TKM Włocławek 65 : 110 KSK Ciech Noteć Inowrocław
03.11.2022 18:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
Ogniwo Szczecin 64 : 108 Tarnovia Tarnowo Podgórne
29.11.2022 19:30 | Hala MOSRiR, Szczecin
8 kolejka
Tarnovia Tarnowo Podgórne 78 : 57 AZS UMK Transbruk Toruń
05.11.2022 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 78 : 75 SMS PZKosz Władysławowo
05.11.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
KSK Ciech Noteć Inowrocław 94 : 84 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
05.11.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
ŁKS Politechnika Łódzka 81 : 70 TKM Włocławek
05.11.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
GAK Gdynia 45 : 116 ŁKS Coolpack Łódź
06.11.2022 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
Sklep Polski MKK Gniezno 76 : 71 AMW Flota Gdynia
06.11.2022 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Trefl II Sopot 71 : 84 Ogniwo Szczecin
06.11.2022 14:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
KS Księżak Łowicz 93 : 68 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
06.11.2022 17:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
9 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 76 : 71 KSK Ciech Noteć Inowrocław
12.11.2022 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Ogniwo Szczecin 72 : 76 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
12.11.2022 17:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
ŁKS Coolpack Łódź 94 : 74 Sklep Polski MKK Gniezno
12.11.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 78 : 52 GAK Gdynia
12.11.2022 18:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 88 : 76 ŁKS Politechnika Łódzka
12.11.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
AMW Flota Gdynia 72 : 75 Tarnovia Tarnowo Podgórne
13.11.2022 15:00 | ACS AMW, Gdynia
TKM Włocławek 59 : 92 KS Księżak Łowicz
16.11.2022 19:30 | Hala Mistrzów, Włocławek
AZS UMK Transbruk Toruń 85 : 64 Trefl II Sopot
30.11.2022 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
10 kolejka
Trefl II Sopot 62 : 56 AMW Flota Gdynia
19.11.2022 14:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 68 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
19.11.2022 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 79 : 74 ŁKS Coolpack Łódź
19.11.2022 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 68 : 84 AZS UMK Transbruk Toruń
19.11.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
ŁKS Politechnika Łódzka 80 : 86 SMS PZKosz Władysławowo
19.11.2022 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
KSK Ciech Noteć Inowrocław 89 : 52 Ogniwo Szczecin
19.11.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
KS Księżak Łowicz 95 : 83 GAK Gdynia
19.11.2022 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
TKM Włocławek 87 : 109 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
20.11.2022 14:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
11 kolejka
Ogniwo Szczecin 102 : 76 ŁKS Politechnika Łódzka
26.11.2022 14:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
GAK Gdynia 84 : 94 Sklep Polski MKK Gniezno
26.11.2022 15:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń 68 : 72 KSK Ciech Noteć Inowrocław
26.11.2022 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
ŁKS Coolpack Łódź 111 : 55 Trefl II Sopot
26.11.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 71 : 66 KS Księżak Łowicz
26.11.2022 18:45 | POSiR A, Poznań
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 72 : 90 Tarnovia Tarnowo Podgórne
27.11.2022 19:45 | Hala Powiatowa, Pabianice
SMS PZKosz Władysławowo 98 : 61 TKM Włocławek
30.11.2022 18:00 | COS OPO, Władysławowo
AMW Flota Gdynia 84 : 83 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
21.12.2022 18:30 | ACS AMW, Gdynia
12 kolejka
Trefl II Sopot 82 : 81 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
03.12.2022 14:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Tarnovia Tarnowo Podgórne 100 : 61 GAK Gdynia
03.12.2022 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 66 : 105 ŁKS Coolpack Łódź
03.12.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
ŁKS Politechnika Łódzka 67 : 86 AZS UMK Transbruk Toruń
03.12.2022 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
KSK Ciech Noteć Inowrocław 85 : 69 AMW Flota Gdynia
03.12.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
KS Księżak Łowicz 82 : 84 Sklep Polski MKK Gniezno
03.12.2022 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 78 : 66 SMS PZKosz Władysławowo
03.12.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
TKM Włocławek 70 : 96 Ogniwo Szczecin
04.12.2022 18:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
13 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 68 KS Księżak Łowicz
07.12.2022 17:00 | COS OPO, Władysławowo
GAK Gdynia 60 : 58 Trefl II Sopot
07.12.2022 17:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
ŁKS Coolpack Łódź 78 : 64 KSK Ciech Noteć Inowrocław
07.12.2022 17:45 | Zatoka Sportu, Łódź
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 88 : 81 Ogniwo Szczecin
07.12.2022 19:45 | POSiR A, Poznań
AZS UMK Transbruk Toruń 111 : 42 TKM Włocławek
07.12.2022 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 81 : 72 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
07.12.2022 20:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Sklep Polski MKK Gniezno 95 : 68 Tarnovia Tarnowo Podgórne
07.12.2022 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
AMW Flota Gdynia 86 : 65 ŁKS Politechnika Łódzka
22.12.2022 18:00 | ACS AMW, Gdynia
14 kolejka
Trefl II Sopot 63 : 65 Sklep Polski MKK Gniezno
10.12.2022 16:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 93 : 78 GAK Gdynia
10.12.2022 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
SMS PZKosz Władysławowo 88 : 80 Ogniwo Szczecin
10.12.2022 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KSK Ciech Noteć Inowrocław 101 : 83 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
10.12.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
ŁKS Politechnika Łódzka 90 : 129 ŁKS Coolpack Łódź
10.12.2022 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
TKM Włocławek 77 : 97 AMW Flota Gdynia
11.12.2022 14:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
KS Księżak Łowicz 90 : 67 Tarnovia Tarnowo Podgórne
11.12.2022 16:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 84 : 78 AZS UMK Transbruk Toruń
11.12.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
15 kolejka
AZS UMK Transbruk Toruń 96 : 90 SMS PZKosz Władysławowo
17.12.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 96 : 64 ŁKS Politechnika Łódzka
17.12.2022 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Sklep Polski MKK Gniezno 71 : 75 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
17.12.2022 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
ŁKS Coolpack Łódź 142 : 51 TKM Włocławek
17.12.2022 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Ogniwo Szczecin 68 : 97 KS Księżak Łowicz
17.12.2022 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
AMW Flota Gdynia 81 : 77 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
18.12.2022 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Tarnovia Tarnowo Podgórne 95 : 65 Trefl II Sopot
18.12.2022 14:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
GAK Gdynia 71 : 100 KSK Ciech Noteć Inowrocław
18.12.2022 17:30 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
16 kolejka
AZS UMK Transbruk Toruń 77 : 74 Ogniwo Szczecin
07.01.2023 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Tarnowo Podgórne 85 : 58 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
07.01.2023 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
ŁKS Coolpack Łódź 102 : 73 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
07.01.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Trefl II Sopot 72 : 76 KS Księżak Łowicz
07.01.2023 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 100 : 72 TKM Włocławek
07.01.2023 19:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Sklep Polski MKK Gniezno 59 : 77 KSK Ciech Noteć Inowrocław
08.01.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
AMW Flota Gdynia 80 : 82 SMS PZKosz Władysławowo
08.01.2023 19:00 | ACS AMW, Gdynia
GAK Gdynia -- : -- ŁKS Politechnika Łódzka
01.02.2023 17:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
17 kolejka
TKM Włocławek 67 : 75 GAK Gdynia
14.01.2023 14:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
SMS PZKosz Władysławowo 73 : 93 ŁKS Coolpack Łódź
14.01.2023 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KS Księżak Łowicz 91 : 83 AZS UMK Transbruk Toruń
14.01.2023 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Ogniwo Szczecin 67 : 57 AMW Flota Gdynia
14.01.2023 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
KSK Ciech Noteć Inowrocław 76 : 75 Tarnovia Tarnowo Podgórne
14.01.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 95 : 89 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
14.01.2023 18:30 | POSiR A, Poznań
ŁKS Politechnika Łódzka 72 : 110 Sklep Polski MKK Gniezno
15.01.2023 16:00 | Zatoka Sportu, Łódź
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 78 : 63 Trefl II Sopot
15.01.2023 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
18 kolejka
AMW Flota Gdynia 65 : 71 AZS UMK Transbruk Toruń
21.01.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz 97 : 99 KS Księżak Łowicz
21.01.2023 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
ŁKS Coolpack Łódź 118 : 61 Ogniwo Szczecin
21.01.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Sklep Polski MKK Gniezno 102 : 78 TKM Włocławek
22.01.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Trefl II Sopot 63 : 66 KSK Ciech Noteć Inowrocław
25.01.2023 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Tarnovia Tarnowo Podgórne 94 : 60 ŁKS Politechnika Łódzka
25.01.2023 19:30 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 73 : 83 SMS PZKosz Władysławowo
25.01.2023 21:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
GAK Gdynia -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
09.02.2023 17:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
19 kolejka
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 82 : 73 Sklep Polski MKK Gniezno
25.01.2023 20:30 | POSiR A, Poznań
AZS UMK Transbruk Toruń 83 : 103 ŁKS Coolpack Łódź
28.01.2023 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
TKM Włocławek 69 : 112 Tarnovia Tarnowo Podgórne
28.01.2023 14:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
Ogniwo Szczecin 88 : 74 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
28.01.2023 16:30 | Hala MOSRiR, Szczecin
KSK Ciech Noteć Inowrocław 99 : 95 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
28.01.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AMW Flota Gdynia 61 : 81 KS Księżak Łowicz
29.01.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
ŁKS Politechnika Łódzka 81 : 79 Trefl II Sopot
29.01.2023 16:00 | Zatoka Sportu, Łódź
GAK Gdynia 54 : 86 SMS PZKosz Władysławowo
29.01.2023 17:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
20 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- TKM Włocławek
04.02.2023 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
04.02.2023 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- KS Księżak Łowicz
04.02.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Tarnovia Tarnowo Podgórne -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
04.02.2023 19:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
GAK Gdynia -- : -- Ogniwo Szczecin
05.02.2023 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
AMW Flota Gdynia -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
05.02.2023 20:00 | ACS AMW, Gdynia
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz -- : -- ŁKS Politechnika Łódzka
08.02.2023 20:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
08.02.2023 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
21 kolejka
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Trefl II Sopot
11.02.2023 | POSiR A, Poznań
AMW Flota Gdynia -- : -- Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
11.02.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- GAK Gdynia
11.02.2023 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
TKM Włocławek -- : -- MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
11.02.2023 14:00 | Hala Mistrzów, Włocławek
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Tarnovia Tarnowo Podgórne
11.02.2023 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KS Księżak Łowicz -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
11.02.2023 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Ogniwo Szczecin -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
11.02.2023 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
ŁKS Politechnika Łódzka -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
12.02.2023 16:00 | Zatoka Sportu, Łódź
22 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
15.02.2023 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
15.02.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
15.02.2023 | Hala Powiatowa, Pabianice
GAK Gdynia -- : -- AMW Flota Gdynia
15.02.2023 17:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- TKM Włocławek
15.02.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
ŁKS Politechnika Łódzka -- : -- KS Księżak Łowicz
15.02.2023 19:30 | Zatoka Sportu, Łódź
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
15.02.2023 20:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
Tarnovia Tarnowo Podgórne -- : -- Ogniwo Szczecin
21.02.2023 20:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
23 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
18.02.2023 | COS OPO, Władysławowo
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
18.02.2023 | POSiR A, Poznań
TKM Włocławek -- : -- ŁKS Politechnika Łódzka
18.02.2023 | Hala Mistrzów, Włocławek
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice -- : -- KS Księżak Łowicz
18.02.2023 | Hala Powiatowa, Pabianice
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Tarnovia Tarnowo Podgórne
18.02.2023 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- GAK Gdynia
18.02.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
AMW Flota Gdynia -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
19.02.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Ogniwo Szczecin -- : -- Trefl II Sopot
19.02.2023 19:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
24 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
25.02.2023 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
25.02.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
GAK Gdynia -- : -- Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
25.02.2023 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
Tarnovia Tarnowo Podgórne -- : -- AMW Flota Gdynia
25.02.2023 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
ŁKS Politechnika Łódzka -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
25.02.2023 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz -- : -- Ogniwo Szczecin
25.02.2023 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
KS Księżak Łowicz -- : -- TKM Włocławek
25.02.2023 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
25.02.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
25 kolejka
Ogniwo Szczecin -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
04.03.2023 | Hala MOSRiR, Szczecin
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- ŁKS Politechnika Łódzka
04.03.2023 | COS OPO, Władysławowo
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- TKM Włocławek
04.03.2023 | POSiR A, Poznań
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
04.03.2023 | Hala Powiatowa, Pabianice
AMW Flota Gdynia -- : -- Trefl II Sopot
04.03.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
04.03.2023 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- Tarnovia Tarnowo Podgórne
04.03.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
GAK Gdynia -- : -- KS Księżak Łowicz
05.03.2023 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
26 kolejka
TKM Włocławek -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
11.03.2023 | Hala Mistrzów, Włocławek
ŁKS Politechnika Łódzka -- : -- Ogniwo Szczecin
11.03.2023 | Zatoka Sportu, Łódź
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
11.03.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Trefl II Sopot -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
11.03.2023 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- GAK Gdynia
11.03.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne -- : -- Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
11.03.2023 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz -- : -- AMW Flota Gdynia
11.03.2023 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
KS Księżak Łowicz -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
11.03.2023 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
27 kolejka
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice -- : -- Trefl II Sopot
18.03.2023 | Hala Powiatowa, Pabianice
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- ŁKS Politechnika Łódzka
18.03.2023 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
18.03.2023 | COS OPO, Władysławowo
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- KS Księżak Łowicz
18.03.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
AMW Flota Gdynia -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
18.03.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
18.03.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Ogniwo Szczecin -- : -- TKM Włocławek
18.03.2023 19:00 | Hala MOSRiR, Szczecin
GAK Gdynia -- : -- Tarnovia Tarnowo Podgórne
19.03.2023 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
28 kolejka
Ogniwo Szczecin -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
22.03.2023 | POSiR A, Poznań
TKM Włocławek -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
22.03.2023 | Hala Mistrzów, Włocławek
ŁKS Politechnika Łódzka -- : -- AMW Flota Gdynia
22.03.2023 | Zatoka Sportu, Łódź
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
22.03.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Trefl II Sopot -- : -- GAK Gdynia
22.03.2023 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
KS Księżak Łowicz -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
22.03.2023 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
Tarnovia Tarnowo Podgórne -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
22.03.2023 19:30 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz -- : -- Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
22.03.2023 20:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
29 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Trefl II Sopot
25.03.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
25.03.2023 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Ogniwo Szczecin -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
25.03.2023 | Hala MOSRiR, Szczecin
GAK Gdynia -- : -- MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz
25.03.2023 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
Tarnovia Tarnowo Podgórne -- : -- KS Księżak Łowicz
25.03.2023 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- ŁKS Politechnika Łódzka
25.03.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
AMW Flota Gdynia -- : -- TKM Włocławek
26.03.2023 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
26.03.2023 20:30 | Hala Powiatowa, Pabianice
30 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
02.04.2023 | COS OPO, Władysławowo
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- AMW Flota Gdynia
02.04.2023 | POSiR A, Poznań
TKM Włocławek -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
02.04.2023 | Hala Mistrzów, Włocławek
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- GAK Gdynia
02.04.2023 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Trefl II Sopot -- : -- Tarnovia Tarnowo Podgórne
02.04.2023 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
02.04.2023 17:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz
KS Księżak Łowicz -- : -- Ogniwo Szczecin
02.04.2023 18:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz
ŁKS Politechnika Łódzka -- : -- Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
02.04.2023 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
1 kolejka
Kolejarz Basket Radom 77 : 105 Znicz Basket Pruszków
24.09.2022 14:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 87 : 74 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
24.09.2022 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 53 : 73 Żubry Chorten Białystok
24.09.2022 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
Energa Basket Warszawa 101 : 58 MKS Ochota Warszawa
24.09.2022 18:30 | CRS Bielany, Warszawa
KS Legion Legionowo 101 : 74 AZS UJK Kielce
25.09.2022 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
UKS Trójka Żyrardów 78 : 70 Profbud Legia Warszawa
25.09.2022 19:00 | AQUA, Żyrardów
Lublinianka Basketball Lublin 72 : 77 TSK Roś Pisz
27.11.2022 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
2 kolejka
TSK Roś Pisz 72 : 68 UKS Trójka Żyrardów
01.10.2022 13:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
AZS UJK Kielce 55 : 114 Isetia WMSS
01.10.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 96 : 87 Kolejarz Basket Radom
01.10.2022 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Żubry Chorten Białystok 92 : 73 KS Legion Legionowo
01.10.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Znicz Basket Pruszków 105 : 79 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
01.10.2022 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Profbud Legia Warszawa 60 : 68 Energa Basket Warszawa
01.10.2022 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 70 : 75 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
01.10.2022 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
3 kolejka
Energa Basket Warszawa 79 : 74 TSK Roś Pisz
08.10.2022 15:00 | SP 369, Warszawa
Isetia WMSS 97 : 80 Żubry Chorten Białystok
08.10.2022 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Znicz Basket Pruszków 82 : 71 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
08.10.2022 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 78 : 81 Profbud Legia Warszawa
09.10.2022 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Kolejarz Basket Radom 80 : 77 MKS Ochota Warszawa
09.10.2022 17:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
Lublinianka Basketball Lublin 99 : 80 AZS UJK Kielce
09.10.2022 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 74 : 72 KS Legion Legionowo
19.10.2022 19:30 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
4 kolejka
AZS UJK Kielce 72 : 102 UKS Trójka Żyrardów
15.10.2022 13:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Kolejarz Basket Radom 95 : 76 Profbud Legia Warszawa
15.10.2022 17:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
Żubry Chorten Białystok 97 : 64 Lublinianka Basketball Lublin
15.10.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KS Legion Legionowo 89 : 88 Isetia WMSS
15.10.2022 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 90 : 92 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
15.10.2022 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
TSK Roś Pisz 92 : 68 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
15.10.2022 18:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
MKS Ochota Warszawa 66 : 94 Znicz Basket Pruszków
15.10.2022 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
5 kolejka
Kolejarz Basket Radom 63 : 88 TSK Roś Pisz
22.10.2022 14:30 | Hala sportowa PSP31, Radom
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 73 : 77 Isetia WMSS
22.10.2022 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 72 : 64 MKS Ochota Warszawa
22.10.2022 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Energa Basket Warszawa 111 : 80 AZS UJK Kielce
22.10.2022 18:30 | CRS Bielany, Warszawa
Lublinianka Basketball Lublin 82 : 101 KS Legion Legionowo
22.10.2022 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
UKS Trójka Żyrardów 61 : 67 Żubry Chorten Białystok
22.10.2022 19:00 | AQUA, Żyrardów
Profbud Legia Warszawa 67 : 83 Znicz Basket Pruszków
23.10.2022 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
6 kolejka
AZS UJK Kielce 78 : 61 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
29.10.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia WMSS 76 : 61 Lublinianka Basketball Lublin
29.10.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
KS Legion Legionowo 75 : 77 UKS Trójka Żyrardów
29.10.2022 16:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Profbud Legia Warszawa 64 : 86 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
29.10.2022 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Żubry Chorten Białystok 69 : 91 Energa Basket Warszawa
29.10.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
TSK Roś Pisz 74 : 68 Znicz Basket Pruszków
29.10.2022 18:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
MKS Ochota Warszawa 84 : 71 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
29.10.2022 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
7 kolejka
UKS Trójka Żyrardów 84 : 74 Isetia WMSS
02.11.2022 19:00 | AQUA, Żyrardów
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 55 : 82 Żubry Chorten Białystok
02.11.2022 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 67 : 60 TSK Roś Pisz
02.11.2022 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 92 : 53 Lublinianka Basketball Lublin
02.11.2022 19:30 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
MKS Ochota Warszawa 84 : 68 Profbud Legia Warszawa
02.11.2022 19:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Kolejarz Basket Radom 98 : 72 AZS UJK Kielce
02.11.2022 20:30 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
Energa Basket Warszawa 77 : 83 KS Legion Legionowo
02.11.2022 21:00 | CRS Bielany, Warszawa
8 kolejka
Isetia WMSS 70 : 80 Energa Basket Warszawa
05.11.2022 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
AZS UJK Kielce 75 : 112 Znicz Basket Pruszków
05.11.2022 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Żubry Chorten Białystok 78 : 50 Kolejarz Basket Radom
05.11.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KS Legion Legionowo 64 : 74 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
05.11.2022 18:00 | Arena Legionowo, Legionowo
TSK Roś Pisz 68 : 53 MKS Ochota Warszawa
06.11.2022 15:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
UKS Trójka Żyrardów 100 : 50 Lublinianka Basketball Lublin
06.11.2022 17:00 | AQUA, Żyrardów
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 90 : 80 Profbud Legia Warszawa
06.11.2022 20:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
9 kolejka
Isetia WMSS 68 : 83 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
12.11.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Profbud Legia Warszawa 52 : 85 TSK Roś Pisz
12.11.2022 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KS Legion Legionowo 87 : 92 Kolejarz Basket Radom
12.11.2022 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
UKS Trójka Żyrardów 79 : 57 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
12.11.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 96 : 73 AZS UJK Kielce
12.11.2022 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Znicz Basket Pruszków 77 : 62 Żubry Chorten Białystok
12.11.2022 20:30 | Hala Znicz, Pruszków
Energa Basket Warszawa 120 : 71 Lublinianka Basketball Lublin
13.11.2022 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
10 kolejka
AZS UJK Kielce 86 : 93 MKS Ochota Warszawa
19.11.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 83 : 75 TSK Roś Pisz
19.11.2022 15:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
KS Legion Legionowo 68 : 85 Znicz Basket Pruszków
19.11.2022 15:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Isetia WMSS 85 : 63 Kolejarz Basket Radom
19.11.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Żubry Chorten Białystok 61 : 69 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
19.11.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
UKS Trójka Żyrardów 75 : 91 Energa Basket Warszawa
19.11.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
Lublinianka Basketball Lublin 86 : 69 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
20.11.2022 19:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
11 kolejka
MKS Ochota Warszawa 69 : 86 Żubry Chorten Białystok
26.11.2022 14:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Isetia WMSS 80 : 87 Znicz Basket Pruszków
26.11.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Kolejarz Basket Radom 94 : 62 Lublinianka Basketball Lublin
26.11.2022 16:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 51 : 77 UKS Trójka Żyrardów
26.11.2022 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 117 : 67 KS Legion Legionowo
26.11.2022 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
AZS UJK Kielce 81 : 55 Profbud Legia Warszawa
26.11.2022 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Energa Basket Warszawa 103 : 48 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
26.11.2022 20:00 | CRS Bielany, Warszawa
12 kolejka
Lublinianka Basketball Lublin 58 : 99 Znicz Basket Pruszków
03.12.2022 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KS Legion Legionowo 70 : 43 MKS Ochota Warszawa
03.12.2022 15:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Isetia WMSS 67 : 68 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
03.12.2022 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
AZS UJK Kielce 79 : 88 TSK Roś Pisz
03.12.2022 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Żubry Chorten Białystok 84 : 65 Profbud Legia Warszawa
03.12.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Energa Basket Warszawa 90 : 69 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
03.12.2022 17:00 | CRS Bielany, Warszawa
UKS Trójka Żyrardów 103 : 74 Kolejarz Basket Radom
03.12.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
13 kolejka
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 69 : 57 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
07.12.2022 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Znicz Basket Pruszków 81 : 69 UKS Trójka Żyrardów
07.12.2022 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 93 : 66 Lublinianka Basketball Lublin
07.12.2022 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
MKS Ochota Warszawa 70 : 74 Isetia WMSS
07.12.2022 19:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
TSK Roś Pisz 67 : 87 Żubry Chorten Białystok
07.12.2022 19:30 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Profbud Legia Warszawa 93 : 100 KS Legion Legionowo
07.12.2022 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Kolejarz Basket Radom 94 : 103 Energa Basket Warszawa
07.12.2022 20:30 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
14 kolejka
Isetia WMSS 99 : 78 Profbud Legia Warszawa
10.12.2022 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
TSK Roś Pisz 91 : 81 KS Legion Legionowo
10.12.2022 17:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 111 : 115 AZS UJK Kielce
10.12.2022 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
UKS Trójka Żyrardów 75 : 78 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
10.12.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
Energa Basket Warszawa 66 : 68 Znicz Basket Pruszków
10.12.2022 19:00 | SP 369, Warszawa
Lublinianka Basketball Lublin 70 : 90 MKS Ochota Warszawa
11.12.2022 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 89 : 75 Kolejarz Basket Radom
11.12.2022 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
15 kolejka
AZS UJK Kielce 78 : 95 Żubry Chorten Białystok
17.12.2022 14:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 69 : 73 Energa Basket Warszawa
17.12.2022 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Znicz Basket Pruszków 103 : 67 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
17.12.2022 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
MKS Ochota Warszawa 58 : 68 UKS Trójka Żyrardów
17.12.2022 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
TSK Roś Pisz 64 : 58 Isetia WMSS
17.12.2022 19:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Profbud Legia Warszawa 83 : 66 Lublinianka Basketball Lublin
17.12.2022 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Kolejarz Basket Radom 94 : 72 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
18.12.2022 15:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
16 kolejka
AZS UJK Kielce 88 : 102 KS Legion Legionowo
07.01.2023 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Żubry Chorten Białystok 104 : 78 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
07.01.2023 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
TSK Roś Pisz 104 : 49 Lublinianka Basketball Lublin
07.01.2023 17:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 80 : 101 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
07.01.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Profbud Legia Warszawa 91 : 57 UKS Trójka Żyrardów
07.01.2023 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Znicz Basket Pruszków 74 : 55 Kolejarz Basket Radom
07.01.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
MKS Ochota Warszawa 70 : 109 Energa Basket Warszawa
07.01.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
17 kolejka
Isetia WMSS 105 : 85 AZS UJK Kielce
14.01.2023 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 93 : 95 Znicz Basket Pruszków
14.01.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
UKS Trójka Żyrardów 74 : 77 TSK Roś Pisz
14.01.2023 18:00 | AQUA, Żyrardów
Energa Basket Warszawa 77 : 64 Profbud Legia Warszawa
14.01.2023 18:30 | SP 369, Warszawa
Kolejarz Basket Radom 97 : 95 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
15.01.2023 15:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
KS Legion Legionowo 82 : 90 Żubry Chorten Białystok
15.01.2023 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 90 : 79 MKS Ochota Warszawa
15.01.2023 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
18 kolejka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 78 Znicz Basket Pruszków
21.01.2023 15:30 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KS Legion Legionowo 68 : 65 Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
21.01.2023 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Żubry Chorten Białystok 85 : 81 Isetia WMSS
21.01.2023 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
AZS UJK Kielce 89 : 69 Lublinianka Basketball Lublin
21.01.2023 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MKS Ochota Warszawa 73 : 56 Kolejarz Basket Radom
21.01.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Profbud Legia Warszawa 84 : 90 Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
22.01.2023 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- Energa Basket Warszawa
01.02.2023 21:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
19 kolejka
Isetia WMSS 70 : 71 KS Legion Legionowo
28.01.2023 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 55 : 79 TSK Roś Pisz
28.01.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. 81 : 92 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
28.01.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
Znicz Basket Pruszków 106 : 38 MKS Ochota Warszawa
28.01.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
UKS Trójka Żyrardów 109 : 60 AZS UJK Kielce
28.01.2023 18:00 | AQUA, Żyrardów
Profbud Legia Warszawa 81 : 74 Kolejarz Basket Radom
29.01.2023 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Lublinianka Basketball Lublin 67 : 101 Żubry Chorten Białystok
29.01.2023 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
20 kolejka
AZS UJK Kielce 76 : 107 Energa Basket Warszawa
25.01.2023 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia WMSS -- : -- Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
04.02.2023 14:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- UKS Trójka Żyrardów
04.02.2023 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
MKS Ochota Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
04.02.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- Kolejarz Basket Radom
05.02.2023 17:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Znicz Basket Pruszków -- : -- Profbud Legia Warszawa
08.02.2023 20:00 | Hala Znicz, Pruszków
KS Legion Legionowo -- : -- Lublinianka Basketball Lublin
15.03.2023 21:00 | Arena Legionowo, Legionowo
21 kolejka
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. -- : -- AZS UJK Kielce
11.02.2023 16:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- Isetia WMSS
11.02.2023 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. -- : -- MKS Ochota Warszawa
11.02.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
Znicz Basket Pruszków -- : -- TSK Roś Pisz
11.02.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
UKS Trójka Żyrardów -- : -- KS Legion Legionowo
11.02.2023 18:00 | AQUA, Żyrardów
Energa Basket Warszawa -- : -- Żubry Chorten Białystok
11.02.2023 18:30 | SP 369, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Profbud Legia Warszawa
12.02.2023 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
22 kolejka
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
07.02.2023 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
AZS UJK Kielce -- : -- Kolejarz Basket Radom
15.02.2023 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
TSK Roś Pisz -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
15.02.2023 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Żubry Chorten Białystok -- : -- Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
15.02.2023 18:30 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Profbud Legia Warszawa -- : -- MKS Ochota Warszawa
15.02.2023 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Isetia WMSS -- : -- UKS Trójka Żyrardów
15.02.2023 20:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
KS Legion Legionowo -- : -- Energa Basket Warszawa
15.02.2023 21:00 | Arena Legionowo, Legionowo
23 kolejka
Kolejarz Basket Radom -- : -- Żubry Chorten Białystok
18.02.2023 15:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
Znicz Basket Pruszków -- : -- AZS UJK Kielce
18.02.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
MKS Ochota Warszawa -- : -- TSK Roś Pisz
18.02.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Energa Basket Warszawa -- : -- Isetia WMSS
18.02.2023 18:30 | SP 369, Warszawa
Profbud Legia Warszawa -- : -- Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
19.02.2023 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. -- : -- KS Legion Legionowo
19.02.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- UKS Trójka Żyrardów
19.02.2023 18:00 | ,
24 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
25.02.2023 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
TSK Roś Pisz -- : -- Profbud Legia Warszawa
25.02.2023 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. -- : -- Isetia WMSS
25.02.2023 15:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Kolejarz Basket Radom -- : -- KS Legion Legionowo
25.02.2023 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Żubry Chorten Białystok -- : -- Znicz Basket Pruszków
25.02.2023 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. -- : -- UKS Trójka Żyrardów
25.02.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- Energa Basket Warszawa
26.02.2023 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
25 kolejka
TSK Roś Pisz -- : -- Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
04.03.2023 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Kolejarz Basket Radom -- : -- Isetia WMSS
04.03.2023 15:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Żubry Chorten Białystok
04.03.2023 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Znicz Basket Pruszków -- : -- KS Legion Legionowo
04.03.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
MKS Ochota Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce
04.03.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Energa Basket Warszawa -- : -- UKS Trójka Żyrardów
04.03.2023 18:30 | SP 369, Warszawa
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. -- : -- Lublinianka Basketball Lublin
05.03.2023 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
26 kolejka
Profbud Legia Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce
11.03.2023 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- Kolejarz Basket Radom
11.03.2023 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KS Legion Legionowo -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
11.03.2023 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Żubry Chorten Białystok -- : -- MKS Ochota Warszawa
11.03.2023 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. -- : -- Energa Basket Warszawa
11.03.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
UKS Trójka Żyrardów -- : -- Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
11.03.2023 18:00 | AQUA, Żyrardów
Znicz Basket Pruszków -- : -- Isetia WMSS
11.03.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
27 kolejka
TSK Roś Pisz -- : -- AZS UJK Kielce
18.03.2023 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Profbud Legia Warszawa -- : -- Żubry Chorten Białystok
18.03.2023 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Kolejarz Basket Radom -- : -- UKS Trójka Żyrardów
18.03.2023 15:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Isetia WMSS
18.03.2023 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Znicz Basket Pruszków -- : -- Lublinianka Basketball Lublin
18.03.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
MKS Ochota Warszawa -- : -- KS Legion Legionowo
18.03.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. -- : -- Energa Basket Warszawa
19.03.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
28 kolejka
Energa Basket Warszawa -- : -- Kolejarz Basket Radom
22.03.2023 16:00 | CRS Bielany, Warszawa
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
22.03.2023 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KS Legion Legionowo -- : -- Profbud Legia Warszawa
22.03.2023 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. -- : -- Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
22.03.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
UKS Trójka Żyrardów -- : -- Znicz Basket Pruszków
22.03.2023 18:00 | AQUA, Żyrardów
Żubry Chorten Białystok -- : -- TSK Roś Pisz
22.03.2023 18:30 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Isetia WMSS -- : -- MKS Ochota Warszawa
22.03.2023 20:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
29 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- Superis UKS Probasket Mińsk Maz.
25.03.2023 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- TSK Roś Pisz
25.03.2023 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Profbud Legia Warszawa -- : -- Isetia WMSS
25.03.2023 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Kolejarz Basket Radom -- : -- Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
25.03.2023 15:00 | Hala sportowa PSP31, Radom
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- UKS Trójka Żyrardów
25.03.2023 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Znicz Basket Pruszków -- : -- Energa Basket Warszawa
25.03.2023 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
MKS Ochota Warszawa -- : -- Lublinianka Basketball Lublin
25.03.2023 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
30 kolejka
Isetia WMSS -- : -- TSK Roś Pisz
02.04.2023 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Energa Basket Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
02.04.2023 16:00 | CRS Bielany, Warszawa
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. -- : -- Znicz Basket Pruszków
02.04.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Lublinianka Basketball Lublin -- : -- Profbud Legia Warszawa
02.04.2023 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Żubry Chorten Białystok -- : -- AZS UJK Kielce
02.04.2023 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Superis UKS Probasket Mińsk Maz. -- : -- Kolejarz Basket Radom
02.04.2023 18:00 | Zespół Szkół Miejskich nr 1, Mińsk Mazowiecki
UKS Trójka Żyrardów -- : -- MKS Ochota Warszawa
02.04.2023 18:00 | AQUA, Żyrardów
1 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 85 : 72 Basket Hills Bielsko-Biała
24.09.2022 15:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AK Iskra Częstochowa 103 : 87 MCKS Czeladź
24.09.2022 17:00 | Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego UJD, Częstochowa
AZS Częstochowa 78 : 89 GTK AZS Gliwice
24.09.2022 17:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 81 : 70 TS Wisła Kraków
24.09.2022 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 89 : 61 KKS Ragor Tarnowskie Góry
24.09.2022 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
GKS II Tychy 73 : 84 MKKS Rybnik
25.09.2022 14:00 | Hala Sportowa, Tychy
OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów 85 : 86 KK UR Bozza Kraków
25.09.2022 19:05 | Hala ROSiR im. Mieczysława Raby, Rzeszów
KS Cracovia 1906 Yabimo 73 : 79 Oknoplast AZS AGH II Kraków
09.11.2022 20:30 | Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
2 kolejka
Basket Hills Bielsko-Biała 98 : 79 AZS Częstochowa
01.10.2022 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MCKS Czeladź 65 : 122 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
01.10.2022 18:30 | Hala MOSiR Czeladź, Czeladź
GTK AZS Gliwice 85 : 119 OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
02.10.2022 16:00 | LO1, Gliwice
TS Wisła Kraków 75 : 88 MKS II Dąbrowa Górnicza
02.10.2022 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
KK UR Bozza Kraków 103 : 89 AK Iskra Częstochowa
02.10.2022 17:30 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Oknoplast AZS AGH II Kraków 87 : 57 GKS II Tychy
04.10.2022 20:45 | AGH, Kraków
MKKS Rybnik 60 : 80 Niedźwiadki Chemart Przemyśl
05.10.2022 18:30 | ZSE-U, Rybnik
KKS Ragor Tarnowskie Góry 84 : 87 KS Cracovia 1906 Yabimo
29.11.2022 19:30 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
3 kolejka
AK Iskra Częstochowa 86 : 77 GTK AZS Gliwice
08.10.2022 17:00 | Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego UJD, Częstochowa
OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów 102 : 71 Basket Hills Bielsko-Biała
08.10.2022 17:00 | Hala ROSiR im. Mieczysława Raby, Rzeszów
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 110 : 51 MKS II Dąbrowa Górnicza
08.10.2022 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 83 : 72 KK UR Bozza Kraków
08.10.2022 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS Częstochowa 79 : 73 TS Wisła Kraków
08.10.2022 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
GKS II Tychy 86 : 79 KKS Ragor Tarnowskie Góry
09.10.2022 14:00 | Hala Sportowa, Tychy
KS Cracovia 1906 Yabimo 92 : 73 MCKS Czeladź
09.10.2022 16:00 | Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKKS Rybnik 68 : 74 Oknoplast AZS AGH II Kraków
10.10.2022 19:00 | ZSE-U, Rybnik
4 kolejka
MKKS Rybnik 68 : 69 KKS Ragor Tarnowskie Góry
14.10.2022 18:30 | ZSE-U, Rybnik
TS Wisła Kraków 50 : 94 OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
15.10.2022 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
GTK AZS Gliwice 94 : 111 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
15.10.2022 17:00 | LO1, Gliwice
KK UR Bozza Kraków 84 : 63 KS Cracovia 1906 Yabimo
15.10.2022 17:30 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 96 : 76 AK Iskra Częstochowa
15.10.2022 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
Oknoplast AZS AGH II Kraków 65 : 88 Niedźwiadki Chemart Przemyśl
16.10.2022 13:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
MCKS Czeladź 90 : 84 GKS II Tychy
16.10.2022 16:00 | Hala MOSiR Czeladź, Czeladź
MKS II Dąbrowa Górnicza 89 : 59 AZS Częstochowa
16.11.2022 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
5 kolejka
AK Iskra Częstochowa 90 : 80 TS Wisła Kraków
22.10.2022 17:00 | Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego UJD, Częstochowa
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 105 : 44 AZS Częstochowa
22.10.2022 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Oknoplast AZS AGH II Kraków 78 : 83 KKS Ragor Tarnowskie Góry
22.10.2022 18:00 | AGH, Kraków
MKKS Rybnik 76 : 55 MCKS Czeladź
22.10.2022 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 89 : 57 Basket Hills Bielsko-Biała
22.10.2022 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów 123 : 84 MKS II Dąbrowa Górnicza
22.10.2022 18:00 | Hala ROSiR im. Mieczysława Raby, Rzeszów
GKS II Tychy 75 : 94 KK UR Bozza Kraków
23.10.2022 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
GTK AZS Gliwice 91 : 93 KS Cracovia 1906 Yabimo
14.11.2022 18:00 | LO1, Gliwice
6 kolejka
GTK AZS Gliwice 86 : 75 GKS II Tychy
29.10.2022 13:00 | LO1, Gliwice
MKS II Dąbrowa Górnicza 70 : 79 AK Iskra Częstochowa
29.10.2022 16:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
TS Wisła Kraków 64 : 106 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
29.10.2022 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 88 : 77 KS Cracovia 1906 Yabimo
29.10.2022 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 111 : 64 KKS Ragor Tarnowskie Góry
29.10.2022 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
AZS Częstochowa 79 : 106 OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
29.10.2022 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KK UR Bozza Kraków 85 : 86 MKKS Rybnik
29.10.2022 18:30 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MCKS Czeladź 80 : 79 Oknoplast AZS AGH II Kraków
30.10.2022 17:00 | Hala MOSiR Czeladź, Czeladź
7 kolejka
AK Iskra Częstochowa 86 : 76 AZS Częstochowa
02.11.2022 17:00 | Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego UJD, Częstochowa
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 84 : 53 OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
02.11.2022 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
MKKS Rybnik 101 : 80 GTK AZS Gliwice
02.11.2022 18:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 123 : 82 MKS II Dąbrowa Górnicza
02.11.2022 18:30 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKS Czeladź 75 : 90 KKS Ragor Tarnowskie Góry
02.11.2022 19:00 | Hala MOSiR Czeladź, Czeladź
KS Cracovia 1906 Yabimo 87 : 68 TS Wisła Kraków
02.11.2022 20:30 | Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
Oknoplast AZS AGH II Kraków 86 : 90 KK UR Bozza Kraków
30.11.2022 16:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
GKS II Tychy 64 : 85 Basket Hills Bielsko-Biała
30.11.2022 18:30 | Hala Sportowa, Tychy
8 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 70 : 78 KS Cracovia 1906 Yabimo
05.11.2022 16:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów 103 : 78 AK Iskra Częstochowa
05.11.2022 18:00 | Hala ROSiR im. Mieczysława Raby, Rzeszów
AZS Częstochowa 37 : 114 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
05.11.2022 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KK UR Bozza Kraków 92 : 82 KKS Ragor Tarnowskie Góry
05.11.2022 18:30 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 77 : 73 MKKS Rybnik
05.11.2022 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 96 : 64 MCKS Czeladź
06.11.2022 13:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
TS Wisła Kraków 56 : 75 GKS II Tychy
06.11.2022 16:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
GTK AZS Gliwice 111 : 71 Oknoplast AZS AGH II Kraków
24.11.2022 20:00 | LO1, Gliwice
9 kolejka
GKS II Tychy 91 : 86 MKS II Dąbrowa Górnicza
10.11.2022 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Oknoplast AZS AGH II Kraków 54 : 85 Basket Hills Bielsko-Biała
12.11.2022 13:00 | AGH, Kraków
MCKS Czeladź 88 : 104 KK UR Bozza Kraków
12.11.2022 15:00 | Hala MOSiR Czeladź, Czeladź
KS Cracovia 1906 Yabimo 87 : 62 AZS Częstochowa
12.11.2022 15:00 | Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
AK Iskra Częstochowa 59 : 105 Niedźwiadki Chemart Przemyśl
12.11.2022 17:00 | Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego UJD, Częstochowa
MKKS Rybnik 111 : 61 TS Wisła Kraków
12.11.2022 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 87 : 59 OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
12.11.2022 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KKS Ragor Tarnowskie Góry 78 : 71 GTK AZS Gliwice
13.12.2022 20:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
10 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 77 : 82 MKKS Rybnik
19.11.2022 16:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
GTK AZS Gliwice 97 : 86 MCKS Czeladź
19.11.2022 17:00 | LO1, Gliwice
OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów 81 : 91 KS Cracovia 1906 Yabimo
19.11.2022 18:00 | Hala ROSiR im. Mieczysława Raby, Rzeszów
Basket Hills Bielsko-Biała 80 : 73 KKS Ragor Tarnowskie Góry
19.11.2022 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
TS Wisła Kraków 80 : 99 Oknoplast AZS AGH II Kraków
19.11.2022 19:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AK Iskra Częstochowa 62 : 89 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
19.11.2022 20:00 | Hala Sportowa Akademickiego Centrum Sportowego UJD, Częstochowa