Rycerze Rydzyna

KONTAKT

Kłoda 84B
64-130 Rydzyna

tel. 512301004

OBIEKT

Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna
64-130 Rydzyna
ul. Jana Kazimierza 1

> Mapa

Rycerze Rydzyna

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
()
26.09.2020 15:15 Enea Basket Junior Poznań (w) 50 : 110 W 110 200:00 34/52 65.4 10/27 37.0 44/79 55.7 12/20 60.0 13 25 38 26 15 21 13 23 0 2 141 300
03.10.2020 17:30 KS Sudety Jelenia Góra (d) 102 : 67 W 102 200:00 24/34 70.6 13/36 36.1 37/70 52.9 15/21 71.4 10 24 34 27 22 16 10 11 2 0 127 175
11.10.2020 18:00 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) 60 : 71 W 71 200:00 14/30 46.7 12/37 32.4 26/67 38.8 7/13 53.8 12 30 42 16 16 16 16 11 2 0 79 55
17.10.2020 18:00 Röben Gimbasket Wrocław (d) 82 : 54 W 82 200:00 21/42 50.0 9/31 29.0 30/73 41.1 13/18 72.2 10 29 39 27 15 16 14 15 5 2 106 140
25.10.2020 17:00 MKS Sokół Międzychód (w) 73 : 80 W 80 200:00 22/38 57.9 5/25 20.0 27/63 42.9 21/33 63.6 11 32 43 14 24 30 13 8 0 0 84 35
08.11.2020 17:00 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (w) 78 : 79 W 79 200:00 22/46 47.8 8/30 26.7 30/76 39.5 11/17 64.7 14 28 42 23 17 13 16 14 4 6 94 5
18.11.2020 19:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) 99 : 85 W 99 200:00 22/36 61.1 14/34 41.2 36/70 51.4 13/18 72.2 11 24 35 24 17 18 12 6 4 1 117 70
21.11.2020 18:00 KS Kosz Pleszew (d) 83 : 87 P 83 200:00 18/38 47.4 11/30 36.7 29/68 42.6 14/18 77.8 16 17 33 14 22 14 13 8 4 1 86 -20
28.11.2020 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław (w) 52 : 73 W 73 200:00 21/43 48.8 6/22 27.3 27/65 41.5 13/20 65.0 8 29 37 19 22 13 15 11 2 4 82 105
05.12.2020 18:00 IgnerHome AZS Basket Nysa (d) 79 : 95 P 79 200:00 16/37 43.2 12/29 41.4 28/66 42.4 11/15 73.3 12 25 37 18 19 20 13 3 1 2 83 -80
13.12.2020 17:00 BC Obra Kościan (w) 72 : 78 W 78 200:00 22/40 55.0 5/29 17.2 27/69 39.1 19/29 65.5 15 39 54 25 15 21 19 4 1 2 91 30
03.01.2021 18:00 Enea Basket Junior Poznań (d) 89 : 81 W 89 200:00 15/32 46.9 15/33 45.5 30/65 46.2 14/22 63.6 9 29 38 17 20 24 13 6 3 1 97 40
09.01.2021 18:00 KS Sudety Jelenia Góra (w) 73 : 84 W 84 200:00 24/44 54.5 9/26 34.6 33/70 47.1 9/11 81.8 10 32 42 15 14 15 16 13 2 2 101 55
16.01.2021 18:00 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) 90 : 77 W 90 200:00 16/26 61.5 11/36 30.6 27/62 43.5 25/33 75.8 12 32 44 26 26 24 19 10 3 1 111 65
20.01.2021 19:00 BC Swiss Krono Żary (d) 100 : 82 W 100 200:00 22/41 53.7 15/30 50.0 37/71 52.1 11/16 68.8 7 21 28 26 19 19 11 13 0 2 117 90
23.01.2021 20:00 Röben Gimbasket Wrocław (w) 81 : 100 W 100 200:00 19/24 79.2 14/36 38.9 33/60 55.0 20/26 76.9 6 24 30 20 23 20 13 11 1 0 116 95
30.01.2021 18:00 MKS Sokół Międzychód (d) 96 : 77 W 96 200:00 24/44 54.5 10/32 31.3 34/76 44.7 18/23 78.3 11 33 44 21 24 19 12 9 2 0 113 95
06.02.2021 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) 70 : 96 W 96 200:00 27/41 65.9 12/40 30.0 39/81 48.1 6/10 60.0 14 30 44 21 18 14 14 10 3 2 114 130
13.02.2021 19:00 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) 121 : 54 W 121 200:00 29/43 67.4 13/36 36.1 42/79 53.2 24/28 85.7 15 33 48 28 21 23 19 20 4 2 161 335
27.02.2021 17:00 KS Kosz Pleszew (w) 62 : 70 W 70 200:00 18/28 64.3 9/34 26.5 27/62 43.5 7/8 87.5 7 29 36 20 22 16 12 8 1 1 87 40
06.03.2021 18:00 Exact Systems Śląsk Wrocław (d) 96 : 78 W 96 200:00 20/30 66.7 17/37 45.9 37/67 55.2 5/9 55.6 11 26 37 24 22 9 17 7 0 0 113 90
13.03.2021 17:00 IgnerHome AZS Basket Nysa (w) 66 : 84 W 84 200:00 26/42 61.9 9/36 25.0 35/78 44.9 5/8 62.5 9 35 44 20 18 16 16 3 2 2 91 90
20.03.2021 18:00 BC Obra Kościan (d) 87 : 79 W 87 200:00 18/33 54.5 14/37 37.8 32/70 45.7 9/12 75.0 13 27 40 20 16 17 17 5 1 0 95 40
28.03.2021 18:00 BC Swiss Krono Żary (w) 79 : 83 W 83 200:00 21/43 48.8 8/28 28.6 29/71 40.8 17/25 68.0 16 29 45 21 23 22 12 10 3 3 100 20
31.03.2021 20:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) 57 : 81 W 81 200:00 18/37 48.6 9/42 21.4 27/79 34.2 18/27 66.7 19 40 59 19 14 21 13 9 4 4 98 120
07.04.2021 19:30 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) 98 : 88 W 98 200:00 27/39 69.2 10/26 38.5 37/65 56.9 14/21 66.7 6 32 38 25 19 21 20 9 3 1 118 50
10.04.2021 19:00 ŁKS AZS UŁ SG Łódź (d) 98 : 88 W 98 200:00 34/56 60.7 7/29 24.1 41/85 48.2 9/13 69.2 14 30 44 24 17 15 13 7 4 3 116 50
17.04.2021 17:00 ŁKS AZS UŁ SG Łódź (w) 74 : 97 W 97 200:00 23/50 46.0 11/30 36.7 34/80 42.5 18/25 72.0 12 27 39 16 16 22 6 12 1 1 106 115
24.04.2021 19:00 BS Polonia Bytom (d) 94 : 81 W 94 200:00 19/37 51.4 12/29 41.4 31/66 47.0 20/29 69.0 10 29 39 14 17 26 12 4 3 3 98 65
28.04.2021 18:00 BS Polonia Bytom (w) 84 : 74 P 74 200:00 16/30 53.3 8/28 28.6 24/58 41.4 18/25 72.0 9 28 37 17 14 21 20 8 2 1 77 -50
01.05.2021 19:00 BS Polonia Bytom (d) 80 : 75 W 80 200:00 22/41 53.7 6/26 23.1 28/67 41.8 18/28 64.3 11 31 42 21 16 23 12 9 3 1 94 25
08.05.2021 18:00 UNB AZS UMCS Start Lublin (w) 77 : 74 P 74 200:00 10/30 33.3 15/36 41.7 25/66 37.9 9/16 56.3 6 32 38 19 20 16 12 7 4 5 82 -15
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę