ŁKS Coolpack Łódź drugi rok z rzędu najlepszym zespołem grupy A 2 Ligi Mężczyzn. Zespół Jarosława Krysiewicza wygrał 28 z 30 meczów rundy zasadniczej i zajął pierwsze miejsce w grupie. Postawę łodzian docenili trenerzy innych zespołów, ponownie przyznając tytuł MVP Norbertowi Kulonowi oraz wyróżniając wśród szkoleniowców Jarosława Krysiewicza W pierwszej piątce znalazł się też inny zawodnik łodzian Kacper Dominiak.
6
Karol Kamiński
GKS Tychy
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GKS Tychy | 38 | 425 | 1035:46 | 106 / 253 | 37 / 124 | 143 / 377 | 102 / 148 | 33 | 158 | 191 | 130 | 71 | 121 | 72 | 43 | 1 | 16 | 438 | -13 |
2022/2023 | GKS Tychy | 38 | 336 | 992:22 | 74 / 185 | 39 / 145 | 113 / 330 | 71 / 93 | 26 | 139 | 165 | 117 | 65 | 99 | 80 | 37 | 3 | 9 | 339 | 68 |
2021/2022 | Znicz Basket Pruszków | 28 | 347 | 928:31 | 64 / 157 | 53 / 160 | 117 / 317 | 60 / 86 | 18 | 114 | 132 | 90 | 43 | 101 | 68 | 27 | 7 | 12 | 309 | -182 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 5 | 31 | 110:31 | 6 / 24 | 3 / 11 | 9 / 35 | 10 / 20 | 4 | 13 | 17 | 11 | 5 | 14 | 9 | 3 | 1 | 0 | 18 | -10 |
2019/2020 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 9 | 82 | 211:15 | 14 / 37 | 10 / 24 | 24 / 61 | 24 / 36 | 3 | 33 | 36 | 20 | 12 | 28 | 16 | 11 | 1 | 1 | 85 | -30 |
2018/2019 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 28 | 475 | 917:57 | 99 / 235 | 55 / 141 | 154 / 376 | 112 / 146 | 25 | 75 | 100 | 82 | 66 | 145 | 90 | 36 | 2 | 14 | 349 | 12 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl II Sopot | 1 | 25 | 25:52 | 4 / 4 | 4 / 11 | 8 / 15 | 5 / 8 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | -5 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 19 | 312 | 536:01 | 79 / 155 | 29 / 79 | 108 / 234 | 67 / 110 | 14 | 65 | 79 | 54 | 28 | 78 | 58 | 28 | 0 | 6 | 246 | 133 |
2016/2017 | Asseco II Gdynia | 16 | 189 | 436:17 | 49 / 77 | 14 / 55 | 63 / 132 | 49 / 58 | 6 | 43 | 49 | 49 | 33 | 61 | 54 | 16 | 0 | 1 | 171 | 64 |
2015/2016 | Asseco II Gdynia | 33 | 260 | 696:02 | 44 / 106 | 34 / 110 | 78 / 216 | 70 / 93 | 18 | 62 | 80 | 60 | 54 | 84 | 51 | 25 | 7 | 9 | 220 | 178 |
2014/2015 | Politechnika Gdańska | 10 | 40 | 130:51 | 6 / 12 | 5 / 30 | 11 / 42 | 13 / 18 | 5 | 17 | 22 | 12 | 9 | 15 | 8 | 5 | 1 | 0 | 36 | 34 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 9 | 7 | 30:38 | 2 / 6 | 1 / 7 | 3 / 13 | 0 / 2 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | -4 | -31 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 13 | 3 | 34:14 | 0 / 4 | 0 / 3 | 0 / 7 | 3 / 6 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 | -11 | -33 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 0 | 02:38 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 10 | 171 | 334:54 | 57 / 121 | 8 / 46 | 65 / 167 | 33 / 43 | 7 | 55 | 62 | 56 | 17 | 49 | 29 | 17 | 5 | 10 | 170 | 51 |
2015/2016 | Asseco Gdynia | 8 | 54 | 161:52 | 7 / 26 | 6 / 19 | 13 / 45 | 22 / 29 | 6 | 16 | 22 | 18 | 7 | 20 | 10 | 5 | 1 | 7 | 51 | 36 |
2014/2015 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 11 | 121 | 354:00 | 30 / 65 | 13 / 39 | 43 / 104 | 22 / 32 | 6 | 40 | 46 | 29 | 10 | 33 | 27 | 17 | 2 | 8 | 117 | 94 |
Polska Liga Koszykówki | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 11 | 7 | 42:40 | 0 / 0 | 2 / 6 | 2 / 6 | 1 / 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 |
O awans do 2 Ligi Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Gold Wings Brokers Politechnika Gdańska | 2 | 5 | 33:38 | 2 / 4 | 0 / 1 | 2 / 5 | 1 / 2 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 11 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2010/2011 | Etmal Korsarz Gdańsk | 6 | 60 | 134:49 | 24 / 58 | 2 / 16 | 26 / 74 | 6 / 15 | 9 | 9 | 18 | 5 | 6 | 11 | 12 | 7 | 1 | 5 | 22 | 0 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GKS Tychy | 38 | 11.2 | 27:15 | 41.9 | 29.8 | 37.9 | 68.9 | 0.90 | 4.20 | 5.00 | 3.4 | 1.90 | 3.20 | 1.9 | 1.10 | 0.00 | 0.40 | 11.5 | -0.3 |
2022/2023 | GKS Tychy | 38 | 8.8 | 26:06 | 40.0 | 26.9 | 34.2 | 76.3 | 0.70 | 3.70 | 4.30 | 3.1 | 1.70 | 2.60 | 2.1 | 1.00 | 0.10 | 0.20 | 8.9 | 1.8 |
2021/2022 | Znicz Basket Pruszków | 28 | 12.4 | 33:09 | 40.8 | 33.1 | 36.9 | 69.8 | 0.60 | 4.10 | 4.70 | 3.2 | 1.50 | 3.60 | 2.4 | 1.00 | 0.30 | 0.40 | 11.0 | -6.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 5 | 6.2 | 22:06 | 25.0 | 27.3 | 25.7 | 50.0 | 0.80 | 2.60 | 3.40 | 2.2 | 1.00 | 2.80 | 1.8 | 0.60 | 0.20 | 0.00 | 3.6 | -2.0 |
2019/2020 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 9 | 9.1 | 23:28 | 37.8 | 41.7 | 39.3 | 66.7 | 0.30 | 3.70 | 4.00 | 2.2 | 1.30 | 3.10 | 1.8 | 1.20 | 0.10 | 0.10 | 9.4 | -3.3 |
2018/2019 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 28 | 17.0 | 32:47 | 42.1 | 39.0 | 41.0 | 76.7 | 0.90 | 2.70 | 3.60 | 2.9 | 2.40 | 5.20 | 3.2 | 1.30 | 0.10 | 0.50 | 12.5 | 0.4 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl II Sopot | 1 | 25.0 | 25:52 | 100.0 | 36.4 | 53.3 | 62.5 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 1.0 | 1.00 | 6.00 | 1.0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 19.0 | -5.0 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 19 | 16.4 | 28:12 | 51.0 | 36.7 | 46.2 | 60.9 | 0.70 | 3.40 | 4.20 | 2.8 | 1.50 | 4.10 | 3.1 | 1.50 | 0.00 | 0.30 | 12.9 | 7.0 |
2016/2017 | Asseco II Gdynia | 16 | 11.8 | 27:16 | 63.6 | 25.5 | 47.7 | 84.5 | 0.40 | 2.70 | 3.10 | 3.1 | 2.10 | 3.80 | 3.4 | 1.00 | 0.00 | 0.10 | 10.7 | 4.0 |
2015/2016 | Asseco II Gdynia | 33 | 7.9 | 21:05 | 41.5 | 30.9 | 36.1 | 75.3 | 0.50 | 1.90 | 2.40 | 1.8 | 1.60 | 2.50 | 1.5 | 0.80 | 0.20 | 0.30 | 6.7 | 5.4 |
2014/2015 | Politechnika Gdańska | 10 | 4.0 | 13:05 | 50.0 | 16.7 | 26.2 | 72.2 | 0.50 | 1.70 | 2.20 | 1.2 | 0.90 | 1.50 | 0.8 | 0.50 | 0.10 | 0.00 | 3.6 | 3.4 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 9 | 0.8 | 03:24 | 33.3 | 14.3 | 23.1 | 0.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.2 | 0.20 | 0.20 | 0.6 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | -0.4 | -3.4 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 13 | 0.2 | 02:38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.0 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 0.1 | 0.50 | 0.20 | 0.5 | 0.00 | 0.00 | 0.10 | -0.8 | -2.5 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 0.0 | 02:38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | -9.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 10 | 17.1 | 33:29 | 47.1 | 17.4 | 38.9 | 76.7 | 0.70 | 5.50 | 6.20 | 5.6 | 1.70 | 4.90 | 2.9 | 1.70 | 0.50 | 1.00 | 17.0 | 5.1 |
2015/2016 | Asseco Gdynia | 8 | 6.8 | 20:14 | 26.9 | 31.6 | 28.9 | 75.9 | 0.80 | 2.00 | 2.80 | 2.3 | 0.90 | 2.50 | 1.3 | 0.60 | 0.10 | 0.90 | 6.4 | 4.5 |
2014/2015 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 11 | 11.0 | 32:10 | 46.2 | 33.3 | 41.3 | 68.7 | 0.50 | 3.60 | 4.20 | 2.6 | 0.90 | 3.00 | 2.5 | 1.50 | 0.20 | 0.70 | 10.6 | 8.5 |
Polska Liga Koszykówki | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 11 | 0.6 | 03:52 | 0.0 | 33.3 | 33.3 | 50.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.2 | 0.40 | 0.30 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.4 | -0.8 |
O awans do 2 Ligi Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Gold Wings Brokers Politechnika Gdańska | 2 | 2.5 | 16:49 | 50.0 | 0.0 | 40.0 | 50.0 | 0.00 | 1.50 | 1.50 | 1.0 | 0.50 | 1.50 | 1.0 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 3.5 | 5.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2010/2011 | Etmal Korsarz Gdańsk | 6 | 10.0 | 22:28 | 41.4 | 12.5 | 35.1 | 40.0 | 1.50 | 1.50 | 3.00 | 0.8 | 1.00 | 1.80 | 2.0 | 1.20 | 0.20 | 0.80 | 3.7 | 0.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GKS Tychy (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | Miasto Szkła Krosno (d) | 93 : 73 W | 13 | 32:46 | 5/10 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 6/12 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20 | |||||
27.04.2024 | Miasto Szkła Krosno (d) | 71 : 79 P | 10 | 32:49 | 3/12 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 4/14 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 6 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | -16 | |||||
21.04.2024 | Miasto Szkła Krosno (w) | 68 : 81 W | 12 | 28:53 | 3/7 | 42.9 | 2/5 | 40.0 | 5/12 | 41.7 | 0/2 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | |||||
20.04.2024 | Miasto Szkła Krosno (w) | 63 : 72 W | 11 | 33:22 | 3/8 | 37.5 | 1/5 | 20.0 | 4/13 | 30.8 | 2/2 | 100.0 | 0 | 9 | 9 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | 14 | |||||
14.04.2024 | KKS Polonia Warszawa (w) | 84 : 64 P | 10 | 26:29 | 2/4 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | -2 | |||||
06.04.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 82 : 97 P | 16 | 29:25 | 5/9 | 55.6 | 0/1 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 18 | -19 | |||||
29.03.2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) | 62 : 81 W | 12 | 26:03 | 1/5 | 20.0 | 2/4 | 50.0 | 3/9 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | 14 | |||||
24.03.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 81 : 72 P | 20 | 32:51 | 4/9 | 44.4 | 3/7 | 42.9 | 7/16 | 43.8 | 3/5 | 60.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 19 | -2 | |||||
16.03.2024 | HydroTruck Radom (d) | 94 : 70 W | 16 | 29:37 | 3/8 | 37.5 | 2/3 | 66.7 | 5/11 | 45.5 | 4/5 | 80.0 | 2 | 5 | 7 | 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 20 | 14 | |||||
09.03.2024 | MKKS Żak Koszalin (w) | 64 : 86 W | 8 | 24:08 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 14 | 20 | |||||
02.03.2024 | AZS AGH Kraków (d) | 92 : 84 W | 20 | 26:54 | 8/13 | 61.5 | 0/2 | 0.0 | 8/15 | 53.3 | 4/6 | 66.7 | 1 | 6 | 7 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10 | |||||
28.02.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 82 : 93 W | 24 | 36:32 | 6/11 | 54.5 | 3/6 | 50.0 | 9/17 | 52.9 | 3/4 | 75.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 19 | 21 | |||||
17.02.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 83 : 77 W | 14 | 28:51 | 3/9 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 4/13 | 30.8 | 5/6 | 83.3 | 2 | 9 | 11 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 | 17 | -3 | |||||
10.02.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) | 88 : 96 P | 13 | 27:06 | 4/6 | 66.7 | 1/3 | 33.3 | 5/9 | 55.6 | 2/3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | 5 | |||||
03.02.2024 | Miasto Szkła Krosno (w) | 81 : 76 P | 13 | 30:21 | 6/9 | 66.7 | 0/2 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 1/4 | 25.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | -3 | |||||
31.01.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 85 : 78 W | 19 | 22:32 | 2/4 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 5/9 | 55.6 | 6/6 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 18 | -9 | |||||
27.01.2024 | Decka Pelplin (d) | 85 : 87 P | 7 | 24:00 | 3/6 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | -8 | |||||
21.01.2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) | 77 : 75 P | 4 | 23:45 | 1/4 | 25.0 | 0/3 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 2/6 | 33.3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | -4 | |||||
17.01.2024 | WKK Active Hotel Wrocław (d) | 96 : 93 W | 16 | 28:16 | 3/8 | 37.5 | 2/5 | 40.0 | 5/13 | 38.5 | 4/4 | 100.0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 19 | 6 | |||||
13.01.2024 | Enea Basket Poznań (w) | 81 : 89 W | 11 | 25:19 | 1/6 | 16.7 | 1/4 | 25.0 | 2/10 | 20.0 | 6/6 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 14 | 16 | |||||
06.01.2024 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 101 : 79 W | 14 | 26:08 | 5/7 | 71.4 | 0/3 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 4/5 | 80.0 | 0 | 9 | 9 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 24 | 23 | |||||
29.12.2023 | KKS Polonia Warszawa (d) | 84 : 72 W | 13 | 25:03 | 3/8 | 37.5 | 1/3 | 33.3 | 4/11 | 36.4 | 4/4 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 16 | 14 | |||||
22.12.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 83 : 68 P | 7 | 27:20 | 2/6 | 33.3 | 0/4 | 0.0 | 2/10 | 20.0 | 3/3 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -32 | |||||
16.12.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 79 : 88 P | 8 | 29:22 | 3/5 | 60.0 | 0/5 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | -13 | |||||
10.12.2023 | HydroTruck Radom (w) | 82 : 83 W | 0 | 31:33 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | -13 | |||||
02.12.2023 | MKKS Żak Koszalin (d) | 92 : 105 P | 8 | 24:21 | 2/6 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 4/6 | 66.7 | 1 | 8 | 9 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | -21 | |||||
25.11.2023 | AZS AGH Kraków (w) | 77 : 80 W | 15 | 30:13 | 3/6 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 6/10 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5 | |||||
18.11.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 90 : 73 W | 17 | 32:23 | 3/4 | 75.0 | 2/4 | 50.0 | 5/8 | 62.5 | 5/6 | 83.3 | 0 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 21 | 23 | |||||
15.11.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 71 : 63 P | 12 | 24:13 | 3/9 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 4/13 | 30.8 | 3/4 | 75.0 | 1 | 7 | 8 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | |||||
10.11.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 91 : 81 W | 8 | 21:48 | 2/5 | 40.0 | 0/3 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 4/6 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | |||||
28.10.2023 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 88 : 55 P | 8 | 26:16 | 2/7 | 28.6 | 0/4 | 0.0 | 2/11 | 18.2 | 4/5 | 80.0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | -29 | |||||
21.10.2023 | Miasto Szkła Krosno (d) | 93 : 87 W | 3 | 18:31 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | -11 | |||||
18.10.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 72 : 65 P | 2 | 21:18 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -19 | |||||
15.10.2023 | Decka Pelplin (w) | 71 : 66 P | 8 | 30:00 | 2/5 | 40.0 | 1/3 | 33.3 | 3/8 | 37.5 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 | 3 | |||||
11.10.2023 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) | 99 : 94 W | 11 | 26:11 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 6/9 | 66.7 | 2 | 8 | 10 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18 | -9 | |||||
07.10.2023 | WKK Active Hotel Wrocław (w) | 85 : 70 P | 9 | 29:18 | 1/6 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 2/8 | 25.0 | 4/6 | 66.7 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | -6 | |||||
30.09.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 98 : 97 W | 8 | 17:55 | 2/6 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 4/7 | 57.1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | |||||
23.09.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 65 : 71 W | 5 | 23:54 | 1/6 | 16.7 | 1/3 | 33.3 | 2/9 | 22.2 | 0/3 | 0.0 | 3 | 5 | 8 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 36:32 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | celny rzut za 2 | 8 | 02.03.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 92 : 84 | wykonywany rzut za 2 | 13 | 02.03.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 92 : 84 | skuteczność za 2 | 75.0000 | 18.11.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 90 : 73 | celny rzut za 3 | 3 | 24.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 81 : 72 | wykonywany rzut za 3 | 7 | 24.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 81 : 72 | skuteczność za 3 | 75.0000 | 25.11.2023 | 1LM | AZS AGH Kraków | 77 : 80 | celny rzut z gry | 9 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | wykonywany rzut za gry | 17 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | skuteczność z gry | 62.5000 | 18.11.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 90 : 73 | celny rzut wolny | 6 | 06.04.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 82 : 97 | wykonywany rzut wolny | 9 | 11.10.2023 | 1LM | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 99 : 94 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 20.04.2024 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 63 : 72 | punkty | 24 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | zbiórki w ataku | 3 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | zbiórki w obronie | 9 | 20.04.2024 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 63 : 72 | zbiórki | 11 | 17.02.2024 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 83 : 77 | asysty | 7 | 29.12.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 84 : 72 | faule | 4 | 27.04.2024 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 71 : 79 | faule wymuszone | 6 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | straty | 6 | 28.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 82 : 93 | przechwyty | 5 | 09.03.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 64 : 86 | bloki | 1 | 06.04.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 82 : 97 | bloki otrzymane | 2 | 15.11.2023 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 71 : 63 | asysty/straty | 6.0000 | 27.04.2024 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 71 : 79 | przechwyty/straty | 4.0000 | 13.01.2024 | 1LM | Enea Basket Poznań | 81 : 89 | eval | 24 | 06.01.2024 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 101 : 79 | +/- | 23 | 06.01.2024 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 101 : 79 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Trefl Sopot | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 1 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Puchar Polski Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Energa Basket Liga |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | Asseco Gdynia | Polska Liga Koszykówki |
2016/2017 | Asseco II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Tauron Basket Liga |
2015/2016 | Asseco II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2014/2015 | Politechnika Gdańska | 2 Liga Mężczyzn |
2013/2014 | Gold Wings Brokers Politechnika Gdańska | O awans do 2 Ligi Mężczyzn |
2010/2011 | Etmal Korsarz Gdańsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |