statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 36 698 19.39
2. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 41 660 16.10
3. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 38 573 15.08
4. Piotr Śmigielski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 38 534 14.05
5. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 32 520 16.25
6. Maciej Bojanowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 40 492 12.30
7. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 29 484 16.69
8. Tomasz Prostak WKK Wrocław 37 481 13.00
9. Hubert Pabian Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 39 467 11.97
10. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 38 465 12.24
11. Adam Brenk Weegree AZS Politechnika Opolska 34 460 13.53
12. Wojciech Fraś Rawlplug Sokół Łańcut 38 459 12.08
13. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 35 451 12.89
14. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31 451 14.55
15. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 38 448 11.79
16. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 30 440 14.67
17. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 33 438 13.27
18. Tomasz Ochońko Górnik Trans.eu Wałbrzych 38 436 11.47
19. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 39 427 10.95
20. Karol Nowakowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30 422 14.07
21. Marcin Dutkiewicz Decka Pelplin 28 420 15.00
22. Damian Pieloch Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 39 419 10.74
23. Nick Madray Decka Pelplin 30 418 13.93
24. Radosław Trubacz GKS Tychy 34 413 12.15
25. Patryk Gospodarek Dziki Warszawa 26 411 15.81
26. Piotr Robak Energa Kotwica Kołobrzeg 30 410 13.67
27. Jakub Musiał Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 29 403 13.90
28. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 30 402 13.40
29. Piotr Wieloch Miasto Szkła Krosno 31 401 12.94
30. Bartosz Jankowski Weegree AZS Politechnika Opolska 28 388 13.86
31. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 40 382 9.55
32. Łukasz Bodych KS Księżak Łowicz 30 381 12.70
33. Michał Jankowski Rawlplug Sokół Łańcut 27 378 14.00
34. Filip Stryjewski GKS Tychy 34 376 11.06
35. Jakub Koelner WKK Wrocław 35 371 10.60
36. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 33 369 11.18
37. Paweł Krefft Dziki Warszawa 29 368 12.69
38. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 29 368 12.69
39. Michał Chrabota TS Wisła Chemart Kraków 28 366 13.07
40. Przemysław Wrona GKS Tychy 33 363 11.00
41. Patryk Kędel GKS Tychy 32 363 11.34
42. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 39 360 9.23
43. Paweł Śpica GKS Tychy 31 354 11.42
44. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 39 343 8.79
45. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 41 340 8.29
46. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 33 338 10.24
47. Marcin Woroniecki GKS Tychy 34 337 9.91
48. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 30 337 11.23
49. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 25 331 13.24
50. Mateusz Szczypiński Miasto Szkła Krosno 33 330 10.00
51. Patryk Pełka Rawlplug Sokół Łańcut 31 327 10.55
52. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 20 322 16.10
53. Paweł Dzierżak Decka Pelplin 26 321 12.35
54. Michał Sitnik WKK Wrocław 39 321 8.23
55. Adrian Suliński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29 319 11.00
56. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 29 319 11.00
57. Artur Łabinowicz Weegree AZS Politechnika Opolska 25 307 12.28
58. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 41 307 7.49
59. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 26 304 11.69
60. Maciej Kucharek KS Księżak Łowicz 21 296 14.10
61. Karol Kutta Pogoń Prudnik 28 294 10.50
62. Jakub Patoka WKK Wrocław 37 294 7.95
63. January Sobczak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 33 287 8.70
64. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 25 284 11.36
65. Bartosz Ciechociński Miasto Szkła Krosno 32 284 8.88
66. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 32 282 8.81
67. Norbert Kulon Energa Kotwica Kołobrzeg 23 281 12.22
68. Wojciech Jakubiak KS Księżak Łowicz 29 279 9.62
69. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 38 278 7.32
70. Karol Dębski Dziki Warszawa 30 277 9.23
71. Tomasz Madziar Pogoń Prudnik 28 274 9.79
72. Kacper Mąkowski GKS Tychy 33 273 8.27
73. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24 272 11.33
74. Rafał Zgłobicki TS Wisła Chemart Kraków 29 271 9.34
75. Stanferd Sanny Pogoń Prudnik 30 268 8.93
76. Szymon Pawlak Energa Kotwica Kołobrzeg 29 263 9.07
77. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 261 8.16
78. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 21 261 12.43
79. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 25 258 10.32
80. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 32 257 8.03
81. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 26 255 9.81
82. Wiktor Rajewicz TS Wisła Chemart Kraków 30 254 8.47
83. Michał Wojtyński Dziki Warszawa 30 254 8.47
84. Jakub Żaczek TS Wisła Chemart Kraków 29 254 8.76
85. Krzysztof Krajniewski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28 252 9.00
86. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 39 251 6.44
87. Jan Wójcik TBS Śląsk II Wrocław 26 250 9.62
88. Przemysław Szymański Weegree AZS Politechnika Opolska 29 250 8.62
89. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 40 248 6.20
90. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 19 248 13.05
91. Piotr Pamuła Dziki Warszawa 17 241 14.18
92. Hubert Wyszkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 29 241 8.31
93. Maciej Maj TS Wisła Chemart Kraków 30 236 7.87
94. Tomasz Żeleźniak TBS Śląsk II Wrocław 25 236 9.44
95. Aleksander Załucki Decka Pelplin 26 233 8.96
96. Krystian Tyszka Elektrobud-Investment ZB Pruszków 33 232 7.03
97. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 29 230 7.93
98. Filip Struski Energa Kotwica Kołobrzeg 25 228 9.12
99. Dawid Sączewski Decka Pelplin 24 223 9.29
100. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 39 218 5.59
101. Kacper Majka Rawlplug Sokół Łańcut 33 215 6.52
102. Andrzej Krajewski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 207 6.47
103. Bartosz Majewski Decka Pelplin 18 204 11.33
104. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 36 203 5.64
105. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 25 197 7.88
106. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 39 197 5.05
107. Artur Włodarczyk TS Wisła Chemart Kraków 30 197 6.57
108. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 32 192 6.00
109. Paweł Pawłowski Decka Pelplin 18 192 10.67
110. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 36 189 5.25
111. Michał Sadło Energa Kotwica Kołobrzeg 30 188 6.27
112. Paweł Bogdanowicz TS Wisła Chemart Kraków 26 184 7.08
113. Krystian Koźluk Dziki Warszawa 30 181 6.03
114. Piotr Karpacz GKS Tychy 34 180 5.29
115. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 169 5.28
116. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 33 169 5.12
117. Mikołaj Kurpisz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 28 168 6.00
118. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 29 165 5.69
119. Wojciech Gorgoń TS Wisła Chemart Kraków 30 158 5.27
120. Mikołaj Czyż TS Wisła Chemart Kraków 30 156 5.20
121. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 148 7.79
122. Patryk Przyborowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 31 145 4.68
123. Daniel Dawdo Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27 141 5.22
124. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 27 140 5.19
125. Dawid Grochowski GKS Tychy 32 138 4.31
126. Bartłomiej Pietras Decka Pelplin 29 134 4.62
127. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 25 131 5.24
128. Damian Tokarski Dziki Warszawa 27 128 4.74
129. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 33 127 3.85
130. Maciej Leszczyński KS Księżak Łowicz 17 127 7.47
131. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 125 6.94
132. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 22 124 5.64
133. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 24 124 5.17
134. Patryk Stankowski Energa Kotwica Kołobrzeg 21 114 5.43
135. Wojciech Wątroba Energa Kotwica Kołobrzeg 27 106 3.93
136. Patryk Nowerski Dziki Warszawa 19 104 5.47
137. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 28 103 3.68
138. Kacper Marchewka TBS Śląsk II Wrocław 17 103 6.06
139. Tymon Szymański Decka Pelplin 18 102 5.67
140. Jakub Pawlak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20 101 5.05
141. Kacper Burczyk Decka Pelplin 24 91 3.79
142. Łukasz Uberna WKK Wrocław 36 91 2.53
143. Dominik Krakowiak TS Wisła Chemart Kraków 29 87 3.00
144. Szymon Długosz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 25 85 3.40
145. Kamil Czosnowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31 85 2.74
146. Marcin Marchoff Dziki Warszawa 25 81 3.24
147. Jakub Wojciechowski TS Wisła Chemart Kraków 21 72 3.43
148. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 25 71 2.84
149. Bartosz Proczek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 28 65 2.32
150. Artur Szymański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 23 62 2.70
151. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 23 51 2.22
152. Marcel Kapuściński Pogoń Prudnik 22 43 1.95
153. Maciej Czemerys Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23 37 1.61
154. Igor Kozłowski TBS Śląsk II Wrocław 15 37 2.47
155. Fryderyk Dalkowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21 30 1.43
156. Filip Drewniak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 29 1.21
157. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 27 22 0.81
158. Artur Ziaja GKS Tychy 18 7 0.39
159. Kacper Kramarz KS Księżak Łowicz 15 4 0.27

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę