Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 17 351 20.65
2. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 16 326 20.38
3. Michał Jankowski GKS Tychy 17 317 18.65
4. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 16 310 19.38
5. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 17 309 18.18
6. Marcin Dymała Miasto Szkła Krosno 15 285 19.00
7. Filip Małgorzaciak STK Czarni Słupsk 17 270 15.88
8. Tomasz Ochońko Weegree AZS Politechnika Opolska 17 264 15.53
9. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 18 262 14.56
10. Tomasz Prostak WKK Wrocław 16 257 16.06
11. Piotr Wieloch Rawlplug Sokół Łańcut 18 255 14.17
12. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 17 254 14.94
13. Nick Madray Energa Kotwica Kołobrzeg 17 251 14.76
14. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 16 251 15.69
15. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 16 248 15.50
16. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 17 247 14.53
17. Kamil Chanas Timeout Polonia 1912 Leszno 16 244 15.25
18. Mateusz Szczypiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 239 14.94
19. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 236 14.75
20. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 233 14.56
21. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 18 231 12.83
22. Grzegorz Kulka Górnik Trans.eu Wałbrzych 15 223 14.87
23. Hubert Pabian Timeout Polonia 1912 Leszno 16 223 13.94
24. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 17 217 12.76
25. Jakub Patoka WKK Wrocław 16 217 13.56
26. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 17 214 12.59
27. Bartosz Wróbel Energa Kotwica Kołobrzeg 17 212 12.47
28. Jakub Koelner WKK Wrocław 17 209 12.29
29. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 16 206 12.88
30. Dawid Bręk Biofarm Basket Poznań 16 200 12.50
31. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 18 197 10.94
32. Jan Malesa Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 196 13.07
33. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 195 12.19
34. Adrian Mroczek-Truskowski Pogoń Prudnik 18 195 10.83
35. Marcin Dutkiewicz STK Czarni Słupsk 16 195 12.19
36. Maksymilian Zagórski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16 195 12.19
37. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 18 189 10.50
38. Adrian Suliński Pogoń Prudnik 17 186 10.94
39. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 18 186 10.33
40. Szymon Milczyński Timeout Polonia 1912 Leszno 16 180 11.25
41. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 180 11.25
42. Michał Samsonowicz KS Księżak Łowicz 17 179 10.53
43. Wojciech Fraś STK Czarni Słupsk 18 176 9.78
44. Przemysław Wrona GKS Tychy 17 175 10.29
45. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 16 175 10.94
46. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 17 174 10.24
47. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 14 170 12.14
48. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 169 9.94
49. Damian Pieloch Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 169 10.56
50. Mariusz Konopatzki Rawlplug Sokół Łańcut 13 168 12.92
51. Bartosz Ciechociński Rawlplug Sokół Łańcut 18 168 9.33
52. Michał Marek Biofarm Basket Poznań 18 165 9.17
53. Filip Struski Biofarm Basket Poznań 17 164 9.65
54. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 15 163 10.87
55. Stanferd Sanny Timeout Polonia 1912 Leszno 16 162 10.13
56. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 16 154 9.63
57. January Sobczak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12 153 12.75
58. Damian Szymczak GKS Tychy 12 153 12.75
59. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 16 152 9.50
60. Marcin Woroniecki GKS Tychy 17 148 8.71
61. Patryk Kędel GKS Tychy 17 147 8.65
62. Marcin Salamonik Pogoń Prudnik 17 144 8.47
63. Szymon Tomczak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 143 8.41
64. Jakub Dłoniak Energa Kotwica Kołobrzeg 9 142 15.78
65. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 15 142 9.47
66. Dominik Rutkowski Biofarm Basket Poznań 18 136 7.56
67. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 15 135 9.00
68. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 134 8.38
69. Szymon Pawlak Rawlplug Sokół Łańcut 12 131 10.92
70. Radosław Trubacz Timeout Polonia 1912 Leszno 13 130 10.00
71. Łukasz Ratajczak Miasto Szkła Krosno 16 129 8.06
72. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 17 127 7.47
73. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 16 126 7.88
74. Paweł Zmarlak GKS Tychy 15 125 8.33
75. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 123 8.20
76. Michał Kroczak WKK Wrocław 17 122 7.18
77. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 121 8.07
78. Nikodem Sirijatowicz Timeout Polonia 1912 Leszno 16 120 7.50
79. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 17 120 7.06
80. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 16 119 7.44
81. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 119 7.44
82. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 17 118 6.94
83. Mateusz Stawiak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 114 7.13
84. Karol Kutta Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16 112 7.00
85. Damian Janiak STK Czarni Słupsk 17 112 6.59
86. Marc-Oscar Sanny Pogoń Prudnik 18 111 6.17
87. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 14 109 7.79
88. Maciej Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 16 107 6.69
89. Kacper Majka GKS Tychy 10 106 10.60
90. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16 104 6.50
91. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 15 104 6.93
92. Krzysztof Spała Miasto Szkła Krosno 15 103 6.87
93. Przemysław Tradecki KS Księżak Łowicz 17 103 6.06
94. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 18 102 5.67
95. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 15 97 6.47
96. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 12 97 8.08
97. Szymon Szymański Rawlplug Sokół Łańcut 16 94 5.88
98. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 92 5.75
99. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 17 87 5.12
100. Tomasz Madziar Zetkama Doral Nysa Kłodzko 13 87 6.69
101. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 16 84 5.25
102. Tomasz Krzywdziński Weegree AZS Politechnika Opolska, Polfarmex Kutno 10 83 8.30
103. Jakub Krawczyk Timeout Polonia 1912 Leszno 16 82 5.13
104. Piotr Karpacz GKS Tychy 16 79 4.94
105. Michał Krawiec Weegree AZS Politechnika Opolska 12 72 6.00
106. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 71 4.44
107. Mikołaj Czyż KS Księżak Łowicz 17 71 4.18
108. Sebastian Walda Energa Kotwica Kołobrzeg 15 70 4.67
109. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 18 68 3.78
110. Mateusz Fatz Biofarm Basket Poznań 9 62 6.89
111. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Poznań 14 62 4.43
112. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 60 4.00
113. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 10 59 5.90
114. Patryk Jankowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 54 4.15
115. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 10 53 5.30
116. Maksym Kulon GKS Tychy 12 52 4.33
117. Daniel Nieporęcki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 50 3.57
118. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 50 4.17
119. Daniel Dawdo Weegree AZS Politechnika Opolska 15 48 3.20
120. Łukasz Uberna WKK Wrocław 16 45 2.81
121. Mateusz Kasiński Miasto Szkła Krosno 14 44 3.14
122. Michał Sadło Miasto Szkła Krosno 11 38 3.45
123. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 36 2.25
124. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 10 31 3.10
125. Jakub Fiszer Biofarm Basket Poznań, Polfarmex Kutno 10 27 2.70
126. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 16 19 1.19
127. Aleksander Wiśniewski Biofarm Basket Poznań 9 17 1.89
128. Filip Pruefer Timeout Polonia 1912 Leszno 8 16 2.00
129. Dominik Grudziński Energa Kotwica Kołobrzeg 11 14 1.27
130. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 15 13 0.87
131. Michał Sitnik WKK Wrocław 11 9 0.82
132. Szymon Janczak Energa Kotwica Kołobrzeg 9 9 1.00
133. Patryk Pułkotycki WKK Wrocław 12 8 0.67
134. Fryderyk Dalkowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 8 0.80
135. Mikołaj Smarzy Miasto Szkła Krosno 9 2 0.22
136. Kacper Walciszewski Miasto Szkła Krosno 11 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę