terminarz

1 kolejka
Decka Pelplin 77 : 93 WKK Wrocław 26.09.2020 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 52 : 95 Rawlplug Sokół Łańcut 26.09.2020 17:00
Dziki Warszawa 84 : 62 TS Wisła Chemart Kraków 26.09.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 68 : 78 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 26.09.2020 18:00
GKS Tychy 78 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska 26.09.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 85 : 91 Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.09.2020 18:30
Pogoń Prudnik 58 : 56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 27.09.2020 17:30
TBS Śląsk II Wrocław 92 : 88 KS Księżak Łowicz 27.09.2020 20:00
2 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 99 : 90 Rawlplug Sokół Łańcut 02.10.2020 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 73 : 78 Górnik Trans.eu Wałbrzych 03.10.2020 17:30
GKS Tychy 106 : 92 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 03.10.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 103 : 79 Pogoń Prudnik 03.10.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 77 Miasto Szkła Krosno 03.10.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 89 : 78 Decka Pelplin 03.10.2020 18:00
WKK Wrocław 98 : 105 Dziki Warszawa 03.10.2020 18:00
TS Wisła Chemart Kraków 78 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg 03.10.2020 18:00
3 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 91 : 79 TS Wisła Chemart Kraków 10.10.2020 17:00
Decka Pelplin 83 : 85 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10.10.2020 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 85 : 97 Weegree AZS Politechnika Opolska 10.10.2020 17:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 73 : 80 WKK Wrocław 10.10.2020 18:00
Dziki Warszawa 66 : 73 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 10.10.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 72 : 79 KS Księżak Łowicz 10.10.2020 18:00
TBS Śląsk II Wrocław 76 : 90 GKS Tychy 28.10.2020 19:00
Pogoń Prudnik 80 : 98 Rawlplug Sokół Łańcut 02.12.2020 18:30
4 kolejka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 82 : 63 Energa Kotwica Kołobrzeg 14.10.2020 18:00
WKK Wrocław 75 : 70 Górnik Trans.eu Wałbrzych 14.10.2020 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 95 : 94 TS Wisła Chemart Kraków 14.10.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 97 : 83 Decka Pelplin 14.10.2020 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 80 : 82 TBS Śląsk II Wrocław 16.10.2020 19:30
GKS Tychy 91 : 75 Pogoń Prudnik 21.10.2020 19:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 81 : 72 Dziki Warszawa 02.12.2020 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut 94 : 73 Miasto Szkła Krosno 09.12.2020 18:00
5 kolejka
Decka Pelplin 94 : 92 Rawlplug Sokół Łańcut 17.10.2020 16:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 69 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 17.10.2020 17:00
Dziki Warszawa 97 : 95 KS Księżak Łowicz 17.10.2020 18:00
TBS Śląsk II Wrocław 100 : 81 Weegree AZS Politechnika Opolska 18.10.2020 18:00
Pogoń Prudnik 112 : 100 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 04.11.2020 18:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 04.11.2020 19:00
TS Wisła Chemart Kraków 80 : 67 WKK Wrocław 18.11.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 94 : 100 GKS Tychy 25.11.2020 17:30
6 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 84 : 77 Pogoń Prudnik 24.10.2020 12:00
Rawlplug Sokół Łańcut 93 : 86 Dziki Warszawa 24.10.2020 17:30
KS Księżak Łowicz 82 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg 24.10.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 102 : 53 TS Wisła Chemart Kraków 24.10.2020 18:00
GKS Tychy 99 : 92 Decka Pelplin 25.10.2020 18:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 68 : 74 Miasto Szkła Krosno 18.11.2020 19:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 58 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych 25.11.2020 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 72 : 91 WKK Wrocław 25.11.2020 18:00
7 kolejka
Decka Pelplin 98 : 91 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 31.10.2020 17:00
TS Wisła Chemart Kraków 55 : 61 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31.10.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 93 : 81 Górnik Trans.eu Wałbrzych 31.10.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 69 Rawlplug Sokół Łańcut 18.11.2020 18:00
Dziki Warszawa 64 : 82 GKS Tychy 18.11.2020 18:00
Pogoń Prudnik 79 : 90 Weegree AZS Politechnika Opolska 18.11.2020 18:30
WKK Wrocław 71 : 87 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 03.12.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 03.02.2021 17:30
8 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 102 : 108 Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.11.2020 17:30
TBS Śląsk II Wrocław 82 : 83 Decka Pelplin 07.11.2020 18:00
GKS Tychy 92 : 87 Energa Kotwica Kołobrzeg 07.11.2020 18:00
KS Księżak Łowicz 94 : 107 TS Wisła Chemart Kraków 07.11.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 56 : 64 WKK Wrocław 08.11.2020 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 70 : 92 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 08.11.2020 17:30
Dziki Warszawa 92 : 60 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 09.12.2020 18:00
Pogoń Prudnik 85 : 90 Miasto Szkła Krosno 16.12.2020 18:30
9 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 68 GKS Tychy 11.11.2020 16:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 73 : 60 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 11.11.2020 18:00
WKK Wrocław 96 : 79 KS Księżak Łowicz 11.11.2020 18:00
TS Wisła Chemart Kraków 77 : 94 Rawlplug Sokół Łańcut 11.11.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 87 : 78 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.11.2020 18:00
Dziki Warszawa 84 : 63 TBS Śląsk II Wrocław 11.11.2020 18:00
Decka Pelplin 80 : 77 Pogoń Prudnik 11.11.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 89 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska 11.11.2020 18:00
10 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 77 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg 14.11.2020 13:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 82 Górnik Trans.eu Wałbrzych 14.11.2020 17:00
Pogoń Prudnik 78 : 76 Dziki Warszawa 14.11.2020 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 88 : 92 WKK Wrocław 14.11.2020 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 97 : 92 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14.11.2020 17:30
GKS Tychy 74 : 87 TS Wisła Chemart Kraków 14.11.2020 18:00
Miasto Szkła Krosno 99 : 83 Decka Pelplin 15.11.2020 17:00
KS Księżak Łowicz 81 : 80 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 15.11.2020 17:00
11 kolejka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 74 Rawlplug Sokół Łańcut 20.11.2020 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 70 TBS Śląsk II Wrocław 20.11.2020 19:45
Decka Pelplin 80 : 97 Weegree AZS Politechnika Opolska 21.11.2020 17:00
TS Wisła Chemart Kraków 96 : 83 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 21.11.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 71 Pogoń Prudnik 21.11.2020 18:00
Dziki Warszawa 69 : 61 Miasto Szkła Krosno 21.11.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 63 : 54 KS Księżak Łowicz 22.11.2020 17:00
WKK Wrocław 105 : 76 GKS Tychy 22.11.2020 18:00
12 kolejka
Decka Pelplin 92 : 74 Dziki Warszawa 28.11.2020 17:00
Miasto Szkła Krosno 80 : 66 Energa Kotwica Kołobrzeg 28.11.2020 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 84 : 89 WKK Wrocław 28.11.2020 17:00
Pogoń Prudnik 90 : 95 Górnik Trans.eu Wałbrzych 28.11.2020 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 83 : 49 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 28.11.2020 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 96 : 84 KS Księżak Łowicz 28.11.2020 17:30
TBS Śląsk II Wrocław 111 : 85 TS Wisła Chemart Kraków 28.11.2020 18:30
GKS Tychy 85 : 93 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 29.11.2020 18:00
13 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 98 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 05.12.2020 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 97 : 68 Miasto Szkła Krosno 05.12.2020 17:00
KS Księżak Łowicz 64 : 101 Rawlplug Sokół Łańcut 05.12.2020 18:00
TS Wisła Chemart Kraków 76 : 84 Pogoń Prudnik 05.12.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 72 Decka Pelplin 05.12.2020 18:00
Dziki Warszawa 98 : 88 Weegree AZS Politechnika Opolska 05.12.2020 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 86 : 80 GKS Tychy 06.12.2020 17:00
WKK Wrocław 85 : 65 TBS Śląsk II Wrocław 06.12.2020 18:00
14 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław 73 : 77 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 11.12.2020 18:00
Decka Pelplin 72 : 95 Górnik Trans.eu Wałbrzych 12.12.2020 17:00
Pogoń Prudnik 75 : 86 WKK Wrocław 12.12.2020 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 94 : 116 Rawlplug Sokół Łańcut 12.12.2020 17:30
Dziki Warszawa 84 : 68 Energa Kotwica Kołobrzeg 12.12.2020 18:00
GKS Tychy 80 : 99 KS Księżak Łowicz 12.12.2020 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 60 : 95 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.12.2020 16:00
Miasto Szkła Krosno 76 : 74 TS Wisła Chemart Kraków 13.12.2020 17:00
15 kolejka
KS Księżak Łowicz 121 : 90 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.12.2020 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 82 : 87 GKS Tychy 19.12.2020 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 97 : 78 TBS Śląsk II Wrocław 19.12.2020 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90 : 82 Pogoń Prudnik 19.12.2020 18:00
TS Wisła Chemart Kraków 75 : 92 Decka Pelplin 19.12.2020 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 95 Weegree AZS Politechnika Opolska 19.12.2020 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 63 Dziki Warszawa 20.12.2020 16:00
Miasto Szkła Krosno 88 : 98 WKK Wrocław 20.12.2020 17:00
16 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 : 79 Energa Kotwica Kołobrzeg 02.01.2021 17:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 82 : 81 Miasto Szkła Krosno 02.01.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 71 : 61 Pogoń Prudnik 02.01.2021 18:00
KS Księżak Łowicz 86 : 94 TBS Śląsk II Wrocław 03.01.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 102 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 03.01.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 84 : 91 GKS Tychy 03.01.2021 17:30
TS Wisła Chemart Kraków 75 : 91 Dziki Warszawa 03.01.2021 18:00
WKK Wrocław 95 : 92 Decka Pelplin 03.01.2021 18:00
17 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 68 : 87 GKS Tychy 09.01.2021 17:00
Decka Pelplin 83 : 82 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 09.01.2021 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 69 : 59 Weegree AZS Politechnika Opolska 09.01.2021 17:00
Pogoń Prudnik 85 : 97 KS Księżak Łowicz 09.01.2021 17:30
Dziki Warszawa 86 : 73 WKK Wrocław 09.01.2021 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 86 : 84 TS Wisła Chemart Kraków 09.01.2021 18:00
Miasto Szkła Krosno 73 : 80 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10.01.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 80 TBS Śląsk II Wrocław 10.01.2021 17:30
18 kolejka
GKS Tychy 81 : 77 TBS Śląsk II Wrocław 15.01.2021 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut 116 : 87 Pogoń Prudnik 16.01.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 86 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.01.2021 17:30
TS Wisła Chemart Kraków 80 : 77 Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.01.2021 18:00
WKK Wrocław 89 : 83 Energa Kotwica Kołobrzeg 16.01.2021 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 65 : 62 Dziki Warszawa 16.01.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 75 Decka Pelplin 16.01.2021 18:00
KS Księżak Łowicz 86 : 83 Miasto Szkła Krosno 16.01.2021 18:00
19 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- WKK Wrocław 20.01.2021 17:00
Pogoń Prudnik -- : -- GKS Tychy 20.01.2021 17:30
TBS Śląsk II Wrocław -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.01.2021 18:00
Miasto Szkła Krosno -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 20.01.2021 18:00
Decka Pelplin -- : -- KS Księżak Łowicz 20.01.2021 18:00
Dziki Warszawa -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.01.2021 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 20.01.2021 18:00
TS Wisła Chemart Kraków -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 20.01.2021 20:00
20 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Pogoń Prudnik 23.01.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Decka Pelplin 23.01.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 23.01.2021 17:30
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 23.01.2021 18:00
GKS Tychy -- : -- Miasto Szkła Krosno 23.01.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 24.01.2021 17:00
WKK Wrocław -- : -- TS Wisła Chemart Kraków 24.01.2021 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Dziki Warszawa 25.01.2021 19:00
21 kolejka
Miasto Szkła Krosno -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.01.2021 17:00
Decka Pelplin -- : -- GKS Tychy 30.01.2021 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 30.01.2021 17:00
Pogoń Prudnik -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 30.01.2021 17:30
Dziki Warszawa -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 30.01.2021 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- KS Księżak Łowicz 30.01.2021 18:00
WKK Wrocław -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 30.01.2021 18:00
TS Wisła Chemart Kraków -- : -- Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 30.01.2021 18:30
22 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław -- : -- Miasto Szkła Krosno 06.02.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- KS Księżak Łowicz 06.02.2021 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Decka Pelplin 06.02.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 06.02.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Pogoń Prudnik 06.02.2021 17:30
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- WKK Wrocław 06.02.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- TS Wisła Chemart Kraków 06.02.2021 18:00
GKS Tychy -- : -- Dziki Warszawa 06.02.2021 18:00
23 kolejka
Miasto Szkła Krosno -- : -- Pogoń Prudnik 13.02.2021
TS Wisła Chemart Kraków -- : -- KS Księżak Łowicz 13.02.2021
WKK Wrocław -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.02.2021
Decka Pelplin -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 13.02.2021 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Dziki Warszawa 13.02.2021 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 13.02.2021 17:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- GKS Tychy 13.02.2021 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 13.02.2021 18:00
24 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław -- : -- Dziki Warszawa 20.02.2021
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 20.02.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- TS Wisła Chemart Kraków 20.02.2021 17:30
Pogoń Prudnik -- : -- Decka Pelplin 20.02.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Miasto Szkła Krosno 20.02.2021 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 20.02.2021 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- WKK Wrocław 20.02.2021 18:00
GKS Tychy -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.02.2021 18:00
25 kolejka
TS Wisła Chemart Kraków -- : -- GKS Tychy 27.02.2021
WKK Wrocław -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 27.02.2021
Decka Pelplin -- : -- Miasto Szkła Krosno 27.02.2021 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27.02.2021 17:00
Dziki Warszawa -- : -- Pogoń Prudnik 27.02.2021 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 27.02.2021 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- KS Księżak Łowicz 27.02.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 27.02.2021 18:00
26 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 06.03.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- Dziki Warszawa 06.03.2021
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- TS Wisła Chemart Kraków 06.03.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 06.03.2021 17:30
Pogoń Prudnik -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 06.03.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Decka Pelplin 06.03.2021 17:30
KS Księżak Łowicz -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.03.2021 18:00
GKS Tychy -- : -- WKK Wrocław 06.03.2021 18:00
27 kolejka
TS Wisła Chemart Kraków -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 13.03.2021
WKK Wrocław -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 13.03.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Pogoń Prudnik 13.03.2021 17:00
Dziki Warszawa -- : -- Decka Pelplin 13.03.2021 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Miasto Szkła Krosno 13.03.2021 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- GKS Tychy 13.03.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 13.03.2021 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 13.03.2021 18:00
28 kolejka
TBS Śląsk II Wrocław -- : -- WKK Wrocław 20.03.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.03.2021
Decka Pelplin -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 20.03.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- KS Księżak Łowicz 20.03.2021 17:30
Pogoń Prudnik -- : -- TS Wisła Chemart Kraków 20.03.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Dziki Warszawa 20.03.2021 17:30
GKS Tychy -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.03.2021 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.03.2021 18:00
29 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Pogoń Prudnik 24.03.2021
TS Wisła Chemart Kraków -- : -- Miasto Szkła Krosno 27.03.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Decka Pelplin 27.03.2021 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 27.03.2021 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- Dziki Warszawa 27.03.2021 18:00
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk -- : -- TBS Śląsk II Wrocław 27.03.2021 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27.03.2021 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- GKS Tychy 27.03.2021 18:00
30 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- KS Księżak Łowicz 31.03.2021
TBS Śląsk II Wrocław -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31.03.2021
WKK Wrocław -- : -- Miasto Szkła Krosno 31.03.2021
Decka Pelplin -- : -- TS Wisła Chemart Kraków 31.03.2021 17:00
Pogoń Prudnik -- : -- Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 31.03.2021 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 31.03.2021 17:30
GKS Tychy -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 31.03.2021 18:00
Dziki Warszawa -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 31.03.2021 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę