terminarz

1 kolejka
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- KS Księżak Łowicz 24.09.2021 17:00
MKKS Żak Koszalin -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 25.09.2021 13:00
Decka Pelplin -- : -- Znicz Basket Pruszków 25.09.2021 17:00
Miasto Szkła Krosno -- : -- SKS Starogard Gdański 25.09.2021 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Dziki Warszawa 25.09.2021 17:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- WKK Wrocław 25.09.2021 18:00
AZS AGH Kraków -- : -- GKS Tychy 25.09.2021 18:00
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- PGE Turów Zgorzelec 27.09.2021 19:00
2 kolejka
SKS Starogard Gdański -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 01.10.2021 19:00
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Decka Pelplin 02.10.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 02.10.2021
GKS Tychy -- : -- MKKS Żak Koszalin 02.10.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Kotwica Kołobrzeg 02.10.2021 17:00
WKK Wrocław -- : -- Dziki Warszawa 02.10.2021 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 02.10.2021 18:00
Miasto Szkła Krosno -- : -- Znicz Basket Pruszków 03.10.2021 17:00
3 kolejka
AZS AGH Kraków -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 08.10.2021 19:00
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- SKS Starogard Gdański 09.10.2021
Dziki Warszawa -- : -- KS Księżak Łowicz 09.10.2021
Decka Pelplin -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 09.10.2021 17:00
Miasto Szkła Krosno -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 09.10.2021 17:00
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Znicz Basket Pruszków 09.10.2021 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- WKK Wrocław 09.10.2021 18:00
PGE Turów Zgorzelec -- : -- GKS Tychy 09.10.2021 18:00
4 kolejka
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 16.10.2021
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Miasto Szkła Krosno 16.10.2021
GKS Tychy -- : -- Decka Pelplin 16.10.2021
MKKS Żak Koszalin -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.10.2021
WKK Wrocław -- : -- KS Księżak Łowicz 16.10.2021 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Dziki Warszawa 16.10.2021 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 16.10.2021 18:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- AZS AGH Kraków 16.10.2021 19:00
5 kolejka
AZS AGH Kraków -- : -- WKK Wrocław 20.10.2021
MKKS Żak Koszalin -- : -- Kotwica Kołobrzeg 20.10.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.10.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- GKS Tychy 20.10.2021
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 20.10.2021
Dziki Warszawa -- : -- Znicz Basket Pruszków 20.10.2021
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 20.10.2021 17:00
KS Księżak Łowicz -- : -- SKS Starogard Gdański 20.10.2021 18:00
6 kolejka
WKK Wrocław -- : -- SKS Starogard Gdański 23.10.2021
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Dziki Warszawa 23.10.2021
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 23.10.2021
GKS Tychy -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 23.10.2021
AZS AGH Kraków -- : -- MKKS Żak Koszalin 23.10.2021
Znicz Basket Pruszków -- : -- KS Księżak Łowicz 23.10.2021 18:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- PGE Turów Zgorzelec 23.10.2021 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Decka Pelplin 24.10.2021 17:00
7 kolejka
MKKS Żak Koszalin -- : -- WKK Wrocław 30.10.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- AZS AGH Kraków 30.10.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 30.10.2021
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- GKS Tychy 30.10.2021
Dziki Warszawa -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 30.10.2021
Decka Pelplin -- : -- Kotwica Kołobrzeg 30.10.2021 17:00
KS Księżak Łowicz -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 30.10.2021 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Znicz Basket Pruszków 30.10.2021 18:00
8 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Znicz Basket Pruszków 06.11.2021
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- SKS Starogard Gdański 06.11.2021
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- KS Księżak Łowicz 06.11.2021
GKS Tychy -- : -- Dziki Warszawa 06.11.2021
AZS AGH Kraków -- : -- Decka Pelplin 06.11.2021
MKKS Żak Koszalin -- : -- PGE Turów Zgorzelec 06.11.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 06.11.2021 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Miasto Szkła Krosno 06.11.2021 18:00
9 kolejka
PGE Turów Zgorzelec -- : -- WKK Wrocław 13.11.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- AZS AGH Kraków 13.11.2021
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 13.11.2021
Decka Pelplin -- : -- MKKS Żak Koszalin 13.11.2021 17:00
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Kotwica Kołobrzeg 13.11.2021 17:00
KS Księżak Łowicz -- : -- GKS Tychy 13.11.2021 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 13.11.2021 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 13.11.2021 18:00
10 kolejka
WKK Wrocław -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 17.11.2021
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Znicz Basket Pruszków 17.11.2021
GKS Tychy -- : -- SKS Starogard Gdański 17.11.2021
Dziki Warszawa -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2021
AZS AGH Kraków -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 17.11.2021
MKKS Żak Koszalin -- : -- Miasto Szkła Krosno 17.11.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Decka Pelplin 17.11.2021
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 17.11.2021 19:00
11 kolejka
Miasto Szkła Krosno -- : -- PGE Turów Zgorzelec 20.11.2021
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- AZS AGH Kraków 20.11.2021
Dziki Warszawa -- : -- Kotwica Kołobrzeg 20.11.2021
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 20.11.2021
Decka Pelplin -- : -- WKK Wrocław 20.11.2021 17:00
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- MKKS Żak Koszalin 20.11.2021 17:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.11.2021 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- GKS Tychy 20.11.2021 18:00
12 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 27.11.2021
GKS Tychy -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 27.11.2021
AZS AGH Kraków -- : -- Dziki Warszawa 27.11.2021
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- MKKS Żak Koszalin 27.11.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 27.11.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- SKS Starogard Gdański 27.11.2021 17:00
Decka Pelplin -- : -- Miasto Szkła Krosno 27.11.2021 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- KS Księżak Łowicz 27.11.2021 18:00
13 kolejka
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Decka Pelplin 01.12.2021 17:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Kotwica Kołobrzeg 03.12.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- WKK Wrocław 04.12.2021
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- PGE Turów Zgorzelec 04.12.2021
Dziki Warszawa -- : -- MKKS Żak Koszalin 04.12.2021
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- GKS Tychy 04.12.2021
KS Księżak Łowicz -- : -- AZS AGH Kraków 04.12.2021 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 04.12.2021 18:00
14 kolejka
WKK Wrocław -- : -- GKS Tychy 11.12.2021
AZS AGH Kraków -- : -- SKS Starogard Gdański 11.12.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Dziki Warszawa 11.12.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 11.12.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 11.12.2021 17:00
Decka Pelplin -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 11.12.2021 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Znicz Basket Pruszków 11.12.2021 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- MKKS Żak Koszalin 11.12.2021 18:00
15 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Miasto Szkła Krosno 15.12.2021
Dziki Warszawa -- : -- Decka Pelplin 15.12.2021
SKS Starogard Gdański -- : -- MKKS Żak Koszalin 15.12.2021
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Kotwica Kołobrzeg 15.12.2021
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 15.12.2021
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- WKK Wrocław 15.12.2021 17:00
KS Księżak Łowicz -- : -- PGE Turów Zgorzelec 15.12.2021 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- AZS AGH Kraków 15.12.2021 18:00
16 kolejka
AZS AGH Kraków -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 18.12.2021
MKKS Żak Koszalin -- : -- Znicz Basket Pruszków 18.12.2021
PGE Turów Zgorzelec -- : -- SKS Starogard Gdański 18.12.2021
Miasto Szkła Krosno -- : -- Dziki Warszawa 18.12.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- GKS Tychy 18.12.2021 17:00
Decka Pelplin -- : -- KS Księżak Łowicz 18.12.2021 17:00
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 18.12.2021 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 18.12.2021 18:00
17 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- WKK Wrocław 01.01.2022
Dziki Warszawa -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 01.01.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- MKKS Żak Koszalin 01.01.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- AZS AGH Kraków 01.01.2022
GKS Tychy -- : -- Kotwica Kołobrzeg 01.01.2022
KS Księżak Łowicz -- : -- Miasto Szkła Krosno 01.01.2022 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Decka Pelplin 01.01.2022 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- PGE Turów Zgorzelec 01.01.2022 18:00
18 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.01.2022
GKS Tychy -- : -- AZS AGH Kraków 08.01.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- MKKS Żak Koszalin 08.01.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 08.01.2022
Dziki Warszawa -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 08.01.2022
Znicz Basket Pruszków -- : -- Decka Pelplin 08.01.2022 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Miasto Szkła Krosno 08.01.2022 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 08.01.2022 18:00
19 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- WKK Wrocław 15.01.2022
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- KS Księżak Łowicz 15.01.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- PGE Turów Zgorzelec 15.01.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- GKS Tychy 15.01.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- SKS Starogard Gdański 15.01.2022 17:00
Decka Pelplin -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 15.01.2022 17:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- Miasto Szkła Krosno 15.01.2022 18:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 15.01.2022 18:00
20 kolejka
GKS Tychy -- : -- PGE Turów Zgorzelec 22.01.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Decka Pelplin 22.01.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Miasto Szkła Krosno 22.01.2022
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- AZS AGH Kraków 22.01.2022 17:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 22.01.2022 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 22.01.2022 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Dziki Warszawa 22.01.2022 18:00
WKK Wrocław -- : -- Kotwica Kołobrzeg 26.01.2022
21 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- SKS Starogard Gdański 29.01.2022
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Znicz Basket Pruszków 29.01.2022
Miasto Szkła Krosno -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 29.01.2022
AZS AGH Kraków -- : -- Kotwica Kołobrzeg 29.01.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 29.01.2022 17:00
Decka Pelplin -- : -- GKS Tychy 29.01.2022 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- MKKS Żak Koszalin 29.01.2022 17:00
KS Księżak Łowicz -- : -- WKK Wrocław 29.01.2022 18:00
22 kolejka
WKK Wrocław -- : -- AZS AGH Kraków 02.02.2022
GKS Tychy -- : -- Miasto Szkła Krosno 02.02.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 02.02.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 02.02.2022
SKS Starogard Gdański -- : -- KS Księżak Łowicz 02.02.2022
Kotwica Kołobrzeg -- : -- MKKS Żak Koszalin 02.02.2022 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- PGE Turów Zgorzelec 02.02.2022 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- Dziki Warszawa 02.02.2022 18:00
23 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 05.02.2022
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 05.02.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Kotwica Kołobrzeg 05.02.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- AZS AGH Kraków 05.02.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- GKS Tychy 05.02.2022 17:00
Decka Pelplin -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.02.2022 17:00
SKS Starogard Gdański -- : -- WKK Wrocław 05.02.2022 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Znicz Basket Pruszków 05.02.2022 18:00
24 kolejka
WKK Wrocław -- : -- MKKS Żak Koszalin 12.02.2022
AZS AGH Kraków -- : -- PGE Turów Zgorzelec 12.02.2022
GKS Tychy -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 12.02.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Dziki Warszawa 12.02.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- KS Księżak Łowicz 12.02.2022
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Miasto Szkła Krosno 12.02.2022 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Decka Pelplin 12.02.2022 18:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- SKS Starogard Gdański 12.02.2022 18:00
25 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- GKS Tychy 19.02.2022
Miasto Szkła Krosno -- : -- Kotwica Kołobrzeg 19.02.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- MKKS Żak Koszalin 19.02.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 19.02.2022 17:00
Decka Pelplin -- : -- AZS AGH Kraków 19.02.2022 17:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- WKK Wrocław 19.02.2022 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 19.02.2022 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 19.02.2022 18:00
26 kolejka
WKK Wrocław -- : -- PGE Turów Zgorzelec 26.02.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- Decka Pelplin 26.02.2022
AZS AGH Kraków -- : -- Miasto Szkła Krosno 26.02.2022
GKS Tychy -- : -- KS Księżak Łowicz 26.02.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- SKS Starogard Gdański 26.02.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Znicz Basket Pruszków 26.02.2022
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 26.02.2022 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 26.02.2022 18:00
27 kolejka
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- WKK Wrocław 02.03.2022
SKS Starogard Gdański -- : -- GKS Tychy 02.03.2022
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Kotwica Kołobrzeg 02.03.2022
Miasto Szkła Krosno -- : -- MKKS Żak Koszalin 02.03.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- AZS AGH Kraków 02.03.2022 17:00
Decka Pelplin -- : -- PGE Turów Zgorzelec 02.03.2022 17:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 02.03.2022 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Dziki Warszawa 02.03.2022 18:00
28 kolejka
MKKS Żak Koszalin -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 04.03.2022
WKK Wrocław -- : -- Decka Pelplin 05.03.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Miasto Szkła Krosno 05.03.2022
AZS AGH Kraków -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 05.03.2022
GKS Tychy -- : -- Znicz Basket Pruszków 05.03.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 05.03.2022
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- KS Księżak Łowicz 05.03.2022 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- Dziki Warszawa 05.03.2022 18:00
29 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- WKK Wrocław 12.03.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- GKS Tychy 12.03.2022
Dziki Warszawa -- : -- AZS AGH Kraków 12.03.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 12.03.2022
Miasto Szkła Krosno -- : -- Decka Pelplin 12.03.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- PGE Turów Zgorzelec 12.03.2022 17:00
SKS Starogard Gdański -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 12.03.2022 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Kotwica Kołobrzeg 12.03.2022 18:00
30 kolejka
WKK Wrocław -- : -- Miasto Szkła Krosno 19.03.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 19.03.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- Dziki Warszawa 19.03.2022
AZS AGH Kraków -- : -- KS Księżak Łowicz 19.03.2022
GKS Tychy -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 19.03.2022
Decka Pelplin -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 19.03.2022 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Znicz Basket Pruszków 19.03.2022 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- SKS Starogard Gdański 19.03.2022 18:00
31 kolejka
GKS Tychy -- : -- WKK Wrocław 26.03.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.03.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- KS Księżak Łowicz 26.03.2022
Dziki Warszawa -- : -- PGE Turów Zgorzelec 26.03.2022
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Decka Pelplin 26.03.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Miasto Szkła Krosno 26.03.2022 17:00
Znicz Basket Pruszków -- : -- Kotwica Kołobrzeg 26.03.2022 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- AZS AGH Kraków 26.03.2022 18:00
32 kolejka
WKK Wrocław -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 30.03.2022
Miasto Szkła Krosno -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 30.03.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- KS Księżak Łowicz 30.03.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- SKS Starogard Gdański 30.03.2022
AZS AGH Kraków -- : -- Znicz Basket Pruszków 30.03.2022
Decka Pelplin -- : -- Dziki Warszawa 30.03.2022 17:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 30.03.2022 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 30.03.2022 18:00
33 kolejka
GKS Tychy -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.04.2022
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Kotwica Kołobrzeg 02.04.2022
WKS Śląsk II Wrocław -- : -- AZS AGH Kraków 02.04.2022
Dziki Warszawa -- : -- Miasto Szkła Krosno 02.04.2022
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- AZS UMCS Start II Lublin 02.04.2022
Znicz Basket Pruszków -- : -- MKKS Żak Koszalin 02.04.2022 18:00
SKS Starogard Gdański -- : -- PGE Turów Zgorzelec 02.04.2022 18:00
KS Księżak Łowicz -- : -- Decka Pelplin 02.04.2022 18:00
34 kolejka
Miasto Szkła Krosno -- : -- KS Księżak Łowicz 10.04.2022
PGE Turów Zgorzelec -- : -- Znicz Basket Pruszków 10.04.2022
MKKS Żak Koszalin -- : -- WKS Śląsk II Wrocław 10.04.2022
AZS AGH Kraków -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 10.04.2022
AZS UMCS Start II Lublin -- : -- Dziki Warszawa 10.04.2022 17:00
Decka Pelplin -- : -- SKS Starogard Gdański 10.04.2022 17:00
WKK Wrocław -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 10.04.2022 18:00
Kotwica Kołobrzeg -- : -- GKS Tychy 10.04.2022 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę