Obraz

terminarz

1 kolejka
AZS AGH Kraków 66 : 87 STK Czarni Słupsk 29.09.2018 16:00
Biofarm Basket Poznań 83 : 82 Energa Kotwica Kołobrzeg 29.09.2018 17:00
KS Księżak Syntex Łowicz 73 : 84 Enea Astoria Bydgoszcz 29.09.2018 18:30
GKS Tychy 85 : 90 Rawlplug Sokół Łańcut 29.09.2018 19:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 82 : 76 Pogoń Prudnik 29.09.2018 19:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 70 : 63 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 30.09.2018 17:00
FutureNet Śląsk Wrocław 87 : 77 Polfarmex Kutno 30.09.2018 19:00
WKK Wrocław 94 : 80 SKK Siedlce 25.10.2018 17:00
2 kolejka
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 56 : 81 FutureNet Śląsk Wrocław 05.10.2018 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 56 : 76 Jamalex Polonia 1912 Leszno 06.10.2018 16:00
Enea Astoria Bydgoszcz 76 : 85 AZS AGH Kraków 06.10.2018 17:00
WKK Wrocław 91 : 76 KS Księżak Syntex Łowicz 06.10.2018 17:00
Pogoń Prudnik 92 : 80 Biofarm Basket Poznań 06.10.2018 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 63 SKK Siedlce 06.10.2018 17:30
Polfarmex Kutno 61 : 75 GKS Tychy 07.10.2018 17:30
STK Czarni Słupsk 77 : 66 Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.10.2018 18:00
3 kolejka
Biofarm Basket Poznań 76 : 71 STK Czarni Słupsk 13.10.2018 17:00
Pogoń Prudnik 82 : 79 Energa Kotwica Kołobrzeg 13.10.2018 17:30
FutureNet Śląsk Wrocław 86 : 82 Jamalex Polonia 1912 Leszno 13.10.2018 18:00
SKK Siedlce 72 : 86 Polfarmex Kutno 13.10.2018 18:00
AZS AGH Kraków 93 : 74 WKK Wrocław 13.10.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 85 : 109 Rawlplug Sokół Łańcut 13.10.2018 18:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 : 66 Enea Astoria Bydgoszcz 13.10.2018 18:30
GKS Tychy 86 : 70 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.10.2018 19:00
4 kolejka
WKK Wrocław 75 : 60 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.10.2018 17:00
STK Czarni Słupsk 84 : 88 Energa Kotwica Kołobrzeg 17.10.2018 18:00
Rawlplug Sokół Łańcut 75 : 66 AZS AGH Kraków 17.10.2018 18:00
Polfarmex Kutno 76 : 59 KS Księżak Syntex Łowicz 17.10.2018 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz 93 : 62 Biofarm Basket Poznań 17.10.2018 19:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 75 : 57 SKK Siedlce 17.10.2018 19:00
FutureNet Śląsk Wrocław 94 : 61 GKS Tychy 17.10.2018 19:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 103 : 64 Pogoń Prudnik 17.10.2018 20:00
5 kolejka
Biofarm Basket Poznań 62 : 72 WKK Wrocław 20.10.2018 17:00
GKS Tychy 80 : 83 Jamalex Polonia 1912 Leszno 20.10.2018 18:00
SKK Siedlce 102 : 104 FutureNet Śląsk Wrocław 20.10.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 70 : 56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.10.2018 18:30
AZS AGH Kraków 75 : 86 Polfarmex Kutno 20.10.2018 19:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 73 : 77 Enea Astoria Bydgoszcz 21.10.2018 17:00
Pogoń Prudnik 83 : 93 STK Czarni Słupsk 21.10.2018 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 62 : 82 Rawlplug Sokół Łańcut 21.10.2018 18:00
6 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 78 Pogoń Prudnik 27.10.2018 17:00
Polfarmex Kutno 73 : 77 Górnik Trans.eu Wałbrzych 27.10.2018 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 73 : 71 AZS AGH Kraków 27.10.2018 18:00
GKS Tychy 91 : 74 SKK Siedlce 27.10.2018 19:00
KS Księżak Syntex Łowicz 77 : 100 FutureNet Śląsk Wrocław 27.10.2018 19:30
Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 88 Biofarm Basket Poznań 28.10.2018 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 66 STK Czarni Słupsk 28.10.2018 19:00
WKK Wrocław 92 : 78 Energa Kotwica Kołobrzeg 28.10.2018 19:00
7 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 62 : 51 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 02.11.2018 19:00
Biofarm Basket Poznań 70 : 73 Polfarmex Kutno 03.11.2018 17:00
Pogoń Prudnik 87 : 79 WKK Wrocław 03.11.2018 17:30
STK Czarni Słupsk 90 : 92 Enea Astoria Bydgoszcz 03.11.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 75 : 82 GKS Tychy 03.11.2018 18:30
SKK Siedlce 85 : 78 Jamalex Polonia 1912 Leszno 04.11.2018 18:00
AZS AGH Kraków 97 : 88 FutureNet Śląsk Wrocław 04.11.2018 19:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 68 : 90 Rawlplug Sokół Łańcut 13.11.2018 18:30
8 kolejka
WKK Wrocław 100 : 76 STK Czarni Słupsk 07.11.2018 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 89 Pogoń Prudnik 07.11.2018 18:00
Polfarmex Kutno 87 : 85 Energa Kotwica Kołobrzeg 07.11.2018 18:00
SKK Siedlce 104 : 81 KS Księżak Syntex Łowicz 07.11.2018 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 61 Biofarm Basket Poznań 07.11.2018 19:00
GKS Tychy 112 : 102 AZS AGH Kraków 07.11.2018 19:00
FutureNet Śląsk Wrocław 91 : 78 Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.11.2018 19:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 72 : 58 Enea Astoria Bydgoszcz 07.11.2018 20:00
9 kolejka
Biofarm Basket Poznań 70 : 79 FutureNet Śląsk Wrocław 10.11.2018 17:00
AZS AGH Kraków 94 : 72 SKK Siedlce 10.11.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 97 : 80 Jamalex Polonia 1912 Leszno 10.11.2018 18:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 65 GKS Tychy 10.11.2018 18:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg 11.11.2018 16:00
Pogoń Prudnik 89 : 66 Polfarmex Kutno 11.11.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 62 : 76 WKK Wrocław 11.11.2018 17:00
STK Czarni Słupsk 86 : 94 Rawlplug Sokół Łańcut 11.11.2018 19:00
10 kolejka
FutureNet Śląsk Wrocław 101 : 80 Energa Kotwica Kołobrzeg 30.10.2018 19:30
Rawlplug Sokół Łańcut 73 : 95 Enea Astoria Bydgoszcz 17.11.2018 17:30
Polfarmex Kutno 79 : 81 STK Czarni Słupsk 17.11.2018 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 72 : 64 WKK Wrocław 17.11.2018 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 75 : 88 Pogoń Prudnik 17.11.2018 18:00
SKK Siedlce 81 : 95 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 94 : 89 AZS AGH Kraków 17.11.2018 18:30
GKS Tychy 94 : 83 Biofarm Basket Poznań 17.11.2018 19:00
11 kolejka
Biofarm Basket Poznań 96 : 57 SKK Siedlce 24.11.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 88 : 69 Polfarmex Kutno 24.11.2018 17:00
Pogoń Prudnik 87 : 80 FutureNet Śląsk Wrocław 24.11.2018 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 99 : 84 GKS Tychy 24.11.2018 18:00
STK Czarni Słupsk 80 : 60 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24.11.2018 18:00
WKK Wrocław 93 : 90 Rawlplug Sokół Łańcut 24.11.2018 18:00
AZS AGH Kraków 95 : 75 Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.11.2018 18:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych 68 : 72 KS Księżak Syntex Łowicz 24.11.2018 19:00
12 kolejka
Polfarmex Kutno 82 : 69 WKK Wrocław 01.12.2018 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 85 : 74 Rawlplug Sokół Łańcut 01.12.2018 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 87 : 88 Enea Astoria Bydgoszcz 01.12.2018 18:00
GKS Tychy 91 : 68 Pogoń Prudnik 01.12.2018 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 98 : 93 SKK Siedlce 01.12.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 85 : 82 Biofarm Basket Poznań 01.12.2018 18:30
FutureNet Śląsk Wrocław 96 : 83 STK Czarni Słupsk 01.12.2018 19:00
AZS AGH Kraków 68 : 73 Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.12.2018 20:00
13 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 62 : 78 Jamalex Polonia 1912 Leszno 07.12.2018 19:00
Biofarm Basket Poznań 77 : 67 AZS AGH Kraków 08.12.2018 17:00
Pogoń Prudnik 98 : 85 SKK Siedlce 08.12.2018 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 84 : 77 Polfarmex Kutno 08.12.2018 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 98 : 66 KS Księżak Syntex Łowicz 08.12.2018 18:00
STK Czarni Słupsk 72 : 76 GKS Tychy 08.12.2018 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz 86 : 91 FutureNet Śląsk Wrocław 08.12.2018 18:00
WKK Wrocław 71 : 68 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 08.12.2018 19:00
14 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 : 72 Biofarm Basket Poznań 15.12.2018 16:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 : 84 Polfarmex Kutno 15.12.2018 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 69 : 52 Rawlplug Sokół Łańcut 15.12.2018 18:00
FutureNet Śląsk Wrocław 91 : 72 WKK Wrocław 15.12.2018 18:00
GKS Tychy 76 : 78 Enea Astoria Bydgoszcz 15.12.2018 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 89 : 80 Pogoń Prudnik 15.12.2018 18:30
SKK Siedlce 94 : 88 STK Czarni Słupsk 15.12.2018 19:30
AZS AGH Kraków 79 : 70 Energa Kotwica Kołobrzeg 15.12.2018 19:30
15 kolejka
WKK Wrocław 74 : 67 GKS Tychy 21.12.2018 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 95 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.12.2018 18:30
Biofarm Basket Poznań 78 : 65 Jamalex Polonia 1912 Leszno 22.12.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 106 : 92 SKK Siedlce 22.12.2018 17:00
Pogoń Prudnik 102 : 81 AZS AGH Kraków 22.12.2018 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 82 : 79 FutureNet Śląsk Wrocław 22.12.2018 17:30
Polfarmex Kutno 82 : 87 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 22.12.2018 17:30
STK Czarni Słupsk 96 : 73 KS Księżak Syntex Łowicz 22.12.2018 18:00
16 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 100 : 73 KS Księżak Syntex Łowicz 05.01.2019 17:00
STK Czarni Słupsk 85 : 73 AZS AGH Kraków 05.01.2019 17:00
Polfarmex Kutno 63 : 90 FutureNet Śląsk Wrocław 05.01.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 97 GKS Tychy 05.01.2019 17:30
Pogoń Prudnik 87 : 88 Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.01.2019 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 65 : 73 Jamalex Polonia 1912 Leszno 06.01.2019 17:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 71 : 86 Biofarm Basket Poznań 06.01.2019 17:00
SKK Siedlce 98 : 84 WKK Wrocław 06.01.2019 19:30
17 kolejka
Biofarm Basket Poznań 93 : 86 Pogoń Prudnik 12.01.2019 17:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 88 : 77 Energa Kotwica Kołobrzeg 12.01.2019 18:00
FutureNet Śląsk Wrocław 90 : 76 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12.01.2019 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 96 : 84 WKK Wrocław 12.01.2019 18:30
GKS Tychy 115 : 74 Polfarmex Kutno 12.01.2019 19:00
AZS AGH Kraków 64 : 84 Enea Astoria Bydgoszcz 13.01.2019 18:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych 64 : 74 STK Czarni Słupsk 13.01.2019 19:00
SKK Siedlce 73 : 91 Rawlplug Sokół Łańcut 13.01.2019 19:30
18 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 95 : 77 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.01.2019 19:00
Polfarmex Kutno 100 : 80 SKK Siedlce 19.01.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 86 : 68 KS Księżak Syntex Łowicz 19.01.2019 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 88 : 102 FutureNet Śląsk Wrocław 19.01.2019 18:00
WKK Wrocław 84 : 81 AZS AGH Kraków 19.01.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 87 : 71 Biofarm Basket Poznań 19.01.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 87 : 81 Pogoń Prudnik 19.01.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 67 : 65 GKS Tychy 19.01.2019 18:30
19 kolejka
AZS AGH Kraków 78 : 82 Rawlplug Sokół Łańcut 23.01.2019 18:00
SKK Siedlce 80 : 87 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23.01.2019 18:00
Pogoń Prudnik 78 : 72 Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.01.2019 18:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 64 : 84 STK Czarni Słupsk 23.01.2019 18:30
Biofarm Basket Poznań 91 : 84 Enea Astoria Bydgoszcz 23.01.2019 19:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 82 : 51 WKK Wrocław 23.01.2019 19:00
GKS Tychy 97 : 84 FutureNet Śląsk Wrocław 23.01.2019 19:00
KS Księżak Syntex Łowicz 91 : 79 Polfarmex Kutno 23.01.2019 19:30
20 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 95 : 66 Energa Kotwica Kołobrzeg 26.01.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 68 : 74 Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.01.2019 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 101 : 97 GKS Tychy 26.01.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 67 : 59 Pogoń Prudnik 26.01.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 64 : 58 KS Księżak Syntex Łowicz 27.01.2019 17:00
WKK Wrocław 93 : 85 Biofarm Basket Poznań 27.01.2019 17:00
FutureNet Śląsk Wrocław 121 : 79 SKK Siedlce 27.01.2019 20:00
Polfarmex Kutno 80 : 66 AZS AGH Kraków 30.01.2019 18:00
21 kolejka
SKK Siedlce 89 : 71 GKS Tychy 02.02.2019 15:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 82 : 63 Polfarmex Kutno 02.02.2019 16:00
AZS AGH Kraków 64 : 75 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 02.02.2019 16:00
Biofarm Basket Poznań 84 : 78 Rawlplug Sokół Łańcut 02.02.2019 17:00
Pogoń Prudnik 103 : 89 Enea Astoria Bydgoszcz 02.02.2019 17:30
STK Czarni Słupsk 88 : 67 Jamalex Polonia 1912 Leszno 02.02.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 79 : 68 WKK Wrocław 02.02.2019 18:00
FutureNet Śląsk Wrocław 123 : 88 KS Księżak Syntex Łowicz 02.02.2019 18:00
22 kolejka
Rawlplug Sokół Łańcut 104 : 93 Energa Kotwica Kołobrzeg 13.12.2018 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 73 : 68 Górnik Trans.eu Wałbrzych 09.02.2019 16:00
Enea Astoria Bydgoszcz 86 : 59 STK Czarni Słupsk 09.02.2019 17:00
Polfarmex Kutno 63 : 64 Biofarm Basket Poznań 09.02.2019 17:30
GKS Tychy 95 : 77 KS Księżak Syntex Łowicz 09.02.2019 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 81 : 86 SKK Siedlce 09.02.2019 19:00
WKK Wrocław 70 : 67 Pogoń Prudnik 10.02.2019 18:00
FutureNet Śląsk Wrocław -- : -- AZS AGH Kraków 06.03.2019
23 kolejka
STK Czarni Słupsk 71 : 73 WKK Wrocław 13.02.2019 18:00
Biofarm Basket Poznań 45 : 79 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.02.2019 18:00
AZS AGH Kraków 76 : 90 GKS Tychy 13.02.2019 18:00
Pogoń Prudnik 95 : 88 Rawlplug Sokół Łańcut 13.02.2019 18:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 102 : 80 Polfarmex Kutno 13.02.2019 18:30
KS Księżak Syntex Łowicz 103 : 84 SKK Siedlce 13.02.2019 18:30
Enea Astoria Bydgoszcz 94 : 84 Jamalex Polonia 1912 Leszno 13.02.2019 19:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 72 FutureNet Śląsk Wrocław 13.02.2019 19:45
24 kolejka
Polfarmex Kutno 82 : 76 Pogoń Prudnik 16.02.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 92 : 71 STK Czarni Słupsk 16.02.2019 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 88 : 76 KS Księżak Syntex Łowicz 16.02.2019 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 79 : 61 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.02.2019 18:00
GKS Tychy 88 : 87 Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.02.2019 19:00
WKK Wrocław -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz 17.02.2019 16:00
SKK Siedlce -- : -- AZS AGH Kraków 17.02.2019 17:00
FutureNet Śląsk Wrocław -- : -- Biofarm Basket Poznań 17.02.2019 19:00
25 kolejka
Biofarm Basket Poznań -- : -- GKS Tychy 23.02.2019 15:30
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 23.02.2019 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- SKK Siedlce 23.02.2019 17:00
Pogoń Prudnik -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23.02.2019 17:30
WKK Wrocław -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.02.2019 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- Polfarmex Kutno 23.02.2019 18:00
AZS AGH Kraków -- : -- KS Księżak Syntex Łowicz 23.02.2019 19:30
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- FutureNet Śląsk Wrocław 24.02.2019 17:00
26 kolejka
SKK Siedlce -- : -- Biofarm Basket Poznań 02.03.2019
FutureNet Śląsk Wrocław -- : -- Pogoń Prudnik 02.03.2019
Polfarmex Kutno -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz 02.03.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- WKK Wrocław 02.03.2019 17:30
GKS Tychy -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 02.03.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- STK Czarni Słupsk 02.03.2019 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.03.2019 18:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- AZS AGH Kraków 13.03.2019
27 kolejka
SKK Siedlce -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 09.03.2019
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- AZS AGH Kraków 09.03.2019 16:00
Biofarm Basket Poznań -- : -- KS Księżak Syntex Łowicz 09.03.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno 09.03.2019 17:30
Pogoń Prudnik -- : -- GKS Tychy 09.03.2019 17:30
WKK Wrocław -- : -- Polfarmex Kutno 09.03.2019 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- FutureNet Śląsk Wrocław 09.03.2019 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10.03.2019 17:00
28 kolejka
AZS AGH Kraków -- : -- Biofarm Basket Poznań 16.03.2019
SKK Siedlce -- : -- Pogoń Prudnik 16.03.2019
FutureNet Śląsk Wrocław -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz 16.03.2019
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.03.2019 17:00
Polfarmex Kutno -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 16.03.2019 17:30
GKS Tychy -- : -- STK Czarni Słupsk 16.03.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- WKK Wrocław 16.03.2019 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 16.03.2019 18:30
29 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg -- : -- AZS AGH Kraków 23.03.2019
Enea Astoria Bydgoszcz -- : -- GKS Tychy 23.03.2019 17:00
Biofarm Basket Poznań -- : -- Górnik Trans.eu Wałbrzych 23.03.2019 17:00
Polfarmex Kutno -- : -- Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.03.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut -- : -- Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23.03.2019 17:30
Pogoń Prudnik -- : -- KS Księżak Syntex Łowicz 23.03.2019 17:30
WKK Wrocław -- : -- FutureNet Śląsk Wrocław 23.03.2019 18:00
STK Czarni Słupsk -- : -- SKK Siedlce 23.03.2019 18:00
30 kolejka
Jamalex Polonia 1912 Leszno -- : -- Biofarm Basket Poznań 31.03.2019 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych -- : -- Energa Kotwica Kołobrzeg 31.03.2019 18:00
AZS AGH Kraków -- : -- Pogoń Prudnik 31.03.2019 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz -- : -- STK Czarni Słupsk 31.03.2019 18:00
SKK Siedlce -- : -- Enea Astoria Bydgoszcz 31.03.2019 18:00
GKS Tychy -- : -- WKK Wrocław 31.03.2019 18:00
FutureNet Śląsk Wrocław -- : -- Rawlplug Sokół Łańcut 31.03.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków -- : -- Polfarmex Kutno 31.03.2019 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę