Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Jankowski AZS Częstochowa 1 32 32.00
2. Dawid Zaguła ZKS Stal Stalowa Wola 1 29 29.00
3. Jakub Der Muszkieterowie Nowa Sól 1 26 26.00
4. Robert Kozaczka Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 24 24.00
5. Krzysztof Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 1 24 24.00
6. Mariusz Piotrkowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 23 23.00
7. Grzegorz Sołtysiak Domino Inowrocław 1 23 23.00
8. Jakub Pawlak KK Polonia Bytom 1 23 23.00
9. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 22 22.00
10. Karol Kamiński Asseco II Gdynia 1 22 22.00
11. Bartłomiej Wróblewski Żubry Białystok 1 22 22.00
12. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 1 21 21.00
13. Grzegorz Taberski Muszkieterowie Nowa Sól 1 21 21.00
14. Mariusz Przygucki Sokół Ostrów Mazowiecka 1 20 20.00
15. Bartosz Grudziński Sokół Ostrów Mazowiecka 1 20 20.00
16. Tomasz Stępień WKK Wrocław 1 20 20.00
17. Mikołaj Smarzy MKS Sokół Międzychód 1 20 20.00
18. Kamil Wójciak Zagłębie Sosnowiec 1 20 20.00
19. Sławomir Murowicki AZS UMK PBDI Toruń 1 20 20.00
20. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 20 20.00
21. Łukasz Jaśkiewicz Politechnika Gdańska 1 20 20.00
22. Tomasz Wróbel KK Polonia Bytom 1 20 20.00
23. Artur Mikołajko AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 20 20.00
24. Bartosz Sarzało Decka Pelplin 1 19 19.00
25. Krzysztof Chmielarz Weegree AZS Politechnika Opolska 1 19 19.00
26. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra 1 19 19.00
27. Karol Dębski Syntex Księżak Łowicz 1 18 18.00
28. Daniel Gołębiowski Politechnika Gdańska 1 18 18.00
29. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 18 18.00
30. Mariusz Konopatzki Asseco II Gdynia 1 18 18.00
31. Michał Warchowski Domino Inowrocław 1 18 18.00
32. Zbigniew Malinowski AZS UMK PBDI Toruń 1 18 18.00
33. Wojciech Barycz Weegree AZS Politechnika Opolska 1 17 17.00
34. Hubert Wyszkowski SMS PZKosz Władysławowo 1 17 17.00
35. Piotr Jagoda AZS UMCS Lublin 1 17 17.00
36. Karol Kutta Exact Systems Śląsk Wrocław 1 17 17.00
37. Sławomir Sikora Decka Pelplin 1 17 17.00
38. Piotr Golasiński Sklep Polski MKK Gniezno 1 17 17.00
39. Michał Marciniak AZS UMCS Lublin 1 17 17.00
40. Mateusz Pawlik KS Pogoń Ruda Śląska 1 17 17.00
41. Sebastian Walda Trefl II Sopot 1 16 16.00
42. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 1 16 16.00
43. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Suchy Las 1 16 16.00
44. Krzysztof Kalinowski Żubry Białystok 1 16 16.00
45. Grzegorz Płocica AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 16 16.00
46. Krzysztof Banyś SSK Rzeszów 1 16 16.00
47. Jakub Nowak MKS Sokół Międzychód 1 16 16.00
48. Juliusz Barański Domino Inowrocław 1 15 15.00
49. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 1 15 15.00
50. Michał Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 1 15 15.00
51. Bartosz Włuczyński Syntex Księżak Łowicz 1 15 15.00
52. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 1 15 15.00
53. Szymon Daszke Trefl II Sopot 1 15 15.00
54. Marcin Woroniecki Biofarm Basket Suchy Las 1 15 15.00
55. Jędrzej Szymański Decka Pelplin 1 15 15.00
56. Mateusz Pryć Gryf Goleniów 1 15 15.00
57. Adrian Matyszkiewicz SMS PZKosz Władysławowo 1 15 15.00
58. Radosław Plebanek AZS UMK PBDI Toruń 1 15 15.00
59. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 1 14 14.00
60. Paweł Jurczyński Zagłębie Sosnowiec 1 14 14.00
61. Tomasz Żeleźniak Exact Systems Śląsk Wrocław 1 14 14.00
62. Rafał Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 1 14 14.00
63. Mateusz Itrich Asseco II Gdynia 1 14 14.00
64. Paweł Łapiński MUKS Hutnik Warszawa 1 14 14.00
65. Maciej Piszczek KŚ AZS Gliwice 1 14 14.00
66. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 1 14 14.00
67. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 1 14 14.00
68. Adam Kadej Politechnika Gdańska 1 14 14.00
69. Igor Kozłowski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 14 14.00
70. Wojciech Żurawski KS Stal Ostrów Wlkp. 1 14 14.00
71. Grzegorz Zadęcki Weegree AZS Politechnika Opolska 1 14 14.00
72. Arkadiusz Zabielski Żubry Białystok 1 14 14.00
73. Leszek Kaczmarski ZKS Stal Stalowa Wola 1 14 14.00
74. Mateusz Wiśniewski AZS UMCS Lublin 1 14 14.00
75. Przemysław Galewski KS Stal Ostrów Wlkp. 1 14 14.00
76. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Suchy Las 1 14 14.00
77. Patryk Andres MUKS Hutnik Warszawa 1 14 14.00
78. Tomasz Nogalski AZS Częstochowa 1 13 13.00
79. Jakub Czyż Zagłębie Sosnowiec 1 13 13.00
80. Wojciech Wątroba KS Rosa-Sport Radom 1 13 13.00
81. Andrzej Misiewicz Żubry Białystok 1 13 13.00
82. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 1 13 13.00
83. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 13 13.00
84. Wojciech Glabas Stomil Olsztyn 1 13 13.00
85. Grzegorz Błotko Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 13 13.00
86. Kamil Hanke Politechnika Gdańska 1 13 13.00
87. Filip Stryjewski Asseco II Gdynia 1 13 13.00
88. Patryk Stankowski BC Obra Kościan 1 13 13.00
89. Jakub Jaroszyński Gryf Goleniów 1 13 13.00
90. Patryk Spojda Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 13 13.00
91. Rafał Sebrala Zagłębie Sosnowiec 1 13 13.00
92. Sebastian Dusiło AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 13 13.00
93. Mikołaj Ratajczak Exact Systems Śląsk Wrocław 1 13 13.00
94. Patryk Smugała Decka Pelplin 1 13 13.00
95. Jacek Chojnacki Decka Pelplin 1 13 13.00
96. Rafał Milczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 12 12.00
97. Jarosław Bartkowiak Weegree AZS Politechnika Opolska 1 12 12.00
98. Mikołaj Spała KS Stal Ostrów Wlkp. 1 12 12.00
99. Sylwester Konieczny ZKS Stal Stalowa Wola 1 12 12.00
100. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 12 12.00
101. Wojciech Gorgoń TS Wisła Kraków 1 12 12.00
102. Marcin Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 1 12 12.00
103. Sebastian Bożenko Exact Systems Śląsk Wrocław 1 12 12.00
104. Waldemar Kabat BC Obra Kościan 1 12 12.00
105. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 1 12 12.00
106. Marcin Monach Żubry Białystok 1 12 12.00
107. Michał Batorski KK Polonia Bytom 1 12 12.00
108. Mikołaj Sowa SSK Rzeszów 1 12 12.00
109. Bartosz Zubik Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 12 12.00
110. Rafał Chudzik Stomil Olsztyn 1 12 12.00
111. Kamil Czajkowski TS Wisła Kraków 1 11 11.00
112. Jakub Skalski MUKS Hutnik Warszawa 1 11 11.00
113. Patryk Buszta AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 11 11.00
114. Krzysztof Kozłowski Domino Inowrocław 1 11 11.00
115. Marcin Eichert Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 11 11.00
116. Aleksander Maślanka KS Pogoń Ruda Śląska 1 11 11.00
117. Filip Taisner KŚ AZS Gliwice 1 11 11.00
118. Daniel Nieporęcki Syntex Księżak Łowicz 1 11 11.00
119. Hubert Jankowski Domino Inowrocław 1 11 11.00
120. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 11 11.00
121. Patryk Pułkotycki Trefl II Sopot 1 11 11.00
122. Krzysztof Spała KS Stal Ostrów Wlkp. 1 10 10.00
123. Aleksander Lebiedziński Politechnika Gdańska 1 10 10.00
124. Bartosz Zając WKK Wrocław 1 10 10.00
125. Aleksander Adamczak Biofarm Basket Suchy Las 1 10 10.00
126. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 1 10 10.00
127. Patryk Jeleń KS Pogoń Ruda Śląska 1 10 10.00
128. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 1 10 10.00
129. Daniel Korólczyk Domino Inowrocław 1 10 10.00
130. Maciej Kościuk Röben Gimbasket Wrocław 1 10 10.00
131. Jacek Gwardecki ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 10 10.00
132. Artur Bednarczyk Stomil Olsztyn 1 10 10.00
133. Leszek Kulczyński Gryf Goleniów 1 10 10.00
134. Wiktor Rycerz SSK Rzeszów 1 10 10.00
135. Tomasz Giniewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 10 10.00
136. Maciej Balcerzak Zagłębie Sosnowiec 1 9 9.00
137. Mateusz Trębowicz WKK Wrocław 1 9 9.00
138. Jakub Żaczek TS Wisła Kraków 1 9 9.00
139. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra 1 9 9.00
140. Michał Cichoń Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 9 9.00
141. Adrian Sobkowiak SMS PZKosz Władysławowo 1 9 9.00
142. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 1 9 9.00
143. Adam Białdyga MKKS Rybnik 1 9 9.00
144. Kacper Grzelak WKK Wrocław 1 9 9.00
145. Arkadiusz Świt ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 9 9.00
146. Łukasz Szczypka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 9 9.00
147. Adam Myśliwiec AZS UMCS Lublin 1 9 9.00
148. Dominik Groth Trefl II Sopot 1 9 9.00
149. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 1 9 9.00
150. Maciej Cukierda Syntex Księżak Łowicz 1 9 9.00
151. Patryk Marek KS Stal Ostrów Wlkp. 1 8 8.00
152. Mateusz Kulis Stomil Olsztyn 1 8 8.00
153. Adrian Bogucki SMS PZKosz Władysławowo 1 8 8.00
154. Bartosz Taraszkiewicz KS Sudety Jelenia Góra 1 8 8.00
155. Michał Pietrzak Röben Gimbasket Wrocław 1 8 8.00
156. Jakub Krupa SSK Rzeszów 1 8 8.00
157. Jarosław Pawłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 8 8.00
158. Kacper Mąkowski SMS PZKosz Władysławowo 1 8 8.00
159. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport Radom 1 8 8.00
160. Patryk Wydra AZS UMCS Lublin 1 8 8.00
161. Bartłomiej Pietras Asseco II Gdynia 1 8 8.00
162. Filip Pruefer Politechnika Gdańska 1 8 8.00
163. Łukasz Bartnicki Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 8 8.00
164. Łukasz Sobuta KS Rosa-Sport Radom 1 8 8.00
165. Michał Hausner MUKS Hutnik Warszawa 1 8 8.00
166. Grzegorz Kamiński Asseco II Gdynia 1 8 8.00
167. Szymon Szymański KS Rosa-Sport Radom 1 8 8.00
168. Szymon Budnikowski Sklep Polski MKK Gniezno 1 8 8.00
169. Mateusz Rutkowski MKS Sokół Międzychód 1 8 8.00
170. Adrian Stadnicki ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 8 8.00
171. Jarosław Fomiczow AZS Częstochowa 1 8 8.00
172. Sławomir Dźwilewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 8 8.00
173. Wojciech Suprun Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 8 8.00
174. Łukasz Kwiatkowski MKS Sokół Międzychód 1 7 7.00
175. Paweł Mol KS Pogoń Ruda Śląska 1 7 7.00
176. Patryk Derkowski AZS UMK PBDI Toruń 1 7 7.00
177. Łukasz Wojciechowski KS Stal Ostrów Wlkp. 1 7 7.00
178. Daniel Jasnowski AZS UMK PBDI Toruń 1 7 7.00
179. Tomasz Dylicki Trefl II Sopot 1 7 7.00
180. Marcin Jurkiewicz Sokół Ostrów Mazowiecka 1 7 7.00
181. Damian Tokarski Syntex Księżak Łowicz 1 7 7.00
182. Karol Leszczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 7 7.00
183. Jakub Motylewski Trefl II Sopot 1 7 7.00
184. Karol Tomczyk AZS UMK PBDI Toruń 1 7 7.00
185. Patryk Belka MUKS Hutnik Warszawa 1 7 7.00
186. Krzysztof Kurdubski KK Polonia Bytom 1 7 7.00
187. Patryk Wal ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 7 7.00
188. Aleksander Raczek KS Sudety Jelenia Góra 1 7 7.00
189. Maksymilian Zagórski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 7 7.00
190. Mateusz Zwęgliński KS Rosa-Sport Radom 1 7 7.00
191. Bartosz Bal AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 6 6.00
192. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 1 6 6.00
193. Rafał Grzybek MKKS Rybnik 1 6 6.00
194. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 6 6.00
195. Wojciech Tomaszewski Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
196. Marcin Weselak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 6 6.00
197. Wojciech Majchrzak BC Obra Kościan 1 6 6.00
198. Marek Sidor MKKS Rybnik 1 6 6.00
199. Daniel Dawdo SMS PZKosz Władysławowo 1 6 6.00
200. Paweł Niedźwiecki Gryf Goleniów 1 6 6.00
201. Adam Bednarczyk Muszkieterowie Nowa Sól 1 6 6.00
202. Łukasz Lewiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 6 6.00
203. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 6 6.00
204. Marcin Majcherek AZS Częstochowa 1 6 6.00
205. Sebastian Beluch Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 6 6.00
206. Maciej Gębala TS Wisła Kraków 1 6 6.00
207. Mikołaj Lewandowicz Domino Inowrocław 1 6 6.00
208. Jarosław Giżyński Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
209. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 6 6.00
210. Konrad Strzępek SSK Rzeszów 1 6 6.00
211. Bartłomiej Bojko Syntex Księżak Łowicz 1 6 6.00
212. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola 1 6 6.00
213. Cezary Gumiński AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 6 6.00
214. Łukasz Malinowski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 5 5.00
215. Kacper Kujawa ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 5 5.00
216. Maksymilian Jakubek SMS PZKosz Władysławowo 1 5 5.00
217. Grzegorz Szybowicz Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 5 5.00
218. Łukasz Kupczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 5 5.00
219. Bartłomiej Reszka Stomil Olsztyn 1 5 5.00
220. Konrad Nowik KS Rosa-Sport Radom 1 5 5.00
221. Norbert Kujon KK Polonia Bytom 1 5 5.00
222. Marcin Stasiak SMS PZKosz Władysławowo 1 5 5.00
223. Łukasz Kuśmirek AZS UMK PBDI Toruń 1 5 5.00
224. Krystian Reszka Decka Pelplin 1 5 5.00
225. Kamil Jakubowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 5 5.00
226. Kuba Przelazły SMS PZKosz Władysławowo 1 5 5.00
227. Rafał Bartkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 5 5.00
228. Andrzej Nowak ZKS Stal Stalowa Wola 1 4 4.00
229. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 1 4 4.00
230. Jakub Stefaniuk AZS UMCS Lublin 1 4 4.00
231. Rafał Partyka ZKS Stal Stalowa Wola 1 4 4.00
232. Wiktor Kujtkowski Trefl II Sopot 1 4 4.00
233. Przemysław Łaszewski AZS Częstochowa 1 4 4.00
234. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 1 4 4.00
235. Jakub Misiąg SSK Rzeszów 1 4 4.00
236. Karol Marciniak AZS UMK PBDI Toruń 1 4 4.00
237. Adam Adamski MKS Sokół Międzychód 1 4 4.00
238. Adrian Polewiak Muszkieterowie Nowa Sól 1 4 4.00
239. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 1 4 4.00
240. Maciej Kochaniak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 4 4.00
241. Dominik Krakowiak TS Wisła Kraków 1 4 4.00
242. Kacper Mościcki SMS PZKosz Władysławowo 1 4 4.00
243. Kacper Traczyk Muszkieterowie Nowa Sól 1 4 4.00
244. Radosław Basiński Weegree AZS Politechnika Opolska 1 4 4.00
245. Kacper Dominiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 4 4.00
246. Bartłomiej Dróżdż ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 4 4.00
247. Kacper Burczyk Trefl II Sopot 1 4 4.00
248. Bartosz Stawowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 4 4.00
249. Jarosław Andrusiewicz Stomil Olsztyn 1 4 4.00
250. Jan Malesa Exact Systems Śląsk Wrocław 1 4 4.00
251. Piotr Karpacz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 4 4.00
252. Dawid Sega KS Pogoń Ruda Śląska 1 4 4.00
253. Dawid Musialski Gryf Goleniów 1 4 4.00
254. Maciej Goryl Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 4 4.00
255. Karol Nowakowski KS Rosa-Sport Radom 1 4 4.00
256. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 1 3 3.00
257. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 3 3.00
258. Kosma Kołcz Weegree AZS Politechnika Opolska 1 3 3.00
259. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 1 3 3.00
260. Rafał Koczy MKKS Rybnik 1 3 3.00
261. Mateusz Adamus Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 3 3.00
262. Mikołaj Krakowiak KS Rosa-Sport Radom 1 3 3.00
263. Paweł Kopciński Muszkieterowie Nowa Sól 1 3 3.00
264. Sylwester Gajdel Gryf Goleniów 1 3 3.00
265. Szymon Rosik KS Stal Ostrów Wlkp. 1 3 3.00
266. Michał Wierzbicki Weegree AZS Politechnika Opolska 1 3 3.00
267. Sebastian Wojciechowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 3 3.00
268. Maciej Wejman MKS Sokół Międzychód 1 3 3.00
269. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Międzychód 1 3 3.00
270. Mateusz Bilski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 3 3.00
271. Michał Kucharski Syntex Księżak Łowicz 1 3 3.00
272. Norbert Ziółko KS Rosa-Sport Radom 1 3 3.00
273. Robert Cieśla Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 3 3.00
274. Emil Rau Sklep Polski MKK Gniezno 1 3 3.00
275. Paweł Leszczyński Decka Pelplin 1 3 3.00
276. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 1 3 3.00
277. Michał Busz Muszkieterowie Nowa Sól 1 3 3.00
278. Artur Szymański KŚ AZS Gliwice 1 3 3.00
279. Michał Mańkiewicz Röben Gimbasket Wrocław 1 2 2.00
280. Marcin Kuczmera ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 2 2.00
281. Paweł Ebertowski Decka Pelplin 1 2 2.00
282. Adam Bączyński KK Polonia Bytom 1 2 2.00
283. Marcel Korolczuk Asseco II Gdynia 1 2 2.00
284. Jakub Szulc Asseco II Gdynia 1 2 2.00
285. Michał Sasik Exact Systems Śląsk Wrocław 1 2 2.00
286. Adam Wąsowicz Politechnika Gdańska 1 2 2.00
287. Michał Bagaziński AZS UMK PBDI Toruń 1 2 2.00
288. Jakub Putra Trefl II Sopot 1 2 2.00
289. Mateusz Osikowicz SSK Rzeszów 1 2 2.00
290. Paweł Glaeske Politechnika Gdańska 1 2 2.00
291. Alberto Garita Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 2 2.00
292. Miłosz Sroczyński BC Obra Kościan 1 2 2.00
293. Edmund Tomko MKKS Rybnik 1 2 2.00
294. Piotr Leśniczak Sklep Polski MKK Gniezno 1 2 2.00
295. Łukasz Uberna WKK Wrocław 1 2 2.00
296. Filip Kołakowski KS Rosa-Sport Radom 1 2 2.00
297. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra 1 2 2.00
298. Jan Sobiech AZS UMCS Lublin 1 2 2.00
299. Marcel Karpiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 2 2.00
300. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 2 2.00
301. Krystian Tyszka KS Rosa-Sport Radom 1 2 2.00
302. Mateusz Gładki Syntex Księżak Łowicz 1 2 2.00
303. Mariusz Redek Decka Pelplin 1 2 2.00
304. Maciej Baran SSK Rzeszów 1 2 2.00
305. Kacper Majka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 2 2.00
306. Piotr Janowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 2 2.00
307. Maciej Szeszycki Röben Gimbasket Wrocław 1 2 2.00
308. Michał Rybakowski BC Obra Kościan 1 2 2.00
309. Jacek Balawender AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 2 2.00
310. Marcin Bandyga ZKS Stal Stalowa Wola 1 2 2.00
311. Szymon Skop SSK Rzeszów 1 2 2.00
312. Adam Anduła KS Pogoń Ruda Śląska 1 2 2.00
313. Wiktor Specyalski Stomil Olsztyn 1 2 2.00
314. Mikołaj Rau BC Obra Kościan 1 2 2.00
315. Łukasz Ryfa Sokół Ostrów Mazowiecka 1 2 2.00
316. Dawid Józefowski KŚ AZS Gliwice 1 2 2.00
317. Piotr Wójcik MUKS Hutnik Warszawa 1 2 2.00
318. Michał Pawlak Trefl II Sopot 1 1 1.00
319. Zyndram Mehmeti Muszkieterowie Nowa Sól 1 1 1.00
320. Bartosz Wyrwas Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 1 1.00
321. Krystian Maćkiewicz AZS UMK PBDI Toruń 1 1 1.00
322. Kacper Kowalski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 1 1.00
323. Rafał Pietrzak MUKS Hutnik Warszawa 1 1 1.00
324. Kacper Bejnar Zagłębie Sosnowiec 1 1 1.00
325. Szymon Jaworski AZS UMCS Lublin 1 1 1.00
326. Maciej Leszczyński Asseco II Gdynia 1 1 1.00
327. Dawid Golus KS Rosa-Sport Radom 1 1 1.00
328. Kamil Szkopiński Sklep Polski MKK Gniezno 1 0 0.00
329. Rafał Pstrokoński MUKS Hutnik Warszawa 1 0 0.00
330. Szymon Walczak Domino Inowrocław 1 0 0.00
331. Mikołaj Barszcz Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00
332. Szymon Tomczak Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00
333. Kuba Szmidt KK Polonia Bytom 1 0 0.00
334. Michał Grabowski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
335. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola 1 0 0.00
336. Adam Niepoń Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 0 0.00
337. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola 1 0 0.00
338. Konrad Glapa KS Stal Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
339. Artur Zadroga Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
340. Dawid Szulc AZS Częstochowa 1 0 0.00
341. Mateusz Rogoziński Röben Gimbasket Wrocław 1 0 0.00
342. Patryk Jasiński MUKS Hutnik Warszawa 1 0 0.00
343. Bartosz Ziółek Biofarm Basket Suchy Las 1 0 0.00
344. Łukasz Suchłabowicz Stomil Olsztyn 1 0 0.00
345. Mateusz Moch Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
346. Patryk Cebeńko AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 0 0.00
347. Daniel Kamiński Żubry Białystok 1 0 0.00
348. Bartosz Zawadzki MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
349. Adrian Brud SSK Rzeszów 1 0 0.00
350. Damian Romanowski Asseco II Gdynia 1 0 0.00
351. Damian Jakubiszak Gryf Goleniów 1 0 0.00
352. Paweł Muntowski Decka Pelplin 1 0 0.00
353. Tomasz Radzik KS Stal Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
354. Damian Pogoda ZKS Stal Stalowa Wola 1 0 0.00
355. Dawid Cepuchowicz TS Wisła Kraków 1 0 0.00
356. Michał Krasuski SMS PZKosz Władysławowo 1 0 0.00
357. Michał Orlikowski AZS Częstochowa 1 0 0.00
358. Piotr Suda Weegree AZS Politechnika Opolska 1 0 0.00
359. Maciej Koćma AZS Częstochowa 1 0 0.00
360. Tomasz Panewski Stomil Olsztyn 1 0 0.00
361. Maciej Warmiak MUKS Hutnik Warszawa 1 0 0.00
362. Przemysław Majka Weegree AZS Politechnika Opolska 1 0 0.00
363. Mikołaj Krokowski Domino Inowrocław 1 0 0.00
364. Rafał Woźnicki KS Stal Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
365. Jarosław Kolenda AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 0 0.00
366. Kamil Białachowski KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
367. Patryk Świeżyński AZS UMK PBDI Toruń 1 0 0.00
368. Wojciech Szpyrka KK Polonia Bytom 1 0 0.00
369. Hubert Lewandowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 1 0 0.00
370. Tomasz Balcerek MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
371. Filip Munyama Biofarm Basket Suchy Las 1 0 0.00
372. Maciej Marcinkowski Asseco II Gdynia 1 0 0.00
373. Paweł Garus Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 0 0.00
374. Kacper Wronkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 0 0.00
375. Konrad Dawdo SMS PZKosz Władysławowo 1 0 0.00
376. Damian Motyl Gryf Goleniów 1 0 0.00
377. Michał Wasilewski KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
378. Rafał Mocarski Stomil Olsztyn 1 0 0.00
379. Paweł Guz Decka Pelplin 1 0 0.00
380. Igor Burzyński Biofarm Basket Suchy Las 1 0 0.00
381. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
382. Marcin Anczykowski Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 0 0.00
383. Mateusz Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
384. Marcin Rachelski TS Wisła Kraków 1 0 0.00
385. Patryk Polczyk KŚ AZS Gliwice 1 0 0.00
386. Adam Węckowski Gryf Goleniów 1 0 0.00
387. Bartosz Muda AZS UMCS Lublin 1 0 0.00
388. Mateusz Kleinowski KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
389. Łukasz Piórkowski MKKS Rybnik 1 0 0.00
390. Błażej Sładek MKKS Rybnik 1 0 0.00
391. Dawid Tyszka Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 0 0.00
392. Kamil Samson Politechnika Gdańska 1 0 0.00
393. Jakub Sowa AZS UMK PBDI Toruń 1 0 0.00
394. Jacek Łopatowski AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 0 0.00
395. Jakub Derkowski Politechnika Gdańska 1 0 0.00
396. Tomasz Madejski WKK Wrocław 1 0 0.00
397. Sławomir Poźniak Muszkieterowie Nowa Sól 1 0 0.00
398. Marcin Włodarczyk Stomil Olsztyn 1 0 0.00
399. Krzysztof Czopik AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 1 0 0.00
400. Michał Moralewicz KK Polonia Bytom 1 0 0.00
401. Piotr Karnia Daas Basket Hills Bielsko-Biała 1 0 0.00
402. Krzysztof Konieczny BC Obra Kościan 1 0 0.00
403. Jakub Matul Gryf Goleniów 1 0 0.00
404. Maciej Rudek SSK Rzeszów 1 0 0.00
405. Jakub Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 1 0 0.00
406. Filip Nieroda Żubry Białystok 1 0 0.00
407. Michał Kaczuga Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 0 0.00
408. Kuba Kociołek Asseco II Gdynia 1 0 0.00
409. Kamil Konieczka Domino Inowrocław 1 0 0.00
410. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
411. Piotr Ścibisz WKK Wrocław 1 0 0.00
412. Karol Niewiński Żubry Białystok 1 0 0.00
413. Wojciech Jurkiewicz MUKS Hutnik Warszawa 1 0 0.00
414. Piotr Borowik Żubry Białystok 1 0 0.00
415. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 1 0 0.00