Obraz

terminarz

1 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 88 : 67 Biofarm Basket Suchy Las 23.09.2017 13:00
MKS Sokół Międzychód 73 : 68 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23.09.2017 17:00
BC Obra Kościan 77 : 87 Politechnika Gdańska 23.09.2017 17:00
SMS PZKosz Władysławowo 82 : 64 Sklep Polski MKK Gniezno 23.09.2017 17:00
AZS UMK PBDI Toruń 86 : 89 Decka Pelplin 23.09.2017 20:00
Trefl II Sopot 76 : 51 Gryf Goleniów 24.09.2017 13:00
Domino Inowrocław 94 : 54 Stomil Olsztyn 24.09.2017 15:00
2 kolejka
Domino Inowrocław 69 : 83 SMS PZKosz Władysławowo 27.09.2017 18:00
Biofarm Basket Suchy Las 63 : 66 AZS UMK PBDI Toruń 30.09.2017 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 90 : 63 Stomil Olsztyn 30.09.2017 16:00
Decka Pelplin 85 : 55 BC Obra Kościan 30.09.2017 17:00
Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 73 Trefl II Sopot 01.10.2017 16:00
Politechnika Gdańska 74 : 70 MKS Sokół Międzychód 01.10.2017 18:00
Gryf Goleniów 49 : 102 Asseco AMW II Gdynia 26.11.2017 13:00
3 kolejka
Trefl II Sopot 68 : 84 Domino Inowrocław 07.10.2017 13:00
Sklep Polski MKK Gniezno 80 : 84 Asseco AMW II Gdynia 07.10.2017 14:00
SMS PZKosz Władysławowo 76 : 46 Stomil Olsztyn 07.10.2017 17:00
MKS Sokół Międzychód 61 : 72 Decka Pelplin 07.10.2017 17:00
AZS UMK PBDI Toruń 78 : 57 Gryf Goleniów 07.10.2017 20:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 82 : 69 Politechnika Gdańska 08.10.2017 15:00
BC Obra Kościan 85 : 58 Biofarm Basket Suchy Las 08.10.2017 18:00
4 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 59 : 80 Decka Pelplin 04.10.2017 19:00
Stomil Olsztyn 66 : 70 Politechnika Gdańska 14.10.2017 13:00
Gryf Goleniów 32 : 75 BC Obra Kościan 14.10.2017 13:00
AZS UMK PBDI Toruń 67 : 75 Sklep Polski MKK Gniezno 14.10.2017 13:00
SMS PZKosz Władysławowo 80 : 57 Trefl II Sopot 14.10.2017 17:00
Biofarm Basket Suchy Las 70 : 74 MKS Sokół Międzychód 15.10.2017 14:00
Domino Inowrocław 81 : 83 Asseco AMW II Gdynia 15.10.2017 18:00
5 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 76 : 69 SMS PZKosz Władysławowo 18.10.2017 17:00
Trefl II Sopot 69 : 61 Stomil Olsztyn 18.10.2017 17:15
BC Obra Kościan 76 : 90 Sklep Polski MKK Gniezno 18.10.2017 19:00
MKS Sokół Międzychód 80 : 49 Gryf Goleniów 18.10.2017 19:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 85 : 75 Biofarm Basket Suchy Las 18.10.2017 19:00
AZS UMK PBDI Toruń 92 : 71 Domino Inowrocław 18.10.2017 20:00
Politechnika Gdańska 57 : 71 Decka Pelplin 18.10.2017 20:30
6 kolejka
Stomil Olsztyn 79 : 97 Decka Pelplin 21.10.2017 13:00
Trefl II Sopot 57 : 84 Asseco AMW II Gdynia 21.10.2017 13:00
Biofarm Basket Suchy Las 78 : 73 Politechnika Gdańska 21.10.2017 14:00
Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 96 MKS Sokół Międzychód 21.10.2017 16:00
SMS PZKosz Władysławowo 76 : 60 AZS UMK PBDI Toruń 21.10.2017 17:00
Domino Inowrocław 71 : 65 BC Obra Kościan 21.10.2017 18:00
Gryf Goleniów 72 : 74 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 22.10.2017 13:00
7 kolejka
BC Obra Kościan 86 : 94 SMS PZKosz Władysławowo 26.10.2017 19:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 64 : 86 Sklep Polski MKK Gniezno 28.10.2017 16:00
MKS Sokół Międzychód 81 : 88 Domino Inowrocław 28.10.2017 17:00
AZS UMK PBDI Toruń 64 : 58 Trefl II Sopot 28.10.2017 20:00
Biofarm Basket Suchy Las 68 : 85 Decka Pelplin 29.10.2017 16:00
Asseco AMW II Gdynia 105 : 82 Stomil Olsztyn 29.10.2017 18:00
Politechnika Gdańska 76 : 62 Gryf Goleniów 29.10.2017 18:00
8 kolejka
Trefl II Sopot 48 : 70 BC Obra Kościan 04.11.2017 13:00
Sklep Polski MKK Gniezno 86 : 65 Politechnika Gdańska 04.11.2017 16:00
Gryf Goleniów 55 : 75 Decka Pelplin 04.11.2017 17:00
Domino Inowrocław 86 : 63 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 04.11.2017 18:00
Biofarm Basket Suchy Las 82 : 75 Stomil Olsztyn 05.11.2017 15:00
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 83 MKS Sokół Międzychód 05.11.2017 17:00
Asseco AMW II Gdynia 94 : 97 AZS UMK PBDI Toruń 05.11.2017 19:00
9 kolejka
AZS UMK PBDI Toruń 93 : 73 Stomil Olsztyn 11.11.2017 14:00
SMS PZKosz Władysławowo 96 : 72 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 11.11.2017 17:00
Biofarm Basket Suchy Las 82 : 52 Gryf Goleniów 12.11.2017 14:00
Sklep Polski MKK Gniezno 70 : 74 Decka Pelplin 12.11.2017 16:00
MKS Sokół Międzychód 82 : 93 Trefl II Sopot 12.11.2017 17:00
Domino Inowrocław 77 : 67 Politechnika Gdańska 29.11.2017 18:00
BC Obra Kościan -- : -- Asseco AMW II Gdynia 19.12.2017 19:00
10 kolejka
Trefl II Sopot 76 : 63 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18.11.2017 13:00
Asseco AMW II Gdynia 90 : 75 MKS Sokół Międzychód 18.11.2017 13:00
Domino Inowrocław 68 : 80 Decka Pelplin 18.11.2017 15:00
Sklep Polski MKK Gniezno 88 : 79 Biofarm Basket Suchy Las 18.11.2017 16:00
Stomil Olsztyn 93 : 53 Gryf Goleniów 18.11.2017 18:00
AZS UMK PBDI Toruń 81 : 84 BC Obra Kościan 19.11.2017 20:00
SMS PZKosz Władysławowo 100 : 66 Politechnika Gdańska 21.11.2017 18:00
11 kolejka
Gryf Goleniów 61 : 83 Sklep Polski MKK Gniezno 25.11.2017 13:00
Biofarm Basket Suchy Las 64 : 73 Domino Inowrocław 25.11.2017 14:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 70 : 102 Asseco AMW II Gdynia 25.11.2017 16:00
BC Obra Kościan 106 : 68 Stomil Olsztyn 25.11.2017 17:00
MKS Sokół Międzychód 76 : 63 AZS UMK PBDI Toruń 25.11.2017 17:00
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 62 Decka Pelplin 25.11.2017 17:00
Politechnika Gdańska 80 : 77 Trefl II Sopot 26.11.2017 18:00
12 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 79 Biofarm Basket Suchy Las 02.12.2017 13:00
Asseco AMW II Gdynia 86 : 71 Politechnika Gdańska 02.12.2017 13:00
BC Obra Kościan 74 : 56 MKS Sokół Międzychód 02.12.2017 13:00
Domino Inowrocław 91 : 60 Gryf Goleniów 02.12.2017 18:00
AZS UMK PBDI Toruń 75 : 73 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 02.12.2017 19:00
Trefl II Sopot 65 : 57 Decka Pelplin 03.12.2017 16:30
Stomil Olsztyn -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 04.02.2018
13 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 75 : 97 Trefl II Sopot 06.12.2017 16:15
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 58 : 87 BC Obra Kościan 09.12.2017 16:00
Sklep Polski MKK Gniezno 86 : 89 Domino Inowrocław 09.12.2017 16:00
MKS Sokół Międzychód 88 : 70 Stomil Olsztyn 09.12.2017 17:00
Politechnika Gdańska 93 : 85 AZS UMK PBDI Toruń 10.12.2017 18:00
Decka Pelplin 75 : 62 Asseco AMW II Gdynia 10.12.2017 20:00
Gryf Goleniów -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 20.02.2018 19:30
14 kolejka
Politechnika Gdańska -- : -- BC Obra Kościan 16.12.2017 13:00
Stomil Olsztyn -- : -- Domino Inowrocław 16.12.2017 14:00
Biofarm Basket Suchy Las -- : -- Asseco AMW II Gdynia 16.12.2017 14:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- MKS Sokół Międzychód 16.12.2017 16:00
Decka Pelplin -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 16.12.2017 16:30
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 17.12.2017 16:00
Gryf Goleniów -- : -- Trefl II Sopot 17.12.2017 18:00
15 kolejka
Stomil Olsztyn -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 20.12.2017 19:00
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 23.12.2017
Trefl II Sopot -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 23.12.2017 13:00
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Domino Inowrocław 23.12.2017 13:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Politechnika Gdańska 23.12.2017 17:00
BC Obra Kościan -- : -- Decka Pelplin 23.12.2017 17:00
Asseco AMW II Gdynia -- : -- Gryf Goleniów 10.03.2018
16 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- Trefl II Sopot 06.01.2018
Asseco AMW II Gdynia -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 06.01.2018
Gryf Goleniów -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 06.01.2018
Decka Pelplin -- : -- MKS Sokół Międzychód 06.01.2018
Biofarm Basket Suchy Las -- : -- BC Obra Kościan 06.01.2018 14:00
Politechnika Gdańska -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 06.01.2018 17:00
Stomil Olsztyn -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 07.01.2018 14:00
17 kolejka
Decka Pelplin -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13.01.2018
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 13.01.2018
Trefl II Sopot -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 13.01.2018
Politechnika Gdańska -- : -- Stomil Olsztyn 13.01.2018 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 13.01.2018 17:00
BC Obra Kościan -- : -- Gryf Goleniów 13.01.2018 17:00
Asseco AMW II Gdynia -- : -- Domino Inowrocław 13.01.2018 18:00
18 kolejka
Stomil Olsztyn -- : -- Trefl II Sopot 17.01.2018
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Asseco AMW II Gdynia 17.01.2018
Domino Inowrocław -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 17.01.2018
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- BC Obra Kościan 17.01.2018
Gryf Goleniów -- : -- MKS Sokół Międzychód 17.01.2018
Decka Pelplin -- : -- Politechnika Gdańska 17.01.2018
Biofarm Basket Suchy Las -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17.01.2018 14:00
19 kolejka
Decka Pelplin -- : -- Stomil Olsztyn 20.01.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Gryf Goleniów 20.01.2018
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 20.01.2018
Asseco AMW II Gdynia -- : -- Trefl II Sopot 20.01.2018
Politechnika Gdańska -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 20.01.2018 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 20.01.2018 17:00
BC Obra Kościan -- : -- Domino Inowrocław 20.01.2018 19:00
20 kolejka
Stomil Olsztyn -- : -- Asseco AMW II Gdynia 27.01.2018
Trefl II Sopot -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 27.01.2018
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- BC Obra Kościan 27.01.2018
Domino Inowrocław -- : -- MKS Sokół Międzychód 27.01.2018
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 27.01.2018
Gryf Goleniów -- : -- Politechnika Gdańska 27.01.2018
Decka Pelplin -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 27.01.2018
21 kolejka
Decka Pelplin -- : -- Gryf Goleniów 03.02.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Domino Inowrocław 03.02.2018
BC Obra Kościan -- : -- Trefl II Sopot 03.02.2018
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Asseco AMW II Gdynia 03.02.2018
Stomil Olsztyn -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 03.02.2018 14:00
Politechnika Gdańska -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 03.02.2018 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 03.02.2018 17:00
22 kolejka
Stomil Olsztyn -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 10.02.2018
Asseco AMW II Gdynia -- : -- BC Obra Kościan 10.02.2018
Trefl II Sopot -- : -- MKS Sokół Międzychód 10.02.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 10.02.2018
Politechnika Gdańska -- : -- Domino Inowrocław 10.02.2018
Decka Pelplin -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 10.02.2018
Gryf Goleniów -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 10.02.2018
23 kolejka
Gryf Goleniów -- : -- Stomil Olsztyn 17.02.2018
Decka Pelplin -- : -- Domino Inowrocław 17.02.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Trefl II Sopot 17.02.2018
BC Obra Kościan -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 17.02.2018
Biofarm Basket Suchy Las -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 17.02.2018 14:00
Politechnika Gdańska -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 17.02.2018 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Asseco AMW II Gdynia 17.02.2018 17:00
24 kolejka
Stomil Olsztyn -- : -- BC Obra Kościan 24.02.2018
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- MKS Sokół Międzychód 24.02.2018
Asseco AMW II Gdynia -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 24.02.2018
Trefl II Sopot -- : -- Politechnika Gdańska 24.02.2018
Decka Pelplin -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 24.02.2018
Domino Inowrocław -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 24.02.2018
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Gryf Goleniów 24.02.2018
25 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Stomil Olsztyn 03.03.2018
Gryf Goleniów -- : -- Domino Inowrocław 03.03.2018
Decka Pelplin -- : -- Trefl II Sopot 03.03.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 03.03.2018
Biofarm Basket Suchy Las -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 03.03.2018 14:00
Politechnika Gdańska -- : -- Asseco AMW II Gdynia 03.03.2018 17:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- BC Obra Kościan 03.03.2018 17:00
26 kolejka
Stomil Olsztyn -- : -- MKS Sokół Międzychód 11.03.2018 18:00
BC Obra Kościan -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 11.03.2018 18:00
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Politechnika Gdańska 11.03.2018 18:00
Asseco AMW II Gdynia -- : -- Decka Pelplin 11.03.2018 18:00
Trefl II Sopot -- : -- Biofarm Basket Suchy Las 11.03.2018 18:00
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Gryf Goleniów 11.03.2018 18:00
Domino Inowrocław -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 11.03.2018 18:00
1 kolejka
Syntex Księżak Łowicz 71 : 81 Żubry Białystok 23.09.2017 19:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 77 : 57 MUKS Hutnik Warszawa 24.09.2017 16:00
AZS UMCS Lublin 72 : 71 ZKS Stal Stalowa Wola 24.09.2017 17:00
KS Rosa-Sport Radom 64 : 67 Sokół Ostrów Mazowiecka 24.09.2017 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 100 : 50 Legia II Warszawa 27.09.2017 19:15
Dziki Warszawa 69 : 61 TBV Start II Lublin 27.09.2017 20:00
2 kolejka
Legia II Warszawa 71 : 78 TBV Start II Lublin 30.09.2017 15:00
Syntex Księżak Łowicz 85 : 74 AZS UMCS Lublin 30.09.2017 16:00
Dziki Warszawa 34 : 75 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 30.09.2017 17:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 66 : 98 Żubry Białystok 30.09.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 93 : 79 ZKS Stal Stalowa Wola 30.09.2017 18:00
AZS UJK Kielce 95 : 81 MUKS Hutnik Warszawa 30.09.2017 18:30
3 kolejka
AZS UJK Kielce 67 : 65 Dziki Warszawa 07.10.2017 13:00
AZS UMCS Lublin 86 : 65 Żubry Białystok 07.10.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66 : 70 Syntex Księżak Łowicz 07.10.2017 18:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 81 : 71 Legia II Warszawa 07.10.2017 18:00
TBV Start II Lublin 45 : 82 ZKS Stal Stalowa Wola 08.10.2017 16:00
KS Rosa-Sport Radom 102 : 74 MUKS Hutnik Warszawa 08.10.2017 18:00
4 kolejka
MUKS Hutnik Warszawa 95 : 75 Sokół Ostrów Mazowiecka 14.10.2017 16:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 64 : 95 ZKS Stal Stalowa Wola 14.10.2017 17:00
Syntex Księżak Łowicz 109 : 43 TBV Start II Lublin 14.10.2017 18:00
Dziki Warszawa 45 : 76 KS Rosa-Sport Radom 14.10.2017 19:00
AZS UMCS Lublin 80 : 60 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 14.10.2017 20:00
Legia II Warszawa 58 : 97 AZS UJK Kielce 15.10.2017 16:00
5 kolejka
AZS UJK Kielce 91 : 62 ZKS Stal Stalowa Wola 18.10.2017 18:00
KS Rosa-Sport Radom 110 : 43 Legia II Warszawa 18.10.2017 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 54 : 62 Dziki Warszawa 18.10.2017 18:30
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66 : 74 Żubry Białystok 18.10.2017 19:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 64 : 76 Syntex Księżak Łowicz 18.10.2017 19:00
TBV Start II Lublin 81 : 75 AZS UMCS Lublin 18.10.2017 20:00
6 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 83 : 86 ZKS Stal Stalowa Wola 21.10.2017 13:00
Żubry Białystok 85 : 93 MUKS Hutnik Warszawa 21.10.2017 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 115 : 75 TBV Start II Lublin 21.10.2017 18:00
Legia II Warszawa 65 : 94 Sokół Ostrów Mazowiecka 22.10.2017 18:00
AZS UMCS Lublin 80 : 85 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 22.10.2017 18:00
Syntex Księżak Łowicz 94 : 90 AZS UJK Kielce 22.10.2017 18:30
7 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 57 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 28.10.2017 15:30
AZS UJK Kielce 74 : 80 AZS UMCS Lublin 28.10.2017 15:30
MUKS Hutnik Warszawa 78 : 82 Dziki Warszawa 28.10.2017 16:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 67 : 79 ZKS Stal Stalowa Wola 28.10.2017 18:00
TBV Start II Lublin 37 : 83 Żubry Białystok 29.10.2017 16:00
KS Rosa-Sport Radom 68 : 77 Syntex Księżak Łowicz 09.11.2017 20:00
8 kolejka
Żubry Białystok 86 : 66 Dziki Warszawa 04.11.2017 17:00
Syntex Księżak Łowicz 87 : 55 Sokół Ostrów Mazowiecka 04.11.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 71 AZS UJK Kielce 04.11.2017 18:00
TBV Start II Lublin 42 : 75 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 05.11.2017 16:00
AZS UMCS Lublin 82 : 77 KS Rosa-Sport Radom 05.11.2017 18:00
Legia II Warszawa 70 : 76 MUKS Hutnik Warszawa 05.11.2017 19:00
9 kolejka
AZS UJK Kielce 95 : 74 TBV Start II Lublin 11.11.2017 14:30
MUKS Hutnik Warszawa 83 : 87 ZKS Stal Stalowa Wola 11.11.2017 16:00
KS Rosa-Sport Radom 82 : 87 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 12.11.2017 13:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 85 : 82 Żubry Białystok 12.11.2017 16:00
Dziki Warszawa 73 : 66 Legia II Warszawa 12.11.2017 16:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 60 : 78 AZS UMCS Lublin 12.11.2017 18:00
10 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 68 : 62 AZS UJK Kielce 18.11.2017 15:00
Dziki Warszawa 70 : 74 ZKS Stal Stalowa Wola 18.11.2017 16:00
Żubry Białystok 78 : 50 Legia II Warszawa 18.11.2017 17:00
Syntex Księżak Łowicz 75 : 72 MUKS Hutnik Warszawa 18.11.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 103 : 70 Sokół Ostrów Mazowiecka 18.11.2017 18:00
KS Rosa-Sport Radom 112 : 48 TBV Start II Lublin 30.11.2017 18:00
11 kolejka
AZS UJK Kielce 71 : 77 Żubry Białystok 25.11.2017 16:00
MUKS Hutnik Warszawa 81 : 90 AZS UMCS Lublin 25.11.2017 16:00
Dziki Warszawa 63 : 97 Syntex Księżak Łowicz 25.11.2017 16:00
KS Rosa-Sport Radom 76 : 93 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 26.11.2017 15:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 87 : 86 TBV Start II Lublin 26.11.2017 16:00
Legia II Warszawa 65 : 79 ZKS Stal Stalowa Wola 26.11.2017 18:00
12 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 103 : 90 Sokół Ostrów Mazowiecka 02.12.2017 16:00
Żubry Białystok 92 : 69 ZKS Stal Stalowa Wola 02.12.2017 17:00
Syntex Księżak Łowicz 92 : 73 Legia II Warszawa 02.12.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 73 : 89 MUKS Hutnik Warszawa 02.12.2017 18:00
AZS UMCS Lublin 83 : 81 Dziki Warszawa 02.12.2017 20:00
AZS UJK Kielce 90 : 95 KS Rosa-Sport Radom 03.12.2017 17:00
13 kolejka
TBV Start II Lublin 106 : 77 MUKS Hutnik Warszawa 06.12.2017 20:00
Dziki Warszawa 70 : 76 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 09.12.2017 16:00
AZS UJK Kielce 86 : 68 Sokół Ostrów Mazowiecka 09.12.2017 18:00
Syntex Księżak Łowicz 86 : 78 ZKS Stal Stalowa Wola 09.12.2017 18:00
KS Rosa-Sport Radom 56 : 70 Żubry Białystok 10.12.2017 13:00
Legia II Warszawa 101 : 86 AZS UMCS Lublin 10.12.2017 16:00
14 kolejka
Legia II Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 13.12.2017 20:00
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16.12.2017 16:00
Żubry Białystok -- : -- Syntex Księżak Łowicz 16.12.2017 17:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- KS Rosa-Sport Radom 16.12.2017 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- AZS UMCS Lublin 16.12.2017 19:30
TBV Start II Lublin -- : -- Dziki Warszawa 17.12.2017 14:00
15 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23.12.2017
AZS UMCS Lublin -- : -- Syntex Księżak Łowicz 23.12.2017
TBV Start II Lublin -- : -- Legia II Warszawa 23.12.2017 13:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- Dziki Warszawa 23.12.2017 14:00
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce 23.12.2017 16:00
Żubry Białystok -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 23.12.2017 17:00
16 kolejka
Syntex Księżak Łowicz -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 04.01.2018 20:00
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- TBV Start II Lublin 06.01.2018
Legia II Warszawa -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 06.01.2018
Dziki Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce 06.01.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- KS Rosa-Sport Radom 06.01.2018 16:00
Żubry Białystok -- : -- AZS UMCS Lublin 06.01.2018 17:00
17 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 13.01.2018
AZS UJK Kielce -- : -- Legia II Warszawa 13.01.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 13.01.2018
KS Rosa-Sport Radom -- : -- Dziki Warszawa 13.01.2018 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- AZS UMCS Lublin 13.01.2018 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- Syntex Księżak Łowicz 14.01.2018 16:00
18 kolejka
AZS UMCS Lublin -- : -- TBV Start II Lublin 17.01.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- AZS UJK Kielce 17.01.2018
Legia II Warszawa -- : -- KS Rosa-Sport Radom 17.01.2018
Dziki Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 17.01.2018
Żubry Białystok -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 17.01.2018 17:00
Syntex Księżak Łowicz -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17.01.2018 20:00
19 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Legia II Warszawa 20.01.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- KS Rosa-Sport Radom 20.01.2018
AZS UJK Kielce -- : -- Syntex Księżak Łowicz 20.01.2018
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- AZS UMCS Lublin 20.01.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- Żubry Białystok 20.01.2018 16:00
TBV Start II Lublin -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 21.01.2018 16:00
20 kolejka
Żubry Białystok -- : -- TBV Start II Lublin 27.01.2018
AZS UMCS Lublin -- : -- AZS UJK Kielce 27.01.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 27.01.2018
Dziki Warszawa -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 27.01.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 27.01.2018 18:00
Syntex Księżak Łowicz -- : -- KS Rosa-Sport Radom 27.01.2018 18:00
21 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- Żubry Białystok 03.02.2018
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Syntex Księżak Łowicz 03.02.2018
KS Rosa-Sport Radom -- : -- AZS UMCS Lublin 03.02.2018
AZS UJK Kielce -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 03.02.2018
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- TBV Start II Lublin 03.02.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- Legia II Warszawa 03.02.2018 16:00
22 kolejka
AZS UMCS Lublin -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 10.02.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 10.02.2018
Legia II Warszawa -- : -- Dziki Warszawa 10.02.2018
Żubry Białystok -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 10.02.2018 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- KS Rosa-Sport Radom 10.02.2018 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- AZS UJK Kielce 11.02.2018 14:00
23 kolejka
Legia II Warszawa -- : -- Żubry Białystok 17.02.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Dziki Warszawa 17.02.2018
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 17.02.2018
AZS UJK Kielce -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17.02.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- Syntex Księżak Łowicz 17.02.2018 16:00
TBV Start II Lublin -- : -- KS Rosa-Sport Radom 18.02.2018 16:00
24 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- KS Rosa-Sport Radom 24.02.2018
AZS UMCS Lublin -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 24.02.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Legia II Warszawa 24.02.2018
TBV Start II Lublin -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 24.02.2018 16:00
Żubry Białystok -- : -- AZS UJK Kielce 24.02.2018 17:00
Syntex Księżak Łowicz -- : -- Dziki Warszawa 24.02.2018 18:00
25 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Żubry Białystok 03.03.2018
Legia II Warszawa -- : -- Syntex Księżak Łowicz 03.03.2018
Dziki Warszawa -- : -- AZS UMCS Lublin 03.03.2018
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 03.03.2018
KS Rosa-Sport Radom -- : -- AZS UJK Kielce 03.03.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 03.03.2018 16:00
26 kolejka
Żubry Białystok -- : -- KS Rosa-Sport Radom 11.03.2018 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- AZS UJK Kielce 11.03.2018 18:00
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- TBV Start II Lublin 11.03.2018 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Dziki Warszawa 11.03.2018 18:00
AZS UMCS Lublin -- : -- Legia II Warszawa 11.03.2018 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Syntex Księżak Łowicz 11.03.2018 18:00
1 kolejka
AZS AGH Kraków 20 : 0 MKS II Dąbrowa Górnicza 23.09.2017 17:00
Zagłębie Sosnowiec 70 : 64 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.09.2017 17:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 60 : 74 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 23.09.2017 18:00
SSK Rzeszów 62 : 72 KŚ AZS Gliwice 23.09.2017 18:00
KK Polonia Bytom 69 : 66 KS Pogoń Ruda Śląska 23.09.2017 18:00
MKKS Rybnik 58 : 60 TS Wisła Kraków 24.09.2017 18:30
MCKiS Jaworzno 119 : 87 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 26.09.2017 20:00
2 kolejka
TS Wisła Kraków 62 : 71 Zagłębie Sosnowiec 30.09.2017 15:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 103 : 53 SSK Rzeszów 30.09.2017 15:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 81 : 73 KS Pogoń Ruda Śląska 30.09.2017 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 74 : 63 KK Polonia Bytom 30.09.2017 18:00
MCKiS Jaworzno 65 : 72 MKKS Rybnik 30.09.2017 20:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 58 : 82 AZS AGH Kraków 01.10.2017 18:00
KŚ AZS Gliwice 84 : 65 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 02.10.2017 18:30
3 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 68 : 91 MKS II Dąbrowa Górnicza 07.10.2017 16:00
KS Pogoń Ruda Śląska 70 : 79 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 07.10.2017 17:00
MCKiS Jaworzno 83 : 80 Zagłębie Sosnowiec 07.10.2017 17:30
AZS AGH Kraków 82 : 39 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 07.10.2017 18:00
SSK Rzeszów 67 : 68 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 07.10.2017 18:00
MKKS Rybnik 53 : 54 KŚ AZS Gliwice 07.10.2017 18:00
KK Polonia Bytom 79 : 74 TS Wisła Kraków 07.10.2017 18:00
4 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 92 : 72 MKKS Rybnik 14.10.2017 13:00
TS Wisła Kraków 56 : 54 KS Pogoń Ruda Śląska 14.10.2017 17:00
KŚ AZS Gliwice 63 : 69 Zagłębie Sosnowiec 14.10.2017 17:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 62 : 76 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 14.10.2017 18:00
AZS AGH Kraków 97 : 44 SSK Rzeszów 14.10.2017 19:30
MCKiS Jaworzno 92 : 74 KK Polonia Bytom 14.10.2017 20:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 115 : 96 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 15.10.2017 18:00
5 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 58 : 91 AZS AGH Kraków 18.10.2017 18:00
KK Polonia Bytom 80 : 79 KŚ AZS Gliwice 18.10.2017 18:00
MKKS Rybnik 66 : 61 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 18.10.2017 18:30
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 81 : 63 TS Wisła Kraków 18.10.2017 18:30
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 90 : 56 SSK Rzeszów 18.10.2017 19:00
Zagłębie Sosnowiec 87 : 69 MKS II Dąbrowa Górnicza 18.10.2017 19:30
MCKiS Jaworzno 91 : 85 KS Pogoń Ruda Śląska 18.10.2017 20:00
6 kolejka
KŚ AZS Gliwice 93 : 76 KS Pogoń Ruda Śląska 20.10.2017 18:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 63 : 78 TS Wisła Kraków 21.10.2017 18:00
MCKiS Jaworzno 85 : 96 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 21.10.2017 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 71 : 77 Zagłębie Sosnowiec 21.10.2017 18:00
SSK Rzeszów 79 : 62 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 21.10.2017 18:00
AZS AGH Kraków 97 : 50 MKKS Rybnik 21.10.2017 19:30
MKS II Dąbrowa Górnicza 86 : 70 KK Polonia Bytom 22.10.2017 13:00
7 kolejka
TS Wisła Kraków 71 : 80 MCKiS Jaworzno 28.10.2017 17:00
MKKS Rybnik 60 : 88 SSK Rzeszów 28.10.2017 18:00
KK Polonia Bytom 69 : 60 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 28.10.2017 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 100 : 63 KŚ AZS Gliwice 28.10.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec 69 : 80 AZS AGH Kraków 29.10.2017 16:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 94 : 95 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 31.10.2017 19:30
KS Pogoń Ruda Śląska 79 : 62 MKS II Dąbrowa Górnicza 08.11.2017 18:00
8 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 81 : 90 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 04.11.2017 13:00
KŚ AZS Gliwice 78 : 90 TS Wisła Kraków 04.11.2017 17:00
AZS AGH Kraków 96 : 57 KK Polonia Bytom 04.11.2017 18:00
SSK Rzeszów 76 : 84 Zagłębie Sosnowiec 04.11.2017 18:00
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 90 : 68 MKKS Rybnik 04.11.2017 18:15
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 89 : 91 KS Pogoń Ruda Śląska 04.11.2017 19:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 84 : 86 MCKiS Jaworzno 05.11.2017 17:00
9 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 78 : 69 AZS AGH Kraków 11.11.2017 17:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 79 : 73 MKKS Rybnik 11.11.2017 18:00
KK Polonia Bytom 107 : 72 SSK Rzeszów 11.11.2017 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 81 : 63 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 11.11.2017 18:00
MCKiS Jaworzno 102 : 56 KŚ AZS Gliwice 11.11.2017 20:00
Zagłębie Sosnowiec 77 : 76 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 12.11.2017 16:00
TS Wisła Kraków 100 : 70 MKS II Dąbrowa Górnicza 12.11.2017 19:00
10 kolejka
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 93 : 73 TS Wisła Kraków 18.11.2017 15:00
SSK Rzeszów 91 : 88 KS Pogoń Ruda Śląska 18.11.2017 18:00
MKKS Rybnik 73 : 84 Zagłębie Sosnowiec 18.11.2017 18:00
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 68 : 96 KK Polonia Bytom 18.11.2017 18:30
AZS AGH Kraków 62 : 57 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18.11.2017 19:30
MKS II Dąbrowa Górnicza 84 : 77 MCKiS Jaworzno 19.11.2017 13:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 86 : 67 KŚ AZS Gliwice 19.11.2017 17:00
11 kolejka
KK Polonia Bytom 83 : 62 MKKS Rybnik 22.11.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec 73 : 55 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 23.11.2017 20:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 99 : 64 SSK Rzeszów 25.11.2017 16:00
TS Wisła Kraków 53 : 79 AZS AGH Kraków 25.11.2017 18:00
MCKiS Jaworzno 112 : 82 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 25.11.2017 20:00
KS Pogoń Ruda Śląska 101 : 81 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 26.11.2017 17:00
KŚ AZS Gliwice 68 : 80 MKS II Dąbrowa Górnicza 06.12.2017 18:30
12 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 105 : 107 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 01.12.2017 19:00
Zagłębie Sosnowiec 70 : 66 KK Polonia Bytom 02.12.2017 16:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 90 : 86 KŚ AZS Gliwice 02.12.2017 18:00
MKKS Rybnik 88 : 92 KS Pogoń Ruda Śląska 02.12.2017 18:30
SSK Rzeszów 75 : 80 TS Wisła Kraków 02.12.2017 19:00
AZS AGH Kraków -- : -- MCKiS Jaworzno 13.12.2017 20:00
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 07.02.2018 20:00
13 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 65 : 69 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 09.12.2017 13:00
KŚ AZS Gliwice 67 : 118 AZS AGH Kraków 09.12.2017 15:30
KS Pogoń Ruda Śląska 97 : 91 Zagłębie Sosnowiec 09.12.2017 16:00
KK Polonia Bytom 73 : 67 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 09.12.2017 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 88 : 62 MKKS Rybnik 09.12.2017 18:00
MCKiS Jaworzno 107 : 85 SSK Rzeszów 09.12.2017 18:00
TS Wisła Kraków -- : -- Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 13.12.2017 20:30
14 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- MCKiS Jaworzno 16.12.2017 14:00
KŚ AZS Gliwice -- : -- SSK Rzeszów 16.12.2017 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- KK Polonia Bytom 16.12.2017 17:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 16.12.2017 19:00
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- AZS AGH Kraków 17.12.2017 13:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- Zagłębie Sosnowiec 17.12.2017 17:00
TS Wisła Kraków -- : -- MKKS Rybnik 17.12.2017 19:00
15 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- KŚ AZS Gliwice 20.12.2017 20:00
MKKS Rybnik -- : -- MCKiS Jaworzno 21.12.2017 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22.12.2017 18:00
SSK Rzeszów -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 22.12.2017 18:00
AZS AGH Kraków -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 22.12.2017 19:00
Zagłębie Sosnowiec -- : -- TS Wisła Kraków 23.12.2017 16:00
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 23.12.2017 17:00
16 kolejka
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl -- : -- AZS AGH Kraków 06.01.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 06.01.2018
Zagłębie Sosnowiec -- : -- MCKiS Jaworzno 06.01.2018
TS Wisła Kraków -- : -- KK Polonia Bytom 06.01.2018
KŚ AZS Gliwice -- : -- MKKS Rybnik 06.01.2018 17:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- SSK Rzeszów 06.01.2018 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 06.01.2018 18:00
17 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- KŚ AZS Gliwice 13.01.2018
MKKS Rybnik -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 13.01.2018
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 13.01.2018
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- TS Wisła Kraków 13.01.2018 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 13.01.2018 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- MCKiS Jaworzno 13.01.2018 18:00
SSK Rzeszów -- : -- AZS AGH Kraków 13.01.2018 18:00
18 kolejka
AZS AGH Kraków -- : -- Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 17.01.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Zagłębie Sosnowiec 17.01.2018
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- MCKiS Jaworzno 17.01.2018
TS Wisła Kraków -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17.01.2018
KŚ AZS Gliwice -- : -- KK Polonia Bytom 17.01.2018 17:00
SSK Rzeszów -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 17.01.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MKKS Rybnik 17.01.2018 18:00
19 kolejka
TS Wisła Kraków -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 20.01.2018
Zagłębie Sosnowiec -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 20.01.2018
MKKS Rybnik -- : -- AZS AGH Kraków 20.01.2018
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- SSK Rzeszów 20.01.2018
KK Polonia Bytom -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 20.01.2018 16:00
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- KŚ AZS Gliwice 20.01.2018 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- MCKiS Jaworzno 20.01.2018 18:00
20 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 27.01.2018
AZS AGH Kraków -- : -- Zagłębie Sosnowiec 27.01.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 27.01.2018
KŚ AZS Gliwice -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 27.01.2018 17:00
SSK Rzeszów -- : -- MKKS Rybnik 27.01.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- KK Polonia Bytom 27.01.2018 18:00
MCKiS Jaworzno -- : -- TS Wisła Kraków 27.01.2018 20:00
21 kolejka
TS Wisła Kraków -- : -- KŚ AZS Gliwice 03.02.2018
Zagłębie Sosnowiec -- : -- SSK Rzeszów 03.02.2018
MKKS Rybnik -- : -- Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 03.02.2018
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 03.02.2018 17:00
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 03.02.2018 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 03.02.2018 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- AZS AGH Kraków 03.02.2018 18:00
22 kolejka
MKKS Rybnik -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 10.02.2018
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- Zagłębie Sosnowiec 10.02.2018
AZS AGH Kraków -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 10.02.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- TS Wisła Kraków 10.02.2018
KŚ AZS Gliwice -- : -- MCKiS Jaworzno 10.02.2018 17:00
SSK Rzeszów -- : -- KK Polonia Bytom 10.02.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 10.02.2018 18:00
23 kolejka
TS Wisła Kraków -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 17.02.2018
Zagłębie Sosnowiec -- : -- MKKS Rybnik 17.02.2018
KŚ AZS Gliwice -- : -- AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 17.02.2018 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- SSK Rzeszów 17.02.2018 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- AZS AGH Kraków 17.02.2018 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 17.02.2018 18:00
MCKiS Jaworzno -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 18.02.2018 18:00
24 kolejka
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl -- : -- Zagłębie Sosnowiec 24.02.2018
MKKS Rybnik -- : -- KK Polonia Bytom 24.02.2018
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 24.02.2018
AZS AGH Kraków -- : -- TS Wisła Kraków 24.02.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- KŚ AZS Gliwice 24.02.2018
SSK Rzeszów -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 24.02.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MCKiS Jaworzno 24.02.2018 18:00
25 kolejka
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 03.03.2018
TS Wisła Kraków -- : -- SSK Rzeszów 03.03.2018
KŚ AZS Gliwice -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 03.03.2018 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- MKKS Rybnik 03.03.2018 17:00
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS AGH Kraków 03.03.2018 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 03.03.2018 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- Zagłębie Sosnowiec 03.03.2018 18:00
26 kolejka
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl -- : -- KK Polonia Bytom 11.03.2018 18:00
Zagłębie Sosnowiec -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 11.03.2018 18:00
MKKS Rybnik -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 11.03.2018 18:00
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków -- : -- TS Wisła Kraków 11.03.2018 18:00
SSK Rzeszów -- : -- MCKiS Jaworzno 11.03.2018 18:00
AZS AGH Kraków -- : -- KŚ AZS Gliwice 11.03.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 11.03.2018 18:00
1 kolejka
SMK Lubin 86 : 88 RKKS Rawia Rawag Rawicz 23.09.2017 18:00
KS Kosz Pleszew 102 : 84 MKS Otmuchów 23.09.2017 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 51 : 103 Weegree AZS Politechnika Opolska 23.09.2017 19:30
Exact Systems Śląsk II Wrocław 83 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych 24.09.2017 16:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 62 : 68 KS Stal Ostrów Wlkp. 24.09.2017 17:00
WKK Wrocław 67 : 59 KS Sudety Jelenia Góra 24.09.2017 18:00
Muszkieterowie Nowa Sól 68 : 63 AZS Częstochowa 24.09.2017 18:00
2 kolejka
WKK Wrocław 69 : 60 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 30.09.2017 15:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 : 65 KS Kosz Pleszew 30.09.2017 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 86 : 87 Röben Gimbasket Wrocław 30.09.2017 17:30
KS Sudety Jelenia Góra 78 : 83 AZS Częstochowa 30.09.2017 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 74 : 85 Exact Systems Śląsk II Wrocław 01.10.2017 17:00
KS Stal Ostrów Wlkp. 96 : 52 SMK Lubin 01.10.2017 17:00
MKS Otmuchów 96 : 79 Muszkieterowie Nowa Sól 01.10.2017 17:30
3 kolejka
Muszkieterowie Nowa Sól 67 : 83 Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.10.2017 16:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 69 : 64 RKKS Rawia Rawag Rawicz 07.10.2017 17:00
KS Sudety Jelenia Góra 87 : 79 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 07.10.2017 18:00
SMK Lubin 72 : 80 WKK Wrocław 07.10.2017 18:00
AZS Częstochowa 75 : 60 MKS Otmuchów 07.10.2017 18:00
KS Kosz Pleszew 76 : 81 Weegree AZS Politechnika Opolska 07.10.2017 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 68 : 64 KS Stal Ostrów Wlkp. 07.10.2017 20:00
4 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 86 : 70 AZS Częstochowa 14.10.2017 16:30
RKKS Rawia Rawag Rawicz 59 : 75 KS Kosz Pleszew 14.10.2017 17:30
KS Sudety Jelenia Góra 108 : 97 MKS Otmuchów 14.10.2017 18:00
WKK Wrocław 86 : 62 Röben Gimbasket Wrocław 14.10.2017 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 80 : 68 SMK Lubin 15.10.2017 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 101 : 61 Muszkieterowie Nowa Sól 15.10.2017 18:00
KS Stal Ostrów Wlkp. 87 : 76 Exact Systems Śląsk II Wrocław 26.10.2017 19:00
5 kolejka
Exact Systems Śląsk II Wrocław 83 : 73 WKK Wrocław 18.10.2017 18:00
Röben Gimbasket Wrocław 54 : 75 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 18.10.2017 18:30
KS Kosz Pleszew 91 : 75 KS Stal Ostrów Wlkp. 18.10.2017 19:00
MKS Otmuchów 59 : 73 Górnik Trans.eu Wałbrzych 18.10.2017 19:00
Muszkieterowie Nowa Sól 57 : 81 RKKS Rawia Rawag Rawicz 18.10.2017 19:30
AZS Częstochowa 80 : 73 Weegree AZS Politechnika Opolska 18.10.2017 19:30
SMK Lubin 68 : 57 KS Sudety Jelenia Góra 18.10.2017 20:00
6 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska 74 : 57 MKS Otmuchów 21.10.2017 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 68 : 75 AZS Częstochowa 21.10.2017 17:30
KS Sudety Jelenia Góra 68 : 83 Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.10.2017 18:00
KS Stal Ostrów Wlkp. 83 : 74 Muszkieterowie Nowa Sól 22.10.2017 18:00
WKK Wrocław 77 : 79 KS Kosz Pleszew 22.10.2017 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 52 : 64 Exact Systems Śląsk II Wrocław 22.10.2017 18:00
SMK Lubin 60 : 80 Röben Gimbasket Wrocław 22.10.2017 18:00
7 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 66 : 56 Weegree AZS Politechnika Opolska 28.10.2017 16:30
AZS Częstochowa 92 : 94 KS Stal Ostrów Wlkp. 28.10.2017 18:00
KS Kosz Pleszew 88 : 77 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 28.10.2017 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 61 : 76 KS Sudety Jelenia Góra 28.10.2017 20:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 94 : 49 SMK Lubin 29.10.2017 16:00
MKS Otmuchów 102 : 86 RKKS Rawia Rawag Rawicz 29.10.2017 17:30
WKK Wrocław 83 : 59 Muszkieterowie Nowa Sól 30.10.2017 18:00
8 kolejka
KS Sudety Jelenia Góra 93 : 97 Weegree AZS Politechnika Opolska 04.11.2017 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 85 : 88 Muszkieterowie Nowa Sól 04.11.2017 18:00
SMK Lubin 72 : 103 KS Kosz Pleszew 04.11.2017 18:00
WKK Wrocław 79 : 68 AZS Częstochowa 05.11.2017 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 57 : 74 Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.11.2017 17:30
KS Stal Ostrów Wlkp. 82 : 71 MKS Otmuchów 05.11.2017 18:00
Röben Gimbasket Wrocław 70 : 91 Exact Systems Śląsk II Wrocław 05.11.2017 18:30
9 kolejka
KS Kosz Pleszew 102 : 68 Röben Gimbasket Wrocław 11.11.2017 18:30
WKK Wrocław 79 : 64 MKS Otmuchów 12.11.2017 15:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 67 : 81 KS Sudety Jelenia Góra 12.11.2017 16:00
Muszkieterowie Nowa Sól 82 : 57 SMK Lubin 12.11.2017 16:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 72 : 68 KS Stal Ostrów Wlkp. 12.11.2017 16:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 84 : 79 RKKS Rawia Rawag Rawicz 12.11.2017 17:00
AZS Częstochowa 81 : 68 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 12.11.2017 18:00
10 kolejka
WKK Wrocław 79 : 75 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2017 20:00
KS Sudety Jelenia Góra 105 : 76 RKKS Rawia Rawag Rawicz 18.11.2017 18:00
KS Stal Ostrów Wlkp. 85 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska 18.11.2017 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 74 : 77 MKS Otmuchów 18.11.2017 18:00
SMK Lubin 65 : 84 AZS Częstochowa 18.11.2017 18:00
Röben Gimbasket Wrocław 65 : 92 Muszkieterowie Nowa Sól 18.11.2017 20:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 91 : 81 KS Kosz Pleszew 19.11.2017 16:00
11 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 92 : 60 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 25.11.2017 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 64 : 54 KS Stal Ostrów Wlkp. 25.11.2017 17:30
KS Kosz Pleszew 67 : 87 KS Sudety Jelenia Góra 25.11.2017 18:30
Muszkieterowie Nowa Sól 80 : 90 Exact Systems Śląsk II Wrocław 26.11.2017 16:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 70 : 53 WKK Wrocław 26.11.2017 17:00
AZS Częstochowa 62 : 83 Röben Gimbasket Wrocław 26.11.2017 18:00
MKS Otmuchów 69 : 77 SMK Lubin 26.11.2017 18:30
12 kolejka
RKKS Rawia Rawag Rawicz 70 : 56 WKK Wrocław 02.12.2017 17:30
KS Sudety Jelenia Góra 76 : 72 KS Stal Ostrów Wlkp. 02.12.2017 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 48 : 92 Weegree AZS Politechnika Opol