Obraz
1
Data ur.:
29.05.2006 (18 lat)
Wzrost:
186 cm
Pozycja:
rozgrywający
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 Sklep Polski MKK Gniezno 29 112 361:57 33 / 82 3 / 16 36 / 98 37 / 62 13 29 42 53 48 42 64 27 3 12 86 -42
2022/2023 Sklep Polski MKK Gniezno 21 51 188:26 18 / 35 2 / 9 20 / 44 9 / 19 5 11 16 27 24 25 32 6 3 5 37 36
2021/2022 Sklep Polski MKK Gniezno 6 4 34:57 1 / 5 0 / 0 1 / 5 2 / 5 4 3 7 6 3 4 12 1 0 0 -1 -40
2020/2021 Sklep Polski MKK Gniezno 3 7 22:57 3 / 3 0 / 2 3 / 5 1 / 2 0 4 4 4 3 1 4 1 0 0 9 -20
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2019/2020 Wielkopolskie 5 32 91:53 15 / 28 0 / 3 15 / 31 2 / 13 3 12 15 5 6 10 6 5 0 2 24 17

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 Sklep Polski MKK Gniezno 29 3.9 12:28 40.2 18.7 36.7 59.7 0.40 1.00 1.40 1.8 1.70 1.40 2.2 0.90 0.10 0.40 3.0 -1.4
2022/2023 Sklep Polski MKK Gniezno 21 2.4 08:58 51.4 22.2 45.5 47.4 0.20 0.50 0.80 1.3 1.10 1.20 1.5 0.30 0.10 0.20 1.8 1.7
2021/2022 Sklep Polski MKK Gniezno 6 0.7 05:49 20.0 0.0 20.0 40.0 0.70 0.50 1.20 1.0 0.50 0.70 2.0 0.20 0.00 0.00 -0.2 -6.7
2020/2021 Sklep Polski MKK Gniezno 3 2.3 07:39 100.0 0.0 60.0 50.0 0.00 1.30 1.30 1.3 1.00 0.30 1.3 0.30 0.00 0.00 3.0 -6.7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2019/2020 Wielkopolskie 5 6.4 18:22 53.6 0.0 48.4 15.4 0.60 2.40 3.00 1.0 1.20 2.00 1.2 1.00 0.00 0.40 4.8 3.4

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
Sklep Polski MKK Gniezno (2023/2024)
03.04.2024 Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) 99 : 73 P 7 13:12 3/5 60.0 0/0 0.0 3/5 60.0 1/2 50.0 0 0 0 2 2 2 3 1 1 1 5 -6
27.03.2024 Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) 96 : 104 P 0 06:17 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 3 0 0 2 1 0 0 2 -3
16.03.2024 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) 73 : 64 W 5 12:44 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 3/4 75.0 1 0 1 3 2 2 3 2 0 0 6 1
12.03.2024 ŁKS Coolpack Łódź (w) 87 : 76 P 4 14:16 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 4/8 50.0 0 2 2 0 2 5 1 0 0 0 -1 -17
03.03.2024 PGE Spójnia II Stargard (w) 62 : 90 W 3 10:20 0/1 0.0 1/1 100.0 1/2 50.0 0/0 0.0 1 2 3 1 1 1 2 3 0 0 7 3
17.02.2024 AZS UMK Transbruk Toruń (d) 98 : 103 P 0 01:53 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
14.02.2024 Wiara Lecha Poznań (d) 76 : 91 P 4 28:01 0/3 0.0 0/0 0.0 0/3 0.0 4/6 66.7 2 1 3 4 3 6 6 1 0 1 1 -7
10.02.2024 Energa GAK Gdynia (d) 92 : 80 W 2 11:19 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 1 1 2 2 0 2 1 1 1 4 5
04.02.2024 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 79 : 69 P 0 09:28 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 1 0 1 1 2 0 3 1 0 0 -1 1
31.01.2024 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) 100 : 76 W 2 06:26 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 2 2 0 3 1 3 2 0 0 2 4
27.01.2024 AMW Flota Gdynia (d) 96 : 74 W 4 10:46 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0 2/2 100.0 2 0 2 3 2 1 0 1 0 0 9 3
24.01.2024 Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) 80 : 61 P 1 25:34 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0 1/2 50.0 0 2 2 3 1 1 2 2 0 0 1 -25
17.01.2024 Enea Basket Poznań (d) 85 : 72 W 0 12:27 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 0/0 0.0 0 4 4 3 1 0 2 1 0 0 4 -6
06.01.2024 SMS PZKosz Władysławowo (d) 74 : 67 W 3 10:56 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 1/2 50.0 0 2 2 2 1 1 0 0 0 0 5 1
16.12.2023 Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) 64 : 69 P 0 08:00 0/4 0.0 0/0 0.0 0/4 0.0 0/0 0.0 1 1 2 3 0 0 1 0 0 1 0 6
09.12.2023 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) 78 : 75 P 3 08:14 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0 1/2 50.0 2 0 2 1 2 1 2 1 0 0 1 -12
03.12.2023 ŁKS Coolpack Łódź (d) 70 : 64 W 0 07:55 0/2 0.0 0/0 0.0 0/2 0.0 0/0 0.0 0 0 0 1 1 0 5 0 0 0 -6 -4
29.11.2023 PGE Spójnia II Stargard (d) 95 : 71 W 13 17:33 4/6 66.7 0/1 0.0 4/7 57.1 5/7 71.4 0 1 1 1 1 4 2 0 0 1 8 11
18.11.2023 PKK 99 Pabianice (d) 97 : 59 W 6 12:52 3/5 60.0 0/0 0.0 3/5 60.0 0/0 0.0 1 0 1 4 2 0 3 0 0 0 6 3
15.11.2023 AZS UMK Transbruk Toruń (w) 93 : 62 P 4 14:34 0/6 0.0 0/1 0.0 0/7 0.0 4/4 100.0 0 1 1 0 4 2 0 1 0 1 -1 -10
10.11.2023 Wiara Lecha Poznań (w) 73 : 77 W 3 10:41 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 1/2 50.0 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 2 -1
28.10.2023 Energa GAK Gdynia (w) 76 : 81 W 0 13:34 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 0/0 0.0 0 0 0 1 1 2 4 1 1 0 -3 -4
22.10.2023 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 84 : 76 W 5 08:38 1/1 100.0 1/3 33.3 2/4 50.0 0/2 0.0 0 2 2 4 4 1 0 1 0 0 8 -1
18.10.2023 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) 83 : 90 W 2 14:14 0/0 0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 2/6 33.3 0 5 5 2 3 3 6 0 0 0 -2 6
14.10.2023 AMW Flota Gdynia (w) 63 : 77 W 0 03:19 0/0 0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
07.10.2023 Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) 88 : 82 W 16 20:52 5/7 71.4 1/1 100.0 6/8 75.0 3/4 75.0 0 0 0 3 2 2 3 1 0 2 14 -4
04.10.2023 Enea Basket Poznań (w) 65 : 84 W 6 14:09 2/4 50.0 0/1 0.0 2/5 40.0 2/2 100.0 0 0 0 0 2 2 6 1 0 0 -2 0
01.10.2023 KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) 64 : 74 P 13 17:44 5/11 45.5 0/0 0.0 5/11 45.5 3/7 42.9 1 2 3 4 2 4 2 3 0 4 11 2
23.09.2023 SMS PZKosz Władysławowo (w) 56 : 74 W 6 15:59 3/6 50.0 0/0 0.0 3/6 50.0 0/0 0.0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 5 13

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 28:01 14.02.2024 2LM Wiara Lecha Poznań 76 : 91
celny rzut za 2 5 07.10.2023 2LM Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 88 : 82
wykonywany rzut za 2 11 01.10.2023 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 64 : 74
skuteczność za 2 100.0000 27.01.2024 2LM AMW Flota Gdynia 96 : 74
celny rzut za 3 1 03.03.2024 2LM PGE Spójnia II Stargard 62 : 90
wykonywany rzut za 3 3 22.10.2023 2LM Enea Astoria Bydgoszcz 84 : 76
skuteczność za 3 100.0000 03.03.2024 2LM PGE Spójnia II Stargard 62 : 90
celny rzut z gry 6 07.10.2023 2LM Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 88 : 82
wykonywany rzut za gry 11 01.10.2023 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 64 : 74
skuteczność z gry 75.0000 07.10.2023 2LM Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 88 : 82
celny rzut wolny 5 29.11.2023 2LM PGE Spójnia II Stargard 95 : 71
wykonywany rzut wolny 8 12.03.2024 2LM ŁKS Coolpack Łódź 87 : 76
skuteczność za 1 100.0000 27.01.2024 2LM AMW Flota Gdynia 96 : 74
punkty 16 07.10.2023 2LM Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 88 : 82
zbiórki w ataku 2 14.02.2024 2LM Wiara Lecha Poznań 76 : 91
zbiórki w obronie 5 18.10.2023 2LM Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 83 : 90
zbiórki 5 18.10.2023 2LM Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 83 : 90
asysty 4 14.02.2024 2LM Wiara Lecha Poznań 76 : 91
faule 4 15.11.2023 2LM AZS UMK Transbruk Toruń 93 : 62
faule wymuszone 6 14.02.2024 2LM Wiara Lecha Poznań 76 : 91
straty 6 14.02.2024 2LM Wiara Lecha Poznań 76 : 91
przechwyty 3 03.03.2024 2LM PGE Spójnia II Stargard 62 : 90
bloki 1 03.04.2024 2LM Tarnovia Tarnowo Podgórne 99 : 73
bloki otrzymane 4 01.10.2023 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 64 : 74
asysty/straty 3.0000 16.12.2023 2LM Tarnovia Tarnowo Podgórne 64 : 69
przechwyty/straty 1.5000 03.03.2024 2LM PGE Spójnia II Stargard 62 : 90
eval 14 07.10.2023 2LM Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 88 : 82
+/- 13 23.09.2023 2LM SMS PZKosz Władysławowo 56 : 74

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2019/2020 Wielkopolskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę