7
Krystian Okrutny
Speed sport Zec Byki Wołomin
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Speed sport Zec Byki Wołomin | 26 | 111 | 362:28 | 15 / 49 | 17 / 62 | 32 / 111 | 30 / 48 | 6 | 32 | 38 | 34 | 55 | 45 | 59 | 25 | 0 | 9 | 52 | -190 |
2022/2023 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 21 | 97 | 297:16 | 15 / 48 | 15 / 48 | 30 / 96 | 22 / 44 | 6 | 13 | 19 | 26 | 37 | 39 | 62 | 11 | 0 | 5 | 3 | -184 |
2021/2022 | HydroTruck Radom | 1 | 0 | 01:03 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 4 | 13 | 40:49 | 6 / 8 | 0 / 4 | 6 / 12 | 1 / 1 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 2 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 17 | 75 | 255:19 | 12 / 31 | 9 / 40 | 21 / 71 | 24 / 35 | 3 | 17 | 20 | 28 | 33 | 33 | 33 | 11 | 1 | 7 | 41 | -125 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 5 | 48 | 125:02 | 5 / 23 | 11 / 31 | 16 / 54 | 5 / 6 | 3 | 5 | 8 | 14 | 14 | 9 | 18 | 9 | 0 | 6 | 22 | 7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 2 | 7 | 17:28 | 1 / 2 | 1 / 6 | 2 / 8 | 2 / 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | 6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 3 | 18 | 50:15 | 7 / 18 | 1 / 5 | 8 / 23 | 1 / 7 | 4 | 2 | 6 | 5 | 7 | 5 | 5 | 8 | 0 | 4 | 11 | 4 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Mazowieckie | 8 | 55 | 127:37 | 20 / 48 | 1 / 12 | 21 / 60 | 12 / 26 | 10 | 10 | 20 | 10 | 17 | 16 | 20 | 11 | 2 | 5 | 25 | 19 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Speed sport Zec Byki Wołomin | 26 | 4.3 | 13:56 | 30.6 | 27.4 | 28.8 | 62.5 | 0.20 | 1.20 | 1.50 | 1.3 | 2.10 | 1.70 | 2.3 | 1.00 | 0.00 | 0.30 | 2.0 | -7.3 |
2022/2023 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 21 | 4.6 | 14:09 | 31.3 | 31.3 | 31.3 | 50.0 | 0.30 | 0.60 | 0.90 | 1.2 | 1.80 | 1.90 | 3.0 | 0.50 | 0.00 | 0.20 | 0.1 | -8.8 |
2021/2022 | HydroTruck Radom | 1 | 0.0 | 01:03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -1.0 |
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 4 | 3.3 | 10:12 | 75.0 | 0.0 | 50.0 | 100.0 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1.5 | 2.50 | 0.50 | 1.0 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 3.3 | 0.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 17 | 4.4 | 15:01 | 38.7 | 22.5 | 29.6 | 68.6 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 1.6 | 1.90 | 1.90 | 1.9 | 0.60 | 0.10 | 0.40 | 2.4 | -7.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 5 | 9.6 | 25:00 | 21.7 | 35.5 | 29.6 | 83.3 | 0.60 | 1.00 | 1.60 | 2.8 | 2.80 | 1.80 | 3.6 | 1.80 | 0.00 | 1.20 | 4.4 | 1.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 2 | 3.5 | 08:44 | 50.0 | 16.7 | 25.0 | 100.0 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 1.5 | 1.50 | 0.50 | 1.0 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | 3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 3 | 6.0 | 16:45 | 38.9 | 20.0 | 34.8 | 14.3 | 1.30 | 0.70 | 2.00 | 1.7 | 2.30 | 1.70 | 1.7 | 2.70 | 0.00 | 1.30 | 3.7 | 1.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Mazowieckie | 8 | 6.9 | 15:57 | 41.7 | 8.3 | 35.0 | 46.2 | 1.30 | 1.30 | 2.50 | 1.3 | 2.10 | 2.00 | 2.5 | 1.40 | 0.30 | 0.60 | 3.1 | 2.4 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Speed sport Zec Byki Wołomin (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | Energa Basket Warszawa (w) | 107 : 66 P | 4 | 28:43 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | -36 | |||||
16.03.2024 | Lublinianka KUL Basketball (d) | 71 : 104 P | 9 | 33:00 | 0/5 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/9 | 11.1 | 6/8 | 75.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 | -3 | -32 | |||||
13.03.2024 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (d) | 72 : 79 P | 2 | 21:48 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | -5 | |||||
02.03.2024 | Znicz Basket Pruszków (d) | 81 : 108 P | 5 | 28:59 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/8 | 12.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | -21 | |||||
28.02.2024 | UKS Trójka Żyrardów (d) | 89 : 97 P | 6 | 13:48 | 0/2 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/5 | 40.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | -7 | |||||
25.02.2024 | Isetia Białołęka Warszawa (d) | 86 : 82 W | 0 | 03:24 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||||
14.02.2024 | Profbud Legia Warszawa (d) | 93 : 81 W | 4 | 11:59 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -8 | |||||
04.02.2024 | MKS Ochota Warszawa (w) | 48 : 96 W | 0 | 04:36 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | -4 | 4 | |||||
31.01.2024 | KS Legion Legionowo (w) | 94 : 91 P | 0 | 01:52 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 3 | |||||
17.01.2024 | Kolejarz Basket Radom (d) | 79 : 90 P | 4 | 06:22 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
13.01.2024 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (d) | 77 : 96 P | 4 | 07:42 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | -1 | -12 | |||||
06.01.2024 | Start Lublin (w) | 67 : 62 P | 3 | 11:07 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | |||||
09.12.2023 | Lublinianka KUL Basketball (w) | 77 : 71 P | 2 | 05:40 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -8 | |||||
02.12.2023 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (w) | 64 : 96 W | 0 | 06:55 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -5 | |||||
25.11.2023 | Znicz Basket Pruszków (w) | 86 : 75 P | 10 | 17:17 | 2/2 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | -17 | |||||
22.11.2023 | Profbud Legia Warszawa (w) | 74 : 86 W | 4 | 07:18 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | |||||
18.11.2023 | Isetia Białołęka Warszawa (w) | 85 : 71 P | 7 | 12:33 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | -17 | |||||
15.11.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (d) | 66 : 82 P | 4 | 10:08 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | |||||
28.10.2023 | MKS Ochota Warszawa (d) | 83 : 52 W | 2 | 06:59 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||||
21.10.2023 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 100 : 74 P | 7 | 22:37 | 2/5 | 40.0 | 1/5 | 20.0 | 3/10 | 30.0 | 0/3 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | -3 | -19 | |||||
18.10.2023 | KS Legion Legionowo (d) | 85 : 78 W | 5 | 18:41 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | |||||
14.10.2023 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 77 : 65 P | 7 | 22:44 | 1/3 | 33.3 | 1/5 | 20.0 | 2/8 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -8 | |||||
11.10.2023 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (d) | 79 : 75 W | 3 | 09:12 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
04.10.2023 | Kolejarz Basket Radom (w) | 98 : 76 P | 2 | 16:22 | 0/2 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/7 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | -2 | -20 | |||||
30.09.2023 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (w) | 92 : 89 P | 10 | 19:59 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | -2 | |||||
28.09.2023 | Start Lublin (d) | 80 : 67 W | 7 | 12:43 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 14 | 16 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 33:00 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | celny rzut za 2 | 2 | 25.11.2023 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 86 : 75 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 13.03.2024 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 72 : 79 | celny rzut za 3 | 2 | 28.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 89 : 97 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 02.03.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 81 : 108 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 17.01.2024 | 2LM | Kolejarz Basket Radom | 79 : 90 | celny rzut z gry | 4 | 25.11.2023 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 86 : 75 | wykonywany rzut za gry | 10 | 21.10.2023 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 100 : 74 | skuteczność z gry | 100.0000 | 28.10.2023 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 83 : 52 | celny rzut wolny | 6 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | wykonywany rzut wolny | 8 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 02.03.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 81 : 108 | punkty | 10 | 25.11.2023 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 86 : 75 | zbiórki w ataku | 1 | 31.01.2024 | 2LM | KS Legion Legionowo | 94 : 91 | zbiórki w obronie | 6 | 28.09.2023 | 2LM | Start Lublin | 80 : 67 | zbiórki | 7 | 28.09.2023 | 2LM | Start Lublin | 80 : 67 | asysty | 5 | 23.03.2024 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 107 : 66 | faule | 5 | 13.03.2024 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 72 : 79 | faule wymuszone | 6 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | straty | 6 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | przechwyty | 4 | 02.03.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 81 : 108 | bloki | 0 | 23.03.2024 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 107 : 66 | bloki otrzymane | 1 | 16.03.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 104 | asysty/straty | 2.0000 | 30.09.2023 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 92 : 89 | przechwyty/straty | 3.0000 | 28.09.2023 | 2LM | Start Lublin | 80 : 67 | eval | 14 | 28.09.2023 | 2LM | Start Lublin | 80 : 67 | +/- | 16 | 28.09.2023 | 2LM | Start Lublin | 80 : 67 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2019/2020 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Mazowieckie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |