Obraz
12

Miłosz Toczek

Trefl II Sopot

Data ur.:
02.07.2005 (18 lat)
Wzrost:
190 cm
Pozycja:
rozgrywający
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 27 368 788:32 134 / 215 15 / 77 149 / 292 55 / 132 23 153 176 253 42 124 115 55 5 6 522 36
2023/2024 Trefl Sopot 4 0 05:27 0 / 1 0 / 0 0 / 1 0 / 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 -16
2022/2023 Trefl II Sopot 27 248 758:39 82 / 173 12 / 62 94 / 235 48 / 102 14 148 162 210 51 101 123 54 4 16 360 -105
2022/2023 Trefl 1LO Sopot 10 60 296:40 27 / 48 0 / 18 27 / 66 6 / 22 9 61 70 83 32 38 44 15 1 2 130 95
2021/2022 Trefl II Sopot 23 127 520:10 51 / 103 5 / 33 56 / 136 10 / 28 12 60 72 72 41 45 58 24 1 7 140 -90
2021/2022 Trefl 1LO Sopot 6 74 172:54 32 / 49 2 / 7 34 / 56 4 / 25 7 40 47 46 12 21 17 22 1 2 130 91
2021/2022 Trefl 1LO Sopot 10 69 197:24 26 / 43 1 / 8 27 / 51 14 / 37 8 21 29 23 15 30 16 9 1 6 68 -30
2020/2021 Trefl 1LO Sopot 6 90 207:47 21 / 47 12 / 42 33 / 89 12 / 14 9 36 45 49 8 27 26 15 1 3 116 92
2020/2021 Trefl 1LO Sopot 9 46 175:44 18 / 30 2 / 14 20 / 44 4 / 5 11 22 33 20 17 7 9 9 1 0 75 55
2 Liga Mężczyzn
2020/2021 Trefl II Sopot 13 52 224:25 12 / 29 6 / 36 18 / 65 10 / 16 7 26 33 23 20 18 22 17 1 4 51 -84
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2018/2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 106 236:15 32 / 87 6 / 38 38 / 125 24 / 64 16 18 34 40 22 48 34 22 1 2 42 68
2016/2017 KS Jedynka Pelplin 3 17 61:51 5 / 19 1 / 7 6 / 26 4 / 8 0 4 4 3 3 6 5 3 0 1 -2 -44
2015/2016 SKS Starogard Gdański 3 6 46:15 3 / 8 0 / 3 3 / 11 0 / 1 2 0 2 2 9 2 5 4 0 0 0 -69
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2018/2019 Pomorskie 9 78 163:18 30 / 48 3 / 15 33 / 63 9 / 10 6 9 15 29 13 13 17 15 1 4 90 131
2017/2018 Pomorskie 10 39 141:16 13 / 27 3 / 12 16 / 39 4 / 4 5 10 15 20 12 7 12 18 0 1 57 172

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 Uniwersytet Gdański Trefl Sopot 27 13.6 29:12 62.3 19.5 51.0 41.7 0.90 5.70 6.50 9.4 1.60 4.60 4.3 2.00 0.20 0.20 19.3 1.3
2023/2024 Trefl Sopot 4 0.0 01:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.30 0.30 0.3 0.00 0.00 0.3 0.00 0.00 0.00 0.0 -4.0
2022/2023 Trefl II Sopot 27 9.2 28:05 47.4 19.4 40.0 47.1 0.50 5.50 6.00 7.8 1.90 3.70 4.6 2.00 0.10 0.60 13.3 -3.9
2022/2023 Trefl 1LO Sopot 10 6.0 29:40 56.3 0.0 40.9 27.3 0.90 6.10 7.00 8.3 3.20 3.80 4.4 1.50 0.10 0.20 13.0 9.5
2021/2022 Trefl 1LO Sopot 6 12.3 28:49 65.3 28.6 60.7 16.0 1.20 6.70 7.80 7.7 2.00 3.50 2.8 3.70 0.20 0.30 21.7 15.2
2021/2022 Trefl 1LO Sopot 10 6.9 19:44 60.5 12.5 52.9 37.8 0.80 2.10 2.90 2.3 1.50 3.00 1.6 0.90 0.10 0.60 6.8 -3.0
2021/2022 Trefl II Sopot 23 5.5 22:37 49.5 15.2 41.2 35.7 0.50 2.60 3.10 3.1 1.80 2.00 2.5 1.00 0.00 0.30 6.1 -3.9
2020/2021 Trefl 1LO Sopot 6 15.0 34:37 44.7 28.6 37.1 85.7 1.50 6.00 7.50 8.2 1.30 4.50 4.3 2.50 0.20 0.50 19.3 15.3
2020/2021 Trefl 1LO Sopot 9 5.1 19:31 60.0 14.3 45.5 80.0 1.20 2.40 3.70 2.2 1.90 0.80 1.0 1.00 0.10 0.00 8.3 6.1
2 Liga Mężczyzn
2020/2021 Trefl II Sopot 13 4.0 17:15 41.4 16.7 27.7 62.5 0.50 2.00 2.50 1.8 1.50 1.40 1.7 1.30 0.10 0.30 3.9 -6.5
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2018/2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 10.6 23:37 36.8 15.8 30.4 37.5 1.60 1.80 3.40 4.0 2.20 4.80 3.4 2.20 0.10 0.20 4.2 6.8
2016/2017 KS Jedynka Pelplin 3 5.7 20:37 26.3 14.3 23.1 50.0 0.00 1.30 1.30 1.0 1.00 2.00 1.7 1.00 0.00 0.30 -0.7 -14.7
2015/2016 SKS Starogard Gdański 3 2.0 15:25 37.5 0.0 27.3 0.0 0.70 0.00 0.70 0.7 3.00 0.70 1.7 1.30 0.00 0.00 0.0 -23.0
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2018/2019 Pomorskie 9 8.7 18:08 62.5 20.0 52.4 90.0 0.70 1.00 1.70 3.2 1.40 1.40 1.9 1.70 0.10 0.40 10.0 14.6
2017/2018 Pomorskie 10 3.9 14:07 48.1 25.0 41.0 100.0 0.50 1.00 1.50 2.0 1.20 0.70 1.2 1.80 0.00 0.10 5.7 17.2

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (2023/2024)
03.04.2024 KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) 101 : 75 P 8 25:29 2/6 33.3 1/4 25.0 3/10 30.0 1/5 20.0 1 1 2 6 1 4 5 1 0 1 1 -29
27.03.2024 KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) 63 : 100 P 17 26:12 5/10 50.0 2/5 40.0 7/15 46.7 1/3 33.3 0 2 2 3 4 2 5 1 0 0 8 -25
23.03.2024 KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) 86 : 60 P 11 34:32 4/6 66.7 0/2 0.0 4/8 50.0 3/5 60.0 1 7 8 8 0 6 5 2 1 1 19 -17
17.03.2024 SMS PZKosz Władysławowo (d) 87 : 80 W 13 31:43 5/5 100.0 0/0 0.0 5/5 100.0 3/12 25.0 0 4 4 11 4 8 6 4 0 0 17 15
09.03.2024 Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) 89 : 72 P 17 32:42 6/12 50.0 1/4 25.0 7/16 43.8 2/6 33.3 2 5 7 7 1 5 2 2 1 0 19 -7
02.03.2024 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) 84 : 85 P 9 29:34 4/8 50.0 0/4 0.0 4/12 33.3 1/3 33.3 1 2 3 15 2 5 4 0 0 1 13 -5
21.02.2024 PGE Spójnia II Stargard (d) 82 : 98 P 15 30:08 6/10 60.0 0/3 0.0 6/13 46.2 3/8 37.5 1 4 5 8 1 5 1 2 0 1 17 -12
14.02.2024 PKK 99 Pabianice (w) 95 : 102 W 25 38:17 10/13 76.9 1/1 100.0 11/14 78.6 2/5 40.0 1 10 11 14 1 7 4 4 0 0 44 8
10.02.2024 AZS UMK Transbruk Toruń (d) 93 : 99 P 13 38:08 6/9 66.7 0/2 0.0 6/11 54.5 1/2 50.0 1 10 11 18 1 3 2 2 0 0 36 -6
07.02.2024 Wiara Lecha Poznań (w) 69 : 78 W 17 33:57 5/8 62.5 2/3 66.7 7/11 63.6 1/5 20.0 1 9 10 10 3 4 5 2 0 0 26 3
31.01.2024 Energa GAK Gdynia (d) 53 : 64 P 13 36:23 4/5 80.0 1/2 50.0 5/7 71.4 2/8 25.0 1 7 8 13 1 5 4 0 1 0 23 -4
27.01.2024 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 73 : 70 P 14 35:43 4/7 57.1 1/3 33.3 5/10 50.0 3/8 37.5 0 8 8 10 3 7 9 2 0 0 15 -1
24.01.2024 Sklep Polski MKK Gniezno (d) 80 : 61 W 21 34:21 6/9 66.7 2/3 66.7 8/12 66.7 3/4 75.0 0 6 6 11 1 3 4 3 0 0 32 17
17.01.2024 AMW Flota Gdynia (w) 77 : 93 W 25 30:47 10/14 71.4 1/6 16.7 11/20 55.0 2/8 25.0 0 11 11 9 0 7 3 1 0 1 28 19
14.01.2024 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) 105 : 58 W 17 17:09 7/8 87.5 0/1 0.0 7/9 77.8 3/4 75.0 0 4 4 6 1 4 4 2 0 0 22 22
06.01.2024 Enea Basket Poznań (d) 84 : 77 W 10 30:11 5/11 45.5 0/3 0.0 5/14 35.7 0/1 0.0 4 7 11 13 2 3 5 2 0 0 21 14
16.12.2023 SMS PZKosz Władysławowo (w) 60 : 84 W 8 26:37 4/6 66.7 0/2 0.0 4/8 50.0 0/4 0.0 0 5 5 14 1 4 3 5 0 0 21 23
03.12.2023 Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) 76 : 95 P 10 21:00 3/7 42.9 1/5 20.0 4/12 33.3 1/2 50.0 1 3 4 8 2 2 1 2 0 1 14 -7
25.11.2023 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) 84 : 100 W 12 27:59 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 6/8 75.0 0 7 7 14 2 7 4 3 1 0 26 7
18.11.2023 ŁKS Coolpack Łódź (d) 87 : 88 P 18 25:04 6/10 60.0 1/4 25.0 7/14 50.0 3/4 75.0 1 8 9 7 4 5 6 3 0 0 23 5
12.11.2023 PKK 99 Pabianice (d) 88 : 59 W 14 28:46 6/10 60.0 0/3 0.0 6/13 46.2 2/3 66.7 1 9 10 10 0 5 3 3 0 0 26 29
28.10.2023 AZS UMK Transbruk Toruń (w) 87 : 73 P 17 28:19 5/8 62.5 1/2 50.0 6/10 60.0 4/6 66.7 0 6 6 12 0 6 5 3 1 0 28 -9
22.10.2023 Wiara Lecha Poznań (d) 80 : 86 P 5 25:16 2/2 100.0 0/1 0.0 2/3 66.7 1/6 16.7 2 3 5 6 2 5 6 1 0 0 5 -11
18.10.2023 Energa GAK Gdynia (w) 82 : 75 P 14 32:20 6/8 75.0 0/2 0.0 6/10 60.0 2/4 50.0 2 3 5 7 2 5 3 2 0 0 19 -6
14.10.2023 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 70 : 60 W 14 28:05 6/7 85.7 0/6 0.0 6/13 46.2 2/4 50.0 2 5 7 6 2 4 9 3 0 0 12 16
07.10.2023 Sklep Polski MKK Gniezno (w) 88 : 82 P 7 21:04 3/6 50.0 0/2 0.0 3/8 37.5 1/2 50.0 0 2 2 3 1 1 3 0 0 0 3 4
04.10.2023 AMW Flota Gdynia (d) 68 : 82 P 4 18:46 1/3 33.3 0/3 0.0 1/6 16.7 2/2 100.0 0 5 5 4 0 2 4 0 0 0 4 -7

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 38:17 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
celny rzut za 2 10 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
wykonywany rzut za 2 14 17.01.2024 2LM AMW Flota Gdynia 77 : 93
skuteczność za 2 100.0000 17.03.2024 2LM SMS PZKosz Władysławowo 87 : 80
celny rzut za 3 2 27.03.2024 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 63 : 100
wykonywany rzut za 3 6 17.01.2024 2LM AMW Flota Gdynia 77 : 93
skuteczność za 3 100.0000 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
celny rzut z gry 11 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
wykonywany rzut za gry 20 17.01.2024 2LM AMW Flota Gdynia 77 : 93
skuteczność z gry 100.0000 17.03.2024 2LM SMS PZKosz Władysławowo 87 : 80
celny rzut wolny 6 25.11.2023 2LM Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 84 : 100
wykonywany rzut wolny 12 17.03.2024 2LM SMS PZKosz Władysławowo 87 : 80
skuteczność za 1 100.0000 04.10.2023 2LM AMW Flota Gdynia 68 : 82
punkty 25 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
zbiórki w ataku 4 06.01.2024 2LM Enea Basket Poznań 84 : 77
zbiórki w obronie 11 17.01.2024 2LM AMW Flota Gdynia 77 : 93
zbiórki 11 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
asysty 18 10.02.2024 2LM AZS UMK Transbruk Toruń 93 : 99
faule 4 27.03.2024 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 63 : 100
faule wymuszone 8 17.03.2024 2LM SMS PZKosz Władysławowo 87 : 80
straty 9 27.01.2024 2LM Enea Astoria Bydgoszcz 73 : 70
przechwyty 5 16.12.2023 2LM SMS PZKosz Władysławowo 60 : 84
bloki 1 23.03.2024 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 86 : 60
bloki otrzymane 1 03.04.2024 2LM KSK Ciech Noteć Inowrocław 101 : 75
asysty/straty 9.0000 10.02.2024 2LM AZS UMK Transbruk Toruń 93 : 99
przechwyty/straty 2.0000 21.02.2024 2LM PGE Spójnia II Stargard 82 : 98
eval 44 14.02.2024 2LM PKK 99 Pabianice 95 : 102
+/- 29 12.11.2023 2LM PKK 99 Pabianice 88 : 59

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2022/2023 Trefl Sopot Energa Basket Liga
2020/2021 Trefl II Sopot 2 Liga Mężczyzn
2018/2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2018/2019 Pomorskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2017/2018 Pomorskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2017/2018 Pomorskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt
2016/2017 KS Jedynka Pelplin Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2015/2016 SKS Starogard Gdański Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę