Pierwszy raz w historii koszykarze Mazowieckiego wygrali Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży chłopców. W finale zespół Wojciecha Rogowskiego, Ireneusza Juraszewskiego i Marcina Popiołka pokonał zdecydowanie Pomorskie 93:63. Trzecie miejsce dla Śląskiego. MVP turnieju finałowego został wybrany Filip Kowalczyk (Mazowieckie / AK Komorów).
17
Alan Cessa
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 19 | 30 | 177:28 | 11 / 32 | 1 / 8 | 12 / 40 | 5 / 8 | 4 | 27 | 31 | 7 | 11 | 6 | 11 | 8 | 3 | 1 | 37 | -2 |
2021/2022 | MKS Sokół Międzychód | 1 | 0 | 01:40 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 10 | 108 | 203:30 | 39 / 90 | 5 / 20 | 44 / 110 | 15 / 25 | 29 | 42 | 71 | 8 | 17 | 16 | 25 | 9 | 1 | 7 | 96 | -4 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 19 | 1.6 | 09:20 | 34.4 | 12.5 | 30.0 | 62.5 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 0.4 | 0.60 | 0.30 | 0.6 | 0.40 | 0.20 | 0.10 | 1.9 | -0.1 |
2021/2022 | MKS Sokół Międzychód | 1 | 0.0 | 01:40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | -4.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Wielkopolskie | 10 | 10.8 | 20:21 | 43.3 | 25.0 | 40.0 | 60.0 | 2.90 | 4.20 | 7.10 | 0.8 | 1.70 | 1.60 | 2.5 | 0.90 | 0.10 | 0.70 | 9.6 | -0.4 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MKS Sokół Marbo Międzychód (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
27.05.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 81 : 92 W | 0 | 00:18 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
20.05.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 91 : 80 W | 0 | 00:45 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -1 | |||||
15.04.2023 | Basket Hills Bielsko-Biała (d) | 101 : 83 W | 0 | 01:53 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | |||||
12.04.2023 | BC Swiss Krono Żary (d) | 95 : 70 W | 8 | 22:17 | 4/7 | 57.1 | 0/1 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 6 | |||||
02.04.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 87 : 64 P | 0 | 08:59 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | -20 | |||||
22.03.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 95 : 73 W | 0 | 05:35 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||||
17.03.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 69 : 102 W | 4 | 11:36 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | 10 | |||||
25.02.2023 | Pogoń Prudnik (w) | 93 : 72 P | 0 | 06:04 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||||
22.02.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 61 : 75 W | 0 | 17:55 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | 8 | |||||
18.02.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 87 : 67 W | 1 | 15:50 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | |||||
15.02.2023 | Basket Club Obra Kościan (w) | 104 : 98 P | 0 | 05:17 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
11.02.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 80 : 55 W | 0 | 07:54 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
08.02.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 80 : 60 W | 3 | 14:46 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | |||||
27.01.2023 | BC Swiss Krono Żary (w) | 89 : 95 W | 0 | 06:57 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -1 | |||||
21.01.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 78 : 105 W | 1 | 09:50 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 7 | |||||
17.12.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 92 : 86 W | 0 | 02:46 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||||
10.12.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 90 : 75 W | 5 | 17:17 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 4 | |||||
03.12.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 87 : 73 W | 8 | 19:24 | 4/5 | 80.0 | 0/2 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | -6 | |||||
15.10.2022 | BC Swiss Krono Żary (d) | 88 : 74 W | 0 | 02:05 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 22:17 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | celny rzut za 2 | 4 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | celny rzut za 3 | 1 | 10.12.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 90 : 75 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 10.12.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 90 : 75 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 10.12.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 90 : 75 | celny rzut z gry | 4 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | wykonywany rzut za gry | 8 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | skuteczność z gry | 100.0000 | 08.02.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 80 : 60 | celny rzut wolny | 2 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | wykonywany rzut wolny | 2 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | punkty | 8 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | zbiórki w ataku | 1 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | zbiórki w obronie | 5 | 08.02.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 80 : 60 | zbiórki | 6 | 08.02.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 80 : 60 | asysty | 2 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | faule | 3 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | faule wymuszone | 1 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | straty | 2 | 18.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 67 | przechwyty | 2 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 | bloki | 1 | 18.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 67 | bloki otrzymane | 1 | 21.01.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 78 : 105 | asysty/straty | 2.0000 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | przechwyty/straty | 1.0000 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | eval | 10 | 12.04.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 95 : 70 | +/- | 10 | 17.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 69 : 102 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |