Drugi raz z rzędu najlepszym zespołem Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17 mężczyzn została Gdyńska Akademia Koszykówki. W finale GAK Gdynia pokonał GTK Gliwice 74:59, ani razu nie przegrywając w spotkaniu. Brąz dla WKK Wrocław, które po niezwykle emocjonującym półfinale uległo dzień wcześniej drużynie z Gdyni. MVP turnieju finałowego został wybrany Bartosz Mońko z GAK Gdynia.
8
Bartosz Mońko
GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 8 | 103 | 205:37 | 28 / 62 | 10 / 49 | 38 / 111 | 17 / 26 | 7 | 11 | 18 | 14 | 18 | 26 | 19 | 7 | 2 | 5 | 43 | -20 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 21 | 328 | 490:55 | 94 / 168 | 35 / 98 | 129 / 266 | 35 / 50 | 24 | 56 | 80 | 33 | 31 | 59 | 58 | 35 | 1 | 10 | 267 | -90 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 165 | 218:16 | 38 / 74 | 22 / 70 | 60 / 144 | 23 / 29 | 15 | 18 | 33 | 16 | 15 | 25 | 17 | 11 | 2 | 8 | 120 | 112 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 9 | 121 | 214:44 | 23 / 43 | 17 / 50 | 40 / 93 | 24 / 26 | 5 | 20 | 25 | 14 | 19 | 26 | 29 | 9 | 2 | 4 | 87 | -107 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 7 | 32 | 103:07 | 13 / 30 | 1 / 13 | 14 / 43 | 3 / 7 | 9 | 9 | 18 | 7 | 12 | 5 | 8 | 2 | 0 | 2 | 18 | 37 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 2 | 8 | 11:45 | 4 / 5 | 0 / 2 | 4 / 7 | 0 / 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -9 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 1 | 0 | 03:29 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 140 | 187:07 | 47 / 95 | 9 / 33 | 56 / 128 | 19 / 27 | 20 | 27 | 47 | 21 | 20 | 23 | 30 | 14 | 1 | 5 | 113 | 117 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 1 | 4 | 07:25 | 2 / 2 | 0 / 0 | 2 / 2 | 0 / 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 13 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 9 | 75 | 133:21 | 21 / 37 | 6 / 27 | 27 / 64 | 15 / 20 | 7 | 14 | 21 | 13 | 8 | 16 | 18 | 13 | 1 | 5 | 63 | 64 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 8 | 12.9 | 25:42 | 45.2 | 20.4 | 34.2 | 65.4 | 0.90 | 1.40 | 2.30 | 1.8 | 2.30 | 3.30 | 2.4 | 0.90 | 0.30 | 0.60 | 5.4 | -2.5 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 20.6 | 27:17 | 51.4 | 31.4 | 41.7 | 79.3 | 1.90 | 2.30 | 4.10 | 2.0 | 1.90 | 3.10 | 2.1 | 1.40 | 0.30 | 1.00 | 15.0 | 14.0 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 21 | 15.6 | 23:22 | 56.0 | 35.7 | 48.5 | 70.0 | 1.10 | 2.70 | 3.80 | 1.6 | 1.50 | 2.80 | 2.8 | 1.70 | 0.00 | 0.50 | 12.7 | -4.3 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 9 | 13.4 | 23:51 | 53.5 | 34.0 | 43.0 | 92.3 | 0.60 | 2.20 | 2.80 | 1.6 | 2.10 | 2.90 | 3.2 | 1.00 | 0.20 | 0.40 | 9.7 | -11.9 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 7 | 4.6 | 14:43 | 43.3 | 7.7 | 32.6 | 42.9 | 1.30 | 1.30 | 2.60 | 1.0 | 1.70 | 0.70 | 1.1 | 0.30 | 0.00 | 0.30 | 2.6 | 5.3 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 2 | 4.0 | 05:52 | 80.0 | 0.0 | 57.1 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | -4.5 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 1 | 0.0 | 03:29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 1.0 | 2.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | -4.0 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 17.5 | 23:23 | 49.5 | 27.3 | 43.8 | 70.4 | 2.50 | 3.40 | 5.90 | 2.6 | 2.50 | 2.90 | 3.8 | 1.80 | 0.10 | 0.60 | 14.1 | 14.6 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 1 | 4.0 | 07:25 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2.00 | 1.00 | 3.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 8.0 | 13.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 9 | 8.3 | 14:49 | 56.8 | 22.2 | 42.2 | 75.0 | 0.80 | 1.60 | 2.30 | 1.4 | 0.90 | 1.80 | 2.0 | 1.40 | 0.10 | 0.60 | 7.0 | 7.1 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GAK Gdynia (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
22.03.2023 | Trefl II Sopot (w) | 57 : 71 W | 12 | 17:29 | 6/10 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 6/12 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 15 | 13 | |||||
19.03.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 82 : 90 P | 23 | 26:19 | 7/11 | 63.6 | 3/10 | 30.0 | 10/21 | 47.6 | 0/1 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 19 | -13 | |||||
07.03.2023 | Ogniwo Szczecin (d) | 85 : 83 W | 28 | 27:22 | 3/6 | 50.0 | 7/14 | 50.0 | 10/20 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 22 | 5 | |||||
25.02.2023 | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice (d) | 106 : 110 P | 36 | 26:21 | 7/12 | 58.3 | 6/9 | 66.7 | 13/21 | 61.9 | 4/5 | 80.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 29 | 3 | |||||
14.02.2023 | AMW Flota Gdynia (d) | 76 : 72 W | 16 | 28:51 | 5/8 | 62.5 | 2/4 | 50.0 | 7/12 | 58.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 6 | 0 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 18 | 0 | |||||
11.02.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 80 : 61 P | 17 | 24:45 | 5/12 | 41.7 | 1/4 | 25.0 | 6/16 | 37.5 | 4/4 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 11 | -11 | |||||
09.02.2023 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (d) | 66 : 79 P | 18 | 33:21 | 5/9 | 55.6 | 2/6 | 33.3 | 7/15 | 46.7 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 14 | -8 | |||||
01.02.2023 | ŁKS Politechnika Łódzka (d) | 95 : 76 W | 8 | 16:37 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 10 | -11 | |||||
29.01.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 54 : 86 P | 8 | 13:19 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 3/3 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | |||||
10.12.2022 | MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz (w) | 93 : 78 P | 16 | 21:21 | 5/7 | 71.4 | 1/3 | 33.3 | 6/10 | 60.0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 18 | -4 | |||||
07.12.2022 | Trefl II Sopot (d) | 60 : 58 W | 24 | 31:53 | 9/13 | 69.2 | 1/4 | 25.0 | 10/17 | 58.8 | 3/5 | 60.0 | 3 | 5 | 8 | 2 | 2 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | 26 | 10 | |||||
03.12.2022 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 100 : 61 P | 4 | 14:41 | 2/4 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -22 | |||||
19.11.2022 | KS Księżak Łowicz (w) | 95 : 83 P | 17 | 20:43 | 0/2 | 0.0 | 4/10 | 40.0 | 4/12 | 33.3 | 5/5 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 13 | 3 | |||||
12.11.2022 | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice (w) | 78 : 52 P | 8 | 24:08 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | -6 | |||||
10.11.2022 | Ogniwo Szczecin (w) | 76 : 74 P | 25 | 35:12 | 11/18 | 61.1 | 1/7 | 14.3 | 12/25 | 48.0 | 0/4 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 11 | -3 | |||||
02.11.2022 | AMW Flota Gdynia (w) | 83 : 66 P | 18 | 22:20 | 8/14 | 57.1 | 0/1 | 0.0 | 8/15 | 53.3 | 2/3 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 5 | 5 | 2 | 0 | 2 | 11 | -12 | |||||
30.10.2022 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 70 : 77 P | 2 | 17:36 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | |||||
15.10.2022 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 88 : 43 P | 6 | 23:32 | 3/5 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | -35 | |||||
08.10.2022 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (w) | 93 : 61 P | 21 | 20:43 | 6/10 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 7/14 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17 | -11 | |||||
01.10.2022 | TKM Włocławek (d) | 97 : 78 W | 16 | 22:04 | 5/9 | 55.6 | 2/6 | 33.3 | 7/15 | 46.7 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 14 | 12 | |||||
24.09.2022 | ŁKS Politechnika Łódzka (w) | 63 : 57 P | 5 | 22:18 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 35:12 | 10.11.2022 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 76 : 74 | celny rzut za 2 | 11 | 10.11.2022 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 76 : 74 | wykonywany rzut za 2 | 18 | 10.11.2022 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 76 : 74 | skuteczność za 2 | 71.4000 | 10.12.2022 | 2LM | MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz | 93 : 78 | celny rzut za 3 | 7 | 07.03.2023 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 85 : 83 | wykonywany rzut za 3 | 14 | 07.03.2023 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 85 : 83 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 25.02.2023 | 2LM | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice | 106 : 110 | celny rzut z gry | 13 | 25.02.2023 | 2LM | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice | 106 : 110 | wykonywany rzut za gry | 25 | 10.11.2022 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 76 : 74 | skuteczność z gry | 61.9000 | 25.02.2023 | 2LM | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice | 106 : 110 | celny rzut wolny | 6 | 08.10.2022 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 93 : 61 | wykonywany rzut wolny | 8 | 08.10.2022 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 93 : 61 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 11.02.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 80 : 61 | punkty | 36 | 25.02.2023 | 2LM | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice | 106 : 110 | zbiórki w ataku | 3 | 22.03.2023 | 2LM | Trefl II Sopot | 57 : 71 | zbiórki w obronie | 6 | 09.02.2023 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 66 : 79 | zbiórki | 8 | 07.12.2022 | 2LM | Trefl II Sopot | 60 : 58 | asysty | 6 | 14.02.2023 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 76 : 72 | faule | 5 | 12.11.2022 | 2LM | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice | 78 : 52 | faule wymuszone | 7 | 08.10.2022 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 93 : 61 | straty | 6 | 15.10.2022 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 88 : 43 | przechwyty | 4 | 01.02.2023 | 2LM | ŁKS Politechnika Łódzka | 95 : 76 | bloki | 1 | 01.10.2022 | 2LM | TKM Włocławek | 97 : 78 | bloki otrzymane | 2 | 19.03.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 82 : 90 | asysty/straty | 2.0000 | 19.03.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 82 : 90 | przechwyty/straty | 2.0000 | 19.03.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 82 : 90 | eval | 29 | 25.02.2023 | 2LM | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice | 106 : 110 | +/- | 13 | 22.03.2023 | 2LM | Trefl II Sopot | 57 : 71 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |