Obraz
16 kolejka | 01.02.2023 | 17:00
Hala gier GCS , Gdynia, Olimpijska 5/9
Komisarz: Piotr Kustosz Sędziowie: Łukasz Cichowski, Michał Ostrowski

GAK Gdynia

Trener: Nikola Avramović. Asystent: Artur Dajos

Trener: Nikola Avramović. Asystent: Artur Dajos

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
3 Szymon Kiejzik 15 25:46 1/1 100.0 3/5 60.0 4/6 66.7 4/4 100.0 2 2 4 1 4 2 2 3 1   20 12
6 Alan Duda 18 25:01 5/11 45.5 1/3 33.3 6/14 42.9 5/12 41.7   1 1 3 4 6   2     9 17
7 Sebastian Ozdowski 2 16:04 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 3 4 1 2     1 1 1 7 7
8 Bartosz Mońko 8 16:37 2/3 66.7 1/2 50.0 3/5 60.0 1/1 100.0   1 1 2 1 4 3 4     10 -11
9 Sebastian Kloska 3 14:53 0/1 0.0 1/5 20.0 1/6 16.7   0.0   1 1 2 2 1 2 1     0 1
10 Bartłomiej Pfeifer 0 04:53   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2   2           2 10
13 Mateusz Żebrok 20 19:32 5/6 83.3 1/3 33.3 6/9 66.7 7/7 100.0   5 5   1 5 3 3     22 18
15 Kacper Wilk 4 18:30 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0 2/2 100.0 2 3 5   3 2 3       3 -2
18 Kacper Ponitka 7 18:42 1/5 20.0 0/2 0.0 1/7 14.3 5/6 83.3 1 4 5 2   4 1 3   1 9 7
20 Cezary Zabrocki 10 28:57 0/2 0.0 3/4 75.0 3/6 50.0 1/2 50.0 1 2 3 4 2 2 4 3     12 22
21 Daniel Kośnik DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
25 Marcel Babiński 8 11:05 2/2 100.0 1/1 100.0 3/3 100.0 1/4 25.0   2 2 2   2 1       8 14
  Drużynowe                     3 4 7       1          
  Suma 95 200:00 18/37 48.6 11/26 42.3 29/63 46.0 26/38 68.4 10 30 40 17 21 28 20 20 2 2 102  

ŁKS Politechnika Łódzka

Trener: Piotr Trepka

Trener: Piotr Trepka

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Wiktor Szewczyk 5 12:39 0/1 0.0 1/2 50.0 1/3 33.3 2/3 66.7   1 1 1 3 1 3       1 1
1 Bartosz Keller 11 18:25 3/5 60.0 1/2 50.0 4/7 57.1 2/2 100.0 1 5 6 3 3 1 1 1     17 -7
5 Szymon Rękoś 2 14:25 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0         3   5 1     -3 -10
9 Jakub Gawlas 0 03:31   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 -4
14 Adrian Adamowicz 6 13:50 3/5 60.0 0/2 0.0 3/7 42.9   0.0         2   1     1 1 -6
15 Maciej Szalak 2 07:02 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   1 1   3   1       2 -5
17 Jakub Zapart 17 29:48 5/8 62.5 1/5 20.0 6/13 46.2 4/4 100.0 2 7 9 2 4 6 5 3 2   21 -11
23 Mikołaj Majer 0 01:08   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 0
24 Tomasz Kwieciński 5 21:35 1/2 50.0 1/2 50.0 2/4 50.0   0.0 1 5 6 3 1 1 2 3     13 -12
41 Kacper Koc 2 28:27 1/7 14.3 0/3 0.0 1/10 10.0 0/2 0.0 1 3 4 4 5 4 5 1   1 -5 -17
42 Mykyta Yalovenko 23 28:19 8/11 72.7   0.0 8/11 72.7 7/9 77.8 4 7 11 4 1 7 3 3     33 -10
96 Maksymilian Gajek 3 20:51   0.0 1/7 14.3 1/7 14.3   0.0 1   1 4 1 1 2 1     1 -14
  Drużynowe                       1 1                  
  Suma 76 200:00 23/42 54.8 5/23 21.7 28/65 43.1 15/20 75.0 10 30 40 21 28 21 28 13 2 2 81  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
42, M. Yalovenko, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
15, K. Wilk, przegrany rzut sędziowski
09:44:00
 
41, K. Koc, niecelny z wysoku za 3
09:41:00
 
24, T. Kwieciński, zbiórka w ataku
09:40:00
 
41, K. Koc, strata - złe podanie
09:40:00
 
8, B. Mońko, strata - złe podanie
09:40:00
 
24, T. Kwieciński, przechwyt
09:40:00
0 : 2
24, T. Kwieciński, celny z wyskoku za 2
09:39:00
 
3, S. Kiejzik, strata - błąd kozłowania
09:39:00
 
42, M. Yalovenko, przechwyt
09:36:00
 
24, T. Kwieciński, niecelny z wyskoku za 2
09:33:00
 
9, S. Kloska, zbiórka w obronie
09:29:00
 
9, S. Kloska, strata - złe podanie
09:08:00
 
5, S. Rękoś, strata - złe podanie
09:08:00
 
8, B. Mońko, przechwyt
09:08:00
 
5, S. Rękoś, faul osobisty
09:08:00
 
8, B. Mońko, faulowany
08:52:00
2 : 2
8, B. Mońko, celny lay-up z obejściem