terminarz
1 mecz | ||
AMW Asseco Arka II Gdynia | 81 : 99 | Enea Basket Poznań |
30.03.2022 18:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Ogniwo Szczecin | 79 : 86 | MKS Sokół Międzychód |
30.03.2022 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 87 : 94 | Sklep Polski MKK Gniezno |
30.03.2022 19:30 | POSiR A, Poznań | ||
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 86 : 90 | KSK Ciech Noteć Inowrocław |
30.03.2022 20:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
2 mecz | ||
Enea Basket Poznań | 103 : 70 | AMW Asseco Arka II Gdynia |
02.04.2022 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MKS Sokół Międzychód | 96 : 90 | Ogniwo Szczecin |
02.04.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód | ||
KSK Ciech Noteć Inowrocław | 82 : 69 | Tarnovia Tarnowo Podgórne |
02.04.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 100 : 98 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
03.04.2022 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno |
1 mecz | ||
Żubry Chorten Białystok | 65 : 79 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. |
30.03.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok | ||
Energa Hutnik Koszykówka | 91 : 85 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
30.03.2022 17:30 | Zespół Szkół Nr 115, Warszawa | ||
Profbud Legia Warszawa | 51 : 85 | KKS Polonia Warszawa |
30.03.2022 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa | ||
Kolejarz Basket Radom | 63 : 115 | ŁKS Coolpack Łódź |
30.03.2022 19:30 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom | ||
2 mecz | ||
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 83 : 67 | Żubry Chorten Białystok |
02.04.2022 15:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 81 : 65 | Energa Hutnik Koszykówka |
02.04.2022 17:30 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
ŁKS Coolpack Łódź | 89 : 60 | Kolejarz Basket Radom |
02.04.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
KKS Polonia Warszawa | 82 : 79 | Profbud Legia Warszawa |
03.04.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
1 mecz | ||
MKS II Dąbrowa Górnicza | 71 : 68 | Basket Hills Bielsko-Biała |
30.03.2022 19:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza | ||
Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 77 : 84 | BS Polonia Bytom |
30.03.2022 19:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
KK UR Bozza Kraków | 82 : 78 | KKS Ragor Tarnowskie Góry |
30.03.2022 20:15 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków | ||
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków | 83 : 88 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice |
30.03.2022 20:30 | Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków | ||
2 mecz | ||
BS Polonia Bytom | 102 : 66 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
02.04.2022 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 88 : 84 | KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków |
02.04.2022 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice | ||
Basket Hills Bielsko-Biała | 82 : 70 | MKS II Dąbrowa Górnicza |
02.04.2022 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
KKS Ragor Tarnowskie Góry | 80 : 68 | KK UR Bozza Kraków |
03.04.2022 18:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry |
1 mecz | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 63 : 93 | Rycerze Rydzyna |
30.03.2022 17:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
IgnerHome Basket Nysa | 89 : 80 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. |
30.03.2022 19:30 | HALA NYSA, Nysa | ||
BC Obra Kościan | 62 : 83 | Pogoń Prudnik |
30.03.2022 19:30 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan | ||
BC Swiss Krono Żary | 62 : 56 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew |
30.03.2022 20:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
2 mecz | ||
Rycerze Rydzyna | 93 : 84 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
02.04.2022 17:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna | ||
KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 84 : 81 | BC Swiss Krono Żary |
02.04.2022 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
Pogoń Prudnik | 90 : 68 | BC Obra Kościan |
02.04.2022 17:30 | Obuwnik, Prudnik | ||
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. | 101 : 87 | IgnerHome Basket Nysa |
03.04.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie |