Obraz

terminarz

1 kolejka
AZS UMK Transbruk Toruń 65 : 60 Ogniwo Szczecin
25.09.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
AMW Asseco Arka II Gdynia 73 : 75 Enea Basket Poznań
25.09.2021 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Miasto Zakochanych Chełmno 62 : 98 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
25.09.2021 13:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
KSK Ciech Noteć Inowrocław 88 : 62 SMS PZKosz Władysławowo
25.09.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk 82 : 84 MKS Sokół Międzychód
26.09.2021 14:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 81 : 80 Enea Astoria II Bydgoszcz
26.09.2021 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Sklep Polski MKK Gniezno 101 : 75 Trefl II Sopot
06.10.2021 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
2 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk 65 : 93 KSK Ciech Noteć Inowrocław
02.10.2021 13:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Sklep Polski MKK Gniezno 86 : 61 Miasto Zakochanych Chełmno
02.10.2021 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 84 : 77 TS Basket Poznań
02.10.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
SMS PZKosz Władysławowo 64 : 77 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
02.10.2021 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Ogniwo Szczecin 79 : 90 AMW Asseco Arka II Gdynia
02.10.2021 18:00 | SDS, Szczecin
Enea Basket Poznań 72 : 48 Trefl II Sopot
02.10.2021 18:30 | POSiR (Hala B), Poznań
Enea Astoria II Bydgoszcz 86 : 69 AZS UMK Transbruk Toruń
03.10.2021 15:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
3 kolejka
AMW Asseco Arka II Gdynia 96 : 83 Enea Astoria II Bydgoszcz
08.10.2021 18:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń 70 : 60 SMS PZKosz Władysławowo
09.10.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Miasto Zakochanych Chełmno 52 : 91 Enea Basket Poznań
09.10.2021 15:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 90 : 81 AZS Politechnika Gdańsk
09.10.2021 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
KSK Ciech Noteć Inowrocław 78 : 70 MKS Sokół Międzychód
09.10.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
TS Basket Poznań 51 : 78 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
09.10.2021 18:30 | CityZen, Poznań
Trefl II Sopot 80 : 76 Ogniwo Szczecin
10.10.2021 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
4 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 56 : 78 AMW Asseco Arka II Gdynia
15.10.2021 17:30 | COS OPO, Władysławowo
Sklep Polski MKK Gniezno 78 : 66 TS Basket Poznań
16.10.2021 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 75 : 85 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
16.10.2021 17:00 | Hala Sportowo - Widowiskowa w Sierakowie, Sieraków
KSK Ciech Noteć Inowrocław 82 : 66 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
16.10.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk 63 : 70 AZS UMK Transbruk Toruń
17.10.2021 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Ogniwo Szczecin 117 : 75 Miasto Zakochanych Chełmno
17.10.2021 18:00 | SDS, Szczecin
Enea Astoria II Bydgoszcz 100 : 94 Trefl II Sopot
18.10.2021 19:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
5 kolejka
TS Basket Poznań -- : -- Enea Basket Poznań
01.01.1970 | CityZen, Poznań
AMW Asseco Arka II Gdynia 67 : 59 AZS Politechnika Gdańsk
20.10.2021 18:00 | ACS AMW, Gdynia
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 75 : 95 Sklep Polski MKK Gniezno
20.10.2021 19:00 | POSiR A, Poznań
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 87 : 58 MKS Sokół Międzychód
20.10.2021 19:30 | OSiR, Tarnowo Podgórne
AZS UMK Transbruk Toruń 73 : 74 KSK Ciech Noteć Inowrocław
20.10.2021 19:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Miasto Zakochanych Chełmno 101 : 109 Enea Astoria II Bydgoszcz
21.10.2021 18:30 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot 67 : 65 SMS PZKosz Władysławowo
26.10.2021 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
6 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk 75 : 70 Trefl II Sopot
23.10.2021 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 66 : 70 AZS UMK Transbruk Toruń
23.10.2021 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód 68 : 88 Sklep Polski MKK Gniezno
23.10.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Enea Basket Poznań 100 : 67 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
23.10.2021 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
KSK Ciech Noteć Inowrocław 83 : 90 AMW Asseco Arka II Gdynia
23.10.2021 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Ogniwo Szczecin 71 : 69 TS Basket Poznań
24.10.2021 18:00 | SDS, Szczecin
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
28.10.2021 19:00 | COS OPO, Władysławowo
7 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
30.10.2021 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
30.10.2021 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
30.10.2021 13:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Enea Basket Poznań
30.10.2021 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
TS Basket Poznań -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
30.10.2021 18:30 | CityZen, Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Ogniwo Szczecin
30.10.2021 18:30 | POSiR A, Poznań
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- MKS Sokół Międzychód
31.10.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
8 kolejka
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
06.11.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
06.11.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Trefl II Sopot
06.11.2021 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód -- : -- Enea Basket Poznań
06.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- TS Basket Poznań
06.11.2021 17:30 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
07.11.2021 13:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Ogniwo Szczecin -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
07.11.2021 18:00 | SDS, Szczecin
9 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
13.11.2021 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
13.11.2021 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
13.11.2021 | POSiR A, Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
13.11.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
13.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Enea Basket Poznań -- : -- Ogniwo Szczecin
13.11.2021 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
TS Basket Poznań -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
13.11.2021 18:30 | CityZen, Poznań
10 kolejka
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- Enea Basket Poznań
17.11.2021 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
17.11.2021 | COS OPO, Władysławowo
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- TS Basket Poznań
17.11.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- Trefl II Sopot
17.11.2021 18:00 | ACS AMW, Gdynia
MKS Sokół Międzychód -- : -- Ogniwo Szczecin
17.11.2021 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
17.11.2021 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
17.11.2021 20:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
11 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- MKS Sokół Międzychód
20.11.2021 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
20.11.2021 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
20.11.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Ogniwo Szczecin -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
20.11.2021 | SDS, Szczecin
Enea Basket Poznań -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
20.11.2021 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań
TS Basket Poznań -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
20.11.2021 18:30 | CityZen, Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
20.11.2021 18:30 | POSiR A, Poznań
12 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Ogniwo Szczecin
27.11.2021 | COS OPO, Władysławowo
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
27.11.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Trefl II Sopot -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
27.11.2021 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- TS Basket Poznań
27.11.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
27.11.2021 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
27.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Enea Basket Poznań
28.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
13 kolejka
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- MKS Sokół Międzychód
04.12.2021 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
TS Basket Poznań -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
04.12.2021 | CityZen, Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
04.12.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Ogniwo Szczecin -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
04.12.2021 | SDS, Szczecin
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
04.12.2021 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Enea Basket Poznań -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
04.12.2021 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
04.12.2021 18:30 | POSiR A, Poznań
14 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
11.12.2021 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- Ogniwo Szczecin
11.12.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Trefl II Sopot -- : -- TS Basket Poznań
11.12.2021 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
11.12.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
11.12.2021 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Enea Basket Poznań
11.12.2021 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
11.12.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
15 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
18.12.2021 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
18.12.2021 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
18.12.2021 | COS OPO, Władysławowo
Enea Basket Poznań -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
18.12.2021 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Ogniwo Szczecin -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
18.12.2021 18:00 | SDS, Szczecin
TS Basket Poznań -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
18.12.2021 18:30 | CityZen, Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Trefl II Sopot
18.12.2021 18:30 | POSiR A, Poznań
16 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
01.01.2022 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
01.01.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Trefl II Sopot -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
01.01.2022 | ,
MKS Sokół Międzychód -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
01.01.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
02.01.2022 | POSiR A, Poznań
Ogniwo Szczecin -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
02.01.2022 18:00 | SDS, Szczecin
Enea Basket Poznań -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
02.01.2022 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań
17 kolejka
TS Basket Poznań -- : -- MKS Sokół Międzychód
08.01.2022 | CityZen, Poznań
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
08.01.2022 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot -- : -- Enea Basket Poznań
08.01.2022 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
08.01.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- Ogniwo Szczecin
08.01.2022 13:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
08.01.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
08.01.2022 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
18 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
15.01.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
15.01.2022 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
15.01.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
MKS Sokół Międzychód -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
15.01.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Ogniwo Szczecin -- : -- Trefl II Sopot
15.01.2022 18:00 | SDS, Szczecin
Enea Basket Poznań -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
15.01.2022 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- TS Basket Poznań
15.01.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
19 kolejka
TS Basket Poznań -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
22.01.2022 | CityZen, Poznań
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- Ogniwo Szczecin
22.01.2022 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
22.01.2022 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
22.01.2022 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
22.01.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
22.01.2022 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- MKS Sokół Międzychód
22.01.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
20 kolejka
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
26.01.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
26.01.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Trefl II Sopot
26.01.2022 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
26.01.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Enea Basket Poznań -- : -- TS Basket Poznań
26.01.2022 | POSiR (Hala B), Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
26.01.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
26.01.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
21 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- MKS Sokół Międzychód
29.01.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
TS Basket Poznań -- : -- Ogniwo Szczecin
29.01.2022 | CityZen, Poznań
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
29.01.2022 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
29.01.2022 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
29.01.2022 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
29.01.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Enea Basket Poznań
29.01.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
22 kolejka
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- Trefl II Sopot
05.02.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
05.02.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- TS Basket Poznań
05.02.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
05.02.2022 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
05.02.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Ogniwo Szczecin -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
05.02.2022 18:00 | SDS, Szczecin
Enea Basket Poznań -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
05.02.2022 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań
23 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Ogniwo Szczecin
12.02.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
TS Basket Poznań -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
12.02.2022 | CityZen, Poznań
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
12.02.2022 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
12.02.2022 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
12.02.2022 | ACS AMW, Gdynia
Enea Basket Poznań -- : -- MKS Sokół Międzychód
12.02.2022 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
12.02.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
24 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- TS Basket Poznań
19.02.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
19.02.2022 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
19.02.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Trefl II Sopot
19.02.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
19.02.2022 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- MKS Sokół Międzychód
19.02.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Ogniwo Szczecin -- : -- Enea Basket Poznań
19.02.2022 18:00 | SDS, Szczecin
25 kolejka
Enea Basket Poznań -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
23.02.2022 | POSiR (Hala B), Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
23.02.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
TS Basket Poznań -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
23.02.2022 | CityZen, Poznań
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
23.02.2022 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
23.02.2022 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Ogniwo Szczecin -- : -- MKS Sokół Międzychód
23.02.2022 18:00 | SDS, Szczecin
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
23.02.2022 19:00 | POSiR A, Poznań
26 kolejka
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
26.02.2022 | ACS AMW, Gdynia
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
26.02.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
26.02.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Enea Basket Poznań
26.02.2022 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- Ogniwo Szczecin
26.02.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- TS Basket Poznań
26.02.2022 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód -- : -- Trefl II Sopot
26.02.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
27 kolejka
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- MKS Sokół Międzychód
05.03.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
05.03.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
TS Basket Poznań -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
05.03.2022 | CityZen, Poznań
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- Trefl II Sopot
05.03.2022 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Ogniwo Szczecin -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
05.03.2022 18:00 | SDS, Szczecin
Enea Basket Poznań -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
05.03.2022 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
05.03.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
28 kolejka
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- TS Basket Poznań
12.03.2022 | ACS AMW, Gdynia
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- Enea Basket Poznań
12.03.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Ogniwo Szczecin
12.03.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
12.03.2022 | COS OPO, Władysławowo
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
12.03.2022 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
12.03.2022 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód -- : -- Miasto Zakochanych Chełmno
12.03.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
29 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- MKS Sokół Międzychód
19.03.2022 | COS OPO, Władysławowo
Enea Astoria II Bydgoszcz -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
19.03.2022 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- AZS UMK Transbruk Toruń
19.03.2022 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
TS Basket Poznań -- : -- Trefl II Sopot
19.03.2022 | CityZen, Poznań
Enea Basket Poznań -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
19.03.2022 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Ogniwo Szczecin -- : -- KSK Ciech Noteć Inowrocław
19.03.2022 18:00 | SDS, Szczecin
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -- : -- AMW Asseco Arka II Gdynia
19.03.2022 18:30 | POSiR A, Poznań
30 kolejka
Miasto Zakochanych Chełmno -- : -- TS Basket Poznań
27.03.2022 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot -- : -- MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
27.03.2022 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AMW Asseco Arka II Gdynia -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno
27.03.2022 18:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń -- : -- Enea Basket Poznań
27.03.2022 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Ogniwo Szczecin
27.03.2022 18:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
KSK Ciech Noteć Inowrocław -- : -- Enea Astoria II Bydgoszcz
27.03.2022 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- SMS PZKosz Władysławowo
27.03.2022 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
1 kolejka
MKS Ochota Warszawa 85 : 71 UKS Trójka Żyrardów
25.09.2021 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Isetia Erzurum 69 : 56 KS Legion Legionowo
25.09.2021 15:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Żubry Chorten Białystok 63 : 49 MUKS Piaseczno
25.09.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 80 : 91 KKS Polonia Warszawa
25.09.2021 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Kolejarz Basket Radom 64 : 72 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
25.09.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
Energa Hutnik Koszykówka 92 : 89 AZS UJK Kielce
25.09.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
TSK Roś Pisz 71 : 109 ŁKS Coolpack Łódź
24.10.2021 15:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
2 kolejka
AZS UJK Kielce 87 : 65 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
02.10.2021 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MUKS Piaseczno 88 : 76 TSK Roś Pisz
02.10.2021 16:00 | SP 5, Piaseczno
ŁKS Coolpack Łódź 113 : 73 Energa Hutnik Koszykówka
02.10.2021 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Kolejarz Basket Radom 78 : 85 MKS Ochota Warszawa
02.10.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
UKS Trójka Żyrardów 80 : 82 Żubry Chorten Białystok
02.10.2021 19:00 | AQUA, Żyrardów
Sokół Ostrów Mazowiecka 70 : 98 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
03.10.2021 15:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KS Legion Legionowo 45 : 88 KKS Polonia Warszawa
04.10.2021 21:00 | Arena Legionowo, Legionowo
3 kolejka
Isetia Erzurum 83 : 80 AZS UJK Kielce
09.10.2021 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 78 : 109 Sokół Ostrów Mazowiecka
09.10.2021 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 70 : 78 KKS Polonia Warszawa
09.10.2021 16:30 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Żubry Chorten Białystok 75 : 59 Kolejarz Basket Radom
09.10.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
TSK Roś Pisz 100 : 69 UKS Trójka Żyrardów
09.10.2021 17:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 74 : 104 ŁKS Coolpack Łódź
10.10.2021 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Energa Hutnik Koszykówka 77 : 75 MUKS Piaseczno
10.10.2021 19:00 | CRS Bielany, Warszawa
4 kolejka
AZS UJK Kielce 64 : 65 KS Legion Legionowo
16.10.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Sokół Ostrów Mazowiecka 83 : 95 Żubry Chorten Białystok
16.10.2021 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 106 : 50 MKS Ochota Warszawa
16.10.2021 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ŁKS Coolpack Łódź 110 : 66 Isetia Erzurum
16.10.2021 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
MUKS Piaseczno 80 : 86 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
16.10.2021 18:00 | SP 5, Piaseczno
UKS Trójka Żyrardów 71 : 82 Energa Hutnik Koszykówka
16.10.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
Kolejarz Basket Radom 101 : 82 TSK Roś Pisz
16.10.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
5 kolejka
TSK Roś Pisz 75 : 90 Sokół Ostrów Mazowiecka
20.10.2021 17:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Żubry Chorten Białystok 71 : 52 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
20.10.2021 18:30 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
MKS Ochota Warszawa 39 : 82 KKS Polonia Warszawa
20.10.2021 19:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Isetia Erzurum 94 : 76 MUKS Piaseczno
20.10.2021 20:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Energa Hutnik Koszykówka 99 : 91 Kolejarz Basket Radom
20.10.2021 21:00 | CRS Bielany, Warszawa
KS Legion Legionowo 76 : 92 ŁKS Coolpack Łódź
20.10.2021 21:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 93 : 75 UKS Trójka Żyrardów
21.10.2021 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
6 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka 99 : 72 Energa Hutnik Koszykówka
23.10.2021 13:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa 87 : 92 Żubry Chorten Białystok
23.10.2021 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
MUKS Piaseczno 93 : 94 KS Legion Legionowo
23.10.2021 18:00 | SP 5, Piaseczno
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 99 : 69 TSK Roś Pisz
23.10.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
UKS Trójka Żyrardów 83 : 90 Isetia Erzurum
23.10.2021 19:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Polonia Warszawa 94 : 74 AZS UJK Kielce
24.10.2021 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
Kolejarz Basket Radom 88 : 85 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
24.10.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
7 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
30.10.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia Erzurum -- : -- Kolejarz Basket Radom
30.10.2021 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
KS Legion Legionowo -- : -- UKS Trójka Żyrardów
30.10.2021 17:00 | Arena Legionowo, Legionowo
Żubry Chorten Białystok -- : -- KKS Polonia Warszawa
30.10.2021 18:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
TSK Roś Pisz -- : -- MKS Ochota Warszawa
30.10.2021 18:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
30.10.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
31.10.2021 14:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
8 kolejka
MKS Ochota Warszawa -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
06.11.2021 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- TSK Roś Pisz
06.11.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
MUKS Piaseczno -- : -- AZS UJK Kielce
06.11.2021 18:00 | SP 5, Piaseczno
Kolejarz Basket Radom -- : -- KS Legion Legionowo
06.11.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Isetia Erzurum
06.11.2021 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
07.11.2021 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KKS Polonia Warszawa -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
07.11.2021 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
9 kolejka
TSK Roś Pisz -- : -- KKS Polonia Warszawa
13.11.2021 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- MKS Ochota Warszawa
13.11.2021 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KS Legion Legionowo -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
13.11.2021 | Arena Legionowo, Legionowo
AZS UJK Kielce -- : -- UKS Trójka Żyrardów
13.11.2021 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia Erzurum -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
13.11.2021 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- MUKS Piaseczno
13.11.2021 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- Żubry Chorten Białystok
13.11.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
10 kolejka
TSK Roś Pisz -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
17.11.2021 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
MKS Ochota Warszawa -- : -- Isetia Erzurum
17.11.2021 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Polonia Warszawa -- : -- MUKS Piaseczno
17.11.2021 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
UKS Trójka Żyrardów -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
17.11.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
Kolejarz Basket Radom -- : -- AZS UJK Kielce
17.11.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
Żubry Chorten Białystok -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
17.11.2021 18:30 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- KS Legion Legionowo
17.11.2021 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
11 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- TSK Roś Pisz
20.11.2021 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KS Legion Legionowo -- : -- MKS Ochota Warszawa
20.11.2021 | Arena Legionowo, Legionowo
AZS UJK Kielce -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
20.11.2021 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- Kolejarz Basket Radom
20.11.2021 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- KKS Polonia Warszawa
20.11.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
MUKS Piaseczno -- : -- UKS Trójka Żyrardów
20.11.2021 18:00 | SP 5, Piaseczno
Isetia Erzurum -- : -- Żubry Chorten Białystok
21.11.2021 14:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
12 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
27.11.2021 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
TSK Roś Pisz -- : -- Isetia Erzurum
27.11.2021 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- AZS UJK Kielce
27.11.2021 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Żubry Chorten Białystok -- : -- KS Legion Legionowo
27.11.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Kolejarz Basket Radom -- : -- MUKS Piaseczno
27.11.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
27.11.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
KKS Polonia Warszawa -- : -- UKS Trójka Żyrardów
28.11.2021 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
13 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- KKS Polonia Warszawa
04.12.2021 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KS Legion Legionowo -- : -- TSK Roś Pisz
04.12.2021 | Arena Legionowo, Legionowo
AZS UJK Kielce -- : -- MKS Ochota Warszawa
04.12.2021 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia Erzurum -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
04.12.2021 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
04.12.2021 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
MUKS Piaseczno -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
04.12.2021 18:00 | SP 5, Piaseczno
UKS Trójka Żyrardów -- : -- Kolejarz Basket Radom
04.12.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
14 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- UKS Trójka Żyrardów
11.12.2021 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Isetia Erzurum
11.12.2021 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MKS Ochota Warszawa -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
11.12.2021 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- MUKS Piaseczno
11.12.2021 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Żubry Chorten Białystok -- : -- AZS UJK Kielce
11.12.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KKS Polonia Warszawa -- : -- Kolejarz Basket Radom
12.12.2021 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- KS Legion Legionowo
12.12.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
15 kolejka
KS Legion Legionowo -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
18.12.2021 | Arena Legionowo, Legionowo
AZS UJK Kielce -- : -- TSK Roś Pisz
18.12.2021 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia Erzurum -- : -- KKS Polonia Warszawa
18.12.2021 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- Żubry Chorten Białystok
18.12.2021 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
MUKS Piaseczno -- : -- MKS Ochota Warszawa
18.12.2021 18:00 | SP 5, Piaseczno
Kolejarz Basket Radom -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
18.12.2021 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
UKS Trójka Żyrardów -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
18.12.2021 19:00 | AQUA, Żyrardów
16 kolejka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Kolejarz Basket Radom
22.12.2021 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
AZS UJK Kielce -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
01.01.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- Isetia Erzurum
01.01.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- TSK Roś Pisz
01.01.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
KKS Polonia Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
01.01.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
UKS Trójka Żyrardów -- : -- MKS Ochota Warszawa
01.01.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
MUKS Piaseczno -- : -- Żubry Chorten Białystok
01.01.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
17 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce
08.01.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- MUKS Piaseczno
08.01.2022 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
MKS Ochota Warszawa -- : -- Kolejarz Basket Radom
08.01.2022 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- UKS Trójka Żyrardów
08.01.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
08.01.2022 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
08.01.2022 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
KKS Polonia Warszawa -- : -- KS Legion Legionowo
09.01.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
18 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- MKS Ochota Warszawa
15.01.2022 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
AZS UJK Kielce -- : -- Isetia Erzurum
15.01.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
15.01.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Kolejarz Basket Radom -- : -- Żubry Chorten Białystok
15.01.2022 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
MUKS Piaseczno -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
15.01.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
UKS Trójka Żyrardów -- : -- TSK Roś Pisz
15.01.2022 19:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Polonia Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
16.01.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
19 kolejka
KS Legion Legionowo -- : -- AZS UJK Kielce
22.01.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- MUKS Piaseczno
22.01.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- Kolejarz Basket Radom
22.01.2022 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Isetia Erzurum -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
22.01.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
MKS Ochota Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
22.01.2022 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
22.01.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- UKS Trójka Żyrardów
22.01.2022 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
20 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- TSK Roś Pisz
26.01.2022 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- KS Legion Legionowo
26.01.2022 | Zatoka Sportu, Łódź
Kolejarz Basket Radom -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
26.01.2022 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
UKS Trójka Żyrardów -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
26.01.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
MUKS Piaseczno -- : -- Isetia Erzurum
26.01.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Żubry Chorten Białystok
26.01.2022 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KKS Polonia Warszawa -- : -- MKS Ochota Warszawa
26.01.2022 19:15 | OSiR Wola Koło, Warszawa
21 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- KKS Polonia Warszawa
29.01.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- MUKS Piaseczno
29.01.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Kolejarz Basket Radom
29.01.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
29.01.2022 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Isetia Erzurum -- : -- UKS Trójka Żyrardów
29.01.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- MKS Ochota Warszawa
29.01.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
29.01.2022 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
22 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
05.02.2022 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa -- : -- TSK Roś Pisz
05.02.2022 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
05.02.2022 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- AZS UJK Kielce
05.02.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
KKS Polonia Warszawa -- : -- Żubry Chorten Białystok
05.02.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
Kolejarz Basket Radom -- : -- Isetia Erzurum
05.02.2022 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
UKS Trójka Żyrardów -- : -- KS Legion Legionowo
05.02.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
23 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- MUKS Piaseczno
12.02.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- Kolejarz Basket Radom
12.02.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
12.02.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- Żubry Chorten Białystok
12.02.2022 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Isetia Erzurum -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
12.02.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- KKS Polonia Warszawa
12.02.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- MKS Ochota Warszawa
12.02.2022 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
24 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- KS Legion Legionowo
19.02.2022 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
19.02.2022 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
19.02.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Isetia Erzurum
19.02.2022 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
UKS Trójka Żyrardów -- : -- AZS UJK Kielce
19.02.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
MUKS Piaseczno -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
19.02.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
KKS Polonia Warszawa -- : -- TSK Roś Pisz
20.02.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
25 kolejka
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- UKS Trójka Żyrardów
23.02.2022 | Zatoka Sportu, Łódź
AZS UJK Kielce -- : -- Kolejarz Basket Radom
23.02.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
23.02.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Żubry Chorten Białystok
23.02.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MUKS Piaseczno -- : -- KKS Polonia Warszawa
23.02.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
Isetia Erzurum -- : -- MKS Ochota Warszawa
23.02.2022 20:30 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- TSK Roś Pisz
23.02.2022 21:00 | CRS Bielany, Warszawa
26 kolejka
TSK Roś Pisz -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
26.02.2022 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- AZS UJK Kielce
26.02.2022 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa -- : -- KS Legion Legionowo
26.02.2022 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Żubry Chorten Białystok -- : -- Isetia Erzurum
26.02.2022 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Kolejarz Basket Radom -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
26.02.2022 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
UKS Trójka Żyrardów -- : -- MUKS Piaseczno
26.02.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Polonia Warszawa -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
27.02.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
27 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
05.03.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- Żubry Chorten Białystok
05.03.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
05.03.2022 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Isetia Erzurum -- : -- TSK Roś Pisz
05.03.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
05.03.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
UKS Trójka Żyrardów -- : -- KKS Polonia Warszawa
05.03.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
MUKS Piaseczno -- : -- Kolejarz Basket Radom
05.03.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
28 kolejka
TSK Roś Pisz -- : -- KS Legion Legionowo
12.03.2022 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- MUKS Piaseczno
12.03.2022 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa -- : -- AZS UJK Kielce
12.03.2022 15:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
12.03.2022 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Energa Hutnik Koszykówka -- : -- Isetia Erzurum
12.03.2022 18:00 | CRS Bielany, Warszawa
Kolejarz Basket Radom -- : -- UKS Trójka Żyrardów
12.03.2022 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
KKS Polonia Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
13.03.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
29 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- Żubry Chorten Białystok
19.03.2022 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Legion Legionowo -- : -- Energa Hutnik Koszykówka
19.03.2022 | Arena Legionowo, Legionowo
Isetia Erzurum -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa
19.03.2022 15:00 | Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 72, Warszawa
ŁKS Coolpack Łódź -- : -- MKS Ochota Warszawa
19.03.2022 17:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Kolejarz Basket Radom -- : -- KKS Polonia Warszawa
19.03.2022 18:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom
UKS Trójka Żyrardów -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka
19.03.2022 18:00 | AQUA, Żyrardów
MUKS Piaseczno -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
19.03.2022 18:00 | SP 5, Piaseczno
30 kolejka
KKS Polonia Warszawa -- : -- Isetia Erzurum
27.03.2022 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- KS Legion Legionowo
27.03.2022 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
TSK Roś Pisz -- : -- AZS UJK Kielce
27.03.2022 18:00 | HALA SPORTOWA SP nr 4 , PISZ
Żubry Chorten Białystok -- : -- ŁKS Coolpack Łódź
27.03.2022 18:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
MKS Ochota Warszawa -- : -- MUKS Piaseczno
27.03.2022 18:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- UKS Trójka Żyrardów
27.03.2022 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Kolejarz Basket Radom
27.03.2022 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
1 kolejka
GTK Sordrew AZS II Gliwice 83 : 95 Niedźwiadki Chemart Przemyśl
25.09.2021 17:00 | LO1, Gliwice
TS Wisła Kraków 56 : 72 Basket Hills Bielsko-Biała
25.09.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS Częstochowa 93 : 89 Oknoplast Korona Kraków
25.09.2021 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KK UR Bozza Kraków 78 : 91 BS Polonia Bytom
25.09.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AK Iskra Częstochowa 85 : 98 MKS II Dąbrowa Górnicza
25.09.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 67 : 82 KKS Ragor Tarnowskie Góry
25.09.2021 19:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MUKS 1811 Tarnów 83 : 91 Miejski Czeladzki Klub Sportowy
26.09.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
MKKS Rybnik 59 : 60 KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
06.10.2021 18:30 | ZSE-U, Rybnik
2 kolejka
Oknoplast Korona Kraków 98 : 95 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
02.10.2021 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 77 : 75 BS Polonia Bytom
02.10.2021 15:30 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MUKS 1811 Tarnów 71 : 46 GTK Sordrew AZS II Gliwice
02.10.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
Niedźwiadki Chemart Przemyśl 58 : 65 KK UR Bozza Kraków
02.10.2021 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
MKKS Rybnik 70 : 69 AK Iskra Częstochowa
02.10.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
Basket Hills Bielsko-Biała 83 : 75 AZS Częstochowa
02.10.2021 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKS II Dąbrowa Górnicza 65 : 59 TS Wisła Kraków
03.10.2021 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
KKS Ragor Tarnowskie Góry 92 : 63 Miejski Czeladzki Klub Sportowy
07.10.2021 20:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
3 kolejka
KK UR Bozza Kraków 90 : 73 MUKS 1811 Tarnów
09.10.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom 91 : 54 Niedźwiadki Chemart Przemyśl
09.10.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 76 : 63 Basket Hills Bielsko-Biała
09.10.2021 19:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Oknoplast Korona Kraków 72 : 81 Miejski Czeladzki Klub Sportowy
10.10.2021 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
AZS Częstochowa 74 : 101 MKS II Dąbrowa Górnicza
10.10.2021 17:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
GTK Sordrew AZS II Gliwice 67 : 79 KKS Ragor Tarnowskie Góry
10.10.2021 17:00 | LO1, Gliwice
TS Wisła Kraków 67 : 55 MKKS Rybnik
13.10.2021 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AK Iskra Częstochowa -- : -- KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
27.10.2021 20:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
4 kolejka
AZS Częstochowa 69 : 68 MKKS Rybnik
16.10.2021 16:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
MUKS 1811 Tarnów 47 : 105 BS Polonia Bytom
16.10.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
Basket Hills Bielsko-Biała 95 : 64 Miejski Czeladzki Klub Sportowy
16.10.2021 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AK Iskra Częstochowa 68 : 93 TS Wisła Kraków
16.10.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
Oknoplast Korona Kraków 82 : 101 GTK Sordrew AZS II Gliwice
17.10.2021 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry 84 : 60 KK UR Bozza Kraków
17.10.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
MKS II Dąbrowa Górnicza 67 : 71 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
17.10.2021 18:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków -- : -- Niedźwiadki Chemart Przemyśl
01.12.2021 20:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
5 kolejka
KK UR Bozza Kraków 96 : 61 Oknoplast Korona Kraków
06.10.2021 19:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom 82 : 77 KKS Ragor Tarnowskie Góry
20.10.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 95 : 59 MKKS Rybnik
20.10.2021 18:30 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKS II Dąbrowa Górnicza 101 : 61 Miejski Czeladzki Klub Sportowy
20.10.2021 18:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa 65 : 97 AK Iskra Częstochowa
20.10.2021 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
GTK Sordrew AZS II Gliwice 64 : 93 Basket Hills Bielsko-Biała
20.10.2021 19:00 | LO1, Gliwice
TS Wisła Kraków 63 : 62 KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
20.10.2021 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -- : -- MUKS 1811 Tarnów
24.11.2021 18:30 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
6 kolejka
GTK Sordrew AZS II Gliwice 53 : 100 MKS II Dąbrowa Górnicza
23.10.2021 13:00 | LO1, Gliwice
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków 78 : 64 MUKS 1811 Tarnów
23.10.2021 15:30 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 98 : 82 KK UR Bozza Kraków
23.10.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKKS Rybnik 66 : 70 Miejski Czeladzki Klub Sportowy
23.10.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AK Iskra Częstochowa 59 : 92 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
23.10.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
AZS Częstochowa 50 : 68 TS Wisła Kraków
24.10.2021 17:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KKS Ragor Tarnowskie Góry 85 : 62 Niedźwiadki Chemart Przemyśl
24.10.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
BS Polonia Bytom 98 : 53 Oknoplast Korona Kraków
24.10.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
7 kolejka
GTK Sordrew AZS II Gliwice -- : -- MKKS Rybnik
30.10.2021 17:00 | LO1, Gliwice
MUKS 1811 Tarnów -- : -- KKS Ragor Tarnowskie Góry
30.10.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- TS Wisła Kraków
30.10.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KK UR Bozza Kraków -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza
30.10.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała
30.10.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -- : -- Oknoplast Korona Kraków
30.10.2021 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -- : -- AK Iskra Częstochowa
30.10.2021 18:30 | Miejski Czeladzki Klub Sportowy, Czeladź
AZS Częstochowa -- : -- KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
30.10.2021 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
8 kolejka
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków -- : -- KKS Ragor Tarnowskie Góry
06.11.2021 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- BS Polonia Bytom
06.11.2021 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
06.11.2021 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- Niedźwiadki Chemart Przemyśl
06.11.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKKS Rybnik -- : -- KK UR Bozza Kraków
06.11.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
TS Wisła Kraków -- : -- Miejski Czeladzki Klub Sportowy
06.11.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AK Iskra Częstochowa -- : -- GTK Sordrew AZS II Gliwice
06.11.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
Oknoplast Korona Kraków -- : -- MUKS 1811 Tarnów
07.11.2021 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
9 kolejka
GTK Sordrew AZS II Gliwice -- : -- TS Wisła Kraków
13.11.2021 | LO1, Gliwice
MUKS 1811 Tarnów -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała
13.11.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
13.11.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KK UR Bozza Kraków -- : -- AK Iskra Częstochowa
13.11.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MKKS Rybnik -- : -- BS Polonia Bytom
13.11.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza
13.11.2021 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
KKS Ragor Tarnowskie Góry -- : -- Oknoplast Korona Kraków
13.11.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -- : -- AZS Częstochowa
13.11.2021 18:30 | Miejski Czeladzki Klub Sportowy, Czeladź
10 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- MUKS 1811 Tarnów
17.11.2021 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
TS Wisła Kraków -- : -- KK UR Bozza Kraków
17.11.2021 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS Częstochowa -- : -- GTK Sordrew AZS II Gliwice
17.11.2021 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- KKS Ragor Tarnowskie Góry
17.11.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKKS Rybnik -- : -- Niedźwiadki Chemart Przemyśl
17.11.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- Miejski Czeladzki Klub Sportowy
17.11.2021 18:30 | Nowa Hala AWF, Katowice
AK Iskra Częstochowa -- : -- BS Polonia Bytom
17.11.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków -- : -- Oknoplast Korona Kraków
17.11.2021 20:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
11 kolejka
GTK Sordrew AZS II Gliwice -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
20.11.2021 | LO1, Gliwice
Oknoplast Korona Kraków -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała
20.11.2021 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
MUKS 1811 Tarnów -- : -- MKKS Rybnik
20.11.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
KK UR Bozza Kraków -- : -- AZS Częstochowa
20.11.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
TS Wisła Kraków -- : -- BS Polonia Bytom
20.11.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -- : -- AK Iskra Częstochowa
20.11.2021 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -- : -- KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
20.11.2021 18:30 | Miejski Czeladzki Klub Sportowy, Czeladź
KKS Ragor Tarnowskie Góry -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza
21.11.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
12 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Oknoplast Korona Kraków
27.11.2021 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
TS Wisła Kraków -- : -- Niedźwiadki Chemart Przemyśl
27.11.2021 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS Częstochowa -- : -- BS Polonia Bytom
27.11.2021 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
27.11.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKKS Rybnik -- : -- KKS Ragor Tarnowskie Góry
27.11.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- KK UR Bozza Kraków
27.11.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Miejski Czeladzki Klub Sportowy -- : -- GTK Sordrew AZS II Gliwice
27.11.2021 18:30 | Miejski Czeladzki Klub Sportowy, Czeladź
AK Iskra Częstochowa -- : -- MUKS 1811 Tarnów
27.11.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Studium WFiS Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa
13 kolejka
GTK Sordrew AZS II Gliwice -- : -- KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
04.12.2021 | LO1, Gliwice
Oknoplast Korona Kraków -- : -- MKKS Rybnik
04.12.2021 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
MUKS 1811 Tarnów -- : -- TS Wisła Kraków
04.12.2021 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
KK UR Bozza Kraków -- : -- Miejski Czeladzki Klub Sportowy
04.12.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
04.12.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -- : -- AZS Częstochowa
04.12.2021 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
KKS Ragor Tarnowskie Góry -- : -- AK Iskra Częstochowa
04.12.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarowskie Góry
Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza
04.12.2021 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
14 kolejka
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza
11.12.2021 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKKS Rybnik -- : -- Basket Hills Bielsko-Biała
11.12.2021 | ZSE-U, Rybnik
TS Wisła Kraków --