Spadkowicz z Suzuki 1 Ligi Mężczyzn Znicz Basket Pruszków wygrał rundę zasadniczą w grupie B 2 Ligi Mężczyzn. Drużyna z Mazowsza dobrze radziła sobie zwłaszcza podczas spotkań rozgrywanych w roli gospodarza, notując w nich bilans 14-0. Zdaniem trenerów rywali na tytuł MVP rundy zasadniczej w grupie B zasłużył środkowy klubu z Pruszkowa Mateusz Szwed, wyróżniony został także trener oraz rozgrywający.
12
Mateusz Jakubiak
Enea Basket Poznań
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | Enea Basket Poznań | 19 | 70 | 173:41 | 22 / 39 | 6 / 29 | 28 / 68 | 8 / 12 | 8 | 20 | 28 | 16 | 26 | 12 | 13 | 12 | 0 | 3 | 69 | 93 |
2021/2022 | Enea Basket Junior Poznań | 5 | 22 | 90:23 | 8 / 20 | 2 / 14 | 10 / 34 | 0 / 2 | 0 | 14 | 14 | 5 | 10 | 4 | 7 | 9 | 0 | 4 | 17 | 17 |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 9 | 47 | 148:30 | 13 / 28 | 4 / 18 | 17 / 46 | 9 / 13 | 4 | 25 | 29 | 24 | 14 | 12 | 11 | 8 | 0 | 0 | 64 | -6 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 13 | 64 | 213:04 | 19 / 46 | 8 / 22 | 27 / 68 | 2 / 5 | 5 | 27 | 32 | 20 | 18 | 9 | 28 | 5 | 1 | 4 | 50 | -76 |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 10 | 27 | 139:20 | 9 / 17 | 2 / 11 | 11 / 28 | 3 / 5 | 0 | 11 | 11 | 9 | 6 | 6 | 14 | 6 | 0 | 3 | 20 | -111 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Biofarm Basket Junior Poznań | 5 | 55 | 127:20 | 18 / 29 | 4 / 13 | 22 / 42 | 7 / 14 | 3 | 11 | 14 | 6 | 8 | 14 | 12 | 7 | 1 | 2 | 44 | 1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Basket Team w Opalenicy | 10 | 131 | 312:06 | 37 / 82 | 13 / 67 | 50 / 149 | 18 / 35 | 15 | 56 | 71 | 36 | 21 | 25 | 13 | 26 | 3 | 5 | 138 | 156 |
2017/2018 | Basket Team Opalenica | 3 | 27 | 82:27 | 11 / 25 | 0 / 7 | 11 / 32 | 5 / 14 | 1 | 9 | 10 | 5 | 5 | 10 | 10 | 3 | 0 | 3 | 5 | -45 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Basket Team Opalenica | 10 | 29 | 138:54 | 10 / 34 | 2 / 17 | 12 / 51 | 3 / 14 | 5 | 17 | 22 | 4 | 8 | 9 | 17 | 12 | 1 | 1 | 1 | 45 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | Enea Basket Junior Poznań | 5 | 4.4 | 18:04 | 40.0 | 14.3 | 29.4 | 0.0 | 0.00 | 2.80 | 2.80 | 1.0 | 2.00 | 0.80 | 1.4 | 1.80 | 0.00 | 0.80 | 3.4 | 3.4 |
2021/2022 | Enea Basket Poznań | 19 | 3.7 | 09:08 | 56.4 | 20.7 | 41.2 | 66.7 | 0.40 | 1.10 | 1.50 | 0.8 | 1.40 | 0.60 | 0.7 | 0.60 | 0.00 | 0.20 | 3.6 | 4.9 |
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 9 | 5.2 | 16:30 | 46.4 | 22.2 | 37.0 | 69.2 | 0.40 | 2.80 | 3.20 | 2.7 | 1.60 | 1.30 | 1.2 | 0.90 | 0.00 | 0.00 | 7.1 | -0.7 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 13 | 4.9 | 16:23 | 41.3 | 36.4 | 39.7 | 40.0 | 0.40 | 2.10 | 2.50 | 1.5 | 1.40 | 0.70 | 2.2 | 0.40 | 0.10 | 0.30 | 3.8 | -5.8 |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 10 | 2.7 | 13:56 | 52.9 | 18.2 | 39.3 | 60.0 | 0.00 | 1.10 | 1.10 | 0.9 | 0.60 | 0.60 | 1.4 | 0.60 | 0.00 | 0.30 | 2.0 | -11.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Biofarm Basket Junior Poznań | 5 | 11.0 | 25:28 | 62.1 | 30.8 | 52.4 | 50.0 | 0.60 | 2.20 | 2.80 | 1.2 | 1.60 | 2.80 | 2.4 | 1.40 | 0.20 | 0.40 | 8.8 | 0.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Basket Team w Opalenicy | 10 | 13.1 | 31:12 | 45.1 | 19.4 | 33.6 | 51.4 | 1.50 | 5.60 | 7.10 | 3.6 | 2.10 | 2.50 | 1.3 | 2.60 | 0.30 | 0.50 | 13.8 | 15.6 |
2017/2018 | Basket Team Opalenica | 3 | 9.0 | 27:29 | 44.0 | 0.0 | 34.4 | 35.7 | 0.30 | 3.00 | 3.30 | 1.7 | 1.70 | 3.30 | 3.3 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 1.7 | -15.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Basket Team Opalenica | 10 | 2.9 | 13:53 | 29.4 | 11.8 | 23.5 | 21.4 | 0.50 | 1.70 | 2.20 | 0.4 | 0.80 | 0.90 | 1.7 | 1.20 | 0.10 | 0.10 | 0.1 | 4.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Basket Junior Poznań (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 90 : 68 P | 0 | 05:32 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 3 | |||||
03.01.2021 | Rycerze Rydzyna (w) | 89 : 81 P | 0 | 02:16 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | |||||
16.12.2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 91 : 84 W | 0 | 02:17 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | |||||
12.12.2020 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) | 61 : 95 P | 8 | 19:08 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | -16 | |||||
05.12.2020 | MKS Sokół Międzychód (w) | 86 : 58 P | 2 | 27:04 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | -24 | |||||
02.12.2020 | BC Swiss Krono Żary (w) | 84 : 69 P | 0 | 04:08 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
28.11.2020 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 71 : 69 W | 4 | 14:10 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -15 | |||||
22.11.2020 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 75 : 62 P | 7 | 26:37 | 2/5 | 40.0 | 1/3 | 33.3 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 6 | -1 | |||||
14.11.2020 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 72 : 82 P | 5 | 21:37 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | -10 | |||||
24.10.2020 | BC Obra Kościan (d) | 67 : 96 P | 14 | 27:27 | 5/9 | 55.6 | 1/2 | 50.0 | 6/11 | 54.5 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 15 | -27 | |||||
15.10.2020 | IgnerHome AZS Basket Nysa (w) | 79 : 81 W | 10 | 29:38 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 1/4 | 25.0 | 0 | 5 | 5 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 8 | |||||
03.10.2020 | KS Kosz Pleszew (w) | 76 : 54 P | 9 | 22:42 | 3/8 | 37.5 | 1/2 | 50.0 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | |||||
26.09.2020 | Rycerze Rydzyna (d) | 50 : 110 P | 5 | 10:28 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | -10 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 29:38 | 15.10.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 79 : 81 | celny rzut za 2 | 5 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | wykonywany rzut za 2 | 9 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 26.09.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 50 : 110 | celny rzut za 3 | 2 | 12.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 61 : 95 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 15.10.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 79 : 81 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 12.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 61 : 95 | celny rzut z gry | 6 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | wykonywany rzut za gry | 11 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | skuteczność z gry | 54.5000 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | celny rzut wolny | 1 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | wykonywany rzut wolny | 4 | 15.10.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 79 : 81 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | punkty | 14 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | zbiórki w ataku | 2 | 03.10.2020 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 76 : 54 | zbiórki w obronie | 6 | 05.12.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 86 : 58 | zbiórki | 7 | 05.12.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 86 : 58 | asysty | 4 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | faule | 4 | 14.11.2020 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 72 : 82 | faule wymuszone | 3 | 15.10.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 79 : 81 | straty | 5 | 22.11.2020 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 75 : 62 | przechwyty | 1 | 05.12.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 86 : 58 | bloki | 1 | 22.11.2020 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 75 : 62 | bloki otrzymane | 1 | 12.12.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 61 : 95 | asysty/straty | 2.0000 | 15.10.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 79 : 81 | przechwyty/straty | 0.5000 | 05.12.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 86 : 58 | eval | 15 | 24.10.2020 | 2LM | BC Obra Kościan | 67 : 96 | +/- | 14 | 03.01.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 89 : 81 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Enea Basket Junior Poznań | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Basket Team w Opalenicy | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | Basket Team Opalenica | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | Basket Team Opalenica | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |