Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Wróbel AZS AGH Kraków 35 779 22.26
2. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 31 660 21.29
3. Kamil Chanas Rycerze Rydzyna 34 611 17.97
4. Mikołaj Smarzy AZS AGH Kraków 36 589 16.36
5. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 32 578 18.06
6. Karol Obarek UNB AZS UMCS Start Lublin 32 560 17.50
7. Jakub Nowak MKS Sokół Międzychód 26 528 20.31
8. Grzegorz Kaczmarek Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 26 500 19.23
9. Grzegorz Małecki Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 28 492 17.57
10. Wojciech Zub Daas BH Bielsko-Biała 26 491 18.88
11. Damian Szymczak MKS Sokół Międzychód 22 483 21.95
12. Adam Myśliwiec UNB AZS UMCS Start Lublin 34 474 13.94
13. Konrad Koziorowicz MKKS Żak Koszalin 32 471 14.72
14. Wojciech Leszczyński BS Polonia Bytom 29 466 16.07
15. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 25 462 18.48
16. Stanisław Heliński GTK Sordrew Gliwice 21 462 22.00
17. Arkadiusz Zabielski Żubry Chorten Białystok 25 461 18.44
18. Karol Pytyś Ogniwo Szczecin 26 461 17.73
19. Michał Wielechowski IgnerHome Basket Nysa 28 460 16.43
20. Szymon Milczyński Rycerze Rydzyna 36 459 12.75
21. Kacper Dominiak ŁKS Coolpack Łódź 28 447 15.96
22. Paweł Jurczyński MKS II Dąbrowa Górnicza 23 446 19.39
23. Mateusz Wiśniewski UNB AZS UMCS Start Lublin 33 437 13.24
24. Michał Samsonowicz AZS UMK Transbruk Toruń 20 426 21.30
25. Emil Podkowiński BS Polonia Bytom 26 420 16.15
26. Krzysztof Chmielarz Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 27 419 15.52
27. Mikołaj Motel Sokół Ostrów Mazowiecka 28 418 14.93
28. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 31 416 13.42
29. Krystian Rosiński Miasto Zakochanych Chełmno 24 414 17.25
30. Cezary Gumiński AZS PWSTE Jarosław 25 409 16.36
31. Mariusz Piotrkowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 408 15.69
32. Artur Mikołajko AZS PWSTE Jarosław 26 407 15.65
33. Mateusz Bręk Rycerze Rydzyna 34 407 11.97
34. Rafał Król KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 28 404 14.43
35. Maciej Rostalski Rycerze Rydzyna 34 402 11.82
36. Benjamin Didier-Urbaniak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 20 401 20.05
37. Krzysztof Spała Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 26 401 15.42
38. Marcin Salamonik BS Polonia Bytom 28 397 14.18
39. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 20 396 19.80
40. Oleksandr Shcherbatiuk Sokół Ostrów Mazowiecka 24 392 16.33
41. Dawid Bręk Rycerze Rydzyna 30 387 12.90
42. Filip Pruefer KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 29 385 13.28
43. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 33 382 11.58
44. Grzegorz Kukiełka BC Swiss Krono Żary 25 382 15.28
45. Adam Wąsowicz Politechnika Gdańska 21 382 18.19
46. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 36 381 10.58
47. Mateusz Górka MKS Ochota Warszawa 22 379 17.23
48. Krzysztof Wąsowicz UNB AZS UMCS Start Lublin 34 375 11.03
49. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS Coolpack Łódź 22 375 17.05
50. Sebastian Dąbek KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 21 374 17.81
51. Tomasz Palmowski KK UR Bozza Kraków 20 371 18.55
52. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 28 371 13.25
53. Szymon Sobiech Enea Basket Poznań 23 370 16.09
54. Piotr Lis AMW Asseco Arka II Gdynia 23 369 16.04
55. Maciej Kościuk Röben Gimbasket Wrocław 23 369 16.04
56. Nikodem Kowalski AZS Częstochowa 20 369 18.45
57. Hubert Łałak Trefl II Sopot 22 364 16.55
58. Jakub Lewandowski IgnerHome Basket Nysa 28 359 12.82
59. Jakub Czyż AZS Częstochowa 21 359 17.10
60. Karol Leszczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25 356 14.24
61. Grzegorz Szybowicz Daas BH Bielsko-Biała 28 355 12.68
62. Grzegorz Zadęcki KKS Ragor Tarnowskie Góry 26 354 13.62
63. Jakub Kondraciuk AZS UMK Transbruk Toruń 22 354 16.09
64. Jakub Simon MKS Sokół Międzychód 25 352 14.08
65. Łukasz Kupczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 26 351 13.50
66. Łukasz Ulchurski MKS Sokół Międzychód 26 350 13.46
67. Maciej Parszewski AZS UJK Kielce 26 343 13.19
68. Andrzej Misiewicz Żubry Chorten Białystok 19 342 18.00
69. Jacek Gwardecki ŁKS Coolpack Łódź 28 341 12.18
70. Mariusz Łapiński UKS Trójka Żyrardów 24 338 14.08
71. Aaron Weres KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 29 336 11.59
72. Łukasz Wojciechowski Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 17 334 19.65
73. Jarosław Giżyński KK UR Bozza Kraków 24 333 13.88
74. Przemysław Paduch MKS II Dąbrowa Górnicza 25 331 13.24
75. Norbert Jaśtak Miasto Zakochanych Chełmno 23 331 14.39
76. Hubert Stopierzyński KS Kutno 21 328 15.62
77. Mariusz Małachowski BC Swiss Krono Żary 22 327 14.86
78. Mateusz Pawlik KKS Ragor Tarnowskie Góry 26 326 12.54
79. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 25 326 13.04
80. Olaf Perzanowski AMW Asseco Arka II Gdynia 22 325 14.77
81. Igor Jagiełło AZS UJK Kielce 25 322 12.88
82. Marcin Pławucki Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 14 319 22.79
83. Przemysław Kuźkow Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 317 16.68
84. Adrian Płaczek AZS Częstochowa 21 314 14.95
85. Wiktor Sewioł AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 314 12.08
86. Daniel Ziółkowski Trefl II Sopot 15 314 20.93
87. Daniel Kotwasiński Sklep Polski MKK Gniezno 25 313 12.52
88. Bartłomiej Wróblewski KKS Ragor Tarnowskie Góry 26 313 12.04
89. Dariusz Sarnacki KK AZS UW Warszawa 26 312 12.00
90. Szymon Jaworski UNB AZS UMCS Start Lublin 34 312 9.18
91. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 36 310 8.61
92. Łukasz Krawiec AZS PWSTE Jarosław 26 309 11.88
93. Aleksander Filipiak KSK Ciech Noteć Inowrocław 26 306 11.77
94. Michał Bombrych Żubry Chorten Białystok 26 304 11.69
95. Maciej Krówczyński Rycerze Rydzyna 32 304 9.50
96. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 31 304 9.81
97. Michał Medes AZS AGH Kraków 35 303 8.66
98. Michał Rybakowski BC Obra Kościan 22 302 13.73
99. Przemysław Tradecki KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 28 301 10.75
100. Marcin Uliczka UKS Trójka Żyrardów 23 299 13.00
101. Paweł Łapiński Sokół Ostrów Mazowiecka 27 299 11.07
102. Błażej Czerniewicz Politechnika Gdańska 17 298 17.53
103. Piotr Łucka BS Polonia Bytom 30 297 9.90
104. Seweryn Sroczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23 297 12.91
105. Kacper Rojek KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18 294 16.33
106. Piotr Leśniczak Sklep Polski MKK Gniezno 27 294 10.89
107. Błażej Sowa AZS UJK Kielce 26 290 11.15
108. Mateusz Krawiec KS Kutno 24 290 12.08
109. Emil Rau Sklep Polski MKK Gniezno 24 289 12.04
110. Damian Ostrowski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 27 288 10.67
111. Robert Kozaczka Daas BH Bielsko-Biała 19 287 15.11
112. Patryk Andruk Żubry Chorten Białystok 26 287 11.04
113. Jakub Ulczyński Enea Astoria II Bydgoszcz 18 287 15.94
114. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 34 286 8.41
115. Mateusz Ćwirko-Godycki KS Kutno 24 286 11.92
116. Kiryl Dziatchuk Isetia Erzurum 22 285 12.95
117. Przemysław Zygmunciak AZS UJK Kielce 26 282 10.85
118. Jakub Der BC Swiss Krono Żary 25 282 11.28
119. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 28 281 10.04
120. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 22 279 12.68
121. Adam Cichoń IgnerHome Basket Nysa 22 275 12.50
122. Filip Taisner Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 24 272 11.33
123. Mateusz Marciniak KSK Ciech Noteć Inowrocław 25 272 10.88
124. Michael Gospodarek UNB AZS UMCS Start Lublin 23 272 11.83
125. Arkadiusz Świt ŁKS Coolpack Łódź 28 270 9.64
126. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 24 270 11.25
127. Karol Michałek KSK Ciech Noteć Inowrocław 24 269 11.21
128. Iwo Olender Sharks AWFiS Port Gdynia 18 269 14.94
129. Wiktor Marcinkowski Röben Gimbasket Wrocław 24 268 11.17
130. Szymon Gralewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 22 268 12.18
131. Tomasz Rudko MKS Ochota Warszawa 24 264 11.00
132. Jakub Ściegienny KŚ AZS Politechnika Śląska 18 264 14.67
133. Wojciech Dymiński BC Swiss Krono Żary 25 263 10.52
134. Daniel Belski Miasto Zakochanych Chełmno 19 262 13.79
135. Michał Ostrowski Ogniwo Szczecin 23 261 11.35
136. Michał Samolak Rycerze Rydzyna 35 261 7.46
137. Dawid Józefowski Daas BH Bielsko-Biała 27 260 9.63
138. Sebastian Dusiło Daas BH Bielsko-Biała 26 260 10.00
139. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 23 258 11.22
140. Wojciech Żurawski KKS Ragor Tarnowskie Góry 24 255 10.63
141. Norbert Kujon BS Polonia Bytom 26 254 9.77
142. Rafał Malitka IgnerHome Basket Nysa 22 254 11.55
143. Mikołaj Jesionek MKS Ochota Warszawa 24 252 10.50
144. Łukasz Szczypka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 30 252 8.40
145. Mikołaj Styczeń Exact Systems Śląsk Wrocław 20 252 12.60
146. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 18 251 13.94
147. Kamil Białachowski SMS PZKosz Władysławowo 21 250 11.90
148. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 21 249 11.86
149. Karol Nowacki Ogniwo Szczecin 20 246 12.30
150. Przemysław Gielo UKS Trójka Żyrardów 21 244 11.62
151. Wojciech Szpyrka Akademia Koszykówki Legii Warszawa 23 243 10.57
152. Jakub Chadaj MKS Ochota Warszawa 23 243 10.57
153. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 17 242 14.24
154. Damian Antczak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 25 240 9.60
155. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 26 239 9.19
156. Łukasz Klawa Trefl II Sopot 18 238 13.22
157. Nikodem Sirijatowicz BC Swiss Krono Żary 25 237 9.48
158. Przemysław Galewski Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 26 236 9.08
159. Michał Lipiński Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 23 236 10.26
160. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 20 236 11.80
161. Maksymilian Motel KK AZS UW Warszawa 14 235 16.79
162. Mikołaj Spała Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 26 235 9.04
163. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 20 233 11.65
164. Aleksander Wiśniewski GTK Sordrew Gliwice 15 233 15.53
165. Kacper Grzelak KSK Ciech Noteć Inowrocław 26 232 8.92
166. Wiktor Majka AZS PWSTE Jarosław 25 232 9.28
167. Łukasz Paul Sokół Ostrów Mazowiecka 26 231 8.88
168. Wojciech Pawełczyk Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 24 229 9.54
169. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 24 229 9.54
170. Maciej Dalak Sharks AWFiS Port Gdynia 17 229 13.47
171. Wojciech Suprun Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 24 228 9.50
172. Jakub Sadowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 228 10.86
173. Arkadiusz Adamczyk AZS UJK Kielce, KSK Ciech Noteć Inowrocław 20 227 11.35
174. Maciej Bębeniec Żubry Chorten Białystok 23 227 9.87
175. Karol Jagoda MKS II Dąbrowa Górnicza 23 227 9.87
176. Olaf Bloda KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 18 227 12.61
177. Piotr Keller ŁKS Coolpack Łódź 20 226 11.30
178. Rafał Niesobski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 25 225 9.00
179. Michał Nikiel KKS Ragor Tarnowskie Góry 23 225 9.78
180. Aleksander Adamczak BC Obra Kościan 22 224 10.18
181. Szymon Podgórski KKS Ragor Tarnowskie Góry 26 224 8.62
182. Michał Zygadło IgnerHome Basket Nysa 30 224 7.47
183. Adam Bednarczyk Sklep Polski MKK Gniezno 24 224 9.33
184. Aleksander Maślanka KKS Ragor Tarnowskie Góry 26 222 8.54
185. Patryk Jankowski Isetia Erzurum 12 222 18.50
186. Patryk Marek Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 25 222 8.88
187. Mateusz Pryć MKKS Żak Koszalin 28 221 7.89
188. Adam Mazur Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 24 221 9.21
189. Alberto Garita Daas BH Bielsko-Biała 27 218 8.07
190. Dominik Groth Akademia Koszykówki Legii Warszawa 23 217 9.43
191. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 20 217 10.85
192. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 18 217 12.06
193. Krystian Mik Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 18 216 12.00
194. Michał Wasilewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 21 213 10.14
195. Piotr Osiakowski AZS UJK Kielce 24 211 8.79
196. Artur Busz BC Swiss Krono Żary 24 211 8.79
197. Bartłomiej Nycz UNB AZS UMCS Start Lublin 33 211 6.39
198. Adam Anduła MKKS Rybnik 21 209 9.95
199. Michał Lis AMW Asseco Arka II Gdynia 22 209 9.50
200. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 24 208 8.67
201. Błażej Karlik KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 24 206 8.58
202. Tomasz Stankala AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 206 7.92
203. Krzysztof Kozłowski Miasto Zakochanych Chełmno 18 205 11.39
204. Damian Orębski UKS Trójka Żyrardów 18 204 11.33
205. Filip Cebula Politechnika Gdańska 22 204 9.27
206. Szymon Szmit Ogniwo Szczecin 17 202 11.88
207. Patryk Hałka KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 24 202 8.42
208. Mateusz Kasiński Röben Gimbasket Wrocław 21 201 9.57
209. Rafał Serwański BS Polonia Bytom 31 201 6.48
210. Karol Siwak KK UR Bozza Kraków 20 200 10.00
211. Norbert Maciejak GTK Sordrew Gliwice 22 199 9.05
212. Bartłomiej Reichert AZS PWSTE Jarosław 26 199 7.65
213. Mateusz Stańczuk KSK Ciech Noteć Inowrocław 25 196 7.84
214. Paweł Mowlik Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 26 196 7.54
215. Damian Zapert KK AZS UW Warszawa 23 196 8.52
216. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 30 196 6.53
217. Konrad Nowik AZS UJK Kielce 21 194 9.24
218. Kacper Rogowski Isetia Erzurum 20 194 9.70
219. Jakub Brandys KK AZS UW Warszawa 23 194 8.43
220. Marc-Oscar Sanny IgnerHome Basket Nysa 26 193 7.42
221. Kacper Mościcki KK AZS UW Warszawa 22 193 8.77
222. Hubert Miłak KK AZS UW Warszawa 23 192 8.35
223. Nataniel Kolasiński SMS PZKosz Władysławowo 18 192 10.67
224. Marcin Siwak KK UR Bozza Kraków 25 189 7.56
225. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 26 189 7.27
226. Bartosz Chodukiewicz GTK Sordrew Gliwice 17 189 11.12
227. Dominik Grudziński Ogniwo Szczecin 14 189 13.50
228. Marcin Bluma Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 14 186 13.29
229. Jakub Borowski ŁKS Coolpack Łódź 28 184 6.57
230. Jakub Sienkiewicz Isetia Erzurum 22 184 8.36
231. Adrian Sobkowiak Enea Astoria II Bydgoszcz 12 184 15.33
232. Mateusz Rutkowski Sklep Polski MKK Gniezno 26 184 7.08
233. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 24 183 7.63
234. Szymon Daszke BS Polonia Bytom 16 183 11.44
235. Kamil Waniewski UNB AZS UMCS Start Lublin 33 181 5.48
236. Mikołaj Zaremba Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 24 181 7.54
237. Paweł Lasota MKKS Żak Koszalin 28 181 6.46
238. Michał Huk Ogniwo Szczecin 24 180 7.50
239. Mateusz Kulis Politechnika Gdańska 22 179 8.14
240. Sylwester Kus UKS Trójka Żyrardów 14 179 12.79
241. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 15 179 11.93
242. Patryk Buszta AZS PWSTE Jarosław 23 178 7.74
243. Wojciech Hałas Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 177 8.43
244. Kacper Kuta Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 17 177 10.41
245. Igor Krzych SMS PZKosz Władysławowo 18 177 9.83
246. Jakub Zawadzki KŚ AZS Politechnika Śląska 20 176 8.80
247. Przemysław Grabowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 18 176 9.78
248. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 31 175 5.65
249. Krystian Maćkiewicz AZS UMK Transbruk Toruń 16 175 10.94
250. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Coolpack Łódź 25 175 7.00
251. Mohamed Abdelaal Sokół Ostrów Mazowiecka 27 175 6.48
252. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 24 174 7.25
253. Michał Schreiber Miasto Zakochanych Chełmno 22 174 7.91
254. Maksymilian Czapla AZS UJK Kielce 26 174 6.69
255. Marcin Kowalczyk AMW Asseco Arka II Gdynia 14 173 12.36
256. Bartosz Zubik Röben Gimbasket Wrocław 22 173 7.86
257. Kamil Olejnik BC Swiss Krono Żary 24 173 7.21
258. Michał Hebdzyński BC Obra Kościan 24 173 7.21
259. Mateusz Gębal MKS Ochota Warszawa 24 172 7.17
260. Çağlar Çalişkan MKS Ochota Warszawa 20 171 8.55
261. Tomasz Madejski IgnerHome Basket Nysa 28 169 6.04
262. Tsimafei Bystrou MKS Ochota Warszawa 19 168 8.84
263. Cezary Karpik Sokół Ostrów Mazowiecka 24 167 6.96
264. Konrad Niewczas Sharks AWFiS Port Gdynia 19 166 8.74
265. Krzysztof Kurdubski BS Polonia Bytom 31 166 5.35
266. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Politechnika Śląska 17 165 9.71
267. Marcin Wieczorkowski UKS Trójka Żyrardów 21 165 7.86
268. Arkadiusz Stachera KS Kutno 21 165 7.86
269. Patryk Łysiak Sokół Ostrów Mazowiecka 28 164 5.86
270. Bogdan Izrailewski Sokół Ostrów Mazowiecka, Isetia Erzurum 19 164 8.63
271. Oskar Walaszek KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 28 163 5.82
272. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23 162 7.04
273. Konrad Szymański SMS PZKosz Władysławowo 11 161 14.64
274. Piotr Wińkowski SMS PZKosz Władysławowo 20 161 8.05
275. Maksymilian Jakubek KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 24 161 6.71
276. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 19 159 8.37
277. Piotr Bobka Trefl II Sopot 22 158 7.18
278. Kamil Wójciak MKS II Dąbrowa Górnicza 17 157 9.24
279. Wojciech Bernasiak Miasto Zakochanych Chełmno 20 157 7.85
280. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 21 157 7.48
281. Marcel Karpiak Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 20 156 7.80
282. Patryk Michałowski KK UR Bozza Kraków 24 155 6.46
283. Stefan Marchlewski Politechnika Gdańska 19 155 8.16
284. Michał Pluta AMW Asseco Arka II Gdynia 12 154 12.83
285. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 21 154 7.33
286. Filip Nieroda Żubry Chorten Białystok 20 152 7.60
287. Mariusz Dembek Miasto Zakochanych Chełmno 22 152 6.91
288. Dariusz Kalinowski BC Swiss Krono Żary 25 148 5.92
289. Patryk Zawadzki Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 22 147 6.68
290. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 22 146 6.64
291. Kamil Nawrot Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 13 145 11.15
292. Marcin Majer KSK Ciech Noteć Inowrocław 23 145 6.30
293. Rafał Milczyński BC Obra Kościan 20 145 7.25
294. Mateusz Nowacki KK UR Bozza Kraków 25 144 5.76
295. Mikołaj Adamczak GTK Sordrew Gliwice 14 144 10.29
296. Maciej Poznański KS Kutno 22 143 6.50
297. Adrian Pajkert Trefl II Sopot 16 143 8.94
298. Dawid Boryka MKS II Dąbrowa Górnicza 18 142 7.89
299. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 22 140 6.36
300. Dawid Weiss KKS Ragor Tarnowskie Góry 24 140 5.83
301. Paweł Kopycki Enea Astoria II Bydgoszcz 13 139 10.69
302. Michał Grabowski Isetia Erzurum 21 139 6.62
303. Michał Podulka GTK Sordrew Gliwice 24 139 5.79
304. Adam Nawrocki Rycerze Rydzyna 34 139 4.09
305. Marcin Duda KŚ AZS Politechnika Śląska 22 139 6.32
306. Tomasz Giniewski Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 24 137 5.71
307. Paweł Mol BS Polonia Bytom 27 137 5.07
308. Paweł Lewandowski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 24 136 5.67
309. Maciej Garwol Exact Systems Śląsk Wrocław 14 135 9.64
310. Marcin Marczuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 26 135 5.19
311. Mateusz Adamus Daas BH Bielsko-Biała 28 135 4.82
312. Jan Gulczyński Politechnika Gdańska 22 134 6.09
313. Marcel Kliniewski IgnerHome Basket Nysa 24 134 5.58
314. Filip Munyama KK AZS UW Warszawa 26 133 5.12
315. Daniel Kamiński Żubry Chorten Białystok 26 132 5.08
316. Maciej Stachowicz MKKS Rybnik 23 131 5.70
317. Łukasz Walkowiak AMW Asseco Arka II Gdynia 16 131 8.19
318. Jakub Jagodziński AZS UMK Transbruk Toruń 21 131 6.24
319. Patryk Bielecki AZS PWSTE Jarosław 25 131 5.24
320. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 23 130 5.65
321. Szymon Goszczyński Enea Astoria II Bydgoszcz 16 130 8.13
322. Szymon Ćwikliński Sharks AWFiS Port Gdynia 17 130 7.65
323. Kacper Majewski SMS PZKosz Władysławowo 20 129 6.45
324. Maksymilian Formella AMW Asseco Arka II Gdynia 22 129 5.86
325. Filip Sauter Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 20 129 6.45
326. Maksymilian Estkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 19 129 6.79
327. Adam Białdyga MKKS Rybnik 17 128 7.53
328. Albert Krawiec Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 26 128 4.92
329. Mateusz Bielecki MKKS Żak Koszalin 22 128 5.82
330. Bartosz Olechnowicz Trefl II Sopot 23 126 5.48
331. Szymon Janczak AZS UMK Transbruk Toruń 14 126 9.00
332. Piotr Nawrot Isetia Erzurum 12 126 10.50
333. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Międzychód 23 125 5.43
334. Antoni Michalski AMW Asseco Arka II Gdynia 17 123 7.24
335. Wit Szymański Enea Basket Poznań 22 123 5.59
336. Adam Adamski MKS Sokół Międzychód 25 122 4.88
337. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 26 122 4.69
338. Dawid Pachowicz GTK Sordrew Gliwice 23 122 5.30
339. Mateusz Rogucki Isetia Erzurum 20 121 6.05
340. Jakub Rzepkowski Politechnika Gdańska 21 121 5.76
341. Przemysław Łaszewski AZS Częstochowa 18 120 6.67
342. Maciej Koćma MKS II Dąbrowa Górnicza 25 118 4.72
343. Jakub Fenrych Daas BH Bielsko-Biała 24 118 4.92
344. Michał Szwedo AZS AGH Kraków 22 118 5.36
345. Mikołaj Serbakowski Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 21 116 5.52
346. Mikołaj Wojciechowski Exact Systems Śląsk Wrocław 14 115 8.21
347. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 23 114 4.96
348. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 22 114 5.18
349. Zbigniew Malinowski AZS UMK Transbruk Toruń 13 114 8.77
350. Mateusz Ziółkowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 23 113 4.91
351. Łukasz Malinowski Röben Gimbasket Wrocław 23 112 4.87
352. Aleksander Fabiszewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 21 112 5.33
353. Mateusz Burliński Sharks AWFiS Port Gdynia 14 111 7.93
354. Patryk Plewiński BC Obra Kościan 19 111 5.84
355. Tomasz Gałan UKS Trójka Żyrardów 21 111 5.29
356. Marcin Stasiak KK UR Bozza Kraków 26 110 4.23
357. Jakub Iskra KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 18 110 6.11
358. Kamil Korzec Sharks AWFiS Port Gdynia 18 109 6.06
359. Wiktor Czyżewski BS Polonia Bytom 24 108 4.50
360. Tomasz Kretkowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 17 108 6.35
361. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 22 108 4.91
362. Łukasz Wardziński Ogniwo Szczecin 22 107 4.86
363. Kamil Maciejewski KSK Ciech Noteć Inowrocław 14 106 7.57
364. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 20 106 5.30
365. Adrian Szajek Enea Basket Poznań 21 105 5.00
366. Juliusz Barański Sklep Polski MKK Gniezno 18 105 5.83
367. Bartłomiej Podworski KS Kutno 13 104 8.00
368. Marcin Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 21 103 4.90
369. Bartosz Kapustka SMS PZKosz Władysławowo 13 102 7.85
370. Oliwier Bednarek Enea Basket Poznań 20 100 5.00
371. Łukasz Argasiński AZS PWSTE Jarosław 26 100 3.85
372. Jan Fedorski IgnerHome Basket Nysa 26 99 3.81
373. Tymoteusz Pszczoła UNB AZS UMCS Start Lublin 26 99 3.81
374. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 14 98 7.00
375. Gerard Świerczyk Rycerze Rydzyna 29 98 3.38
376. Dawid Szulc AZS Częstochowa 15 98 6.53
377. Przemysław Bielski KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 21 98 4.67
378. Mateusz Bortliczek Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 26 98 3.77
379. Michał Brzozowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 29 98 3.38
380. Piotr Marcol KK UR Bozza Kraków 17 97 5.71
381. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 16 97 6.06
382. Michał Kaliński KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 15 96 6.40
383. Hubert Lewandowski ŁKS Coolpack Łódź 27 96 3.56
384. Sebastian Stępień MKS II Dąbrowa Górnicza 24 95 3.96
385. Filip Kłoda MKS II Dąbrowa Górnicza 22 95 4.32
386. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 31 94 3.03
387. Maciej Gorzelany SMS PZKosz Władysławowo 22 93 4.23
388. Maciej Muskała Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc., IgnerHome Basket Nysa 17 93 5.47
389. Patrick Benigni Akademia Koszykówki Legii Warszawa 22 93 4.23
390. Maksym Kołodziej Enea Astoria II Bydgoszcz 18 92 5.11
391. Miłosz Zając SMS PZKosz Władysławowo 18 92 5.11
392. Rafał Koczy MKKS Rybnik 22 91 4.14
393. Michał Kowalewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 14 91 6.50
394. Daniel Nagodziński KK AZS UW Warszawa 25 90 3.60
395. Filip Radzik Ogniwo Szczecin 21 89 4.24
396. Adam Jurga Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 14 89 6.36
397. Michał Mycko ŁKS Coolpack Łódź 25 89 3.56
398. Aleksander Busz AMW Asseco Arka II Gdynia 15 86 5.73
399. Wiktor Jaszczerski Trefl II Sopot 20 85 4.25
400. Oskar Blaszkiewicz Isetia Erzurum 18 84 4.67
401. Konrad Jelski MKS Sokół Międzychód 23 84 3.65
402. Karol Sasnal KK UR Bozza Kraków 21 83 3.95
403. Rafał Mikita Isetia Erzurum 20 82 4.10
404. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 22 82 3.73
405. Patryk Jasiński KK AZS UW Warszawa 14 82 5.86
406. Radosław Weselski Enea Astoria II Bydgoszcz 13 82 6.31
407. Maciej Wejman MKS Sokół Międzychód 25 81 3.24
408. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 18 81 4.50
409. Rafał Pstrokoński Sokół Ostrów Mazowiecka 27 80 2.96
410. Igor Lewandowski Enea Basket Poznań 21 80 3.81
411. Piotr Droś AZS Częstochowa 21 80 3.81
412. Tomasz Lebiedź Politechnika Gdańska 14 79 5.64
413. Karol Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 17 79 4.65
414. Albert Szymański Sharks AWFiS Port Gdynia 15 79 5.27
415. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 30 79 2.63
416. Szymon Rosik Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 27 79 2.93
417. Jakub Wojciechowski MKS Ochota Warszawa 23 79 3.43
418. Miłosz Matyja AZS AGH Kraków 27 78 2.89
419. Michał Popławski KS Kutno 19 78 4.11
420. Kacper Bochat Enea Astoria II Bydgoszcz 18 78 4.33
421. Bartosz Kin Rycerze Rydzyna 25 78 3.12
422. Dawid Biegoń AZS AGH Kraków 25 77 3.08
423. Paweł Kosobudzki Żubry Chorten Białystok 25 77 3.08
424. Patryk Stasiak Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 20 77 3.85
425. Piotr Męcnarowski Daas BH Bielsko-Biała 18 76 4.22
426. Emil Janczura KS Kutno 13 76 5.85
427. Filip Dominiak Exact Systems Śląsk Wrocław 18 76 4.22
428. Oskar Janicki Daas BH Bielsko-Biała 24 76 3.17
429. Michał Cieślak AZS Częstochowa 22 75 3.41
430. Krystian Okrutny Enea Astoria II Bydgoszcz 17 75 4.41
431. Kuba Piśla AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18 75 4.17
432. Szymon Walczak Sharks AWFiS Port Gdynia 20 74 3.70
433. Szymon Kukuczka MKKS Rybnik 22 74 3.36
434. Maciej Pilski Politechnika Gdańska 18 74 4.11
435. Bartosz Rachwalski Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 18 74 4.11
436. Karol Korczyk GTK Sordrew Gliwice 21 73 3.48
437. Kacper Margiciok MKS II Dąbrowa Górnicza 18 73 4.06
438. Bartosz Ziółek Enea Basket Poznań 14 73 5.21
439. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 18 73 4.06
440. Maciej Michalski SMS PZKosz Władysławowo 21 72 3.43
441. Szymon Kołakowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 18 71 3.94
442. Mateusz Najman KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 25 71 2.84
443. Jakub Mikołajczyk Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc., Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 16 69 4.31
444. Przemysław Kociszewski AMW Asseco Arka II Gdynia 13 69 5.31
445. Jakub Siedlikowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 68 4.00
446. Bartosz Jadaś Exact Systems Śląsk Wrocław 16 68 4.25
447. Michał Siminski BC Swiss Krono Żary 23 68 2.96
448. Jakub Kucharski BS Polonia Bytom 23 67 2.91
449. Kacper Wierzgała AZS UJK Kielce 25 67 2.68
450. Jan Czorny MKKS Rybnik 18 66 3.67
451. Mateusz Jakubiak Enea Basket Poznań 13 64 4.92
452. Mateusz Samiec SMS PZKosz Władysławowo 12 64 5.33
453. Igor Burzyński Enea Basket Poznań 16 64 4.00
454. Paweł Zalewski Isetia Erzurum 14 63 4.50
455. Bartosz Perz Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 24 63 2.63
456. Paweł Robak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17 62 3.65
457. Adam Nowakowski MKS Ochota Warszawa 19 62 3.26
458. Kamil Konieczka Sharks AWFiS Port Gdynia 11 62 5.64
459. Wojciech Sienkiewicz Röben Gimbasket Wrocław 21 61 2.90
460. Wiktor Kania Exact Systems Śląsk Wrocław 19 61 3.21
461. Cyprian Błaszczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 18 61 3.39
462. Kacper Wieczorek KK UR Bozza Kraków 14 61 4.36
463. Jakub Filipiak Sharks AWFiS Port Gdynia 11 60 5.45
464. Tymoteusz Solarczyk Sharks AWFiS Port Gdynia 19 60 3.16
465. Aleksy Janiec AMW Asseco Arka II Gdynia 15 60 4.00
466. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 59 3.69
467. Adam Sulima-Dolina Żubry Chorten Białystok 17 59 3.47
468. Jakub Kołodko Miasto Zakochanych Chełmno 12 57 4.75
469. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 21 57 2.71
470. Michał Szelągowski Sharks AWFiS Port Gdynia 19 56 2.95
471. Grzegorz Sołtysiak KS Kutno 18 56 3.11
472. Maciej Fugiński AZS UJK Kielce 23 55 2.39
473. Mateusz Szczerba Miasto Zakochanych Chełmno 12 55 4.58
474. Jan Sobolewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 16 54 3.38
475. Michał Szandurski KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 16 54 3.38
476. Sławomir Murowicki AZS UMK Transbruk Toruń 11 54 4.91
477. Maksymilian Duda AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16 53 3.31
478. Krystian Gładikowski Politechnika Gdańska 21 52 2.48
479. Igor Bladoszewski Enea Astoria II Bydgoszcz 15 52 3.47
480. Miłosz Toczek Trefl II Sopot 13 52 4.00
481. Piotr Słapiński KK UR Bozza Kraków 21 52 2.48
482. Tomasz Marek Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 17 51 3.00
483. Jeremiasz Domagała Rycerze Rydzyna 27 51 1.89
484. Marcin Nocek Sklep Polski MKK Gniezno 17 51 3.00
485. Krystian Zawadzki MKS II Dąbrowa Górnicza 15 51 3.40
486. Piotr Jurkowski AMW Asseco Arka II Gdynia 17 50 2.94
487. Mateusz Kazimierczuk Sokół Ostrów Mazowiecka 25 50 2.00
488. Artur Lewandowski KS Kutno 20 49 2.45
489. Dawid Bartyzel Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 20 49 2.45
490. Wojciech Seliga MKS II Dąbrowa Górnicza 17 49 2.88
491. Filip Firlej UKS Trójka Żyrardów 22 48 2.18
492. Paweł Klimaszewski BC Obra Kościan 12 48 4.00
493. Zbigniew Drzewiecki GTK Sordrew Gliwice 18 47 2.61
494. Adrian Chodor IgnerHome Basket Nysa 19 47 2.47
495. Salim Hamdaoui Ogniwo Szczecin 21 47 2.24
496. Paweł Szymanowski Isetia Erzurum 13 46 3.54
497. Filip Śnieg UKS Trójka Żyrardów 14 46 3.29
498. Kacper Nijak Sharks AWFiS Port Gdynia 21 46 2.19
499. Kamil Suliba AZS PWSTE Jarosław 22 46 2.09
500. Mikołaj Siminski BC Swiss Krono Żary 20 45 2.25
501. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 16 45 2.81
502. Patryk Brzóskowski Miasto Zakochanych Chełmno 14 44 3.14
503. Krystian Ślebocki KS Kutno 24 44 1.83
504. Kuba Orłowski Sokół Ostrów Mazowiecka 26 44 1.69
505. Kacper Pietrasik Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 13 44 3.38
506. Rafał Rabsztyn KŚ AZS Politechnika Śląska 16 44 2.75
507. Dawid Raszewski AZS Częstochowa 19 43 2.26
508. Adam Lisewski AZS UMK Transbruk Toruń 12 42 3.50
509. Mikołaj Jamiołkowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 13 42 3.23
510. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25 41 1.64
511. Dawid Rasztabiga MKS II Dąbrowa Górnicza 17 40 2.35
512. Damian Chojnacki AZS UMK Transbruk Toruń 18 40 2.22
513. Filip Gurtatowski Trefl II Sopot 16 40 2.50
514. Miłosz Stypiński KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 17 39 2.29
515. Jakub Dusza AZS UMK Transbruk Toruń 15 39 2.60
516. Kamil Szostak KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 18 38 2.11
517. Tomasz Fortuna AZS PWSTE Jarosław 16 36 2.25
518. Piotr Janowski Sklep Polski MKK Gniezno 18 36 2.00
519. Tomasz Piątek Sharks AWFiS Port Gdynia 19 36 1.89
520. Sebastian Parol UKS Trójka Żyrardów 12 36 3.00
521. Mateusz Semczyszyn Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 17 35 2.06
522. Kamil Krużyński AZS UMK Transbruk Toruń 13 35 2.69
523. Karol Marciniak Miasto Zakochanych Chełmno 13 35 2.69
524. Jan Bosowicz SMS PZKosz Władysławowo 12 35 2.92
525. Wiktor Paczkowski SMS PZKosz Władysławowo 22 35 1.59
526. Kacper Maj ŁKS Coolpack Łódź 20 35 1.75
527. Mikołaj Grocholewski KKS Ragor Tarnowskie Góry 20 34 1.70
528. Tekin Guvercin Isetia Erzurum 17 34 2.00
529. Hubert Pereira Ogniwo Szczecin 23 34 1.48
530. Jakub Łukasiewicz KS Kutno 12 33 2.75
531. Tristan Baliński Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 13 33 2.54
532. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 15 33 2.20
533. Szymon Spychała AZS Częstochowa 20 31 1.55
534. Jakub Złotoś KŚ AZS Politechnika Śląska 15 31 2.07
535. Eryk Błachowiak Sklep Polski MKK Gniezno 18 30 1.67
536. Filip Tymiński KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 24 30 1.25
537. Igor Dolata Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17 30 1.76
538. Dawid Trela GTK Sordrew Gliwice 15 29 1.93
539. Daniel Solanikow Isetia Erzurum 16 29 1.81
540. Jakub Grigoruk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 28 1.75
541. Tobiasz Wnuk Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 13 28 2.15
542. Mateusz Kruszkowski Trefl II Sopot 14 27 1.93
543. Krzysztof Rozpędowski Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 12 27 2.25
544. Mikołaj Mazanek GTK Sordrew Gliwice 23 25 1.09
545. Szymon Zalewski Politechnika Gdańska 14 22 1.57
546. Adam Forysiuk BC Swiss Krono Żary 17 22 1.29
547. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław 15 22 1.47
548. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 20 21 1.05
549. Patryk Zdanowicz Żubry Chorten Białystok 13 21 1.62
550. Patryk Lis AZS UJK Kielce 17 20 1.18
551. Oliwer Korolczuk Ogniwo Szczecin 14 20 1.43
552. Michał Pałubicki AMW Asseco Arka II Gdynia 13 20 1.54
553. Dominik Korbiel AZS AGH Kraków 22 20 0.91
554. Wojciech Matysek UNB AZS UMCS Start Lublin 22 20 0.91
555. Łukasz Grodzki Enea Basket Poznań 14 19 1.36
556. Jakub Sowa AZS UMK Transbruk Toruń 13 19 1.46
557. Mikołaj Szumański AZS UMK Transbruk Toruń 11 18 1.64
558. Dominik Grochowski Enea Astoria II Bydgoszcz 16 18 1.13
559. Mateusz Tobiasz KŚ AZS Politechnika Śląska 17 18 1.06
560. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 15 16 1.07
561. Karol Szewczyk UNB AZS UMCS Start Lublin 18 15 0.83
562. Patryk Matera Enea Basket Poznań 14 15 1.07
563. Filip Staniszewski KKS Ragor Tarnowskie Góry 13 13 1.00
564. Adam Król KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 16 12 0.75
565. Oliwier Sobczak Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 12 12 1.00
566. Filip Adamczak Enea Astoria II Bydgoszcz 10 11 1.10
567. Mateusz Mach Daas BH Bielsko-Biała 16 10 0.63
568. Mateusz Staniczek GTK Sordrew Gliwice 12 10 0.83
569. Marcin Składanowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 10 0.53
570. Michał Kowalski MKS Ochota Warszawa 13 10 0.77
571. Kacper Lambarski AZS UMK Transbruk Toruń 12 9 0.75
572. Szymon Dekiert Klub Sportowy Kosz Kompaktowy Pleszew 15 8 0.53
573. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 14 7 0.50
574. Adam Stróżyński BC Obra Kościan 12 6 0.50
575. Robert Rejniak Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 14 3 0.21
576. Jakub Śliwiński Akademia Koszykówki Legii Warszawa 18 2 0.11
577. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 14 2 0.14

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę