GTK Gliwice najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 19 mężczyzn. W finale podopieczni Andrzeja Bartosza pokonali Exact Systems Śląsk Wrocław. Brąz dla Asseco Arka U19 Gdynia, która w meczu o trzecie miejsce zwyciężyli WKK Wrocław. MVP turnieju finałowego został Aleksander Wiśniewski z GTK Gliwice.
5
Maciej Garwol
Exact Systems Śląsk Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 35 | 362 | 571:55 | 94 / 126 | 46 / 148 | 140 / 274 | 36 / 48 | 30 | 35 | 65 | 58 | 89 | 52 | 46 | 38 | 4 | 4 | 335 | 337 |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 30 | 372 | 786:40 | 82 / 150 | 49 / 143 | 131 / 293 | 61 / 91 | 32 | 48 | 80 | 73 | 78 | 72 | 44 | 48 | 1 | 10 | 338 | 134 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 71 | 167:23 | 12 / 23 | 12 / 49 | 24 / 72 | 11 / 16 | 4 | 8 | 12 | 7 | 23 | 10 | 7 | 16 | 2 | 2 | 48 | 86 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 14 | 135 | 306:50 | 17 / 39 | 29 / 72 | 46 / 111 | 14 / 18 | 15 | 18 | 33 | 11 | 32 | 18 | 22 | 10 | 1 | 2 | 99 | -26 |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 12 | 33 | 60:17 | 5 / 7 | 4 / 11 | 9 / 18 | 11 / 13 | 1 | 5 | 6 | 4 | 16 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 30 | 11 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 38 | 73:02 | 9 / 17 | 5 / 18 | 14 / 35 | 5 / 6 | 3 | 4 | 7 | 2 | 7 | 11 | 9 | 3 | 1 | 2 | 20 | -51 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 10 | 8 | 22:39 | 0 / 0 | 2 / 8 | 2 / 8 | 2 / 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Opolskie | 4 | 30 | 95:34 | 11 / 35 | 2 / 33 | 13 / 68 | 2 / 4 | 6 | 23 | 29 | 7 | 12 | 9 | 35 | 14 | 13 | 5 | 1 | -125 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 35 | 10.3 | 16:20 | 74.6 | 31.1 | 51.1 | 75.0 | 0.90 | 1.00 | 1.90 | 1.7 | 2.50 | 1.50 | 1.3 | 1.10 | 0.10 | 0.10 | 9.6 | 9.6 |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 30 | 12.4 | 26:13 | 54.7 | 34.3 | 44.7 | 67.0 | 1.10 | 1.60 | 2.70 | 2.4 | 2.60 | 2.40 | 1.5 | 1.60 | 0.00 | 0.30 | 11.3 | 4.5 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 7.1 | 16:44 | 52.2 | 24.5 | 33.3 | 68.8 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 0.7 | 2.30 | 1.00 | 0.7 | 1.60 | 0.20 | 0.20 | 4.8 | 8.6 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 14 | 9.6 | 21:55 | 43.6 | 40.3 | 41.4 | 77.8 | 1.10 | 1.30 | 2.40 | 0.8 | 2.30 | 1.30 | 1.6 | 0.70 | 0.10 | 0.10 | 7.1 | -1.9 |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 12 | 2.8 | 05:01 | 71.4 | 36.4 | 50.0 | 84.6 | 0.10 | 0.40 | 0.50 | 0.3 | 1.30 | 0.80 | 0.3 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | 0.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 19.0 | 36:31 | 52.9 | 27.8 | 40.0 | 83.3 | 1.50 | 2.00 | 3.50 | 1.0 | 3.50 | 5.50 | 4.5 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 10.0 | -25.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 10 | 0.8 | 02:15 | 0.0 | 25.0 | 25.0 | 66.7 | 0.10 | 0.20 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.10 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | 1.2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Opolskie | 4 | 7.5 | 23:53 | 31.4 | 6.1 | 19.1 | 50.0 | 1.50 | 5.80 | 7.30 | 1.8 | 3.00 | 2.30 | 8.8 | 3.50 | 3.30 | 1.30 | 0.3 | -31.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Exact Systems Śląsk Wrocław (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2021 | IgnerHome AZS Basket Nysa (w) | 66 : 63 P | 12 | 32:46 | 1/4 | 25.0 | 3/10 | 30.0 | 4/14 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | -1 | |||||
17.03.2021 | KS Kosz Pleszew (d) | 62 : 79 P | 7 | 18:07 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -12 | |||||
06.03.2021 | Rycerze Rydzyna (w) | 96 : 78 P | 16 | 30:43 | 4/5 | 80.0 | 1/5 | 20.0 | 5/10 | 50.0 | 5/5 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 14 | -19 | |||||
03.03.2021 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) | 107 : 75 W | 21 | 28:06 | 3/5 | 60.0 | 4/8 | 50.0 | 7/13 | 53.8 | 3/3 | 100.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 19 | 27 | |||||
20.02.2021 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 79 : 92 W | 3 | 15:03 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | -2 | -11 | |||||
17.02.2021 | MKS Sokół Międzychód (d) | 72 : 85 P | 13 | 17:00 | 2/4 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | 10 | |||||
06.02.2021 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 67 : 60 P | 12 | 21:22 | 1/1 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 1/1 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | -15 | |||||
30.01.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 84 : 78 W | 3 | 10:38 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||||
23.01.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 75 : 68 P | 10 | 30:39 | 3/7 | 42.9 | 1/3 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -6 | |||||
17.01.2021 | Enea Basket Junior Poznań (d) | 70 : 81 P | 3 | 23:42 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | |||||
15.01.2021 | BC Obra Kościan (d) | 112 : 70 W | 12 | 20:02 | 0/1 | 0.0 | 4/6 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 0/1 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 13 | 24 | |||||
10.01.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 75 : 66 P | 5 | 11:23 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -9 | |||||
22.11.2020 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (w) | 77 : 94 W | 10 | 17:09 | 2/3 | 66.7 | 2/7 | 28.6 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | -3 | |||||
07.11.2020 | MKS Sokół Międzychód (w) | 80 : 72 P | 8 | 30:10 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/8 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 32:46 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | celny rzut za 2 | 4 | 06.03.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 96 : 78 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 23.01.2021 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 75 : 68 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 06.02.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 67 : 60 | celny rzut za 3 | 4 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 15.01.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 112 : 70 | celny rzut z gry | 7 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | wykonywany rzut za gry | 14 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | skuteczność z gry | 57.1000 | 06.02.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 67 : 60 | celny rzut wolny | 5 | 06.03.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 96 : 78 | wykonywany rzut wolny | 5 | 06.03.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 96 : 78 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 06.03.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 96 : 78 | punkty | 21 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | zbiórki w ataku | 5 | 10.01.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 75 : 66 | zbiórki w obronie | 5 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | zbiórki | 7 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | asysty | 2 | 17.01.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 70 : 81 | faule | 5 | 17.03.2021 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 62 : 79 | faule wymuszone | 3 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | straty | 4 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | przechwyty | 4 | 15.01.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 112 : 70 | bloki | 1 | 22.11.2020 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 77 : 94 | bloki otrzymane | 1 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | asysty/straty | 2.0000 | 17.01.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 70 : 81 | przechwyty/straty | 1.5000 | 06.03.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 96 : 78 | eval | 19 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | +/- | 27 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | MKS Smyk Prudnik | 3 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | MKS Smyk Prudnik | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk I Wrocław | Juniorzy starsi |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | TBS Śląsk II Wrocław | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | U20M |
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 1 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | MKS Smyk Prudnik | U18M |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik | U18M |
2016/2017 | MKS Otmuchów | U-16 M |
2016/2017 | MKS Smyk Prudnik | U16M |
2016/2017 | MKS Otmuchów | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Opolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |