19 kolejka | 06.02.2021 | 20:00
Sala Sportów Walki AWF, Wrocław, Paderewskiego 35
Sala Sportów Walki AWF, Wrocław, Paderewskiego 35
Komisarz: Roman Putyra Sędziowie: Radosław Zawadzki, Marcin Popiel
Röben Gimbasket Wrocław
Trener: Robert Kościuk. Asystent: Paweł Obuchowicz
Trener: Robert Kościuk. Asystent: Paweł Obuchowicz
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Michał Kawalerski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
5 | Wojciech Sienkiewicz | 0 | 03:44 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | -2 | -3 | |||||||||||
6 | Marcel Włodarski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
8 | Maciej Kościuk | 24 | 36:16 | 4/6 | 66.7 | 2/8 | 25.0 | 6/14 | 42.9 | 10/10 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 6 | 3 | 1 | 20 | 10 | ||
9 | Bartosz Zubik | 0 | 29:26 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 15 | ||||
10 | Wiktor Marcinkowski | 24 | 32:36 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 15/18 | 83.3 | 1 | 8 | 9 | 4 | 10 | 3 | 4 | 2 | 28 | 14 | ||
11 | Rafał Chwastyk | 0 | 17:58 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4 | 1 | 2 | -15 | |||||||||
12 | Kacper Kwiatkowski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
13 | Łukasz Malinowski | 3 | 23:34 | 0/3 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/6 | 16.7 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 | -1 | -1 | ||||
14 | Miłosz Wołk | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
15 | Mateusz Kasiński | 8 | 22:42 | 0/4 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/7 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 3 | 2 | 4 | 6 | |||
16 | Paweł Gałczyński | 8 | 33:44 | 3/10 | 30.0 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 7 | 10 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 1 | 13 | 9 | ||
Drużynowe | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
Suma | 67 | 200:00 | 10/29 | 34.5 | 6/22 | 27.3 | 16/51 | 31.4 | 29/32 | 90.6 | 8 | 30 | 38 | 12 | 22 | 22 | 19 | 8 | 6 | 2 | 71 |
Exact Systems Śląsk Wrocław
Trener: Jacek Krzykała. Asystent: Tomasz Jankowski
Trener: Jacek Krzykała. Asystent: Tomasz Jankowski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kacper Burakiewicz | 4 | 15:47 | 2/4 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 0.0 | 2 | 2 | 3 | 3 | -3 | -9 | |||||||
3 | Mikołaj Styczeń | 12 | 25:32 | 4/8 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 5/11 | 45.5 | 1/1 | 100.0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 10 | 0 | |||
4 | Igor Kozłowski | 3 | 23:44 | 1/7 | 14.3 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 1/2 | 50.0 | 4 | 4 | 8 | 1 | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | |||
5 | Maciej Garwol | 12 | 21:22 | 1/1 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 6 | -15 | ||||||||
6 | Wojciech Siembiga | 14 | 33:35 | 5/9 | 55.6 | 0/7 | 0.0 | 5/16 | 31.3 | 4/5 | 80.0 | 1 | 1 | 7 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||
7 | Mateusz Głodek | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
9 | Michał Mindowicz | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
11 | Jakub Bereszyński | 4 | 26:21 | 1/2 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 6 | 9 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 11 | -10 | ||
14 | Wiktor Kania | 0 | 13:39 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | ||||||
15 | Filip Dominiak | 2 | 13:44 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | -14 | ||||||
18 | Anton Azimka | 9 | 26:16 | 3/10 | 30.0 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 3/6 | 50.0 | 4 | 7 | 11 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 13 | 7 | |||
Drużynowe | 3 | 4 | 7 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 60 | 200:00 | 18/44 | 40.9 | 4/23 | 17.4 | 22/67 | 32.8 | 12/17 | 70.6 | 17 | 27 | 44 | 10 | 22 | 20 | 19 | 9 | 2 | 6 | 50 |
Pozostałe mecze
Enea Basket Junior Poznań | 84 76 | BC Swiss Krono Żary | 06.02.2021 15:15 | |
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 70 96 | Rycerze Rydzyna | 06.02.2021 16:00 | |
MKS Sokół Międzychód | 87 88 | KS Kosz Pleszew | 06.02.2021 17:00 | |
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 84 76 | IgnerHome AZS Basket Nysa | 06.02.2021 17:00 | |
KS Sudety Jelenia Góra | 90 68 | BC Obra Kościan | 06.02.2021 18:00 | |
Röben Gimbasket Wrocław | 67 60 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 06.02.2021 20:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rycerze Rydzyna | 46 | 24 | 22 - 2 | 10 - 2 | 12 - 0 | 2132 - 1732 | +400 | 1.2309 |
2 | MKS Sokół Międzychód | 43 | 24 | 19 - 5 | 9 - 3 | 10 - 2 | 2262 - 1880 | +382 | 1.2032 |
3 | BC Swiss Krono Żary | 40 | 24 | 16 - 8 | 10 - 2 | 6 - 6 | 2050 - 1876 | +174 | 1.0928 |
4 | KS Kosz Pleszew | 39 | 24 | 15 - 9 | 8 - 4 | 7 - 5 | 1983 - 1830 | +153 | 1.0836 |
5 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 38 | 24 | 14 - 10 | 8 - 4 | 6 - 6 | 1948 - 1971 | -23 | 0.9883 |
6 | KS Sudety Jelenia Góra | 37 | 24 | 13 - 11 | 8 - 4 | 5 - 7 | 1911 - 1930 | -19 | 0.9902 |
7 | IgnerHome AZS Basket Nysa | 37 | 24 | 13 - 11 | 7 - 5 | 6 - 6 | 1908 - 1876 | +32 | 1.0171 |
8 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 35 | 24 | 11 - 13 | 8 - 4 | 3 - 9 | 1983 - 1990 | -7 | 0.9965 |
9 | Röben Gimbasket Wrocław | 31 | 24 | 7 - 17 | 6 - 6 | 1 - 11 | 1719 - 1845 | -126 | 0.9317 |
10 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 31 | 24 | 7 - 17 | 4 - 8 | 3 - 9 | 1759 - 1846 | -87 | 0.9529 |
11 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 31 | 24 | 7 - 17 | 5 - 7 | 2 - 10 | 1885 - 2253 | -368 | 0.8367 |
12 | BC Obra Kościan | 30 | 24 | 6 - 18 | 3 - 9 | 3 - 9 | 1867 - 2084 | -217 | 0.8959 |
13 | Enea Basket Junior Poznań | 30 | 24 | 6 - 18 | 3 - 9 | 3 - 9 | 1732 - 2026 | -294 | 0.8549 |