Najlepsza punktująca i zbierająca drugiego zespołu rundy zasadniczej Panattoni Europe Lidera Pruszków Klaudia Sosnowska głosami trenerów została wybrana MVP grupy A pierwszej ligi kobiet. Wśród szkoleniowców drugi raz w historii triumfował trener AZS Uniwersytet Gdański Włodzimierz Augustynowicz. Listę nagrodzonych w grupie B podamy w sobotę o godzinie 12:00.
13
Michał Szelągowski
Sharks AWFiS Port Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 7 | 6 | 64:15 | 1 / 2 | 1 / 5 | 2 / 7 | 1 / 4 | 2 | 4 | 6 | 3 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | -76 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 17 | 39 | 217:44 | 9 / 12 | 7 / 24 | 16 / 36 | 0 / 2 | 3 | 20 | 23 | 3 | 27 | 2 | 11 | 8 | 0 | 0 | 40 | -37 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Sharks AWFiS Port Gdynia | 19 | 56 | 350:14 | 7 / 18 | 14 / 57 | 21 / 75 | 0 / 1 | 4 | 24 | 28 | 26 | 28 | 15 | 17 | 23 | 3 | 0 | 64 | -219 |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 3 | 0 | 13:06 | 0 / 1 | 0 / 2 | 0 / 3 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | 6 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0 | 01:15 | 0 / 0 | 0 / 2 | 0 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 27 | 137:13 | 9 / 11 | 3 / 15 | 12 / 26 | 0 / 0 | 3 | 8 | 11 | 13 | 8 | 3 | 2 | 8 | 3 | 0 | 46 | 81 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 2 | 0 | 10:24 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 10 | 41 | 223:26 | 14 / 35 | 3 / 14 | 17 / 49 | 4 / 8 | 9 | 17 | 26 | 6 | 28 | 6 | 13 | 9 | 0 | 2 | 33 | 13 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 7 | 0.9 | 09:10 | 50.0 | 20.0 | 28.6 | 25.0 | 0.30 | 0.60 | 0.90 | 0.4 | 1.00 | 0.30 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -10.9 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 17 | 2.3 | 12:48 | 75.0 | 29.2 | 44.4 | 0.0 | 0.20 | 1.20 | 1.40 | 0.2 | 1.60 | 0.10 | 0.6 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 2.4 | -2.2 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Sharks AWFiS Port Gdynia | 19 | 2.9 | 18:26 | 38.9 | 24.6 | 28.0 | 0.0 | 0.20 | 1.30 | 1.50 | 1.4 | 1.50 | 0.80 | 0.9 | 1.20 | 0.20 | 0.00 | 3.4 | -11.5 |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 3 | 0.0 | 04:22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.30 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | 2.0 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0.0 | 01:15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -2.0 | -2.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 2.7 | 13:43 | 81.8 | 20.0 | 46.2 | 0.0 | 0.30 | 0.80 | 1.10 | 1.3 | 0.80 | 0.30 | 0.2 | 0.80 | 0.30 | 0.00 | 4.6 | 8.1 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 2 | 0.0 | 05:12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.0 | 0.50 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 8.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 10 | 4.1 | 22:20 | 40.0 | 21.4 | 34.7 | 50.0 | 0.90 | 1.70 | 2.60 | 0.6 | 2.80 | 0.60 | 1.3 | 0.90 | 0.00 | 0.20 | 3.3 | 1.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sharks AWFiS Port Gdynia (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2021 | Trefl II Sopot (d) | 70 : 100 P | 5 | 13:53 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | -3 | |||||
21.03.2021 | MKKS Żak Koszalin (d) | 78 : 96 P | 5 | 14:52 | 1/1 | 100.0 | 1/8 | 12.5 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | -7 | |||||
17.03.2021 | Politechnika Gdańska (d) | 63 : 88 P | 0 | 16:25 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | -3 | |||||
06.03.2021 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 82 : 60 P | 3 | 14:53 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | |||||
21.02.2021 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 66 : 98 P | 0 | 16:23 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | -13 | |||||
13.02.2021 | KSK Noteć Inowrocław (w) | 96 : 71 P | 0 | 19:47 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | |||||
06.02.2021 | AMW Asseco Arka Gdynia (d) | 58 : 88 P | 0 | 15:24 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | -17 | |||||
31.01.2021 | AZS UMK Toruń (w) | 101 : 86 P | 3 | 16:41 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | -7 | |||||
23.01.2021 | Ogniwo Szczecin (d) | 74 : 71 W | 0 | 20:58 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -5 | |||||
02.01.2021 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 84 : 82 P | 11 | 24:57 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | |||||
19.12.2020 | Trefl II Sopot (w) | 111 : 62 P | 0 | 20:18 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -23 | |||||
16.12.2020 | AMW Asseco Arka Gdynia (w) | 140 : 65 P | 0 | 24:17 | 0/4 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -5 | -42 | |||||
05.12.2020 | Politechnika Gdańska (w) | 98 : 86 P | 12 | 29:09 | 0/1 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 13 | -6 | |||||
02.12.2020 | AZS UMK Toruń (d) | 63 : 97 P | 2 | 21:23 | 1/2 | 50.0 | 0/5 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | -3 | -20 | |||||
29.11.2020 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 60 : 98 P | 2 | 18:50 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -28 | |||||
14.11.2020 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 92 : 84 P | 0 | 16:14 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -14 | |||||
07.11.2020 | KSK Noteć Inowrocław (d) | 61 : 127 P | 0 | 14:35 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | -18 | |||||
10.10.2020 | Miasto Zakochanych Chełmno (d) | 66 : 109 P | 8 | 16:03 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 12 | -1 | |||||
27.09.2020 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 98 : 89 W | 5 | 15:12 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 29:09 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | celny rzut za 2 | 1 | 28.03.2021 | 2LM | Trefl II Sopot | 70 : 100 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 16.12.2020 | 2LM | AMW Asseco Arka Gdynia | 140 : 65 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 28.03.2021 | 2LM | Trefl II Sopot | 70 : 100 | celny rzut za 3 | 4 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 21.03.2021 | 2LM | MKKS Żak Koszalin | 78 : 96 | skuteczność za 3 | 80.0000 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | celny rzut z gry | 4 | 02.01.2021 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 84 : 82 | wykonywany rzut za gry | 9 | 21.03.2021 | 2LM | MKKS Żak Koszalin | 78 : 96 | skuteczność z gry | 66.7000 | 28.03.2021 | 2LM | Trefl II Sopot | 70 : 100 | celny rzut wolny | 0 | 28.03.2021 | 2LM | Trefl II Sopot | 70 : 100 | wykonywany rzut wolny | 1 | 27.09.2020 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 98 : 89 | skuteczność za 1 | 0.0000 | 27.09.2020 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 98 : 89 | punkty | 12 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | zbiórki w ataku | 1 | 13.02.2021 | 2LM | KSK Noteć Inowrocław | 96 : 71 | zbiórki w obronie | 4 | 31.01.2021 | 2LM | AZS UMK Toruń | 101 : 86 | zbiórki | 4 | 13.02.2021 | 2LM | KSK Noteć Inowrocław | 96 : 71 | asysty | 5 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | faule | 3 | 21.02.2021 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 66 : 98 | faule wymuszone | 3 | 16.12.2020 | 2LM | AMW Asseco Arka Gdynia | 140 : 65 | straty | 5 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | przechwyty | 3 | 17.03.2021 | 2LM | Politechnika Gdańska | 63 : 88 | bloki | 1 | 21.02.2021 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 66 : 98 | bloki otrzymane | 0 | 28.03.2021 | 2LM | Trefl II Sopot | 70 : 100 | asysty/straty | 2.0000 | 13.02.2021 | 2LM | KSK Noteć Inowrocław | 96 : 71 | przechwyty/straty | 3.0000 | 10.10.2020 | 2LM | Miasto Zakochanych Chełmno | 66 : 109 | eval | 13 | 05.12.2020 | 2LM | Politechnika Gdańska | 98 : 86 | +/- | 1 | 27.09.2020 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 98 : 89 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Sharks AWFiS Port Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Sharks Port Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2019/2020 | Asseco Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów |
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki | U16M Finał Strefowy |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki I | Liga Juniorów Młodszych |
2016/2017 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Liga Kadetów |
2014/2015 | VBW GTK Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2013/2014 | GTK Asseco II Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2013/2014 | GTK Asseco III Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2012/2013 | Asseco Prokom Gdynia | Liga U12M |
2012/2013 | Asseco Prokom Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |