terminarz
Grupa A | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
GTK Gdynia | 49 : 64 | MUKS Poznań |
25.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
MUKS Unia Basket Ostrołęka | 68 : 36 | MKS Kusy Szczecin |
25.05.2022 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
MUKS Poznań | 59 : 39 | MKS Kusy Szczecin |
26.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
GTK Gdynia | 60 : 53 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
26.05.2022 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
MKS Kusy Szczecin | 25 : 54 | GTK Gdynia |
27.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
MUKS Unia Basket Ostrołęka | 36 : 52 | MUKS Poznań |
27.05.2022 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 7 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
MKS Kusy Szczecin | 41 : 38 | MKS MOS Konin |
28.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 5 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
MMKS Katarzynki Energa Toruń | 56 : 68 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
28.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
Półfinał | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
GTK Gdynia | 48 : 49 | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
28.05.2022 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
UKS Moskawa Środa Wielkopolska | 59 : 50 | MUKS Poznań |
28.05.2022 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 3 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
GTK Gdynia | 48 : 43 | MUKS Poznań |
29.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 1 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
1KS Ślęza BFD Wrocław | 65 : 45 | UKS Moskawa Środa Wielkopolska |
29.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka |
Grupa B | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
UKS Moskawa Środa Wielkopolska | 66 : 34 | MKS MOS Konin |
25.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | 69 : 52 | MMKS Katarzynki Energa Toruń |
25.05.2022 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
MKS MOS Konin | 39 : 59 | MMKS Katarzynki Energa Toruń |
26.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
UKS Moskawa Środa Wielkopolska | 52 : 56 | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
26.05.2022 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | 62 : 39 | MKS MOS Konin |
27.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
MMKS Katarzynki Energa Toruń | 52 : 62 | UKS Moskawa Środa Wielkopolska |
27.05.2022 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 7 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
MKS Kusy Szczecin | 41 : 38 | MKS MOS Konin |
28.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 5 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
MMKS Katarzynki Energa Toruń | 56 : 68 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
28.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
Półfinał | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
GTK Gdynia | 48 : 49 | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
28.05.2022 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
UKS Moskawa Środa Wielkopolska | 59 : 50 | MUKS Poznań |
28.05.2022 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 3 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
GTK Gdynia | 48 : 43 | MUKS Poznań |
29.05.2022 11:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka | ||
O 1 miejsce | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
1KS Ślęza BFD Wrocław | 65 : 45 | UKS Moskawa Środa Wielkopolska |
29.05.2022 13:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka |