terminarz
Grupa I | Gospodarz: MKS MOS Konin | |
MKS MOS Konin | 74 : 64 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
06.05.2022 15:30 | MOSiR Konin, Konin | ||
KSW Spartakus Jelenia Góra | 55 : 100 | GTK Gdynia |
06.05.2022 18:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 65 : 87 | GTK Gdynia |
07.05.2022 11:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
MKS MOS Konin | 74 : 50 | KSW Spartakus Jelenia Góra |
07.05.2022 13:30 | MOSiR Konin, Konin | ||
KSW Spartakus Jelenia Góra | 56 : 86 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
08.05.2022 10:30 | MOSiR Konin, Konin | ||
GTK Gdynia | 91 : 70 | MKS MOS Konin |
08.05.2022 13:00 | MOSiR Konin, Konin |
Grupa II | Gospodarz: 1KS Ślęza BFD Wrocław | |
MUKS Poznań | 74 : 56 | UKS 4 Ursus/La Basket Warszawa |
06.05.2022 16:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | 85 : 24 | UKS Siódemka Sopot |
06.05.2022 18:15 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
UKS Siódemka Sopot | 44 : 66 | UKS 4 Ursus/La Basket Warszawa |
07.05.2022 15:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | 68 : 25 | MUKS Poznań |
07.05.2022 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
MUKS Poznań | 62 : 28 | UKS Siódemka Sopot |
08.05.2022 11:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
UKS 4 Ursus/La Basket Warszawa | 62 : 90 | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
08.05.2022 13:15 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław |
Grupa III | Gospodarz: MKS Kusy Szczecin | |
UKS Moskawa Środa Wielkopolska | 59 : 30 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
06.05.2022 16:30 | SP nr 35, Szczecin | ||
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański | 67 : 62 | MKS Kusy Szczecin |
06.05.2022 19:00 | SP nr 35, Szczecin | ||
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański | 39 : 61 | UKS Moskawa Środa Wielkopolska |
07.05.2022 11:00 | SP nr 35, Szczecin | ||
MKS Kusy Szczecin | 59 : 34 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
07.05.2022 13:15 | SP nr 35, Szczecin | ||
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 33 : 69 | SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański |
08.05.2022 10:00 | SP nr 35, Szczecin | ||
UKS Moskawa Środa Wielkopolska | 45 : 52 | MKS Kusy Szczecin |
08.05.2022 12:15 | SP nr 35, Szczecin |
Grupa IV | Gospodarz: PTK A&D Pabianice | |
MUKS Unia Basket Ostrołęka | 70 : 64 | MMKS Katarzynki Energa Toruń |
06.05.2022 15:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
PTK A&D Pabianice | 69 : 32 | RMKS Rybnik |
06.05.2022 17:15 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
MMKS Katarzynki Energa Toruń | 75 : 39 | RMKS Rybnik |
07.05.2022 13:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
MUKS Unia Basket Ostrołęka | 82 : 43 | PTK A&D Pabianice |
07.05.2022 15:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
PTK A&D Pabianice | 62 : 65 | MMKS Katarzynki Energa Toruń |
08.05.2022 10:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
RMKS Rybnik | 49 : 75 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
08.05.2022 12:15 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice |