Obraz
Grupa A | 26.05.2022 | 16:00
Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka, ul. Trębickiego 10
Komisarz: Sławomir Jarząb

GTK Gdynia

Trener: Arkadiusz Korek. Asystent: Bartosz Zarembski

Trener: Arkadiusz Korek. Asystent: Bartosz Zarembski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Antonina Żembrowska 0 11:01 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0 2 2 4 1 3   5 1   1 -2 -11
4 Weronika Ptach 19 28:09 9/19 47.4 0/1 0.0 9/20 45.0 1/6 16.7 5 5 10 4 3 5 2 6 2   23 18
7 Natalia Białek 0 00:17   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 0
8 Izabela Hamadyk 12 23:57 5/10 50.0   0.0 5/10 50.0 2/2 100.0 5 3 8 6 4 2 5 1 1 1 18 20
9 Emilia Hoppe DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
12 Natalia Ossowska 2 17:06 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0   0.0 1 1 2             1 0 -15
13 Marianna Wtulich 2 13:34 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0   1 1   2 2 2       -2 -1
24 Nicola Brzeska 15 28:15 5/9 55.6 0/1 0.0 5/10 50.0 5/7 71.4 3 3 6 1 1 7 8 6   1 13 10
26 Antonina Młodzianowska 1 13:48 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0   1 1   3 1 1 1     -2 -1
28 Martyna Wasilewska 7 29:08 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0 1/2 50.0 2 10 12 3 4 1 3 1 2 1 18 16
32 Zofia Białobrzewska 0 12:28 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0   0.0 2 2 4   1   1     1 -1 -11
91 Nikola Gallas 2 22:17 1/7 14.3 0/1 0.0 1/8 12.5 0/2 0.0 2 2 4 1 1 1 4   2   -4 10
  Drużynowe                     1 2 3       1          
  Suma 60 200:00 25/66 37.9 0/7 0.0 25/73 34.2 10/21 47.6 23 32 55 16 22 19 32 16 7 6 61  

MUKS Unia Basket Ostrołęka

Trener: Maciej Kruszewski. Asystenci: Tomasz Pierzchała, Michał Żmińczuk

Trener: Maciej Kruszewski. Asystenci: Tomasz Pierzchała, Michał Żmińczuk

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
10 Amelia Zabielska 20 30:00 8/15 53.3 0/1 0.0 8/16 50.0 4/8 50.0 5 4 9 3 3 6 5 4 1 1 20 -6
11 Maja Kaczmarczyk 5 18:41 2/5 40.0 0/2 0.0 2/7 28.6 1/2 50.0 2 2 4   2 3 6 2     -1 -1
12 Malwina Kruszewska 9 30:00 3/11 27.3 0/6 0.0 3/17 17.6 3/4 75.0 1 2 3 1 2 5 8 2   3 -8 -14
13 Oliwia Woźniak 5 30:00 2/8 25.0 0/6 0.0 2/14 14.3 1/1 100.0 4 4 8   1 1 5 1 1 2 -2 -14
15 Blanka Podsadny 0 18:27 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0   0.0 4 1 5   1       3 1 3 -13
16 Joanna Wierzbicka 0 04:49 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0 0/2 0.0 1   1     1 1 1     -5 6
17 Maja Zięba 0 10:00 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2   1     1     2 -1
20 Martyna Jankowska 0 05:11 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0       1     1       -2 1
22 Zuzanna Wronowska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
30 Zuzanna Nowak 2 14:37 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 1 3 4   3   1 1     6 14
31 Aleksandra Kluba 9 18:31 3/5 60.0 1/6 16.7 4/11 36.4 0/2 0.0 2 2 4   5 2 2 1 1   4 3
32 Lena Kwiatkowska 3 19:44 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 1/2 50.0 5 5 10 1 1 4 2 3     12 -10
  Drużynowe                     6 7 13       4          
  Suma 53 200:00 20/59 33.9 1/22 4.5 21/81 25.9 10/21 47.6 31 32 63 6 19 22 35 16 6 7 29  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
28, M. Wasilewska , wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
32, L. Kwiatkowska, przegrany rzut sędziowski
09:52:00
 
13, M. Wtulich, niecelny z wyskoku za 2
09:50:00
 
8, I. Hamadyk , zbiórka w ataku
09:49:00
 
8, I. Hamadyk , niecelny z wyskoku za 2
09:47:00
 
31, A. Kluba, zbiórka w obronie
09:24:00
 
strata - błąd 24 sekund
09:20:00
 
12, M. Kruszewska, faul osobisty
09:20:00
 
26, A. Młodzianowska , faulowany
09:20:00
1 : 0
26, A. Młodzianowska , celny rzut wolny 1z2
09:20:00
 
26, A. Młodzianowska , niecelny rzut wolny 2z2
09:20:00
 
31, A. Kluba, zbiórka w obronie
09:10:00
 
32, L. Kwiatkowska, strata - błąd kozłowania
09:10:00
 
4, W. Ptach, przechwyt
09:03:00
3 : 0
8, I. Hamadyk , celny lay-up
09:03:00
 
4, W. Ptach, asysta
08:50:00
 
17, M. Zięba, niecelny z wyskoku za 2
08:47:00
 
8, I. Hamadyk , zbiórka w obronie
08:46:00
 
8, I. Hamadyk , strata - błąd kozłowania
08:46:00
 
17, M. Zięba, przechwyt
08:38:00