Turniej Dywizji B w Zielonej Górze wyłonił pozostałych uczestników turnieju finałowego OOM. Do sześciu pierwszych drużyn OOM 2021 dołączyły dwa pierwsze zespoły z Dywizji B: Kujawsko-Pomorskie oraz Lubuskie.
16
Alex Porzuczek
Enea Astoria Bydgoszcz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Politech Astoria Bydgoszcz | 9 | 141 | 225:52 | 52 / 102 | 11 / 47 | 63 / 149 | 4 / 7 | 7 | 23 | 30 | 40 | 10 | 9 | 25 | 17 | 1 | 3 | 115 | 22 |
2022/2023 | Kujawsko-Pomorskie | 10 | 135 | 213:32 | 38 / 76 | 15 / 49 | 53 / 125 | 14 / 24 | 2 | 28 | 30 | 26 | 12 | 22 | 43 | 11 | 2 | 6 | 79 | -63 |
2022/2023 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | 1 | 5 | 22:02 | 1 / 3 | 1 / 1 | 2 / 4 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | -9 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 10 | 277 | 237:21 | 86 / 151 | 23 / 70 | 109 / 221 | 36 / 47 | 17 | 46 | 63 | 33 | 15 | 35 | 23 | 23 | 2 | 5 | 252 | 115 |
2021/2022 | Kujawsko-Pomorskie | 10 | 172 | 258:12 | 40 / 106 | 23 / 80 | 63 / 186 | 23 / 32 | 9 | 23 | 32 | 34 | 19 | 19 | 33 | 15 | 1 | 12 | 89 | 217 |
2020/2021 | Twarde Pierniki Toruń | 3 | 69 | 80:46 | 16 / 27 | 8 / 24 | 24 / 51 | 13 / 14 | 1 | 8 | 9 | 6 | 3 | 13 | 19 | 4 | 1 | 0 | 42 | 12 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Politech Astoria Bydgoszcz | 9 | 15.7 | 25:05 | 51.0 | 23.4 | 42.3 | 57.1 | 0.80 | 2.60 | 3.30 | 4.4 | 1.10 | 1.00 | 2.8 | 1.90 | 0.10 | 0.30 | 12.8 | 2.4 |
2022/2023 | Kujawsko-Pomorskie | 10 | 13.5 | 21:21 | 50.0 | 30.6 | 42.4 | 58.3 | 0.20 | 2.80 | 3.00 | 2.6 | 1.20 | 2.20 | 4.3 | 1.10 | 0.20 | 0.60 | 7.9 | -6.3 |
2022/2023 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | 1 | 5.0 | 22:02 | 33.3 | 100.0 | 50.0 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 3.0 | 2.00 | 0.00 | 3.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 5.0 | -9.0 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 10 | 27.7 | 23:44 | 57.0 | 32.9 | 49.3 | 76.6 | 1.70 | 4.60 | 6.30 | 3.3 | 1.50 | 3.50 | 2.3 | 2.30 | 0.20 | 0.50 | 25.2 | 11.5 |
2021/2022 | Kujawsko-Pomorskie | 10 | 17.2 | 25:49 | 37.7 | 28.8 | 33.9 | 71.9 | 0.90 | 2.30 | 3.20 | 3.4 | 1.90 | 1.90 | 3.3 | 1.50 | 0.10 | 1.20 | 8.9 | 21.7 |
2020/2021 | Twarde Pierniki Toruń | 3 | 23.0 | 26:55 | 59.3 | 33.3 | 47.1 | 92.9 | 0.30 | 2.70 | 3.00 | 2.0 | 1.00 | 4.30 | 6.3 | 1.30 | 0.30 | 0.00 | 14.0 | 4.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Astoria Bydgoszcz (2021/2022) | |||||||||||||||||||||||||||||
04.06.2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra (w) | 56 : 72 W | 20 | 25:55 | 9/21 | 42.9 | 0/3 | 0.0 | 9/24 | 37.5 | 2/3 | 66.7 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 15 | 11 | |||||
03.06.2022 | Akademia Młodych Dzików Warszawa (d) | 64 : 118 P | 8 | 09:58 | 2/4 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 4/6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | -23 | |||||
02.06.2022 | WKK Wrocław (w) | 96 : 58 P | 33 | 24:01 | 7/12 | 58.3 | 5/11 | 45.5 | 12/23 | 52.2 | 4/6 | 66.7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 21 | -11 | |||||
01.06.2022 | Akademia Koszykówki Komorów (d) | 71 : 65 W | 34 | 30:00 | 11/20 | 55.0 | 3/8 | 37.5 | 14/28 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 4 | 4 | 7 | 1 | 0 | 2 | 18 | 10 | |||||
15.05.2022 | GTK Gliwice (w) | 67 : 79 W | 26 | 16:36 | 11/13 | 84.6 | 1/4 | 25.0 | 12/17 | 70.6 | 1/1 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 27 | 15 | |||||
14.05.2022 | PGE Spójnia Stargard (w) | 59 : 73 W | 34 | 30:00 | 10/18 | 55.6 | 4/13 | 30.8 | 14/31 | 45.2 | 2/2 | 100.0 | 4 | 6 | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 34 | 6 | |||||
13.05.2022 | TKM Włocławek (d) | 85 : 59 W | 32 | 30:00 | 8/16 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 10/22 | 45.5 | 10/13 | 76.9 | 1 | 4 | 5 | 7 | 0 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 | 34 | 18 | |||||
03.05.2022 | UKS Biało-Czarni Kraśnik (d) | 122 : 47 W | 30 | 22:23 | 12/19 | 63.2 | 2/6 | 33.3 | 14/25 | 56.0 | 0/0 | 0.0 | 5 | 8 | 13 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 37 | 51 | |||||
02.05.2022 | UKS Bryza Kolbudy (w) | 68 : 89 W | 31 | 21:06 | 10/13 | 76.9 | 2/5 | 40.0 | 12/18 | 66.7 | 5/5 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 4 | 2 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 39 | 31 | |||||
01.05.2022 | MKS Piotrówka Radom (d) | 77 : 86 P | 29 | 27:22 | 6/15 | 40.0 | 4/10 | 40.0 | 10/25 | 40.0 | 5/5 | 100.0 | 3 | 6 | 9 | 8 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 29 | 7 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 30:00 | 01.06.2022 | U13M | Akademia Koszykówki Komorów | 71 : 65 | celny rzut za 2 | 12 | 03.05.2022 | U13M | UKS Biało-Czarni Kraśnik | 122 : 47 | wykonywany rzut za 2 | 21 | 04.06.2022 | U13M | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 56 : 72 | skuteczność za 2 | 84.6000 | 15.05.2022 | U13M | GTK Gliwice | 67 : 79 | celny rzut za 3 | 5 | 02.06.2022 | U13M | WKK Wrocław | 96 : 58 | wykonywany rzut za 3 | 13 | 14.05.2022 | U13M | PGE Spójnia Stargard | 59 : 73 | skuteczność za 3 | 45.5000 | 02.06.2022 | U13M | WKK Wrocław | 96 : 58 | celny rzut z gry | 14 | 01.06.2022 | U13M | Akademia Koszykówki Komorów | 71 : 65 | wykonywany rzut za gry | 31 | 14.05.2022 | U13M | PGE Spójnia Stargard | 59 : 73 | skuteczność z gry | 70.6000 | 15.05.2022 | U13M | GTK Gliwice | 67 : 79 | celny rzut wolny | 10 | 13.05.2022 | U13M | TKM Włocławek | 85 : 59 | wykonywany rzut wolny | 13 | 13.05.2022 | U13M | TKM Włocławek | 85 : 59 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 15.05.2022 | U13M | GTK Gliwice | 67 : 79 | punkty | 34 | 01.06.2022 | U13M | Akademia Koszykówki Komorów | 71 : 65 | zbiórki w ataku | 5 | 03.05.2022 | U13M | UKS Biało-Czarni Kraśnik | 122 : 47 | zbiórki w obronie | 8 | 03.05.2022 | U13M | UKS Biało-Czarni Kraśnik | 122 : 47 | zbiórki | 13 | 03.05.2022 | U13M | UKS Biało-Czarni Kraśnik | 122 : 47 | asysty | 8 | 01.05.2022 | U13M | MKS Piotrówka Radom | 77 : 86 | faule | 4 | 01.06.2022 | U13M | Akademia Koszykówki Komorów | 71 : 65 | faule wymuszone | 7 | 13.05.2022 | U13M | TKM Włocławek | 85 : 59 | straty | 7 | 01.06.2022 | U13M | Akademia Koszykówki Komorów | 71 : 65 | przechwyty | 6 | 02.05.2022 | U13M | UKS Bryza Kolbudy | 68 : 89 | bloki | 1 | 14.05.2022 | U13M | PGE Spójnia Stargard | 59 : 73 | bloki otrzymane | 3 | 04.06.2022 | U13M | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 56 : 72 | asysty/straty | 7.0000 | 13.05.2022 | U13M | TKM Włocławek | 85 : 59 | przechwyty/straty | 5.0000 | 13.05.2022 | U13M | TKM Włocławek | 85 : 59 | eval | 39 | 02.05.2022 | U13M | UKS Bryza Kolbudy | 68 : 89 | +/- | 51 | 03.05.2022 | U13M | UKS Biało-Czarni Kraśnik | 122 : 47 |
---|