terminarz
Grupa I | Gospodarz: KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | |
MKKS Rybnik | 57 : 56 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
06.05.2016 16:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa KS Stal, Ostrów Wlkp. | ||
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 65 : 64 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
06.05.2016 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa KS Stal, Ostrów Wlkp. | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 73 : 62 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
07.05.2016 12:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa KS Stal, Ostrów Wlkp. | ||
MKKS Rybnik | 48 : 80 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. |
07.05.2016 14:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa KS Stal, Ostrów Wlkp. | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 72 : 62 | MKKS Rybnik |
08.05.2016 10:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa KS Stal, Ostrów Wlkp. | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 72 : 63 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. |
08.05.2016 13:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa KS Stal, Ostrów Wlkp. |
Grupa II | Gospodarz: KU AZS Politechnika Kraków | |
SSK Rzeszów | 69 : 60 | Bombardier Szczecin |
06.05.2016 17:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
PKK Żubry Białystok | 73 : 65 | KU AZS Politechnika Kraków |
06.05.2016 19:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
PKK Żubry Białystok | 82 : 62 | SSK Rzeszów |
07.05.2016 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Bombardier Szczecin | 59 : 74 | KU AZS Politechnika Kraków |
07.05.2016 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Bombardier Szczecin | 83 : 75 | PKK Żubry Białystok |
08.05.2016 10:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
KU AZS Politechnika Kraków | 80 : 55 | SSK Rzeszów |
08.05.2016 13:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków |
Grupa III | Gospodarz: Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | |
Hutnik Warszawa | 57 : 64 | UKS Calipers Kielce |
06.05.2016 17:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 64 : 69 | KKS Drogbruk Kalisz |
06.05.2016 20:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
UKS Calipers Kielce | 70 : 56 | KKS Drogbruk Kalisz |
07.05.2016 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 71 : 63 | Hutnik Warszawa |
07.05.2016 19:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
KKS Drogbruk Kalisz | 75 : 74 | Hutnik Warszawa |
08.05.2016 11:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne | ||
UKS Calipers Kielce | 52 : 70 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
08.05.2016 14:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne |
Grupa IV | Gospodarz: Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej | |
KK Gryf Goleniów | 71 : 53 | AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce |
06.05.2016 16:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Truso The Construct Elbląg | 59 : 57 | Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej |
06.05.2016 18:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
KK Gryf Goleniów | 60 : 40 | Truso The Construct Elbląg |
07.05.2016 15:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej | 81 : 67 | AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce |
07.05.2016 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce | 62 : 79 | Truso The Construct Elbląg |
08.05.2016 10:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej | 63 : 79 | KK Gryf Goleniów |
08.05.2016 12:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |