terminarz
Grupa I | Gospodarz: Hutnik Warszawa | |
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 62 : 64 | KS Start Meble Dobrodzień |
15.04.2016 16:00 | Hala SP 127, Warszawa | ||
Hutnik Warszawa | 87 : 82 | Basket UKS III LO Zamość |
15.04.2016 18:15 | Hala SP 127, Warszawa | ||
Basket UKS III LO Zamość | 87 : 83 | KS Start Meble Dobrodzień |
16.04.2016 15:00 | Hala SP 127, Warszawa | ||
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 70 : 81 | Hutnik Warszawa |
16.04.2016 17:15 | Hala SP 127, Warszawa | ||
Basket UKS III LO Zamość | 38 : 91 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie |
17.04.2016 10:00 | Hala SP 127, Warszawa | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 69 : 76 | Hutnik Warszawa |
17.04.2016 12:15 | Hala SP 127, Warszawa |
Grupa II | Gospodarz: KK Gryf Goleniów | |
KU AZS Politechnika Kraków | 92 : 63 | WSTK Wschowa |
15.04.2016 17:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów | ||
UKS Trójeczka Olsztyn | 45 : 76 | KK Gryf Goleniów |
15.04.2016 19:30 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów | ||
KU AZS Politechnika Kraków | 76 : 58 | UKS Trójeczka Olsztyn |
16.04.2016 15:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów | ||
KK Gryf Goleniów | 98 : 72 | WSTK Wschowa |
16.04.2016 17:30 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów | ||
WSTK Wschowa | 67 : 88 | UKS Trójeczka Olsztyn |
17.04.2016 11:30 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów | ||
KK Gryf Goleniów | 70 : 65 | KU AZS Politechnika Kraków |
17.04.2016 14:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów |
Grupa III | Gospodarz: PKK Żubry Białystok | |
PKK Żubry Białystok | 92 : 70 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
15.04.2016 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
Ósemka Skierniewice | 72 : 102 | UKS Chromik Żary |
15.04.2016 19:15 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
UKS Chromik Żary | 70 : 72 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
16.04.2016 16:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
PKK Żubry Białystok | 95 : 66 | Ósemka Skierniewice |
16.04.2016 18:15 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 88 : 80 | Ósemka Skierniewice |
17.04.2016 11:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok | ||
UKS Chromik Żary | 68 : 93 | PKK Żubry Białystok |
17.04.2016 13:15 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok |
Grupa IV | Gospodarz: MChKK Chełmno | |
MChKK Chełmno | 55 : 72 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
15.04.2016 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce | 46 : 66 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
16.04.2016 15:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce | 53 : 50 | MChKK Chełmno |
17.04.2016 13:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno |
Grupa V | Gospodarz: MKKS Rybnik | |
Bombardier Szczecin | 60 : 58 | MKS Ochota Warszawa |
15.04.2016 16:00 | ZSE-U, Rybnik | ||
MKKS Rybnik | 96 : 59 | UKS Nenufar Kode Ełk |
15.04.2016 18:30 | ZSE-U, Rybnik | ||
MKS Ochota Warszawa | 92 : 58 | UKS Nenufar Kode Ełk |
16.04.2016 15:00 | ZSE-U, Rybnik | ||
MKKS Rybnik | 76 : 68 | Bombardier Szczecin |
16.04.2016 17:30 | ZSE-U, Rybnik | ||
UKS Nenufar Kode Ełk | 89 : 97 | Bombardier Szczecin |
17.04.2016 10:00 | ZSE-U, Rybnik | ||
MKS Ochota Warszawa | 42 : 51 | MKKS Rybnik |
17.04.2016 12:30 | ZSE-U, Rybnik |
Grupa VI | Gospodarz: Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej | |
SSK Rzeszów | 91 : 56 | KKS Turów Zgorzelec SA |
15.04.2016 16:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej | 83 : 60 | KKS Pro-Basket Kutno |
15.04.2016 19:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 67 : 77 | KKS Turów Zgorzelec SA |
16.04.2016 15:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
SSK Rzeszów | 56 : 47 | Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej |
16.04.2016 17:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 54 : 68 | SSK Rzeszów |
17.04.2016 10:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole | ||
KKS Turów Zgorzelec SA | 53 : 84 | Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej |
17.04.2016 12:30 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
Grupa VII | Gospodarz: SSK Adkonis Kobylnica | |
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 83 : 77 | KKS Drogbruk Kalisz |
15.04.2016 16:30 | Hala Sportowa Z.S.S., Kobylnica | ||
SMK Lubin | 82 : 94 | SSK Adkonis Kobylnica |
15.04.2016 19:00 | Hala Sportowa Z.S.S., Kobylnica | ||
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 76 : 41 | SMK Lubin |
16.04.2016 11:30 | Hala Sportowa Z.S.S., Kobylnica | ||
SSK Adkonis Kobylnica | 59 : 74 | KKS Drogbruk Kalisz |
16.04.2016 13:45 | Hala Sportowa Z.S.S., Kobylnica | ||
KKS Drogbruk Kalisz | 92 : 56 | SMK Lubin |
17.04.2016 10:00 | Hala Sportowa Z.S.S., Kobylnica | ||
SSK Adkonis Kobylnica | 47 : 69 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. |
17.04.2016 12:30 | Hala Sportowa Z.S.S., Kobylnica |
Grupa VIII | Gospodarz: Truso The Construct Elbląg | |
UKS Calipers Kielce | 92 : 68 | DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
15.04.2016 17:00 | Szkoła Podstawowa nr 11, Elbląg | ||
Truso The Construct Elbląg | 70 : 57 | UKS Trójka Żyrardów |
15.04.2016 19:30 | Szkoła Podstawowa nr 11, Elbląg | ||
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała | 90 : 98 | UKS Trójka Żyrardów |
16.04.2016 16:00 | Szkoła Podstawowa nr 11, Elbląg | ||
Truso The Construct Elbląg | 80 : 65 | UKS Calipers Kielce |
16.04.2016 18:30 | Szkoła Podstawowa nr 11, Elbląg | ||
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała | 56 : 68 | Truso The Construct Elbląg |
17.04.2016 11:00 | Szkoła Podstawowa nr 11, Elbląg | ||
UKS Trójka Żyrardów | 46 : 73 | UKS Calipers Kielce |
17.04.2016 13:30 | Szkoła Podstawowa nr 11, Elbląg |