Wisła Orlen Południe Kraków nie wygrała tym razem rundy zasadniczej w grupie B 1 Ligi Kobiet, ale nie przeszkodziło to Martynie Stasiuk w sięgnięciu po trzeci w karierze tytuł MVP! Wśród trenerów triumfował Artur Włodarczyk, którego AZS Politechnika Korona Kraków z bilansem 21-1 zajęła pierwsze miejsce w grupie.
24
Aleksandra Woźniak
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 17 | 50 | 296:03 | 8 / 30 | 8 / 40 | 16 / 70 | 10 / 13 | 8 | 15 | 23 | 4 | 26 | 12 | 22 | 18 | 1 | 10 | 17 | -120 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 8 | 33 | 143:11 | 4 / 14 | 8 / 27 | 12 / 41 | 1 / 3 | 2 | 13 | 15 | 6 | 16 | 6 | 12 | 2 | 0 | 3 | 13 | -46 |
2022/2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 10 | 24 | 163:58 | 7 / 23 | 2 / 20 | 9 / 43 | 4 / 7 | 2 | 18 | 20 | 2 | 20 | 14 | 15 | 3 | 0 | 5 | -3 | -111 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 5 | 17 | 59:31 | 2 / 6 | 4 / 8 | 6 / 14 | 1 / 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 12 | 2 | 11 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 5 | 12 | 77:06 | 3 / 13 | 2 / 11 | 5 / 24 | 0 / 4 | 5 | 6 | 11 | 3 | 10 | 4 | 7 | 4 | 0 | 2 | 0 | -13 |
2021/2022 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 6 | 12 | 68:24 | 4 / 15 | 1 / 3 | 5 / 18 | 1 / 2 | 11 | 7 | 18 | 2 | 9 | 5 | 7 | 4 | 0 | 2 | 15 | 3 |
2021/2022 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 1 | 2 | 17:42 | 1 / 5 | 0 / 2 | 1 / 7 | 0 / 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | -34 |
2020/2021 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 6 | 33 | 87:36 | 10 / 22 | 2 / 4 | 12 / 26 | 7 / 8 | 9 | 7 | 16 | 3 | 15 | 6 | 7 | 5 | 0 | 3 | 35 | 21 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Lubuskie | 7 | 36 | 136:21 | 14 / 42 | 0 / 1 | 14 / 43 | 8 / 11 | 4 | 5 | 9 | 10 | 19 | 9 | 25 | 6 | 0 | 6 | 4 | -15 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 8 | 4.1 | 17:53 | 28.6 | 29.6 | 29.3 | 33.3 | 0.30 | 1.60 | 1.90 | 0.8 | 2.00 | 0.80 | 1.5 | 0.30 | 0.00 | 0.40 | 1.6 | -5.8 |
2023/2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 17 | 2.9 | 17:24 | 26.7 | 20.0 | 22.9 | 76.9 | 0.50 | 0.90 | 1.40 | 0.2 | 1.50 | 0.70 | 1.3 | 1.10 | 0.10 | 0.60 | 1.0 | -7.1 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 5 | 3.4 | 11:54 | 33.3 | 50.0 | 42.9 | 25.0 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.0 | 2.40 | 0.40 | 2.2 | 0.40 | 0.00 | 0.40 | 0.2 | 0.4 |
2022/2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 10 | 2.4 | 16:23 | 30.4 | 10.0 | 20.9 | 57.1 | 0.20 | 1.80 | 2.00 | 0.2 | 2.00 | 1.40 | 1.5 | 0.30 | 0.00 | 0.50 | -0.3 | -11.1 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 5 | 2.4 | 15:25 | 23.1 | 18.2 | 20.8 | 0.0 | 1.00 | 1.20 | 2.20 | 0.6 | 2.00 | 0.80 | 1.4 | 0.80 | 0.00 | 0.40 | 0.0 | -2.6 |
2021/2022 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 1 | 2.0 | 17:42 | 20.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 2.00 | 3.00 | 5.00 | 0.0 | 2.00 | 0.00 | 2.0 | 1.00 | 0.00 | 2.00 | 0.0 | -34.0 |
2021/2022 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 6 | 2.0 | 11:24 | 26.7 | 33.3 | 27.8 | 50.0 | 1.80 | 1.20 | 3.00 | 0.3 | 1.50 | 0.80 | 1.2 | 0.70 | 0.00 | 0.30 | 2.5 | 0.5 |
2020/2021 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 6 | 5.5 | 14:36 | 45.5 | 50.0 | 46.2 | 87.5 | 1.50 | 1.20 | 2.70 | 0.5 | 2.50 | 1.00 | 1.2 | 0.80 | 0.00 | 0.50 | 5.8 | 3.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Lubuskie | 7 | 5.1 | 19:28 | 33.3 | 0.0 | 32.6 | 72.7 | 0.60 | 0.70 | 1.30 | 1.4 | 2.70 | 1.30 | 3.6 | 0.90 | 0.00 | 0.90 | 0.6 | -2.1 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
08.03.2024 | RMKS Xbest Rybnik (w) | 69 : 55 P | 5 | 14:43 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | -5 | |||||
06.03.2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (w) | 81 : 62 P | 10 | 24:24 | 3/3 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 4/9 | 44.4 | 1/1 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9 | |||||
02.03.2024 | Widzew Łódź (d) | 68 : 74 P | 1 | 25:37 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 | |||||
18.02.2024 | Lider Swarzędz (d) | 42 : 75 P | 0 | 16:36 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | |||||
27.01.2024 | AZS Politechnika Korona Kraków (w) | 107 : 33 P | 0 | 11:35 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -16 | |||||
26.01.2024 | Contimax MOSiR Bochnia (w) | 92 : 49 P | 2 | 06:19 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | -11 | |||||
12.01.2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (w) | 66 : 67 W | 9 | 18:24 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 4/4 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 11 | |||||
22.12.2023 | Wisła Orlen Południe Kraków (w) | 93 : 48 P | 0 | 17:28 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -16 | |||||
17.12.2023 | RMKS Xbest Rybnik (d) | 84 : 88 P | 0 | 16:03 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | -2 | -8 | |||||
14.12.2023 | Enea AZS II Poznań (d) | 52 : 63 P | 0 | 13:40 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | -13 | |||||
03.12.2023 | MUKS Poznań (d) | 47 : 60 P | 0 | 14:24 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -3 | -5 | |||||
25.11.2023 | Lider Swarzędz (w) | 65 : 52 P | 0 | 17:39 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | -1 | -7 | |||||
18.11.2023 | Contimax MOSiR Bochnia (d) | 54 : 78 P | 4 | 14:11 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -18 | |||||
28.10.2023 | Isands Wichoś Jelenia Góra (d) | 65 : 64 W | 8 | 14:00 | 1/4 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 3/9 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
22.10.2023 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (d) | 65 : 74 P | 9 | 29:43 | 0/0 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | -3 | |||||
18.10.2023 | Enea AZS II Poznań (w) | 95 : 26 P | 2 | 16:05 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | -26 | |||||
08.10.2023 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (d) | 64 : 62 W | 0 | 25:12 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/7 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | -8 | 3 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 29:43 | 22.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 65 : 74 | celny rzut za 2 | 3 | 06.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 81 : 62 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 08.03.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 69 : 55 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 26.01.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 92 : 49 | celny rzut za 3 | 3 | 22.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 65 : 74 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 22.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 65 : 74 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 18.11.2023 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 54 : 78 | celny rzut z gry | 4 | 06.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 81 : 62 | wykonywany rzut za gry | 10 | 22.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 65 : 74 | skuteczność z gry | 100.0000 | 26.01.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 92 : 49 | celny rzut wolny | 4 | 12.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 67 | wykonywany rzut wolny | 4 | 12.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 67 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 12.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 67 | punkty | 10 | 06.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 81 : 62 | zbiórki w ataku | 3 | 02.03.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 68 : 74 | zbiórki w obronie | 4 | 14.12.2023 | 1LK | Enea AZS II Poznań | 52 : 63 | zbiórki | 4 | 18.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 42 : 75 | asysty | 2 | 02.03.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 68 : 74 | faule | 4 | 12.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 67 | faule wymuszone | 3 | 06.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 81 : 62 | straty | 3 | 26.01.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 92 : 49 | przechwyty | 4 | 08.03.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 69 : 55 | bloki | 1 | 02.03.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 68 : 74 | bloki otrzymane | 2 | 03.12.2023 | 1LK | MUKS Poznań | 47 : 60 | asysty/straty | 2.0000 | 02.03.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 68 : 74 | przechwyty/straty | 4.0000 | 08.03.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 69 : 55 | eval | 9 | 06.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 81 : 62 | +/- | 11 | 12.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 67 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski I | Kadetki |
2019/2020 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2019/2020 | ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. | Młodziczki |
2019/2020 | ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. | Kadetki |