statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Ewelina Gala Grot TomiQ Pabianice 4 73 18.25
2. Alicja Wawrzyniak KKS Olsztyn 4 66 16.50
3. Natalia Popiół AZS Politechnika Korona Kraków 4 65 16.25
4. Weronika Preihs AZS Uniwersytet Warszawski 4 63 15.75
5. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 3 63 21.00
6. Natalia Danych Grot TomiQ Pabianice 4 61 15.25
7. Magdalena Grzelak Grot TomiQ Pabianice 4 61 15.25
8. Katarzyna Kocaj AZS Politechnika Korona Kraków 4 58 14.50
9. Karolina Wilk Contimax MOSiR Bochnia 3 55 18.33
10. Małgorzata Zuchora AZS Politechnika Korona Kraków 4 54 13.50
11. Natalia Gzinka AZS Umed Widzew Łódź 3 53 17.67
12. Aleksandra Zięmborska MUKS Poznań 2 51 25.50
13. Anna Kudelska AZS Umed Widzew Łódź 3 51 17.00
14. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 4 50 12.50
15. Magdalena Parysek-Bochniak Top Market MKS Pruszków 3 49 16.33
16. Kinga Dzierbicka AZS Uniwersytet Warszawski 4 47 11.75
17. Marzena Marciniak Top Market MKS Pruszków 3 47 15.67
18. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 4 46 11.50
19. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 3 46 15.33
20. Klaudia Sosnowska SKK Polonia Warszawa 3 43 14.33
21. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 4 43 10.75
22. Anna Pawłowska SKK Polonia Warszawa 3 43 14.33
23. Karolina Giżyńska KKS Olsztyn 4 41 10.25
24. Wiktoria Stępień AZS Umed Widzew Łódź 3 41 13.67
25. Aleksandra Kaja AZS Uniwersytet Warszawski 4 40 10.00
26. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 3 40 13.33
27. Paulina Pilichowska Mon-Pol Płock 4 38 9.50
28. Natalia Błaszczak Mon-Pol Płock 4 37 9.25
29. Iga Walentowska Pompax Tęcza Leszno 2 37 18.50
30. Weronika Woźniak MUKS Poznań 2 35 17.50
31. Martyna Kotula Lider Swarzędz 2 35 17.50
32. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 4 34 8.50
33. Martyna Pająk Wisła CanPack Kraków 4 34 8.50
34. Anna Krawiec Contimax MOSiR Bochnia 3 34 11.33
35. Marta Urbaniak Lider Swarzędz 3 34 11.33
36. Aleksandra Jojczyk Wisła CanPack Kraków 4 33 8.25
37. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 4 33 8.25
38. Magdalena Szkop Mon-Pol Płock 4 32 8.00
39. Pola Dmochewicz Top Market MKS Pruszków 3 32 10.67
40. Natalia Łopińska Grot TomiQ Pabianice 4 32 8.00
41. Anita Plucińska Mon-Pol Płock 4 30 7.50
42. Agata Siwińska Lider Swarzędz 3 30 10.00
43. Martyna Leszczyńska SKK Polonia Warszawa 3 30 10.00
44. Aleksandra Kędzierska SKK Polonia Warszawa 3 29 9.67
45. Jagoda Oses Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 29 14.50
46. Katarzyna Jaworska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 29 14.50
47. Agata Rafałowicz AZS Politechnika Korona Kraków 4 29 7.25
48. Daria Walczak Mon-Pol Płock 4 29 7.25
49. Wiktoria Zapart AZS Umed Widzew Łódź 3 29 9.67
50. Alicja Grabska Pompax Tęcza Leszno 2 29 14.50
51. Patrycja Kaczor Mon-Pol Płock 4 29 7.25
52. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 28 14.00
53. Anna Kuncewicz-Dąbek Top Market MKS Pruszków 2 27 13.50
54. Milena Krzyżaniak AZS Uniwersytet Warszawski 3 26 8.67
55. Julia Myszkowska SMS PZKosz Łomianki 2 24 12.00
56. Maja Kozłowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 3 24 8.00
57. Sandra Straszak Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 24 12.00
58. Natalia Mazur Contimax MOSiR Bochnia 3 24 8.00
59. Klaudia Wnorowska Wisła CanPack Kraków 2 23 11.50
60. Dominika Paczóska Mon-Pol Płock 4 22 5.50
61. Martyna Gajoch Wisła CanPack Kraków 4 22 5.50
62. Martyna Pióro Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 22 11.00
63. Małgorzata Koralewska Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 21 10.50
64. Alicja Kopiec AZS Politechnika Korona Kraków 4 21 5.25
65. Marta Mistygacz SKK Polonia Warszawa 3 20 6.67
66. Nicola Obrodzka SMS PZKosz Łomianki 2 20 10.00
67. Eliza Łakoma MUKS Poznań 2 19 9.50
68. Karolina Zaborska Top Market MKS Pruszków 2 19 9.50
69. Agnieszka Misiek Mon-Pol Płock 3 19 6.33
70. Wiktoria Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 3 19 6.33
71. Aleksandra Dziwińska Grot TomiQ Pabianice 4 19 4.75
72. Weronika Mazur AZS Politechnika Korona Kraków 4 18 4.50
73. Justyna Hołtyn Pompax Tęcza Leszno 2 18 9.00
74. Monika Malinowska Contimax MOSiR Bochnia 3 18 6.00
75. Paulina Kuczyńska Top Market MKS Pruszków 3 17 5.67
76. Sonia Frojdenfal Top Market MKS Pruszków 3 17 5.67
77. Agnieszka Krzywoń AZS Politechnika Korona Kraków 4 17 4.25
78. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2 17 8.50
79. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2 16 8.00
80. Zuzanna Rudenko SMS PZKosz Łomianki 2 16 8.00
81. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 16 8.00
82. Aleksandra Mitrowska SMS PZKosz Łomianki 2 15 7.50
83. Zuzanna Urban Lider Swarzędz 3 15 5.00
84. Magdalena Puter Contimax MOSiR Bochnia 2 15 7.50
85. Natalia Juskowiak MUKS Poznań 2 15 7.50
86. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 4 15 3.75
87. Kamila Cicha Grot TomiQ Pabianice 4 15 3.75
88. Aleksandra Żukowska Lider Swarzędz 3 14 4.67
89. Katarzyna Szyller Top Market MKS Pruszków 3 14 4.67
90. Wiktoria Rzeźnik AZS Umed Widzew Łódź 3 13 4.33
91. Karolina Kamieniecka Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 13 6.50
92. Oliwia Węglarz Politechnika Gdańska II 2 13 6.50
93. Julia Owca Wisła CanPack Kraków 3 13 4.33
94. Jagoda Bandoch AZS Umed Widzew Łódź 3 13 4.33
95. Kinga Potraca Lider Swarzędz 3 13 4.33
96. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2 13 6.50
97. Julia Fortuna Contimax MOSiR Bochnia 3 13 4.33
98. Weronika Papiernik MUKS Poznań 2 13 6.50
99. Aisza Buczek Contimax MOSiR Bochnia 3 12 4.00
100. Aleksandra Zmierczak Politechnika Gdańska II 2 12 6.00
101. Aneta Rola AZS Politechnika Korona Kraków 3 12 4.00
102. Natalia Ławicka AZS Uniwersytet Gdański 1 12 12.00
103. Aleksandra Arczewska Pompax Tęcza Leszno 2 12 6.00
104. Gabriela Rak Contimax MOSiR Bochnia 3 11 3.67
105. Daria Trębowicz Politechnika Gdańska II 2 11 5.50
106. Monika Ziobro AZS Uniwersytet Warszawski 3 11 3.67
107. Wiktoria Flaszak Lider Swarzędz 3 11 3.67
108. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 11 11.00
109. Maja Pietrzak Pompax Tęcza Leszno 2 11 5.50
110. Izabela Zdrodowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 10 5.00
111. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 3 10 3.33
112. Klaudia Gołębiewska AZS Uniwersytet Warszawski 4 10 2.50
113. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 3 10 3.33
114. Emilia Jabłońska Politechnika Gdańska II 2 10 5.00
115. Wiktoria Stasiak SMS PZKosz Łomianki 1 9 9.00
116. Magdalena Matrac Wisła CanPack Kraków 4 9 2.25
117. Angelika Kuras AZS Uniwersytet Gdański 1 9 9.00
118. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 9 9.00
119. Patrycja Kirsz Grot TomiQ Pabianice 2 9 4.50
120. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 9 9.00
121. Natalia Bucyk SKK Polonia Warszawa 2 8 4.00
122. Nicola Batura MUKS Poznań 2 8 4.00
123. Zuzanna Piwkowska AZS Politechnika Korona Kraków 3 8 2.67
124. Katarzyna Świeżak AZS Uniwersytet Warszawski 2 8 4.00
125. Kinga Bączek AZS Uniwersytet Gdański 1 8 8.00
126. Aleksandra Olęcka Politechnika Gdańska II 1 8 8.00
127. Anna Adamczyk Politechnika Gdańska II 2 8 4.00
128. Agata Stępień AZS Uniwersytet Gdański 1 8 8.00
129. Weronika Woźna Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 8 4.00
130. Maria Wybraniec SKK Polonia Warszawa 2 7 3.50
131. Klaudia Węcłaś SMS PZKosz Łomianki 2 7 3.50
132. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 7 3.50
133. Julia Cieśla Wisła CanPack Kraków 2 7 3.50
134. Natalia Kurach SMS PZKosz Łomianki 1 7 7.00
135. Wiktoria Przepiórka Politechnika Gdańska II 1 7 7.00
136. Oliwia Flaszak Lider Swarzędz 2 7 3.50
137. Emilia Cepuchowicz Wisła CanPack Kraków 4 7 1.75
138. Marta Stawicka Politechnika Gdańska II 1 6 6.00
139. Aleksandra Szostakiewicz AZS Uniwersytet Warszawski 4 6 1.50
140. Oliwia Trzymkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 6 6.00
141. Magda Jarecka Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 6 3.00
142. Julia Wilbik Politechnika Gdańska II 1 6 6.00
143. Aleksandra Zając SMS PZKosz Łomianki 2 6 3.00
144. Wiktoria Plackowska Lider Swarzędz 3 6 2.00
145. Magdalena Ratajczak MUKS Poznań 1 6 6.00
146. Wiktoria Raczyńska Pompax Tęcza Leszno 2 6 3.00
147. Kaja Grygiel Top Market MKS Pruszków 3 6 2.00
148. Natalia Donica UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 5 5.00
149. Agata Kowalczyk AZS Uniwersytet Warszawski 3 5 1.67
150. Julita Michniewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2 5 2.50
151. Ewa Canert Mon-Pol Płock 2 5 2.50
152. Magdalena Dźwilewska Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 2 5 2.50
153. Alicja Franckowiak Pompax Tęcza Leszno 2 5 2.50
154. Karolina Ułan SMS PZKosz Łomianki 1 5 5.00
155. Anna Przyszlak AZS Uniwersytet Gdański 1 5 5.00
156. Izabela Birkos KKS Olsztyn 3 4 1.33
157. Daria Gebert Politechnika Gdańska II 2 4 2.00
158. Konstancja Banucha Politechnika Gdańska II 2 4 2.00
159. Marta Masłowska MUKS Poznań 2 4 2.00
160. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 1 4 4.00
161. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 3 4 1.33
162. Daria Ryzińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 3 4 1.33
163. Emilia Bołbot UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 4 4.00
164. Nadia Makowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 4 4.00
165. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 3 1.50
166. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 2 3 1.50
167. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 2 3 1.50
168. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 3 3.00
169. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 4 3 0.75
170. Dominika Ullmann Politechnika Gdańska II 1 3 3.00
171. Julia Schadach AZS Uniwersytet Gdański 1 3 3.00
172. Vittoria Conte SMS PZKosz Łomianki 1 3 3.00
173. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 3 3.00
174. Gabriela Targosz Pompax Tęcza Leszno 2 3 1.50
175. Nicole Gryzińska MUKS Poznań 1 3 3.00
176. Sara Marczyk Contimax MOSiR Bochnia 2 3 1.50
177. Kamila Nawrocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 2 2.00
178. Wiktoria Skrzypczak Pompax Tęcza Leszno 2 2 1.00
179. Weronika Karpiszuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 2 1.00
180. Zuzanna Krupa Politechnika Gdańska II 1 2 2.00
181. Michalina Walczak SMS PZKosz Łomianki 1 2 2.00
182. Natalia Pietrzak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 2 2.00
183. Monika Skrzecz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 2 2.00
184. Julia Hatalska Wisła CanPack Kraków 3 2 0.67
185. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 4 2 0.50
186. Olga Lemańska Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 1 2 2.00
187. Katarzyna Iwanicka Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 1 2 2.00
188. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 1 0.50
189. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 1 1.00
190. Magdalena Jabłońska Top Market MKS Pruszków 2 1 0.50
191. Kinga Stasinowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 1 1.00
192. Monika Morgiel Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
193. Melanie Korandji Politechnika Gdańska II 2 0 0.00
194. Patrycja Rogalska Contimax MOSiR Bochnia 2 0 0.00
195. Zuzanna Bartyska AZS Uniwersytet Gdański 1 0 0.00
196. Zuzanna Bałdyga KKS Olsztyn 2 0 0.00
197. Aleksandra Brambor Pompax Tęcza Leszno 2 0 0.00
198. Eliza Miaśkiewicz AZS Umed Widzew Łódź 2 0 0.00
199. Magda Rapucha AZS Umed Widzew Łódź 3 0 0.00
200. Julia Matuszewska Pompax Tęcza Leszno 2 0 0.00
201. Martyna Przeradzka KKS Olsztyn 2 0 0.00
202. Wiktoria Boks SMS PZKosz Łomianki 2 0 0.00
203. Hanna Marciniak Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
204. Dominika Szczygieł AZS Umed Widzew Łódź 2 0 0.00
205. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 2 0 0.00
206. Wiktoria Mucha Politechnika Gdańska II 1 0 0.00
207. Paulina Kuczyk Pompax Tęcza Leszno 2 0 0.00
208. Barbara Bławat AZS Uniwersytet Gdański 1 0 0.00
209. Matylda Dobejko Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
210. Katsiaryna Lagutkowa SMS PZKosz Łomianki 1 0 0.00
211. Patrycja Sadlik UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
212. Weronika Węglarz Politechnika Gdańska II 1 0 0.00
213. Wiktoria Barańska SMS PZKosz Łomianki 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę