statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 457 21.76
2. Martyna Stasiuk KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23 429 18.65
3. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 22 421 19.14
4. Daria Walczak MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 404 17.57
5. Patrycja Klatt MUKS Poznań 23 379 16.48
6. Anna Pawłowska AZS Uniwersytet Warszawski 23 376 16.35
7. Anna Kuncewicz-Dąbek SKK Polonia Warszawa 21 371 17.67
8. Magdalena Grzelak Grot TomiQ Pabianice 22 361 16.41
9. Klaudia Sosnowska Panattoni Europe Lider Pruszków 22 353 16.05
10. Patrycja Jastrzębska Olimpia Wodzisław Śląski 19 342 18.00
11. Weronika Telenga KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 22 341 15.50
12. Aleksandra Pietraszek Tęcza Leszno 24 327 13.63
13. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 23 325 14.13
14. Natalia Danych Grot TomiQ Pabianice 22 322 14.64
15. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 22 308 14.00
16. Pola Dmochewicz AZS Uniwersytet Warszawski 23 299 13.00
17. Paulina Kuras AZS Uniwersytet Gdański 22 293 13.32
18. Karina Szczurewska AZS Uniwersytet Gdański 23 292 12.70
19. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 19 291 15.32
20. Agata Stępień AZS Uniwersytet Gdański 23 283 12.30
21. Aleksandra Ustowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 33 278 8.42
22. Marta Marcinkowska Arka II Gdynia 22 269 12.23
23. Magdalena Szkop Mon-Pol Płock 23 267 11.61
24. Jastina Kosalewicz AZS Uniwersytet Gdański 23 266 11.57
25. Magdalena Pisera Tęcza Leszno 24 253 10.54
26. Aleksandra Zięmborska Enea AZS II Poznań 21 253 12.05
27. Wiktoria Keller Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 251 20.92
28. Alicja Wawrzyniak Panattoni Europe Lider Pruszków 23 251 10.91
29. Klaudia Rutkowska Olimpia Wodzisław Śląski 17 250 14.71
30. Agnieszka Misiek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 250 10.87
31. Marzena Marciniak Panattoni Europe Lider Pruszków 21 248 11.81
32. Małgorzata Zuchora KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 22 247 11.23
33. Aleksandra Mońko KKS Olsztyn 22 247 11.23
34. Magdalena Szymkiewicz Arka II Gdynia 19 246 12.95
35. Aleksandra Dziwińska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23 243 10.57
36. Aleksandra Pszczolarska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 30 236 7.87
37. Emilia Kośla SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 19 230 12.11
38. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 23 225 9.78
39. Żaneta Szczęśniak AZS Uniwersytet Gdański 23 224 9.74
40. Marta Wdowiuk MUKS Poznań 19 221 11.63
41. Julia Tyszkiewicz Tęcza Leszno 14 221 15.79
42. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 20 220 11.00
43. Sylwia Siemienas Mon-Pol Płock 22 214 9.73
44. Weronika Woźniak MUKS Poznań 23 213 9.26
45. Aleksandra Lorenz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 213 9.68
46. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 22 212 9.64
47. Aleksandra Wojtala KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23 211 9.17
48. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 209 9.95
49. Katarzyna Świeżak AZS Uniwersytet Warszawski 19 208 10.95
50. Olga Trzeciak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 19 207 10.89
51. Marta Dobrowolska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 207 9.00
52. Marlena Deko MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 206 9.36
53. Kaciaryna Pratasewicz Good Lood AZS PK Kraków 22 205 9.32
54. Weronika Papiernik MUKS Poznań 22 203 9.23
55. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 22 202 9.18
56. Katarzyna Szyller Panattoni Europe Lider Pruszków 22 201 9.14
57. Anna Wińkowska SMS PZKosz Łomianki 23 199 8.65
58. Kaja Wróblewska Enea AZS II Poznań 21 198 9.43
59. Jagoda Szczęsna Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 197 9.38
60. Łucja Grzenkowicz SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 23 195 8.48
61. Alicja Kościukiewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 194 8.82
62. Karolina Stawińska Arka II Gdynia 21 193 9.19
63. Grażyna Witkoś MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 190 9.50
64. Karolina Budeń Tęcza Leszno 24 189 7.88
65. Weronika Piechowiak Enea AZS II Poznań 20 187 9.35
66. Aleksandra Kaja SKK Polonia Warszawa 21 184 8.76
67. Natalia Klimek SMS PZKosz Łomianki 15 184 12.27
68. Kinga Piędel MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 184 8.00
69. Natalia Łopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 181 9.53
70. Justyna Hołtyn Tęcza Leszno 24 179 7.46
71. Wiktoria Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 179 8.14
72. Anna Krawiec Good Lood AZS PK Kraków 21 175 8.33
73. Magdalena Ratajczak MUKS Poznań 23 175 7.61
74. Alicja Rogozińska Enea AZS II Poznań 18 171 9.50
75. Patrycja Kaczor KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23 170 7.39
76. Julia Bazan SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 23 170 7.39
77. Zuzanna Wrzesień SKK Polonia Warszawa 21 165 7.86
78. Angelika Kuras AZS Uniwersytet Gdański 21 164 7.81
79. Konstancja Banucha SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 22 163 7.41
80. Kamila Ciężadło Good Lood AZS PK Kraków 22 163 7.41
81. Agata Rafałowicz Good Lood AZS PK Kraków 22 162 7.36
82. Aleksandra Kędzierska Panattoni Europe Lider Pruszków 23 159 6.91
83. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 22 158 7.18
84. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 157 8.26
85. Natalia Tyczkowska Mon-Pol Płock 23 157 6.83
86. Kinga Potraca Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 155 7.05
87. Karolina Olszewska MUKS Poznań 23 154 6.70
88. Natalia Bucyk Mon-Pol Płock 23 152 6.61
89. Marta Nowicka Enea AZS II Poznań 13 149 11.46
90. Natalia Gwizdała Golden Tulip Politechnika Gdańska II 12 148 12.33
91. Karolina Wilk Good Lood AZS PK Kraków 16 148 9.25
92. Anita Plucińska Mon-Pol Płock 23 146 6.35
93. Martyna Kowalska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 29 143 4.93
94. Agnieszka Krzywoń Good Lood AZS PK Kraków 21 142 6.76
95. Marta Duda SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 29 142 4.90
96. Martyna Jasiulewicz KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 21 142 6.76
97. Julia Piestrzyńska Arka II Gdynia 16 141 8.81
98. Adrianna Kalinowska KKS Olsztyn 22 141 6.41
99. Izabela Błajda SKK Polonia Warszawa 22 140 6.36
100. Kinga Dzierbicka Panattoni Europe Lider Pruszków 19 137 7.21
101. Monika Skrzecz AZS Uniwersytet Warszawski 13 137 10.54
102. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 23 136 5.91
103. Patrycja Gałka MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 133 5.78
104. Natalia Popiół Good Lood AZS PK Kraków 16 133 8.31
105. Sylwia Bujniak Golden Tulip Politechnika Gdańska II 11 133 12.09
106. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 19 131 6.89
107. Daria Kowalczyk Grot TomiQ Pabianice 22 129 5.86
108. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 20 129 6.45
109. Edyta Faleńczyk Mon-Pol Płock 16 128 8.00
110. Anna Bekasiewicz SKK Polonia Warszawa 14 125 8.93
111. Joanna Szałecka Grot TomiQ Pabianice 21 123 5.86
112. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 22 122 5.55
113. Zuzanna Rudenko SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 23 122 5.30
114. Kinga Bączek AZS Uniwersytet Gdański 23 121 5.26
115. Eliza Łakoma Tęcza Leszno 24 121 5.04
116. Kinga Banach Good Lood AZS PK Kraków 19 118 6.21
117. Joanna Czarnecka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 115 8.21
118. Katarzyna Pawlik Olimpia Wodzisław Śląski 20 115 5.75
119. Patrycja Szczecińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 23 114 4.96
120. Katarzyna Homoncik Good Lood AZS PK Kraków 20 113 5.65
121. Liliana Banaszak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 112 7.47
122. Aleksandra Arczewska Tęcza Leszno 23 108 4.70
123. Alicja Grabska Good Lood AZS PK Kraków 12 107 8.92
124. Weronika Dudek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 106 4.82
125. Natalia Ławicka Golden Tulip Politechnika Gdańska II 16 104 6.50
126. Marianna Duszkiewicz Golden Tulip Politechnika Gdańska II 13 104 8.00
127. Justyna Rudzka Arka II Gdynia 19 104 5.47
128. Ewa Canert MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 101 4.39
129. Aleksandra Owca Good Lood AZS PK Kraków 15 99 6.60
130. Natalia Rusińska Olimpia Wodzisław Śląski 18 99 5.50
131. Marta Klementowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 21 97 4.62
132. Natalia Feliczak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 23 97 4.22
133. Magdalena Szulc SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 24 95 3.96
134. Natalia Błaszczak MUKS Poznań 23 95 4.13
135. Konstancja Karaś MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 94 4.09
136. Monika Bieniek Panattoni Europe Lider Pruszków 22 94 4.27
137. Joanna Twardowska Grot TomiQ Pabianice 14 93 6.64
138. Celina Kwietoń MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 93 4.23
139. Bożena Puter SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 18 92 5.11
140. Wiktoria Hałubek MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 19 92 4.84
141. Wiktoria Wierzbicka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 91 4.33
142. Karolina Stefańczyk Enea AZS II Poznań 11 89 8.09
143. Milena Krzyżaniak AZS Uniwersytet Warszawski 12 87 7.25
144. Agata Ostrowska Golden Tulip Politechnika Gdańska II 13 87 6.69
145. Katarzyna Śmietańska Golden Tulip Politechnika Gdańska II 11 86 7.82
146. Agata Majka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 21 86 4.10
147. Gabriela Piech AZS Uniwersytet Warszawski 20 85 4.25
148. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 17 84 4.94
149. Anna Adamczyk Golden Tulip Politechnika Gdańska II 16 80 5.00
150. Karolina Zuziak KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 22 80 3.64
151. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 20 79 3.95
152. Agnieszka Feja MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17 78 4.59
153. Sara Wróblewska Enea AZS II Poznań 21 77 3.67
154. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 77 4.05
155. Alicja Żytkowska Arka II Gdynia 19 76 4.00
156. Justyna Samulak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 22 75 3.41
157. Alicja Franckowiak Tęcza Leszno 15 74 4.93
158. Zuzanna Krupa Golden Tulip Politechnika Gdańska II 18 72 4.00
159. Agnieszka Myślak Panattoni Europe Lider Pruszków 20 72 3.60
160. Patrycja Kirsz Grot TomiQ Pabianice 21 69 3.29
161. Alicja Płotka Arka II Gdynia 21 67 3.19
162. Sonia Frojdenfal SKK Polonia Warszawa 21 67 3.19
163. Ilona Płaczkiewicz SKK Polonia Warszawa 20 66 3.30
164. Angelika Ostasiewicz SKK Polonia Warszawa 17 65 3.82
165. Alicja Kopiec KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 18 64 3.56
166. Aleksandra Zmierczak Golden Tulip Politechnika Gdańska II 13 63 4.85
167. Marta Mistygacz Panattoni Europe Lider Pruszków 15 63 4.20
168. Syanne Mohamed Golden Tulip Politechnika Gdańska II 16 62 3.88
169. Marta Stawicka Golden Tulip Politechnika Gdańska II 16 61 3.81
170. Maria Cichy Olimpia Wodzisław Śląski 20 60 3.00
171. Kamila Borkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 14 57 4.07
172. Katarzyna Krajewska Panattoni Europe Lider Pruszków 17 56 3.29
173. Klaudia Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 56 2.95
174. Justyna Kocon Olimpia Wodzisław Śląski 19 56 2.95
175. Aleksandra Olęcka Golden Tulip Politechnika Gdańska II 12 56 4.67
176. Kamila Cicha Grot TomiQ Pabianice 15 55 3.67
177. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 54 4.50
178. Marlena Jurzica Olimpia Wodzisław Śląski 16 53 3.31
179. Ewa Kielar Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 53 2.52
180. Weronika Jarecka Enea AZS II Poznań 11 49 4.45
181. Julia Myszkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 14 49 3.50
182. Klaudia Kucharska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 49 2.13
183. Nicola Obrodzka SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 17 48 2.82
184. Karolina Strzelczyk Golden Tulip Politechnika Gdańska II 11 48 4.36
185. Magdalena Jabłońska Olimpia Wodzisław Śląski 17 45 2.65
186. Zuzanna Klugmann Arka II Gdynia 16 44 2.75
187. Patrycja Krzyszczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 43 2.05
188. Agata Straszewska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 15 43 2.87
189. Karolina Kupczyk Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 43 3.31
190. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 43 3.91
191. Angelika Stefan MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17 40 2.35
192. Olga Jędrzejczak Enea AZS II Poznań 11 40 3.64
193. Anna Górska AZS Uniwersytet Gdański 20 38 1.90
194. Monika Ziobro AZS Uniwersytet Warszawski 20 38 1.90
195. Marta Kulak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 37 2.85
196. Karolina Zaborska Panattoni Europe Lider Pruszków 13 37 2.85
197. Weronika Karpiszuk Mon-Pol Płock 21 36 1.71
198. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 15 34 2.27
199. Aleksandra Piasecka Enea AZS II Poznań 19 34 1.79
200. Maja Haponik Golden Tulip Politechnika Gdańska II 13 32 2.46
201. Wiktoria Wesołowska Golden Tulip Politechnika Gdańska II 11 32 2.91
202. Laura Dubaj Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 18 32 1.78
203. Dominika Paczóska Mon-Pol Płock 16 31 1.94
204. Wiktoria Bałdyga KKS Olsztyn 21 31 1.48
205. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 20 28 1.40
206. Laura Cichy Olimpia Wodzisław Śląski 18 27 1.50
207. Wiktoria Kozłowska Enea AZS II Poznań 15 27 1.80
208. Martyna Boniecka Grot TomiQ Pabianice 17 26 1.53
209. Sylwia Wojtylas KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 13 24 1.85
210. Aleksandra Brambor Tęcza Leszno 22 22 1.00
211. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 22 21 0.95
212. Agnieszka Ostrowska AZS Uniwersytet Gdański 13 21 1.62
213. Paulina Hnida Olimpia Wodzisław Śląski 14 18 1.29
214. Wiktoria Skuzińska AZS Uniwersytet Warszawski 22 18 0.82
215. Olga Lemańska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 13 18 1.38
216. Dominika Szczygieł Grot TomiQ Pabianice 12 18 1.50
217. Wiktoria Boks SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 14 18 1.29
218. Monika Zdrada KKS Olsztyn 13 16 1.23
219. Joanna Rudenko SKK Polonia Warszawa 13 15 1.15
220. Aleksandra Pląsek AZS Uniwersytet Warszawski 17 13 0.76
221. Karolina Masłowska MUKS Poznań 12 10 0.83
222. Julia Matuszewska Tęcza Leszno 13 9 0.69
223. Maja Michniewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 14 8 0.57
224. Gabriela Targosz Tęcza Leszno 13 2 0.15
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę