statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Natalia Danych Grot F&F Automatyka Pabianice 16 318 19.88
2. Iga Walentowska Pompax Tęcza Leszno 15 274 18.27
3. Ewelina Gala Widzew Łódź 16 268 16.75
4. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 15 268 17.87
5. Natalia Panufnik UKS Huragan Wołomin 16 262 16.38
6. Patrycja Kaczor Mon-Pol Płock 17 251 14.76
7. Anna Krawiec Contimax MOSiR Bochnia 16 242 15.13
8. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 16 238 14.88
9. Małgorzata Zuchora AZS Politechnika Korona Kraków 16 233 14.56
10. Jagoda Oses Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 16 233 14.56
11. Dominika Ullmann AZS Politechnika Gdańsk 13 232 17.85
12. Aleksandra Łata Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 14 232 16.57
13. Joanna Chełchowska KKS Agapit Olsztyn 16 230 14.38
14. Alicja Wawrzyniak KKS Agapit Olsztyn 16 226 14.13
15. Anna Kudelska Widzew Łódź 15 224 14.93
16. Magdalena Wojdalska Lider Swarzędz 15 224 14.93
17. Agata Stępień AZS Uniwersytet Gdański 15 219 14.60
18. Katarzyna Kocaj AZS Politechnika Korona Kraków 15 219 14.60
19. Magdalena Szkop Contimax MOSiR Bochnia 15 217 14.47
20. Ewelina Jackowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 16 212 13.25
21. Karolina Strzelczyk AZS Politechnika Gdańsk 13 212 16.31
22. Martyna Stasiuk Wisła CanPack Kraków 13 208 16.00
23. Wiktoria Stępień Widzew Łódź 16 208 13.00
24. Anita Plucińska Contimax MOSiR Bochnia 16 206 12.88
25. Patrycja Daliga KKS Agapit Olsztyn 16 200 12.50
26. Marzena Marciniak Iodica TopMarket MKS Pruszków 16 196 12.25
27. Aleksandra Kędzierska AZS Uniwersytet Warszawski 16 195 12.19
28. Weronika Papiernik MUKS Poznań 13 194 14.92
29. Dominika Paczóska Mon-Pol Płock 17 190 11.18
30. Marta Sztąberska KKS Agapit Olsztyn 16 190 11.88
31. Aleksandra Żukowska Lider Swarzędz 13 188 14.46
32. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 17 186 10.94
33. Marta Stawicka AZS Politechnika Gdańsk 15 186 12.40
34. Alicja Szloser Pompax Tęcza Leszno 13 185 14.23
35. Karina Szczurewska AZS Uniwersytet Gdański 15 184 12.27
36. Elżbieta Paździerska Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 184 16.73
37. Jastina Kosalewicz AZS Uniwersytet Gdański 16 182 11.38
38. Barbara Łachacz Citronex UKS Basket Zgorzelec 13 180 13.85
39. Agnieszka Krzywoń AZS Politechnika Korona Kraków 16 180 11.25
40. Pola Dmochewicz Iodica TopMarket MKS Pruszków 16 176 11.00
41. Julia Myszkowska GTK II Gdynia 15 176 11.73
42. Kinga Dzierbicka AZS Uniwersytet Warszawski 16 172 10.75
43. Monika Malinowska Contimax MOSiR Bochnia 16 170 10.63
44. Aleksandra Kuczyńska AZS UMCS II Lublin 14 167 11.93
45. Ewelina Najduch RMKS Xbest Rybnik 15 166 11.07
46. Karolina Wilk Wisła CanPack Kraków 15 166 11.07
47. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 16 165 10.31
48. Ewa Canert Mon-Pol Płock 17 164 9.65
49. Magdalena Grzelak Grot F&F Automatyka Pabianice 14 164 11.71
50. Natalia Łopińska Grot F&F Automatyka Pabianice 14 162 11.57
51. Paulina Majda RMKS Xbest Rybnik 15 158 10.53
52. Eliza Łakoma MUKS Poznań 13 156 12.00
53. Natalia Gzinka Widzew Łódź 16 155 9.69
54. Magdalena Parysek-Bochniak Iodica TopMarket MKS Pruszków 14 152 10.86
55. Julita Michniewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11 152 13.82
56. Julia Tyszkiewicz Iodica TopMarket MKS Pruszków 16 150 9.38
57. Wiktoria Keller Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 150 18.75
58. Beata Jurczyńska RMKS Xbest Rybnik 16 149 9.31
59. Aleksandra Kaja AZS Uniwersytet Warszawski 13 147 11.31
60. Aleksandra Mielnicka PZU Ślęza II MOS Wrocław 10 147 14.70
61. Alicja Kopiec AZS Politechnika Korona Kraków 16 146 9.13
62. Anna Przyszlak AZS UMCS II Lublin 14 146 10.43
63. Kinga Stasinowska UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 15 145 9.67
64. Natalia Popiół AZS Politechnika Korona Kraków 9 144 16.00
65. Joanna Pawlukiewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 13 143 11.00
66. Agnieszka Łukasik Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 14 142 10.14
67. Aleksandra Janiak Grot F&F Automatyka Pabianice 15 138 9.20
68. Maja Kozłowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 134 11.17
69. Magdalena Ratajczak Pompax Tęcza Leszno 15 133 8.87
70. Olga Trzeciak AZS UMCS II Lublin 12 132 11.00
71. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 16 132 8.25
72. Weronika Piechowiak Lider Swarzędz 10 131 13.10
73. Gabriela Lebiecka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 14 131 9.36
74. Aleksandra Mońko Mon-Pol Płock 16 130 8.13
75. Patrycja Lipniacka Citronex UKS Basket Zgorzelec 12 130 10.83
76. Joanna Sobota RMKS Xbest Rybnik 16 129 8.06
77. Katarzyna Świeżak Iodica TopMarket MKS Pruszków 15 128 8.53
78. Karolina Giżyńska KKS Agapit Olsztyn 13 128 9.85
79. Patrycja Rogalska Wisła CanPack Kraków 15 128 8.53
80. Maja Pietrzak Pompax Tęcza Leszno 15 125 8.33
81. Nicola Batura MUKS Poznań 13 124 9.54
82. Zuzanna Wrzesień AZS Uniwersytet Warszawski 16 124 7.75
83. Natalia Sobotka KKS Agapit Olsztyn 16 124 7.75
84. Magdalena Pisera Pompax Tęcza Leszno 14 123 8.79
85. Żaneta Szczęśniak AZS Uniwersytet Gdański 16 123 7.69
86. Justyna Hołtyn Pompax Tęcza Leszno 15 123 8.20
87. Aleksandra Lorenz Grot F&F Automatyka Pabianice 14 120 8.57
88. Dominika Bednarek RMKS Xbest Rybnik 16 119 7.44
89. Katarzyna Szyller Iodica TopMarket MKS Pruszków 15 116 7.73
90. Karolina Zaborska Iodica TopMarket MKS Pruszków 16 115 7.19
91. Sara Pająk PZU Ślęza II MOS Wrocław 15 115 7.67
92. Paulina Pilichowska RMKS Xbest Rybnik 16 115 7.19
93. Anna Jasińska PZU Ślęza II MOS Wrocław 10 113 11.30
94. Marta Wdowiuk Lider Swarzędz 15 113 7.53
95. Agata Gilmajster GTK II Gdynia 8 112 14.00
96. Adrianna Ryng PZU Ślęza II MOS Wrocław 15 111 7.40
97. Martyna Pióro Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 15 109 7.27
98. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 16 109 6.81
99. Marta Masłowska MUKS Poznań 13 108 8.31
100. Wiktoria Flaszak Lider Swarzędz 15 106 7.07
101. Patrycja Klatt MUKS Poznań 10 106 10.60
102. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 15 105 7.00
103. Karolina Ułan SMS PZKosz Łomianki 13 104 8.00
104. Maja Maćkowiak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 102 7.85
105. Klaudia Węcłaś SMS PZKosz Łomianki 13 101 7.77
106. Agnieszka Haryńska AZS Politechnika Gdańsk 12 100 8.33
107. Zuzanna Roszczyk UKS Huragan Wołomin 16 98 6.13
108. Daria Ryzińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15 97 6.47
109. Małgorzata Koralewska Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 14 96 6.86
110. Natalia Błaszczak Mon-Pol Płock 17 96 5.65
111. Patrycja Tomaszewicz Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 16 93 5.81
112. Natalia Rudzińska UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 13 92 7.08
113. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 14 92 6.57
114. Natalia Ławicka AZS Uniwersytet Gdański 15 92 6.13
115. Martyna Kozik SMS PZKosz Łomianki 13 89 6.85
116. Natalia Baruch GTK II Gdynia 15 88 5.87
117. Nikola Tomasik Widzew Łódź 16 88 5.50
118. Joanna Rudenko AZS Uniwersytet Warszawski 16 87 5.44
119. Klaudia Gołębiewska UKS Huragan Wołomin 16 87 5.44
120. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 87 6.69
121. Izabela Zdrodowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 10 86 8.60
122. Weronika Nowakowska UKS Huragan Wołomin 13 85 6.54
123. Zofia Kosicka AZS UMCS II Lublin 17 85 5.00
124. Aleksandra Mitrowska SMS PZKosz Łomianki 8 84 10.50
125. Weronika Mazur Wisła CanPack Kraków 14 84 6.00
126. Wiktoria Zając Contimax MOSiR Bochnia 16 84 5.25
127. Klaudia Walkowska AZS Uniwersytet Gdański 11 81 7.36
128. Pola Kaźmierczak Grot F&F Automatyka Pabianice 16 81 5.06
129. Paulina Kuczyńska Iodica TopMarket MKS Pruszków 16 80 5.00
130. Sara Dolenc AZS Politechnika Korona Kraków 12 77 6.42
131. Olga Jędrzejczak Lider Swarzędz 14 77 5.50
132. Natalia Mazur Contimax MOSiR Bochnia 16 76 4.75
133. Maja Haponik MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 15 76 5.07
134. Alicja Janczak AZS Uniwersytet Warszawski 10 76 7.60
135. Dominika Poleszak AZS UMCS II Lublin 15 74 4.93
136. Kinga Potraca Mon-Pol Płock 17 72 4.24
137. Julia Fortuna Contimax MOSiR Bochnia 15 72 4.80
138. Aleksandra Zając SMS PZKosz Łomianki 11 72 6.55
139. Wiktoria Stasiak GTK II Gdynia 9 71 7.89
140. Kamila Płatek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 12 70 5.83
141. Jagoda Bandoch Widzew Łódź 14 70 5.00
142. Justyna Kowalska AZS Uniwersytet Warszawski 8 68 8.50
143. Natalia Ferenc Citronex UKS Basket Zgorzelec 13 68 5.23
144. Angelika Kuras AZS Uniwersytet Gdański 14 67 4.79
145. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 14 67 4.79
146. Julia Górlikowska GTK II Gdynia 15 67 4.47
147. Sonia Frojdenfal Iodica TopMarket MKS Pruszków 16 67 4.19
148. Ewa Bacik Wisła CanPack Kraków 8 66 8.25
149. Weronika Jarecka Lider Swarzędz 12 66 5.50
150. Oliwia Węglarz AZS Politechnika Gdańsk 12 66 5.50
151. Maja Kusiak SMS PZKosz Łomianki 12 63 5.25
152. Malina Piasecka Lider Swarzędz 13 62 4.77
153. Aleksandra Kozłowska Wisła CanPack Kraków 11 62 5.64
154. Sylwia Wojtylas Wisła CanPack Kraków 9 61 6.78
155. Marcelina Strządała RMKS Xbest Rybnik 10 61 6.10
156. Emilia Bołbot UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 13 59 4.54
157. Klaudia Pastwa AZS UMCS II Lublin 15 58 3.87
158. Alicja Grabska Pompax Tęcza Leszno 8 57 7.13
159. Anna Adamczyk AZS Uniwersytet Gdański 16 56 3.50
160. Gabriela Zaron SMS PZKosz Łomianki 9 55 6.11
161. Julia Wilbik AZS Politechnika Gdańsk 14 54 3.86
162. Zuzanna Ciecierska AZS Uniwersytet Gdański 11 53 4.82
163. Martyna Pająk AZS UMCS II Lublin 14 53 3.79
164. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 15 53 3.53
165. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 14 52 3.71
166. Natalia Rusińska RMKS Xbest Rybnik 16 52 3.25
167. Emilia Jabłońska AZS Politechnika Gdańsk 8 51 6.38
168. Joanna Byczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 14 47 3.36
169. Patrycja Kirsz Grot F&F Automatyka Pabianice 16 47 2.94
170. Karolina Szarszaniewicz PZU Ślęza II MOS Wrocław 14 47 3.36
171. Natalia Donica UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 15 46 3.07
172. Wiktoria Skuzińska UKS Huragan Wołomin 16 45 2.81
173. Weronika Karpiszuk AZS Uniwersytet Warszawski 14 45 3.21
174. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 14 44 3.14
175. Monika Harasimów PZU Ślęza II MOS Wrocław 15 44 2.93
176. Sandra Straszak Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 15 42 2.80
177. Wiktoria Marcinów Citronex UKS Basket Zgorzelec 13 42 3.23
178. Wiktoria Plackowska Lider Swarzędz 13 42 3.23
179. Maria Wybraniec AZS Uniwersytet Warszawski 11 42 3.82
180. Zuzanna Piwkowska Wisła CanPack Kraków 14 42 3.00
181. Katarzyna Zieniewicz PZU Ślęza II MOS Wrocław 13 40 3.08
182. Magdalena Dźwilewska Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 15 40 2.67
183. Monika Paradowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 7 39 5.57
184. Julia Niżyńska PZU Ślęza II MOS Wrocław 12 36 3.00
185. Aleksandra Homza GTK II Gdynia 13 36 2.77
186. Marta Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 13 36 2.77
187. Vittoria Conte SMS PZKosz Łomianki 13 36 2.77
188. Weronika Zalewska GTK II Gdynia 15 35 2.33
189. Nicola Lubecka SMS PZKosz Łomianki 12 35 2.92
190. Julia Natkaniec AZS Politechnika Korona Kraków, Contimax MOSiR Bochnia 12 34 2.83
191. Nina Łozowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 10 33 3.30
192. Oliwia Malchrowicz MUKS Poznań 10 32 3.20
193. Melanie Korandji AZS Politechnika Gdańsk 15 32 2.13
194. Paulina Bukowska AZS Uniwersytet Warszawski 9 30 3.33
195. Wiktoria Filipowska AZS Politechnika Korona Kraków 13 30 2.31
196. Julia Zaremba GTK II Gdynia 9 29 3.22
197. Julia Zbudniewek Iodica TopMarket MKS Pruszków 11 29 2.64
198. Gabriela Rak Contimax MOSiR Bochnia 16 28 1.75
199. Magdalena Goleniewska Mon-Pol Płock 15 28 1.87
200. Dominika Mazurek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 8 27 3.38
201. Michalina Walczak SMS PZKosz Łomianki 11 26 2.36
202. Vanessa Engele AZS Uniwersytet Warszawski 14 25 1.79
203. Sandra Dubiel PZU Ślęza II MOS Wrocław 11 25 2.27
204. Małgorzata Czymerska PZU Ślęza II MOS Wrocław 12 25 2.08
205. Natalia Rutkowska AZS Politechnika Gdańsk 10 25 2.50
206. Monika Ziobro AZS Uniwersytet Warszawski 15 25 1.67
207. Kaja Niewiadomska SMS PZKosz Łomianki 10 25 2.50
208. Oliwia Dyja Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 24 2.40
209. Natalia Rosińska UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 9 24 2.67
210. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 8 24 3.00
211. Weronika Socha GTK II Gdynia 12 23 1.92
212. Julia Jeleńczak AZS Uniwersytet Warszawski 10 22 2.20
213. Karolina Olszewska Iodica TopMarket MKS Pruszków 14 22 1.57
214. Daria Gebert AZS Politechnika Gdańsk 14 22 1.57
215. Aleksandra Szuba MUKS Poznań 8 22 2.75
216. Weronika Woźna Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 13 21 1.62
217. Nikola Pałasz KKS Agapit Olsztyn 14 20 1.43
218. Zofia Przybylska MUKS Poznań 7 20 2.86
219. Barbara Wasilak AZS UMCS II Lublin 15 18 1.20
220. Wiktoria Maślanka Iodica TopMarket MKS Pruszków 11 18 1.64
221. Beata Koroszec AZS Politechnika Korona Kraków 10 18 1.80
222. Maria Grudzień Widzew Łódź 13 18 1.38
223. Martyna Stefańska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 9 17 1.89
224. Joanna Szeklicka UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 10 17 1.70
225. Anna Górska AZS Politechnika Gdańsk 15 17 1.13
226. Paulina Hnida UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 14 16 1.14
227. Maja Jędryczka Pompax Tęcza Leszno 10 16 1.60
228. Maja Boreczek PZU Ślęza II MOS Wrocław 14 15 1.07
229. Wiktoria Boks Citronex UKS Basket Zgorzelec 9 15 1.67
230. Karolina Kamińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 14 1.40
231. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 14 12 0.86
232. Marta Skowron PZU Ślęza II MOS Wrocław 10 11 1.10
233. Aleksandra Piasecka Lider Swarzędz 9 11 1.22
234. Urszula Warda AZS UMCS II Lublin 9 11 1.22
235. Kornelia Sobańska MUKS Poznań 9 11 1.22
236. Karolina Chrząszcz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 11 11 1.00
237. Oliwia Janicka Widzew Łódź 9 10 1.11
238. Amelia Kuper SMS PZKosz Łomianki 9 10 1.11
239. Marlena Jurzica RMKS Xbest Rybnik 9 10 1.11
240. Anna Klonowska AZS Uniwersytet Gdański 9 9 1.00
241. Wiktoria Pacholczyk Pompax Tęcza Leszno 10 8 0.80
242. Katarzyna Pawlik RMKS Xbest Rybnik 11 8 0.73
243. Katarzyna Dżochowska AZS Uniwersytet Gdański 8 7 0.88
244. Mariola Dzikowska Grot F&F Automatyka Pabianice 11 7 0.64
245. Julia Stuleblak Widzew Łódź 8 7 0.88
246. Maria Sieczka Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 10 7 0.70
247. Magdalena Jabłońska Wisła CanPack Kraków 8 7 0.88
248. Oliwia Piórkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 6 0.67
249. Ewelina Kitkowska KKS Agapit Olsztyn 10 6 0.60
250. Klaudia Matusiewicz UKS Huragan Wołomin 8 6 0.75
251. Martyna Przeradzka KKS Agapit Olsztyn 9 5 0.56
252. Izabela Birkos KKS Agapit Olsztyn 13 4 0.31
253. Julia Matuszewska Pompax Tęcza Leszno 11 4 0.36
254. Zuzanna Bałdyga KKS Agapit Olsztyn 9 4 0.44
255. Karolina Kozera Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 12 4 0.33
256. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 11 4 0.36
257. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 13 2 0.15
258. Julia Dresler Widzew Łódź 9 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę