Obraz

terminarz

1 kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 40 : 73 AZS Uniwersytet Gdański 29.09.2018 17:00
Panattoni Europe Lider Pruszków 76 : 64 Mon-Pol Płock 29.09.2018 17:00
AZS Uniwersytet Warszawski 79 : 73 SKK Polonia Warszawa 30.09.2018 15:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II 101 : 77 KKS Olsztyn 30.09.2018 18:00
SMS PZKosz Łomianki 70 : 43 SMS PZKosz II Łomianki 03.10.2018 17:00
2 kolejka
Mon-Pol Płock 65 : 88 AZS Uniwersytet Gdański 06.10.2018 13:00
KKS Olsztyn 79 : 102 Panattoni Europe Lider Pruszków 06.10.2018 13:30
AZS Uniwersytet Warszawski 65 : 49 SMS PZKosz II Łomianki 06.10.2018 17:00
Arka II Gdynia 59 : 54 SMS PZKosz Łomianki 07.10.2018 14:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II 50 : 76 SKK Polonia Warszawa 07.10.2018 15:00
3 kolejka
Golden Tulip Politechnika Gdańska II 88 : 47 SMS PZKosz II Łomianki 13.10.2018 13:00
Mon-Pol Płock 84 : 73 KKS Olsztyn 13.10.2018 17:00
Panattoni Europe Lider Pruszków 74 : 61 SKK Polonia Warszawa 13.10.2018 17:00
SMS PZKosz Łomianki 93 : 47 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14.10.2018 13:00
AZS Uniwersytet Warszawski 83 : 76 Arka II Gdynia 14.10.2018 14:00
4 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 90 : 73 KKS Olsztyn 20.10.2018 13:00
SMS PZKosz II Łomianki 55 : 77 Panattoni Europe Lider Pruszków 20.10.2018 13:00
SKK Polonia Warszawa 74 : 57 Mon-Pol Płock 20.10.2018 17:30
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 69 : 74 AZS Uniwersytet Warszawski 20.10.2018 19:30
Arka II Gdynia 91 : 68 Golden Tulip Politechnika Gdańska II 21.10.2018 15:00
5 kolejka
SMS PZKosz Łomianki 59 : 68 AZS Uniwersytet Gdański 27.10.2018 13:00
KKS Olsztyn 76 : 69 SKK Polonia Warszawa 27.10.2018 13:30
Mon-Pol Płock 91 : 41 SMS PZKosz II Łomianki 27.10.2018 19:00
Panattoni Europe Lider Pruszków 55 : 45 Arka II Gdynia 28.10.2018 17:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II 109 : 56 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 28.10.2018 17:00
6 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki 65 : 73 KKS Olsztyn 03.11.2018 16:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 36 : 119 Panattoni Europe Lider Pruszków 03.11.2018 17:00
SMS PZKosz Łomianki 79 : 73 AZS Uniwersytet Warszawski 04.11.2018 13:00
Arka II Gdynia 69 : 65 Mon-Pol Płock 04.11.2018 14:00
AZS Uniwersytet Gdański 87 : 40 SKK Polonia Warszawa 04.11.2018 15:30
7 kolejka
SKK Polonia Warszawa 72 : 48 SMS PZKosz II Łomianki 08.11.2018 20:00
AZS Uniwersytet Warszawski 69 : 74 AZS Uniwersytet Gdański 10.11.2018 17:00
Mon-Pol Płock 73 : 56 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10.11.2018 19:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II 54 : 89 SMS PZKosz Łomianki 11.11.2018 13:00
KKS Olsztyn 69 : 114 Arka II Gdynia 11.11.2018 14:00
8 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski 85 : 56 Golden Tulip Politechnika Gdańska II 17.11.2018 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 83 : 89 KKS Olsztyn 17.11.2018 17:00
SMS PZKosz Łomianki 65 : 54 Panattoni Europe Lider Pruszków 18.11.2018 13:00
AZS Uniwersytet Gdański 100 : 39 SMS PZKosz II Łomianki 18.11.2018 13:00
Arka II Gdynia 76 : 73 SKK Polonia Warszawa 18.11.2018 15:00
9 kolejka
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 23.11.2018 20:00
Mon-Pol Płock -- : -- SMS PZKosz Łomianki 24.11.2018 17:00
SKK Polonia Warszawa -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 24.11.2018 19:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 25.11.2018 17:00
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- Arka II Gdynia 25.11.2018 18:00
10 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- Mon-Pol Płock 29.11.2018 18:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 01.12.2018 17:00
SMS PZKosz Łomianki -- : -- KKS Olsztyn 02.12.2018 13:00
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Arka II Gdynia 02.12.2018 13:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 02.12.2018 15:00
11 kolejka
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 08.12.2018
KKS Olsztyn -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 08.12.2018 15:00
Arka II Gdynia -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 08.12.2018 17:00
Mon-Pol Płock -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 08.12.2018 17:00
SKK Polonia Warszawa -- : -- SMS PZKosz Łomianki 09.12.2018 17:30
12 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- SMS PZKosz Łomianki 15.12.2018
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15.12.2018 13:00
Mon-Pol Płock -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 15.12.2018 17:00
SKK Polonia Warszawa -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 15.12.2018 17:30
KKS Olsztyn -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 16.12.2018 14:00
13 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 20.12.2018 17:00
SMS PZKosz Łomianki -- : -- Arka II Gdynia 22.12.2018
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- KKS Olsztyn 22.12.2018
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Mon-Pol Płock 22.12.2018
SKK Polonia Warszawa -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 22.12.2018 17:30
14 kolejka
KKS Olsztyn -- : -- Mon-Pol Płock 05.01.2019
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 05.01.2019
Arka II Gdynia -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 05.01.2019 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- SMS PZKosz Łomianki 05.01.2019 17:00
SKK Polonia Warszawa -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 05.01.2019 17:30
15 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12.01.2019
Golden Tulip Politechnika Gdańska II -- : -- Arka II Gdynia 12.01.2019
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 12.01.2019
KKS Olsztyn -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 12.01.2019
Mon-Pol Płock -- : -- SKK Polonia Warszawa 12.01.2019 17:00
16 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- Mon-Pol Płock 19.01.2019
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- SMS PZKosz Łomianki 19.01.2019 16:00
Arka II Gdynia -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 19.01.2019 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 19.01.2019 17:00
SKK Polonia Warszawa -- : -- KKS Olsztyn 19.01.2019 17:30
17 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- SMS PZKosz Łomianki 26.01.2019
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 26.01.2019
KKS Olsztyn -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 26.01.2019
Mon-Pol Płock -- : -- Arka II Gdynia 26.01.2019 17:00
SKK Polonia Warszawa -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 26.01.2019 17:30
18 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- SKK Polonia Warszawa 02.02.2019
SMS PZKosz Łomianki -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 02.02.2019
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 02.02.2019 16:00
Arka II Gdynia -- : -- KKS Olsztyn 02.02.2019 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Mon-Pol Płock 02.02.2019 17:00
19 kolejka
Golden Tulip Politechnika Gdańska II -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 09.02.2019
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- SMS PZKosz Łomianki 09.02.2019
KKS Olsztyn -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 09.02.2019
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 09.02.2019
SKK Polonia Warszawa -- : -- Arka II Gdynia 09.02.2019 17:30
20 kolejka
SMS PZKosz Łomianki -- : -- Mon-Pol Płock 16.02.2019
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 16.02.2019
Arka II Gdynia -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 16.02.2019 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- SKK Polonia Warszawa 16.02.2019 17:00
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 17.02.2019 13:00
21 kolejka
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- Golden Tulip Politechnika Gdańska II 23.02.2019
KKS Olsztyn -- : -- SMS PZKosz Łomianki 23.02.2019
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 23.02.2019
Mon-Pol Płock -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 23.02.2019 17:00
Arka II Gdynia -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 23.02.2019 17:00
22 kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Arka II Gdynia 03.03.2019 18:00
SMS PZKosz Łomianki -- : -- SKK Polonia Warszawa 03.03.2019 18:00
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- KKS Olsztyn 03.03.2019 18:00
Golden Tulip Politechnika Gdańska II -- : -- Mon-Pol Płock 03.03.2019 18:00
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 03.03.2019 18:00
1 kolejka
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 66 : 65 Good Lood AZS PK Kraków 29.09.2018 16:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 78 : 52 Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 30.09.2018 12:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 81 : 47 Olimpia Wodzisław Śląski 30.09.2018 16:00
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 55 : 83 Tęcza Leszno 30.09.2018 17:00
Enea AZS II Poznań 70 : 85 MUKS Poznań 30.09.2018 18:15
2 kolejka
Olimpia Wodzisław Śląski 52 : 69 Tęcza Leszno 06.10.2018 16:00
MUKS Poznań 72 : 81 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 06.10.2018 17:30
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 62 : 85 Enea AZS II Poznań 07.10.2018 15:00
Grot TomiQ Pabianice 75 : 76 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 07.10.2018 16:00
Good Lood AZS PK Kraków 52 : 53 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 07.10.2018 17:00
3 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 71 : 41 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 14.10.2018 15:15
Olimpia Wodzisław Śląski 47 : 97 Good Lood AZS PK Kraków 14.10.2018 16:00
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 117 : 58 Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 14.10.2018 16:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 70 : 65 MUKS Poznań 14.10.2018 17:00
Enea AZS II Poznań 97 : 61 Grot TomiQ Pabianice 14.10.2018 18:15
4 kolejka
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 65 : 84 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20.10.2018 14:30
Tęcza Leszno 55 : 74 Good Lood AZS PK Kraków 21.10.2018 14:00
Grot TomiQ Pabianice 46 : 56 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 21.10.2018 16:00
MUKS Poznań 101 : 56 Olimpia Wodzisław Śląski 21.10.2018 18:00
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 64 : 84 Enea AZS II Poznań 21.10.2018 18:30
5 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 47 : 65 Tęcza Leszno 27.10.2018 15:15
Good Lood AZS PK Kraków 78 : 70 MUKS Poznań 28.10.2018 13:00
Olimpia Wodzisław Śląski 100 : 58 Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 28.10.2018 16:00
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 112 : 31 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 28.10.2018 16:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 54 : 49 Grot TomiQ Pabianice 28.10.2018 17:00
6 kolejka
Grot TomiQ Pabianice 66 : 58 Olimpia Wodzisław Śląski 03.11.2018 17:30
Tęcza Leszno 45 : 61 MUKS Poznań 03.11.2018 18:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 54 : 72 Enea AZS II Poznań 04.11.2018 14:15
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 29 : 102 Good Lood AZS PK Kraków 04.11.2018 16:30
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 57 : 76 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 04.11.2018 17:00
7 kolejka
MUKS Poznań 97 : 59 Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 10.11.2018 14:00
Olimpia Wodzisław Śląski 81 : 62 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 10.11.2018 16:00
Enea AZS II Poznań 76 : 77 Tęcza Leszno 10.11.2018 18:15
Good Lood AZS PK Kraków 81 : 41 Grot TomiQ Pabianice 10.11.2018 18:30
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 93 : 57 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11.11.2018 16:00
8 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 56 : 66 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 21.10.2018 12:00
Grot TomiQ Pabianice 59 : 39 MUKS Poznań 17.11.2018 18:00
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 41 : 84 Good Lood AZS PK Kraków 18.11.2018 17:00
Tęcza Leszno 77 : 46 Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 18.11.2018 18:00
Enea AZS II Poznań 55 : 101 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 18.11.2018 18:15
9 kolejka
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 25.11.2018 16:00
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Tęcza Leszno 25.11.2018 16:00
MUKS Poznań -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 25.11.2018 17:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Enea AZS II Poznań 25.11.2018 17:00
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- Grot TomiQ Pabianice 17.12.2018
10 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 57 : 61 Good Lood AZS PK Kraków 05.11.2018 19:30
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 30.11.2018 17:00
Tęcza Leszno -- : -- Grot TomiQ Pabianice 01.12.2018
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 02.12.2018 15:00
Enea AZS II Poznań -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 02.12.2018 18:15
11 kolejka
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- Enea AZS II Poznań 08.12.2018
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Tęcza Leszno 08.12.2018
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 08.12.2018 16:00
Grot TomiQ Pabianice -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 08.12.2018 16:30
MUKS Poznań -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 09.12.2018 17:00
12 kolejka
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 15.12.2018
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15.12.2018
Tęcza Leszno -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 15.12.2018
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 15.12.2018 16:00
MUKS Poznań -- : -- Enea AZS II Poznań 16.12.2018 17:00
13 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Grot TomiQ Pabianice 16.12.2018
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- MUKS Poznań 20.12.2018 16:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Good Lood AZS PK Kraków 22.12.2018
Tęcza Leszno -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 22.12.2018
Enea AZS II Poznań -- : -- Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 23.12.2018 18:15
14 kolejka
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 05.01.2019
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 05.01.2019
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Enea AZS II Poznań 05.01.2019
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 05.01.2019
MUKS Poznań -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 05.01.2019 17:00
15 kolejka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12.01.2019
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- Tęcza Leszno 12.01.2019
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- MUKS Poznań 12.01.2019 16:00
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Grot TomiQ Pabianice 13.01.2019 16:00
Enea AZS II Poznań -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13.01.2019 18:15
16 kolejka
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 19.01.2019
Grot TomiQ Pabianice -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 19.01.2019
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 19.01.2019
Tęcza Leszno -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 19.01.2019
MUKS Poznań -- : -- Good Lood AZS PK Kraków 19.01.2019 17:00
17 kolejka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 26.01.2019
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Grot TomiQ Pabianice 26.01.2019 16:00
MUKS Poznań -- : -- Tęcza Leszno 26.01.2019 17:00
Enea AZS II Poznań -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 27.01.2019 18:15
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22.02.2019 18:30
18 kolejka
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- MUKS Poznań 02.02.2019
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Good Lood AZS PK Kraków 02.02.2019
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 02.02.2019
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 02.02.2019
Tęcza Leszno -- : -- Enea AZS II Poznań 02.02.2019
19 kolejka
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Enea AZS II Poznań 06.02.2019
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 09.02.2019
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 09.02.2019
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- Tęcza Leszno 09.02.2019
MUKS Poznań -- : -- Grot TomiQ Pabianice 09.02.2019 17:00
20 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 16.02.2019
Tęcza Leszno -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 16.02.2019
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- MUKS Poznań 16.02.2019
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 16.02.2019 18:30
Enea AZS II Poznań -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 17.02.2019 18:15
21 kolejka
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Tęcza Leszno 23.02.2019
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23.02.2019
Good Lood AZS PK Kraków -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 23.02.2019
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23.02.2019
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Enea AZS II Poznań 24.02.2019 16:00
22 kolejka
Tęcza Leszno -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 03.03.2019 18:00
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 03.03.2019 18:00
Enea AZS II Poznań -- : -- Good Lood AZS PK Kraków 03.03.2019 18:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- MUKS Poznań 03.03.2019 18:00
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Grot TomiQ Pabianice 03.03.2019 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę