terminarz

1 kolejka
KKS Agapit Olsztyn 72 : 66 AZS UMCS II Lublin
02.10.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
GTK II Gdynia 47 : 64 Grot F&F Automatyka Pabianice
02.10.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański 76 : 66 Iodica TopMarket MKS Pruszków
02.10.2021 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
AZS Uniwersytet Warszawski 80 : 73 AZS Politechnika Gdańsk
02.10.2021 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
UKS Huragan Wołomin 60 : 69 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
02.10.2021 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
Mon-Pol Płock 65 : 74 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
03.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
2 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk 81 : 52 SMS PZKosz Łomianki
09.10.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
AZS Uniwersytet Warszawski 60 : 53 KKS Agapit Olsztyn
09.10.2021 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Grot F&F Automatyka Pabianice 66 : 59 AZS Uniwersytet Gdański
09.10.2021 16:30 | Hala Powiatowa, Pabianice
Mon-Pol Płock 67 : 64 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
09.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
AZS UMCS II Lublin 76 : 34 UKS Huragan Wołomin
10.10.2021 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 79 : 34 GTK II Gdynia
10.10.2021 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
3 kolejka
UKS Huragan Wołomin 53 : 55 AZS Uniwersytet Warszawski
15.10.2021 18:30 | OSiR Huragan, Wołomin
KKS Agapit Olsztyn 107 : 67 AZS Politechnika Gdańsk
16.10.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
GTK II Gdynia 65 : 74 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
16.10.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański 73 : 55 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
16.10.2021 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
SMS PZKosz Łomianki 39 : 89 Iodica TopMarket MKS Pruszków
16.10.2021 16:30 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Mon-Pol Płock 43 : 56 AZS UMCS II Lublin
16.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
4 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk 42 : 61 Iodica TopMarket MKS Pruszków
23.10.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
AZS UMCS II Lublin 65 : 21 GTK II Gdynia
23.10.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KKS Agapit Olsztyn 89 : 67 UKS Huragan Wołomin
23.10.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
Grot F&F Automatyka Pabianice 60 : 38 SMS PZKosz Łomianki
23.10.2021 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
AZS Uniwersytet Gdański 59 : 47 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
24.10.2021 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
AZS Uniwersytet Warszawski 64 : 80 Mon-Pol Płock
24.10.2021 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
5 kolejka
SMS PZKosz Łomianki 49 : 60 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
28.10.2021 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
AZS Uniwersytet Gdański 75 : 45 AZS UMCS II Lublin
30.10.2021 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
Iodica TopMarket MKS Pruszków 70 : 27 Grot F&F Automatyka Pabianice
30.10.2021 16:00 | Hala Znicz, Pruszków
Mon-Pol Płock 72 : 74 KKS Agapit Olsztyn
30.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
GTK II Gdynia 62 : 68 AZS Uniwersytet Warszawski
31.10.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
UKS Huragan Wołomin 69 : 83 AZS Politechnika Gdańsk
31.10.2021 18:30 | OSiR Huragan, Wołomin
6 kolejka
KKS Agapit Olsztyn 75 : 81 GTK II Gdynia
06.11.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
AZS Uniwersytet Warszawski 78 : 89 AZS Uniwersytet Gdański
06.11.2021 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 84 : 80 SMS PZKosz Łomianki
06.11.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
UKS Huragan Wołomin 62 : 52 Mon-Pol Płock
06.11.2021 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
AZS Politechnika Gdańsk 68 : 67 Grot F&F Automatyka Pabianice
07.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Iodica TopMarket MKS Pruszków 80 : 53 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
07.11.2021 15:00 | Hala Znicz, Pruszków
7 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 88 : 74 KKS Agapit Olsztyn
10.11.2021 19:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
SMS PZKosz Łomianki 48 : 59 AZS UMCS II Lublin
11.11.2021 15:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Iodica TopMarket MKS Pruszków 88 : 45 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
11.11.2021 15:00 | Hala Znicz, Pruszków
Grot F&F Automatyka Pabianice 56 : 67 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
11.11.2021 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Mon-Pol Płock 79 : 67 AZS Politechnika Gdańsk
11.11.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
GTK II Gdynia 54 : 60 UKS Huragan Wołomin
17.11.2021 19:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
8 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk 60 : 57 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
13.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 57 : 81 Grot F&F Automatyka Pabianice
13.11.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
Mon-Pol Płock 83 : 81 GTK II Gdynia
13.11.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
AZS UMCS II Lublin 54 : 66 Iodica TopMarket MKS Pruszków
13.11.2021 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
AZS Uniwersytet Warszawski 70 : 57 SMS PZKosz Łomianki
14.11.2021 14:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
UKS Huragan Wołomin 46 : 73 AZS Uniwersytet Gdański
14.11.2021 15:00 | OSiR Huragan, Wołomin
9 kolejka
SMS PZKosz Łomianki 41 : 68 KKS Agapit Olsztyn
20.11.2021 16:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Mon-Pol Płock 61 : 65 AZS Uniwersytet Gdański
20.11.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
Grot F&F Automatyka Pabianice 81 : 35 AZS UMCS II Lublin
20.11.2021 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Iodica TopMarket MKS Pruszków 71 : 44 AZS Uniwersytet Warszawski
20.11.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
GTK II Gdynia 58 : 78 AZS Politechnika Gdańsk
21.11.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 72 : 42 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
21.11.2021 18:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
10 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk 81 : 64 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
27.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
AZS UMCS II Lublin 67 : 55 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
27.11.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KKS Agapit Olsztyn 65 : 82 Iodica TopMarket MKS Pruszków
27.11.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
GTK II Gdynia 50 : 78 AZS Uniwersytet Gdański
27.11.2021 14:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
UKS Huragan Wołomin 59 : 46 SMS PZKosz Łomianki
27.11.2021 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
AZS Uniwersytet Warszawski 55 : 73 Grot F&F Automatyka Pabianice
27.11.2021 18:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
11 kolejka
SMS PZKosz Łomianki 69 : 66 Mon-Pol Płock
30.11.2021 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Grot F&F Automatyka Pabianice 80 : 75 KKS Agapit Olsztyn
01.12.2021 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 70 : 65 AZS UMCS II Lublin
01.12.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
AZS Uniwersytet Gdański 73 : 47 AZS Politechnika Gdańsk
01.12.2021 19:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
Iodica TopMarket MKS Pruszków 87 : 41 UKS Huragan Wołomin
01.12.2021 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 59 : 60 AZS Uniwersytet Warszawski
01.12.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
12 kolejka
KKS Agapit Olsztyn 92 : 66 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
04.12.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
UKS Huragan Wołomin 66 : 69 Grot F&F Automatyka Pabianice
04.12.2021 14:30 | OSiR Huragan, Wołomin
Mon-Pol Płock 63 : 85 Iodica TopMarket MKS Pruszków
04.12.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock
AZS Politechnika Gdańsk 65 : 54 AZS UMCS II Lublin
04.12.2021 20:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
GTK II Gdynia 58 : 44 SMS PZKosz Łomianki
05.12.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
AZS Uniwersytet Warszawski 97 : 62 UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
05.12.2021 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
13 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 77 : 29 SMS PZKosz Łomianki
11.12.2021 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
Grot F&F Automatyka Pabianice 65 : 52 Mon-Pol Płock
11.12.2021 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 56 : 83 KKS Agapit Olsztyn
11.12.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 80 : 58 UKS Huragan Wołomin
12.12.2021 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
Iodica TopMarket MKS Pruszków 92 : 37 GTK II Gdynia
12.12.2021 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
AZS UMCS II Lublin 63 : 64 AZS Uniwersytet Warszawski
12.12.2021 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
14 kolejka
AZS UMCS II Lublin 59 : 67 KKS Agapit Olsztyn
18.12.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Grot F&F Automatyka Pabianice 68 : 45 GTK II Gdynia
18.12.2021 13:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Iodica TopMarket MKS Pruszków 70 : 56 AZS Uniwersytet Gdański
18.12.2021 20:00 | Hala Znicz, Pruszków
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 58 : 74 Mon-Pol Płock
19.12.2021 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
AZS Politechnika Gdańsk 70 : 73 AZS Uniwersytet Warszawski
06.01.2022 19:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 75 : 69 UKS Huragan Wołomin
19.01.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
15 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 69 : 60 Grot F&F Automatyka Pabianice
05.12.2021 17:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
KKS Agapit Olsztyn 69 : 60 AZS Uniwersytet Warszawski
21.12.2021 18:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
UKS Huragan Wołomin 60 : 78 AZS UMCS II Lublin
03.01.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 71 : 77 Mon-Pol Płock
05.01.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
GTK II Gdynia 45 : 70 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
06.01.2022 14:30 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
SMS PZKosz Łomianki -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
23.02.2022 18:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
16 kolejka
AZS UMCS II Lublin 55 : 58 Mon-Pol Płock
08.01.2022 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Iodica TopMarket MKS Pruszków 78 : 49 SMS PZKosz Łomianki
08.01.2022 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
AZS Politechnika Gdańsk 95 : 100 KKS Agapit Olsztyn
09.01.2022 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 51 : 52 GTK II Gdynia
09.01.2022 13:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 57 : 51 AZS Uniwersytet Gdański
09.01.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
AZS Uniwersytet Warszawski 71 : 75 UKS Huragan Wołomin
11.01.2022 18:15 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
17 kolejka
Mon-Pol Płock 70 : 66 AZS Uniwersytet Warszawski
15.01.2022 17:30 | ZS nr 1, Płock
SMS PZKosz Łomianki 59 : 82 Grot F&F Automatyka Pabianice
19.01.2022 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
GTK II Gdynia 87 : 51 AZS UMCS II Lublin
19.01.2022 18:30 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
Iodica TopMarket MKS Pruszków 75 : 36 AZS Politechnika Gdańsk
19.01.2022 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
UKS Huragan Wołomin -- : -- KKS Agapit Olsztyn
29.01.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. -- : -- AZS Uniwersytet Gdański
13.03.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
18 kolejka
KKS Agapit Olsztyn -- : -- Mon-Pol Płock
22.01.2022 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
AZS UMCS II Lublin -- : -- AZS Uniwersytet Gdański
22.01.2022 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Grot F&F Automatyka Pabianice -- : -- Iodica TopMarket MKS Pruszków
22.01.2022 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- UKS Huragan Wołomin
22.01.2022 17:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- GTK II Gdynia
23.01.2022 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. -- : -- SMS PZKosz Łomianki
23.01.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
19 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski
05.02.2022 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
SMS PZKosz Łomianki -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
05.02.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Grot F&F Automatyka Pabianice -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
05.02.2022 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
Mon-Pol Płock -- : -- UKS Huragan Wołomin
05.02.2022 17:00 | ZS nr 1, Płock
GTK II Gdynia -- : -- KKS Agapit Olsztyn
06.02.2022 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. -- : -- Iodica TopMarket MKS Pruszków
06.02.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
20 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- Mon-Pol Płock
16.02.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
KKS Agapit Olsztyn -- : -- AZS Uniwersytet Gdański
16.02.2022 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
AZS UMCS II Lublin -- : -- SMS PZKosz Łomianki
16.02.2022 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. -- : -- Iodica TopMarket MKS Pruszków
16.02.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
UKS Huragan Wołomin -- : -- GTK II Gdynia
16.02.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. -- : -- Grot F&F Automatyka Pabianice
16.02.2022 19:15 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
21 kolejka
Iodica TopMarket MKS Pruszków -- : -- AZS UMCS II Lublin
19.02.2022 | Hala Znicz, Pruszków
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- UKS Huragan Wołomin
19.02.2022 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
SMS PZKosz Łomianki -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski
19.02.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Grot F&F Automatyka Pabianice -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
19.02.2022 18:30 | Hala Powiatowa, Pabianice
GTK II Gdynia -- : -- Mon-Pol Płock
20.02.2022 13:00 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
20.02.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
22 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Mon-Pol Płock
26.02.2022 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
KKS Agapit Olsztyn -- : -- SMS PZKosz Łomianki
26.02.2022 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- Iodica TopMarket MKS Pruszków
26.02.2022 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
AZS UMCS II Lublin -- : -- Grot F&F Automatyka Pabianice
26.02.2022 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. -- : -- MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
26.02.2022 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- GTK II Gdynia
27.02.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
23 kolejka
Iodica TopMarket MKS Pruszków -- : -- KKS Agapit Olsztyn
05.03.2022 | Hala Znicz, Pruszków
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- GTK II Gdynia
05.03.2022 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
05.03.2022 13:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki
SMS PZKosz Łomianki -- : -- UKS Huragan Wołomin
05.03.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. -- : -- AZS UMCS II Lublin
05.03.2022 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
Grot F&F Automatyka Pabianice -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski
05.03.2022 18:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
24 kolejka
AZS Politechnika Gdańsk -- : -- AZS Uniwersytet Gdański
09.03.2022 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
KKS Agapit Olsztyn -- : -- Grot F&F Automatyka Pabianice
09.03.2022 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
09.03.2022 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
AZS UMCS II Lublin -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
09.03.2022 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Mon-Pol Płock -- : -- SMS PZKosz Łomianki
09.03.2022 17:00 | ZS nr 1, Płock
UKS Huragan Wołomin -- : -- Iodica TopMarket MKS Pruszków
09.03.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
25 kolejka
AZS UMCS II Lublin -- : -- AZS Politechnika Gdańsk
12.03.2022 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Iodica TopMarket MKS Pruszków -- : -- Mon-Pol Płock
12.03.2022 | Hala Znicz, Pruszków
SMS PZKosz Łomianki -- : -- GTK II Gdynia
12.03.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Grot F&F Automatyka Pabianice -- : -- UKS Huragan Wołomin
12.03.2022 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski
12.03.2022 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. -- : -- KKS Agapit Olsztyn
12.03.2022 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski
26 kolejka
GTK II Gdynia -- : -- Iodica TopMarket MKS Pruszków
20.03.2022 | Zespół Szkół nr 8, Gdynia
KKS Agapit Olsztyn -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
20.03.2022 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- AZS UMCS II Lublin
20.03.2022 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
SMS PZKosz Łomianki -- : -- AZS Uniwersytet Gdański
20.03.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki
Mon-Pol Płock -- : -- Grot F&F Automatyka Pabianice
20.03.2022 17:00 | ZS nr 1, Płock
UKS Huragan Wołomin -- : -- MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
20.03.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin
1 kolejka
PZU Ślęza II MOS Wrocław 51 : 92 Lider Swarzędz
01.10.2021 18:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
MUKS Poznań 67 : 49 Wisła CanPack Kraków
02.10.2021 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Pompax Tęcza Leszno 69 : 59 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
02.10.2021 17:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
AZS Politechnika Korona Kraków 89 : 70 RMKS Xbest Rybnik
02.10.2021 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Contimax MOSiR Bochnia 54 : 61 Widzew Łódź
02.10.2021 19:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Citronex UKS Basket Zgorzelec 68 : 66 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
03.10.2021 16:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
2 kolejka
Widzew Łódź 72 : 65 Pompax Tęcza Leszno
09.10.2021 19:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 83 : 66 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
10.10.2021 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Wisła CanPack Kraków 53 : 71 Contimax MOSiR Bochnia
10.10.2021 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
RMKS Xbest Rybnik 68 : 84 MUKS Poznań
10.10.2021 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Citronex UKS Basket Zgorzelec 87 : 61 PZU Ślęza II MOS Wrocław
10.10.2021 16:00 | Centrum Sportowo-Rekreacyjne, Zgorzelec
Lider Swarzędz 48 : 60 AZS Politechnika Korona Kraków
10.10.2021 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
3 kolejka
Pompax Tęcza Leszno 70 : 43 Wisła CanPack Kraków
16.10.2021 16:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
MUKS Poznań 66 : 59 Lider Swarzędz
16.10.2021 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Contimax MOSiR Bochnia 61 : 56 RMKS Xbest Rybnik
16.10.2021 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
PZU Ślęza II MOS Wrocław 43 : 68 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16.10.2021 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
AZS Politechnika Korona Kraków 80 : 83 Citronex UKS Basket Zgorzelec
16.10.2021 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 50 : 64 Widzew Łódź
17.10.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
4 kolejka
PZU Ślęza II MOS Wrocław 44 : 64 AZS Politechnika Korona Kraków
23.10.2021 13:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 66 : 71 Widzew Łódź
23.10.2021 13:15 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Wisła CanPack Kraków 56 : 84 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
23.10.2021 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Lider Swarzędz 67 : 61 Contimax MOSiR Bochnia
23.10.2021 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
RMKS Xbest Rybnik 48 : 69 Pompax Tęcza Leszno
24.10.2021 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Citronex UKS Basket Zgorzelec 69 : 81 MUKS Poznań
24.10.2021 16:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
5 kolejka
Pompax Tęcza Leszno 68 : 81 Lider Swarzędz
30.10.2021 16:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
MUKS Poznań 99 : 51 PZU Ślęza II MOS Wrocław
30.10.2021 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 51 : 69 RMKS Xbest Rybnik
31.10.2021 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Contimax MOSiR Bochnia 90 : 65 Citronex UKS Basket Zgorzelec
31.10.2021 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Widzew Łódź 70 : 44 Wisła CanPack Kraków
31.10.2021 19:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
AZS Politechnika Korona Kraków 76 : 32 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
27.11.2021 17:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
6 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 72 : 65 MUKS Poznań
06.11.2021 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
RMKS Xbest Rybnik 61 : 79 Widzew Łódź
06.11.2021 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 74 : 85 Wisła CanPack Kraków
07.11.2021 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Pompax Tęcza Leszno 98 : 69 Citronex UKS Basket Zgorzelec
07.11.2021 16:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
PZU Ślęza II MOS Wrocław 37 : 87 Contimax MOSiR Bochnia
07.11.2021 16:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Lider Swarzędz 83 : 59 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
07.11.2021 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
7 kolejka
Wisła CanPack Kraków 70 : 60 RMKS Xbest Rybnik
13.11.2021 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Contimax MOSiR Bochnia 65 : 79 AZS Politechnika Korona Kraków
13.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Widzew Łódź 72 : 71 Lider Swarzędz
13.11.2021 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Pompax Tęcza Leszno 71 : 53 PZU Ślęza II MOS Wrocław
14.11.2021 15:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
MUKS Poznań 57 : 50 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
14.11.2021 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 86 : 80 Citronex UKS Basket Zgorzelec
14.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
8 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 77 : 56 Pompax Tęcza Leszno
20.11.2021 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 77 : 57 RMKS Xbest Rybnik
21.11.2021 14:30 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Lider Swarzędz 68 : 64 Wisła CanPack Kraków
21.11.2021 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
Contimax MOSiR Bochnia 71 : 75 MUKS Poznań
21.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
PZU Ślęza II MOS Wrocław 52 : 64 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
09.12.2021 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Citronex UKS Basket Zgorzelec 62 : 67 Widzew Łódź
22.12.2021 17:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
9 kolejka
Widzew Łódź 69 : 49 PZU Ślęza II MOS Wrocław
27.11.2021 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Contimax MOSiR Bochnia 87 : 74 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
28.11.2021 14:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Wisła CanPack Kraków 102 : 55 Citronex UKS Basket Zgorzelec
28.11.2021 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
RMKS Xbest Rybnik 70 : 66 Lider Swarzędz
28.11.2021 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 78 : 61 AZS Politechnika Korona Kraków
28.11.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Pompax Tęcza Leszno 78 : 53 MUKS Poznań
08.12.2021 18:30 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
10 kolejka
MUKS Poznań 73 : 53 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
04.12.2021 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Contimax MOSiR Bochnia 62 : 74 Pompax Tęcza Leszno
04.12.2021 16:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
PZU Ślęza II MOS Wrocław 62 : 82 Wisła CanPack Kraków
04.12.2021 16:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 71 : 79 Lider Swarzędz
05.12.2021 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Citronex UKS Basket Zgorzelec 61 : 60 RMKS Xbest Rybnik
05.12.2021 17:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
AZS Politechnika Korona Kraków 92 : 85 Widzew Łódź
05.12.2021 17:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
11 kolejka
Pompax Tęcza Leszno 81 : 52 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
11.12.2021 12:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
PZU Ślęza II MOS Wrocław 45 : 54 RMKS Xbest Rybnik
11.12.2021 16:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 84 : 79 Contimax MOSiR Bochnia
12.12.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Lider Swarzędz 82 : 60 Citronex UKS Basket Zgorzelec
12.12.2021 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
Widzew Łódź 56 : 48 MUKS Poznań
12.12.2021 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Wisła CanPack Kraków 71 : 76 AZS Politechnika Korona Kraków
15.12.2021 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
12 kolejka
Lider Swarzędz 83 : 52 PZU Ślęza II MOS Wrocław
19.12.2021 14:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
RMKS Xbest Rybnik 43 : 76 AZS Politechnika Korona Kraków
19.12.2021 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 52 : 62 Pompax Tęcza Leszno
19.12.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Widzew Łódź 40 : 54 Contimax MOSiR Bochnia
19.12.2021 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Citronex UKS Basket Zgorzelec
23.01.2022 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Wisła CanPack Kraków -- : -- MUKS Poznań
09.03.2022 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
13 kolejka
PZU Ślęza II MOS Wrocław 50 : 57 Citronex UKS Basket Zgorzelec
30.12.2021 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
MUKS Poznań 83 : 55 RMKS Xbest Rybnik
02.01.2022 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
AZS Politechnika Korona Kraków 61 : 82 Lider Swarzędz
02.01.2022 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Contimax MOSiR Bochnia 61 : 65 Wisła CanPack Kraków
02.01.2022 18:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 76 : 72 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
05.01.2022 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Pompax Tęcza Leszno 50 : 54 Widzew Łódź
06.01.2022 16:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
14 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 75 : 49 PZU Ślęza II MOS Wrocław
08.01.2022 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Widzew Łódź 78 : 59 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
08.01.2022 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Wisła CanPack Kraków 57 : 76 Pompax Tęcza Leszno
09.01.2022 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
RMKS Xbest Rybnik 70 : 62 Contimax MOSiR Bochnia
09.01.2022 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Citronex UKS Basket Zgorzelec 67 : 77 AZS Politechnika Korona Kraków
09.01.2022 18:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
Lider Swarzędz 66 : 69 MUKS Poznań
09.01.2022 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
15 kolejka
Pompax Tęcza Leszno 86 : 69 RMKS Xbest Rybnik
15.01.2022 16:00 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 44 : 54 Wisła CanPack Kraków
16.01.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Contimax MOSiR Bochnia 78 : 65 Lider Swarzędz
19.01.2022 18:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Widzew Łódź 73 : 43 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
19.01.2022 19:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- PZU Ślęza II MOS Wrocław
20.01.2022 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
MUKS Poznań -- : -- Citronex UKS Basket Zgorzelec
27.02.2022 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
16 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 59 : 77 AZS Politechnika Korona Kraków
09.10.2021 12:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
RMKS Xbest Rybnik -- : -- Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
22.01.2022 17:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Wisła CanPack Kraków -- : -- Widzew Łódź
23.01.2022 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Lider Swarzędz -- : -- Pompax Tęcza Leszno
23.01.2022 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
PZU Ślęza II MOS Wrocław -- : -- MUKS Poznań
02.02.2022 17:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Citronex UKS Basket Zgorzelec -- : -- Contimax MOSiR Bochnia
05.03.2022 12:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
17 kolejka
Wisła CanPack Kraków -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
05.02.2022 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Citronex UKS Basket Zgorzelec -- : -- Pompax Tęcza Leszno
05.02.2022 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
MUKS Poznań -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków
05.02.2022 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Contimax MOSiR Bochnia -- : -- PZU Ślęza II MOS Wrocław
05.02.2022 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- Lider Swarzędz
06.02.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Widzew Łódź -- : -- RMKS Xbest Rybnik
06.02.2022 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
18 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- MUKS Poznań
19.02.2022 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Contimax MOSiR Bochnia
19.02.2022 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Citronex UKS Basket Zgorzelec -- : -- Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
19.02.2022 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
RMKS Xbest Rybnik -- : -- Wisła CanPack Kraków
19.02.2022 17:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Lider Swarzędz -- : -- Widzew Łódź
20.02.2022 | Hala SCSiR, Swarzędz
PZU Ślęza II MOS Wrocław -- : -- Pompax Tęcza Leszno
20.02.2022 16:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
19 kolejka
Wisła CanPack Kraków -- : -- Lider Swarzędz
26.02.2022 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Pompax Tęcza Leszno -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków
26.02.2022 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
RMKS Xbest Rybnik -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
26.02.2022 17:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
MUKS Poznań -- : -- Contimax MOSiR Bochnia
26.02.2022 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Widzew Łódź -- : -- Citronex UKS Basket Zgorzelec
26.02.2022 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- PZU Ślęza II MOS Wrocław
27.02.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
20 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 67 : 84 Contimax MOSiR Bochnia
24.10.2021 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
05.03.2022 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Citronex UKS Basket Zgorzelec -- : -- Wisła CanPack Kraków
05.03.2022 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
MUKS Poznań -- : -- Pompax Tęcza Leszno
05.03.2022 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
PZU Ślęza II MOS Wrocław -- : -- Widzew Łódź
05.03.2022 16:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Lider Swarzędz -- : -- RMKS Xbest Rybnik
06.03.2022 | Hala SCSiR, Swarzędz
21 kolejka
Wisła CanPack Kraków -- : -- PZU Ślęza II MOS Wrocław
12.03.2022 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
Widzew Łódź -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków
12.03.2022 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź
Pompax Tęcza Leszno -- : -- Contimax MOSiR Bochnia
12.03.2022 | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie, Leszno
RMKS Xbest Rybnik -- : -- Citronex UKS Basket Zgorzelec
12.03.2022 17:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice
Lider Swarzędz -- : -- Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
12.03.2022 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- MUKS Poznań
13.03.2022 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
22 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Pompax Tęcza Leszno
20.03.2022 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski
Contimax MOSiR Bochnia -- : -- Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
20.03.2022 | Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego, Bochnia
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Wisła CanPack Kraków
20.03.2022 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
RMKS Xbest Rybnik -- : -- PZU Ślęza II MOS Wrocław
20.03.2022 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Citronex UKS Basket Zgorzelec -- : -- Lider Swarzędz
20.03.2022 | PGE Turów Arena, Zgorzelec
MUKS Poznań -- : -- Widzew Łódź
20.03.2022 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę