terminarz

1 kolejka
Mon-Pol Płock 89 : 52 SMS PZKosz Łomianki 03.10.2020 17:00
SKK Polonia Warszawa 76 : 63 KKS Olsztyn 03.10.2020 19:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 42 : 56 AZS Uniwersytet Warszawski 03.10.2020 19:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 63 : 74 Top Market MKS Pruszków 28.10.2020 18:00
AZS Uniwersytet Gdański 74 : 51 Politechnika Gdańska II 04.11.2020 19:30
2 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski 60 : 62 KKS Olsztyn 10.10.2020 16:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 : 64 Mon-Pol Płock 10.10.2020 18:30
Top Market MKS Pruszków 57 : 69 SKK Polonia Warszawa 11.10.2020 17:00
Politechnika Gdańska II 101 : 68 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14.11.2020 13:00
SMS PZKosz Łomianki 52 : 71 AZS Uniwersytet Gdański 25.11.2020 17:00
3 kolejka
KKS Olsztyn 77 : 98 Top Market MKS Pruszków 17.10.2020 13:30
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 57 : 62 SMS PZKosz Łomianki 17.10.2020 17:00
SKK Polonia Warszawa 70 : 31 Politechnika Gdańska II 17.10.2020 17:30
Mon-Pol Płock 59 : 57 AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2020 18:30
AZS Uniwersytet Gdański 68 : 57 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 18.11.2020 18:15
4 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski 67 : 90 Top Market MKS Pruszków 24.10.2020 14:00
Mon-Pol Płock 75 : 45 AZS Uniwersytet Gdański 24.10.2020 17:00
Politechnika Gdańska II 63 : 82 KKS Olsztyn 25.10.2020 16:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 : 41 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 04.11.2020 16:30
SMS PZKosz Łomianki 35 : 80 SKK Polonia Warszawa 04.11.2020 18:30
5 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 77 : 60 AZS Uniwersytet Warszawski 31.10.2020 14:00
Top Market MKS Pruszków 91 : 55 Politechnika Gdańska II 31.10.2020 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 41 : 88 Mon-Pol Płock 31.10.2020 17:00
SKK Polonia Warszawa 63 : 33 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 31.10.2020 19:00
KKS Olsztyn 94 : 71 SMS PZKosz Łomianki 10.12.2020 18:00
6 kolejka
SMS PZKosz Łomianki 51 : 74 Top Market MKS Pruszków 07.11.2020 13:00
AZS Uniwersytet Warszawski 87 : 44 Politechnika Gdańska II 07.11.2020 16:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 42 : 71 AZS Uniwersytet Gdański 07.11.2020 17:00
Mon-Pol Płock 60 : 73 SKK Polonia Warszawa 07.11.2020 17:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 61 : 64 KKS Olsztyn 08.11.2020 16:30
7 kolejka
KKS Olsztyn 79 : 76 Mon-Pol Płock 21.11.2020 13:00
Top Market MKS Pruszków 60 : 46 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 21.11.2020 17:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 44 : 69 AZS Uniwersytet Warszawski 21.11.2020 17:00
SKK Polonia Warszawa 76 : 53 AZS Uniwersytet Gdański 21.11.2020 18:00
Politechnika Gdańska II 96 : 86 SMS PZKosz Łomianki 22.11.2020 13:00
8 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 77 : 52 KKS Olsztyn 28.11.2020 14:00
AZS Uniwersytet Warszawski 62 : 63 SMS PZKosz Łomianki 28.11.2020 14:30
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 50 : 78 SKK Polonia Warszawa 28.11.2020 17:00
Mon-Pol Płock 73 : 61 Top Market MKS Pruszków 28.11.2020 17:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 72 : 54 Politechnika Gdańska II 29.11.2020 16:00
9 kolejka
SKK Polonia Warszawa 70 : 66 AZS Uniwersytet Warszawski 25.11.2020 20:00
KKS Olsztyn 76 : 53 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 05.12.2020 13:00
Top Market MKS Pruszków 90 : 54 AZS Uniwersytet Gdański 05.12.2020 17:00
Politechnika Gdańska II 57 : 75 Mon-Pol Płock 06.12.2020 18:00
SMS PZKosz Łomianki 46 : 67 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 06.12.2020 18:30
10 kolejka
KKS Olsztyn 64 : 66 SKK Polonia Warszawa 12.12.2020 13:00
AZS Uniwersytet Warszawski 64 : 68 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 12.12.2020 14:00
Top Market MKS Pruszków 87 : 45 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12.12.2020 17:00
SMS PZKosz Łomianki 47 : 54 Mon-Pol Płock 13.12.2020 13:00
Politechnika Gdańska II 63 : 72 AZS Uniwersytet Gdański 13.12.2020 15:30
11 kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 55 : 79 Politechnika Gdańska II 19.12.2020 13:00
KKS Olsztyn 81 : 61 AZS Uniwersytet Warszawski 19.12.2020 13:00
AZS Uniwersytet Gdański 66 : 41 SMS PZKosz Łomianki 19.12.2020 14:00
SKK Polonia Warszawa 54 : 52 Top Market MKS Pruszków 19.12.2020 16:00
Mon-Pol Płock 56 : 58 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 19.12.2020 17:00
12 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski 71 : 63 Mon-Pol Płock 14.11.2020 17:30
Top Market MKS Pruszków 83 : 49 KKS Olsztyn 22.12.2020 17:00
Politechnika Gdańska II 56 : 83 SKK Polonia Warszawa 03.01.2021 13:00
SMS PZKosz Łomianki 65 : 51 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 06.01.2021 17:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 : 48 AZS Uniwersytet Gdański 13.01.2021 20:00
13 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 77 : 58 Mon-Pol Płock 09.01.2021 14:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 52 : 70 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 09.01.2021 17:00
Top Market MKS Pruszków 88 : 51 AZS Uniwersytet Warszawski 09.01.2021 17:00
SKK Polonia Warszawa 80 : 60 SMS PZKosz Łomianki 09.01.2021 18:00
KKS Olsztyn 95 : 78 Politechnika Gdańska II 10.01.2021 13:00
14 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski 83 : 59 AZS Uniwersytet Gdański 14.01.2021 18:00
SMS PZKosz Łomianki 54 : 73 KKS Olsztyn 16.01.2021 13:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 23 : 81 SKK Polonia Warszawa 16.01.2021 16:00
Mon-Pol Płock 101 : 75 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16.01.2021 17:00
Politechnika Gdańska II 47 : 98 Top Market MKS Pruszków 17.01.2021 16:00
15 kolejka
KKS Olsztyn 82 : 61 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 23.01.2021 13:00
Top Market MKS Pruszków 88 : 48 SMS PZKosz Łomianki 23.01.2021 15:00
SKK Polonia Warszawa 89 : 78 Mon-Pol Płock 23.01.2021 16:00
Politechnika Gdańska II 53 : 74 AZS Uniwersytet Warszawski 24.01.2021 19:00
AZS Uniwersytet Gdański 74 : 49 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 05.02.2021 18:30
16 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański 67 : 69 SKK Polonia Warszawa 30.01.2021 14:00
AZS Uniwersytet Warszawski 81 : 52 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 30.01.2021 16:30
Mon-Pol Płock 67 : 68 KKS Olsztyn 30.01.2021 17:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 39 : 105 Top Market MKS Pruszków 10.02.2021 20:00
SMS PZKosz Łomianki 59 : 48 Politechnika Gdańska II 11.02.2021 17:00
17 kolejka
KKS Olsztyn 71 : 58 AZS Uniwersytet Gdański 13.02.2021 14:00
SKK Polonia Warszawa 73 : 58 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13.02.2021 16:00
Top Market MKS Pruszków 71 : 89 Mon-Pol Płock 13.02.2021 17:00
SMS PZKosz Łomianki 47 : 75 AZS Uniwersytet Warszawski 13.02.2021 18:30
Politechnika Gdańska II 60 : 72 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 14.02.2021 16:00
18 kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 58 : 77 KKS Olsztyn 07.02.2021 13:00
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 68 : 59 SMS PZKosz Łomianki 16.02.2021 16:00
Mon-Pol Płock 68 : 58 Politechnika Gdańska II 16.02.2021 17:30
AZS Uniwersytet Gdański 46 : 65 Top Market MKS Pruszków 17.02.2021 18:00
AZS Uniwersytet Warszawski 73 : 72 SKK Polonia Warszawa 17.02.2021 18:00
1 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 77 : 59 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 03.10.2020 17:00
MUKS Poznań 69 : 66 Lider Swarzędz 03.10.2020 17:00
AZS Umed Widzew Łódź 73 : 59 Pompax Tęcza Leszno 03.10.2020 18:00
Contimax MOSiR Bochnia 69 : 44 Wisła CanPack Kraków 03.10.2020 18:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 76 : 83 Grot Lauer Pabianice 04.10.2020 11:30
2 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 94 : 76 Contimax MOSiR Bochnia 10.10.2020 13:00
Wisła CanPack Kraków 44 : 92 MUKS Poznań 10.10.2020 14:00
Grot Lauer Pabianice 70 : 64 Pompax Tęcza Leszno 10.10.2020 16:00
Lider Swarzędz 51 : 65 AZS Politechnika Korona Kraków 10.10.2020 18:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 73 : 66 AZS Umed Widzew Łódź 11.10.2020 14:00
3 kolejka
Contimax MOSiR Bochnia 50 : 58 Grot Lauer Pabianice 17.10.2020 18:00
AZS Politechnika Korona Kraków 104 : 43 Wisła CanPack Kraków 17.10.2020 19:00
AZS Umed Widzew Łódź 61 : 56 Lider Swarzędz 21.10.2020 18:00
Pompax Tęcza Leszno 58 : 41 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 11.11.2020 16:00
MUKS Poznań 61 : 58 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 03.12.2020 16:00
4 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 59 : 72 AZS Politechnika Korona Kraków 11.10.2020 13:00
Wisła CanPack Kraków 65 : 68 AZS Umed Widzew Łódź 14.11.2020 14:00
Contimax MOSiR Bochnia 62 : 73 MUKS Poznań 15.11.2020 14:00
Lider Swarzędz 78 : 86 Pompax Tęcza Leszno 17.11.2020 20:00
Grot Lauer Pabianice 77 : 64 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 18.11.2020 16:15
5 kolejka
Pompax Tęcza Leszno 59 : 60 Wisła CanPack Kraków 31.10.2020 16:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 57 : 79 Lider Swarzędz 31.10.2020 17:00
AZS Umed Widzew Łódź 60 : 56 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 04.11.2020 18:00
AZS Politechnika Korona Kraków 84 : 57 Contimax MOSiR Bochnia 18.11.2020 19:00
MUKS Poznań 68 : 55 Grot Lauer Pabianice 22.12.2020 16:00
6 kolejka
Wisła CanPack Kraków 44 : 53 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 07.11.2020 15:00
MUKS Poznań 76 : 74 AZS Politechnika Korona Kraków 07.11.2020 16:00
Grot Lauer Pabianice 79 : 66 Lider Swarzędz 07.11.2020 17:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 74 : 79 Pompax Tęcza Leszno 08.11.2020 13:15
AZS Umed Widzew Łódź 70 : 66 Contimax MOSiR Bochnia 12.11.2020 19:00
7 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 55 : 42 Grot Lauer Pabianice 21.11.2020 17:00
Lider Swarzędz 73 : 49 Wisła CanPack Kraków 21.11.2020 18:00
AZS Umed Widzew Łódź 47 : 67 MUKS Poznań 21.11.2020 18:00
Pompax Tęcza Leszno 65 : 56 Contimax MOSiR Bochnia 22.11.2020 13:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 70 : 61 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 22.11.2020 16:30
8 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 85 : 66 AZS Umed Widzew Łódź 28.11.2020 16:00
MUKS Poznań 92 : 59 Pompax Tęcza Leszno 28.11.2020 16:00
Contimax MOSiR Bochnia 74 : 69 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 28.11.2020 16:30
Grot Lauer Pabianice 80 : 62 Wisła CanPack Kraków 28.11.2020 16:30
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 81 : 71 Lider Swarzędz 29.11.2020 14:00
9 kolejka
Lider Swarzędz 77 : 68 Contimax MOSiR Bochnia 25.11.2020 17:00
Pompax Tęcza Leszno 53 : 70 AZS Politechnika Korona Kraków 05.12.2020 14:00
Wisła CanPack Kraków 50 : 62 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 06.12.2020 16:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 48 : 62 MUKS Poznań 06.12.2020 17:00
AZS Umed Widzew Łódź 53 : 62 Grot Lauer Pabianice 06.12.2020 17:40
10 kolejka
Wisła CanPack Kraków 58 : 64 Contimax MOSiR Bochnia 12.12.2020 17:00
Lider Swarzędz 62 : 87 MUKS Poznań 12.12.2020 18:00
Pompax Tęcza Leszno 75 : 64 AZS Umed Widzew Łódź 13.12.2020 13:00
Grot Lauer Pabianice 85 : 73 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13.12.2020 14:30
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 58 : 65 AZS Politechnika Korona Kraków 13.12.2020 17:00
11 kolejka
Pompax Tęcza Leszno 77 : 72 Grot Lauer Pabianice 19.12.2020 14:00
MUKS Poznań 94 : 39 Wisła CanPack Kraków 19.12.2020 16:00
AZS Umed Widzew Łódź 56 : 63 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 19.12.2020 17:00
AZS Politechnika Korona Kraków 87 : 86 Lider Swarzędz 20.12.2020 15:30
Contimax MOSiR Bochnia 61 : 75 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 20.12.2020 17:00
12 kolejka
Grot Lauer Pabianice 81 : 61 Contimax MOSiR Bochnia 02.01.2021 15:00
Wisła CanPack Kraków 36 : 83 AZS Politechnika Korona Kraków 03.01.2021 15:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 63 : 58 Pompax Tęcza Leszno 03.01.2021 17:00
Lider Swarzędz 87 : 67 AZS Umed Widzew Łódź 03.01.2021 17:00
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 59 : 64 MUKS Poznań 03.02.2021 19:00
13 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 58 : 53 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 19.12.2020 17:00
MUKS Poznań 91 : 47 Contimax MOSiR Bochnia 09.01.2021 14:00
Pompax Tęcza Leszno 68 : 61 Lider Swarzędz 09.01.2021 14:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 73 : 53 Grot Lauer Pabianice 09.01.2021 17:00
AZS Umed Widzew Łódź 70 : 23 Wisła CanPack Kraków 09.01.2021 18:00
14 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 84 : 54 AZS Umed Widzew Łódź 16.01.2021 13:00
Wisła CanPack Kraków 59 : 44 Pompax Tęcza Leszno 16.01.2021 15:00
Grot Lauer Pabianice 80 : 77 MUKS Poznań 16.01.2021 15:00
Lider Swarzędz 65 : 80 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 16.01.2021 17:00
Contimax MOSiR Bochnia 45 : 54 AZS Politechnika Korona Kraków 16.01.2021 18:00
15 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 64 : 56 MUKS Poznań 14.11.2020 16:00
Contimax MOSiR Bochnia 63 : 74 AZS Umed Widzew Łódź 23.01.2021 17:00
Lider Swarzędz 81 : 97 Grot Lauer Pabianice 23.01.2021 17:00
Pompax Tęcza Leszno 61 : 55 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 24.01.2021 14:30
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 75 : 52 Wisła CanPack Kraków 24.01.2021 17:00
16 kolejka
Wisła CanPack Kraków 44 : 56 Lider Swarzędz 30.01.2021 15:30
Grot Lauer Pabianice 51 : 63 AZS Politechnika Korona Kraków 30.01.2021 15:30
Contimax MOSiR Bochnia 74 : 91 Pompax Tęcza Leszno 30.01.2021 17:00
MUKS Poznań 86 : 58 AZS Umed Widzew Łódź 30.01.2021 17:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 61 : 55 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 31.01.2021 17:00
17 kolejka
Wisła CanPack Kraków 34 : 61 Grot Lauer Pabianice 18.10.2020 14:00
AZS Umed Widzew Łódź 55 : 53 AZS Politechnika Korona Kraków 13.02.2021 18:00
Pompax Tęcza Leszno 53 : 94 MUKS Poznań 14.02.2021 16:00
Lider Swarzędz 58 : 64 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 14.02.2021 16:00
Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 80 : 72 Contimax MOSiR Bochnia 14.02.2021 17:00
18 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 77 : 66 Wisła CanPack Kraków 06.02.2021 16:00
Contimax MOSiR Bochnia 58 : 73 Lider Swarzędz 06.02.2021 17:00
Grot Lauer Pabianice 75 : 58 AZS Umed Widzew Łódź 17.02.2021 17:05
MUKS Poznań 73 : 52 Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 17.02.2021 18:00
AZS Politechnika Korona Kraków 76 : 48 Pompax Tęcza Leszno 17.02.2021 18:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę