terminarz
Grupa I | Gospodarz: Basket 25 Bydgoszcz | |
Basket 25 I Bydgoszcz | 86 : 71 | ATR Wear Politechnika Gdańska |
02.02.2018 16:00 | Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
Wisła CanPack Politechnika Kraków | 60 : 78 | MUKS Poznań |
02.02.2018 18:15 | Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
Basket 25 I Bydgoszcz | 82 : 74 | Wisła CanPack Politechnika Kraków |
03.02.2018 12:00 | Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
ATR Wear Politechnika Gdańska | 52 : 91 | MUKS Poznań |
03.02.2018 14:30 | Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
MUKS Poznań | 73 : 79 | Basket 25 I Bydgoszcz |
04.02.2018 10:00 | Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
Wisła CanPack Politechnika Kraków | 85 : 54 | ATR Wear Politechnika Gdańska |
04.02.2018 12:15 | Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz |
Grupa II | Gospodarz: UKS Huragan Wołomin | |
UKS Huragan Wołomin | 99 : 46 | MMKS Katarzynki Toruń |
02.02.2018 16:30 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
KSK Stal Brzeg | 49 : 84 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
02.02.2018 18:30 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
UKS Huragan Wołomin | 77 : 47 | KSK Stal Brzeg |
03.02.2018 16:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
MMKS Katarzynki Toruń | 38 : 121 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
03.02.2018 18:15 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
KSK Stal Brzeg | 53 : 56 | MMKS Katarzynki Toruń |
04.02.2018 10:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 75 : 81 | UKS Huragan Wołomin |
04.02.2018 12:15 | OSiR Huragan, Wołomin |
Grupa III | Gospodarz: VBW GTK Gdynia | |
SKK Polonia Warszawa | 51 : 82 | Widzew Łódź |
02.02.2018 15:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
VBW GTK Gdynia | 70 : 46 | PTK TomiQ Pabianice |
02.02.2018 17:15 | ACS AMW, Gdynia | ||
SKK Polonia Warszawa | 61 : 66 | PTK TomiQ Pabianice |
03.02.2018 11:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
Widzew Łódź | 28 : 74 | VBW GTK Gdynia |
03.02.2018 13:15 | ACS AMW, Gdynia | ||
PTK TomiQ Pabianice | 35 : 66 | Widzew Łódź |
04.02.2018 11:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
VBW GTK Gdynia | 83 : 66 | SKK Polonia Warszawa |
04.02.2018 13:15 | ACS AMW, Gdynia |
Grupa IV | Gospodarz: Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | |
Enea AZS Poznań | 81 : 48 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
02.02.2018 13:45 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 83 : 57 | Mon-Pol Płock |
02.02.2018 16:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 72 : 63 | Mon-Pol Płock |
03.02.2018 11:45 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Enea AZS Poznań | 78 : 64 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
03.02.2018 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Mon-Pol Płock | 43 : 80 | Enea AZS Poznań |
04.02.2018 10:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 82 : 67 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
04.02.2018 12:15 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski |