terminarz
Grupa A | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Basket 25 I Bydgoszcz | 59 : 57 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
21.02.2018 10:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
UKS Huragan Wołomin | 62 : 65 | Widzew Łódź |
21.02.2018 12:15 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Widzew Łódź | 67 : 75 | Basket 25 I Bydgoszcz |
22.02.2018 10:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 67 : 51 | UKS Huragan Wołomin |
22.02.2018 12:15 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Basket 25 I Bydgoszcz | 54 : 62 | UKS Huragan Wołomin |
23.02.2018 10:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Widzew Łódź | 58 : 83 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
23.02.2018 12:15 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 7 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
UKS Huragan Wołomin | 55 : 73 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
24.02.2018 11:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 5 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Enea AZS Poznań | 79 : 30 | Widzew Łódź |
24.02.2018 13:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Półfinały | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 47 | MUKS Poznań |
24.02.2018 16:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
VBW GTK Gdynia | 74 : 71 | Basket 25 I Bydgoszcz |
24.02.2018 18:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 3 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
MUKS Poznań | 67 : 57 | Basket 25 I Bydgoszcz |
25.02.2018 11:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 1 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 55 : 70 | VBW GTK Gdynia |
25.02.2018 13:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań |
Grupa B | Gospodarz: Wielkopolskie | |
VBW GTK Gdynia | 85 : 42 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
21.02.2018 14:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Enea AZS Poznań | 58 : 68 | MUKS Poznań |
21.02.2018 16:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
MUKS Poznań | 54 : 57 | VBW GTK Gdynia |
22.02.2018 14:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 55 : 90 | Enea AZS Poznań |
22.02.2018 17:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
MUKS Poznań | 76 : 56 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
23.02.2018 14:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
VBW GTK Gdynia | 38 : 43 | Enea AZS Poznań |
23.02.2018 17:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 7 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
UKS Huragan Wołomin | 55 : 73 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
24.02.2018 11:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 5 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Enea AZS Poznań | 79 : 30 | Widzew Łódź |
24.02.2018 13:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Półfinały | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 49 : 47 | MUKS Poznań |
24.02.2018 16:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
VBW GTK Gdynia | 74 : 71 | Basket 25 I Bydgoszcz |
24.02.2018 18:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 3 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
MUKS Poznań | 67 : 57 | Basket 25 I Bydgoszcz |
25.02.2018 11:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
O 1 miejsce | Gospodarz: Wielkopolskie | |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 55 : 70 | VBW GTK Gdynia |
25.02.2018 13:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań |