terminarz

Grupa A Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 57 : 74 Basketball Club Sieraków 22.09.2020 12:00
MKS Start SA Lublin 53 : 61 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 23.09.2020 12:00
Basketball Club Sieraków 87 : 55 MKS Start SA Lublin 24.09.2020 12:00
Ćwierćfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 64 : 83 WKK Wrocław 25.09.2020 12:00
UKS SP 27 Katowice 67 : 60 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 25.09.2020 14:15
TKM Włocławek 63 : 80 Exact Systems Śląsk Wrocław 25.09.2020 16:30
GAK Gdynia 64 : 86 Biofarm Basket Junior Poznań 25.09.2020 18:45
O miejsca 9-12 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 48 : 76 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 25.09.2020 12:00
UKS Dziewiątka Łomża 68 : 121 KS Korona Oknoplast Kraków 25.09.2020 14:15
O miejsce 9 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 80 : 79 KS Korona Oknoplast Kraków 26.09.2020 10:00
Półfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 76 : 56 UKS SP 27 Katowice 26.09.2020 12:00
Exact Systems Śląsk Wrocław 76 : 62 Biofarm Basket Junior Poznań 26.09.2020 14:15
O miejsce 11 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 77 : 69 UKS Dziewiątka Łomża 26.09.2020 12:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 88 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 26.09.2020 16:30
TKM Włocławek 76 : 75 GAK Gdynia 26.09.2020 18:45
O miejsce 7 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 62 : 55 GAK Gdynia 27.09.2020 09:00
O miejsce 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS SP 27 Katowice 81 : 76 Biofarm Basket Junior Poznań 27.09.2020 11:00
O miejsce 5 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 89 : 74 TKM Włocławek 27.09.2020 11:15
O miejsce 1 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 63 : 70 Exact Systems Śląsk Wrocław 27.09.2020 13:15
Grupa B Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 46 : 77 WKK Wrocław 22.09.2020 14:15
UKS SP 27 Katowice 95 : 78 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 23.09.2020 14:15
WKK Wrocław 65 : 74 UKS SP 27 Katowice 24.09.2020 14:15
Ćwierćfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 64 : 83 WKK Wrocław 25.09.2020 12:00
UKS SP 27 Katowice 67 : 60 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 25.09.2020 14:15
TKM Włocławek 63 : 80 Exact Systems Śląsk Wrocław 25.09.2020 16:30
GAK Gdynia 64 : 86 Biofarm Basket Junior Poznań 25.09.2020 18:45
O miejsca 9-12 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 48 : 76 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 25.09.2020 12:00
UKS Dziewiątka Łomża 68 : 121 KS Korona Oknoplast Kraków 25.09.2020 14:15
O miejsce 9 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 80 : 79 KS Korona Oknoplast Kraków 26.09.2020 10:00
Półfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 76 : 56 UKS SP 27 Katowice 26.09.2020 12:00
Exact Systems Śląsk Wrocław 76 : 62 Biofarm Basket Junior Poznań 26.09.2020 14:15
O miejsce 11 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 77 : 69 UKS Dziewiątka Łomża 26.09.2020 12:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 88 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 26.09.2020 16:30
TKM Włocławek 76 : 75 GAK Gdynia 26.09.2020 18:45
O miejsce 7 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 62 : 55 GAK Gdynia 27.09.2020 09:00
O miejsce 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS SP 27 Katowice 81 : 76 Biofarm Basket Junior Poznań 27.09.2020 11:00
O miejsce 5 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 89 : 74 TKM Włocławek 27.09.2020 11:15
O miejsce 1 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 63 : 70 Exact Systems Śląsk Wrocław 27.09.2020 13:15
Grupa C Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Biofarm Basket Junior Poznań 81 : 46 UKS Dziewiątka Łomża 22.09.2020 16:30
TKM Włocławek 72 : 67 Biofarm Basket Junior Poznań 23.09.2020 16:30
UKS Dziewiątka Łomża 65 : 120 TKM Włocławek 24.09.2020 16:30
Ćwierćfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 64 : 83 WKK Wrocław 25.09.2020 12:00
UKS SP 27 Katowice 67 : 60 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 25.09.2020 14:15
TKM Włocławek 63 : 80 Exact Systems Śląsk Wrocław 25.09.2020 16:30
GAK Gdynia 64 : 86 Biofarm Basket Junior Poznań 25.09.2020 18:45
O miejsca 9-12 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 48 : 76 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 25.09.2020 12:00
UKS Dziewiątka Łomża 68 : 121 KS Korona Oknoplast Kraków 25.09.2020 14:15
O miejsce 9 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 80 : 79 KS Korona Oknoplast Kraków 26.09.2020 10:00
Półfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 76 : 56 UKS SP 27 Katowice 26.09.2020 12:00
Exact Systems Śląsk Wrocław 76 : 62 Biofarm Basket Junior Poznań 26.09.2020 14:15
O miejsce 11 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 77 : 69 UKS Dziewiątka Łomża 26.09.2020 12:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 88 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 26.09.2020 16:30
TKM Włocławek 76 : 75 GAK Gdynia 26.09.2020 18:45
O miejsce 7 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 62 : 55 GAK Gdynia 27.09.2020 09:00
O miejsce 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS SP 27 Katowice 81 : 76 Biofarm Basket Junior Poznań 27.09.2020 11:00
O miejsce 5 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 89 : 74 TKM Włocławek 27.09.2020 11:15
O miejsce 1 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 63 : 70 Exact Systems Śląsk Wrocław 27.09.2020 13:15
Grupa D Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Exact Systems Śląsk Wrocław 65 : 71 GAK Gdynia 22.09.2020 18:45
KS Korona Oknoplast Kraków 63 : 86 Exact Systems Śląsk Wrocław 23.09.2020 18:45
GAK Gdynia 78 : 69 KS Korona Oknoplast Kraków 24.09.2020 18:45
Ćwierćfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 64 : 83 WKK Wrocław 25.09.2020 12:00
UKS SP 27 Katowice 67 : 60 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 25.09.2020 14:15
TKM Włocławek 63 : 80 Exact Systems Śląsk Wrocław 25.09.2020 16:30
GAK Gdynia 64 : 86 Biofarm Basket Junior Poznań 25.09.2020 18:45
O miejsca 9-12 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 48 : 76 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 25.09.2020 12:00
UKS Dziewiątka Łomża 68 : 121 KS Korona Oknoplast Kraków 25.09.2020 14:15
O miejsce 9 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 80 : 79 KS Korona Oknoplast Kraków 26.09.2020 10:00
Półfinał Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 76 : 56 UKS SP 27 Katowice 26.09.2020 12:00
Exact Systems Śląsk Wrocław 76 : 62 Biofarm Basket Junior Poznań 26.09.2020 14:15
O miejsce 11 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
MKS Start SA Lublin 77 : 69 UKS Dziewiątka Łomża 26.09.2020 12:15
O miejsca 5-8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 88 : 73 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 26.09.2020 16:30
TKM Włocławek 76 : 75 GAK Gdynia 26.09.2020 18:45
O miejsce 7 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 62 : 55 GAK Gdynia 27.09.2020 09:00
O miejsce 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
UKS SP 27 Katowice 81 : 76 Biofarm Basket Junior Poznań 27.09.2020 11:00
O miejsce 5 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
Basketball Club Sieraków 89 : 74 TKM Włocławek 27.09.2020 11:15
O miejsce 1 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK Wrocław 63 : 70 Exact Systems Śląsk Wrocław 27.09.2020 13:15
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę