Grupa C | 23.09.2020 | 16:30
Kosynierka, Wrocław, Mieszczańska 4

TKM Włocławek

Trener: Arkadiusz Czyżnielewski. Asystent: Krystian Kurlapski

Trener: Arkadiusz Czyżnielewski. Asystent: Krystian Kurlapski

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Jakub Sołtys DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
5 Wiktor Czyżnielewski 21 32:17 3/4 75.0 3/7 42.9 6/11 54.5 6/10 60.0 2 8 10 2 3 7 13 1     12 -1
6 Jan Wdzięczny 2 12:39   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 2/2 100.0 1 2 3 1   1   2     7 10
7 Amadeusz Materowski 15 27:54 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 7/11 63.6 2 1 3 2 5 7 1       11 3
8 Jakub Kornatka 6 32:19 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0 2/5 40.0 3 6 9 2 2 5 3 2     11 -2
9 Michał Matusiak 7 27:14 3/4 75.0 0/2 0.0 3/6 50.0 1/2 50.0   1 1 1 3 3 4 4     5 13
10 Jakub Bęben 0 06:21   0.0   0.0   0.0   0.0         2           0 10
11 Bartosz Białczak 0 01:29   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0                     -1 0
13 Przemysław Kociszewski 11 20:47 4/8 50.0 1/3 33.3 5/11 45.5 0/1 0.0 2 5 7 3 5 2 10   1 1 5 -2
14 Antoni Siewruk 10 33:45 3/5 60.0 1/11 9.1 4/16 25.0 1/4 25.0 1 7 8 2 2 4 4 2     3 -4
15 Nikodem Biliński 0 05:15   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1     1         1 -2
16 Dominik Wierzbicki DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
  Drużynowe                       5 5                  
  Suma 72 200:00 19/31 61.3 5/27 18.5 24/58 41.4 19/35 54.3 11 36 47 13 22 30 35 11 1 1 54  

Biofarm Basket Junior Poznań

Trener: Cezary Kurzawski. Asystent: Mateusz Rój

Trener: Cezary Kurzawski. Asystent: Mateusz Rój

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Aleks Najder 14 28:41 7/9 77.8 0/6 0.0 7/15 46.7   0.0 1 1 2 4 4   4 1     9 15
2 Igor Urban 8 36:48 2/7 28.6 1/9 11.1 3/16 18.8 1/2 50.0 4 4 8 6 4 4 7 2     3 -5
3 Kajetan Kaczyński DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
4 Kasper Październy DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
5 Piotr Kruszyński 2 20:25 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0   0.0 1 2 3 1 4     3   1 6 -5
8 Piotr Mieloch DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
11 Jakub Andrzejewski 11 19:34 3/7 42.9 1/6 16.7 4/13 30.8 2/4 50.0   4 4 2 5 5 1 6 1   12 5
13 Marcin Puchalski 13 32:56 2/6 33.3 3/10 30.0 5/16 31.3 0/2 0.0 2 3 5 1 3 2 5 5     6 -6
14 Jakub Dłużewski 5 24:54 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0 1/4 25.0 5 5 10   3 6 8 2     4 -17
15 Oliwier Szczepański 6 14:48 2/5 40.0 0/2 0.0 2/7 28.6 2/2 100.0 2 2 4   5 2 1 1     5 1
16 Eryk Wylegała 0 07:10   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0   2 2       1       0 -4
22 Igor Mastalerz 8 14:44 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9 2/3 66.7 3 3 6 1 3 3 1       9 -9
  Drużynowe                     3 4 7       2          
  Suma 67 200:00 22/46 47.8 5/37 13.5 27/83 32.5 8/17 47.1 21 30 51 15 31 22 30 20 1 1 54  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
13, P. Kociszewski, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
2, I. Urban, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
5, W. Czyżnielewski, strata - błąd kroków
09:36:00
 
13, M. Puchalski, niecelny z wysoku za 3
09:34:00
 
2, I. Urban, zbiórka w ataku
09:32:00
0 : 2
1, A. Najder, celny z wyskoku za 2
09:32:00
 
2, I. Urban, asysta
09:25:00
 
5, W. Czyżnielewski, strata - złe podanie
09:25:00
 
11, J. Andrzejewski, przechwyt
09:23:00
 
7, A. Materowski, faul osobisty
09:23:00
 
11, J. Andrzejewski, faulowany
09:09:00
 
11, J. Andrzejewski, niecelny z wysoku za 3
09:06:00
 
zbiórka w ataku
08:56:00
 
11, J. Andrzejewski, strata - poza boiskiem
08:54:00
 
8, J. Kornatka, strata - złe podanie
08:54:00
 
5, P. Kruszyński, przechwyt
08:47:00
0 : 4
5, P. Kruszyński, celny z wyskoku za 2
08:38:00
2 : 4
13, P. Kociszewski, celny z wyskoku za 2
08:23:00
 
1, A. Najder, strata - poza boiskiem
08:23:00
 
5, P. Kruszyński, zmiana - zejście
08:23:00
 
15, O. Szczepański, zmiana - wejście
08:13:00
 
1, A. Najder, faul osobisty
08:13:00
 
7, A. Materowski, faulowany
08:13:00
 
7, A. Materowski, niecelny rzut wolny 1z2
08:13:00
3 : 4
7, A. Materowski, celny rzut wolny 2z2
08:13:00
 
13, P. Kociszewski, asysta
08:00:00
 
7, A. Materowski, faul osobisty
08:00:00
 
11, J. Andrzejewski, faulowany
08:00:00
 
7, A. Materowski, zmiana - zejście
08:00:00
 
9, M. Matusiak, zmiana - wejście
07:57:00
 
9, M. Matusiak, faul osobisty
07:57:00
 
15, O. Szczepański, faulowany
07:50:00
 
2, I. Urban, niecelny z wyskoku za 2
07:48:00
 
14, A. Siewruk, zbiórka w obronie
07:46:00
 
13, P. Kociszewski, strata - złe podanie
07:46:00
 
11, J. Andrzejewski, przechwyt
07:41:00
3 : 6
11, J. Andrzejewski, celny z wyskoku za 2
07:27:00
 
13, P. Kociszewski, niecelny z wysoku za 3
07:24:00
 
11, J. Andrzejewski, zbiórka w obronie
07:14:00