statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksander Dziewa FutureNet Śląsk Wrocław 18 391 21.72
2. Bartosz Wróbel SKK Siedlce 18 387 21.50
3. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 299 18.69
4. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 19 349 18.37
5. Kamil Chanas Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 315 17.50
6. Karol Kamiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 309 17.17
7. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 17 277 16.29
8. Rafał Król SKK Siedlce 18 292 16.22
9. Jan Grzeliński KS Księżak Syntex Łowicz 18 289 16.06
10. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 18 286 15.89
11. Arkadiusz Kobus KS Księżak Syntex Łowicz 16 249 15.56
12. Michał Jankowski GKS Tychy 18 280 15.56
13. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 16 247 15.44
14. Jakub Patoka WKK Wrocław 16 243 15.19
15. Norbert Kulon FutureNet Śląsk Wrocław 18 273 15.17
16. Jakub Koelner WKK Wrocław 18 272 15.11
17. Paweł Śpica Enea Astoria Bydgoszcz 17 252 14.82
18. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 18 264 14.67
19. Mantas Cesnauskis STK Czarni Słupsk 12 175 14.58
20. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 9 129 14.33
21. Jakub Musiał FutureNet Śląsk Wrocław 17 242 14.24
22. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 17 236 13.88
23. Damian Janiak Energa Kotwica Kołobrzeg 19 258 13.58
24. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 18 244 13.56
25. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 18 239 13.28
26. Paweł Zmarlak GKS Tychy 18 238 13.22
27. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 16 208 13.00
28. Grzegorz Kukiełka Enea Astoria Bydgoszcz 16 202 12.63
29. Marcin Salamonik KS Księżak Syntex Łowicz 17 214 12.59
30. Jakub Zalewski Energa Kotwica Kołobrzeg 19 239 12.58
31. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 18 226 12.56
32. Damian Szymczak GKS Tychy 18 223 12.39
33. Adam Kaczmarzyk Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 222 12.33
34. Kamil Zywert Rawlplug Sokół Łańcut 18 222 12.33
35. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 160 12.31
36. Michał Marek Polfarmex Kutno 18 220 12.22
37. Maciej Maj GKS Tychy 17 204 12.00
38. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 19 227 11.95
39. Damian Pieloch WKK Wrocław 18 213 11.83
40. Mikołaj Grod Enea Astoria Bydgoszcz 18 212 11.78
41. Piotr Wieloch GKS Tychy 17 200 11.76
42. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 17 198 11.65
43. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 17 195 11.47
44. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 19 217 11.42
45. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 204 11.33
46. Damian Cechniak STK Czarni Słupsk 18 201 11.17
47. Jakub Krawczyk Pogoń Prudnik 18 196 10.89
48. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 17 183 10.76
49. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 18 193 10.72
50. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Syntex Łowicz 17 182 10.71
51. Patryk Gospodarek Polfarmex Kutno 15 158 10.53
52. Robert Skibniewski FutureNet Śląsk Wrocław 17 178 10.47
53. Wiktor Sewioł Rawlplug Sokół Łańcut 19 197 10.37
54. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 14 145 10.36
55. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 186 10.33
56. Maciej Strzelecki SKK Siedlce 17 175 10.29
57. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 19 193 10.16
58. Jakub Dłuski Enea Astoria Bydgoszcz 17 172 10.12
59. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 19 190 10.00
60. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 15 149 9.93
61. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 14 139 9.93
62. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 12 119 9.92
63. Mikołaj Motel KS Księżak Syntex Łowicz 18 175 9.72
64. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Poznań 18 175 9.72
65. Szymon Ryżek Energa Kotwica Kołobrzeg 18 173 9.61
66. Mateusz Stawiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 170 9.44
67. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 18 167 9.28
68. Rafał Sobiło SKK Siedlce 18 167 9.28
69. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 164 9.11
70. Bartosz Ciechociński WKK Wrocław 18 160 8.89
71. Michał Sadło SKK Siedlce 18 157 8.72
72. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 18 157 8.72
73. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 148 8.71
74. Paweł Nowicki Polfarmex Kutno 17 145 8.53
75. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 18 153 8.50
76. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 152 8.44
77. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 19 159 8.37
78. Przemysław Wrona Energa Kotwica Kołobrzeg 19 156 8.21
79. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 138 8.12
80. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 15 120 8.00
81. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 18 142 7.89
82. Aleksander Leńczuk FutureNet Śląsk Wrocław 18 141 7.83
83. Marcin Pławucki SKK Siedlce 18 141 7.83
84. Patryk Wieczorek STK Czarni Słupsk 18 140 7.78
85. Łukasz Seweryn STK Czarni Słupsk 16 122 7.63
86. Michał Borówka AZS AGH Kraków 18 137 7.61
87. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 18 135 7.50
88. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 18 134 7.44
89. January Sobczak Polfarmex Kutno 18 134 7.44
90. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 14 104 7.43
91. Filip Czyżnielewski Polfarmex Kutno 17 126 7.41
92. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 18 133 7.39
93. Adrian Mroczek-Truskowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 16 117 7.31
94. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 18 131 7.28
95. Szymon Pawlak Polfarmex Kutno 18 127 7.06
96. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 125 6.94
97. Marc-Oscar Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 16 111 6.94
98. Przemysław Tradecki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 124 6.89
99. Jakub Der Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 123 6.83
100. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 117 6.50
101. Łukasz Ratajczak KS Księżak Syntex Łowicz 16 103 6.44
102. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 17 105 6.18
103. Tomasz Żeleźniak FutureNet Śląsk Wrocław 17 104 6.12
104. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Poznań 13 79 6.08
105. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 14 85 6.07
106. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 18 104 5.78
107. Roman Janik SKK Siedlce 18 101 5.61
108. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 15 84 5.60
109. Maksym Kulon GKS Tychy, FutureNet Śląsk Wrocław 14 78 5.57
110. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 17 94 5.53
111. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 99 5.50
112. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 18 99 5.50
113. Andrzej Paszkiewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 71 5.46
114. Maciej Rostalski Biofarm Basket Poznań 14 75 5.36
115. Łukasz Paul Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 48 5.33
116. Maciej Krakowczyk GKS Tychy 16 83 5.19
117. Adrian Suliński Energa Kotwica Kołobrzeg 11 57 5.18
118. Wojciech Szpyrka Pogoń Prudnik 18 91 5.06
119. Bartłomiej Pietras FutureNet Śląsk Wrocław 17 84 4.94
120. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 16 79 4.94
121. Paweł Bogdanowicz GKS Tychy 18 85 4.72
122. Artur Włodarczyk AZS AGH Kraków 14 66 4.71
123. Szymon Tomczak FutureNet Śląsk Wrocław 9 42 4.67
124. Filip Pruefer Rawlplug Sokół Łańcut 18 82 4.56
125. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Poznań 18 80 4.44
126. Nikodem Sirijatowicz SKK Siedlce 15 66 4.40
127. Karol Michałek FutureNet Śląsk Wrocław 17 74 4.35
128. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 77 4.28
129. Przemysław Malona WKK Wrocław 17 71 4.18
130. Kacper Majka GKS Tychy 18 75 4.17
131. Karol Obarek Polfarmex Kutno 17 67 3.94
132. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 70 3.89
133. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 16 59 3.69
134. Bartłomiej Ornoch Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 62 3.44
135. Jakub Kondraciuk Enea Astoria Bydgoszcz 15 51 3.40
136. Michał Świderski KS Księżak Syntex Łowicz 17 57 3.35
137. Artur Pabianek SKK Siedlce 15 49 3.27
138. Sebastian Dąbek KS Księżak Syntex Łowicz 9 29 3.22
139. Marcin Nędzi SKK Siedlce 17 51 3.00
140. Jakub Fiszer Polfarmex Kutno 14 41 2.93
141. Filip Taisner GKS Tychy 11 32 2.91
142. Karol Kutta Jamalex Polonia 1912 Leszno 15 43 2.87
143. Wojciech Hałas Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 42 2.63
144. Marcin Wieluński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 47 2.61
145. Dawid Rypiński STK Czarni Słupsk 10 26 2.60
146. Bartosz Włuczyński KS Księżak Syntex Łowicz 14 34 2.43
147. Piotr Powideł STK Czarni Słupsk 13 30 2.31
148. Jakub Fenrych GKS Tychy 13 28 2.15
149. Daniel Nieporęcki KS Księżak Syntex Łowicz 16 34 2.13
150. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 14 25 1.79
151. Damian Antczak Pogoń Prudnik 13 23 1.77
152. Mateusz Moczulski Pogoń Prudnik 9 14 1.56
153. Patryk Kędel AZS AGH Kraków 15 19 1.27
154. Gracjan Dobriański Energa Kotwica Kołobrzeg 11 13 1.18
155. Paweł Lasota Energa Kotwica Kołobrzeg 18 21 1.17
156. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 10 11 1.10
157. Mateusz Gładki KS Księżak Syntex Łowicz 11 12 1.09
158. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 13 8 0.62
159. Daniel Olszewski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 8 0.57
160. Hubert Miłak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 5 0.56
161. Michał Kroczak WKK Wrocław 13 5 0.38
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę