Obraz
91
Data ur.:
10.07.2001 (22 lata)
Wzrost:
191 cm
Pozycja:
rzucający / niski skrzydłowy
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 Górnik Zamek Książ Wałbrzych 42 358 710:39 69 / 141 44 / 111 113 / 252 88 / 122 19 59 78 43 130 95 57 26 3 7 278 216
2022/2023 WKS Śląsk II Wrocław 24 175 384:21 43 / 82 12 / 40 55 / 122 53 / 75 11 40 51 25 73 70 32 17 7 6 154 92
2021/2022 TBS Śląsk II Wrocław 25 215 414:58 52 / 98 21 / 50 73 / 148 48 / 66 20 39 59 20 65 47 29 17 3 8 192 46
Energa Basket Liga
2021/2022 WKS Śląsk Wrocław 2 6 26:31 3 / 5 0 / 0 3 / 5 0 / 0 0 4 4 2 3 2 1 2 0 0 11 -11
2019/2020 Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 0 03:33 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 -3
1 Liga Mężczyzn
2020/2021 TBS Śląsk II Wrocław 28 103 304:29 35 / 63 6 / 28 41 / 91 15 / 23 20 29 49 18 82 34 25 17 4 4 108 -23
2 Liga Mężczyzn
2020/2021 Exact Systems Śląsk Wrocław 2 20 27:27 6 / 11 2 / 4 8 / 15 2 / 3 1 4 5 1 7 4 4 3 0 2 17 14
2019/2020 BC Swiss Krono Żary 20 149 329:43 43 / 80 5 / 26 48 / 106 48 / 76 24 36 60 17 75 51 23 22 7 4 146 129
2018/2019 Intermarche II Zielona Góra 14 149 267:35 44 / 104 6 / 29 50 / 133 43 / 74 29 28 57 10 48 52 29 21 5 7 99 37
2017/2018 Muszkieterowie Nowa Sól 1 0 01:20 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
2016/2017 Muszkieterowie Nowa Sól 7 32 69:16 8 / 17 1 / 7 9 / 24 13 / 15 7 15 22 9 9 14 9 4 0 0 41 10
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2019/2020 BC Swiss Krono Żary 1 14 30:03 4 / 8 1 / 4 5 / 12 3 / 4 4 9 13 2 3 6 3 2 0 0 20 26
2018/2019 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 57 160:26 15 / 40 1 / 18 16 / 58 24 / 33 9 22 31 20 21 22 22 8 4 3 47 -54
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2018/2019 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 183 219:21 53 / 88 11 / 33 64 / 121 44 / 62 21 39 60 25 28 47 20 18 7 7 198 94
2016/2017 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 66 120:35 15 / 41 3 / 14 18 / 55 27 / 35 14 14 28 12 15 24 11 12 1 1 63 71
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2016/2017 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 120 172:35 40 / 65 6 / 31 46 / 96 22 / 30 13 41 54 23 25 34 15 23 4 3 151 100
2015/2016 SKM Zastal Intermarche Zielona Góra 6 82 160:52 20 / 57 3 / 15 23 / 72 33 / 50 14 24 38 12 14 37 20 12 2 1 60 0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2014/2015 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 160 220:57 59 / 118 4 / 16 63 / 134 30 / 52 31 51 82 17 29 55 47 29 7 9 155 121
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2014/2015 Lubuskie 4 48 90:20 20 / 32 1 / 7 21 / 39 5 / 6 3 9 12 1 7 8 22 13 1 1 34 4

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 Górnik Zamek Książ Wałbrzych 42 8.5 16:55 48.9 39.6 44.8 72.1 0.50 1.40 1.90 1.0 3.10 2.30 1.4 0.60 0.10 0.20 6.6 5.1
2022/2023 WKS Śląsk II Wrocław 24 7.3 16:00 52.4 30.0 45.1 70.7 0.50 1.70 2.10 1.0 3.00 2.90 1.3 0.70 0.30 0.30 6.4 3.8
2021/2022 TBS Śląsk II Wrocław 25 8.6 16:35 53.1 42.0 49.3 72.7 0.80 1.60 2.40 0.8 2.60 1.90 1.2 0.70 0.10 0.30 7.7 1.8
Energa Basket Liga
2021/2022 WKS Śląsk Wrocław 2 3.0 13:15 60.0 0.0 60.0 0.0 0.00 2.00 2.00 1.0 1.50 1.00 0.5 1.00 0.00 0.00 5.5 -5.5
2019/2020 Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 0.0 01:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.50 0.00 0.50 0.0 0.50 0.00 0.5 0.00 0.00 0.00 0.0 -1.5
2 Liga Mężczyzn
2020/2021 Exact Systems Śląsk Wrocław 2 10.0 13:43 54.5 50.0 53.3 66.7 0.50 2.00 2.50 0.5 3.50 2.00 2.0 1.50 0.00 1.00 8.5 7.0
2019/2020 BC Swiss Krono Żary 20 7.5 16:29 53.8 19.2 45.3 63.2 1.20 1.80 3.00 0.9 3.80 2.60 1.2 1.10 0.40 0.20 7.3 6.5
2018/2019 Intermarche II Zielona Góra 14 10.6 19:06 42.3 20.7 37.6 58.1 2.10 2.00 4.10 0.7 3.40 3.70 2.1 1.50 0.40 0.50 7.1 2.6
2017/2018 Muszkieterowie Nowa Sól 1 0.0 01:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 3.0
2016/2017 Muszkieterowie Nowa Sól 7 4.6 09:53 47.1 14.3 37.5 86.7 1.00 2.10 3.10 1.3 1.30 2.00 1.3 0.60 0.00 0.00 5.9 1.4
1 Liga Mężczyzn
2020/2021 TBS Śląsk II Wrocław 28 3.7 10:52 55.6 21.4 45.1 65.2 0.70 1.00 1.80 0.6 2.90 1.20 0.9 0.60 0.10 0.10 3.9 -0.8
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2019/2020 BC Swiss Krono Żary 1 14.0 30:03 50.0 25.0 41.7 75.0 4.00 9.00 13.00 2.0 3.00 6.00 3.0 2.00 0.00 0.00 20.0 26.0
2018/2019 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 9.5 26:44 37.5 5.6 27.6 72.7 1.50 3.70 5.20 3.3 3.50 3.70 3.7 1.30 0.70 0.50 7.8 -9.0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2018/2019 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 20.3 24:22 60.2 33.3 52.9 71.0 2.30 4.30 6.70 2.8 3.10 5.20 2.2 2.00 0.80 0.80 22.0 10.4
2016/2017 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 11.0 20:05 36.6 21.4 32.7 77.1 2.30 2.30 4.70 2.0 2.50 4.00 1.8 2.00 0.20 0.20 10.5 11.8
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2016/2017 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 15.0 21:34 61.5 19.4 47.9 73.3 1.60 5.10 6.80 2.9 3.10 4.30 1.9 2.90 0.50 0.40 18.9 12.5
2015/2016 SKM Zastal Intermarche Zielona Góra 6 13.7 26:48 35.1 20.0 31.9 66.0 2.30 4.00 6.30 2.0 2.30 6.20 3.3 2.00 0.30 0.20 10.0 0.0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2014/2015 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 16.0 22:05 50.0 25.0 47.0 57.7 3.10 5.10 8.20 1.7 2.90 5.50 4.7 2.90 0.70 0.90 15.5 12.1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2014/2015 Lubuskie 4 12.0 22:35 62.5 14.3 53.8 83.3 0.80 2.30 3.00 0.3 1.80 2.00 5.5 3.30 0.30 0.30 8.5 1.0

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
Górnik Zamek Książ Wałbrzych (2023/2024)
26.05.2024 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) 67 : 76 W 3 15:24 0/1 0.0 1/1 100.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 2 2 0 3 0 3 0 0 0 1 -5
25.05.2024 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) 74 : 86 W 0 10:28 0/0 0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 5 1 0 0 0 0 -1 9
19.05.2024 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) 77 : 65 W 2 11:09 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 1 2 3 1 2 0 4 1 0 0 2 -2
18.05.2024 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) 65 : 68 P 8 14:16 2/3 66.7 0/0 0.0 2/3 66.7 4/5 80.0 0 2 2 1 5 3 1 0 0 0 8 1
11.05.2024 SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) 92 : 97 W 12 25:40 1/1 100.0 2/5 40.0 3/6 50.0 4/4 100.0 0 3 3 3 3 2 3 2 1 0 15 6
05.05.2024 SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) 86 : 73 W 5 15:06 2/2 100.0 0/1 0.0 2/3 66.7 1/1 100.0 1 1 2 0 2 2 0 1 0 0 7 7
04.05.2024 SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) 97 : 76 W 15 20:09 3/7 42.9 3/6 50.0 6/13 46.2 0/0 0.0 0 3 3 2 1 0 1 2 0 0 14 5
27.04.2024 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) 86 : 95 W 15 19:26 2/3 66.7 3/4 75.0 5/7 71.4 2/2 100.0 0 4 4 0 2 2 2 1 0 0 16 7
21.04.2024 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) 94 : 83 W 3 04:20 0/1 0.0 1/1 100.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 9
14.04.2024 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 90 : 87 P 8 16:12 1/3 33.3 2/4 50.0 3/7 42.9 0/0 0.0 0 2 2 0 3 0 1 2 0 1 7 -2
07.04.2024 HydroTruck Radom (d) 76 : 75 W 13 20:40 0/2 0.0 3/6 50.0 3/8 37.5 4/6 66.7 0 2 2 2 5 4 1 1 0 1 10 2
27.03.2024 MKKS Żak Koszalin (w) 80 : 88 W 0 05:41 0/3 0.0 0/0 0.0 0/3 0.0 0/0 0.0 0 1 1 1 0 1 0 0 0 1 -1 -2
20.03.2024 AZS AGH Kraków (d) 86 : 60 W 5 13:10 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0 1/2 50.0 0 1 1 3 4 1 1 0 0 0 5 17
13.03.2024 WKS Śląsk II Wrocław (w) 83 : 81 P 11 23:07 2/6 33.3 1/2 50.0 3/8 37.5 4/7 57.1 0 2 2 1 4 7 2 2 0 0 6 -7
03.03.2024 SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) 85 : 87 P 14 26:24 2/4 50.0 2/4 50.0 4/8 50.0 4/5 80.0 1 4 5 1 5 2 3 0 0 0 12 -11
24.02.2024 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) 75 : 85 W 8 09:02 2/2 100.0 1/3 33.3 3/5 60.0 1/2 50.0 0 1 1 1 2 2 1 1 0 0 7 11
18.02.2024 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) 75 : 83 P 11 22:05 1/5 20.0 2/5 40.0 3/10 30.0 3/5 60.0 0 0 0 2 4 3 0 0 0 0 4 -4
14.02.2024 Miasto Szkła Krosno (d) 95 : 83 W 19 25:50 4/4 100.0 2/5 40.0 6/9 66.7 5/7 71.4 0 0 0 1 2 5 1 1 0 0 15 3
10.02.2024 GKS Tychy (w) 88 : 96 W 16 19:57 4/6 66.7 1/4 25.0 5/10 50.0 5/7 71.4 0 1 1 1 3 5 0 1 0 0 12 10
03.02.2024 Decka Pelplin (d) 84 : 56 W 10 22:10 3/7 42.9 1/1 100.0 4/8 50.0 1/2 50.0 0 2 2 0 1 2 0 0 0 0 7 14
31.01.2024 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) 73 : 89 W 4 14:47 1/2 50.0 0/1 0.0 1/3 33.3 2/2 100.0 1 0 1 0 4 2 1 1 0 0 3 11
28.01.2024 WKK Active Hotel Wrocław (d) 84 : 66 W 10 20:04 1/3 33.3 2/4 50.0 3/7 42.9 2/2 100.0 2 0 2 2 4 2 2 1 0 0 9 27
20.01.2024 Enea Basket Poznań (w) 92 : 88 P 19 18:10 3/5 60.0 2/4 50.0 5/9 55.6 7/8 87.5 1 1 2 1 5 3 2 1 0 0 16 0
17.01.2024 Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) 87 : 69 W 0 04:57 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 4
14.01.2024 KKS Polonia Warszawa (w) 64 : 87 W 10 21:53 1/2 50.0 1/3 33.3 2/5 40.0 5/8 62.5 1 0 1 0 3 6 1 1 0 0 5 23
06.01.2024 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) 84 : 58 W 19 25:59 3/6 50.0 4/8 50.0 7/14 50.0 1/3 33.3 2 1 3 3 3 2 1 0 0 0 15 18
30.12.2023 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 85 : 90 P 10 23:27 2/5 40.0 2/5 40.0 4/10 40.0 0/0 0.0 1 3 4 0 5 2 1 1 0 1 8 -9
20.12.2023 HydroTruck Radom (w) 73 : 75 W 4 16:44 2/6 33.3 0/4 0.0 2/10 20.0 0/0 0.0 2 2 4 3 5 1 2 1 0 0 2 4
16.12.2023 MKKS Żak Koszalin (d) 77 : 57 W 9 11:36 2/4 50.0 1/1 100.0 3/5 60.0 2/3 66.7 2 0 2 0 5 3 1 1 0 1 8 14
02.12.2023 WKS Śląsk II Wrocław (d) 91 : 57 W 6 10:00 0/2 0.0 2/3 66.7 2/5 40.0 0/0 0.0 0 2 2 2 2 1 2 0 0 0 5 8
26.11.2023 SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) 73 : 66 P 2 04:10 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 -4
19.11.2023 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) 86 : 69 W 14 23:10 5/5 100.0 0/1 0.0 5/6 83.3 4/7 57.1 0 4 4 2 2 6 1 1 0 0 16 20
15.11.2023 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) 58 : 48 P 5 22:26 2/3 66.7 0/2 0.0 2/5 40.0 1/3 33.3 0 0 0 0 4 3 3 0 1 0 -2 -4
10.11.2023 Miasto Szkła Krosno (w) 70 : 79 W 2 15:54 1/2 50.0 0/1 0.0 1/3 33.3 0/0 0.0 0 2 2 0 2 1 3 0 0 0 -1 -12
28.10.2023 GKS Tychy (d) 88 : 55 W 13 18:26 3/4 75.0 1/4 25.0 4/8 50.0 4/5 80.0 0 2 2 2 2 3 1 0 0 0 11 15
21.10.2023 Decka Pelplin (w) 64 : 97 W 16 25:16 5/7 71.4 1/4 25.0 6/11 54.5 3/4 75.0 0 2 2 2 2 5 1 1 0 0 14 17
18.10.2023 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) 98 : 68 W 11 23:51 1/4 25.0 1/3 33.3 2/7 28.6 6/6 100.0 2 0 2 2 4 4 2 0 1 1 9 12
14.10.2023 WKK Active Hotel Wrocław (w) 75 : 88 W 3 04:45 0/0 0.0 1/1 100.0 1/1 100.0 0/0 0.0 0 0 0 1 4 0 1 0 0 0 3 4
11.10.2023 Enea Basket Poznań (d) 66 : 63 W 5 16:30 0/5 0.0 0/1 0.0 0/6 0.0 5/6 83.3 1 0 1 0 3 3 2 0 0 1 -3 0
08.10.2023 Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) 73 : 82 W 5 10:49 2/5 40.0 0/0 0.0 2/5 40.0 1/2 50.0 0 1 1 0 5 1 1 0 0 0 1 2
30.09.2023 KKS Polonia Warszawa (d) 73 : 66 W 8 21:44 2/3 66.7 0/2 0.0 2/5 40.0 4/4 100.0 0 4 4 1 3 2 2 0 0 0 8 9
25.09.2023 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) 63 : 56 P 5 15:45 0/1 0.0 1/3 33.3 1/4 25.0 2/4 50.0 1 2 3 1 5 2 1 1 0 0 4 -11

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 26:24 03.03.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 85 : 87
celny rzut za 2 5 19.11.2023 1LM AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 86 : 69
wykonywany rzut za 2 7 04.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 97 : 76
skuteczność za 2 100.0000 11.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 92 : 97
celny rzut za 3 4 06.01.2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 84 : 58
wykonywany rzut za 3 8 06.01.2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 84 : 58
skuteczność za 3 100.0000 26.05.2024 1LM Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 67 : 76
celny rzut z gry 7 06.01.2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 84 : 58
wykonywany rzut za gry 14 06.01.2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 84 : 58
skuteczność z gry 100.0000 14.10.2023 1LM WKK Active Hotel Wrocław 75 : 88
celny rzut wolny 7 20.01.2024 1LM Enea Basket Poznań 92 : 88
wykonywany rzut wolny 8 20.01.2024 1LM Enea Basket Poznań 92 : 88
skuteczność za 1 100.0000 11.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 92 : 97
punkty 19 14.02.2024 1LM Miasto Szkła Krosno 95 : 83
zbiórki w ataku 2 28.01.2024 1LM WKK Active Hotel Wrocław 84 : 66
zbiórki w obronie 4 27.04.2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 86 : 95
zbiórki 5 03.03.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 85 : 87
asysty 3 11.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 92 : 97
faule 5 25.05.2024 1LM Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 74 : 86
faule wymuszone 7 13.03.2024 1LM WKS Śląsk II Wrocław 83 : 81
straty 4 19.05.2024 1LM Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77 : 65
przechwyty 2 11.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 92 : 97
bloki 1 11.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 92 : 97
bloki otrzymane 1 14.04.2024 1LM Weegree AZS Politechnika Opolska 90 : 87
asysty/straty 3.0000 20.03.2024 1LM AZS AGH Kraków 86 : 60
przechwyty/straty 2.0000 04.05.2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański 97 : 76
eval 16 27.04.2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 86 : 95
+/- 27 28.01.2024 1LM WKK Active Hotel Wrocław 84 : 66

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2021/2022 WKS Śląsk Wrocław Energa Basket Liga
2020/2021 Exact Systems Śląsk Wrocław 2 Liga Mężczyzn
2020/2021 TBS Śląsk II Wrocław 1 Liga Mężczyzn
2019/2020 BC Swiss Krono Żary Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2019/2020 BC Swiss Krono Żary Juniorzy starsi
2019/2020 Stelmet Enea BC Zielona Góra Energa Basket Liga
2019/2020 BC Swiss Krono Żary 2 Liga Mężczyzn
2018/2019 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2018/2019 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2018/2019 Intermarche II Zielona Góra 2 Liga Mężczyzn
2017/2018 Muszkieterowie Nowa Sól 2 Liga Mężczyzn
2016/2017 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2016/2017 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2016/2017 Muszkieterowie Nowa Sól 2 Liga Mężczyzn
2015/2016 SKM Zastal Intermarche Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2014/2015 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2014/2015 Lubuskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę