Obraz

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

KONTAKT

ul. Bohaterów Warszawy 4
05-800 Pruszków

tel. +48 22 758 89 30
fax. +48 22 758 89 30

OBIEKT

Centrum Widowiskowo-Sportowe Gminy Ożarów Mazowiecki
05-850 Ożarów Mazowiecki
ul. Sochaczewska 218

> Mapa

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
()
30.09.2018 17:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno (w) 70 : 63 P 63 200:00 18/35 51.4 6/25 24.0 24/60 40.0 9/13 69.2 6 30 36 15 22 18 14 6 5 2 71 -35
05.10.2018 18:00 FutureNet Śląsk Wrocław (d) 56 : 81 P 56 200:00 10/33 30.3 5/22 22.7 15/55 27.3 21/27 77.8 12 21 33 12 20 22 16 7 1 3 47 -125
13.10.2018 19:00 GKS Tychy (w) 86 : 70 P 70 200:00 14/28 50.0 9/28 32.1 23/56 41.1 15/18 83.3 5 26 31 14 20 21 10 4 3 3 76 -80
17.10.2018 19:00 SKK Siedlce (d) 75 : 57 W 75 200:01 13/31 41.9 10/27 37.0 23/58 39.7 19/24 79.2 12 26 38 19 15 22 14 7 2 0 87 90
20.10.2018 18:30 KS Księżak Syntex Łowicz (w) 70 : 56 P 56 200:00 17/29 58.6 4/27 14.8 21/56 37.5 10/18 55.6 5 25 30 16 16 20 15 10 1 2 55 -70
27.10.2018 18:00 AZS AGH Oknoplast Kraków (d) 73 : 71 W 73 200:00 17/36 47.2 6/15 40.0 23/51 45.1 21/28 75.0 5 20 25 13 17 21 16 7 1 2 68 10
02.11.2018 19:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) 62 : 51 P 51 200:00 14/32 43.8 5/25 20.0 19/57 33.3 8/13 61.5 5 21 26 12 21 19 14 6 1 3 39 -55
07.11.2018 19:00 Biofarm Basket Poznań (d) 67 : 61 W 67 200:00 15/33 45.5 8/23 34.8 23/56 41.1 13/16 81.3 6 23 29 13 13 19 12 7 2 3 70 30
11.11.2018 16:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 80 : 74 W 80 200:00 19/35 54.3 9/28 32.1 28/63 44.4 15/21 71.4 9 20 29 14 18 23 12 15 1 0 86 30
17.11.2018 18:00 Pogoń Prudnik (d) 75 : 88 P 75 200:00 15/30 50.0 11/29 37.9 26/59 44.1 12/19 63.2 4 20 24 14 16 19 15 9 2 0 69 -65
24.11.2018 18:00 STK Czarni Słupsk (w) 80 : 60 P 60 200:01 15/35 42.9 8/33 24.2 23/68 33.8 6/10 60.0 12 19 31 12 19 14 14 8 0 2 48 -100
01.12.2018 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 87 : 88 P 87 200:00 18/34 52.9 13/26 50.0 31/60 51.7 12/20 60.0 8 22 30 21 18 15 14 6 1 1 94 -5
08.12.2018 19:00 WKK Wrocław (w) 71 : 68 P 68 200:00 14/35 40.0 8/31 25.8 22/66 33.3 16/20 80.0 11 27 38 13 21 16 20 11 2 2 64 -15
15.12.2018 18:00 Rawlplug Sokół Łańcut (d) 69 : 52 W 69 200:01 17/31 54.8 10/38 26.3 27/69 39.1 5/5 100.0 6 27 33 20 22 13 7 8 4 0 85 85
22.12.2018 17:30 Polfarmex Kutno (w) 82 : 87 W 87 200:00 20/42 47.6 13/23 56.5 33/65 50.8 8/17 47.1 11 24 35 20 21 15 12 6 2 5 97 25
06.01.2019 17:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno (d) 65 : 73 P 65 200:01 15/36 41.7 7/23 30.4 22/59 37.3 14/23 60.9 11 20 31 17 21 19 18 12 4 0 65 -40
12.01.2019 18:00 FutureNet Śląsk Wrocław (w) 90 : 76 P 76 200:00 25/52 48.1 5/19 26.3 30/71 42.3 11/16 68.8 13 17 30 18 20 18 12 8 0 1 74 -70
19.01.2019 18:30 GKS Tychy (d) 67 : 65 W 67 200:00 11/26 42.3 13/30 43.3 24/56 42.9 6/10 60.0 6 19 25 12 21 18 12 6 3 0 65 10
23.01.2019 18:00 SKK Siedlce (w) 80 : 87 W 87 225:00 14/39 35.9 13/33 39.4 27/72 37.5 20/26 76.9 14 25 39 17 24 20 11 12 3 3 96 35
27.01.2019 17:00 KS Księżak Syntex Łowicz (d) 64 : 58 W 64 200:01 19/41 46.3 5/19 26.3 24/60 40.0 11/16 68.8 10 26 36 13 19 19 13 9 3 2 71 30
02.02.2019 16:00 AZS AGH Oknoplast Kraków (w) 64 : 75 W 75 200:00 20/36 55.6 8/23 34.8 28/59 47.5 11/16 68.8 9 25 34 21 22 18 15 11 2 4 92 55
09.02.2019 16:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) 73 : 68 W 73 200:00 10/29 34.5 14/31 45.2 24/60 40.0 11/17 64.7 6 22 28 13 23 15 10 8 4 5 74 25
13.02.2019 18:00 Biofarm Basket Poznań (w) 45 : 79 W 79 199:59 19/44 43.2 9/19 47.4 28/63 44.4 14/19 73.7 7 25 32 15 14 18 12 18 1 1 93 170
16.02.2019 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 79 : 61 P 61 200:00 11/20 55.0 9/33 27.3 20/53 37.7 12/15 80.0 3 19 22 13 21 19 17 14 0 0 57 -90
23.02.2019 17:30 Pogoń Prudnik (w) 85 : 83 P 83 200:00 21/29 72.4 10/32 31.3 31/61 50.8 11/18 61.1 4 27 31 23 24 16 10 5 1 2 96 -10
03.03.2019 17:00 STK Czarni Słupsk (d) 60 : 75 P 60 200:00 19/37 51.4 5/25 20.0 24/62 38.7 7/9 77.8 6 17 23 13 22 18 11 10 3 5 58 -75
10.03.2019 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 82 : 78 P 78 225:00 15/41 36.6 13/40 32.5 28/81 34.6 9/13 69.2 13 15 28 20 20 16 12 16 0 4 73 -20
16.03.2019 17:00 WKK Wrocław (d) 78 : 84 P 78 200:00 19/36 52.8 11/25 44.0 30/61 49.2 7/11 63.6 9 27 36 16 19 13 13 1 0 1 83 -30
23.03.2019 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut (w) 88 : 84 P 84 200:00 16/33 48.5 11/30 36.7 27/63 42.9 19/22 86.4 12 27 39 14 21 19 15 7 1 3 91 -20
31.03.2019 18:00 Polfarmex Kutno (d) 58 : 80 P 58 200:01 16/33 48.5 4/19 21.1 20/52 38.5 14/21 66.7 7 21 28 11 24 17 16 7 6 3 55 -110
06.04.2019 18:00 KS Księżak Syntex Łowicz (d) 83 : 75 W 83 200:00 13/31 41.9 13/26 50.0 26/57 45.6 18/28 64.3 12 21 33 14 19 21 10 3 3 2 85 40
07.04.2019 18:00 KS Księżak Syntex Łowicz (d) 77 : 67 W 77 200:00 15/31 48.4 12/32 37.5 27/63 42.9 11/13 84.6 14 19 33 17 20 18 9 8 2 0 90 50
13.04.2019 18:00 KS Księżak Syntex Łowicz (w) 83 : 77 P 77 200:01 15/29 51.7 12/36 33.3 27/65 41.5 11/15 73.3 12 20 32 13 25 16 15 10 2 2 77 -30
14.04.2019 18:00 KS Księżak Syntex Łowicz (w) 54 : 71 W 71 200:01 19/42 45.2 7/19 36.8 26/61 42.6 12/15 80.0 5 29 34 12 22 20 9 8 4 2 82 85
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę